Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nagyon örülünk a férjemmel, mert végül is a nőgyógyászom elküldött minket UH-ra..ÉS KIDERÜLT A BABA NEME! KISFIÚ! :lol: :lol:
Ugye én nagyon kisfiúra vágytam..így Domonkos lesz. Vagy Domonkos Attila (apósom után Attila is). Nagyon boldog mind2 család. A jóslat is bevált, meg a kínai fogamzásnaptár is fiút jósolt.
Az UH-s orvos és foghegyről megkérdezte, hogy tudjuk-e már a baba nemét. Mondtuk, még nem. Erre nem mondott semmit, majd félve megkérdeztem, hogy a doktor úr látja? Na akkor mondta, hogy persze - kisfiú.
A férjem annyira örül, holnap elvisz vacsizni a kedvenc helyünkre.

A nőgyógyásszal beszéltem a terhesgondozóban a panaszaimról. A vérnyomás miatt fel kell keresnem egy belgyógyászt a terhespatológián. Sajnos ma nem volt ott, így a nőgyógyász írt fel egy nagyobb dózisú vérnyomáscsökkentőt. Az UH-ra azt mondta rendben van, minden méret oké. A baba harántfekvésű, 4,3 cm a feje. Ami nem olyan túl jó, hogy a méhlepény eléri a méhszájat. Így asszem eléggé "kemény" a méhem..egy csomó lazítót, magnéziumot kell majd iszogatnom.
Állítólag ez az összetapadás is okozhat rossz keringést, attól is lehetek rosszul. Ez a szülésig javulhat, jó esetben a lepény felhúzódik. Ha nem, akkor császár..

Kép
babancs
 
 


Babancs!

Hiper szuper gratula!!!!!!!
Szorítok, h a vérnyomás és minden egyéb klaffoljon!!!

Kép
lara26
 
 


Babancs :lol: :lol: :lol:
Gratulálok a kisfiúhoz !!
mniki
 
 

 
 

Sziasztok!

Babancs :gratulálok!!


Ma hazaengedtek a kórházból.Mindenki nagyon figyelmes,és emberséges volt velem.Nehéz 2 napom volt.Kedden reggel megkaptam a lamináriákat,aztán szerdán beindították a vetélést.Tegnap este fél kilenckor le is zajlott.
Köszönöm,hogy drukkoltatok,és lélekben velem voltatok!
Puszika:Kriszti

KépKép

KépKép
okr
 
 


Lara, azért a teszttel ne nagyon húzd az időt, mert a végén megöl minket a kíváncsiság :lol: :lol: :lol:

Szerintem nem csak a progitól magas a hőd :wink: én legalábbis ezt kívánom neked nagyon-nagyon !!!
mniki
 
 


Okr :( :( :( :( :( :( :(

ilyenkor nem is lehet mit mondani.. :(
mniki
 
 


Kriszti!

Mihamarabbi testi, lelki felépülést kívánok! :( :cry:

Kép
lara26
 
 


Kriszti: privi

Babancs: de szuper !!! Gratulálok !!!! Kisfiú !!! Mennyi kisfiú van itt... nem baj, jövőre én garantáltan szállítok legalább egy kislányt !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zsizsik
 
 


sziasztok már pesttől távol vagyunk :) jóó, csak 200 kmre :)
babancs, gratula a kisfiúhoz!!! mesélj nekem arról a naptárról:) nem ismerem.

okr, nagyon-nagyon sok erőt kívánok neked!!!

zsizsik, írok majd privit.

lara, teszt???? :)
(engem is így nyaggatattok, most visszanyaggatok....)

jokaliza, majd privi.

most vacsi.

ja, macskákat szállítottam. bogi mindig hány az úton. lehányta drazsit. a farkát. fúj. gusztustalanok. ráadásul a gyorsforgalmin, ahol le sem tudtam állni sehol, sőőőt,e gyesbe zötyögtem végig, mert vmi kamionos keresztbeállt. kellemes volt.

ennyit így vacsi előtt :lol:
folytköv. mindenkinek szép estét!!!!
dimet
 
 


Szió!

Gergő popsija ennivaló…tetszik a kép Rambóka!

