Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Tündérpöcök: nagyon sajnálom, hogy emiatt kellett hamarabb hazajönni. :(

Gombi: kiállunk melletted!!!! Julcsika egy tündér, egészséges kislány.

Mári: nálunk is Andris még mindig sokat bukik, szépen gyarapszik, nem izgulok, mondjuk elég kellemetlen, hogy mostmár a mindenféle kaját kell kimosni a ruhácskákból. Ha téged nem nyugtat meg a dokid, menj el másikhoz, aki elküldt titeket a vizsgálatra.

Üdv: Macsek

Kép

Kép
macsek7
 
 


Kitti! Annyira sajnálom a történteket :cry: Fogadd részvétem. Nagyon sok-sok erőt és kitartást az elkövetkezőkben!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kitti!

Nagyon sajnálom! Őszinte részvétem!

Reni
Kép
prenata
 
 

 
 

Kitti!Nagyon sajnálom,és őszinte részvétem!!

Méz!!Tudod hogy Mindenki Szeret Titeket !Igaz?
Az ilyen Arabella félék meg...............jelzőt sem érdemel meg annyira egy senki

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Arabella "drágaság" te nem vagy agyilag egy kicsit gyenge? Jobban tennéd, ha elhúznál a bnetről az "okos" megjegyzéseiddel együtt!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Arabella!!!

Tudod az ilyen agyament faszok min te, a legnagyobb selejtek a földön!!!

Biztosan perverz örömeid vannak ebben az egészben,olyan jó hozzászólásaid vannak,tény fogalmazni jól tudsz!
Csak a baj,segg hülye vagy mindenhez!
Amúgy én szeretek olvasni ilyen faszokat!:)
Szánalmas és nevetséges!Ezt adod tovább a gyerekednek?Szép vagy!
Szerintem takarodj innen a picsába,amig még így fogalmazok!
Jó szórakozást,de hülye!
Ajánlom a Neurológiai Intézetet,ahol még kilincs sincs az ajtón!!!:):):)

Kép
szgoron
 
 


Sziasztok Lányok, most olvasom, hogy már megint közénk keveredett valaki, akinek talán nem itt lenne a helye...hihetetlen, hogy meddig visz embereket a gonoszság és a rosszindulat.
Mondd Arabella neked van egyáltalán gyereked? Csak mert anya az anyának ilyet egyszerűen nem ír. Legalábbis az én értékrendemben nem.

Beleolvastam mindabba, amiről "lemaradtam" az elmúlt napokban. Annyira sugárzik a soraitokból az első babás karácsony öröme, mindannyian nagyon édesek vagytok!:-)

Rólunk: körülményekhez képest türhetően vagyunk, nem nagyon ünnepeltünk, de Ádinak azért volt Jézuskázás, meg persze kartácsonyfa is anyukáméknál.Húúú de nagyot nézett neki!Készültek új fotók, holnap megkérem a férjem hogy töltse fel őket a gépre és akkor majd rakok Nektek is.

Új tudományunk is van: ülünk, méghozzá ügyesen, egyedül és közben nagyon örülünk magunknak.Mwg forgunk össze vissza hempergünk mint a rinlispír, egyszerűen imádjuk a csirkehúst és naaagyon jó húsban vagyunk egyébként is.Fogicánk még nincsen de erősen kéredzkedik kifelé és ez fáj nekünk, de amig van dentinoxunk, nagy bajunk nem lehet.:-)

Mára ennyi voltam, megyek mert leragad a szemem, de mostmár megint tudok jönni minden nap.

Puszi:

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Sziasztok!

Nagyon-nagyon régen írtam, de most ugy érzem reagálnom kell.

Arabella!

Nem találtam szavakat, amikor írtad a " hozzászólásodat"!!!!!!

Egy ANYA, hogy írhat ilyet egy másik ANYÁNAK!!!!!!!! A gyermekéről!!
DÖBBENET!!

A világ MINDEN kisbabája GYÖNYÖRŰ!!!!!!!!!

Nem is ismered őket! Én nagyon sokat találkozok Julcsikával, és a mamájával, személyesen. Julcsa baba, egy tündéri, bájos, mosolygós kislány, nagyon örülök, hogy ismerhetem személyesen is!

Ja és a fiam menyasszonya, így a nevében is kikérem, minden szavadat!!!!!

Ha az a célod, hogy megbánts embereket elérted, és sajnálom, hogy más célt nem ismersz.
Azt hiszem több szót nem is érdemel, ez a dolod!!!!

A lányok már mindent leírtak.


Megyek is.

Nagyon boldog, békés uj esztendőt kívánok, mindenkinek!!!!!!

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok Lányok,

Kitti: nagyon sajnálom, ami az anyósoddal történt és őszintem részvétemet kívánom :( . Férjednek kitartást, bár ezek csak üres szavak, én is "belehalnék" egy kicsit, ha az édesanyám meghalna :( .


Amikor ideültem a géphez még nem sejtettem, hogy milyen indulatok dúlnak, deeee...

Igazából nem is tudom hova tenni "kedves" betolakodónk hozzászólását!!!!!!!!! Csak bele a nagy semmibe!!!!!
Ráadásul nem is értem, hogy ez hogy jutott eszébe!!!!!!!
Gombi: bár a lelkedbe döfött egy kést, ne foglalkozz vele, ő egy pszichopata (én is elolvastam a korábbi hozzászólásait). Julcsika TÉNYLEG GYÖNYÖRŰ, édes kicsi baba.
Nem is tudom mit mondjak, dúlnak bennem is az indulatok, a férjemnek tartottam felolvasást, ő sem jutott szóhoz...

