Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!!!!!

Ma sütöttem-főztem, egész nap a konyhában talpaltam, de még maradt munka holnapra is!
Ma meghúztam a derekam. Nem bírom tartani Petit! Nagyon sz@r érzés!

Wkata! Megy a drukk ezerrel!!!

Mi ma szentestéztünk itthon, mert holnap a szüleimnél leszünk. Peti kapott több játékot, többek között egy olyan Fischer price-s játékot, aminek ha ráütünk az orrára akkor berreg, zenél. Olyan figyelmes ez a kislegény, hogy egy idő után elkezdte ütögetni magától a játékot, csak először nekem nem esett le, hogy miért püföli a játékot ( :oops: )! Szóval okos baba!

Csajok! Megyek egy kicsit apázni!
Jó éjt mindenkinek!

Reni
Kép
prenata
 
 


BOLDOG KARÁCSONYT MINDENDENKINEK!

Kép [/img]

meteor
 
 


Kedves Lányok!

Mindenkinek nagyon kellemes karácsonyi ünnepeket kívánunk! Kívánom, hogy mindenki találja meg a legkedvesebb ajánékot a fa alatt! Bár azt hiszem a legédesesebb és a legszebb ajándék mindenkinél az a kis drágaság, aki idén köszöntött be sokunk életébe! Ennél szebb ajándékot nem is kívánhatnék nektek! Hát legyen nagyon sok örömteli napotok az elkövetkezendő évben is!
Pussszi Kende és Kisvirág

Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 

 
 

Nagyon boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!

Mi már túl vagyunk a karácsonyozáson mert a férjem fiai itt voltak és most vitte haza őket a férjem az anyjukhoz.

Meteor!
Gyönyörű a fénykép és a kislányod.

Ex!
Sajnálom az elmaradt masszást biztosan nagyon jó lett volna.
Mi is a fogatlanok táborát bővítjük.

Wkata!
Szorítok a 2 éves kisfiúért!

Reni!
Te aztán nem vesztegetted az időt, szuper jó ruhákat rendeltél.

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok!

Na megvolt az anyóslátogatás. Annak ellenére, hogy már megkaptuk a kari ajit (pénzt), anyós még vett Petinek két mesekönyvet és varrt neki egy kis mellényt. :)
És kapott Peti egy tortát, íme (a kis kéz Petié):
Kép

Még mindig betegecskék vagyunk, tegnap este az ügyeletre is elvittük a drágát. De csak hányáscsillapítót kaptunk, mert a vírusokra az antibiotikum nem hat. Hőemelkedés már nincs, viszont most átmentünk repedt fazékba. Mire elmúlik Karácsony, csak meggyógyul rendesen...

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!!!

Egy kis meglepi!!!

http://www.send2u.hu/get/?f=XdLa7LbrAFfbcxm4pSkh

Blackrose

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Sziasztok!

Ma ma a szüleimnél szentestéztünk. Fél 9-re értünk haza. Peti már nagyon nyügi volt. Gyors fürcsi, szopi, cicin elalvás. Aztán a kiságyban 10 perc alvás után szem kipattan, fél-egy óra nyüglődés. Fél11-11körül ismét cicin elalvás. Mostmár ez volt 4. ilyen esténk. Kezd megkergülni Peti. Viszont most 3 éjjel is elmaradt a hajnali szopi és reggel 9-ig alszik, viszont délelőti alvás nincs. Délben fáradt enni, sírásba torkollik, aztán irány az erkély és 3 órákat alszik egyhuzamban. Nem szimpi nekem ez az újmódi.

Egyébként a szenteste nagyon jó volt. 8-an voltunk. Mi hárman, szüleim, öcsém és a két nagyim. Vacsi: sajttal-sonkával töltött pulykamell baconbe tekerve, sült pulykacomb, rántott csirkemell, brokkoli torta, krumpli sali, mákos babajka, tiramisu.
Peti nagyon rácsodálkozott az ajándékokra, nagyon aranyos volt. A dédikék kényeztették. Rakok fel képeket!
Kép Kép Kép Kép

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

BOLDOG,BÉKÉS ÜNNEPEKET KÍVÁNOK SZERETETTEL NEKTEK ÉS CSALÁDOTOKNAK!
Nálunk szépen kényelmesen lezajlott a karácsonyozás,eddig mindig kapkodtam,de most mindennel kész voltam időben.
Holnap megyünk apukámékhoz,26-án szolgálatos lesz párom,viszont utána 5 napot itthon lesz.

