Új privát üzeneted érkezett!

Mancs
Ádám köszöni a bókot és azt üzeni, hogy hát igen az a 28 év csodákra képes! :) :D :lol: Ádám a férjem Áron a fiam :lol: néha én is összekeverem őket! :) :wink:
A pizsi nagyon jó ötlet! :)

Bubek az első karácsonyos kép olyan jó hangulatú! :)
és a buborékos Marciképek is szuperek! :)


Ilba
Szerintem is nagyon komoly! Olyan nagyfiú benne! :)
Te nem teszel fel képeket? és többiek? vagy csak vissza kellene néznem az előző oldalt??? :oops:


...addig is... a nagy sikerre való tekintettel a mai nap eseményei képekben! :)



Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Gabus
Igen a díszeket magam gyártottam az évek során egy-két kivétellel... a gömböket és a textil díszeket másik iparművész fabrikálta a vásárban is szokott árulni.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Bubek
Visszakerestem a versikét... ami a kései vagyis korai időre való tekintettel nem volt kis teljesítmény! :)

Nagyon aranyos kis versikét írtál! Gratulálok!




megyek aludni mert lassan kelhetek... az ilyen pánikszerű alvásoknak mindig rossz vége lesz! :(


jó éjjt

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

 
 

Hali!

Mancs!
Nem tudom :lol: Akkor ezek szerint valamit félre olvastam... de hogy mikor és hol azt ne... :lol: Bocsi:)

Coolasa!
Igen az a barátnőm NY-ben lakik.

Bubek!
Párom és a mosogatás? Jobb ha nem tudod... :twisted:
De most őszintén, ha Marci rosszcsont gyerek lesz, lenne szíved ajéndékmentes karácsonyt rendezni neki? Vagy szenet adni, mint Télapu 2-ben az a csúnya gondosz műanyag áltélapó? :wink:

Bubek!
Nem olvastam a versikét, mert nem tudtam, hogy Te írtad személyesen... és főleg nem könyvből, netről, vagyis nem másolat. Azokból már több tucatot olvastam, valahogy senki nem elégszik meg azzal az egy mondatos köszöntéssel és még SMS-ben is regényeket írnak... :lol: De így, hogy Te írtad, mindjárt vissza is keresem elolvasásra:)

Addig is képek:

Danci és a karácsonyfa
Kép

Már megjöttek a vendégek és a vacsora asztal is a helyén. Itt anyósommal a két kisebb.
Kép

Gabi meg velük szemben ül
Kép

Vacsizik a Gergi is. Az ünnepi levesből turmixoltam neki.
Kép

Dani is eszik... malacka módra
Kép

Örömteli futkorászás... az ajándékokra várunk... mikor jön már a jézuska/télapó/akárki!?
Kép

Ajtó becsuk, mert a Jézuska csak úgy jön, ha nem lát senkit, mert szégyellős.
Kép

Gergi Apukámmal
Kép

A jézuska megérkezett és a Danci bekakált, így meg kell várni az ajándékobontogatással... itt fogom az ajtóban, hogy ne rohamozzon
Kép

Danci kész, roham indul
Kép

Egy kis megilletődés... majd
Kép

Rohaaam!
Kép

Ajádékbontogatás a köbön, a legjobb, ha a csomagolópapír cafatokban:)
Kép

Anya is lent a földön a gyerekek között, tök jó bontogatni!
Kép

Már mindent kibontottak... vagy mégsem?
Kép

Nahát! A fa túloldalán még érintetlenek csomagok!
Kép

Nem az én nagy hátam az érdekes, hanem a Gabi arca az ajándék láttán! ezért megérte!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép

Még mindig bontogatunk... hát sose fogy el?
Kép

Na elfogyott, csomagolópapírok összeszedve, jöhet a játék!
Kép

Gabi anyukámmal a várat próbálja ki
Kép

Dani doktor megvizsgálja a torkomat!
Kép

Majd fenyegetőzik az injekciós tűvel... jó sok szurit kaptam aznap este! meg mindenki más is.
Kép

játék , süti, miegymás
Kép

A képek nem lettek olyan jók, és nem is mind tükrözi azt a jó hangulatot ami volt! Hiányoltam pl az olyan fotót amin rajta van a fa a még bontatlan ajándékokkal. De hát én nem fotóztam, inkább élveztem a helyzetet. Na ezért se akartam elmenni a sebészetre! Nem tudtam volna biztosítani, hogy a vége mégiscsak heppiend legyen! De az volt, egy szuperjó este, többször is könnyes lett majdnem a szemem, de jó is volt!

puszi

Kép
sasha
 
 


Bubek!