Arabella "drága": fordulj orvoshoz, főleg, ha soraink olvasása közben valamiféle kéjes örömet érzel, mert téged boldoggá tesz, ha megbánthatsz másokat :evil: .
Szar gyerekkorod lehetett... Tudod mit, sajnállak, hát még a lányodat... Nem csoda, hogy minden fórumból kiutálnak...

Téma részemről is lezárva, de ezt nem lehetett szó nélkül hagyni :evil: :evil: :evil: .

A legújabb kedvenc képemet mellékelem Marcikáról, csak hogy egy kicsit jobb kedvel búcsúzzam el :) .

Kép Huncutka :)

Puszi mindenkinek!

Üdv.:
Eni

Eni
marcy
 
 


Sziasztok!

Jaj, nem igaz, hogy mindenhol akad egy ilyen ökör, aki jön, beszól, aztán a gép előtt élvezkedik azon, hogy mindenki hogy felháborodott??? Hát tudod, "drágám", legyen ez a legnagyobb örömöd az életben!

Kitti!
Őszintén sajnálom...

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Lányok!

Mindenkinek köszönöm az együttérzést a felháborodásomban! Nagyon jól esett, hogy megértetek, és mellettem vagytok! :)

Ma hazautazunk Félegyházára, csak jövőre jövünk vissza, így kívánok Mindenkinek nagyon boldog új évet!

Kitti, én is őszintén sajnálom, és fogadd részvétemet!

puszi,

Andi

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem jutottam géphez, este már nem volt kedvem olvasni és írni. Na meg a férjemre is zabos voltam (vagyok), de nem negatívkodok.
Tegnap Peti felállt! A mamáméknál feltámaszodott egy régebbi földre tett kistévé tetejére és felállt mellette. :D

Reni, Peti még nem kaphat lándzsás útifű szirupot, viszont én Petinek adtam borostyán kivonatot...elvileg (papír szerint) egyéves kortól adható ez is, viszont kisebb adagban nyugodtan lehet adagolni. A hatásuk ugyanaz.

Arabella, inkább nem írom ide, hogy mit gondoltam, mikor megláttam a hsz-ed. Nem tűrné a monitor képernyője.
Sebaj, rajtad kívül van még egy pár ilyen balfék eme oldalon, más fórumokon is.
De ha a beszólásod jobbik oldalát nézzük, felélénkült a fórum...de jobb volna, ha nem az ilyen alakok miatt kellene itt az életnek felpezsdülnie.

Kitti, anyósod miatt :( Fogadd részvétem.

Csandy, akkor Gergő és Peti vívni fognak Julcsiért? :D

Marcy, szuper ez a kép. Milyen kis husis pofija van a fiadnak!

Gombi, jó utat.

B.U.É.K. mindenkinek.

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Először is Kitti, fogadd őszinte részvétünket! Nagyon sok erőt és kitartást kívánok nektek!

Arabellára már nem reagálok, mindenki megtette, s abban minden benne van. Egyszerűen csak pislogok, hogy mennyi degenerált ember van a Földön, aki abban éli ki magát, ha másoknak fájdalmat okozhat. Mézgombi, engedd el a füled mellett, Julcsika tényleg GYÖNYÖRŰ, mint ahogy minden kisbaba az!

EX: Most már nem hiszem el, hogy nem adtok semmit Petinek! :D

Eni: Marci egy tündéri kiskrampusz! Olyan szép szemei vannak. Kornélnak szőke a szempillája, és abból nem sok minden látszik. :(

Mári: Kornél is nagyon sokat bukott korábban, mára szinte teljesen elmúlt. Én is elvittem a doktornőhöz, mert idegesített. Persze ő csak megnyugtatott, hogy addig, amíg szépen gyarapszik, aggodalomra semmi ok. Azért felírt valami kocsonyásító port, amiről sajnos azért nem tudok többet mondani, mert itt egyszerűen nem lehetett kiváltani! :!: :!: A megyei elosztónak nem volt! A másik, amit a doki ajánlott, az ún. pozícionálás. Azt mondta, hogy emeljük meg a kiságyat a fejrésznél. A mi kiságyunk sajnos nem ilyen, úgyhogy ez is elmaradt, de utána aztán hamarosan magától meg is szünt a bukás. Remélem nálatok is hamarosan elmúlik!

Rólunk: Kornél megfázott. Illetve most fakadt ki a nátha, így elég rossz éjszakáink vannak, és sűrűn megy a porszívó is, de szerencsére a hangulatán nem látszik. Továbbra is nagyon vidám. A pesti utat remekül bírta, szinte egyáltalán nem volt nyűgös, nem sírdogált. Le a kalappal előtte. Pedig még engem is lefárasztott az út. Üldögélni továbbra is nagyon szeret, bár még sokáig nem bírja, én meg nem is erőltetem. Próbálkozik a kúszással, kisebb-nagyobb sikerrel.

Nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek!

Anita

Kép

Kép
wawel
 
 


Sziasztok!

Ex!
Késő! Már adtam Petinek lándzsás útifű szirupot. Az van rá írva, hogy féléves kortól. Ígaz, addig még van 10 napunk, de szerintem az nem oszt nem szoroz. Nagyon rondán köhög tegnap óta, de nem lázas, nem nyügibb és az orra sem folyik!
Nem tudom mitől van ez. Bár rengeteget sikongat, de szerintem attól nem ilyen mélyről jövően köhögne. Az uncsitesó beteg és hétfőn ráköhögöt Petire, de szerintem ha emiatt lenne, már korábban kijöttt volna Petin.
Na, hosszú voltam.

Csajok!
Van valakinek jó kis babakaja receptjei? Nekem már ötletem sincs! Krumpli-alma, sütőtök-alma, krumpli-alma-körte, cékla-krumpli, répa-alma, répa-krumpli .... és még mit lehet?
Az üveges borzasztó, hogy milyen ízetlen! De azért Peti azt is benyomja! De szívesebben főzők!

