Új privát üzeneted érkezett!

Jóvan Nyuszkó, látom, már megint egyszerre írtunk :)

Én a Dórára szavazok, annál is inkább, mert a vezetéknév igencsak hosszú.

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Sziasztok!

Köszi a képdicséreteket! :D Majd este teszek föl mézeskalácsos képeket is, ha sikerül.

Nyuszkó, én is a rövidebb Dórára szavazok egy ilyen jó hosszú vezetéknév mellé.
Remélem, a Quelle ajándék odaért már!!! Én az Ottótól szoktam rendelni (ruhákat), de mit mondjak, a felét mindig visszaküldöm, mert vagy nem jó a méret, vagy mégsem tetszik stb. Csak tudnám, hogy akkor miért rendelek újra és újra??? :shock: :lol:

Timka, szerintem is próbáld helyrerázni a napot, mert nagyon eltolódtok így. De sztem úgy is megpróbálhatod, hogy egyszer nem hagyod aludni délután, és akkor csak kidől előbb. Ha egyszer kimarad a délutáni alvás, az sztem még nem nagy gáz az idegrendszerének sem... :lol: (Max. a tiednek... :lol: :lol: :lol: Én már csak tudom... :lol: )

Tamesz, gyógyuljon ez a Marci legény minél előbb!!! Nálunk én vagyok egy kicsit taknyos, Marci reggelente tüsszent 1-2-t, meg kicsit a hangja is orrhang, de nem folyik a taknya. Remélem, ez a homeó bogyó hatása.
Ja, akartam már a múltkor kérdezni: te nem tartasz a spiráltól? Többiekhez is szól a kérdés! A nőgyogyi nekem is fel akart tenni Marci születése után, de én vhogy idegenkedem tőle, félek, hogy mit csinál ott egy fémdarab a méhemben. :shock: Pedig vmi fogigátlást ki kell találni öregkoromra :lol: is, mert a tablettát az én koromban meg az én visszereimmel már nem nagyon akarom szedni.

Eveka, jó, hogy megint jöttél, nagyon aranyos Marci a képeken! Remélem, most már kigyógyultok és megerősödtök!!! Ti nem szedtek vmi immunerősítőt? Jó készülődést, karácsonyvárást a hétre, nem semmi, hogy már csak főzőcskézned kell... Remélem, a családi válsághelyzet is mihamarabb megoldódik!!!

Andi, jó lehetett a buli meg a gokartozás!!! Asszem, ki van jelölve Miron jövője???!!! :lol: :lol: :lol:

Na, megyek, nekiállok a mézesnek, aztán majd ha felébredt a kisbetyár, ő is jöhet szaggatni.

Juc

Kép
juc14
 
 


Hahó!

Helyesbítek a receptet illetően: kiszaggattam az eredeti mennyiséget, és kb. 50 darab lett belőle, szóval nem muszáj a háromszoros adagot megcsinálni! :lol: Hacsak nem vagytok olyan megalomániásak, mint én! :lol: :lol: :lol:

Juc

Kép
juc14
 
 

 
 

Sziasztok!


Hulla voltam reggel...beállítottam az órát 8.45-re, de én se tudtam felkelni, úgyanis borzalmas hajnalunk volt.
Hozzáteszem 2 után feküdtem le, mert még 2-kor hűtőt raboltam, olyan éhes voltam. Hajnalban pedig Fanni sokszor felkelt,hisztizett,hogy anya csoki, majd anya másik víz (nem volt jó amit adtam neki),majd anya kutyás (ez a kutyás könyve,amit nézegeni szokott), végül anya cici....szerintem vagy rosszat álmodott vagy nagyon félálomba volt, mindenesetre nem ölelhettem magamhoz, nyomott el magától....végülabbahagyta és elaludt.
Reggel viszont fél 10.kor sikerült felkelni, volt játszóházban míg én elintéztem a postai levélfeladást, a háziorvosnál azteres kiskönyvbe az EKG-t, meg a bevásárlást.
Alig tudtam hazahozni. Itthon kajált és pörgött ezerrel de már 2 körül járt az idő, úgyhogy felcsaltam aludni. Csekély 40perc volt az alataás,amiből 35 percazzal telt hogy gagyorászott, hülyéskedett, majd amikor elunta jött volna ki a szobából, na ekkor indult be a hiszti, teljesen lefogatam a lábaimmal, üvöltött,még párszor közöltem vele hogy NEM megyünk le,feladta,odabújt és elaludt.
Annyira, de annyira sajnálom ilyenkor és félek hogy maradandó károkat okozok ezzel,hogy alvásra kényszerítem, ráadásul teljes erővel le kell fogjam ahhoz hogy nem menjen le az ágyról.
Viszont most időben alszik, szerintem 5 körül fel is ébresztem, ha addig nem ébred magától. Előbb-utóbb csak visszarázódunk...

Nyuszkó
Én is a Dórára szavazok, nagyon hosszú a vezetéknevetek.
nem lehet esetleg telefonon rákérdezni arra a csomagra, hogy hol tart?
Én nem nagyon bízom az ilyen megrendelőskiszállítós dolgokbam, ha meg is rendelem neten, jobban szeretem személyesen átvenni,ha van rá lehetőség.

Tamesz
Jobbulást neketek, reméljük gyorsan túl lesz a megfázáson és Lili se kapja el.
Egyszer én is akartam felrakatnni spirált, de anniyra fájt, hogy azt mondtam hagyja abba,nem kell.
Így két szülés után én is elgondolkodom majd rajta, ha nem akarok bogyózni, bár nekem semmi bajom nem volt tőle régebben.
Volt egyfajta amitől marhára meghíztam, de utána sokkal alacsonyabb hormontartalmúra váltottam és tök jó volt.

Juc
Várom a képeket,én ma gyúrom össze a tésztát és holnap sütünk.
Hogy kell ezeket tárolni miután elkészültek?
Én is Dr.O-es mázakat vettem, először a marcipános fogott meg,aztán a puncsos és gondoltam veszek csokisat is, csak rávalókból nem volt választék, csak sima csokireszelék.
Én beiglit is sütök,megvettem ma hozzá a diót, viszont a boltban csak darált mák volt minden fele kiszetrelésben. Én jobban szeretem házilag megdarálni az ezer éves darálónkon, valahogy sokkal jobb az íze,úgyhogy még azt is be kell szereznem.

megyek,míg pihi van összekapom a házat,odateszem a levest főni.
További szép napot!