Olvastam a versedet! Gyönyörű, és tényleg érezni a annak a "könnycseppnek" az erejét!

Ilba! Eszti!

Azt hiszem tudom mi a baj! Nem a körforgással van a baj, nem is a gyerekkel, nem is veletek, hanem az a baj, hogy tél van! Télen hideg van(most meglepődtetek tudom!) és nem lehet annyit kint lenni az utcán, játszón, emberekkel találkozni csak úgy. De majd mire megint nyár lesz, ezt az érzést elfújja a tavaszi szellő! Sovány vigasz tudom, de én már megtapasztaltam, hogy így lesz! Kitartás!!!!!!

puszi

Kép
sasha
 
 


virágos jóreggelt mindenkinek, előbb felteszek 3 fotót, majd visszaolvasok...

a karácsonyi ajándék etetőszék
Kép

tegnap nagymamámnál az anyai ág 4 generációja
Kép

ezt meg csak úgy
Kép

a többit a nagyszülők fényképezőgépéről kerítik majd elő a régészek...

Kép Kép
coolasa
 
 


Bubek, előre is köszönjük nagyon az ülést! (Igen, Natasáék már veresi lokálpatrióták a következő talin, de no problémo, Nokit viszem kengurúban, az ülést meg üresen kézben, úgy teljesíthető bkv-vel is a táv.)

Mamac, ha nem meséled el a karácsonyi bokrotok történetét, mindenki arról faggatott volna, hol szereztétek ezt a csini tömött fát. (A képek alapján eléggé bibliai családnak tűntök ám….)

Sasha, színes forgatag volt a karácsonyotok, ez lejön a képekről tisztán....

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!

Ma is kikariztuk magunkat anyuékkal, totál kész vagyok, negyeg 4-ig ébren voltam, fújtam az orrom és levegő után kapkodtam. :evil: Mindent visszaolvastam, képeket megnéztem, írni valóm is van, csak erőm nincs, talán majd este.

Bubek,
őszintén szólva én úgy megilletődtem a verset olvasva, hogy nem is tudtam/tudom mit mondjak. :oops:

Az ajándékok
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na, bedobtam egy kávét, majd kicsattanok! :lol:

Szóval...

Bubek,
most kicsit bővebben kifejtem. :wink: Ugyanazt tudom mondani, amit a Jucus-féle meglepivel kapcsolatban, hogy az ilyesmik nagyon jellemzőek Rád. :) Ha csak elolvasom látatlanban a versikét és megkérdezik, hogy vajon melyikünktől származik, tuti Te jutottál volna elsőre eszembe.
És ott voltak a szabadtéri talik, a szervezés, a segítség felajánlása fuvarozásban, alvóhely biztosítása, a saját kerti bulid (amin sajnos nem lehettünk ott), a klub, és ez a szülinap a fiúknak. Mikor odaültetted őket az asztalhoz jól kifigyelhettelek, hiszen fényképeztem, olyan izgatott voltál és olyan nemtudomapontoskifejezéstráhogymilyen volt az arcod, mikor énekeltél nekik, olyan Bubekes.
És ezzel a tulajdonságoddal összetartod ezt a kis társaságot. Persze különösebb erőlködés nélkül is jól egyben vagyunk :wink:, de sztem Te vagy az alappillér. Legalábbis nekem. Tyúkanyó. :D

KÖSZÖNÖM A RÓZSÁT, NANÁ, HOGY EMLÉKSZEM!!! Ez váltotta ki anno az esküvői képes fotóáradatot. :lol:

Ja, és köszi a Jucus fotót is, csak kár, hogy nem ültetted kicsit oldalra, hogy látszódjon jobban a pocija.