Rakok egy képet:
Kép

Reni
Kép
prenata
 
 


SZIASZTOK

UTÓLAG IS ÁLDOTT ÜNNEPEKETR ÉS BUÉK ELŐRE.

VÉGRE IDEJUTOTTAM ÉS DÖBBENET MI VOLT AZ UTÓBBI IDŐBEN
ARABELLÁRÓL JÓBB NEM SZÓLNI CSAK IMÁDKOZNI TUDOK ÉRTE H AZ ANYAI ÖSZTŐNEI LEGYŐZZÉK A BENNE LAKÓ ROSSZINDULATÓTT.

KARINK BORZALMAS VOLT ANYÓSNÁL DE ERRŐL ENNYIT.UTÁNA JÓ VOLT ITTHON CSAK A PÁROM MÁR HULLA ÉS MA IS BERENDELKTÉK A TV.BE MERT VALAMI NEM OK.

KOLIS BETEG VOLT TÖBB MINT 1 HÉTIG ÉS UGY URAZTUNK.2 NAPIG NEM ALUDT SEMMIT ÉJJEL.

MA MEG NEMAKART CICIZNI UGYHOGY KINOMBAN CSWINÁLTAM NEKI SÁRGARÉPÁT .1 ALKALOMMAL SZÉPEN MEGETTE,NEMAKAROK TÁPSZEREZNI.MIÉRT NEMAKAR CICIZNI VAJON, :?:

MÉG NEM KÖLTÖZTÜNK,ASZTALOS CSAK A FÉL KONYHABUTORT CSINÁLTA MEG :cry: MINDENKI RÁÉR KÖRÜLÖTTÜNK

A PÁROM MEG DOLGOZIK IGY ÁLL A KÖLTÖZÉS

NEHARAGUDUJATOK H NEM ÍRTAMK DE TELJES A KÁOSZ FÉLIG ITT FÉLIG OTT VAGYUNK
B.

Kép
beataa
 
 


Üdv!

Wawel, csak üveges babakaját kap, lehet, hogy abban van valami... :D

Reni, ötletem nincs, de a babakajákból lehet ötletet meríteni, szerintem. Egyébként szerintem jó ízük van...amiből én most marhára nem érzek semmit a betegség miatt....

Bea, akkor Te is csatlakozhat a "Rossz volt az idei kari" táborba.

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Sikerült visszaolvasni benneteket :) Gyönyörűek a karácsonyi képek. Örülök, hogy nagyjából jól teltek az ünnepek. Nálunk minden ok volt, csak az anyós akasztott ki. Na de ezt nem részletezem.

Jobban vagyok! :) A derekam még fájdogál, de a cicim már egész jól van :)

Jelentem tegnapelőtt voltunk 6 hósak :) Kende már nagyon ügyes. Forog össze-vissza, néha már ücsörög kicsit, csak az a baj, hogy nagyon előrehajol :) A lakásba pedig össze-vissza kúszik. Emelgeti a seggét és 4 kézlábra áll. És be nem áll a szája. Egyfolytában dumál és sikongat és kacag, vagy bőg :) Ja és még a 2 fogasok klubjába tartozunk :)

Juca: csípő: nekünk minden hónapban megnézi a gyerekorvos, mikor visszük a kötelező ellenőrzésre. Plusz eddig a csontmag miatt vissza a másik dokihoz. Szóval itt elég alapos a doki.

Katus: grat a 4 kézlábra álláshoz. Kende is megcsinálja, de nem ringatja a seggét.

Wawel: örülök, hogy jobban vagytok, és elmúlt a láz. Éjszakák miatt :( 2 nappal ezelőtt én is 2 óránként mentem hozzá. Gratulálok az ücsörgéshez :)
Viszont a Nagypapa miatt :( Jobbulást neki.

Reni: örülök, hogy te is jobban vagy. :) Derekad? Most olvasom te is lerobbantál. Én is alig bírtam el Kende seggét, még jó, hogy apa itthon volt pár napot és ő emelgette ki az ágyból.
Igen az ősi magyar neveket a fiúk (férjem és az öccse) erőltetik, illetve ők akarták inkább. És mivel nekem is tetszett, így nem ellenkeztem. Igaz a család kicsit furán néz, hogy miért kell ilyen különleges neveket adni, de hát már megszokták.
Örülök, hogy legalább nálatok vannak nyugodt éjszakák :) Nálunk tegnapelőtt is esett a hó.
Én itt szoktam néha nézegetni: http://www.babaszoba.hu/services/recipe ... F-356AC4CD
http://freeportal.hu/babakonyha/
http://bebietel.lap.hu/

Kari: örülök, hogy jól vagytok. Hány foga van már a csajnak? Milyenek az éjszakáitok? Miket esztek már? Irj ha van kedved.

Meteor: jajj de jó, hogy vége az orrszívásnak :) Szép méretek :)
Én dentinoxal kenegettem az ínyét és panadolt adtam neki. Múltkor a dokinénink felírt egy csodaszert fogzásra, de még nem használtuk. Majd, ha jön a 3. fogunk kipróbáljuk.

Colett: sajnálom, hogy még mindig carok az éjszakák :( Kendénél változó. Van, hogy 2 óránként kelek, de van, hogy egész éjjel 2-szer. Szóval nem tudom mi van.

Wkata: Látom még nem jutottatok be a 3 fogasok klubjába. Könnycsatorna átmosás miatt :( Szegény Misi :(

Ex: Jobban vagytok? Tök szupi a tortája :) Milyen ügyi Peti! Lassan futhatsz utána :)

Amandi: jól tetted, hogy nem hallgattál anyósodra. Most amúgy is nagyon sok élmény érte Márkot és nem kell tetőzni egy újabbal. Ráérsz még a hozzátápival. Szörcsögés elmúlt?

