Új privát üzeneted érkezett!

SZÉP KARÁCSONY ALKALMÁBÓL NEM KÍVÁNOK EGYEBET,
CSAK HOGY JÖVŐRE MIND BABÁSOK LEGYETEK! :D :D


Természetesen MINDENKINEK nagyon nagyon boldog, mosolygós, vidám, szerelmes karácsonyt kívánunk

Bea&Boti&Peti

Kép
Kép
beuka
 
 


KArácsonyra hoztam egy táblát, mostanában kicsit elhanyagoltam :( :oops: :oops:

Kép

Angel! Küldöm a tapasztó drukkokat!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++

Kamilla! Neked is sok sok DRUKK!! +++++++++++++++++++++++

Editke! Te szegény még ma is dolgoztál :shock: :shock:

Vica! Boldog Névnapot!!!


Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

"Békességet, boldogságot, csengőszót és gyertyalángot,ajándékot, szeretetet, s mindent, ami fontos Neked.
Békés, Boldog Szép Karácsonyt!"
Kép
ancsa81
 
 

 
 

Vicuska!Nagyon sok boldog névnapot!
Pocakképet kérünk!!!! :)
breni
 
 


Sziasztok!

Ancsa!
Teszt? Hátha összejött!!

Kép

Én csütörtökön tesztelek.

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!


Nagyon Boldog Ünnepet Kívánok Mindenkinek (ami még hátra van belőle).

Angel!
Nagyon-nagyon drukkolok!!!

Lara!
Már nagyon várom a csütörtököt, kíváncsi vagyok, itt lukad az oldalam.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánok!
Nem tudok visszaolvasni, de sanszosoknak nagy drukk!
potter_76
 
 


Hi!

1.cn-n vagyok. Beelőzött a természet, nem kell tesztelnem.

Fú most megint felgyorsulnak az események: január 2.-án felhívom az orvosom és kérek időpontot a 10. cn-ra UH-ra. :D

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Nekem is megjött :)
Beuka írd át légyszike majd amikor ráérsz.
breni
 
 


Sziasztok lányok,

Olvasó üyyemmódban követlek benneteket már régóta, szurkolok és örülök veletek együtt. Én 2005 februárjában hagytam abba atabi szedését, de 2 hónapja vagyok orvosi kezek alatt. Eddig biztam a természetben. :(
Múlt hónapban a doki kiirt Clostyt ami hatására a milliónyi cisztám eltünt lett peteérésem és uh-val követve meg is repedt. Na most a doki hőgörbét kért tőlem amit én mérek csak az a gondom, hogy nem tudom megcsinálni a görbém a fertilityn. Kérlek segítsetek!!!Tudom, hogy van egy mésik oldal is ott németül ír, nekem sajna nehezen megy az angol és nem találom fel magam a fertin. Ha valaki tud nekem valamilyen magyarázattal ssegiteni, hogy hogy csináljam meg azt nagyonmegköszönném.
Mindenkinek szurkolok ezerrel, akinek megjött nagyon sajnálom.

Köszi elöre is mindekinek

Puszi
moni978
 
 


Lara ,Breni
Nagyon sajnálom :( :( :( :( :(

Moni
A hőmérős topikban le van írva mit,hogyan csinálj,hogy görbéd legyen a fertyn.A megint megjött hasznos linkjeibe pedig én raktam fel a wunsh használati útmutatóját.Jó hőmérést!

Vica
Utólag is boldog Névnapot Kívánok!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Lara,Reni!
Nagyon sajnalom! :(
En is csatlakozom!2.cn-on vagyok!
Beuka,atirnad majd nekem?

Tovabbi szep unnepet mindenkinek!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Koszi okr!

Mindjart utanna olvasok.
moni978
 
 


Engem ne sajnáljatok a műtét után ez a legtermészetesebb hogy megjött.:) Már vártam.
breni
 
 



Sziasztok!

Remélemmindenkinél jól teltek az ünnepek! Bocs, hogy nem reagálok név szerint, csak magamaról írok!

Mindenkinek ezer drukk akinek szüksége van rá!