További szép ünnepet Nektek!


Kép


Kép

Kép


Niki
Vendég
 


szisztok

csendélet, most egy tegnap esti kép :-)

Kép

mindenkinek a legjobb folytatást... 8) :wink:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Hát nem volt valami szuper éjszakánk. Peti sokat volt fent, a végén a hasamon ill. közöttünk alukált. Azt hiszem ez megbocsátható... De nagyon köhögött, a végén még az orrát is szívni kellett. De ettől függetlenül nem látszik rajta a betegség. Sőt, tegnap óta megy a ba-ba, pa-pa. :D

Majd mi is csinálunk a fánál egy közös képet, és felteszem. De most alszik a drágaságom, nemrég tízóraizott.

Tegnap elfelejtettem megírni, hogy végül egycsíkos lett a tesztem...de ez jelen körülmények között nem nyugtat meg. A héten megnézem, hogy rendel-e a dokim...

Mindenkinek szép napot!

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Ex!

Mielőbbi gyógyulást Petinek! Most Kinga is leginkább lúi ármstrongosra veszi a figurát :-)

Lányok!

Kinga annyira örült a diavetítőnek, hogy mi azt hittük, hogy egy-két kocka erejéig lesz izgi, és a 45-ből 43-at végignézett. Sőt tapicskolta a falat, dumált , szóval bejött. Persze később lesz izgi, mikor már majd érti is.
Na meg nagy sikert aratnak a karácsonyfák, ezért mi beújítottunk egy bari kádba is :twisted:
Úgyhogy nagyon jól telnek az ünnepeink! Kívánok mindenkinek hasonlóan szépeket!

Ja és apuéktól kapott egy fürcsihez ompás kacsacsaládot! Az a kedvenc :-) Hála Istennek mindenkitől apró ajándékokat kaptunk az etetőszék kivételével, de azt tudtuk :wink: Így tényleg nagyon jó a karácsony, nem a nagy költésekről szól :lol:
Megyek, egy kis egészséges reggeli, tegnapi hozománymuffin még ott pitylog, de már nem sokáig 8)

tjuca
 
 


Üdv!

Juca, jó karácsonyért irigy-irigy.
Én azt hiszem, elmondhatom, hogy ilyen rossz Karácsonyunk még nem volt. :( Mindenki beteg, és ez rányomja az egész ünnepre a bélyegét.
Most én lettem beteg...nem tudom, mikor lesz ennek vége, főleg, hogy jövő év elejére is enyhe időt jósolnak...

Na megyek, nem negatívkodok.

Puszi.
Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!!

Teszek fel én is karis képeket, ha nem baj...

Kép Adél meg a fáni

Kép Tomi meg nőőőőők

Kép Karifa

Pá!!

Blackrose

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki túl van a karácsonyi dömpingen és most már csak a jól megérdemelt pihenés van hátra.

Ex!
Jobbulást kívánok neked és a családodnak, remélem hamar kilábaltok a betegségből.

Juca!
Szépek vagytok a képen.

Csajok!
Lenne egy nagy kérésem:
Ha van felesleges meghívója valakinek az iwiwre az küdje már el nekem légyszíves!!!!

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok!!!

MINDENKINEK KELLEMES ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!!!

Örülök,hogy mindenki jól van,és gyönyőrűek az apróságok!!!!

Puszilunk titeket:

SZILVI+RENIKE

Kép
szgoron
 
 


Katus:
Nekem ugyan nem felesleges, vagyis elküldtem egy barátnőmnek... kb.2 hete... de még mindig nem élt vele, szóval ha 29-éig nem használja fel akkor visszakapom...és szívesen neked adom. :)

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Br!
Köszönöm szépen!
Ha 29-ig nem kapok valaki mástól meghívót az iwiwre akkor szivesen elfogadom tőled.
ha kapok akkor azt mindenféleképpen jelezni fogom itt a bneten.

Kép

Kép
katus73
 
 


Br!
Köszönöm szépen!
Ha 29-ig nem kapok valaki mástól meghívót az iwiwre akkor szivesen elfogadom tőled.
Ha kapok valaki mástól akkor azt minden féle képpen jelezni fogom itt a bneten.

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok!

Remélem kellemesen telt a karácsony mindenkinek! Sajnos, mindjárt véget ér és egy újabb évet kell várni!

BR, Szgoron!

Örülök, hogy jelentkeztettek!
Adél nagyon szép kishölgy már!

