Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nalatok aztan ezerrel zajlik az elet! :lol: Csak kapkodom a fejem ossze-vissza hogy felfogjam kivel mi tortent 2 nap alatt :D
Popsik remelem kezdik visszanyerni eredeti szinuket.(Szornyen kellemetlen lehet szegeny picikeknek)Martiek Zsombija pedig remelem mostmar hamar meggyogyul!!!! :(
Andieknak gratula a gyonyoru autohoz! :D
Arpiek levelezesebol meg egy szot sem ertettem :lol: Na jo ,kiveve a galambokat.
Barbi Adamkajat meg legszivesebben megzabalnam a kepekrol.De vegulis maradok a bejglinel. :wink:
Nalunk minden rendben meg itt van a vendegunk.Karacsony alatt muszaj gyakorolni ,mert mar 4-en koncert.De nem is banom talan most mar kepes leszek normalisan dolgozni.Legalabbis remelem. :)
Mi 24-en Denes szuleinel leszunk.Az en szuleimhez 27-en megyunk.

Millio sok szeretettel kivanunk mindenkinek nagyon szep Karacsonyi Unnepeket es minden szeppel es joval megaldott Boldog,Szeretetteljes Uj Esztendot.:D :Iza es Denes

Es nagyon koszonom a baratsagotokat! :D :D :D
rillisz
 
 


Üdv. mindenkinek a 100. oldalon. :wink:

Iza!
Neked is nagyon boldog és szép ünnepeket kívánok, és jó utat a családhoz.

Barbi!
Jó a sztori. :lol: És mi volt a fődíj? :wink:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Barbikám:jaja mit nyertetek????Legalább kárpótol a vacak éjszakáért????

Iza:jó utat és nagyon boldog ünnepeket nektek is!!!!

Zsandi:ez jó nagy autó, nem????Kombi ahogy látom...bár én nem nagyon értek hozzá!!!!! :oops:

Kész szégyen semmi kaja nincs itthon, főtt legalábbis, leküldtem a lánykámat a mamához enni!!!! :oops: Nem volt időm, tegnap sem és ma sem!!! :oops: Ez van, nekem meg jót tesz a fogyókúra! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

 
 

100-dik oldal , azért ez nem semmi!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


A fődíj egy méregdrága óra.
Majd ezzel fizetek a boltban, ha nincs pénzünk. :?

Az Andinak hála van Ádámkának karácsonyi ajándéka! :lol: Talált egy oldalt, ahol az utolsó járássegítőt megvettük és nem is horror áron.
Most ment érte az István, illetve vitte a feje mert enyhén szólva másnapos. :lol:

Iza, nektek is nagyon boldog, békés karácsonyt kívánunk! :P

Márti, lázhelyzet? :roll:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Árpi, nem értik a csajok, bedig sztem még nem is mélyedtünk bele a dolgokba :)

Tvnetwork-ről mondhatsz bármit miután kipróbáltad a zsombói mikrohullámú internetet :)

Ég és föld a kettő. Egyébként meg ez alatt a 3 hónap alatt jó ha 2x nem volt net (kiv. most ezt a lopást), és még egyszer nem kaptam oylan levelet hogy nem fogadták az enyémet mert tiltólistán van a tvnetwork. ez a napnetnél tényleg hetente előfordult...

Úgyhogy tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

Barbi, akkor én se merem mondani hogy hajnali 3-ig csomagoltam, és utána (bűnös vagyok) 8-ig aludtam :shock: :shock: :shock:
:lol: :lol: :lol: :lol:

(tegyem hozzá hogy ezt az én párom nem merné megcsinálni, minden tiszteletem a tiéd ) :)

Márti, jajj adj sok gyógypuszit a kiscsákónak a nevemben :)

Enyim gyerekek is ilyenek, ha nincs lázuk, akkor semmi bajuk. Kiv. a múltkori tüdőgyulladása Bencének, de hát akkor nem kapott levegőt :(

Viszont olvastam hgoy reggel is lázas volt. Ez nekem furi (persze biztos nem az) mert Bence is, és Kata is mindig estére lázasodott be, és ha levittem a lázát, nem ment újra fel, legfeljebb másnap estére...