A 13. heti UH-n minden okévolt,babó egy héttel idősebb, így jan. 4-én AFP, 18-án 18 hetes UH. Neme nem derült ki. AMíg a dr. bácsim mérte, addig nem mocorgott annyit, de miután végzett, és alába közé szerettünk volna kukkolni, addigra úgy beindult, ficergett, meg bukfencezett, hogy lehetetlenség volt megkuksizni. De egeészséges, ez a lényeg.

moni
 
 


Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. 4 évi orvostól orvosig szaladozás után, december elején kiderült, hogy csak petesejt donor segítségével lehet babánk. A családunkban nincs alkalmas donor, ezért egy önzetlen ember segítségét szeretném kérni. Petesejt donorra lenne szükségünk ahhoz, hogy az életünk célját elérjük és babánk lehessen. Minden megoldás érdekel bennünket. Donor lehet minden 35év alatti nő, aki szült már gyermeket. Kérlek benneteket, aki tud segítsen. A többit pü-ben, ha nem gond.
Köszönjük!!!
s.petra
 
 


Sziasztok.
Utólagosan mindenkinek Boldog Békés Ünnepeket.
Boldog Új Esztendőt.Kívánom mindenkinek,hogy jövöre babásodjon.
Utólagosan de talán nem nagyon késve:
Vica Boldog Névnapot.
Nálunk nem volt internet az egész ünnep allatt.Olyan jó ma már fel tudtam jönni hozáttok. :)
Remélem mindenkivel minden OKÉ!
Sok puszi mindenkinek. :)

Kép
Kép
meliz
 
 


SZiasztok!

Ezer éve nem voltam. Gyorsan átfutottam az utolsó két oldalt, úgyhogy látom Angel leadta a drótot. Szóval letiltották az irodában a privát oldalakat, csak céges munkához lehet használni a netet. Tök gáz! Most anyuéknál vagyok onnan írok.


A tickerem valószínűleg tök hülyeséget mutat, de most nem tudom átjavítani.

Velem most semmi extra. Várakozó álláspont. Majd meglátjuk. Asszem az lesz, hogy Angelnek írok egy sms-t kedden, hogy mi lett és ő majd megírja nektek. Köszi a drukkokat mindenkinek!

Angel! Ezer millió drukk!!!!!!!!!!

Nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek!!!! Remélem a következő év most már tényleg mindannyiunknak meghozza a várva várt babukát.

Puszi mindenkinek!!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Csak gyors bekukk anyósoméktól
Köszönöm a névnapi köszöntéseket, nagyon aranyosak vagytok!

Pontosan azt kívánom én is amit Beuka!
remélem mihamarabb tudok jönni hosszabban is képekkel is.

Puszi Mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Lara, Ancsa, Reni én is csatlakozom hozzátok! 1 cn, pedig nagyon szép görbém volt! Beuka légyszi javíts ki majd. A legrosszabb hogy görcsöl a hasam! :cry: Ezt utálom a legjobban!

Vica, utólagosan kívánnék én is Nagyon Boldog névnapot!

Szonibaba, neked meg utólagosan Nagyon Boldog Születésnapot kívánok!

Angel, Kamilla millió drukk!

Moni, majd kiderül a neme, ti mit szeretnétek? Szerintem fiad lesz de nem tudom megmondani, miért érzem ezt!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Látom még mindenki a karácsonyi fáradalmakat piheni, vagy a szilveszteri bulira gyúr :lol: :lol:
Én sem tudtam jönni, mert vagy mi mentünk vendégségbe, vagy hozzánk jöttek. De egész jól telnek az ünnepek :) csak mára beköszöntött a hideg :(

Botond kapott egy csomó ajándékot, én meg jobban örültem neki, mintha én kaptam volna :)
NAgyon drukkolok Nektek (aki még nem babás) hogy jövőre Ti is megtapasztaljátok ezt :)

Kamilla! NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT kívánok!!!!!! És természetesen NAGYON DRUKKOLOK!!!!!
Alig várom már a keddet, hogy üzenhess!!!

Lara, Ancsa, Kata! Sajnálom, hogy megjött Nektek :(

Reni! Neked meg akkor örülök, hogy megjött.

Emese! Utólag én is NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánok!!!!

Petra! Szerintem írd le, hogy mivel jár ez a donorság, mik a teendők, és akkor okosabbak leszünk. Hátha valaki tud tényleg segíteni, nagyon drukkolok Nektek!!!