Katus!
Igényeltem meghívót! Ha megkapom, akor átküldöm neked!

Juca
Küldtem privit!

Ex!
Gyógyulást minden beteg családtagnak!

Jó éjt mindenkinek!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Bejelentkezem én is. nagyon szépen telt a karácsony, a nagypapámat leszámítva, aki sajnos rosszabbul lett, de erről inkább nem beszélek. Kornél ugyan még nem nagyon élvezte a karácsonyfát, az ajándékok közül egy-kettő viszont kifejezetten lekötötte a figyelmét. Több új ismeretre is szert tettünk e pár nap alatt. Többek között a hozzátáplálás rögös útjára léptünk, ami annyira nem is rögös, ugyanis a sütőtököt és a sárgarépát előszeretettel falja. Sajnos kénytelen vagyok este is adni neki pépet, ugyanis már 2 hete 2 óránként keltünk éjjel, és ezt 2 hét után feladtam. Így is még 1-2 alkalommal kelünk éjjel, de azért már sokkal elviselhetőbb.
Aztán jelentem ülünk!!! Igaz, hogy csak pár pillanatig egyedül, aztán dőlünk, mint a krumpliszsák, de már nagyon ügyes.
S a harmadik: emelgetjük a popónkat és néha sikerül is haladnunk, de hamar beidegesedik a drágám és olyankor aztán elszakad a cérnája. Rakok fel én is néhány képet. Holnap pedig megyünk usziba! Elkezdjük a babúszást. A barátnőm edző, így ő segít majd nekünk. Kiváncsi leszek hogy tetszik majd Törpének.
29-én pedig irány Pest, a húgomékhoz látogatunk, mert karácsonyra tőlünk egy polcot kaptak, amit a párom csinált meg, és azt visszük fel. Egy kicsit félek attól, hogy Kornél hogy viseli majd az utat, de remélem semmi baj nem lesz.
S akkor jöjjenek a képek:
Az unokatesóval
Kép
Így ülök:
Kép
A popsiemelgetés:
Kép
S végül a mamiéknál a fürdőskönyvvel:
Kép

További kellemes pihenést mindenkinek.

Anita és Kornél

Kép

Kép
wawel
 
 


Reni!

Elfelejtettem írni, hogy kellene a telefonszámod, úgy el tudnánk mondani, hogy mi kell még. Bonyolult vagyok mi? 8)

tjuca
 
 


Sziasztok!

Most nem tudlak olvasni se benneteket. :( Nagyon pocsékul vagyok. Karácsony napjá úgy beállt a derekam, hogy alig bírtam mozogni. Tegnap meg a cicim fájdult meg, de olyan szinten, hogy alig bírom a kezem mozgatni :( Szóval dögrovás van :(
Jövök amint jobban leszek
Kisviri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Juca!

Elküldtem a számomat a mail-edre, de közben beszéltem Kofával is!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok Lányok,

remélem, hogy mindenkinek kellemesen teltek az ünnepek, mi nagyon jól éreztük magunkat leszámítva azt, hogy 24-én a mamámat be kellett vinni a kórházba, de már jobban van.

25-26-án anyósoméknál töltöttük az ünnepeket, nagyon jó volt, mindenki el volt foglalva Marcikával, hiszen olyan ritkán látják. Ez volt az első alkalom, hogy Marci nem a saját ágyacskájában töltötte az éjszakát, de nagyon hősies volt. Most már csak harci-Marcinak hívjuk :lol: :lol: :lol: . Kis túlélő :) .

Nagyon aranyosak a képek, amiket feltettetek, majd én is próbálok este jönni, bár holnap is lesz egy vizsgám :( .

Nálunk a fejlemény, hogy éjjel nagyon sokszor kelünk, jön a fogacska. Ezt leszámítva nem igazán viseli meg Marcit, legalábbis egyenlőre. Én egy kicsit kivagyok így az ünnepi készülődés, utazás, tanulás, vizsgázás közepette még egy kis éjszakázás is, de túl leszünk rajta.

Jan. 17-én lesz fél éves Marci, pont akkor végzek a vizsgákkal, úgyhogy utána elkezdjük a hozzátápit mi is, már nagyon várom :) .

Most ennyi voltam, ha nem jelentkeznék, akkor az csak a vizsgák miatt van, de év elején már jövök és teljes értékű tag leszek :lol: :lol: :lol: .

Puszi mindekinek a babáknak is :) .