Mondjuk én mindig lázcsillapítót adok, csak akkor fürdünk ha nagyon magas. Igaz, viszont egész lefekvésig nem kapnak semmi gyógyszert, hadd dolgozzon a láz...

Na megyek mert rengeteg a melóm :(

Pusz
Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Nálunk nem sokat változott a helyzet.Hanna nem igazán javul.A füle talán jobb,de nem voltunk a dokinál,mert elfelejtett szólni a páromnak,hogy melyik nap lesz benn(csüt.v.péntek)Így nem volt kontroll. :( De ma reggelre már nem folyt belőle a genny.Viszont a náthája semmit sem javult,a gyógyszere elfogyott és rosszabb a helyzet,mint egy hete.Már kötőhártya gyulladása is van. :cry: Most kaptunk egy másik antibiotikumot,aminek rettenetesen sz@r íze van.Remélem most már tényleg javulni fog.
Aztán,hogy ne unatkozzak itt az ünnepek alatt Zsoltinak szerdán bedurrant az alsó rossz foga.Tegnap reggel bevittük a szájsebészetre,azt mondta a doki,hogy ki kéne venni,mert nagyon csúnya és teljesen feldagadt az arca.Így ebéd után altatásban kihúzta a fogát és kipucolta az ínyét.Szerencsére nem viselte meg a dolog,úgy viselkedik,mintha semmi se történt volna. :roll: Tud enni rendesen és nem fáj neki.De neki is kell gyógyszert szedni,azt kapja amit Hanna.Megy a harc a bevételnél,mert tényleg kegyetlenül rossz az íze.

Zsu,
a picilánykád részére is van a pneumococcus elleni védőoltás,Prevenar a neve.(nemolyan rég itt a topikban is beszéltünk róla)Igaz horror ára van,17.000Ft :shock:
Azt viszont tudnod kell,hogy a Pneumo 23 inkább a nagyobb-5 év felett-gyerekeknél ad nagyobb védettséget,igaz kisebbeket is be lehet oltatni vele,aki elmúlt már 2 éves,de nem igen szokták javasolni,és ezt 5 évente ismételni kell,mert nem ad egész életre való védettséget.

Márti,
sajnálom Zsombikát,remélem már jobban van.Az autótokban nagy kár lett?

Edit,
amint fenn lesz a gépen a szülinapi kép egyből megosztom veletek! :lol:
De addig is itt egy pár. :lol:

Rebi,Andris(ő a párom fia),Zsolti
Kép

Zsolti
Kép

Rebi
Kép
Kép

Hanna
Kép
Kép

Pusz

Timi
Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Zsu, mit nem merne a párod? Hogy menjél érte?
Nem hiszem, hogy tiszteletet érdemlek, egy évben egyszer megtehetem neki, ez nekem igazán nem okoz gondot. Ő ezerszer ennyit megtesz nekem. :wink: :lol:

A láz: ha az Ádám beteg, akkor már reggel lázas ő is. Aztán délelőtt kicsit enyhül, és estére újra.

Hajnal 3-ig csomagoltál? Az igen! Akkor jó sok ajándék van! :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi, igen :) Tudja hogy mennyire szükségem van az alvásra ,így nem merne ilyet tenni :) 1x csinálta meg :)

Ha nem lennének a kicsik és alhatnék ,akkor persze más lenne a helyzet.

Timi, tudom hogy van, de én nem tudom megfizetni, főleg nem 3x.
A mi doktornőnk azt mondta hogy a kicsit teljesen felesleges beoltani, mert ő nem jár közösségbe, nem játszóterezik, nehezen kap el bármit is. Ha pedig a Bence be van oltva, akkor ne mhozza neki haza. Ha lenne pénzünk én is a másikat választottam volna....