Nnna, több köszönömöt nem írok, ígérem. :oops:

Cool,
nézd csak, ez Livi kettes számú etetőszéke:
Kép

Tecc a 4 generációs kép, nagyon hasonlítasz Anyukádra. :wink:

Sasha,
megnyugtatlak, átjön a képeken a jó hangulat!!! :wink: 8)
Kezed hogy van azóta?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, a kettes számútok a mi egyes számunk is.. :wink: és hogy kissé kötekedjem megint, prsze csak a rutin kedvéért, nem is anyukémra hasonlítok, hanem apukámra. Mert ez biztos annyira érdekelt mindenkit, így gondoltam, nem hagyhatom pontatlanul ezt az infót :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Gabus!

Köszönöm kérdésed, kezem megvan még. Nem esett le! Párom bepólyálta, így tegnap óta nem is láttam a bibimet, de már idegesít ez a kötés, kéne egy másik... nem hiába, se a gyűrűket, karkötőket, nyakláncokat, fülbevalókat nem bírom elviselni.. Még szerencse, hogy a ruhákat megtűröm magamon... :twisted:
De jó, ilyen vonatot kaptak a fiaim és Télapóra meg olyan gyöngy hullámvasutat. Szuperek!
Nálatok is jó kis buli lehetett!

Coolasa!
Tényleg jó a 4 generációs csajos kép!

Mamacka!
Írtam már, hogy nekem is nagyon bejön a karácsonyi "bokrotok"? SZép tömött és a díszek is csudaszépek. Bár én a saját fánkon jobb szeretem a csilli-villi díszeket, de a másén nagyon-nagyon tetszik... tudod, ezt szoktam meg :lol:

Gabus, nagyon szépen írtál Bubekről, még én is meghatódtam rajta...

Megyek, mert dolog van.

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Meginénvagyok (pedig már párszor megfogadtam, hogy ritkábban tolaxok ide, nehogy túl sok legyen a kondelékből :oops: :lol: )

Bubek, nagyon tecc a versike (jól értettem, korábban írtál többet is? Jééé, egy versíró cimbora :wink: Ha van még pár publikálható műdarab, szívesen olvassuk!)
Marci nagyon aranyos, ahogy a buberékokra vadászik!

Mamac, nemsemmi hangulat jön át a fotóitokon, olyan mesebeli-szerű, klasszikus karácsonyi hangulatot teremtettetettetek a fenyő-bokros sarokban!!

Ilba, Timi: Szilvi Livivel (húú mennyi név) tényleg alapíthat egy Takarító Kft.-t, Ilba lenne a csajok első megrendelője, s ha egy biznisz beindul...
Jó a karifátok! Mi mindig picit veszünk, ami aztán néha szélesebb, mint magasabb :lol:

Sasha, karácsonyi horror brrrr (húú mennyi R-betű), de nem csodálom, hogy nem az ügyeleten akartál karizni. Jó kis forgatag volt nálatok karácsonykor :D

Cool, a négy-generációs kép nagggyon jó! Noki Nokipapás képe meg vagány!! (télleg, milyen koncerten sikerült szét-sztédzsdájvingolnia a térdének a szalagját a Nokipapának? - én törni magyart kicsit)

Ja, és tök jó az összes karácsonyi fotó!! De:

Eszti, Ilba és a Többiek, ti is tegyetek fel karácsonyi fotókat ám!!!
(Eszti, Te voltál a képfelrakásra-ösztönző /a Te kedvedért porolta le mindenki a fényképezőgépet :wink: / - és pont Te nem raksz fel fotókat? ... na jó, tudom, biztos el vagytok utazva valahova)

Na, és most megint átváltok olvasó üzemmódra, majd egyszer csak jövök.

Addigis, egy fotó az egyetlen kis kedvenc Livimről (IMÁÁÁÁÁDOM EZT A KISCSAJT!!!!)
Kép

Ja, és még két mozgólink, vagy két mozgókép - egy link.
http://www.send2u.hu/get/?f=IPGh1ritnRHAl9JJd804
Livi így ritmikál a Sütifalóra, nagyon tetszik neki!!!
(a második videón, az etetőszékben alig fér el a sütifalótól, de azért rázza a rongyot /amennyire lehet :lol: /


Sziasztok, Zoli
liviapu
 
 


Kondelék: Vaszlavik gazember koncert volt, tudom, súlyosbító tényező.. 8)

Kép Kép
coolasa
 
 


(úgy várom már, hogy Noki is kezdjen zenére mzogni, mert nálunk egyelőre csak Kondellivi ropja időről-időre, persze filmre illően..)