Na megpróbálok összehozni egy táblát.
Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Móni! Így van, az a lényeg, hogy egészséges! A neme úgyis kiderül nemsokára :) A kis szégyenlős, vagy titokzatos :) :wink: :wink:

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!
Láttom mindenki még piheni a karácsonyt. :) Milyen hamar elment! :shock:
s.petra,
Írtam neked privit.Nagyából gondolom miből állhat egy ilyen procedura.Remélem őrülsz majd neki. :)
Angelnek egy mega DRUKK!!! :)
Pihivel ki tudja mizujs? :?
Kamilla Nagyon Boldog Névnapot. :D
Lara,Ancsa,Kata sajnálom,hogy nem jött össze. :(
De majd a január... :D
Nálunk nem történik semmi izgalmas.Pénteken megprobálok elmenni egy uh.-ra ha van a dokim.Elméletileg jövö héten lenne a peteérésem.
Csajok hallottátok a híradóba lombikos törvényt? :evil: Én 2 órán keresztül sírtam. Nekünk jan.-ba lesz a második.Utána nem is merek belegondolni mi lesz! :cry:
Na jobban járok ha nem nyavajgok.
Bocsi a sok írásér.
Puszi mindenkinek.Továbi szép napot.

Kép
Kép
meliz
 
 


Hi!

Kata!

Sajnálom, h csatlakoznod kellett. :(
Látom szorít az idő, az esküvőtök már kopogtat az ablakon. Remélem a készülődés "váratlanul" meghozza gyümölcsét!!!

Móni!

Olyan jó olvasni a soraidat! Meg mindenkiét aki már babás. Már múlt hónapban is azon agyaltam, h szinte nevetséges amikor megjön piri kicsit lekókad a lelkesedés, de ha valaki tesztel egy + -at az mindig előrelendít, merthogy lehet olyant is tesztelni!
:lol:

Ti nem babások nem így vagytok ezzel?
Meg amikor itt az 1. cn, akkor már alig várjuk, h legyen ovuláció.
Mi már konkrétan 2 éve és 1 hónapja szeretnénk babát, de manapság nekem olyan mintha csak nemrég kezdtük volna az egészet. Csak az zavar, h márciusban leszek 28 éves. Nem érzem magam annyinak! :shock: Max: 26-nak. :roll:

Kép
lara26
 
 


Meliz!

Mit mondtak a lombikról a híradóban? Sajna én nem néztem. :(
Egyébként nem értem ,h miért macerálják az ilyen dolgokat. Én úgy tudom, h 6 lombik van ami ingyenes. Ezek szerint már nincs annyi.Gondolom én.
Ha Mo-on annyi lenne a népsűrűség ráta, mint Kínában akkor teljesen megérteném, h csökkentik a beavatkozásokat. De így?

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Vica,
aranyos vagy! :oops: :D Na Ati baba rúgása pedig szintén sok drukkot ér! :lol:
Utólag is nagyon boldog névnapot! :)

Beu, Szoni, Kata, Meliz,
köszönöm Nektek a drukkokat! :) :) :)

Lara,
de, vhogy így voltam, amíg érdemes volt pé-re várnom! :wink:
Drukk az UH-hoz! +++

Ancsa, Kata,
sajnálom ,hogy megjött! :(

Reni,
nálatok még a férjecskédet rendbehozzák, és máris jöhet a baba! :)

Kamilla,
kösziii! :lol: És szurkok mennek ezerrel!!! +++++++++++

Meliz,
én is lemaradtam a hírről... melyik híradó?
Gondolom megtették a szemetek a 2-re csökkentést... :(

Írok mindjárt privit!
angel37
 
 


Sziiiiaaaaa angel!Hogy vagy??? :)
Azt mondták,hogy a Gyurcs. megváltoztata tényleg a lombikról szóló törvényeket.
Miszerint 2 támogat az állam.harmadikat finanszirozod te és ha az összejön.Miután megszülettet a baba viszafizetik a harmadik lombik kezelését.
Hát nem szemetek?Könyen beszél mert egy rakás van neki.Jó nem sajnálom töle de mi van azokkal akik a támogatattat is csak hitelböl tudták meg csinálni? :evil:
Azt mondták,hogy a harmadik lombik 320000ft-500000ft között fog mozogni.Nekünk most lesz a második de,hogy utána mi lesz?És azokkal akiknek megvolt idén a második és elö vannak már jegyezve a harmadikra?Bocsánat csajok csak ahogy írok teljesen kikelek magamból. :cry:

Kép
Kép
meliz
 
 


Angel!Mizu?
Ez még sok mindenen múlik hogy mikor jön össze.De reménykedünk hogy minél hamarabb. :)

Kata!Mikor lesz az esküvő?