Jól látom hoy Zsoltinak hosszú a haja? Én most szeretném növeszteni a Bencének, (azért is nincs levágatva) de a fél család hülyének néz....

De olyan gyönyörű a haja..... :)

Gyönyörűek a gyerekeid, büszke lehetsz rájuk :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu:én akkor adok gyógyszert ha 39 körül van a láz.Addig fürdünk, de akkor lehet, hogy a te manóid még nem voltak ennyire lázasak, mert szerintem ez napszaktól független, hogy mikor lázas valaki...persze estére felszokott menni, de én csak ennyi "szabályszerűséget" látok benne!!! :?

Timi:nagyon édesek a gyerekek!!!! :wink:
Sajnálom Zsoltika fogát, de ez azért így van, hogy a gyerekek hamar és könnyen túlteszik magukata dolgokon, most ezen a fogászati beavatkozáson!!!! :wink:

Barbi:örülök, hogy meglett az ajándék a szépszeműdnek!!!! :wink:
Ma dél óta ringattam Zsombit, nehezen ment le a láza és ugye alig kapott levegőt, így rajtam aludt a drága.Még szerencse, hogy anyósék itthon vannak és Szoni lement!De hazaért a párom így keresek magamnak ebédet! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, persze lehet hogy még nem voltak ennyire lázasak. De a családunkban akkor senki se, mert mind ilyenek voltunk. LÁz csak este.

Bencének amikor a tüdőgyulladása volt, akkor se volt napközben lázas.

Nem úgy van egyébként hgoy a lázat csak 38,5-ig lehet csillapítani gyógyival? Én úgy tudom, ha ennél magasabb, akkor csak hűtőfurdő, amíg 38,5 alá nem megy. Asszem azért kell így, mert a lázcsillapító túl gyorsan viszi le a magas lázat, és lázgörcs alakulhat ki.

Tehát én 38,5 felett szoktam hűtőfürdőzni, 38-38,5 között lázcsillapítani, ha 38, vagy alatta van, akkro semmit se csinálok, hadd dolgozzon a láz. Ilyenkor csak lefekvéskor kap lázcsillapítót, nehogy alvás közben szökjön fel.


Lányok, van halastavunk:) A fürdőkádban úszkál az ünnepi vacsora :) Szegény halincák, nem tudják mi vár rájuk....

Ezzel kapcsolatos: Bencével nézzük a halakat, akik besorakoztak szépen egymás mellé a fürdőkád végében. Erre Bence: Anya, nézd már, leparkoltak a halak!!!! :):):):)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu:én nem így csinálom a lázcsillapítást, de azt hiszem már említettem.

Még nem kelt fel a kicsi fiam!!!! :shock: Ilyen se volt még, no de húzós éjszakája volt ismét!!!!Már csak hajnalban volt egy kicsi láza, remélem ez volt az utolsó menet!!!!
És megkonzultáltam :wink: a Rolanddal és a Julcsival és a homeós bogyót adtuk este is meg most is és lement tőle a láz!!!!! :wink: :lol:
Én már sem leszek nagyon, mert megyünk a nővéremékhez, délelőtt meg még konyhatündérkedek! :lol: Majd este azért benézek!!!Puszi mindenkienk!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Most ébredt fel és hatalmas mosollyal üdvözölt!!!Ez jó jel és nem lázas!!!!Éljen!!!!! :lol: 8) :P :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Márti!
Nagyon-nagyon örülök, hogy nem lázas Zsombi! Talán túl van rajta, és most már minden rendben lesz.

Most indulunk mi is az utolsó felvonására a karácsonyi bevásárlásnak, a manók addig nagymamázni fognak. Majd délután v. este azért talán tudok jönni.

Mindenkinek kellemes, idegeskedés nélküli készülődést kívánok!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!

