Új privát üzeneted érkezett!

Livicsek:
Kép Kép Kép

Sziszkó:
Kép Kép Kép Kép

Beni:
Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Julcsi:
Kép Kép Kép Kép

Nokedli:
Kép

Petykó:
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ráadás :)

Enyém vagy!
Kép

Figyi! A konyhánál 2 perc múlva?
Kép

Látom kislányom, de így is homályos!
Kép

Hinta-palinta:
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

 
 

hahó,
Marci is alszik bár a kocsiban is aludt, de nem tudok képeket feltenni még, mert a gép teljesen le van merülve. Majd csak holnap.

Amúgy én is hulla vagyok, de megint nem tudok aludni... :evil:
egyfolytában a szülés jut eszembe, ahogy leteszem a fejem... :lol: ez miért van, kitudja.... :wink:

Majd a képeket küldjétek át lécci nekünk is. Köszi szépen.

Csajok, úgy örülök hogy ilyen sokan voltunk!!! Meg annak is, hogy ennyire ízlettek a torták! :D :lol:

Jó volt szerintem nagyon. Igazi babazsúros hangulata volt, nem??? :wink:

A tagsági díjról: Akkor abban maradtunk Erikával, hogy januárban összedobjuk az éves díjat. Azt még előtte megkérdezem, hogy a nyári hónapokra, amikor ők is zárva vannak, akkorra ugye nekünk sem kell fizetni.

Viszont azoknak, akik nagyon ritkán jönnek általában, Jucus, Kormi, Sasha és Mamacka - nekik én kifizettem a 2 hónapot nov, dec, 1600 ft-ot. Akkor abban benne lennétek, hogy azt összedobjuk, mi többiek? Mert akkor még mindenki lóg nekem 100 Ft-tal... :lol: De ha nem az sem baj, viszont egy évre négyőjüknek már nem vállalom be a kifizetést - az azért sok lenne -, ha benne vagytok, akkor az is összedobás alapon lenne nekik. Nos?
Majd írjatok véleményeket, hogy szerintetek hogy lenne helyes, okés?

Na megyek még próbálok egy kicsit szülni... :lol: :lol: :lol:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Sasha, Dancinak boldogot!!!!!!!!!!!!!

Bubek, Tücsi, köszönjük a szíveslátást vendéglátást, mi is nagyon jól mulattunk, meg Natasáék is, csak mire ezen sorokat olvassátok, ők már nem lehetnek közöttünk…

Nem akarom igazán szítani a feszültséget, de.. töltöm le a fotóinkat..

Kép Kép
coolasa
 
 


Ja, mielőtt vadul fotóletöltenék: Bubek, a jépatojta volt a kedvencem, pláne hogy a csokimáz a tetején tökéletes esztétikai élményt nyújtott!!! Kérném majd a receptet (ugyan nem tudom, mihez kezdek majd vele... jól van Mancs, látod, ezt is ideírtam, nehogy túl magas labda legyen neked) :wink:

Bubek, én anyagiakkal egyetértek..

Kép Kép
coolasa
 
 


Anyagiak: persze, okés, hogy összedobjuk, de olyat nem lehet, hogy ha valaki eljönne, akkor arra az alkalomra fizet csak? Mert nagyon szívesen meg minden, de hányszor fognak eljönni azok, akik eddig se jártak? :roll:

Bubek! Jó szülést! :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Bubek, van abban ráció, amit Ilba mond... és olyat nem lehetne, hogy aki csak 1-1 alkalomra besik közénk az szimplán nem fizet?? Vagy feltűnik a néniknek?

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok,

Bubek, Tücsi, köszönjük a szíves vendéglátást, szerintem szuper jó volt minden. :) És tök jó volt a zsivaj, meg minden. :)

Bubek, én szívesen összedobom a ritkán jövőkét, de Ilbával is egyetértek: olyat nem lehet, hogy aki ritkán jön, az csak arra fizet?

Bubek, répatorta receptet légyszi tolj fel, mert nem bírom anélkül. Nagyon finom volt, és a csokimáz receptjét is kérem. Nekem eddig mindig széttört a máz a süti tetején. :roll:

Cool, mi van Natasáékkal???????????????????????
Vendég
 


Peszti, N-ék költöznek, egy darabig nem lesz netük. Persze lehet, hogy én itt papot hívok, ő meg simán még felnéz ma a babanetre, ugyanis erről nem egyeztettünk, sőt lehet, hogy utána is gyorsan összeeszkábálnak nekik valamilyen megoldást a helyi internetes szakik...