Üdv.:
Eni

Eni
marcy
 
 


Reni!
Előre is köszönöm a meghívót.
Szerinted mikorra kapod meg?

Kép

Kép
katus73
 
 


Katus!

Nem tudom, hogy mennyi idő. Legutóbb 1-2 nap volt mire megkaptam. Igazság szerint 2 hónapja igényeltem legutóbb. remélem most kaphatok megint. Legalábbis nem írtak vissza, hogy nem kaphatok.

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Már vagy egy hete nem tudtam jönni, mert betegeskedett a gépem, és csak most lett rá idő, hogy a párom megcsinálja. Utólag is remélem kellemesen telt a karácsony, és a babák pedig örültek a fáknak és az ajándékoknak.

Jobbulást minden beteg anyukának, apukának, babának és egyéb családtagnak! Ez az idő tényleg nem kedvez az egészségnek. Márk szerencsére csak szörcsög kicsit, amit orrszívással lehet kezelni.

Kisvirág,
hát, nagyon rád jár a rúd mostanság. Jobbulást neked is.

Anita,
Nagyon ügyes Kornél! A nagy hajával idősebbnek nézné az ember a koránál. :) Nekünk még csak kis rövidke hajunk van, annak is a nagy része a feje tetején, olyan punk stílusban :D

Marcy,
csodállak, hogy így bírod. Vizsgák után kicsit könnyebb lesz. Márk 5-én tölti be a 6 hónapot, és akkor én is elkezdem a hozzátáplálást.
Már kíváncsi vagyok rá, de tartok is tőle, mert megint meg kell majd küzdenem az anyósommal, hogy ne adjon neki mindenfélét. Így is tegnap elkezte mondogatni, hogy hát karácsony van, adjak neki banánt, mert az a 2 hét mit számít. Nekem igenis számít, mert hát az ő életében 2 hét még nagy idő, és addig jó amíg csak anyatejes. Ráadásul hogy mindenki beteg a környezetben, ő is szörcsög, nem akarom a szervezetét ezzel is most megterhelni. Nem is beszélve arról, hogy most annyi újdonság érte, ami kizökkentette a mindennapokból: családlátogatások, a fa, a sok ajándék, dolgozza csak fel ezeket az élményeket, és majd ha nyugi lesz, akkor elkezdem. Majdhogynem lehülyézett engem, de nem érdekel, úgyis úgy csinálom, ahogy én jónak látom. Egyszer hallgattam másra (amikor a csecsemős azt mondta adjak neki tápszert) és azóta is ennek a következményét nyögöm, hogy fejhetek. Egyébként, ahogy elnézem, már felkészült a kicsi fiam a hozzátáplálásra, mert érdekli az evészet, de még nem égetően fontos, mert nem haspók, nem kellett plussz étkezéseket beiktatnom.

Katus,
nekem van meghívóm, ha gondolod, elküldhetem. Az igényléshez képest kb 2 hét múlva kaptam meg.

Mézgombi,
milyen jó, hogy te is jelentkeztél! Julcsika szép nagy hölgy lett. Azt anno nem írtad meg, hogy a kaki problémátok megoldódott, minden rendben van már?

Lányok, azt a rengeteg sütit, amit sütöttetek, mind meg is ettétek? Nálunk még az 1 rúd bejgli is csak vízkeresztre fogy el. Ha valaki rámnéz nem ezt gondolná. :lol: :twisted:

Andi

amandi
 
 


Amandi!

Akkor légyszíves küld el az email címemre a meghívót, nagyon sűrgős lenne.

Reni! Köszönöm szépen de akkor Amandi meghívóját fogadom el,mert Ő hamarabb tudja prezentálni , remélem nem okozok kellemetlenséget Neked.


Blackrose! Így akkor a Te meghívódra sem tartok igényt.

Kép

Kép
katus73
 
 


sziasztok, félkezes vagyok, gyerek az ölemben...
Katus, nekem van iwiw meghívóm, írd meg az e-mailedet az enyémre, elküldöm
puszi

Kép

Kép
macsek7
 
 


Katus, meghívó ment....

Kép

Kép
macsek7
 
 


Macsek!

Sajnos nem érkezett eddig meg a meghívó.

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok!