Márti, de jó, hogy már nem lázas! Meggyógyul karácsonyra! :P
Vagy csak odaért végre a sok-sok gyógypuszi, amit küldtünk neki.

Andikám, kitartást az utolsó körökhöz. Már irdatlan sokan vannak mindenhol, főleg mindent az ilyen utolsó pillanatra hagyók, mint mi is (az István is most indult utolsó beszerző körútjára).
Hiába no, elhatározzuk, hogy az idén másként lesz, aztán mégse. :lol:

Szomorú hírem van, meghalt az egyik aranyhalam. :cry: Az Armando. Már tegnap is alig volt benne élet, de reggelre kész, vége. Jól megsirattam. :(
És a párja, a Betty állandóan ott úszkált mellette tegnap, mintha csak puszilgatná és életet próbálna lehelni belé. :?
Milyen aranyosak az állatok, nem?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi:szegénykém!!!! :( De ha jól tévedek a Julcsiéknak is 1 szem halacskájuk van, nem kellen összehozni őket????? :wink: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a dicséreteket!

Zsu,
igen hosszú a haja Zsoltikának!Nálunk se tetszik a családnak,de engem nem igazán érdekel.Igaz csak hátul hosszú,elől és a tetejét le szoktam vágatni,éppen tegnap voltunk fodrásznál. :lol:
Tudom,hogy drága az oltás.Sajnos én sem tudom megvenni Hannának. :cry:


Kedves családom(anyám meg a párom nagynénje) jól elcseszte a kedvem itt karácsony előtt. :cry: Kijelentették,hogy csak én tehetek arról,hogy Hanna ennyit beteg,és,hogy azért náthás,mert nem öltöztetem fel rendesen és,hogy sokat viszem ki a lakásból.
Az orvosok teljesen mást mondanak,de ez nem számít.Szerintük a nátha csak azért alakul ki,mert megfázik a gyerek.
Ja és mind a ketten egészségügyben dolgoznak.
Na most nektek panaszkodok,de kiakadtam rendesen.Legközelebb majd azt mondom,hogy küldjék rám a gyámügyet,mert alkalmatlan vagyok anyának.

Mindenkinek jó készülődést!

Pusz

Timi
Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Timi drága, ne vedd magadra. Igazán nem a te hibád, hogy beteg a pici lány. :evil:
Főleg amikor a füle beteg, és az orvos megállapítja, hogy vírusos fertőzés, akkor hogy a fenébe lehetne attól, hogy megfázott? És sokat sétált?
Próbáld meg őket leszerelni, ha mással nem megy akkor azzal, hogy ha segíteni nem akarnak neked, akkor legalább lelkileg ne lökjeneke a padlóra. :evil: :evil: :evil:
De azt szokták mondani, hogy az egészségügyben dolgozók a legrosszabbak, tisztelet a kivételnek. Úgy viselkednek, mintha teljesen hülyék lennének a témához, miközben nagyon is sokat tudnak róla.