Kép Kép
coolasa
 
 


Még azt akartam, hogy tényleg kafa, hogy ennyien voltunk, szuper volt!
És most, hogy Beni is felfedezte a lépegetés örömét, ábszolúte megértem Gabi és Timi nyári hsz-eit, hogy jó a tali, csak futunk a gyerek után. Tapasztaltam. :lol:
De az összes gyerök, aki után futni kell, s aki után még nem, nagyon aranyos!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Még azt akartam, hogy tényleg kafa, hogy ennyien voltunk, szuper volt!
És most, hogy Beni is felfedezte a lépegetés örömét, ábszolúte megértem Gabi és Timi nyári hsz-eit, hogy jó a tali, csak futunk a gyerek után. Tapasztaltam. :lol:
De az összes gyerök, aki után futni kell, s aki után még nem, nagyon aranyos!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


jajj! Daninak is boldog szülinapot!!!!!!!!

nem nagyon lehet az hogy csak akkor fizetnek amikor jönnek, mert az a helyzet, hogy azért fizetünk havi tagdíjat, ilyen óccóért. Azt esteleg elintézhetem, hogy kivegyük őket a taglistáról, és akkor az övékét nem kell fizetni. Ha meg jönnek, majd úgy csinálunk, mintha mi lennénk...és akkor nem kell senki után fizetni...na akkor ezt is meg kellbeszélnem majd januárban....

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Sziasztok!

Bubek, Tücsi, köszönjük a bulit, fantasztikusan jó volt, a sütik meg egyenesen mennyei finomak és szépek lettek! És akkor még egyszer, istenke éltesse Görgőcskét és Marcit! :D

Még meg sem érkeztünk, már fényképeznek?!
Kép

Beni, vedd a cipőd, megyünk!
Kép

Ez a két ember ugyanabban a buliban van?
Kép

Ott a babaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Kép

Tücsi díszít
Kép

Jépatojta
Kép

Csokitojta
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, és most üljön le, aki áll:
Zoli azt fontolgatttya, hogy a talinapokra szabit vesz ki jövőre és eljön mindegyikre!
Aszonta, hogy naggggyon jól érezte magát, legszívesebben el sem jött volna még, csak a hülye csúcsforgalom elkerülése miatt muszáj vóót ugye.
És ezt nem mondta, de én úgy látom, hogy nagyon megszerette mindegyik babákot. :wink:

És akkor a képek folyt.

Tújótojta
Kép

Ünnepeltek
Kép

Megint ők
Kép

És a lelkes közönség egy része
Kép

Livi pogit töm, aminek Beni felettébb örül
Kép

Knódelék szemet vetettek Szonjára
Kép
Kép

Ilba Julcsit zabál
Kép

Zsófi, aki mindig elbizonytalanítja Benit...
Kép

Eszti érdekfeszít
Kép

Sorbanállás a csúszdánál
Kép

Livi ott van a szeren
Kép

Szilvi is tudja, milyen szerkóban kell csúszdázni. Még jó, hogy bicajozni még nem tud. :lol:
Kép

Petra is beszáll
Kép

Itt is Petrát kell nézni :D
Kép

Ezekre nem tudtam semmit kitalálni :oops: :lol:
Kép

Kép

Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hali!


De szuperek a képek! Ilba! tök jó, hogy ennyi arcképet sikerült csinálnod, olyan, mintha a baba arcok fotózására mentél volna rá. De szuperek lettek!!!!

Bubek!
felvetődött két lehetőség a klubbal kapcsolatban, azok klubbdíjával akik ritkán (szinte soha:() tudnak menni. Két variácót vetettetek fel én ajánlanék egy harmadikat!!! Mi lenne, ha mi ritkán menők is kifizetnénk a saját éves díjunkat, nehogy már ti fizessetek helyettünk (legalábbis helyettem, hiszen eddig csak 1x sikerült elmennünk a talira, ellenben igyekszem eljutni mindig, de azóta se jött össze). Szóval, mi lenne, ha elküldenél egy számlaszámot és én befizetném rá az éves klubdíjat?! Ha a többi ritkán járó úgy gondolja, akkor csatlakozhat ehhez! Azért sok kicsi sokra megy!!! pusszancs!

Kép
sasha
 
 


Hali!


De szuperek a képek! Ilba! tök jó, hogy ennyi arcképet sikerült csinálnod, olyan, mintha a baba arcok fotózására mentél volna rá. De szuperek lettek!!!!