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Juc

tennél fel képet még most, nemsokára,hogy milyen is az a mézeskalács? nem baj ha nincs dekolálva.
Csak azért kérem, mert most olvastam a karacsony.lap.hu-n pár másik receptet is, természetesen mindegyik más és más,van olyanis, amelyikbe nem kell sütőpor,ezáltal nem változtatja meg hő hatására az alakját, jobban alkalmas a dekorálásra.
MOndjuk én inkább ehető, puha kicsit vastagabb verziót csinálnék, amit boltaban is lehet kapni, bár kevésbé szép.
Köszi,

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Timka kérésére itt van pár kép:

Dekorálatlanul ilyen (sztem nem deformálódik):

Kép

És eddig ilyeneket csináltam:

Kép

Kép

Lehet vastagabbra is hagyni a tésztát, én sem tartottam be a 3 mm-t. Ha a máz megszáradt (pár óra), én zárható dobozba rakom, és akkor puha lesz.

Na, megyek is. További szép estét, jó munkát! :lol:

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

Na, gyorsan dobok még egy képet, itt a mai termés, összesen kb. 190 mézeskalács lett... :shock: :shock: :shock: :lol:

Kép

Remélem, nektek is jól sikerül!!!

Újabb körkérdés: ti hol, hogy szilvesztereztek? Otthon szűk családi körben? Vagy leadjátok a gyerkőcöket? Mi idén Győrben hagyjuk Marcit anyukáméknál, mi meg itt Pesten szétrúgjuk a ház falát!!! :lol: :lol: :lol: Úgyhogy aki gyerek nélküli bulira vágyik, szóljon, szívesen látjuk! :lol: Azért elég szolid buli lesz, ahogy a barátainkat ismerem, eddig kb. 10-12-en vagyunk.

Timka, sikerült egy kicsit előrehozni Fanni alvását?

Jó éjt!

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukkra futja, a nagy készülődésben!

Juc!
Én is csináltam ilyen sütiket, egyelőre jó kemény (nem a te recepted szerint :wink: ), hogyan lehet puhítani? Azt hallottam almagerezdeket kell közé tenni, és az klasszul puhítja, de egyelőre nem tudom egymásra rakni őket a máz és a díszítés miatt! Jó kis pepecselős, nem nekem való! :) Már megőszültem teljesen, meg is fogadtam, hogy többet neki nem állok! :shock:

Ezt nézzétek meg, ha tudjátok, nekem nagyon tetszett!

www.icq.com/img/friendship/static/card_7944_rs.swf
www.icq.com/img/friendship/static/card_18991_rs.swf

Most mennem kell, mindenkinek jó készülődést!
Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Lemaradt: Juc, a te sütijeid nagyon klasszak, látszik, hogy van türelmed hozzá, meg tehetséged is!
Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Évi, köszi a sütidicséretet :D , biztos a tieid is szépek lettek. Én nem szoktam betenni semmit közéjük, csak zárható műanyag dobozba teszem őket, és megpuhulnak. Én egymásra pakolom őket, nem baj, ha egy-egy mogyoródarab vagy kandírozott gyümölcs leeseik róluk, de ha vmi mintával díszítetted, akkor lehet, hogy jobban kell vigyázni rá.

Akkor Violkának ma ne kívánjunk boldog névnapot??? :D :D :D Mikorra tettétek át? A férjem ma, mikor olvasta, hogy Viola névnap van, mondta, hogy ha egyszer lányunk lesz, akkor így hívják... :D Szerintem is nagyon szép név!

Na, én ma meg jól megszívattam magam :? , szőnyegtisztító gépet kölcsönöztem, és egy csomó idő ezzel ment el, hogy én a szőnyeg fölött görnyedek, Marci meg tombol vagy a tévét bámulja... :? :? :?

Jó éjt, jó tévézést! :lol:

Juc

Kép
juc14
 
 


Jóestét!
Juc,
nagyon szépek a sütik, hogy neked mennyi türelmed van, le a kalappal!!!:D:D
Bevallom ma este én is megcsináltam egy dupla adag tésztát, holnap délelőtt akarom Marcival kiszaggatni, de nem hiszem, hogy lesz időnk nagoyn díszítgetni, szerintem csak mandulát fogunk rátenni, meg diót, mert hát nekem már ez is éppen elég meló lesz!:D
Délután megyünk Lilóval a koliba karácsonyi ebédre a kollégákhoz, Marci még mindig taknyos, ő marad itthon.
Én csak proszívóztam ma reggel, de már nem is látszik, kész tragédia!:( Amit vasárnap sütöttem sütit Marci széthurvolta!

Szilveszter,
minket nem hívott senki sehová, de nem is angyon vágyunk, mert két törpével szerintem legjobb lesz nekünk négyesben itthon. Reméljük a kölykök hamar bealszanak, mi megvárjuk az éjfélt, jó esetben, koccintunk és szunya, mert hajnalban kezdődik a műszak, nincs ünnepnap!:D
Viszont még egy-két gyerek elfér, aki megy Jucékhoz bulizni, itt leadhatja!:D

Ma lemértem Lilót, mert kereken két hónapos, és már 5100 gramm, és elraktam egy zacsi kinőtt ruhát, hihetetlen mekkora már!
Na megyek, mert ma anyanap van, azaz anya este megpróbálja megnézni a két kórházas sorozatot!:D
Szép álmokat!
Többiek jelentkezzetek!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Én is csak most értem ide, egész nap programunk volt.
Délelőtt takarítottunk, pakolásztunk egy kicsit, bár holnap jön a takinéni, összegyúrtunk 2adag Juc féle mézest, mostunk,teregettünk, kajáltunk és elmentünk bevásárolni Gödöllőre. Ezután 20 percet autókáztam, mert a kisasszony "baromi"álmos volt, de szerencsére 4-re sikerült elaltatni. Fél 6-ig szunyált az autóban, addig én főztem a vacsit meg apa is befutott. (ilyen korán nem is tudom mikor ért haza)
Nekiálltunk mézestszaggatni, de az én lányomat nem igazán kötötte le a dolog, hamar otthagyott.
Ja, elfelejettem írni: Fanni mindenáron akart belerakni cicás (Szerencsi) kakaót is, úgyhogy próbaként ajánlom annak aki még nem gyúrta össze a masszát. Amúgy tényleg nagyon ragacs volt, de a hűtőben szépen megkeményedett. Íze nagyon-nagyon fincsi, apának is nagyon bejött.
Mi is cukormázt raktunk rá, marcipánosat, csokisat, apa által kikevert puncsos nagyon híg lett, úgyhogy azzal majd holnap, és simán csak színes cukorkákat raktam rá.
Viszont rájöttem, hogy sokkal jobban lehet haladni a cukormázazással, ha újjal keni rá az ember, akkor még a felesleg se a tányéron köt ki, hanem a pocakban!

Szilveszter: aj-aj! én 14-15 éves korom óta szülőktől külön szilveszterezek,nekem az olyan hogy no szülős este-éjszaka. Erre apa kitalálta,hogy mivel karikor anyósék nem biztos hogy tudnak jönni, ő meg dolgozna két ünnep közt, mi lenne ha szilveszterre lemennénk Gyulára. Hát nekem ehhez baromira nincs kedvem, igaz hogy itthon se sinálnánk semmi extrát,de mégiscsak más az! Én szeretek lencsét főzni, lakást kidekorálni ilyenkor és valahogy másabb lenne az egész. MÉg nem tudom merre-hol leszünk.

