Új privát üzeneted érkezett!

Na ezt elrontottam.... :oops:
Vendég
 


Sziszike!
Szerintem a vasárnapi szülés most fog teljesülni... :wink: :D
szilbee
 
 


Sziaszok! Most lettem kész a sütéssel, és a szaloncukor kötözéssel. :roll: Ha nem tudnék ma már beugrani:

Kép
Kép

Andi
andrea27
 
 

 
 

Sziasztok!

Húúú, én is most végeztem a mézeskalács sütéssel. Holnap -vagyis az már a mai nap- csinálom a többit. Fáradt vagyok, de be akartam köszönni, mert holnaptól kevés időm lesz.
Azért jövök minden nap és bekukkantok Sziszikéék miatt. :)

Arra én is kíváncsi leszek hogy fogadják lurkóink a feldíszített karácsonyfát. Készítsetek fotókat és tegyétek fel, hogy lássuk mekkora meglepetés éri majd őket! :lol:

Megyek, mert leragad a szemem.

Kép

Kép
patrisa
 
 


Sziasztok!

Mi is most kapcsoztuk a szaloncukikat:
Kép

Kép

És csatlakozom az elöttem szólókhoz, nagyon boldog karácsonyt kivánunk kis családom nevében mindenkinek!!!
Kép

Puszi!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Most egy darabig nem írok, de amint vannak hírek értesítelek titeket!

Szeretnénk nektek Áldott, Békés, Boldog Karácsonyt Kívánni!!!

Sok puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Kép
bkrityo
 
 


KépBékességben és boldogságban eltöltött meghitt Karácsonyt kívánok mindenkinek!

Kép
flocika
 
 


Kriszta :)
Nem engedett be a babanet Bkriszta néven? Vagy miért váltottál Krityóra? Ahaaaam, hogy ne ismerjünk meg, mi? :D :lol:
Puszkállak!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

BÉKÉS,BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK!

Mirtill és Ildikó

Kép
ildikó74
 
 


Áldott, békés karácsonyi ünnepeket kívánunk!
Puszi!

bockbrigi
 
 


Sziasztok!

Hogy telt a karácsony? Mit szóltak a gyerkőcök az ajándékoknak és a csillogó-villogó karácsonyfának?
Nálunk annyira nagy volt a csodálkozás, iszonyat édes volt, ahogy figyelte a fát.
Vendégségben is jól érezte magát, de a 3 nap alatt egyszer sem aludt délután.
Az ajándékok lefoglalták, elfelejtett aludni.
Volt egy kis nátha is, orrfolyás meg köhögés, de gyorsan elmúlt a homeopátiás cseppek hatására.

Sziszike! Egybe vagy még? :)

Dobok fotókat...közel 200 készült.

az interaktív kutyával:
Kép

megtalálta az ajándékokat:
Kép

az új babával és babakocsival:
Kép

eteti a babáját:
Kép

itt bontja ki:
Kép

Kép
patrisa
 
 


Sziasztok!
Minden gyermek gyönyörű!!!

Én is hoztam képet :D
Kép

Kép
kajla
 
 


Sziasztok!

Jó régen írtam, de olvasok azért rendszeresen, ha nem bánjátok.

Gondoltam, elújságolom nektek, bár nincs felhatalmazásom, csak az uzsokis topikban olvastam (ott is megnéztem minden nap), hogy megszületett Sziszike Bencéje, aki 5 kg és 57 cm.
Gratulálunk nekik! Sok-sok boldogságot, sok tejcsit és csupa egészséget kívánunk nekik!

Ha nem mánjátok, majd újra gyakrabban jövök. Mostanában nem nagyon írtam sehová. Most épp vizsgaidőszakom van, de utána jönnék gyakrabban

Mindenkinek örömökben, sikerekben gazdag, boldog újévet kívánunk!

Annamari, Gergő és Ádám

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Annamari :lol: :lol: :lol:
Gyere gyakrabban, főleg ilyen hírekkel!!!!

Sziszike :lol: :lol: :lol:
NAGY-NAGY GRATULA NEKED ÉS AZ ÉDES KICSI (:?:) BENCÉDNEK!!!! Sok erőt és tejecskét kívánok nektek!!!
És pontosan mikor született Bence? Karácsonyi baba? És azért dobjatok majd fel 1-2 képet!!!!

Lányok,
Gyönyörűek a babák!!!