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool, Vaszlavik soknevűségét felhasználva, enyhítő körülményként írhattad volna azt is, hogy Ulmann Mónika hangversenyén történt a baleset :wink: /bár, elképzelem, ahogy Ulmann Mónika koncerten stagedivingolnak az egybegyűltek :lol: /

Ja, a második Livis videóhoz akartam még írni, hogy a legédibb a végén, amikor Livi csak úgy szimplán mosolyog a kamerába, majd szájharapás mellett pislog egyet, és tovább mosolyog.... én el vagyok olvadva tőle 8)

És most már talán tényleg sziasztok!
liviapu
 
 


Cool,
táncoltasd addig Te Nokit, meglátod, hamar rákap! :lol: Persze ne úgy, ahogy Sajtiné "mozgatta" Zsófit a mondókára... :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


nem emlékszem a Sajtinés módszerre Gabus, hogy is volt az?

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!
Vuka!
Boldog Névnapot! :wink:

Utólag is Mindenkinek Békés,boldog ünnepeket!
Kép

Mi"otthon"ünnepeltünk ma jöttünk haza.Szupi volt,jó lenne gyakrabban hazamenni.... :roll: :wink:

Bubek!
Nagyon tetszik a versed,köszönöm én is Neked! :wink: Jó,hogy vagy Nekünk.... :lol:

Mindenki képei szuperek,olyan jó nézegetni...... :lol:
Én is teszek fel egy párat.Nem készült sok mert inkább videózott apa. :twisted: Mindenkinek további szép napokat.Dius
Domi twisterezik.
:lol: Kép
DQ&SP :lol:
Kép
Társasozunk
Kép Kép
A robot lelövi apát. :?
Kép
Kép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Kép
jumam
 
 


Ez egy próba volt és juhééé sikerült! Akkor gyártom a többit!!! Aztán majd mesélek.
jumam
 
 


HELP!!!!!!
Eladó egy sose használt cipő!!!!Magasszárú,sötétkék-bézs szinű 23-as skippy márkájú 3000ft.
Kép Kép

A nővérem vette Dominak anno 2 hónapja,akkor még jó volt a lábára. :roll: Most karácsonykor húztam volna a lábára és nem ment fel(boltosabb lett a lába). :evil: :evil: Ki se vettem eddig a dobozból a talpán még ott az eredeti ár(5490ft) :!:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Cool,
a szülinap előtti klubon csináltam 1-2 videót, fel is tettem a linket. :wink:

Dia,
mi az a DQ, meg SP? :shock: És ki az a kisfiú, aki fogja a fejét a twisterezős képen? És honnan van Domi szürke melegítője? Nagyon tecc!

Kriszta,
kíváncsivá tettél... :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Dia,
lemérnéd vonalzóval, hogy hány centi hosszú a talpa?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kívülről

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, semmi különös, csak gondoltam elmesélem, mit csináltunk az elmúlt napokban, mert 24-e du óta nem voltam.

néhány hangulatidéző
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép Kép
jumam
 
 


Gabus, látom, te a hsz-ek számának gyarapodására hajtasz :wink:

Szal nem láttam azt a videót, elkerülhette a figyelmem, most utánanyomozok.

Dia, sajna nekünk már van egy nokilá szor 2 méretű cipőnk, nem vállalnék be mégegyet.., hihi.

De ha már direktmarketing tevékenységnél tartunk: nincs szüksége ismerősötöknek egy kiságyra? Januárban vettük a nagyszülőkhöz, hogy majd ha Noki ott akarja álomra hajtani a fejét.... de eddig még erre a 9 és fél hónap alatt nem volt precedens, így már valszeg nem is lesz. A Brendonban vettük, teljesen új és garantáltan használatlan, szép borovi fenyő (a www.brendon.hu-n megnézhető "oxford antik" kifejezést a keresőbe beírva), 21900, én meg 1 hete 16.900-ért feltettem a vaterára, a matracon is buktunk 3-4000-et, de arra legalább rögtön akadt vevő (naná). Szóval, kit csigáztam fel kellőképp?
Kondelék! Nektek a fénykép tanúsága szerint amúgy is bosszantóan túl sok helyetek van pl a konyhában, szerintem onnan hiányzik egy.... mi is, mi is..... megvan! Egy kiságy! :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Atyagatya Jumam, ezek olyan tetszetős képek, mint ha Mamac jelentkezett volna be a nikeddel....