Tamesz
Felétek nem szoktak durrogtatni meg tűzijátékozni? Tavaly Fannit elaltattunk éjfélre, de éjfél körül akkora hangzavar volt,hogy egy durranásra felébredt és így együtt koccintottunk. Utána meg akkora tűzijáték volt mjadnem minden háznál, hogy nem győztünk ablakból-ablakba rohangálni.
Készítsetek még két poharat oda azért a kölköknek, hátha ők is ott elsznek az éjféli koccon.

Húzok vasalni, mert itt áll halomban a sok ruha. Holnap megint pörgünk,készülődünk ezerrel, de ugyekszem jöni.
Ja, alvásunk kezd normalizálódni,már 11-kor alszik!

Jó éjt!

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok,

Csk rövid bekukk, mert rengeteg a dolgom. Jól vagyunk, ezerrel készülődünk. Sajnos a rossz érzésem beigazolódott a Quelle-vel kapcsolatosan. Felhívtam őket, és nagy lazán bevágták, hogy most ki van fogyva és nem is lesz jó darabig. Úgy felment a pumpám, mondom, mégis mikor akartak szólni, mert minden reklámban azt hajtogatják, hogy értesítenek, ha nincs raktáron a megrendelt áru. Atyám!!!! Most azt sem tudom mihez kezdjek, mert már úgy beleéltem magam, hogy sátrat kap, és szerintem nagyon bejönne neki.

Juc,
Légyszi írd le a máz receptjét is a mézespogihoz, mert itt minden üzletet összejártam, de sajna nincs Oetker máz. Előre is köszike.

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Sziasztok!

Hú, ez a gyerek két napja nem alszik délután :shock: :? , kicsit kivagyok... :? Ma is másfél óráig próbálkoztam az altatással... :? Mi lesz így az idegrendszerével??? :lol: :lol: :? Az enyém már tönkrement, annak már nem árt... :? :lol:

Nyuszkó, itt a recept:

1 tojásfehérje
100 g porcukor
1 kk citromlé
piros ételfesték vagy málnaszörp

A tojásfehérjét a porcukorral ésa citromlével sűrű krémmé verjük, egyrészét egy pici ételfestékkel vagy szörppel rózsaszínre festjük. Lehet sütőpapírból tekert tölcsérrel megírni a mézeskalácsokat (ez egy kicsit macerásabb), vagy csak simán belemártogtani a fehér meg a rózsaszín mázba, és a tetjére cukrot, gyümölcsöt, csokireszeléket stb. szórni. Ja, és sima tortabevonó csokit is ír a recept, abba is lehet mártogatni.

Tamesz, Timka, remélem, nektek is jól sikerült a "topiksüti" :lol: :lol: :lol:

Na, megyek, próbálok vmit csomagolni emellett az idegtépő alak mellett... :x :lol:

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!!
Mi is megvagyunk,már én is elkezdtem takaritani,ágyakat huzni.De sűtni azt nem fogok!!!! :lol: :lol: :lol: Anyukám meg a Dédik sütnek helyettem is!Na megaztán én egy cukrászdába dolgozom és álitolag minden évben bőségesen ellátják a dolgozokat beiglivel,meg aprosütivel,ugyhogy agodalomra semmi ok,ahogy Apa mondaná,elleszünk látva rendesen.Holnap még mindenhol porttörölgetek,aztán pénteken este csomagolok,és készen is vagyok.Aztán két ünnep között mi lehet,hogy szétverjük a házat,bár ha a gyerekszobákkal kezdünk ott csak parkettázás lesz festéssel.Apa munkahelye ilyenkor télen elég laza ilyenkor van csak ideje komolyabb melokra ítthon.Azt mondta még meggondolja neki essünk e most,vagy majd március elején.

Szilveszter:
Hát mi tavaly is ugy índultunk neki a szilveszternek,hogy nem megyünk sehova,pedig több helyre ís hívtak,aztán az lett a vége,hogy jó pár pohár pezsgő után,miután éjfélkor mindenki hívogatott a bulirol ahova mennünk kellett volna,hát elindultunk éjszaka fél egykor,nagyon rossz itthon föleg ha arra gondolsz,hogy mindenki bulizik.Szilveszter az pont nem az az ünnep amikor itthon maradok a családdal,és majd ketten Apával elpezsgözgetünk.Legalábbis eddig nálunk egyík ilyen otthonmarados szilveszter sem volt jó,vagy korán aludtunk,vagy végül is csak elindultunk valahova.
De egyébként idén nem is hívtak sehova,de kedvem lenne bálba menni.Őcsémnek síncs konkrét uticélja,ugyhogy ha máshogy nem hát vele ropom majd szilveszter éjszaka a táncot.Bár még Anyun is mulik a dolog mert ugye ha ő elmegy akor nincs kire hagyni a gyerekeket,ugyanis őcsém lánya is minden évben itt van szilveszterkor.

Tamesz!!!
Hogy megy már az idő!!! :shock: :shock: :shock: :shock: Mintha tegnap szültél volna!!Jó,hogy ti is Liloztok,bnőméknek is van ám Lilojuk,nekünk meg MIMONK meg MIMINK van!!! :lol: :lol: :lol:

Juc!!!
Nagyon ügyí vagy nagyon fincsínek néznek ki azok a sütik!!! :roll: :roll: :roll: :P :P :P
Most megyek mert itt van ma bnőm kislánya ís,elmentek az orvoshoz,mert jőn nekik is ám a második baba!Ma megtudjuk végre,hogy fiu e vagy lány!!Az első egy kiscsaj
PETRA.Most fiut szeretnének!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Majd megbánják!! :twisted: :twisted: :twisted:
Mindenkinek jó sütögetést kivánok!!Még karácsony elött jővők!!!
Szép napokat!!!
Vendég
 


Na, végre, hogy idekerülök a géphez! HA sikerül a Szül. fel. után felrakom a két hete beígért telelős képeket is.

Én is készülődök ezerrel, az ajándékok már megvannak, süti egy adaggal (gyümölcskenyér), főzni előre holnap fogok - Pannit leadom a nagyszülőknek egy kicsit.
kKarácsonyi menü: Nálunk minden évben va halászlé az a biztos, utána meg mindig más. Most egy baromi egyszerű, de nagyon finom finn kaját fogok csinálni: tejszínes lazacot. Szóval nálunk hal hallal van :lol: :lol: .

Most húzok tévézni, majd jövök még reklámidőben...

KépKép
fanka
 
 


foly köv...