Tegnap olvasó üzemmódban voltam, mire apukám felkelt a gép elől, már írni nem volt kedvem.
Képzeljétek, csoda történt, elkészült az első képünk, amelyen rajtavagyunk mind a hároman. Íme:
Kép

BR, jó, hogy írtál, nagyon jók a képek. Jó a fáni, Peti tegnap a keresztszüleitől egy Pluto-t kapott, aminek ha meghúzod a fülét vagy a farkát, vagy megsimized, akkor rezeg, ugat, nyüszít, stb. :) Nagyon édes, és grátiszba kaptunk egy barit és egy gumipipit, aminek a lába nagyon ízlett Petinek. :D

Wawel, gratula az üléshez! Nálunk Peti néha már az állással próbálkozik, tegnap a keresztszüleinél az állólámpát szemelte ki, hogy majd abban kapaszkodik...ezzel nem is lett volna gond, csak épp tartani is kellett valakinek, hogy magára ne borítsa.

Marcy, vizsgákhoz továbbra is drukkok mennek.

Amandi, remélem a szörcsögésből nem lesz nagyobb probléma, nálunk is így kezdődött, és tegnap a dokinéni közölte, hogy Petinek gennypöttyök vannak a manduláján. Nekem meg arcüreggyulladásom van valószínűleg.
Petinél én meg azt néztem a múltkor, hogy a feje tetején egy körben sötétebb a haja. :)
Anyósoddal szemben meg tarts ki!

Na most ennyi voltam.

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok,

mi sem vagyunk sajnos túl jól. Mire Pancsa túljutott végre a náthán elkezdett jönni a foga :( A karácsonyt még átvészeltük sok-sok nyállal és ökölrágással, de tegnap már látszott egy kis fehér pöttyöcske az alsó ínyében, ma pedig annyira rettentően nyűgös. Folyton cicizne, ha nagy ritkán sikerül elaludnia, akkor tíz perc múlva felsír és felébred.

Hát sokkal szívesebben tartoznék még a fogatlanok táborába :( Úgy sajnálom szegény kis manócskámat.

Akik már átestek az első fogak nyűgein szeretném kérdezni, hogy a Chamomilla golyócskákat milyen gyakran adtátok és hogyan. Nekünk azt mondták a patikában, hogy öt golyócskát kell kiskanál vízben feloldani és azt megitatni vele.
Hogyan hat ez a cucc? Gyulladáscsökkentő? De akkor nem az ínyét kellene dörzsölgetni vele?

A többi kis és nagy betegnek gyógyulást kívánok, akik meg nem betegek azok vigyázzanak magukra nagyon!

Rita

meteor
 
 


Sziasztok!

Ex!

Mielőbbi gyógyulást! Kinga mától hivatalosan is ül, eddig nem mertük kimondani. Térdel, pl. a mélynyomón, vagy neki megfelelő magasságú dobozon (karácsonykor akadt). Felállni is felszeretne, lehet, hogy menne is, de arra még nem jött rá, hogy a kiságy rácsai erre valók, máshol meg bútorok híján nem megy :twisted:

Meteor!

Kingának kijött mind a négy foga úgy, hogy nem kentem semmivel, és nem is adtam rá semmit. Nyűgösebb volt, főleg éjjel, de én úgy értékeltem, hogy ez kismiska a hasfájáshoz képest. Mire észbekaptam, már kinn voltak a fogai. Viszont én adtam neki sárgarépát egyben, jó nagy ló répát, ugye fog nélkül nem tud ráharapni, jól meg tudta fogni, nem tudta lenyelni, és az mindennél jobban tetszett, sokkal jobb volt, mint bármelyik rágóka.

tjuca
 
 


Sziasztok!

Juca!
Köszönöm szépen mégegyszer!!!
Klassz a blog! Ügyes lányka Kinga baba! Mi még nagyon lusták vagyunk. Peti még hátról hasra és hasról hátra sem fordult meg, csak az oldalára. Viszont! Úgy halad hason és háton is, hogy a fejével nyomja magát!!!!!
Jó a répás dolog, már én is gondoltam rá, de még nem jön a fogunk.

Szerintetek hány fokig lehet a babókat kint altatni? Mintha egyszer azt írta volna valaki, hogy -10?! Lehetséges?

Képzeljétek, kapott Peti karira egy fischer price-os járássegítő játékot, amibe majd tud kapaszkodni. Az eleje tele van gombokkal, amit hja megnyom zenél-beszél-számol, de milyen nyelven? NÉMETÜL! Tizenezer ft-ért vették anyósék. Hát, ennyi pénzért már belerakhattak volna egy magyar programot. Nem?!

A beteg babáknak és mamáknak jobbulást kívánok!!!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Minden betegnek jobbulást!!!