Lara!
Én teljesen biztos vagyok hogy te holnap + tesztelsz. Nagyon szép a hőd. Én már akár most csöndben gratulálnék :)

Dimet!
Gratula az UH-hoz :)

Babancs..woww…kikukis. Szuppi..kisfiad lesz. Grat! :)

Kriszta!
Sokat gondoltam rád, küldöm állandóan a + energiákat, remélem érzed és segít! Gyógyulást kívánok!

Kellemes ünnepeket mindenkinek :)

Rólam: hőm nem jó, ez tényleg nem az én évem ( volt )

Pussz

Gina
Kép
Vendég
 


Sziasztok, szép jó estét mindenkinek!!

Cuki ez a babapopsi Rambóka!!!

Lara!
Holnap tesztelsz?Nagyon várjuk az eredményt, a hőd nagyon babagyanús :D

Babancs!
Gratulálok a kisfiúhoz!!! Szóval neked bejött a kínai fogamzásnaptár.Az tök jó, meg, hogy még a vágyatok is teljesült.
Remélem nekem is bejön, amit a naptár jósolt.

Dimet!
Kínai fogamzásnaptárat megtalálod az nlc.hu-n, baloldalt a kalkulátorokra kattintva felül azt hozza be elsőnek.
Megadod a fogamzás hónapját, és az életkorodat, és kidobja, hogy kislány v. kisfiú lesz-e a babád.
Mert a kínaiak úgy tartják, hogy egy nőnek egy adott korban és azon belül egy adott hónapban, csak kisfia v. kislánya foganhat.
Nézd meg, nagyon érdekes.
ezoterike
 
 


Okriszti!

Sok-sok erőt és kitartást kívánok Neked!
ezoterike
 
 


Ja, és elfelejtettem, ha holnap lesz egy kis időtök, gondoljatok rám
és drukkoljatok reggel 8-ra megyek UH-ra.
Nagyon izgulok.....
ezoterike
 
 


ezo, sok-sok drukk a pocakodnak!!!! tudom, mennyire izgulhatsz. próbáld magad pozitív erőkkel pumpálni!!!

bedühödtem. anyukám kezébe nyomta a nagyollót, és levágattam 10 centit a hajamból. :evil:

ja, rambóka. annyira gyűrködni-gyömöszölni való popsi :)
dimet
 
 


Sziasztok!

Rambóka! Gyönyörű ez a babapopsi! Harapdáld meg helyettem is! :wink:

Babancs! Gratulálok a Kisfiúhoz! :)

Lara! Meglesz a harmadik zebra! Drukk +++++++ :D

Ezo, Neked is drukk-hegyek holnapra!!! :wink:

Végre sikerült levetetni a vért, jövő hétre eredmény is lesz!
Mindenkinek jó éjszakát kívánok! :)
anyoooka
 
 


Bocs, nincs időm visszaolvasni, csak beugrottam, hátha látok zebrát, de még nem. Nem adom ám fel!!!! Majd holnap! :wink:

A fiam hajnal 1/2 4-kor ébresztett! Ilyet már vagy egy hónapja nem csinált. Ráadásul, amilyen a kezdés olyan volt a folytatás is. Egész nap hisztizett, megállás nélkül!!! :evil:
Most tudok még csak nekiállni a mézesek és a marcipáncsillagok kidíszítésének. A habkarikák már "sülnek". A párom alszik a gyerekkel. Kipurcantam! :(

Ja! Babapopsira visszatérve: Láttatok már narancsbőrt ilyen kiskorún?
Na végre valami, amiben rám hasonlít!!!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok Csajok! :D

Azért jelentkezem most, mert nem tudom mikor jutok gép közelbe legközelebb. Lehet, hogy Karácsony alatt, de az is lehet, hogy csak az új évben.

Nagyon Kellemes Boldog Karácsonyt kívánok Nektek!!!

És Nagyon Nagyon Boldog Új Évet! :)

És BABAESŐT!!! :D


Kép

Sziasztok!

Kavics!