Bubek!
felvetődött két lehetőség a klubbal kapcsolatban, azok klubbdíjával akik ritkán (szinte soha:() tudnak menni. Két variácót vetettetek fel én ajánlanék egy harmadikat!!! Mi lenne, ha mi ritkán menők is kifizetnénk a saját éves díjunkat, nehogy már ti fizessetek helyettünk (legalábbis helyettem, hiszen eddig csak 1x sikerült elmennünk a talira, ellenben igyekszem eljutni mindig, de azóta se jött össze). Szóval, mi lenne, ha elküldenél egy számlaszámot és én befizetném rá az éves klubdíjat?! Ha a többi ritkán járó úgy gondolja, akkor csatlakozhat ehhez! Azért sok kicsi sokra megy!!! pusszancs!

Kép
sasha
 
 


űhah kétszer ment el valamiért

Gabus képek is szuperek!!!!
Legjobb amelyiken megint Petrát kell nézni és kukucskál LIvi mögül. Először nem értettem, hol van Petra :lol:

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Bubek,
pont ugyanaz jutott eszembe, mint Sashanak, csak ő megelőzött. Egyszóval én is kérnék egy számlaszámot, és befizetném az éves tagságot.

Képek nagyon szuperek, tök jó buli lehetett. Megyek, mert miniszörny üvölt a kiságyban, nem bírja a kalodát, de ha kieresztem, megy hogy kiszedje Benedek kezéből a rántotthusit, amihez ugye neki még semmi köze nem lehet...

Kormi

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


öveket becsatolni

a nő, akinek nem csak türkiz poloi vannak (és ez is jól áll neki, az élet nem fair - A Szerk.) Kép

..nem drágám, nem fogyókúrás fitnessbérletet kérek karácsonyra.... Kép

Boxklub: a kék sarokban Livicsek, Ferencváros... Kép

a rózsaszín sarokban Sziszkó San Fran-ból... Kép

és az edzőik... Kép

Kép

Kép Kép
coolasa
 
 


nahát, ez az anyuka nem hízott el szülés után... Kép

a hátsó szemüveges meg még fogyott is, bah! Kép

a Schiffer családnál delet harangoznak Kép

borisz bekker adogat balról Kép

ilyen az, amikor más fotóz a Mester gépével Kép

anya léccilécci ma ne verj meeeeg Kép

Kép Kép
coolasa
 
 


biztos úr, csak annyit láttam, hogy az elkövető magas volt és csíkos. Ő tulajdonította el fent nevezett Répa Torta pestúlyhelyi lakost... Kép

csak tudnám ki evett le már megint.. Kép

csillapíthatatlan gyűjtőszenvedély Kép

és már labdázni is tudok Kép

eszkimóasszony fázik Kép

Kép Kép
coolasa
 
 


kis extazi a sütőtökpürémbe és máris milyen jól bírom a bulit anya
Kép

persze ha valaki keményebb szereken él, nincs megállás a lejtőn... Kép

mádám rökamié kontra fiúk a klubból (avagy drogos vagy meleg legyen-e inkább felnőttként Petike) Kép

ilyen vicces arcot vágtam Mancsnak... Kép

orrfülgégészek figyelem! Beni fültöve 1000szeres nagyításban! Kép

Kép Kép
coolasa
 
 


Breaking News - Fiú a klubból (A Cool TV tudósítása - Hungary) Kép

"Naaa, gyerünk!" (Novum, amint épp nógatja Nokit, hogy hagyjon fel a hempergéssel, és fussa le gyorsan a 400 gátat, mert nyilvánvalóan csak kéreti magát) Kép

nem is vagyok beteg... Kép

A Totális Vetkőztetés - a'la Bubek Kép

vashiány orvoslása Kép

Ilbabá kis kacsója, Noki méretes praclija, Ilba mellkasa. - Vagy valami ilyesmi. Kép

Kép Kép
coolasa
 
 


Tátáámmmmm!
Natasa bejelentkezik :lol: Még nem dobozoltam be magam, de a gyerekem majdnem, mert alig birtam elaltatni. Őt elfogta a pörgés, engem meg a perverzió. Íme:
Ekkora g... vannak Petikének /nem lesz se meleg, se kábos- a szerk. üzenete/ Kép

Felvilágosítás,...miről is? Ismerjük meg a kukorica felépítését avagy,... :oops: Kép

Legszebb popsi a buliban Kép

És most, hogy lenyugtassam a kedélyeket pár aranyos:
Ilba fotóz :D Kép

Gergőt én fotóztam :wink: Kép

Nokedlit is :) Kép

Kép Kép
natasa1975
 
 


Nuku újabb fotók, mert pakolnom kell. Majd jövőre 8)
Viszont szeretnék sok-sok boldogságot meg egészséget kívánni még 1x Daninak, Marcinak és Görgőnek!