Marcy: drukk a vizsgákhoz! Nagyon édes ez a kép :)

Norwell: grat. a kis buldózerhez :) Édi lehet nagyon. Mi még mindig hason közlekedünk, de már tud 4 kézlábra állni, de nem jött még rá, hogy a kezét kéne pakolni, hogy haladjon :)

Mári: fogadd részvétem a nagypapi miatt :( A bukást ne hagyd annyiba!

Kitti: gratula a csücsükéhez, és a forgáshoz :) Ügyik ezek a babák :)

Minden beteg babának, mamának, papának és családtagnak jobbulást!

Puszi nektek!
Kisvirág

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Jelentem, már 3 fogunk van :-) Most szurkolunk a negyediknek.

Kisviri!
Örülök hogy jobban vagy! Boldog félévfordulót Kendének! (még benne vagyunk a 8 napban :oops: )

Kitti!
Részvétem anyósod miatt :cry:
Ádi mozgása szuperül fejlődik!
HP-t elolvastam, de mivel itt nem csattant rá senki, szerintem priviben folytassuk majd. Írok nemsoká.

Mári!
Nagypapi miatt :cry:
A bukást szerintem se hagyd kivizsgálatlanul. Úgy néz ki, hogy nálunk is igaza volt a dokinőnek, hgoy a fogak miatt lázazunk, de mióta volt vér- és vizeletvizsgálatunk, sokkal nyugodtabb vagyok. A labor valszeg nem nézett el semmit, hiszen mérnek. Szóval már önmagad megnyugtatása miatt is megéri. Uncsitesónknál annyi bukás volt, hogy meg kellett emelniük az ágy elejét. De aztán kinőtte a dolgot.

Ex!
Jobbulást! Peti félelmetesen mozgékony!!!

Blackrose!
Nagyon édi a meglepi!!!

Juca!
Amikor Kinga megharapott, mennyi idő alatt múlt el az érzékenység? Maki tegnapelőtt megharapott kétszer, és még mindig iszonyat érzékeny, fájdalmas a szopi :cry:

MINDENKINEK NAGYON-NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!!!

Puszi,
Misi, Kata és Gábor

Kép
wkata
 
 


Kitti!

Őszinte részvétem. Most lehet, hogy nagyon fájdalmas a hiánya a párod édesanyjának, de ő már nem szenved többet, sem testileg sem lelkileg. Az Isten vegye a jobbjára.

Kata!

Nekem akkor nagyon fájt, de utána nem. Mint említettem az első alkalommal becsurrantottam egy kicsit. Viszont a többi alkalommal már rákészültem, mert mindig félálomban csinálta, amikor már nem evett. Volt, hogy előbb kivettem a mellem a szájából.

Arabella!

Miért nem a saját lányoddal foglalkozol? Fölösleges energiádat, amivel embereket megbántasz rá kellene áldoznod.
Anyám nagy mondása: ami még nem volt minden lehet. Tehát, ha a jövőben Te vagy a gyerekeid pontosan abban a cipőben fognak járni, amivel most piszkálódsz, akkor kívánom, hogy megjöjjön a józan eszed, és a segítséget nyújts, ne pedig leselejtezd, hiszen a Te gyártmányod.
Ja és még valami. Mielőtt ennyire szilárdan állítasz valamit. min. hogy számokkal is tudd igazolni az állításaid (előző hozzászólásaid ->klasszikusaid), mert több helyen nem állnak meg az állításaid a lábukon, ha akarod tételesen leírom, statisztika, tankönyvi leírások stb.-> hosszú lesz!
Ha már itt tartunk mit keresel a meddő párok fórumain? Örülj a lányodnak, és foglalkozz Vele!

Julcsival kapcsolatban pedig: ha beteg lenne sem a Te problémád, de mivel semmi baja sincs, ezért pláne nem értem a kirohanásodat.

Ja és egy nyílt fórumon az a minimum, hogy az ember vállalja a nevét a véleményéhez. Így:

Kovácsné Telekes Judit (ha esetleg nem látnád a profilomban).

tjuca
 
 


Sziasztok!

Kisviri!
Ne aggódj, nemsokára az is meglesz, nálunk a négykézlábra állás után kb. két héttel jött a nagy felismerés, hogy úgy is lehet haladni, ha egymás után pakolássza a végtagjait... :D

Kata!
Gratula a 3. foghoz!

Ex!
Gratula Petinek a felálláshoz! (És csak halkan mondom, nehogy nagyzásnak hangozzon, de Kende is feltérdel, meg felkapaszkodik, ha fekszünk az ágyon, felmászik rajtunk, és addig küzd, míg félig-meddig álló helyzetbe nem tornássza magát... :wink: )
Reni!
Én a babakonyhán is szoktam jó ötleteket találni, nézd meg. De van, hogy csak úgy eszembe jut, és összetrutymákolok ezt meg azt, és Kende megeszi (mondjuk mi még csak a krumpliból, almából, gesztenyéből és a sárgarépából válogathatunk).

Wawel!
Gyógypuszi Kornélnak, és gyors gyógyulást Neki!

Marcy!
Nagyon édes a fiad abban a sapiban! És micsoda gyönyörű szemei vannak! :)

Lányok, Kendének áttört a negyedik foga... :shock: :shock: :shock: Mindenhova rohan, mászik, mintha muszáj lenne, kapaszkodik és feltérdel, nem tudom, hova siet... Hihetetlen, hogy ennyire gyorsan fejlődnek a gyerekeink!!! Még csak most bújtak elő a pocakból, aztán már a legfiatalabb is fél éves... Vagy csak mi öregszünk? :twisted:

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok, szép estét mindenkinek!