40 cn. (vasárnaptól indul a Norcolut)
Vendég
 


Jó reggelt!
Sikerült idejönnöm, gyorsan kihasználom ezt a pár percet! :)

Lányok! Kép
El szeretném mondani Nektek, hogy nagyon jó volt veletek ez a 2006-os év! :)
Nagyon sok kedves embert "ismerhettem" meg, volt szerencsém néhányatokkal akár többször is találkozni :) Nagyon sokat tanultam tőletek, sok élménnyel lettem gazdagabb. Hihetetlenül sokat segítettetek lelkileg, melletettek megtanultam, hogy a BABAáldás, az maga a CSODA! És legyek türelemmel, mert az ÉG nekünk is megadja ezt a boldogságot! :)
Sosem gondoltam volna magamról, hogy tudok örömömben sírni mások babás hírének, vagy elszomorodni, ha rossz hírt olvasok!
Rájöttem, hogy olyan érzelmi tartalékok vannak bennem, amit talán csak mi, olyan nők tudunk átélni, megélni, akik babára vágyunk!
Ezt mind Nektek köszönhetem! :)
A párom időnként meg is jegyezte, hogy "Babanet nélkül én már nem is tudok létezni?" Igen. Ez csak miattatok! :)

Nem tudhatom, hogy hova sodor az élet, mit tartalékol számomra a jövő, de abban biztos vagyok, hogy Ti sok szempontból meghatározóak voltatok Kép

Jövőre! Ugyanitt! Veletek!
A 2007-es év a Miénk! Szintén rólunk fog szólni! :)

Sok cupp, Mindenkinek!!!

Lara! :D ++++++++++++++++++++++++++
Babancs! :D Gratula a kisfiúhoz! :D

Lehet, hogy még leszek az elutazás előtt, de lehet, hogy mégsem. Ezért akartam, ma leírni a gondolataim! :)

Cuppp.

41cn.
Vendég
 


Hi!

Teszteltem egy negatívat. :?
28. -án újból tesztelek!
Addig azért ám valaki más tesztelhetne egy pozitívat!! :D

Kép
lara26
 
 


Sziasztok !

Hát elérkezett az idei utolsó munkanap számomra, ami remélhetőleg nem lesz teljes munkaidős :wink:

Lara, egy teszt nem teszt, reméljük holnap már ott lesz a csíkod !!

Kavicska, annyira, de tényleg olyan szépen fogalmaztál, hogy meg is könnyeztem. Én nem vagyok a szavak embere, de tudnod kell, hogy Te vagy az egyik mozgató-éltetőerő itt a topikon. Puszillak és csak azt tudom kívánni, hogy jövőre mindannyian, akik még várjuk a csodát, átélhessük !
mniki
 
 


Sziasztok,

Lara, azért még van remény ám, pár nap múlva azért megint tesztelj egyet...

Kavics, nagyon boldog, békés Karácsonyt kívánok én is neked, és csak annyit mondhatok: örülök, hogy ilyen vitruális barátnőim vannak,mint ti, nélkületek sokkal kevesebb lennék ! És Kavics, itt te vagy az egyik mozgató erő, te vagy a csapat lelke !!!
Én is azt kívánom neked, hogy a 2007 legyen a te éved !!
Jó pihenést !!

Mi lassan nekiindulunk Eszterrel a beszerző körútnak, majd jövök délután !!!
zsizsik
 
 


Kavics!!!

Annyira szép, amit írtál.Nagyon-nagy szíved van.Már nagyon megérdemled, hogy a csoda végre Veled is megtörténjen, és úgy ahogy mondod, 2007 a Te és a többi babára váró éve lesz.
Kívánom, hogy ez a csoda mindenkivel mihamarabb megtörténjen :D

Lara!
Próbáld meg még pár nap múlva, lehet, hogy még nem mutatta ki, de ott van :D

Dimet!
Mint már mondtam, tényleg egyformák vagyunk, én is pont tegnap vágattam le 10 centit a hajamból, még hullik, de közben meg úgy nő mint a bolondgomba.(jól van trágyázva :lol: )

Rólam:
UH: "16 mm-es petezsák.Benne egy életjelenséget mutató embrió.
CRL:3 mm. Grav. 6."

A CRL 3mm szerintetek jó? a Grav. 6. mit jelent?, hogy 6 hetes vagyok, vagy mit?
ezoterike
 
 


Hello lányok!

Ezo, a Grav. 6 tényleg azt jelenti, hogy 6 hetes vagy.
Itt egy link, ahol a hetekhez tartozó adatok vannak. Igaz ez 7 hetessel kezdődik, de legközelebb már jó hasznád veszed.
:wink:

http://www.inetcom.hu/andrea/babasmamas/adatok.htm

Egyébként a 3 mm-es CRL tökéletes adat. Ha nem az lenne, mondták volna. :D

Babancs
, gratulálok a kisfiúhoz!