Bubek, Tücsi, a buli szupi volt! Csak a torta körüli gyertyagyújtásról maradtam le de,..../Coolra való tekintettel nem részletezem mi volt Szonja pelusában :wink: /
Köszi szépen nektek!

Eszti, neked is köszi a tudodmit!

Köszi minden anyukának és külön köszönet Liviapunak és Gabuskának, hogy pesztrálták a csajócám. És Livicseknek, hogy ezt tűrte /tesőérett a gyerek :wink: /!

Cool, nem vagy komplett! Megint szétsírtam a sminkem de, most már legalább itthon vagyok. A fotóid sajátosan homályosak voltak. Ezek valahogy elvesztették homályos bájukat :? De a szövegeid edzik a hasizmom :D

Ilba, nagyon kafák az arcocskák! És bocsesz, nem vittem neked rizsgolyót. Mea culpa, de elfogyott az az Szonjának köszönve a padlón landolt onnan meg csak saját számba jutattam pár golyóval :oops:

Helyzetjelentés: párom még éjszakázik Veresen az ablakosokkal :evil: Az előbbit sajnálom az utóbbiakat nem :twisted: Lehet előbb lesz netünk mint gondoltam, de majd helyzetjelentek SMS-ben :wink: Szorítsatok egy kicsit hogy legalább a holnapi költözés sima legyen.

Jó éjt!
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Jó estét!

Faják a fotók! 8)

Nekem sikerült megint alsó tagozatos általános iskolásnak öltöznöm. :?

Mancsi,
min röhögtél ennyire Cool fotóján? Addig nem fekszem le, míg el nem mondod! :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Natasa,
ugye az ablakosok nem a gyengébbik nemhez tartoznak? :twisted:

Drukkolok!

---------------

Dancika, neked is boldog szülinapot!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mancs, ha fel mered tenni a heherészést kiváltó fotómat a netre, akkor én meg rádmontírozom fotósoppal a hasamat, és felteszem a netre. 8)

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool, jó hogy jössz, eszembe jutott a mosdó beli párbeszédünk, gyorsan közkincsé teszem, mielőtt rajtam ragad, hogy fogyózok. :lol:

Szal, az úgy vóóót, hogy kinevettetek, hogy este 9 után nem eszek. De az nem azé van, hogy véletlenül se jöjjön fel rám pár kiló, ellenkezőleg, az étkezési szokásaimmal én mindent megteszek ennek érdekében (édesség hegyek, hús hússal stb.), hanem a gyomromat nem akarom kicsinálni, mert nem tesz túl jót neki, ha este túráztatják. :wink: Nnnnnnnnnnnna. azé.

Most is Merci csokit eszek. Hány óra is van? :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Cool,
Ki kell, hogy ábrándítsalak. :D Ez nem Beni füle. Hanem azt hiszem Benyóé. De így is szuper a kép! :lol:

Natasa,
Rizsgolyót el is felejtettem. Majd legközelebb.

Mancs,
Ide azzal a Cool fotóval! Nyugi Cool ugyse tud montírozni. :lol:

2 új avatargyanús kép:
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jelentem, a fülkagyló Benyófié. :)
Vendég
 


Hali, mi is nagyon jól éreztük magunkat, Bubek, Tücsi köszönjük a bulit, a tortákat, mindent!
jumam
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, Jumam, ezt most nem kellett volna! :D Most eszembe juttattad, hogy kaptunk tortát. Most muszáj megkóstolnom. :lol:
Most! Csak, hogy lássátok mennyi mindent teszek a fogyásom érdekébe. :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hali, mi is nagyon jól éreztük magunkat, Bubek, Tücsi köszönjük a bulit, a tortákat, mindent!
Erre érkeztünk: Kép Kép
No kamerapara (látszik, hogy sokat vannak fényképezve!) Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

A többiekről még nem tudtam lekicsinyíteni, de holnap jönnek azok is!
jumam
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép
jumam
 
 


Elveszve Kép Itt csörög, itt zörög Kép Kép
Anyával : hihi Kép Kép Kép Kép ezt az előbb nem találtam: Kép
Kép edzésbenKép hazafelé Kép
jumam
 