Reni!
Úgy tudom, mínusz öt-hat a kint altatási határ.
A játék tényleg gáz... ne forgalmazzanak már itthon olyan cuccot, ami nem magyarított ennyiért...

Rita!
Van egy pár oldalas scanelt anyagom homeopátiás könyvből általában a golyócskák használatáról, meg a fogzásról. Nekünk speciel nem jött be a Chamomilla, viszont a nagy-nagy többségnek be szokott. Írd meg az e-mail címed, ha érdekel, elküldöm.

Juca!
Kingának gratula az üléshez. Maki is egyre több ideig bírja, ha leültetjük. Mivel így javul az egyensúlya, meg izmosodik a háta, naponta egyszer-kétszer felültetjük, hogy edződjön. De nem felhúzzuk, mert akkor elveszne a motivációja a felülésre.

Ex!
Jó a kép! Mi még nem jutottunk el hármas képhez :-)

Mi voltunk könnycsatorna átmosáson, immáron másodszor, mivel a jobb szemnél megint elzáródott. Kicsit vérzett a nózija utána :-( A fogakkal továbbra is szenvedünk, talán a jobb felső metsző a következő versenyzőnk, akinek szurkolhatunk a célba éréshez.
A kisfiú, akiről írtam, végül már jobban van, de csak 26-án engedték haza. Középfülgyuszija volt, csak nem fájlalta, ki kellett nyomozni, mi okozza a lázat, amitől elkezdett kiszáradni.

Puszi,
Kata

Kép
wkata
 
 


Sziasztok!

Juca!
Gratula Kinga csüccséhez!!! (Épp a minap problémáztam rajta, hogy a gyerekem előbb mászik, mint ül, de ezek szerint ebben is Kingát fogja követni... :D )Nekem nem jön be a blog, valami tanúsítvány-problémája van, ez miért van? Hiába kattintok, hogy elfogadom, akkor sem műxik.

Wkata!
Nagyon drukkolok, hogy Misi átvészelje a fogzást. Szegényem, nagyon rossz lehet, Kende nyügije meg sem közelíti ezt.

Reni!
Nem kérdezték meg anyósodék, hogy van-e magyar program? Mondjuk csesszék meg, ha már egyszer ide hozzák, miért nem magyarul beszél...

Meteor!
A chamomilla elvileg a fogzással járó nyugtalanságot is hivatott csökkenteni. Úgy tudom, hogy nagyon erőteljes nyüginél akár félóránként is adhatsz neki öt-öt golyócskát. Homeós szer, tehát nincs mellékhatása.

Ha már a bejelentéseknél tartunk, akkor én is jövök eggyel: Kendém hivatalosan is mászik! :D Négykézláb, ahogy kell, néha azért még hasra huppan, ha elfárad, de aztán feláll, és rendületlenül megy tovább... Kis buldózernek hívom olyankor!

Puszi mindenkinek, és bocs, ha valakit kihagytam!

Kép
Kép
norwell
 
 


Reni!

Igazán nincs mit. Majd referálj a végeredményről! :wink:
Peti pedig nem lusta, csak racionális, mint amilyen én voltam 8)

Norwell!

Kinga előbb egy érdekes pózt vett fel ülés előtt az egyik csípője és egy karja azaz csak a könyöke volt a földön, a többivel kalimpált. Szóval ne várd, hogy mint a hasizomgyakorlatnál, úgy ül fel. Grat. a mászáshoz, kb. 3 hét és ül, és térdel, próbálkozik a felállással. Ahogy elnézem pár nap és az állás is sikerül Kingának. Blogról megkérdem az illetékest, én csak a szófosiért vagyok felelős :twisted:

Kata!

Ölben ülteted? Amúgy szerintem nem biztos, hogy nagyon jó, ha ülteted. A háta akkor is erősödik, ha hason van. Mindent magától fog csinálni, csak idő kérdése. Várd meg míg maga ficereg, ilyen picurkákat még nem kell motiválni, hogy üljenek. Egyszer egy hete kipróbáltam, hogy ül-e Kinga, eldőlt, mint egy krumplis zsák, és elmászott a tett színhelyéről. Nem is erőltettem, ha nem hát nem. Erre most meg ez a fő tudomány, meg a térdelés, és persze mindenhova mászás.

Megyek, mert nagyon álmos vagyok. Jó éjt mindenkinek!

tjuca
 
 


Sziasztok!