Dimet
, neked is gratula a jó UH eredményekhez!

Mi kedden voltunk 3D-s UH-n és azt mondták, hogy a kislányunk bal veséje kisebb mint a jobb és lejebb is van valamivel. A dokim azt mondta ne foglalkozzak vele. Mindenre ezt mondja! :roll:
espero
 
 


Sziasztok!

Nem tudom hogy leszek-e még idén, ezért most kívánok mindenkinek nagyon szép ünnepeket!
Örömteli, békés Karácsonyt és nagyon-nagyon boldog új évet!

Puszi!
Szilvi

Kép
anyoooka
 
 


Mniki, biztos lesz pé januárban! A január az egy jó hónap! Rejonak és Rambókának is az jött be! ;)

Norka, átfutottam a blogodat, nagyon szuper! Örülök, hogy boldog vagy! Boginak nagy nagy gratula!

Zsizsik! Ez nagyszerű! jövő Karácsonykor már biztosan 4en ünnepeltek!

Jokaliza - Gyöngyi, ez is nagyon jó hír! Nagyon fontos, hogy szimpatikus! És ha a honlapon fent van, akkor biztos jó fej is! Nem kell aggódno, sínen van a baba! :)

Rambóka! képzeld, pont a napokban nézegettem az egyik kis rokonlánykáról készült fotót. A kép úgy 2-3 hónapos korában készült, és épp fürdetés után van, hason fekve. A popsiján neki is "narancsbőr". Én is ezen gondolkodtam, hogy ez meg hogy lehet? :shock:

Babancs! Gratula a kis Domonkoshoz! Én is drukkolok, hogy a vérnyomásod, meg a lepény-dolog rendeződjön.

Okr, sok erőt kívánok!

Ginuska, 2007 viszont a te éved (is) lesz!

Kavics, nagyon megható, mait írtál! Kívánom neked is, hogy jövőre a legszupibb karácsonyi ajándékot tarthassad a kezeidben!

Lara! Lehet ebből még pozitív is!

Ezo, gratula az UH-hoz! Képet kaptál? Keret? Karácsonyfa alá? ;)

És végül: bejelenteni valóm van! Ma megkezdem a teljes metformin adagot! Amikor november közepén elkezdtem a gyógyszert 1/4-del, azt hittem, soha nem érkezik el a december 22-e. Köszönöm, a "hozzászoktatási" tanácsokat! Talán kijelenthetem, hogy az émelygéseket és a cukor leeséseket leszámítva nem volt mellékhatás! :D

Kellemes utolsó munkanapot mindenkinek!

Akik Karácsonyig nem jönnek, azoknak Áldott ünnepeket kívánok!
mamint
 
 


Espero!

Köszi, megnéztem a linket, ezek szerint egy hét alatt kb. még 7mm-t kellene fejlődni.Hát akkor bizti nem megyek UH-ra (szép is lenne minden héten),de majd meglátjuk...

Mamint!
Igen, most is kaptam képet, utána elmentünk férjemmel Tescóba nagybevásárolni, már nézegette a kereteket, melyik lesz jó a képnek.Mire megszülök, tele lesz képekkel a lakás :D :D
Gratula a teljes metformin adaghoz, jó, hogy nincs mellékhatás, remélem az eredmény sem várat már sokat magára!!
ezoterike
 
 


Víg ünnepre készülődünk,
esteledik már.
Szobánkban a szép fenyőfa
teljes díszben áll.
Zöld ágain kis csomókban
puha vattahó,
tűlevél közt víg aranyszál,
fel-felcsillanó.
Itt is csillog, ott is ragyog,
mint a napsugár,
s csilingelő csöpp csengettyű
édes hangja száll,
akárcsak az erdőben a
dalos kis madár.
Csitt csak! Figyeld mit is suttog
szép fenyőfánk most neked?
-Halló itt az erdő beszél!
Sürgős fontos üzenet:
Kívánunk ma mindenkinek
szép fenyőfa ünnepet!

Mindenkinek Nagyon Boldog Készülődést kívánok,szeretetben-békességben teljen a Szent nap is.....jövőre még több babást........
pusza mindenkinek:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kép Kép Kép

u.i.:Ünnepek között többet jövök,igérem....
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Anyooka, Kandi: Boldog Karácsonyt nektek is !!