Viszont nem írtam a képekre, elvarázsoltak a törpék gyönyörű szemei. Meseszépek! :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Drága Timi!!!!
A friss levegő csak jót tesz neki!!!!!Ellenállóbb lesz és jobbakat alszik tőle!!!!Ez így butaság, mert gondolom nem egy szál pelusban sétáltatod, hanem felöltözteted rendesen!!!!Már a negyedik manód, te tudod , hogy mi jó neki, ne hagyd magad!!!!Mi veled vagyunk!!! :wink: :lol:
Most kb. 5 dolgot kéne csinálnom egyszerre, úgyhogy lépek !!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Márti,Barbi,
nagyon köszönöm,hogy kiálltok mellettem.Nagyon jól esett.
Tudom,hogy vannak hibáim,de kinek nincsenek!De az biztos,hogy a gyerekeimért mindent megteszek.Sose hagytam betegen egyiket se mindig betartottam az orvosi utasításokat.Én sem vagyok laikus és többet tudok,mint anyám,vagy a nagynéni,mert magasabb iskolám van az eün belül,és a mainapig képzem magam,nemcsak szülészetből.Ezért ezt is nagyon utálom amikor szakmailag okoskodik vki,holott utána se nézett a dolgoknak.Egyértelműen elmondta a fülész főorvos,hogy az orrmandula fertőzi be a fület,még az anatómiát is elmagyarázta,hogy miért rossz,ha egy orrmandula nagyobb,mint kéne.De természetesen ők nem voltak ott a beszélgetésen csak engem hibáztatnak.Anyám szerint Zsoltika is azért nem beszél,mert nem foglalkoztam vele,és pszihés hatás érte.Mintha én elhanyagolnám a gyerekekimet.Még szerencse akik ismernek tudják nem így van.Érdekes a logupédus még mindig nem mondott szakvéleményt,de anyám már ezt is tudja.De azt kizárta,hogy pszihés dolog lenne.
Ja és nem azért járt mindegyik gyerekem bölcsibe,mert én itthon ültem és loptam a napot,hanem mert dolgoznom kell,hogy megéljünk.
Na befejezem,de ez nagyon kikivánkozott belőlem.Ne haragudjatok rám!

Pusz

Timi
timiban
 
 


Sziasztok!

Timi!!!!! Először is nehogy elnézést kérj, hogy elemsélted mi bánt, mert odamegyek és megharaplak. A nagyokosokat, meg nyugodtan irányítsd ide, szívesen leugatom őket. Mégis mit képzelnek???? Hogy merik megkérdőjelezni az anyaságodat? Mellesleg a "sokat viszed levegőre" témára, nyugodtan mond meg nekik, hogy a náthára jó a tiszta,friss levegő. Na meg igazán megkérdezhetnéd tőlük, hogy ha ennyire rossz anyának tartanak mégis hogy maradt életben az összes gyereked? Meg mondjuk ha lenéznek akkor magukba is szállhatnának, mert hiszen valakiről példát kellett venned...
Könyörgök, NE hagyd, hogy rossz anyának tituláljanak akármiért is. Ne higyj nekik!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jó anya vagy. Ezt marha könnyen le lehet venni ha ránéznek a gyerekeidre. Legalábbis nekem ez jön le.
Ne haragudj, ha bántóan fogalmaztam, de annyira felbosszantott. Kérlek, ne keseredj el, mond meg nekik a magadét és fordíts nekik hátat. JÓ anya vagy!!!!!!!!!!! Én annak tartalak, mert tele vagy jóindulattal és szeretettel a gyerekeid iránt, akkor mi más lehetnél. Igen, tuti, hogy néha hozol rossz döntéseket(gondolom, a nevelésben, ami nem is most derül ki), és ki nem? Azt is általában jószándékból szoktuk tenni. Léci, léci ne légy szomorú!
És igenis lehet ide jönni panaszkodni!

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Julcsi neked is köszönöm a bátorító szavakat!
Akkor most egy kis vidámság!Íme a várva várt képek a szülinapról! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
timiban
 
 


Sziasztok!

Timi, gyönyörűek a gyerekeid, ne hagyd, hogy elbizonytalanítsanak. A kívülállók mindig okosabbak, sajnos ezt én is tapasztalom. Nézz rá a csodaszép, okos, értelmes, nagy gyerekeidre, és nyugi. Nem lehet rossz anya, aki próbál mindent megadni a gyerekeinek, és olyan szeretettel mesél róluk, mint te.
Nagyon szépek voltak a torták, gondolom örültek is a csemeték. Zsoltika ajándéka is nagyon szupi.