Kép Kép
coolasa
 
 


Föleg az, amelyiken anyukád (?) terítget, na annak a színei olyanok, mintha súlyos pénzeket kapnál azért, hogy autentikus karácsonyi hangulatba hozd a lakosságot... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Dia, "a robot lelövi apát" :D :D :D
DQ és SP talán donkihóte és száncsópanza?

Jumam, húúúúú!!!!!! Őrült jók a képek!!!!

Cool, khm...jogos, valóban van hely a konyhánkban, sőt, az erkélyen is, úgyhogy ha van még más ismerősnek is felesleges kiságya, hozzánk jöhet :wink: :lol:

Na, és még egy utolsó videó. De ezt csak erős idegzetűeknek ajánlom!! Livi tánca egy szerencsétlen plüstigrissel, s bár a dal úgy szól, hogy "jön a tigris, jön a tigris, nála erősebb nincs is" ... hát, Livi jóvoltából a "legerősebb" a lavórban végzi...
http://www.send2u.hu/get/?f=0ga5JAaOPFlwNm8OsPiN
Livi pont poénra, a refrén végén vágja a lavórba szerencsétlen "legerősebb" áldozatát... onnantól már csak "fokozódik a drámai feszültég"...)

Na de most már aztán tényleg csak olvasok és sziasztok!!!
És gyönyörködök a képekben... Jumam, még, még!!!!

Zoli
liviapu
 
 


DQ gondolom Dominique, vagyis spanyolosan Domi, az SP meg a játszótárs nevének rövidítése lehet...

Kép Kép
coolasa
 
 


Gabus!
A rövidítésre az urad megadta a választ.Gratula Liviapu! :wink: :lol:
A kisfiú az unokabratyómék kisfia Rafi.A melegítőt mamitól kapta Domi(gyanítom a Kínai piacról van :lol: ).A cipő talphossza:16cm.
Rohanok mert Domi eláztatja a fürdőt.... :shock: :lol: Pusssz

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Dia,
sajna a 16 az már sok, pedig tetszik a cipő. Gondoltam, hogy februárra jó lesz, ha most még nagy is kicsit, de sajnos nem kicsit, hanem nagyon nagy. :(

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Akkor közkívánatra :lol:

Hangulat á la Ilbacsalád:

Kép Kép

Jé, Karácsonyfa:

Kép Kép

Boldog Karácsonyt! Egészségetekre!

Kép Kép

Ajándékok:

Kép Kép
Kép Kép
Kép

Rosszalló pillantás :lol:

Kép

De az ünnepek alatt a legnagyobb sikere ennek volt:

Kép Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Nahát! Benit még nem is láttam ilyen felhőtlenül boldognak, mint az utolsó két képen. Ezeken olyan, mintha ő is csak egy kisfiú volna, nem az a felnőtt vizipólós férfi, aki egyébként....

Kép Kép
coolasa
 
 


Halihó!

Véget ért a családi ünneplés sorozat. 24-én hármasban ünnepeltünk, de csak este, mert ugye egész de. készülődtünk. 25-én az én rokonaim, ma pedig apa rokonai jöttek hozzánk. Holnap egyébként a barátnőim jönnek, hogy végre sikerüljön a maradékokat is elpusztítani.
Ja futárral küldtünk mindenkinek egy kis kóstolót, ha nem érkezne meg, az azért van, mert biztos a futárnak is nagyon ízlett. :lol:

Nagyon jók a képek, látom mindenkinek kellemesen teltek az ünnepek!