Már 3 napja itthon vagyunk, de ismét utazunk ma, mert meghalt párom nagypapija. :(

Nagyon hiányzik a netezés, jó lenne a tanácsotok. Már nem véres a kaki!!!!! :D DE....rengeteget bukik, szerintem már a normális határát túllépte. És nem akarnak küldeni refluxvizsgálatra, mert szépen gyarapszik. De megkeseríti a közérzetét. Sokszor olyan, mintha hányna, mellette sokat visszanyel. De 5-10 percenként és evés után 2 órával is sokat bukik és ez nem azért van, mert sokat mozog vagy túleszi magát. Már a szüleink és a szomszéd szerint is sokat bukik. Már csak a dokit kell meggyőznöm. Az orra is bedugult és a fogacskák is kínlasztják.
Férj is szédeleg még mindig. Jövőre ki kellene vizsgáltatni alaposan. Csak orvos kezébe ne kerülne az ember...Néha jól jönne DR. House-ha jól írom-, bár ő meg mindig a halálból hozza vissza a betegeit, miután szétbombázta őket gyógyszerekkel :D

Lenne még miről írnom. Jó volt a szülőknél, de mégsem pihentem ki magam. meg jó itthon lenni, sok volt a 2 hét. De ugye megint megyünk és nagyon nem vágyok. De nem akarok csak a temetésre menni, mert anyósnak vígaszt jelent az unokája, most hogy meghalt az apukája.
Voltunk az osztálytársam temetésén is. Még mindig sokat gondolok rájuk.

Egyszer valaki kérdezte, csak nem volt alkalmam leírni: Vencelnek is kikopott a haja, először hátul, aztán mindenhol, csak a nyaka fölött van egy sáv, mint a nagypapinak :D

Egy kicsit visszaolvastam! Mindenkinek, főleg a babóknak mielőbbi gyógyulást!!!!!
Mézgombi, BR! És még volt valaki, ne haragudj!!!!Jó, hogy visszajöttetek!

BOLDOG BŐSÉGES ÚJ ESZTENDŐT MINDENINEK!

Mári

Kép
mári
 
 


Sziasztok!

Mári, fogadd részvétem.
Örülök, hogy már nem véres a kaki. Remélem, sikerül meggyőznöd a dokidat, hogy kéne egy reflux vizsgálat. Nem lehet, hogy nagyon túleszi magát? Egyébként Peti is olyan volt még kb. 1 hónapja, hogy a soron következő kajája előtt is képes volt még visszaadni valamennyit az előzőből úgy, hogy a kaja után rendesen meg volt büfiztetve. :) De újabban nem csinálja.

Tjuca, grat. az üléshez. Egyébként a kiságyrácsok nem jók az álláshoz, ahhoz a tetejét kell, hogy megfogják, hogy felhúzzák magukat. :) Nálunk Peti még nem jött rá, pedig elérné...egyelőre a fotel szélénél próbálkozik...

Norwell, nekem is írt ilyet ki, de én bezártam a felugró ablakot és bejött a blog.
Grat Kende új tudományához. Nálunk most a felállás a soros, szegénykének odáig megy, hogy feltérdel, aztán "talpra áll", de tovább még nehézkes. De ráér!

Reni, elvileg -6 fokig lehet kint altatni a bébiket, én úgy tudom, szóval lassan kénytelen leszel Petit "szobafogságra" ítélni.
A játék tényleg gáz...

Kata, látod, nálunk is kellett némi idő, hogy elkészüljön az első közös kép. :D
Mi felhúztuk Petit nagyon sokszor (pontosabban csak megfogtam a kezét és ő húzta fel magát), és mégis megtanult ülni. Aztán jött, hogy nekitámasztottuk valaminek és kipolcoltuk oldalról is, így nem dőlt el, mostmár nincs szükség semmire. :)

Na most ennyi.

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Mári!

Én a helyedben biztos, hogy felkeresnék egy másik gyerekorvost. Ne hagyd annyiban ezt a bukás dolgot! Járj utána!

Képzeljétek, Peti megint átaludta az éjszakát. Este fél10-től reggel negyed 9-ig kaja nélkül durmolt! Most ott tartunk, hogy egy hétből 3-4 éjszakát átalszik, 3-4szer eszik éjjel is. De tuti, hogy nem az éhség miatt kell. Ha már éjfél után, 1-2-3-kor ébred, akkor cumit kap, de 5-körül már szopit.
Ma délelőtt Peti köhécselt egypárszor. Olyan mélyről jövő volt. Van itthon Fenistil csepp, amit még rekedtségre kapott. Szerintetek adhatok neki lándzsás útifű szirupot?