Úgy gondoltam én is megcsinálom a "topksütit", de gondolom, nem puhul már meg karácsonyig. A gyümölcskenyér mellé csinálok inkább egy rakás csokis muffint.

Bakonybélben szuper volt, jó idő volt végig, még az aranyeső is kinyílt a szálloda előtt. A szálloda majdnem teljesen üres volt, , kb 3an voltan rajtunk kívül-ez kicsit fura volt:roll:. Pont melletünk volt egy "játékszoba", ugrálómatraccal, építőkockákkal, kismotorral és már játékokkal, ahol órákig tombolt a gyerek.A szálloda is nagyon szép volt, teljesen az erdő szélén laktunk, olyan tiszta volt a levegő, hogy na! Tervezzük, hogy tavasszal visszamegyünk, és akkor kirándulunk is. Na, akkor a képek, szöveg nélkül.
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
fanka
 
 


Jóestét!
Fanka,
gyönyörűek a képek, azért látszik apátok profizmusa!:D
Na és a közös képek is nagyon tetszenek, olyan szépek vagytok együtt! Te sem unatkozol akkor mostanában, ennyi sütés-főzéssel!

Juc,
jelentem topiksüti kész, de csak natúr lett, mert Marci két tepsi után megunta és felébresztette Lilit, így örültem, hogy ki tudtam sütni őket, nemhogy díszítgetni!:D
Köszönöm a receptet, szerintem nagyon fincsi!:)
Ez a Thomas őrület, minden délelőtt meg kell most már néznünk, hihetetlen, na és a kedvenc a favonat, azzal bármennyit eljátszik mostanában!

Nyuszko,
sajnálom, hogy így jártál a csomagküldőkkel, nekem viszont ma pont kellemes meglepetést okoztak, mert Marci kedvence lett egy korong forgatós könyvsorozat, azt olvassa elalváskor, és mesél belőle hangosan, és a librin vasárnap este rendeltem meg és ma már hozni akarták, csak nem voltam itthon!
http://www.libri.hu/hu/book/gyermek_es_ ... _type=book
Csinálj egy pici sátrat papírból és majd beválthatja, ha megjön az igazi, de addig is már rákészülhet. három éve, apukáméktól a kerti szerszámosházhoz kaptunk egy kis hozzájárulást és annyira ötletes volt, mert egy kisház formájú mécsestartó volt becsomagolva, kerti szerszámosház felírattal.

Timka,
de nálunk is divat a petárdázás, meg a tüzijáték, gondolom ha nagyobbak lesznek a mi törpéink, ők is ki fogják majd harcolni!:D
De mi tavaly bulizni voltunk, és csak hajnalban jöttünk haza, így nem is tudom!

Ma délután bent voltunk a koliban Lilóva, hát nagoyn tetszett a kollégáimnak, mert őt még nem látták és jól is sikerült a karácsonyi ebéd. Kapott mind a két kölök egy-egy pólót a koli fotóival, meg a legutolsó emblémákkal, olyan rendesek voltak.

Andi,
hát igen, ez a becézgetés nem egyszerű, de én voltam a rossz, mert még a kórházban én mondtam, hogy Liló, meg Lilóca, majd átragadt a többiekre is, de még mindig jobb, mint a Lilike, Lilikécske, ....:D Azért Mironnak se kutya a Mimi!:D
Na megyek gyorsan "bundizni, szép álmokat!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Hahó!

Fanka, nagyon szépek a képek!!! Ez a szálloda gyönyörű, belülről is ilyen szép volt? Megadod az elérhetőségét? Tavasszal mi is beneveznénk egy kiruccanásra ide!!! :D Mehetünk együtt is! Lehet topikhétvége is! :lol: :lol: :lol:

Jó sütést-főzést neked! Hát remélem, nálunk nem lesz sértődés abból, hogy apósékhoz csak szenteste délután megyünk, de vacsira nem maradunk ott, hanem hazajövünk a mi kis családunkkal... Így viszont muszáj lesz főznöm, pedig férjem családjában nagyon jók a szakácsok, biztos szuper lesz a vacsi, na de a meghittség az mégiscsak itthon van édeshármasban... :D

Szilveszter??? Jöttök a mi bulinkba? Vagy kaptatok jobb meghívást? :(

Tamesz, örülök, hogy jó lett a topiksüti, én is imádom magában is! Thomas-őrület nálunk is dúl, bár én néha elsumákolom a tévézést, Marcinak meg nem jut eszébe magától, a tiednek igen? De mpst karácsonyra szegényt elhalmozzuk Thomasos ajándékokkal, aztán meg győzzük majd leszoktatni... :lol: :lol: A Thomas-favonatot majd lemérem, hogy milyen nyomtávú, és meg tudod majd írni, hogy az ikeás mekkora, hogy összeillenek-e?

Andi,nem semmi, hogy a két ünnep között felújításba kezdtek, bátrak vagytok!!! Remélem, sikerül vmi ütős partit találni szilveszterre... :lol: :lol: :lol: Ha nagyon nincs, hozzánk is jöhettek, bár mondom, elég szolid a társaság, zene ugyan lesz, remélem, egy kis táncitánci is, majd én ropom egyedül, ha más nem... :lol: :lol: :lol:

Én holnap megyek a "céges" :lol: karácsonyra, a volt osztályomhoz a suliba, Marci nélkül, addig az unokatesóm bébiszitterkedik, remélem, minden rendben lesz, mert még nem hagytam őket magukra... :shock: :shock: De ismerik egymást, meg lehet, hogy jön a barátnőm is a két gyerekével, nem fognak unatkozni...

Jó éjt!

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!


Csajok, totál ki vagyok! Fanni kezd egyre rosszabb alvó lenni éjszakánként. Tegnap össze-vissza autóztunk Pesten, de csak 5-kor aludt el a dugóban. Aztán fél 7 körül mér fent is volt, én nődokinál voltam (csekély másfél órát vártam a soromra,pedig időre voltam bejelentkezve, amúgy minden rendben) addig asrécok átmenetek westendelni,majd én is csatlakoztam hozzájuk mert már darkas éhes voltam. MOndanom se kell a kisasszony fél 12-kor aludt el, velem együtt. Éjjel párszor előadott egy 10-15perces műsort, dehogy mi baja lehetett?! szerintem a ketchupos kétésfél virslitől fájhatott a pocija, amit este 10 körül burkolt be. Alig szunyáltam vissza kezdődött előlről ahiszti visítással spékelve. Végül hajnali fél 7-kor felkeltünk!!!!! azóta kutya baja, reggel BBC Primos angolt nyomtunk, mákot daráltunk....
Most még be akarok menni Pestre venni neki egy Chou-chou babát karira, mostanában annyirajól elbabázik, elmacizik. Pakolgatja őket,dumál nekik...meg aztán mire jön a kistesó össze kell nőjenek, hogy ő is legyen kit pelenkázzon, etessen....
Még kellene pár apróságot venni+csomagolópapírt, ráadásul beiglit is meg kell ma sütnöm, topicsütiből se ártana még 2adagot összedobni, mert nagyon fogy, úgyhogy ma se fogok unatkozni.