Megfutottuk az utolsó kört, sikerült az ajándékok végére jutni. Nagyrész könyveket választottam, azt hiszem sikerült mindenkinek olyat venni, ami közel áll hozzá, remélem örülni is fognak neki. Megvettük a holnapi kajához szükséges dolgokat is, meg egy kicsit kialmoltam még délután. Most elaludtak a törpék, gyorsan be is csomagolom a dolgokat. Holnapra már csak a főzés és a fenyő feldíszítése marad, remélem nem rohanásban fog telni a nap. Hétfőn, kedden amúgy is zsufi napunk lesz, szerdán pedig mi látjuk vendégül a baráti társaságunkat egy kis karácsonyi after partyra.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Na szép délutánt!!!! 8)
Timi:nagyon édesek a szülinapi képek!!!!!Ennyi boldog gyerek egy rakáson...tündériek!!!! :wink:

Még itt vagyunk a nővéreméknél csak gondoltam bekukucskálok!
Mi már délelőtt feldíszítettük a fát, na arra számítsatok, hogy 3 éves körük körül már egyedül díszítenek :lol: , a kissebb korosztályú csemete meg csak rángatta azt a díszt ami tetesztt neki :? , úgyhogy villámgyorsan felkerült a szekrény tetejére a fa!!!! :wink: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, fáradt vok:)

Mi is jó munkát végeztünk :)

Rend van, tisztaság van, a hallé kész, a sütik kész, az összes karácsonyfadísz kész, holnapra csak a díszítés, és a kaja elkészítése marad :) Úgyhogy délig fogunk aludni:)

Mindenkinek nagyon Boldog Karácsonyt kívánunk:

Kata, Bence, Tamás, és Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Szép délután után szép estét. :P

Jelentem, ajándékok becsomagolva, sütik készen, krumplisaláták szintén, a fánk feldíszítve pompázik, minden kész. :lol:

Ti hogy álltok?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Timi, nagyon szépek a képek. Ill. a csemeték!!! Jobban vagy?

Nálunk a karácsonyfa feldiszítve! Reggel jön a Jézuska a csajokhoz. Én már nem bírtam ki és átadtuk egymásnak. :lol: :lol: :lol: :lol:


Mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánunk!!!!!!!

Kántor család

KépKép
kgiulia
 
 


Madárfüttyös szép hajnalt, remélem még szundiztok!!!! :wink:
Mi is kész vagyunk mindennel , már csak a mai kaját kell megcsinálnom!!!!

Nagyon Boldog, Békés és Áldott Karácsonyt kívánunk mindenkinek!!!! :wink: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Barbikám akkor tolmácsold a szépszemű fiadnak, hogy:boldog hófordulót, nagyon boldog első névnapot és nagyon-nagyon Boldog ELSŐ Karácsonyt kívánunk neki!!!!!! :wink: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szép, jó, reggelt!

Barbi!
Csatlakozom az elöttem szólóhoz, nagyon boldog 9. hónapfordulót, első névnapot kívánok Ádámodnak!
Kép

És mindenkinek:
Nagyon-nagyon boldog Karácsonyt kívánok mindannyiótoknak! Legyen szép az ünnepetek, és gyönyörködjetek a csillogó szemű kismanókban!
Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Jó reggelt!

Ádámkám nevében köszönöm a jókívánságokat. :P

Mindenkinek Békés, Boldog Karácsonyt kívánunk!

(Edith, ha véletlenül olvasol bennünket nektek is nagyon boldog karácsonyt.) :P

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok kedves lelkisegítőtársaim!

Köszönöm már jobban vagyok,és csak a gyerekeimre gondolok,akik az örömöt jelentik az életemben.Nagyon várom már az estét,amikor megkapják az ajándékukat! :lol:
Mi még csak ebéd után díszitjük fel a fát,mi mindig így szoktuk.

BÉKÉS,BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDENKINEK!
Kép
Kép

Pusz

Timi
Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Kellemes és Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánok Mindenkinek!
Kép

Barbi: Ádámnak boldog hófordulót és névnapot kívánok!

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Köszöntelek titeket karácsony első napján!