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Én is bekukkantottam az uzsokis topikba és Sziszike utólagos engedelmével ezen topiklakókkal is megosztom a képeket :)
Kép
Kép

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Sziszke! Gratulálok! Gyönyörű hajasbaba Bence! :P :P Sok egészséget, boldogságot és sok tejcsit mindkettőtöknek :!:

Kép

25.-én megjártuk az ügyeletet! 23.-án este feldíszítettük a fát, úgy gondoltuk, hogy reggel majd ha felkelnek a gyerekek a feldíszített fát, és az ajándékokat ott találják. De Bálint reggelre betegebb lett mint valaha. Délutánra belázasodott se kúp se hűtőfürdő nem vitte le a lázát , egész este lázcsillapítottunk, míg végül a priznic levitte annyira, hogy elaludt. Már az ügyeletet is felhívtam. Ma elmentünk a dokinénihez, és megint valami baci megtámadott minket. Csak azt nem tudom mikor. Nem is voltunk sehol, és az antibiotikumot is két napja hagytuk abba. De Bálint hősiesen tűrte, és még megpróbálta jól is érezni magát. Tetszett neki a rengeteg ajándék, és a fa is. Nem tud úgy elmenni mellette, hogy hozzá ne érjen.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Andi
andrea27
 
 


De jó, hogy hoztatok híreket...és fotókat.
Sziszike nagyon gratulálunk!!!
Ha tudsz majd jönni a "picikétől" kérlek írdd meg hogy történt a szülés! Szép nagy baba! Kívánok nektek minden jót, sok-sok egészséget, rengeteg tejecskét és türelmet a 3 csemetéhez! :lol:

Jók nagyon a karácsonyi fotók!

Andi!
Látom nektek is ugatós kutyát hozott a jézuska. Tetszik a gyerekeknek. Vancsi is azt kapott és imádja, már cserélnünk kellett az elemet is.

:?: Egy kérdés: Vani a minap összefirkálta filccel a szőnyeget. Nincs valami ötletetek hogyan lehet kiszedni belőle?

Most megyek altatni , puszi!!!

Kép
patrisa
 
 


sziszike!
gratula az óriásbébihez :D annyira édes és milyen sok haja van :) ..Leonie 4kg-val is hatalmasnak tünt..de 5kg??..mint egy kéthónapos..hogyan fért el a hasadban :lol:
sok-sok örömet,kitartást és nyugalmat kívánunk neked a kisbabádhoz!

Szépek a karácsonyi képek és a boldog gyerekek :)

Olyan hamar elteltek az ünnepeket..2nap múlva már szilveszter,aztán 2007!!!Egész decemberben a nagy készülödés,várakozás,ajándékcsomagolás..stb..és olyan hamar vége mindennek..
Tényleg ki mit csinál szilveszterkor?

Nálunk az egész család meg van fázva,Leonie már október vége óta szinte folyamatosan beteg,ugy sajnálom szegénykét...gyerekorvos azt mondja,normális dolog nem lehet ellene semmit tenni...hát nem tudom sok mindent ki is próbáltunk már,de nem nagyon használt semmi.. :cry:

jó éjt mindenkinek..

Kép
Kép
ritago
 
 


Patrisa!
megnéztem neten:filctoll a szönyegböl állitólag vagy spiritusszal vagy citromlével átitatott törlökendövel ragyogóan kijön...én még nem próbáltam,még filctoll-foltok hál istennek eddig nem voltak :wink: ...én lehet,hogy popsitörlövel is megpróbálnám..olyan sok mindent kivisz :D ...hátha...majd szólj,ha sikerült valamivel kiszedned,érdekelne.

Kép
Kép
ritago
 
 


Sziszike!

Sok Boldogságot a "kis" Bencéhez!!!!
:lol: :lol:
szilbee
 
 


Sziasztok!

Patrisa! Lili is imádja, most ez a favorit. Reggel szalad be érte a szobájába, hogy ne legyen egyedül a kiskutya. :P Egész nap az ugatást hallgatjuk :roll: az elemcsere már nálunk is megvolt. :lol:
Filcet nekem még nem kellett kivennem semmiből, de a venish elég sok foltfélét eltüntet nekem legalábbis bevált.

Andi
andrea27
 
 


Sziasztok!

Sziszike! Szeretettel gratulálunk, jó egészséget kívánunk!