Január 6-án repülünk Kanári szigetekre, úgyhogy mostmár 90% hogy Gyulán szilveszterezünk. Egyszer kibírom!

Na lépek, bocs, hogy most nem reagáltam senkinek,csak helyzetjelentettem.
Szép napot!

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok!

Pannit leadtam nagyszülőkhöz, így most egyedül dorbézolok itthon. Nagyon furcsa, mióta megszületett, nem voltam itthon egyedül. Az "anyanap" természetesen vásárlással és főzéssel tellik. Csajok, kerek egy órát álltam sorban a piacon a halasnál, mikor beálltam én voltam a 32. (!) a sor végén :shock: ! Nem hittem el! Én már tuti nem megyek karácsonyig forgalmas helyre, mert szó szerint majdnem elájultam a tömegtől. Azért túléltem a piacozást, most már itt fő a lé a konyhában, ma megcsinálom, lefagyasztom, legalább nem lesz annyi dolgom vasárnap.
Juc
A szálloda tényleg jó volt, mondjuk inkább az elhelyezkedése, mint a plusz szolgáltatásai miatt. Volt "konditerem": egy kb 15 nm-es helyiségben, egy pingpong asztal mellett 3 gép :roll:. Nekünk kicsit hiányzott a medence, általában olyan "seggáztatós" helyekre szoktunk menni, ahol van termálvíz. Viszont a szobák nagyon szépek, tágasak, adnak gyerekágyat is, ha kérsz. A reggeli sem volt az a terüljasztalkám, de azért tűrhető volt. Mondjuk mi abból szempontból néztük a dolgokat, hogy össz. 3000 huf/4 nap- ért ne legyenek túl nagy elvárásaink (munkahelyi "SZOT" üdülő :lol:). Azért nézd meg, ha gondolod, tényleg jó lenne tavasszal együtt menni!: www.bakonyhotel.hu.
Szilveszterről még azért nem tudok semmi konkrétat, mert ma érkezett meg a Robi unokatesója Ausztráliából és itt szilveszterezik, gondolom velünk. Ebben az esetben oda megyünk, ahová ő szeretné -kb 2 évente ljön csak-, azért megpróbáljuk rádumálni, én szeretnék menni!

Timka
Hú, ez elég rémes, fél 7 kor kelni! Nem lehet ha egy kicsit "rendszerezed" a nappali alvást, akkor nem lesz gáz éjszaka? Két és fél virsli, uram ég, az még nekem is nehezen csúszik :shock: :lol:!
De jó, hogy utaztok a finom melegbe!!! Bár, ahogy elnézem, itt sem lesz tél idén... Aztán vigyázz ám magadra! Fanni is megy veletek?

Ajándék: Panni is favonatot kap, olyan bővíthető fajtát, de nem Thomast. Én még nem mertem megmutatni neki a mesét, úgyis olyan tv-őrült, bár már leszokóban :lol: .

Az előbb összeszámoltam 28 embernek kellett idán ajándékot vennünk :roll: :roll:. Húha!! Értem, miért fogyott el a lóvénk :lol: .

KépKép
fanka
 
 


Fúú csajok, nagyon lemaradtam...
A képek szuperek, a süti nagyon jól néz ki, én majd jövőre próbálom ki.
Nyuszko gratula a kiscsajhoz, a Dóra tényleg jobb a hosszú nevetekhez.
Készülődünk ezerrel. Mivel még anyuéknál lakunk így anyu, süt, főz. Mákosgubát, halat stb.
Nálatok is van már Mi az? kérdezgetés? Adri folyamatosan ezt csinálja, mindenre mi az, mi az? Azt hittem később jön ez a korszak. És a legújabb duma a persze.
Remélem jövőre lesz már saját fészkünk, ahol készülődhetek, főzhetek magunknak én is.

Timka
Adri is kel minden éjjel minimum egyszer. Azt olvastam, hogy mostanában kezdenek félni a sötéttől stb. Adrit is hallom, éjszaka álmában dumál, és néha biztos rosszat álmodik attól kel fel. Többektől hallottam, hogy 4 éves korig is keltek minden éjszaka a gyerekek, így van még 2 évem :(

További jó készülődést! Igyekszem én is jönni, ha lesz rá időm.

chincho
 
 


Sziasztok!

Fanka!
Nagyon szuper helyen voltatok, a napokban beszéltünk a férjemmel róla, hogy el kéne mennünk jan-ban valahová! Azt hiszem Bakonybél nagyon jó választás lenne, tudnál adni valami elérhetőséget? Nagyon tetszik a szálloda, meg az egész hely is, ráadásul arra még nem igazán jártunk!
Tavaszig már nem bírom ki, de ha mégis az lesz belőle, lehet, hogy topictalálkozó lesz ott? :)
A másik lehetőség, amiről hallottam, Alsópáhok, volt már valaki közületek ott?
Nagyon szépek a képek, helyesek vagytok rajta!

Szilveszter!
Mi Balatonszabadiba megyünk egy baráti társasággal, akinek az egyik tagja oda való, az ottani kultúrházban lesz a buli, tavaly is ott voltunk, nagyon tetszett!
Ráadásul idén szombaton (előtte való nap) disznóvágás lesz náluk, ahová szintén hivatalosak vagyunk, szóval jónak néz ki a dolog, csak hát így Viola sokáig lesz nélkülünk, most megy a harc, melyik nagyszülő kaphatja meg? :evil: Val.leg igazságosan másfél napot egyikkel, másfél napot másikkal, ugyanis már péntek délután megyünk, és hát hétfő délutánra érünk haza! :shock:
Viszont a disznóvágást biztos ő is élvezné (még nem volt ilyenen), az is szóba került, hogy elvisszük, aztán este hazajövünk, és csak vasárnap du-ra megyünk vissza nélküle!
Nekem ez tetszene jobban, csak 2 órás az út, ami kicsit húzós!
Majd még alakul!

Sütijeim végülis megpuhultak, lehet, hogy jövőre mégis újra gyártom őket? :D Nagy sikere is van!

Most mennem kell, majd még igyekszem ünnepek előtt jönni!
Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Fanka, Chincho!

Szinte egyszerre írtunk...
Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Bocsi Fanka, még egy kérdés, mert gyorsan megnéztem a honlapot, de nem láttam: Panniért kellett fizetni?