Nálunk nagy öröm volt este,nagyon örültek a gyerekek az ajándékoknak. :lol:
Zsoltikám,az én Jon Bon Jovim,kapott egy gitárt.Hát nem semmi amit művel vele,igazi rocker gyerek! :lol:

Remélem mindenkinek csodálatosan telnek az ünnepek!

Barbi,
utólag boldog hófordulót és névnapot Ádámnak!
Kép

További kellemes karácsonyt mindenkinek!

Pusz

Timi
Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Barbi, boldog hófordulót, névnapot, és első karácsonyt kicsi-nagy fiadnak!

Évi, neked is boldog névnapot kívánok.

És a többieknek nagyon kellemes ünnepeket és jó családozást. Sok-sok cupi mindannyiótoknak!!!

KépKép
kgiulia
 
 


Kívánok mindenkinek boldog, békés, és örömteli Karácsonyt!

Ez az év nem a mi évünk. Virágnak hólyagos a torka. Tegnap hajnalra belázasodott, nem bírtul sehogy lehúzni. 39,2-nél lázgörcsöt kapott, a tegnapi napot bent töltöttük a kórházban. Estére azért hazajöhettünk. Már láztalan (remélem legalábbis, most éppen alszik). Barnusnak is fáj a torka, Ő nem lázas. Én szintén dögrováson. Nem akarom részletezni a tegnapot, de azt hittem, hogy meghalt a lányom a kezeim között!

Legyetek jók és szeressétek egymást!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit:nagyon-nagyon sajnálom, hogy megint ilyen nagyon betegek a manók!!!! :( Mihamarabbi gyógyulást nekik, sok-sok gyógypuszit küldök, remélem hamar odaérnek!!!!Te pedig tartsál ki!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szia Edit!

Nagyon sajnálom ami veletek történt.Biztos szörnyű volt átélni a történteket!Szenteste a kórházban nem lehetett könnyű!
Mielőbbi javulást kívánok a gyerekeidnek!

Pusz

Timi
timiban
 
 


Edit, rettenetesen sajnálom, hogy megint betegek. Nagyon kellemes karácsonyotok lehetett! :cry:
Remélem már jobban vannak, Virágnak sincs olyan nagyon magas láza!

Évi, én is nagyon boldog névnapot kívánok Neked!

Én már most rosszul vagyok annyit ettem, és még hátravan a holnap! Nem baj, majd januárban fogyózunk, most még megeszem a sok fini süteményt a hűtőből. Kár lenne kidobni! :lol:
És egy-két kép a mi karácsonyunkról.

anyukámmal a fa előtt
Kép

Csillagszóróztunk, az Ádám nagyon élvezte
Kép

Ajándékot csomagol
Kép

Ádám is bontogat
Kép

az Jézuskától kapott hintával, na, ez nagyon bejött neki
Kép

és végül, a mi ördögfiókánk
Kép

Na, most várom a ti képeiteket!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Edit, sajnáljuk ami történt, reméljük mindannyian jobban vagytok már! Julcsi puszil.

Mindjárt felteszek pár képet én is.
Vendég
 


Kép
Mihez is nyúljunk?
Kép
Olvasási technikák
Kép
Ha ezt lenyomom, zenél?
Kép
Zenél bizony!
Kép
Ilyen van a Zsombinak is!
Vendég
 


Kép
Hogy működik ez a lepke?
Kép
Mamáéknál mindig sok játék van!
Kép
Papa és Livi
Kép
Anya, jöttem hozzád!
Kép
Na, huszadszorra is felálltam ma!
Vendég
 


Sziasztok!

Edit!
Nagyon sajnálom, hogy a manók megint betegek, szörnyen hangzik, amik átmentetek pont karácsonykor. Habár ez bármikor szörnyű lenne. Remélem már túl vagytok a nehezén. Nagyon sok gyógypuszit küldök nektek, gyógyuljatok meg hamar.