Karácsony... Szörnyű volt. Vírusos nyavaja, ügyelet, láz, hányás, stb. 2 napig alig tudtam magamról, mind 3-an beleestünk, itthon kínlódtunk... Az ellenségemnek sem kívánom! Szerencsére vége, tegnap voltunk is anyunál, mamánál karizni, mert ők sem jöhettek, fertőző volt ugye a betegség.
Nem hiszitek el, nem is fényképeztünk, bár 1 videó van a Szentesti csomagbontásról, de még nem mertem megnézni, hogy mutatok rajta. Remélem ilyen ünnepünk soha többé nem lesz!

A gyerekek nagyon édesek a képeken!

Puszi mindenkinek!

bockbrigi
 
 


Sziasztok!

Sziszike!
Gratulálunk a babához!

Mirtill nagyon örült a karácsonyfának teljesen elámult.
Nem volt teljesen boldog a karácsonyunk mert a 14éves kutyánk szombat hajnalban meghalt.Nagyon hiányzik.

Voltunk ortopédián a befelé lépés miatt.Azt mondta a doki,hogy a térde is rosszul áll és emiatt lép befelé.Tornáztatni kell és naponta többször kacsalábra adni a cipőt.Februárban kell visszavinni és ha nem javul alváshoz kap sínt a lábára.

Kívánok mindenkinek nagyon boldog új évet!

Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
ildikó74
 
 


Sziasztok!

Sziszike gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mindenkinek nagyon Boldog Új Évet kívánunk!

Kép


Csucsu és Annababa

Kép
csucsu74
 
 


A KÉP LEMARADT!
Kép
Tehát mégegyszer BOLDOG ÚJ ÉVET Kívánunk



Csucsu és Annababa

Kép
csucsu74
 
 


Sziasztok!

Kívánok mindenkinek: Nagyon boldog új évet!
Kép

Andi
andrea27
 
 


Mi is BUÉK mindenkinek!!!!!!!

Kb.2 hétre eltűnünk Erdélybe,majd jelentkezem!!!!

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!
Köszi az ötleteket a filccel kapcsolatban, sajnos se a venish, se a citromlé nem vitte ki. Halványabb lett, majd próbálkozom még.

Vanessza kicsit betegeskedik, tegnap hányt, ma este hőemelkedése volt. Adtunk neki grapefruit cseppet, hátha helyrejön.


Boldog új évet kívánok Nektek és családotoknak!!!

Kép

Kép
patrisa
 
 


Kép
Mindenkinek nagyon boldog, sikerekben gazdag új esztendőt kívánunk!!

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Rita!
Köszönöm a kedves fogadtatást!

Nekem a filc dm-es szappannal jött ki, de szerintem ki kell jönnie alkohollal is. A tábláról annakidején alkohollal szedtük le.

Január közepétől remélhetőleg több időm lesz írni.
Azért nem tudok mindig ilyen hírekkel jönni:D

És a fő ok, amiért most jöttem, hogy:

Mindenkinek békés, sikerekben gazdag új esztendőt kívánok! Sokkal boldogabbat, mint az idei volt.

Puszi:
Annamari

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Rita!
Köszönöm a kedves fogadtatást!

Nekem a filc dm-es szappannal jött ki, de szerintem ki kell jönnie alkohollal is. A tábláról annakidején alkohollal szedtük le.

Január közepétől remélhetőleg több időm lesz írni.
Azért nem tudok mindig ilyen hírekkel jönni:D

És a fő ok, amiért most jöttem, hogy:

Mindenkinek békés, sikerekben gazdag új esztendőt kívánok! Sokkal boldogabbat, mint az idei volt.

Puszi:
Annamari

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Annyira kedvesek vagytok! Köszönöm mindenkinek a gartulációt és, hogy ennyit gondoltatok ránk.

Tegnap 3kor engedtek haza végre(kiharcoltam).:)

Szerdán 4órakkor értünk be a kórházba és 5kor született meg Bence. :wink:
5000grammal és 57cm-rel, majd kicsit később leírom a születéstörténetet is, de most nincs sok időm még.

Szerencsére tejci van már elég és nagyon jó a babó...most megyek, mert hív.

Nagyon Boldog, Sikerekben, Szerencsében Gazdag új Évet Kívánok Nektek!!