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Évi,
2 éves korig ingyenes :D

KépKép
fanka
 
 


Sziasztok!

csak gyorsan kukkantottam: semmire nincs egyszerúen időm, ma is millió mindent kell elintéznem: második dupla adag topic sütit kell sütnöm, díszítenem, csomagoló papírt venni, csomagoni, anyukáméknak külön-külön valami kisebb ajit kell veni a közös nagyobb értékű mellé, hajat kellene mosnom, fél 5-re fogászatra kell mennen és még sorolhatnám.....ünnepi terítékhez szalvéta, díszítés a lakásban.....emellett pedig van egy állandó hátráltató segítségem.

Tegnapi napunk nem volt semmi,én mint arongyolyan voltam este. Kisasszony ugyebár elaludt fél 11-körül akocisban, megjártuk Pestet (megvettem neki a babát), visszajöttünk Veresremég pár dolgot elintéztem,amikor negyed 2körül felkelt. Onnantól non-stop igényelt engem, és segített nekem. Ígysikerült megsütnöm kétadag (4rúd) beiglit, összeállítanom a mai mézest, megcsinálnom a vacsit. Mindemellett kb. 4-szer porszívóztam fel a konyhában, mert állandóan millió kis hulladék került a földre. A végén Fanninakbetettem a Teletubis dvd-t, nagyon tetszik neki és legalább egy kis nyugim volt.
Este fél 11-kor már aludt, viszonyt éjfélkor felkelt és sírt megint, igaz sokkal kevesebb ideig,azán visszaaludt és durmol még most is.

Chincho
Én nem kapcsolok ilyenkor lámpát, de lehet hogy megfontolom, hátha tényleg a sötét miatt van ez a sírás.De ott vagyok mellette és ha félne akkor odabújna hozzám,nem? viszont ellök magától....

Fanka
Asszem mi is jártunk már itt, Bakonybélben biztos voltunk,hogy ebben a hotelben-e vagy sem? passz! régen volt. Ténylerg vágni lehet ott a friss levegőt,főleg apesti szmog után érzi igazán az ember. Nekem már ez a veresei levegő is kész felüdülés.
Természetesen a hölgyemény is utazik velünk.
Durva lesz, épp Jucra gondoltam mert 5-kor indul a gép és 3 körül kint kell lennei a reptéren. Viszont egykis utazási irodában fizettünk be, ott mondták, hogy le lehetfoglalni hovaakarunk ülni a gépen és akkor elég ha 4-re kiérünk. Vidám lesz itthonról 2 körül elindulni, aznap tuti KO-k leszünk.
Fanninak ez lesz az első repülése,kb. 5 óra, remélem nem lesz semmi gond vele. Ja és neki is ingyenes, csak BBP biztosítást kötöttünk rá.

Na megyek, megnézem a csajt, nem akar-e még kelni.
Szép napot mindenkinek!

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Timka

Adri sem bújós ilyenkor, ő is vergődik, eltol, mint aki megijedt. Ő rongyival alszik, azt kell ilyenkor megkeresni, simizni a hátát, vagy tápit kér sírva (tejet nem iszik, a cumizás megnyugtatja), aztán visszaalszik. Lámpát én sem kapcsolok, attól felébredne teljesen. Van amikor jót álmodik, akkor hallom még nevetgél is álmában.

chincho
 
 


Sziasztok!

Na, én is teljesen el vagyok havazva, tegnap a sulimban voltam karácsonyozni, közben meg utána itthon volt babazsúr az unokatesómékkal, bnőmékkel, aztán este meg a férjem barátja jött vendégeskedni, szóval beindult a karácsonyi emberáradat!!! :shock: :lol: :lol:

Most megy megyek, megveszem a sülthusinakvalót, megpróbálok egy kis vaníliás kiflit sütni, este meg kozmetikusnál szépülök...

Jajjaj, akkor Bakonybélbe még januárban kell menni, hogy ingyenes legyen a gyerekeknek? :lol: Bár gondolom, nem húzós az ára, ha egyébként is ilyen olcsó. :lol: :lol:

Évi, mi voltunk tavaly Alsópáhokon, topiktali volt :lol: , Tameszékkal, Timkáékkal, jó volt, bár főleg a társaság miatt :lol: , mert különben én többet vártam ettől a Kolpingtól, rettentő drága, és ennek ellenére voltak kis kellemetlenségeink, de lehet, hogy csak azért látom ilyen borúsan, mert az idő is sz.r volt, és Marci meg lebetegedett és összehányta a hotelszobát... :?

Na, megyek én is sürügni-forogni.

Azért még jövök karácsony előtt! :lol:

Juc

Kép
juc14
 
 


Ja, még annyi, hogy az éjszakai fölriadás nálunk sem ritka, és nagyon keservesen tud olyankor ordítani, kapálózik, halandzsázik összevissza stb. Én sem mindig tudom, mitől nyugszik meg, ált. végigpróbálok mindent, kis víz, kis ölelés, simi, éneklés, ha nagyon nem megy sehogy a megnyugvás, akkor átviszem a mi ágyunkba.

Juc

Kép
juc14
 
 


Jóestét!
Látom mindenki készülődik ezerrel, már mi is haladunk, bevásárlás, csomagolás, takarítás 90%-ban kész. Ma először voltam a két gyerekkel tök egyedül a tecsoban, hát nem volt egyszerű, de azt kell mondanom rendesek voltak, mert Marci nem akart kiszálni kivátelesen a bevásárló kocsiból és Lili is csak néha ordított!:D

Látom téma az éjszakai műsor, nálunk is megy a dumálás álmában ezerrel, néha jókat kacag álmában, de van amikor ő is sír, akkor odamegyek és megsimizem, és szerencsére visszaalszik. Ja és most már harmadik hete egyedül alszik el, hát hihetetlen, olvas, magyaráz. Ja, nálunk a zümi-zümik, égnek éjjel az ágya felett, így ha felébred nem szokott megijedni, és áramfogyasztásban sem jelentős költség!:)
Marci már nem taknyos, tegnap volt a dokinéni, azt mondt,a hogy szerencsére masszív gyerek, nem tört ki rajta. Liló megkapta az első oltását, hát nem volt olyan hős, mint Marci, percekig sikított és alig lehetett megnyugtatni!:( Úgy sajnáltam szegénykémet! Egyébként egyre többet figyel, nevet, dumál, kezd talán normalizálódni a helyzet, vagy ez csak egy kis karácsonyi ajándék nekem a héten?:)

A topicsüti nálunk is fogy, tegnap Marci még a dokinénit is megkínálta, majd teszek fel alkotós képet róla.

Fanka,
tényleg nem rossz ötket a topictalis hétvége, tényleg szép hely, na és ha még meg is fizethető, akkor sokkal szebb!!!
Nekünk is sima favonatunk van, de Marci imádja ,ha valaki jön hozzánk, rögtön lecsap rá és rángatja el a szobájába vonatozni!:)

Chinco,
jó készülődést és kívánom jövőre tényleg saját magatoknak alkothass majd a saját kuckótokban!