Jaj, de rossz érzés volt ismét itthon lenni. És újra no segítség, tudjátok hogy van ez amikor 3-4 nap családi kényeztetés után ismét minden az ember nyakába szakad.Illúzióromboló. Főként hogy szerintem most, az elmúlt zűrös időszak után egy hónap pihi sem esne nehezemre. :roll:
De fogalmam sincs mikor lesz lehetőségünk megint pihenni kicsit.
Most keddtől jön a rohangálás, családi ügyek intézése, a lakásvásárlás miatti ügymenet,plusz majd a költözés, Ádám bebölcsiztetése, ami miatt már előre vérzik a szívem szóval nem lesz könnyű...de a kényszer sajnos nagy úr.
Sokat gondolkodtam már azon, hogy olyan de olyan rövid az életünk, mégis, a nagy részét sokszor olyan dolgokkal töltjük, amihez semmi de semmi kedvünk nincsen, csak hát muszáj... :evil:

No, most megyek mert leragad a szemem, holnap, jövök majd.

Pusz:

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Üdv!

Kata, igen, Peti nagyon mozgékony. És hisztis. Ha megszerez valamit (amit nem kéne), és elveszem tőle, megsértődik. :)

Norwell, akkor Ti is fejlődtök! 4. fogacska??? Azta. Nálunk még egy sincs és Peti vezet Kendéhez képest egy hónappal.

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

BOCSI, HOGY EDDIG NEM JÖTTEM DE RÁKATTANAM AZ IWIW-RE ÉS EZ MINDEN IDŐMET LEFOGLALTA.

Kitti!
Őszinte részvétem.

Arabella!
Te mekkora nagy állat vagy!

Ex!
Gratulálok a felálláshoz. Pannának sisncs még foga.

Boldog Új Esztendőt kívánok mindenkinek!!!

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok!

BOCSI, HOGY EDDIG NEM JÖTTEM DE RÁKATTANAM AZ IWIW-RE ÉS EZ MINDEN IDŐMET LEFOGLALTA.

Kitti!
Őszinte részvétem.

Arabella!
Te mekkora nagy állat vagy!

Ex!
Gratulálok a felálláshoz. Pannának sisncs még foga.

Boldog Új Esztendőt kívánok mindenkinek!!!

Kép

Kép
katus73
 
 


Háppí nyú jír!

Kép

tjuca
 
 


Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!

Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Ezúton is szeretnék mindenkinek
Boldog Újévet kívánni!

Remélem mi nem az ügyeleten kötünk ki az éjjel, de Peti egyre rondábban köhög. Bár más tünet nincs. Remélem nem lesz baj. Az éjjel jól aludt, nem kelt fel szopizni sem, sőt a saját köhögésésre sem. Viszont most napközben elaludt, de 10 perc szundi után felkelt egy nagy köhögőrohamra. Azóta sem alszik!

Reni
Kép
prenata
 
 


Reni, nincs otthon valami köhögéscsillapítód?
Mondjuk, ha nem kel rá fel este, akkor annyira nem lehet gáz, de jobb lenne, ha kapna valamit, ha más nem, estére. Nekünk még a múltkori betegségből van itthon Sinecod csepp, én 2 nap este azt adtam neki.
De remélem, nem lesz gáz!4

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Reni remélem nem lesz éjjel semmi komoly. Drukk, hogy nyugodt éjszakátok legyen.

Képzeljétek délután egy pár pillanatra megremegett az épületünk, kicsit mozgott a kanapé, meg a szék, szekrényajtó stb..., én kellően beparáztam. Utána átmentünk anyumékhoz és ő is mondta, hogy nála is uez volt. Szóval volt itt egy kicsi földrengés.
Én azért para vagyok, nehogy megismétlődjön.

Nektek kevésbé izgalmas élményeket estére!

Puszi
Kisvirág

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok
!!!!


Boldog újévet kívánok minden topiclakónak!!!!
Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én úgy elmennék egy kicsit kirúgni végre a hámból.
Ezzel szemben már pizsamában vagyok, a férjem most fürdik, Ádi elaludt...szóval nem sok remény kecsegtet ezen a téren, de álmodozni azért jó.
Lehet hogy meg sem várom az éjfélt, hanem kidőlök, végülis ez az este is ugyanolyan mint a többi.
Na jó, nem írok most depis hozzászólást, mert szilveszterkor nem illik rosszkedvűnek lenni.
De a fenébe is én akkor is rossz passzban vagyok, tele vagyok feszültséggel, bánattal, pesszimizmussal és nem hinném hogy ez holnapra megváltozna, csak azért mert éjféltől 2007et írunk.
De azért remélem ha kialszom magam már jobb színben látom a világot.
Tényleg bocs a rossz hangulatomért de még nem tudtam feldolgozni ami velünk történt.

Jó éjt.

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Kitti!

Fel a fejjel! Bújjatok össze a pároddal és bontsatok fel egy üveg pezsit! 1-2 pohárral te is ihatsz!!!!!

Nézz rá Ádira és hessegesd el a pesszimizmust! Gondolj arra, hogy ezt a manót kaptam az idén és jövőre még mennyi mindent fogsz kapni tőle, ami majd bearanyozza a napjaidat!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Katus!
Megértelek, az iwiw-től nagyon nehéz szabadulni, ha az ember egyszer elkezdi... :wink:

Reni!
Drukkolok, hogy ne legyen semmi baj Petivel!

Viri!
Juj, ez nagyon durván hangzik... :shock: Soxor előfordul nálatok?

Mindenkinek nagyon boldog újévet kívánok!!!

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok Lányok,

most aludt el Marcika, eddig bírta :wink: , anyukám mondta is, hogy korán kezdi a szilveszterezést :) .