Lara!Ne idegesíts magad azon hány éves vagy,nem ez a lényeg.Nem vagy még lekésve a babáról hidd el.Nem sokára ott lesz a pocakodba.oké?!:)
breni
 
 


Meliz,
úgy tudom 300ezer az a része, amit most áll a TB. A 3.-tól ezt mi fogjuk fizetni + a szurik, gyógyszerek stb. Akinek sok stimu kell, az sajnos többet fizet, ebből a szempontból legalább szerencsés vagyok!

Gy. és az egész kormánya! :roll: :twisted: Na de ez nem politikai fórum!

Viszont azt a 3. utáni visszafizetést még nem hallottam! Biztos arra játszanak, hogy nagy örömükben a párok úgyis elfelejtik visszaigényelni! :roll:

Reni,
hát reméljük, hogy a lehető leghamarabb! :wink:

Én most csak várok! :D
angel37
 
 


Reni, március 31-én lesz! Már nagyon várom és tele vagyok izgalommal, ami érthető is!

Lara, hát szeretném ha úgy tudnék menni az esküvőmre hogy a baba a pocómba legyen, de meglátjuk! Már csak 3 hónap!

Angel halkan mondom de egyetértek az apróbetűs írásoddal!

Lányok egész karácsony alatt beteg voltam, ma meg az arcüregem kezdett el begyulladni! Igaz tegnap is éreztem már. :cry: :cry:

Kép
kata05
 
 


Breni!


"Csak az zavar, h márciusban leszek 28 éves. Nem érzem magam annyinak! Shocked Max: 26-nak."

Hát ez így elég félreérthető volt ahogyan írtam. :oops:

Ezzel azt akartam volna mondani, h amikor majd babás leszek biztos hamar benő a fejem lágya. :lol: Ugye? :lol: a baba az hozza magával :lol:

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!!



Lara,Ancsa,Kata sajnálom,hogy nem jött össze. :( :( !!


Kamilla!!

Boldog Névnapot!!!


Beuka!!
Remélem hamarossan megtudjuk milyen is az: D!!

A lombikhoz nem tudok hozzászolni :( ,csak nagyon szomoru ,hogy nagyon sokaknak csak az segit,és ezt tényleg támogatni kellenne!!
no comment!!!!


Csajok!!

"ezt a hónapot mérem ,de elég érdekes a görbém ,vélemény??



Kép





Sziasztok!!!!!!!
Vendég
 


Keditke, csak annyit tudok írni, hogy érdekes! Nagyon alacsony a hőd! Elképzelhetőnek tartom, hogy nem volt még pé-d.

Kép
kata05
 
 


Lara!Akkor félreértettelek.Bocsika :oops:
breni
 
 


Reni!

Nincs semmi baj. :D

Kép
lara26
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Csak gyors bekukk. Nagyjából képben vagyok, de bocs, ha valakait kifelejtek.

Angel!


DRUKKKKKKKKKKKKKKKKKKK! Sokat gondoltam rád, még sms-t is akartam írni. Nem semmi, hogy 3-at kértél vissza!!! :)

Kamilla!

DRUKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK! Tiszta szívemből szurkolok!!!

Móni!

Örülök, hogy egészséges a bébi, majd megmutatja magát a következő UH-n.

Sajnálom azokat, akiknek megjött! :(

Sonjus!

Megértelek, de azért ha tudsz néha nézz be.

Vica!

Utólag is nagyon boldog névnapot kívánok!!!

Ha addig nem jönnék:

Nagyon boldog (babás) új évet kívánok mindenkinek!!!

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom Bettihez, mindenkinek minden jót, babásodást kívánok.

Én ma volamt UH-n Azt hiszem nem túl jó hírek, csak azt hajtogatták, hogy majd beszéljem meg az orvosommal. a pontos eredmény, remélem valaki le tudja fordítani, ja a 13. napon vagyok
Norm uterus nyh: 6 mm

Jobb ov. átmérő 34mm, benne zsúfolva 4-6mm tüszőkkel

Bal ov. átmérő 40 mm, benne 19 mm domináns tüsző és centrálisan 31X30mm kerek, sűrű bennékű terime látható

Megint bőghetnékem van!


:cry:

Ja, a párom sperme eredményét is sikerült 2 hét után kikönyörögnünk. Diagnózis azoospermia.

Szegényembert még az ágis húzza :?
h-boglarka
 
 


Bogi
mit jelent az azoospermia? :shock: :? Engem most be sem utaltak a 21. napi hormonra, mert hogy apa eredménye nem volt jó, tüszőnézegetés sem volt még nekem :? Páromnak már az antibiotikum elfogyott, most még a gyulladáscsökkentőt szedi, és a vitaminokat.