Timka,
fúúúúúúúúj, de jó lesz nektek melegedni egy kicsit!:D Én úgy mennék a tengerhez, apa a múlt hétvégén lent volt a búcsúbulin és olyan szép képeket csinált! Ne izgulj a repülés miatt, Marci csak 8 hós volt és vígan elvolt, csak itatni kellett a le- és felszálláskor. Dokid simán elengedett?
Remélem lasssan beáll az új naporendje Fanninak és pihentebbek lesztek!

Juc,
kaptál husit? én már szerdán megvettem és lefagyasztottam, mert a hentesnénink azt mondta, hogy hétvégére már nem tudja mi marad, én meg már máshol nem merek húst venni mostanság. Azért Te sem unatkozol ennyi sütéssel! Én csak sósat sütök, juhtúrós stanglit, mert ahová megyünk mindehol lesz egy rakat süti.

Tv, dvd
gondoltam, hogy annyian írtátok, hogy milyen jól elnézegetik a gyerkőcök a meséket én is kipróbálom, hog ynéha haladjak is a készülődéssel, de az én Kunkámat max 5 percig köti le a dolog, utána otthagyja! Csak a reklámok izgatják a TV-ből, meg aThomas mese. Ennek azért örülök is, hogy nem Tv buzi, de azért néha kicsit "segíthetne"!:)

Na most megyek, mert apa is hazaért, idén ma volt utoljára dolgozni, most egy hét szabi, de jóóóóóóóóóóó!
Jó készülődést holnapra, majd még igyekszem jönni! szép álmokat!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Még bekukkantottam mi a helyzet,látom nem csak én avgyok elhavazódva...

Tamesz
Akartam már írni,hogy nekünk egy másik könyvecske van meg ebből a sorozatból és Fanni kisebb kora ótaimádja. Már egy idekje nincs forgalomba, most ezerrel megy a babázás és a macizás. Olyan cuki ahogy pakolássza és magyaráz nekik.
Jézus meg hozza a babakonyhát meg egy hiper-szuper babát,úgyhogy tutira lesz mit "dolgozzon".
Tényleg tudnak rendesek is lenni néha, de picik még az egyedül jétzsáshoz. Bárcsak ott tartanánk már,hogy eljátszik a két gyerek egyedül és mégcsak nem is ölik egymást....
Egy kis kikapcs biztos jót tesz majd nekünk, de fel kell töltődnünk, hiszen nekünk nemsokára jön a "fekete leves",amin Ti már lassan kezdtek túl lenni, vagy megszokni....

Juc
Én is megvettem a héten már a pulykamellet, fagyiban csücsül. Holnap még gyümiket kell bezsereznem a gyümisalihoz, meg egykét alap dolgot, de szerintem a helyi CBa-ban nem lesz nagyobb sor mint egy általános szombat délelőtt.

Fanka
Sajnállak a sorbaállás miatt, így jár az aki halat akar enni karácsonykor. Tegnapelőtt Gödöllőn a Tescoban láttam egy külön sátrat felállítva Élő ponyt felírattal és a déli órákban a kutya se volt ott az eladón kívül.

Csilla
Nem tudod meddig van Mikulásgyáras balhé? remélem 24-ig és holnap még sikerül bekukkantani, mert nem jött soha össze.

Mi holnap 11-re megyünk Fannival színházban, megint megnézi a Todát,amit már 12-13 hónaposan is baromira élvezett. Remélem most hogy okosabb egy kicsit még jobban tetszik majd neki. AZtán csavargunk egy kicsit és 2-re megyünk enyém szüleimért a vonathoz.
Viszont reggel korán kell kelnem mert még aholnapi ebédet is össze kell dobnom,meg még takarítani is kellene egy kicsit, úgyhogy tiplizek is aludni.

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 



Sziasztok, látom, nagy a készülődés, én is csak szusszanok egyet, most sütöm a husit. Remélem, mindenki időben elkészül mindennel, és egy kis pihenésre is marad időtök!

Akkor elkezdem a jókívánságokat :D :


Minden kedves kis és nagy topiklakónak nagyon boldog karácsonyt kívánunk!!!


Kép

Juc

Kép
juc14
 
 


Mindenkinek Békés Boldog Karácsonyt kívánunk!!!
http://www.thecompassgroup.biz/merryxmas.swf

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Mi is kívánunk Minden kedves topictársnak és családjának nagyon boldog karácsonyt!!!!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!!!Kép
Szerintem nekem holnap már nem lesz időm ídeülni,ugyhogy én is kívánok mindenkinek kicsiknek és nagyoknak is
Nagyon boldog karácsonyt!!!
Azért este ha már lesz egy kis szuszra ídőm holnap majd jővők és beszámolok!Remélem ti is!!!Akkor holnap este!!!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Akkor én se töröm meg a jókívánságok sorát hosszabb írással:

Mindenkinek nagyon boldog, békés Karácsonyt kívánunk:

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Mi is nagyon boldog ünnepeket kívánunk!!

chincho
 
 


Tegnap nagyon akartam jönni, de a netünk állatira sz.rakodott :?

Szóval Nagyon Boldog Karácsonyt szeretnénk mindenkinek kívánni!!!!

Muki és Lizi

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek nagyon boldog,szeretettel teli karácsonyt kívánunk!!!!!

Nálunk már a fát látta Maja és ha felkel megkapja az ajcsikat is:-)




nagyon kellemes estét nektek!!!!
Kép Kép Kép

Timi
Vendég
 


MINDEN KEDVES FÓRUM-TÁRSAMNAK BOLDOG, BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNOK!!

Fanka

KépKép
fanka
 
 


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánunk'

Misi, Erika, Ákos és "Dóra"

Végül a Metróban vettünk sátrat Ákosnak, sajnos nem olyaan szép, mint a Quelles, de ez is megtette, így utsó pillanatban.

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Sziasztok!!
Látom még mindenki javában ünnepel.Mi is de márcsak Apával ketten ha elaludtak a gyerekek jól bepezsgözünk.!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: Holnapi nap megint a családé,vendégsereg lesz nálunk,erre rá kell készülni!! :wink: :wink: :wink: :wink:
Én leszek az első a képáradattal.Egyébként minden super volt azt leszámitva,hogy síkerült Őcsémmel a szeretet ünnepén jól összevesznünk,azért mert bizonyos nevelésí kérdésekben erőteljesen eltér a véleményünk,de ez nem is csoda hiszen ő elvált és neki nem az a feladata,hogy nevelje a lányát hanem kényeztese.Ezért az van,hogy amit a Zsaninak sokszor szabad azt a Kírának nem.Na itt a vége,mert ujra felhuzom magam.
Szóval a képek.Irok mellé kommentárt,és természetesen várom a ti képeiteket is!Holnapra ís mindenkinek jó karácsonyozást,én sztem max olvaso üzemmodban és képnézegetős üzemmodban leszek jelen!!