Rakok fel pár képet, ezeket apa válogatta (legjobb Petra-arcok szerinte)
Kép
A háttérben látható nagy "Csőrike" egy felfújható kelj-fel-Jancsi
Kép
Ilba a számítógépnek nálunk is sikere volt
Kép

Ez volt a mai nap, nézzünk pár tegnapi képet
Petra kibontja a FP kutyust
Kép Kép
Ezek a nadrágok az enyémek nem mutatom meg
Kép

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Köszönöm, rejtett tehetség vagyok, még nem mondtam? Majd meglátjátok! (a titok nyitja különben a vaku mellőzése, gép amin az érzékenységet jó nagyra lehet állítani, álló tárgyaknál hosszabb záridő) :wink: :wink: :wink:

A karácsonyi hangulat előidézője inkább anyukám (ő van az egyik képen), ő hozta a terítőt (én tavaly csináltam egyet de most sehol nem találtam, valamikor nyáron még megvolt, gondolom elraktam egy tuti helyre ahol majd megtalálom) és ők hozták az asztali dísz is.

Kedves Topiktársak!
Kívánok minden családnak, boldog, békés, meghitt hétköznapokat!

Ti akartátok:
Színe is van a levesnek!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Ezeket a Knódel családnak Kép (Livi ex-fürdőszéke)+csak úgy (a napokban készültek, ennyiben kapcsolódik a karácsonyhoz)
Kép Kép Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Így aludt tegnap a nagy vendégeskedés közepette a vállamon
jumam
 
 


Na én is válogattam pár képet:

A karácsonyfát először az üvegasztalra tettük, ott szépen feldíszítettük míg Petra aludt, aztán felébredt, kijött, majd a karifa egy szinttel feljebb került. :twisted: Egyébként nem nagyon érdekelte se a fa, se a díszek, csak a szaloncukor. Mintha tudná mi a csoki, egyfolytában azt akar enni, persze papírostúl. Szóval tépkedte le a fáról a szaloncukrokat, ezért kihoztuk a komódot a szobájából és arra tettük a fát.
Kép

A hugom az egyik ajándékot szaloncukor alakúra csomagolta, hát azt egyből betömte a szájába :roll: :lol:
Kép

Apa itt is van egy szaloncukor, levehetem?
Kép

Nem igaz, hogy nem tudjátok kibontani a kutyusomat, na mutassátok már.
Kép

A nagyi így örült a Petra-naptárnak
Kép

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ja ez volt a Petra-naptár
Kép

Mindenkinek jó éjszakát!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Sziasztok!

Ilba, nekem legjobban az a kép tecc, ahol Beni a traktor mellett ül csíkos ingben, és néz fel, nagyon aranyos!!! (hú, meg a lovacskás) (meg a hangulatok a'la Ilba)

Vuka, Petraarcok nagyon jók! A 2. FP kutyusbontó a legjobb! (mi az az FP kutyus?)
Naptár: Ennyi mosolygós Petraarcot :D !

Jumam, a záridőn és a vakumellőzésen túl azért a fotózott környezet is egy "cseppnyit" megalapozza a kepeid hangulatát. :wink: A karácsonyi környezet, no meg az a sok zöld, ...meg az egész! (az eddigi képeiden is látszott, hogy hangulatos otthonotok van)
A meghitt hétköznapok :D :D elkezdődtek, épp a munkahelyemen bámulom a magányos iroda falait meghitt pillantásokkal (...na jó, és közben persze Titeket olvaslak)

Gabi, eddig nem volt nagy nyüzsi, (eddig csak egy telefon volt, morgolódva fel is vettem, de szerencsére csak valami robothang kampányolt a té-mobil egy akciójával kapcsolatban, huhh...), szóval szerintem 11 körül lépek haza!!

Zoli
liviapu
 
 


Ez alkalommal nem értünk egyet Kondelapukával, mivel nekem a Petrás képek közül a nadrág-nem-megmutatós tetszik legjobban! Nna.
Viszont az az exLivi fürdőszék szenzációs! Hol lehet ilyenre szert tenni? Már ha Kondeléknél épp kifogyott a nagyker készlet :wink:

Jumam! Igazság szerint eddig azt hittem, mi milyen jól megértjük egymást, de most a szakkifejezések (záridő, vaku) használata okán rá kellett döbbennem, hogy minket egy világ választ el egymástól. 8) Tényleg szenzációs meselakásotok van, nyugodtan áruld el, mely Lakáskultúrában jelent meg otthonotokról a fotósorozat, és akkor megvesszük, így nem kell részletekben mutogatnod :wink:

Vuka, nagyon sok szép ajándék volt a fa alatt csilivili papírban... te mit kaptál? Jó voltál idén egyáltalán? Hisz a vasalást is folyton elbliccelted 8)

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool,
brendonban biztosan van, de lehet, hogy máshol is.