Keditke
tényleg érdekes a görbéd :shock: Igaz az enyém sem olyan szép mint előző ciklusban

Kép
ha feljebb megy a hőm, akkor 16. napra beteszi a pé-t a ferty.

Kamilla
Utólag boldog névnapot Kép Engem az általános suliban egy sátortáborban elkereszteltek Kamillának, mert beteg lettem, és állandóan kamillateát ittam. Ekkor hatodikos voltam, és végig kísért a név 8. osztályban is, sőt, már a tanárok is úgy hívtak :lol:

Mindenkinek Boldog Babás Újévet Kívánok !!! Kép

Kép
gaby25
 
 


Szia Gaby

Azoospermia= no katona (csupán előalakok láthatók)
Remélem csak a rossz hormonműködés miatt. Kivizsgálás folyamatban.
h-boglarka
 
 


Bogi
1 db kiskatona sincs ilyenkor? :shock: Drukkolok hogy egy hormonkezelés után minden rendben legyen Kép

Kép
gaby25
 
 



Vica!
Utólag ugyan, de annál nagyobb szeretettel kívánok neked boldog névnapot!

Kamilla!
neked is! éS KÜLÖN DRUKK HEGYEK!

És akinek még mostanában van a szüli és névnapja azoknak is mind!

Lara!
Én 32 múltam, de max. 22-nek érzem magam! Valahogy nem érzem a koromat, mindenben szívesen benne vagyok! Imádok játszani! Ja és uyge már a 3. babámat várom... :wink: :lol:

Bogi!
Ezek nagyon nem jó hírek! Azért drukkolok, hogy minél hamarbb rendbe jöjjetek és a manó is jöjjön!

moni
 
 


Sziasztok!!!

Most írok,mert nem nagyon lesz időm már jönni..

Szerdán műtét (3-án) kedden bekell feküdnöm.Nagyon hírtelen jött ez,azt hittem legalább 2-3 hét.DE lehetjó ez így,nem parázom agyon magam..csak kicsit, :wink: ha mined jól megy,vasárnap már itthon leszek.

Kamilla!!

Sajnos már nem tudom majd olvasni mi lett az eredményed,de nagyon sokat gondolok rád!!!!! :wink:

Angel!!!

Neked is mennek a drukkok,ennek bíz sikerülnie kell. :wink:

És minenkinek,aki még pocak növesztés előtt áll, vagy már babát vár,és az otthon levő anyukáknak,babáknak:

NAGYON BOLDOG ÚJ ÉS BABÁS ÉVET!!!! Kép
Kép
csanita
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon régen jártam erre, mert mostanában nem sikerült netközelbe kerülni, ezért bocsi :oops: . Tegnap este viszont végre belőtték itthon a netet, úgyhogy úgy néz ki, hogy ezután tudok jönni gyakrabban.

Én is mindenkinek boldog új évet kívánok + babásodást :wink:

Vica, Kamilla, utólag én is boldog névnapot kívánok nektek!

Nekem nagyon jó hírem van, mint a vonalzóm is mutatja, nálunk összejött a baba. Tegnap voltam dokinál, túl sok minden még nem látszott belőle: 19mm-es petezsák, szikhólyag látható. Ennyi. Majd a 8 hetesen többet lehet látni.
Viszont karácsony este óta nagyon émelygek. Pont a legjobbkor jött :evil: .

Most elköszönök, majd később még benézek.

Sziasztok!

MiniLiza

miniliza
 
 
 


Miniliza!Gratula!!!!!!!!!
Ezaz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Inditsd csak el a babásodást :)
breni
 
 


Miniliza, gratula!

Breni, úgy legyen, jövő ilyenkorra remélem több lesz a rózsaszín vagy világos zöld a táblában, mint most! :lol: :lol:

Kép
kata05
 
 


Hi!

Miniliza!

Gratulálok!!! 8. héten már bőven lesz szívhang is!! :D

Móni!

Örülök, h a korral nem vagyok egyedül. :D


Csanita!

Drukk szerdára, h minden simán menjen!

Kép
lara26
 
 


sziasztok, összeszedte magát a hőm :wink:
Kép

Miniliza
Kép

Csanita
legalább hamarabb túl leszel rajta :D

BUÉK!!!
Kép Kép

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Boldog Újévet és álmaitok megvalósulását kívánom!!!!

Kép
kata05
 
 


Mindenkinek a lehető Legboldogabb Új Évet kívánok.

Csanita!Drukk a műtéthez.
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?