Reni: remélem nem lesz semmi szövődménye a köhögésnek, voltatok orvosnál??? Lehet, hogy írtad, de a napokban csak felületesen tudtam olvasgatni :( .
Marcinak vírusos hörghurutja van, úgyhogy naponta 3*3 ml nurofent kellett neki adni és porszívóztuk az orrocskáját. Ugyanolyan kis vidám, mint eddig, csak az orra van eldugulva mindig, most már lefogtuk, hogy ki tudjuk szippantani, utána mindig jött a vígasztalás, de aztán gyorsan felejt, mert amikor legközelebb elkezdjük, először mindig nevetgélés van, aztán jön a kapálózás :( .

Kitti: most nem lehet könnyű nektek :( . A szilveszterrel kapcsolatban: hasonlóan érzek, szerintem semmivel sem másabb ez a nap, mint a többi. Nővéremék voltak itt egy kicsit nálunk, mi Marcikával játszottunk, addig a fiúk néztek vmi filmet :) . Most már Marcika alszik, mi esetleg megnézzük azt a fantasztikus szilveszteri műsort, amit a TV prezentál, aztán alvás :) . Ja, azt hiszem a Madonna koncertet megnézzük 0.05-kor.

Kisvirág: hogy mik nincsenek??? Remélem nem sűrűsödnek ezek a dolgok, múltkor ugye Reniéknél remegett a ház, ha jól emékszem :( .

Katus: jó ez az iwiw, szerintem mindenki függő :lol: :lol: :lol: , aki használja :) .

Néhány szó rólunk: ma olyan boldog vagyok, Marcika átfordult a hátáról a hasára :lol: :lol: :lol: . Imádom!!!
Elkezdtük a hozzátáplálást, mert az elmúlt éjszakák úgy teltek, hogy negyedóránként ébredtünk :( . Ez persze lehet a betegség miatt is, de már "szétcsócsálta" a melleimet, persze a cumi nem kellett :( .
Ma tízóraira kapott sütőzacsiban sült almát turmixolva. Hihetetlen édes volt, de volt ám grimaszolás. Mellékelek néhány képet :) .

Kép

Kép

Mindenkinek nagyon boldog és kisbabákban gazdag :wink: boldog új évet szeretnék kívánni!

Puszi
Eni

Eni
marcy
 
 


Marcy!

Egy ideig bejött a hozzátáplálás, de aztán megint sok ébredés van. Fogak + a hozzátáplálás újy kaja, át kell állni a pocaknak, ami hasfájással jár :-( Kívánom, hogy Ti ne járjatok így, és bejöjjön a kajci. Fiad nagyon aranyos, ahogyan eszik :-)

tjuca
 
 


Sziasztok!

Remélem jól telt a szilveszter mindenkinek!
Peti aklimatizálódott a szilveszterhez, mert ma délelőtt fél 10-ig aludt. Szegénykém, nincs jobban. Mostmár az orra is szörcsög. Egész éjjel azon agyaltam, hogy felkeltsem vagysem, de úgy voltam vele, hogy ha ő nem kel fel a saját köhögésére és szörcsögésére, akkor éjjel nem porszívozunk.
Párom ma dolgozik, így egyedül kellett orrporszívoznom, ami nem jött össze, mert őnagysága izgett-mozgott és ordított, de azért egy pici kijött. (Most használtunk először orrporszívót)
Ti hogy tudjátok e műveletet egyedül végrehajtani?

Marcy! Még nem voltunk dokinál. Pénteken délután kezdődött, az ügyeletre pedig nem akartam vinni, mert láztalan. Lándzsás útifű szírupot kapott eddig (más nincs itthon), de nem ér semmit. Illetve ma már Nurofent, de mmikor meglátja a nurofenes adagolót már összeszorítja a száját, pedig a nurofent szerette, csak azzal adtuk be a lándzsás szírupot, ami közutálat tárgya lett.
Na, jó hosszú lettem! Majd holnap megyünk dokihoz.
Képzeljétek, a férjem és anyukám is azzal nyaggat, hogy Peti anyatejes baba létére, hogy tudott lebetegedni?!

Télleg!
Volt valaki bulizni?

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Ma én is nagyon pesszimista vagyok és szomorú. Tegnap este meghalt a nagypapám. A ksifiúnkból merítek erőt

Eni: mi is megkezdtük a hozzátápit, teljesen hasonló okok miatt. Éjszakánként nagyon sokszor keltünk. Nekünk a sütőtök jött be eddig a legjobban, az alma valamiért nem kell neki. De mi úgy jártunk, ahogy Juca leírta. Hasfájás napokig. Hiába kapott mást, a pocaknak át kellett állnia és amiatt keltünk sokszor. Most kezd normalizálódni a helyzet, viszont most a nátha miatt kelünk Bár már egyre jobban van.

Az éjszakai szoptatásról pedig szeretném leszoktatni. Azt hiszem elég nagyfiú már, hogy megszokja, éjszaka nem eszünk. Már ott tartunk, hogy az éjszakai kettő helyett csak egyszer eszik s aszt is egyre jobban kitolja. Már 9-től 4-ig bírja. Nagyon büszke vagyok rá!

Kisvirág: a húgomék is érezték. Tegnap du velük skypoltunk és akkor írták. A barátnőmék mondták, hogy állítólag eg jósnő volt a tv-ben és ő földrengéseket jósolt 2007-re. Hát, mindenesetre tegnap még nem volt 2007, de azért fura.

Kitti: mélyen együttérzek veletek!

Mindenkinek nagyon kellemes további napot.

Anita

Kép

Kép
wawel
 
 


Anita!