Espero: remélem semmi különös jelentősége nincs ennek a vese eltérésnek, szerintem most próbálj meg nem ezen görcsölni, talán annyi, hogy egy neonatológust meg lehetne kérdezni, van-e ezzel tennivaló. Ha lenne, azért gondolom a doki csak jelezte volna.... :roll:

Mamint: szuper, hogy végre elérted a teljes adagot !! Innentől már a célegyenes felé vetted az irányt !! :lol: Csak óvatosan a bejglivel !!

Ezoterka: gratulálok, akkor most Dimettel kézenfogva növeszgetitek a pocakotokat !! :lol: :lol: Ennél szebb karácsonyi ajándékot nem is kaphattatok volna az élettől !!!
zsizsik
 
 


Kívánom mindenkinek,hogy
Szeretetben és békességben teljenek az ünnepek!
Kép

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Sziasztok!!

Ismét jön karácsony, - nap mint nap közeleg, -
belopja melegét, - tárd ki a szívedet:
Gondold el mit tehetsz, hogy mást is hevítsen
a JÓ, mivel Téged megáldott az Isten...

„Szeretni annyit jelent, mint a jövő felé fordulni, és továbbadni az életet.”

Mindenkinek Békés ünnepeket kívánunk!! Az utolsó mondat a következő évben minden topiklakónál teljesüljön!!

Nagy puszi mindenkinek !! Kavicska én is örülök,hogy megismertelek benneteket!!
Vendég
 


Sziasztok!

Norka!

Örülök, h. végre egyenesbe jöttél! Figyeld meg, nem lesz itt semmi baj! Mire észbe kapsz lepakolja a polcot! :lol:

Babancs!

Gratula a kisfiadhoz! :D :D :D
A méhed meg még rengeteget fog nőni (el sem tudod képzelni mennyit! :wink: )!

Dimet!

Nálunk sincs macskaszállítás fürdetés nélkül! :(
A Samu már az első 500 m után óbégat, úgyhogy anyám az alapján választ állatorvost, h. milyen messze van! :lol: De még így is összehányta magát a múltkor! ( Mármint a macska! :lol: )

Ezoterike!

Gratula a babóhoz! :D :D :D Vigyél videókazettát legközelebb, ha van rá lehetőség!!!!!

Espero!

Ne idegeld magad emiatt így karácsony táján! Egy vesével is simán lehet élni, bár tudom ez nem vigasztal, hiszen mindenki tökéletes gyereket szeretne :( , de azért mondom, h. ez nem az élettel összeegyeztethetetlen probléma!!!!! Nem hiszem, h. tudnának vele mit kezdeni, de valószínűleg semmilyen problémát nem fog neki okozni a későbbiekben sem!!!!

Kandika!

????? :?:

Lara!

Mér’ mutat első napot a vonalzód?????? Ugye nem??? :shock:



Többieknek is Boldog Karácsonyt És Mielőbbi Gyors Babásodást Kívánok!!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Boldog karácsonyt kívánok!

Kép

Kép
babancs
 
 


Babancs, gratula a kissráchoz, Ezo Neked pocakhoz! :)
Mindenkinek köszönet a karácsonyi jókívánságokért, és köszönet azért is hogy vaqytok!
Ha belegondolok, egy éve még sehol sem voltatok az életemben, ma meg már részei vagytok...
Egy éve még teljes kétségbeesésben eüileg, ma meg 35 hetesen! :)
Köszönet, hogy vagytok! :)

Mindenkinek nagyon boldog, áldott karácsonyt, sok örrömet, békét családjaitok körében, minél több egészséges, mosolygós babát! :)
csillagfény
 
 


A karácsonyi ajtó

Emlékszem, rég volt. A bezárt ajtót
hosszú estéken remegve lestem.
Vártam nyílását azon a sok-sok
felejthetetlen
szép, gyermekkori karácsonyesten.

Kipirult arccal, dobogó szívvel,
úgy vártam, mikor fordul a zárja,
mikor tárul fel, mikor ragyog fel
a titkok fája.
Ó, hogy csábított minden kis ága!