Nagyon sok puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Mindenkinek boldog új évet!
Kép

Bencének minden jót az életben!!!
Puszi: Kajla

Kép
kajla
 
 


Kukk!
Úgy látom, a karácsony utáni bejelentkezésemet nem látom :shock:
Nah, mindegy.
Szóval,

Sziszike :)
Nagyon sok boldogságot a pici :?: babóhoz. Nagyon aranyos, és eszméletlen nagy!!! :lol: Sok örömet és jó egészséget hozzá!

Annamari :)
Jó látni téged. Gyere sürün! Milyen suliba jársz? Pasik hogy vannak? Beszélnek már? Mi lehet, hogy megint megyünk majd Burján Katihoz (ti is hozzá jártatok ugye?) mert kifelé tartja az egyik lábát. :roll:

Ildiko :)
Sajnálom a kutyust! Kivánom, hogymihamarabb újra csaholás töltse be a kertet/házat!
Kacsalábra kell adni a cipöt??? :shock: Ilyet még nem is hallottam. Persze ugye nem is vagyok ortopéd orvos :)


Kajla :)

Képzeld, Nándi is kapott egy ilyen pacit, csak ez barna. :)

És most néhány karácsonyos kép :)

Segitek fát disziteni: Kép

Igy örülök Cliffordnak: Kép

Unokatesómmal rohangálunk:
Kép

Pusz mindenkinek és
NAGYON BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziszike
Sok szeretettel gratulálok!


Mindenkinek nagyon boldog új esztendőt!
Vendég
 


Békés-boldog új esztendőt kívánunk mindenkinek!!!

bockbrigi
 
 


Békés boldog új esztendőt mindenkinek!!

Sziszike, hatalmas gratula, gyönyörű a "picúrka"!

Később teszek majd karácsonyi képeket én is, de tegnap nálunk házibuli volt (egyben lakásavató), így még egy kicsit szét vagyok esve.

Roberta

Kép
smici_robi
 
 


Sziasztok!

Köszöntök mindenkit 2007-ben!
Nekünk szörnyű volt a szilveszterünk. Elkaptunk egy vírust, minek következtében 30-án és 31-én egész nap és éjszaka hánytunk és ment a hasunk. Én már jobban vagyok, de Vanessza és apa elég ramatyul van. Szilveszterkor megjártuk az ügyeletet, mert hőemelkedése is volt a csajszinak, és bármit evett nem maradt meg benne. Azóta egyfolytában áztatok, mosok... :oops:
Pontban éjfélkor is épp hányt. Annyira sajnáltam szegényt.

Nálatok hogy telt a szilveszter? Gyerkőcök meddig voltak fent?

Sziszike! Jó, hogy jelentkeztél, mégegyszer gratula!!! :P

Kép
patrisa
 
 


Patrisa!
Jobbulást Vanesszának,szegényke.
Leonie meggyógyult,már épp ideje volt...jövö héten oltásra megyünk,remélem addig nem lesz uj megfázás :D
Szilveszter:jól bírtuk,csajok is mulattak,táncoltak..olyan édesek voltak :) ..Leonie félt a rakétáktól,durrogtatástól,ugyhogy mi fentmaradtunk inkább a lakásban.Viszont ö is fél egykor feküdt le :oops:

Minyu!
nagyon édi a kisfiad..milyen büszkén áll ott a létrán :D ...egy pár év múlva szaladni fognak a csajok utána :lol:

én is boldog,egészséges és sikerekben gazdag 2007-et kívánok mindenkinek!!!!!

Lassan visszaáll a hétköznapi rendünk,ma este 9-kor aludt el a kisasszony...remélem igy is marad egy darabig :) ..szorította a karira kapott babáját...olyan aranyos volt.

Kép
Kép
ritago
 
 


Sziasztok!

Patrisa! Ismerős a story! Nálunk karácsonykor volt ugyanez. Azóta a család jónéhány tagját leverte ez a vírus! 2-3 nap és rendbe jöttök! Kitartás!

Szilveszter: 11 körül elaludtunk - öregszünk??!!! Milán a szokott időben elaludt, nem is ébredt fel a tűzijátékokra.