Zoli,
az FP az a Fisher Price, a kutyus meg kutyus. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, igen, azóta már találtam több helyen, és - figyelem - ez olyan termék, ami a brendonban a többi üzlethez képest féláron van. Döbbenet. Ott eleve meg sem néztem, csak most, hogy buzdítottál. Nahát!

Kép Kép
coolasa
 
 


Nahát, csak hogy tovább fokozzam a hangulatot, mivel nyilván halálra izguljátok magatokat, miként teszek szert a neten keresztül ilyen fürdetőizére, szóval elárulom, hogy tovább néztem a neten, és egészen véletlenül derült ki, hogy ezt a bigyót, amit Gabus és Jumam teljesen logikusan fürdetőszéknek hívott, igazából a piac fogalmai szerint fürdetőgyűrűnek meg fürdetőkarikának nevezik. Meg vannak ezek őőőőrülve? A megnevezés alapján ugyan r nem jöttem volna, hogy ez az, amit keresek....

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!

Tegnap vendégségbe voltunk,jót ettünk,ittunk!Megint szóbakerült a tápszer és társai.de nem reagáltam rá,igy hamar lecsengett a téma.
Szilvi kapott egy teknőst,amit húzhat és a páncélján keresztül lehet bedobálni a megfelelő kockákat.Meg egy halat is kapott,ami a vizben csapkodja a farkát.
Mi pedig egy csomó tusfürdővel lettünk gazdagabbak.

A takonykór ide is elért!Szilvi,Fanni totál náthás lett mára :cry:
A mai nap különben nálunk is nyugis,főznöm nem kell,mert tele a hütő,de csináltam azért egy kis kókuszgolyót,mert az édességek már elfogytak :shock:

Coolasa:

Noki-képek nagyon jók!
Kiságyra sajna nincs szükségünk,bár a régi már tönkre ment,de megoldottuk a fekvőhely kérdést a lakás átrendezésével.


Gabi:

Nagyon édes Livi ahogy táncikál!
Jól nézett ki a megteritett asztal!
Gyógyulj meg hamar!!Nem irtál a játékhütőről!Engem nagyon érdekel mi lett a sorsa! :wink:

Bubek:

Drága Bubek!Nagyon szép verset irtál és bocsi hogy csak ilyen későn reagálunk rá,mivel felhivtad rá a figyelmünket.Szerintem irogass bátran még és Jumam biztos segit kiadni.Új szint viszel majd a gyermekirofalomba!

Ilba:

Szép nagy fátok van!Beni is tündéri a képeken!Nagyon klassz a hintalova.Az a talicska vagy kocsi féle is tetszik,ilyet akartam venni én is Szilvinek amikor kezdett járni.Hol vetted?

Jumam:

Csoda hangulatos képeket tettél fel!Az étkezőtök pedig tényleg újságba kivánkozik!
Julcsis képek közül az utolsó tetszik a legjobban,ahogy önfeledten alszik a válladon.

Vuka:

Látom Petra se szenvedett játékhiányban!Nagyon klassz a naptárotok!

Dia:

Nekem tetszene az a kiscipő!Szerintem Szilvi lábának már nem kell sokat nőnie hozzá,
Micsoda hatalmas plüss állatokon lovagolnak a gyerkőcök!A jézuska biztos beleizzadt amig elcipelte hozzátok! :D

Sasha:

Látom a jó hangulatért nem kell a szomszédba menni nálatok!Mennyi ajándék volt a fa alatt!

Kép

Kép
novum
 
 


Olyan gyönyörűek a képek!!! mééég!


Jumam
Annyira hangulatosak a fotók! Gyönyörű!!!
Julcsi meg emlékeztet kislány önmagamra...én is ilyen morcos képeket vágtam a nagyvilágra


Gabus
Livicsek videók annyira aranyosak!!!!


Ilba
A ti fátok is gyünyörű ahogy tükröződnek a fények!