Rég volt ... azóta évek repültek,
és messziről int már az öregség,
s azt veszem észre, felnőtt, vén gyerek,
- ez már nem emlék, -
a karácsonyi ajtót lesem még!

Ó, de már többet tudok azóta!
Gazdagabb titkok hívnak és várnak!
Ragyogóbb minden karácsonyfánál,
mit a szem nem láthat
országában a dicső Királynak!

Tudom, az ajtó egyszer kitárul.
S jöhetnek gondok vagy szenvedések,
ez ad most nékem derűt, nyugalmat,
hogy ott az élet
az ajtó mögött ... s már küszöbén élek!




BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS SOK- SOK BOLDOG GYERMEKET!!!!
EZT KÍVÁNOM NEKTEK!!!!!

Adri
ezoterike
 
 


Kedves Lányok!!!

Nagyon boldog karácsonyt kívánok Mindannyiótoknak és pocakos Új Évet!

Szeretettel, Kikka
kikka
 
 


Hi!

Boldog Karácsinyt Kívánok mindenkinek!!!

http://www.icq.com/friendship/pages/bro ... 16959.html

Most gyors meghosszabbítom a vonalzómat. Csak 28 naposra állítottam be.

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Nekem úgy tűnik netközelben vagyok! :roll: nektek is? :lol:

Ezoterike!
Ma egész nap erre a versre gondoltam.
Gyermekkoromban többször is ezt a verset mondtam el a templomban Szenteste!
És ma egymagamban ezen gondolkodtam, hogy hogy is volt a szövege?
11 éves voltam, amikor először elmondtam.... annyi emlék rámzúdult....
Annyi év után megint értelmezni..:) már más a mondanivalója :)
Nagy örömet szereztél nekem ezzel a verssel :)

Csillagfény!
Én most látom, hogy te már 35 hetes vagy???? :shock:
Te csalsz! :lol: Viszed előre az időt! :lol: :lol:

Lehet, hogy Mir már megis szült! :shock: Vagy még nem??? :roll: Tud valaki valamit róla???? :?:
Mir !!! Merre vagy????

Látom lényegében csend honol a topikon! :)
Így van ez jól Karácsony előtt :)

Kandikám drága!
Merre vagy???

Lara!
Megjött csak nem a VörösHadsereg szált meg, hogy 1cn-ot jelez a tickered??? :shock: Ugye nem???

42cn
Vendég
 


Karácsinyt = Karácsonyt

Kép
lara26
 
 


Kavics!

Nem még nincs támadás! :lol:

Kép
lara26
 
 


Lányok,

mindenkinek áldott, békés, boldog Karácsonyt kívánok, szerettei körében, és reménnyel telve, hogy az új év nekünk is hozhat még csodát !!! Aki pedig már a kezében tartja a kisbabáját, az érezze magát a legboldogabbnak a világon !!!
:lol: :lol: :lol:
zsizsik
 
 


Sziasztok!

Rambóka, Zsizsik, köszönöm a vigasztaló szavakat. Egyelőre nem aggódom, unokaöcsémnél is hasonló volt a probléma, de 3 hónapos korára "kinőtte". Inkább örülök, hogy kiderült, így legalább tudom, hogy erre majd oda kell figyelnünk.

Minden aktív és passzív topiklakónak békés és meghitt Karácsonyt kívánok!
espero
 
 


Na beesek én is!

Most végeztem a mézesek kicsicsázásával. Holnap fenyőállítás. Aztán este a családdal.

Furcsa lesz!
Ez az év több szempontból is sikeres volt a számunkra. Pedig nagyon nem úgy indult!
Egy évvel ezelőtt a legmélyebb kétségbeesésben voltam. Két nappal karácsony előtt megjött, pedig annyira bíztam benne, h. két csík lesz a karácsonyi ajándékom! De nem. :cry:
Aztán az a karácsonyi összejövetel a párom 3 tesójával, látni, h. már mindenhol van gyerek, csak nálunk nincs. :cry: :cry:
Végül szilveszter napján az ítélet: Itt nincs semmi jele PÉ-nek, következő ciklustól stimu!