Képzeljétek, itt jó nagy hó esett. ( Reggel havat kellett hányni a ház előtt!) Kár, hogy nem szeretem.

Reni
Kép
prenata
 
 


A Julcsika "gyönyörűség" nem Down-szindrómás?
arabella
 
 


Arabella!

Hogy jutott eszedbe ilyet írni?????????????????????

Andi

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


[quote="arabella"]A írta:arabella Julcsika "gyönyörűség" nem Down-szindrómás?


Ha nem tévedek még nem írtál ide.

Azért ez nyitó hsz-nak ez egy kicsit erős nem?
Mert ha lenne alapja.... DE NINCS SEMMI!!! Akkor is durva szerintem így rá kérdezni!!!
Csak képzeld bele magad egy pillanatra Gombi helyébe....
Szerintem minden anyucinak a legnagyobb kincse a babája, és persze örül ha egészséges.... és szép, és okos. És ha egy egészséges, vidám, életerős babára ilyen megjegyzést tesz valaki az sok minden csak nem kedves, és kellemes.

Bocs, de én így érzem.

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Sziasztok!

Csak röviden, mert Maki megint elég vacakul van sajnos...

Benéztem, hogy mi van veletek, hogy vagytok, erre láttam ezt a "hozzászólást" Arabella részéről. :cry: :cry: :cry:
Mivel elég kevés hozzászólása volt, gyorsan megnéztem őket, míg megmelegedett az ebédem. Kettő volt pozitív jellegű, az összes többi inkább provokatív. Sehol sem mutatkozott be, semmit nem lehet róla tudni, csak hogy kb. május végén szülhetett (ha jól emlékszem, júliusban írta, hogy van egy hathetes babája), és semelyik hozzászólását nem hatja át az empátia, még távolról sem. Nem hiszem, hogy ez az elfogadható stílus.

Gombi!
Nehogy már kiakadj egy ilyen bunkó valakin!!!
Julcsi helyes, mi tudjuk, ti imádjátok, és kész! :lol: :lol: :lol:

Elnézést, hogy én is durva voltam, de kiakadtam a dolgon.

Sziasztok!
Kata

Kép
wkata
 
 


"Kedves" Arabella!

Te normális vagy? Mert szerintem NEM! És ahogy visszaolvastam azt a 13 hozzászólást, amit a babanetre írtál egyre jobban kirajzolódik, hogy te csak okoskodni és kötekedni jársz a babanet fórumaira!!!!
És mielőtt jönnél nekem azzal, hogy ez egy nyilvános fórum, bele se kezdj! Láttam, hogy mindenol ezzel érvelsz.

Reni
Kép
prenata
 
 


Az előbb azért csak egy kérdést tettem fel, mert vártam, hogy jelentkezik még Arabella. De úgy látszik egy utolsó sunyi alak, aki miután így megbánt másokat, eltűnik és nem ír többet. Bár az az igazság, hogy őszintén remélem, többet nem is fog a Babaneten jelentkezni. A helyében én mélységesen szégyellném magam, hogy ilyeneket írok egy csodás kislányról.
A többi jelző, amivel tudnám Arabellát illetni már nem fér bele az Interneten folytatott társalgási modorba.
Részemről a téma lezárva, de ha esetleg Arabella "kedves" még jelentkezne, és újabb ötlettel állna elő, akár az én kislányommal, akár más babájával kapcsolatban, annak meglesznek a következményei.

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


sziasztok!
Én is élek még, kicsit elhavazva, úgyhogy csak beköszönök! A kari képek GYÖNYÖRŰEK, Arabella meg életében nem látott down babát ha Julcsira azt hiszi, kb ennyi!
puszi!
u.i. ja, a mi kari képeink a blogban!

pogacsa
 
 


Sziasztok!
Igen, még mi is élünk!:-)
Visszajöttünk vidékről, nem terveztük ilyen korán és sajnos szomorú ok miatt: anyósom tegnap reggel meghalt.:-(:-(
Remélem, a jövő karácsonyunk már sokkal sokkal szebb lesz és örülni is tudunk majd...:-(
Végigolvaslak benneteket, aztán legkésőbb holnap igérem írok, nehozom a lemaradást.

Puszi:

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Kitti: NAGYON SAJNÁLOM, IGAZÁN ŐSZINTE RÉSZVÉTEM! Küldök nektek sok-sok erőt! :(

pogacsa
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?