Vuka
Nagyon szép a naptár és mennyit nőtt Petra! :)


Sasha
Fergeteges-forgatagos volt a karácsonyotok! :)

Coolasa
Nagyon szép az etetőszék! és a tölteléke is :wink:

Ildicsi
Vidám képek a kislány tényleg hasonlít rád! :)


Na megyek mert egy sereg gyerek vár odalent! és még csomagolnom is kell az újabb karácsonyozás előtt!

pussz

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Timi,
kis hűtőt nem kaptunk, ahelyett lett a mikro. :wink:

Mamac,
sereg gyerek? Kik ők? :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok, most már itthonról (szerencsére nem szakadtam meg a munkahelyemen :wink: )

Az a hűtős dolog az úúúgy volt pontosan, hogy Livinek nem kaptunk kishűtőt. (elvileg itt véget is érhetne a történet :D ) ...szóval, miután Gabi(val) szinte már le is mondott(-tunk) róla, úgy gondoltam, hogy azért én még keresek hűtőt, és az lesz Gabi számára is a karis meglepim...
Aztán, a Régió játékbirodalomba betévedve, talátam is ott hűtőt, de... annyi, de annyi sokkal jobb játék is volt ott, hogy el is vetettem a hűtős ötletet (részben azért is, mert ami hűtő volt ott, ahhoz elég pici "belevalók" voltak, és amilyen aggódós vagyok, nem mertem ilyen pici bigyókkal teli játékot venni Livinek :oops: ) ...s a másik ok, ami miatt nem hűtő lett az ajándék: Livi rá van kattanva a konyhában levő mikrosütőnkre (mindig ámulattal nézi, ahogy melegszik benne az étel, vagy a kávénak való víz), szóval, mondhatni, Livi kedvenc háztartási gépe a mikrosütő. És hát, amikor megláttam a Régióban a hűtő mellett a mikrósütőt, akkor már tudtam, hogy ez telitalálat lesz Livinél!! (bár, meg kell hagyni, az első számú kedvence a sütifaló lett :lol: )
Amúgy volt rengeteg klassz játék abban a játékboltban (a mikrosütők között is volt nagy választék, volt zenélős, csipogós, pörgős, csipogós, zenélős, kicsi, nagy, különböző belevaló ételekkel), meg volt még egy csomó tök jó játék.

Rakok fel most pár képet, de ezek nem karácsonyiak, hanem bilisek (végülis a bilibe-pisilés is egyfajta ünnepi esemény :lol: ), de annyira édes arcot vág Livicsek..., úgyhogy most ezt kapjátok :lol:
Kép

Livi fogadja anya gratulációját:
Kép Kép

Takarítanak a csajok:
Kép Kép
Kép


Zoli
liviapu
 
 


Liviapu
Annyira kedves ez az apai lelkesedésed! :) Olyan jó olvasni! :)
és persze messzemenőkig érthető is látva a fotókat! :) :D :lol:


Gabus

Végülis nem volt akkora sereg csak hárman voltak az egyik gyerkő otthon maradt...
Most mentek el amúgy férjem nővérének a gyerekei... megvolt az ajándékozás... egy kicsit szomorú is, hogy ezen kívül semmi nem érdekli őket... :( a fiúcska kicsit meg is volt bántva mert kevés ajándékot kapott... de hát végülis ő nekünk nem keresztgyerekünk és nem is nagyon tellik még a saját gyerekre se (ráadásul van három keresztgyerekünk is)... sajnos nagyon bennük van ez az ajándék kapási hisztéria megérkezésüktől kezdve másról sem beszélnek... nem jól van ez így remélem mi majd másképp tudjuk ezt csinálni... :(
Holnap ha minden jól megy megyünk a következő keresztgyerekhez... egy kicsit sűrű ez az év vége ráadásul a három közül kettőnek januárban az egyiknek februárban van a születésnapja... rajtuk kívül sógor, sógornő, anyós, após születésnap névnapok mind-mind most... :shock:

Nagyon jók a takarítós képek!



enyém gyerek kidőlt... én meg itt csendben iszogatok egy kis bort! :)



Gabus bocs a színekért csak most ilyenem van! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Műsorajáló! :lol:
Ma este 20.10 viasat3 Emberi történetek(amíg élek szoptatok). :shock: :lol:
Pussz.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Dia, remélem veszed videóra, mert szívesen megnézném...... meg még Mancs 1 évvel ezelőtti filmjére is ácsingózok..... :?

Kép Kép
coolasa
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?