Különös dolog volt. Elkeserítő és megnyugtató is egyben. Végre történik vmi, ami talán közelebb visz a célhoz!
Aztán tényleg történt! :wink:
Onnantól aztán már olyan gyorsan történt minden!!!!! :shock:
Mire észbe kaptam, már 12. hét, aztán a 16., a 20., a 36. Aztán egyszercsak elfolyt a magzatvíz és 1 hétre rá már itthon voltunk egy kis emberkével, akit nem ismertünk és akinek új igényei voltak, amellyel fenekestül felforgatta az életünket. :shock:

Olyan furcsa kimondani, mert sosem gondoltam volna korábban, de szerettem terhes lenni. Persze vannak problémák, nyűgök, nyavalyog az ember lánya, de akkor is a világ legcsodálatosabb érzése, tényleg áldott állapot, pedig korábban milyen fellengzőnek tűnt ez a szó!!!!
De a legcsodálatosabb dolog kezedben tartani a kisbabádat!
Lehet, h. elviselhetetlen néha, h. soha nem tudod kipihenni magad teljesen, h. már sosem leszel a régi, de néha azon kapod magad, h. csak ülsz és nézed a csodát és alig hiszed el, h. ez a tökéletes kis élőlény kettőtökből lett! :D

Kívánom, h. ez a csoda kijusson mindannyiótoknak az elkövetkező esztendőben!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Mi lehet Vöcsökkel??? 16-a óta nem jelentkezett, és akkor éppen keményedett rendesen!!!! :shock: :shock: :shock:
Tud róla vki vmit????

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Na megyek felverem a dedet, amit rendkívül zokon fog venni, de csak miután kétpofára betermelte a napi tejadagját! Addig csönd van és cummog! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


sziasztok.


kellemes karacsonyi unnepeket kivanok mindenkinek:)

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!

Kellemes karácsonyi ünnepeket és minden-de-minden jót kívánok az új évben mindenkinek!!!!!

Gyöngyi
jokaliza
 
 


Sziasztok!

Jelentkezem ügyeletből! :)
Most épp a vidám vasárnapot nézem :)
Nem olyan rossz így a Karácsony, hogy nem vagyok a családom körében!
Szerintem vannak ennél sokkal rosszabb dolgok is! :)
Gondolok majd rájuk, emlékezek és jól vagyok :)
Az biztos, hogy kicsit furcsa és más, mint az eddigi Karácsonyunk. Ahoz képest, hogy az elején teljesen kivoltam még a gondolatától is, hogy ügyelnem kell.
Lehet, hogy hihetetlennek hangzik, de tényleg így van! :)
A páromnak már ez a negyedik Szentestélye, amit ügyeletben tölt. :roll: Csak tavaly voltunk együtt. :roll:
Ez a "kicsik" sorsa :lol:


Rambóka! :)
Annyira szépen és meghatóan foglaltad össze az elmúlt egy év történését. :)
Teljesen érthető, hogy így érzel és boldog vagy!!! Legyél is az! Megérdemled! :)
Annyi évet vártál "Mütyűrkére" :lol: .
Mindenkinél beköszön a Csoda!!! Óriási boldogságot hozva magával! :) :)

Monyoka, Jokaliza!
Nektek is Boldog Karácsonyt! :)
És ahogy Espero fogalmazott: minden kedves Passziv topik olvasónak is!!! :) :) :)

Lányok!
Tudom, hogy Karácsony van és lehet, hogy már sokan nem vagytok itt, nem olvassátok, de muszáj ezt a hőgörbét megmutatni!
Meséltem, hogy mától kezdem a Norcolutot, de reggel majdnem padlót fogtam a hőmtől, illetve, amikor megláttam a hőgörbém! :roll:
Gondban vagyok, nem tudom, hogy szedjem e a Norcolutot (reggelit bevettem, mert csak most láttam meg a görbém), vagy inkább váltsak duphastonra, vagy ne csináljak semmit! A tény, hogy ha történt is valami, lekéssük. Legközelebb csak holnap lehetünk együtt. :roll:
Ha valaki net közelben van és tud pár okos tanácsot adni, nagyon megköszönném. :)

Kép

Egy tanácstalan Kavics, aki lehet, hogy egy PÉt kapott karácsonyra??? (tornázom rendszeresen :shock: )

43cn.
Vendég
 


Kavics!

Nagyon szép ez a görbe. Szerintem várjál azzal a Norcoluttal.. :lol:

Kép
babancs
 
 


Sziasztok

Békés ,Boldog Karácsonyt kivánok Mindenkinek!!!
Puszi
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?