Nagyon sajnálom! Fogadd őszínte részvétemet!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Anita!
Nagyon sajnálom :cry:

Reni!
Az anyatej nem védi meg a babókat mindentől! Full anyatejes korszakunkban hozott haza apa egy bacit, és mindannyian lebetegedtünk, Misi kezdte. Viszont amikor én nyaltam be azt a vírust, ami miatt 10 napig alig éltem, ő nem kapta el, mert tőlem már immunanyagokkal teli tejet tudott magához venni.
Orrszívózás: én többször egyedül csináltam, mert férjem elég hektikusan van itthon, tök kiszámíthatatlan. Egy kis székre ültem le, odakészítettem előzőleg a porszívót, ráraktam az orrszívót, és nekitámasztottam az asztalnak, hogy ne essen le róla, ha nem fogom. Gyermek az ölembe, bal karommal átöleltem (és lefogtam egyúttal), jobbal megragadtam a porszívót, és a lábammal megrúgtam az indítógombját. Remélem segítettem valamicskét.

Mi éjjel sétáltunk kicsit Makival, mostanában minden éjjel ilyen, meg adni kell valami gyógyszert is, mert lázas, mutatja a fogfájást. De még nem jött ki. Viszont minden nap egyre jobban látszik a jobb felső metsző. Talán holnapra kijön. Bár már napok óta szó szerint ezt mondom... :(

Most nagyon nyüszög, nem írok többet. Jövök még, ha tudok.

Puszi,
Kata

Kép
wkata
 
 


Sziasztok!

Először is még egyszer B.Ú.É.K. :)
Épp most telefonálgatott a férjem főnöke körbe...de nem talál madarat (az én antialkoholista férjemen kívül), aki átmenne Hmvhelyre, de egyedül a férjem se tud két oszlop közé kábelt feszíteni.
Peti este kb. fél tízig bírta, addig nézte a tűzijátékokat, játszott, stb. A durrogásra se kelt fel, annyira bealudt, és nyolcig bírta.

Kisvirág, nekem a férjem beszélt erről a rengésről. Meg a TV is bemondta...

Tündérpöcök, na naposabb lett a kedved?

Marcy, Marcinak jobbulást. Mi holnap megyünk vissza a dokinénihez, remélem, Petinek már nincs baja. Mi most Cecloretta szirupot adunk neki.
Hozzátápihoz grat. Majd nem fog idővel fintorogni. Egyébként Peti a mai napig fintorog az első falathoz, akármit is kap, de utána tolja befele ezerrel. :D

Reni, hát nálunk is érdekesen megy az, ha egyedül szívom ki az orrát. Én mostanság szó szerint leteperem a gyereket (értsd, fölé fekszem, és a lábaim közé szorítom a lábait és a kezeit), majd egyik kezemmel lefogom a fejét (vagy legalábbis próbálom), a másikkal meg szívok. Ja, és az első, hogy bekapcsolom a porszívót.
Egyébként az anyatejes babaság nem azt jelenti, hogy nem lesz beteg, ez marhaság. Ellenállóbb lesz, az tény, de beteg mindenki lehet!

Wawel, részvétem a nagypapád miatt. :(
Egyébként a ht. kezdetekor teljesen normális a hasfájás és az is, ha nincs széklete a babának. Nálunk nem volt gond, valószínűleg azért, mert a tápszer miatt eleve másra volt ráállva Peti szervezete.
Drukk, hogy hamarosan elmaradjon a hajnali szopi. Kornél ügyes fiú, hozzá fog szokni.

További szép napot.

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


SZiasztok!

Anita!
Fogadd őszinte részvétemet!

Reni!
Ugyanúgy szívom Panna orrát mint Ex, valóban a fejét nehéz lefogni egy kicsit de sikerülni szokott.
Orrszívózás előtt be szoktam még fújni az orrát egy kis Fluimarral.

földrengés: emlékszem amikor kislány voltam, akkor elég sűrűn volt itt Békéscsabán földrengés, aztán abba maradt.
Most úgy látszikmegint elkezdett gyűrődni a föld magyarország alatt és ezért van megint földmozgás.

buli: tegnap este 10-kor már aludtam, persze 2x felkelt Panna szopizni 1:30-kor és 4:30-kor.

Örülnék én is ha már nem ébredne éjszaka Panna szopizni, de valahogy nem megy neki az, hogy végigaludja az éjszakát.
Persze mostanában csak szopizik és aztán visszaalszik de pl. 1 héttel ezelőtt volt, hogy óránként ébredt.

Ex!
A sinecoddal vigyázz mert erős kábító hatású és csak úgy nem szabad adni csak akkor ha a doki rendeli az adását.

Tündérpöcök!
Jövőre már mehettek szilveszterezni.

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok!

Ezt a ködös január elsejét, odakinn cikáznak a dementorok, az tuti.:-)

Picit jobb a kedvem mint tegnap, bár hulla vagyok, mert Nyuszus "bulizott" az éjjel és vagy ötször fel kellett kelnem hozzá.

Katus: nem is igazán arra vágytam, hogy kimozdulhassak tegnap, hanem csak arra hogy egy kicsit hagyjon békén mindenki és csak pár órát ne kéne ugrálnom valaki körül. :roll: Biztos Te is éreztél már hasonlót.

Ex, a fiam szintén mindig fintorog az első falattól, de utána belapátol csaknem mindent.Remek étvágya van. Ma például picike csirkemellet főztem neki krumplikával, össze botmixeltem az egészet és igazi vasárnapi ebédje volt, utána egy deci ásványvizet megivott pohárból!!!:-)

Reni, én egyedül neki sem merek állni az orrszívózásnak ismerve Ádám mozgásbeli képességeit, majd kiugrik a kezemből ha valami nem tetszik neki.Már akkor is ha csak kaja után takaríto az étlapot a pofijáról.