Barbi, drev!
Nagyon jók a képek, jó volt őket nézegetni, örülök, hogy jól sikerült nálatok minden.

Majd én is dobok képeket, talán ma este lesz egy kis időm. Ma még megyünk ebédre meg délután mindenfele.

Barbi!
Nagyon boldog névnapot kívánok a párodnak!
Kép


Évi!
Nagyon boldog névnapot kívánok neked utólag is!
Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!

Edit!
Annyira sajnalom a tortenteket!!!Remelem mostmar sokkal jobban vagytok!! :) Kepzeld nehany nappal ezelott Denes unokatestverenek 1 es 1/2 eves kisfiaval is ugyanez tortent.Szerencsere mar jol van.
Vigyazzatok magatokra!!Sok puszi! :D

Evi!

Nagyon boldog nevnapot kivanok!!!! :D

Julcsi,Arpi!

Tunderiek a picik!!!Annyira edesek,es mostmar teljesen egyertelmuen meg lehet Oket kulonboztetni.Bar valoszinuleg ez eddig is igy volt,csak nekem voltak nehezsegeim. :lol:

Barbi!

Adamodnak nagyon boldog nevnapot utolag is es a parodnak is(ezek szerint Istvannak hivjak)
Gyonyoruek vagytok a kepeken,lathatolag nagyon jol erezte magat az unnepek alatt is. :D

Sok-sok puszi mindenkinek es tovabbi szep napot! :D Iza
rillisz
 
 


Egy-két kép, ami a napokban készült a törpékről

Apa, Marci és a járássegítő
Kép

Törpék a fa alatt
Kép

Nagy siker lett a bébitaxi
Kép

Sztárfotók
Kép Kép Kép Kép Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Remélem ti még együtt élvezitek a semmittevést!Sajna nálunk a párom már dolgozik!!!! :(
Most , hogy ZSombi csak simán náthás, tegnapra Szoni belázasodott, ma első utunk a dokihoz vezetett.Diagnózis:mandulagyulladás, a hörgői is begyulladtak kicsit.Már nem lázas, de szívni kell neki is az orrát(valószínű azért lett beteg, mert úgy besűrűsödött a cucc a nózijában, hogy nem tudta kifújni!!!! :? ), orrcsepp, antibiotikum(Ildikó mondta, hogy adjam be neki most fontos!!!).
Röviden ennyi, de szerencsére nincs nagyon rosszul, jókedvű.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok

Márti: szegény Szoni, remélem hamar meggyógyul. Sok gyógypuszit küldök neki!

Edit: jobban vagytok már? Nagyon sajnálom, hogy ilyen rossz dolgok megzavarták az ünnepeteket.

Nagyon jók a karácsonyi képek!


Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Szuper, egy csomót írtam, és elszállt! :evil:

Akkor most a rövidített verzió, mert mennem kell etetni.

Márti, millió gyógypuszit Szoninak, remélem mire leírom már ott is van.
Hogy telt a karácsony? Mesélj.

És Zsuzsi te is!

Edit, ugye már meggyógyult mindenki? Remélem, hogy igen. Azért küldök oda is gyógypuszikat, de nagyon bízom benne, hogy már nem kell.

Mindkét pasi nevében köszönöm a névnapi köszöntéseket!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Szuper, egy csomót írtam, és elszállt! :evil:

Akkor most a rövidített verzió, mert mennem kell etetni.

Márti, millió gyógypuszit Szoninak, remélem mire leírom már ott is van.
Hogy telt a karácsony? Mesélj.

És Zsuzsi te is!

Edit, ugye már meggyógyult mindenki? Remélem, hogy igen. Azért küldök oda is gyógypuszikat, de nagyon bízom benne, hogy már nem kell.

Mindkét pasi nevében köszönöm a névnapi köszöntéseket!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Biztos ami biztos, ezt meg 2x küldtem el. Bocsi. :oops:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?