Szóval akkor:
Kép Az első rácsodálkozás!:):):)
Kép Mi ez és hogyan müködik???
Kép Kírának ez volt a sok közül a kedvenc!!
Kép Apa nagy meglepije,dedikáltan!!:):):)
Kép Ez volt a vége amikor minden ajándék a fa alatt volt!!Bőség zavara!!!:):) Egyébként Miront szinte csak a motor érdekelte semmi más,ja meg egy kiskutya amit még a motor mellé mi vettünk neki kemény 1200 ft.-ért!:):):)Ugat és jőn utánad!De Mimi szereti a motorján fuvarozni!!
Hát röviden ennyí,majd még rakok,be de elöbb ti jöttök!Ja én egy cípőt kaptam Apátol,a többiektöl meg álltalánosságban pénzt,tusfürdőt,krémeket stb...
Szép napokat!!
Vendég
 


Sziasztok!

Gyorsan bekukkantok én is.

Remélem, mindenkinél jól telnek az ünnepek! Mi most Győrben vagyunk anyukáméknál, úgyhogy képeket majd csak holnap tudok felrakni, ha hazamentünk. De a karácsony szuper volt eddig, mondanom sem kell, hogy a Thomas favonat volt a legtutibb ajándék, az egyetlen dolog, amivel hosszú ideig egy helyben bír maradni Marci ... :lol: :lol: Ja, de legelőször persze a gyertya, csillagszóró meg a szaloncukor tetszett a legénynek, úgy kellett odanyomni a kezébe az ajándékot, hogy ugyan nézze már meg... :shock: :lol:

Andi, szépek vagytok a képeken! Öcsééém, micsoda motorja van Mironnak!!! :lol: :lol: :lol:

További szép ünnepeket!

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok :lol:

BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK MI IS MINDENKINEK!!!! :lol:

Kép



Babus és Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!
Mi is mindenkinek kellemes ünnepeket kívánunk!
Kicsit megkésve, mert én is el voltam havazódva! :oops:

Kép

Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!
Remélem mindenkinek kellemesen telt a Karácsony!!!
Mi 24-én itthon voltunk négyesben, nagyon jó volt, szerencsére időben készen lettünk mindennel és Marci alvása után érkezett a Jézuska, amikor lementünk az emeletről. Apa addigra bekapcsolta a zenét, égtek a csillagszórók, szólt a csengő, szóval volt minden és persze nagy ámulat is. Szegénykém még kicsit bamublínó volt, de amint a bontás következett magához tért!:-D
Ő is nagyon élvezte a favonat újabb elemeit, na és a gyurmát is, segített kibontani mindenki ajándékait, élvezte a pörgést, este alig lehetett ágyba dugni.
Hétfőn lementünk Egerbe, persze ott is volt ajándék, de tegnap már kimentünk egy kicsit a bükk lábához sétálni, mert kezdtünk nagoyn eltunyulni a sok kajától. Tegnap mindenki a Dédinél volt, ez volt az ő ajándéka, és nagy ötrömet okoztunk neki a sokasággal!
Ma itthon vagyunk, mosok, vasalok és pakolok, mert holnap reggel meg Győrbe húzunk, szóval nem unatkozunk.
Képeket majd rakok fel, de még lent vannak a gépen!

Andi,
nagoyn jók a Ti képeitek, azért az a motor nem semmi, na meg a szerszámos asztal sem!:D Kíra még ennyire babázik? Öcsémék lánya már nem igazán, max az öcsivel. Azért látom apának is nagy volt a boldogsága!:)
Szép napot mindenkinek, remélem ma is sütni fog a nap!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!


REmélem mindenkinél jól telt a Karácsony.
Nálunk nagyon hamareltelt ez a pár nap, sajna apa ment ma dolgozni így olyan rövidnek tűnt az egész. Máskor nem dolgozott a két ünnep közt és az olyan jó hosszú volt.
MI szüleimmel ötösben karácsonyoztunk, anyósék végül nem jöttek, cserébe oda megyünk hétvégén.
Anyumék tegnap már hazamentek mert nekik is meló van még...

Karácsonyi menüm nem nagyon jött be a válogatós bandának, gesztenyekrémlevest készítettem, meg sonkával, sajttal, asztaltszilvával töltött pulykamellet franciasalival és krumlpipürével, desszertnek pedig volt gyümölcssali. Apukám semmiből nem evett, neki külön kaja volt, anyu minimálisat (ő amúgy se szokott sokat enni) férjem módjával, úgyhogycsak én zabáltam.
Kb. 8 után, vaxsi után estünk neki az ajándékbontogatásnak, először Fanni bontotta ki a sajátjait,aztán mindenki a sajátját.
Nagyon tetszett neki a karácsonyfa, azóta naponta többször is fel kell jönni megnézni a "karácsonyfát". Ki is mondja rendesen!
Nekem még 24-én délelőtt be kellett menni a Kikába mert nem volt itthon semmi árvalányhaj vagy miamanó, anélkül meg nem fa a fa. Szerencsére a Kikában szinte senki nem volt, sorba ketten voltak előttem, ráadásul 50%-al olcsóbban lehetett karis termékeket venni.
Dobok fel mindjárt képeket is.
Még annyit rólunk, hogy Fanni valahogy megint megfázott, taknyosodik rendesen, és csúnyán kezd megint köhögni, de csak este amikor sír és reggel, amikor még ki van száradva a torka.
Fül-orr-gégészet nincsakét ünnepközt, dokinénink is holnap lesz majd bent.Remélem most gyorsabban kilábalunk belőle.
Na akkor a képek:
Kép KOnyha kellékekkel...
Kép könyvek
Kép a Baba..
Kép Ajándékbontás közti pihiben szaloncukorzabálás...
Kép A nagy sikerű babakonyhával...
Kép Még mindig babakonyházunk...
Kép Pózolunk!

Bocs a sok képért, de olyan aranyosak (nekem legalábbis).
Ja még annyit akartam írni, hogy sikerült éjfélig ajándékbontogatni, és közben lent égve maradt az adventi gyertya, még szerencse hogy apa időben lemnet így maradt házunk!
Várom a további képáradatot!

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok!

Én is teszek föl pár képet, bár mi itthon elég keveset fényképeztünk szenteste, úgyhogy pl. a fáról még nincs is kép... :shock: :lol: :lol: Na, majd bepótoljuk vmikor.

Timka, szuperek a képek, nagyon király a babakonyha, és milyen kis csini rucija van Fanninak!!! :D


A nyerő ajándék:

Kép


Még másnap is az a nyerő ajándék: :lol:

Kép

Asztali gyertya :D :

Kép


Másnapi séta és kacsaetetés közben (Győr):

Kép


EU-konform játszótéren :lol: (Győrben):

Kép

További jó pihenést mindenkinek!

Juc

Kép
juc14
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?