Anita, őszinte részvétem a nagyapád miatt.Mi is most vesztettük el Ádi nagymamáját és még egyáltalán nem sikerült feldolgozni, nekem olyan mintha még most is élne.Minden olyan hirtelen történt, nemrég még a kisfiamra vigyázott és három hét alatt elvitte a betegség.:-(
De még az utolsó heteiben is csak ránk gondolt. Már nem élt, de a karácsonyra nekünk szánt ajándékai már be voltak csomagolva abba a szekrénybe ahová sosem szabadott benéznünk, ert mindig ott voltak a meglepik.
Nezéz. Nagyon nagyon hiányozni fog, hiányzik már most is.

Marcy, Marcikának jobbulást.Nyuszus egyébkéntgyomor ügyileg azonnal rá tudott állni a hozzátápira, egyszer sem sírt hasfájás miatt.

Na megyek, mert Ádám délutáni szunyáját megkezdte, a férjem is, úgyhogy mellébújok és én is alszom egyet.

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Sziasztok!

Sikerült ma háromszor orrszivózni, de harmadjára már nem jött semmi, de végig ordított. Anyukám pont itt volt és rám szólt, hogy hagyjam abba, mert ő nem bírja hallgatni.
Viszont egyre többet köhög. Mostmár negyedik napja. Azt hittem tegnap, hogy mára már jobb lesz. Kétszer adtam neki nurofent ma.
Holnap irány a doki. Remélem addig kibírjuk.

Marcy!
Én 4-5 hete kezdtem el a hozzátápit. Gondoltam kihúzzuk 6hós koráig gyümin, de ez a prücsök olyan szívesen fogad mindent, hogy tegnap már húsis kaját is kipróbáltuk. Az is bejött. Viszont folyadék gyanánt csak anyatej a menő. Próbálkozunk a csőrős pohárral, de inkább játszik vele. A forralt víz nem ízlik. A gyümilét egyszer próbáltunk, de az sem nyert. Azóta nem próbáltam.
Én szinte mindent sütőzacsiban sütök. Nagyon jól megmaradnak benne az ízek!!!
Ja, és nálunk volt egy kis székrekedés a hozzátápi kezdetén, de amiko már napi 2X kapott szilárdat, akkor beállt a kaki.

Anita!
Milyen fajta ásványvizet adtál Ádinak?

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Iszonyú szar éjszakánk volt :( Kende fél-1 óránként felkelt és sírt. Alig lehetett megvigasztalni. Csak mellettem akart lenni. Lehet, hogy a nagy petárdázás, durrogtatástól félt. Vagy a földrengés zavarta meg, vagy az időjárás vagy mit tudom én.

Wkata: grat a 3. foghoz. :) Mi az a HP amiről Kittivel dumcsiztok? Valamit kihagytam?
Engem Kende rendszeresen megharap, de csak pár percig szokott fájni.

Norwell: grat a 4. foghoz. :) A mi kis Kendénk is simán átkúszik rajtunk :) Ilyenkor mindig mondjuk neki, mi van fiam hegyet mászol? :lol:
Ez a rengés most volt először, de remélem utoljára.

Marcy: Marci jobban van már? Grat. a forgáshoz :) Hány centi Marci? Olyan nagynak tűnik a képen.

Reni: Jobbulást Petinek. Orrszívás: én vagy beveszem a hónom alá, és hasonlóan csinálom, mint Kata, vagy a bébi hordozóba küzdök vele. Bulizni mi nem voltunk. Apa éjszakás volt.
Nekem a sütőzacsis főzés nem jött be. Biztos valamit elbénázok. Te hogy csinálod?

Wawel: nagyon sajnálom a történteket, őszinte részvétem. :(
Remélem a jósnő nem jósolt sok rengést, mert én a tegnapitól eléggé beparáztam.
Hogy tudtad leszoktatni, hogy csak egyszer egyen éjszaka? Nekem nem megy.

Megyek lepihizek, hátha sikerül aludnom

Puszi
Kisviri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisviri!

Én csak bedobálok mindent a sütőzacsiba: pl. alma, krumpli, körte, répa. Jól bekötöm. Kb.30 perc alatt kész. Bár a répával 5-10 perccel hosszabb. A gyümik jó kis levet engednek, amivel jó hígitani. Húsit még nem sütöttem benne, mármint a babának, ( magunknak szoktam) de szerintem a húsit is be fogom rakni a zöldségekkel együtt!

Reni
Kép
prenata
 
 


Reni!

Én almát, krumpil, körtét és répát tettem bele, és fél órát volt a sütőbe, és nem főtt, hanem inkább sült. De én megszúrkáltam a zacsit. Lehet, hogy ez volt a baj?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Kisviri, én még nem jutottam el a sütőzacsiig, de megszúrkálni meg kell, én úgy tudom.

Katus, Sinecodot a legutóbb egyszer-kétszer kapott, és akkor is estére és kevesebbet, mint amikor a dokinéni írta fel. Egyébként az erős kábító hatásról annyit, hogy gondolom, nem az adható adagban az, mert Petin egy cseppet se látszott, hogy lelassult volna tőle. :D

Reni, ezek szerint megy egyedül is a szívás. Én vettem tengeri sót, azt teszek forralt vízbe és azt cseppentek.

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Kisvii!

Én is megszúrkálom, de nem rögtön csak félidő után! A gyümik valóban sülnek, de ettől lesznek jó édesek!

Ex!
Ment a szívás, csak a szívem szakadt meg az üvöltő gyerek miatt!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!!!

MI se maradunk le a kívánással.
A család nevében:
http://www.send2u.hu/get/?f=C7pKpY1ausbmtKACsJ5S

Ui.Ebből ki tudtok lépni, ez nem olyan ravasz mint az előző. :oops: :wink: 8)

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!

Arabella, neked nem.

Kitti!
Részvétem :( Nem találok vígasztaló szavakat :(

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak azért jöttem most hogy én is fölrakjak egy két friss fotót magunkról, mert régen tettem ezt. Egyébként pedig jó éjszakát kívánok mindenkinek!

Kitti Kép

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?