Puszi!

bockbrigi
 
 


Brigi!
Én már 10-kor aluttam. :lol: :lol: Az az egy pohár pezsgő amit megiattam szépen és gyorsan elaltatott. Már harmadik éve, hogy nem ihattam pezsgőt, így nem is csoda. :) Egyébként Levente a Szilveszterre való tekintettel nem 6-kor, hanem 8:30-kor kelt és éjjel fel sem ébredt. :) 8)

:?: Lányok! :?:
Akik már elhagyták az utolsó szopit is saját elhatározásból vagy külső, kényszerítő tényező hatására, miként csinálták az esti szopi kiváltását??
Előre is köszi a válaszokat!!
szilbee
 
 


Hahó!
Szilveszter: mi fenn voltunk Csabival éjfélig, aztán még néztük a szomszéd tüzijátékát :) Nándi felnyösszent, de magától vissza is aludt.

Most viszont meg van kergülve. :( 2 hétig ugye mindig többen voltunk vele, anyósomék, anyumék egyfolytában fogták a kis popóját, az volt, amit ö akart, és most nehezen áll vissza a régi kerékvágásba :roll:

Betegeskedöknek jobbulást!!! Én is többfelöl hallom ezt a 2 napos virust, jó lenne ha minket elkerülne :P

Szilbee :)
Nálunk elég korán elmaradt az esti szopi, ugyhogy mi valszeg nem leszünk mérvadóak ebböl a szempontból, de én esténként tápit adok neki, vagy babatejet. Fürdés után, amig én krémezem, pelusozom, öltöztetetm, addig ö iszik, utána van még egy kis játszás, 9-kor megy a kiságyba, ha akkor még kér, akkor kap tápit, ha nem, akkor a "maradék" megy a hütöbe és reggel kapja meg.

Pusz mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Patrisa!Jobbulást az egész családnak! :!:

Minyu! Édesek a képek! Nándinak milyen szép szeme van. :P A lányok csak úgy pisilni fognak utána :lol:

Mi itthon töltöttük a szilvesztert. Gyerekek 1/2 1-kor feküdtek le. Azt hittem hamarabb kidőlnek, de jobban bírták mint mi. Éjfélkor kölyökpezsgőt kortyoltunk, és megnéztük a konyhaablakból a tűzijátékot. :P

Kép Kép

Andi
andrea27
 
 


Szilbee! Milán is már jó régóta nem szopizik, de én szopi után tápszerrel etettem 1-2 hónapig (MILDIBÉ), aztán ráálltam a tejre.
Esti "menetrendünk": 7 körül vacsi velünk, fél 8 után fürcsi aztán tejci. Aztán aluszkál, miután becsalogat minket magához különféle ürüggyel!

bockbrigi
 
 


Sziasztok!
Kicsit megkésve,de én is felrakok egy pár karis képet(zseni öcsém segítségével :lol: :oops: )...legközelebb egyedül. Kép nina ajándéka...
Kép Kép Kép nagyiék ajándéka
Kép ´karifa diszités elött

Puszi,majd késöbb még írok

Kép
Kép
ritago
 
 


bocsi,ez a kettö lemaradt:
Kép lissyvel
Kép leonie egy kicsit elbambult:-)

Kép
Kép
ritago
 
 


Rita!
Atya Ég! Janina kész NŐ! Leonie-nak pedig gyönyörű angyal arca van! :D

Minyu!
Még nem is meséltem, hogy mekkora sikere volt a képeslapoknak!! Levente uncsitesója szentül meg volt győződve, hogy Levente Mici-Mackó házánál járt!! :lol:
Szerintem megint küldök majd rendelést! :D
szilbee
 
 


... lemaradt!

Brigi!
És ti milyen cselekvéssel váltottátok ki a szopit?
Nekem leginkább ezzel van gondom... Már tettem egy próbát... Leventének csőrös pohárból adtam tejcsit (a szelep "teknősre" volt állítva. A 250 ml-t 20 másodperc alatt itta ki, aztán kereste a szájával a cicit. Arra is gondoltam már, hogy úgy ahogy Minyu is csinálta, fürdés után egy kicsit leülnék olvasni és tejcsit iszogatni bögréből a kis kuckójába. Nem"tom ez mennyire válna be... :?
szilbee
 
 


Szilbee :)
Jaj, ennek úgy örülök! Mármint hogy tetszettek a lapok!
Tettem fel képeket egy albumba:
http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/minyu_album/my_photos
Már csinálgattam húsvétikat is :) Ha tetsz valamelyik, irj nyugodtan.

Ez volt itt a reklám helye :lol:

pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?