 


jó éjszakát!!!
Natasa, békés költözést!!!
jumam
 
 


hello evribodri, mindenkinek átküldtem a róla szóló fotókat, viszont most szólt Gabus, hogy hozzá pl a 7-ből csak 2 érkezett meg. Megpróbáltam újraküldeni, de sajna nulla kilobájtos zip fájlként értelmezi kedvenc gépünk a képeket, és én pl már a 2, Gabus szerint átküldöttet sem tudtam megnyitni.
Rossz hír, hogy mindez, amikor küldözgettem, kb 1 órája volt, és mivel hibaüzenet hozzám nem jött vissza, már kitöröltem a képeket (a kukánk meg úgy van beállítva, hogy ott ne tárolódjon semmi), így nem tudom újraküldeni....
A jóhír ugyanez.
Úgyhogy max a tegnap esti lekicsinyítetteket szórhatom bele az éterbe.. de ezt csak akkor, ha valamelyikőtök kifejezetten igényli, mert tudom, mindenki az eredeti méretűt szereti.
Hja, az élet kegyetlen, főleg akkor érzi így az ember, ha 86 fotót küldött szét feleslegesen éhgyomorra. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz!
Bubek,Tücsi!Nagyon köszönjük a szervezkedést a sok munkát,tök jól éreztük magunkat.Szilvi annyira játszott,hogy még a szopiról is elfeledkezett. :D
Az idő olyan gyorsan elmegy ilyenkor,hogy észrese lehet venni és már készülődni kell haza felé.

Marci,Gergő és persze Dani boldog szülinapot neketek!

Bubek:

Remélem már tudtál pihenni az éjszaka!Hiszen megszületett Marci!!

Cool:

Az 5 képből csak 1 tudtam megnézni a többit nem tudom megnyitni :cry:
De nem baj,legfeljebb innen letöltöm.

Tegnap annyira elfáradtunk,hogy Szilvi ahogy kiértünk szinte már aludt is.Sőt este fél kilencre ki is dölt újra ,de éjszaka azért hozta a szokásos formáját :D
Hazafelé pedig a metrón versenyt ásitoztunk Gabussal :D

És a képek: Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép [/b]

Kép

Kép
novum
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
novum
 
 


Sziasztok!

Bubek, Tücsi,
Szupi volt a szülinapi buli, én is köszi a vendéglátást :)
Bocsi, hogy ott nem ettem tortákból /asssszem akkor én lettem volna a legmaszatosabb gyerek a társaságban/, de itthon bepótoltam, íme a fedhetetlen bizonyíték:
Kép
(azaz a tányérról már felfalódtak a nagyon fincsi sütemények :wink: )

Ja, és bocs, ha kicsit passzív voltam, kicsit bátortalanul mozogtam még a társaságban, (pl. Julcsit és Petikét meg se "látogattam" közelről... :oops: , persze lehet, hogy ezt az érintett gyerkőcök csöppet sem bánják :D )

Vuka, bár Gabi már megköszönte, de én is köszönöm az Ikeás lámpabevásárlást.

Ma még szabin vagyok egy napot, voltunk lent sétálni (pontosabban Gabi bevásárolt, én meg Livivel játszóztam és sétáztam egyet). Bár Livi eddig is tudott az árnyékáról, most keltette fel annyira az érdeklődését, hogy el is játszadozzon vele :lol:, pontosabban mutogatott neki (kérdezte, hogy "Bö?!?"), én meg elmagyarátzam Neki, hogy az az Ő árnyéka, még integettünk is az árnyék-Livinek (aki volt olyan kedves, és -hogy, hogy nem- visszaintegetett nekünk /hááámégjóóóhogy! :lol: /). Aztán Livi el akarta őt kapni (ami persze nem sikerült), de legalább bekergette az árnyékát a bokrok közé, ahonnan végül én hoztam ki mindkettőjüket (azaz a real- és az árnyék-Livit)
Íme pár kép a folyamatról:

Kép
Kép
Kép

(aztán itt abba kellett hagyni a fotózást, mert Livi folytatta az utat a bokrok közé, úgyhogy utánavetettem magam, és kohiztam onnét, mielőtt totál begabalyodott volna ... :lol: )


No, sziasztok, és mégegyszer köszi a bulit!!!

Üdv: Zoli
liviapu
 
 


Halihó!

Bubek, Tücsi,
köszönjük szépen a szép délutánt, nagyon szupi kis zsúr volt. A torták meg a pogi is isteniek voltak. Szejetném elkéjni a jépatojta meg a tújótojta jeceptjét!!! :D
Fájt a szívem, hogy olyan korán leléceltünk, de Petike már nagyon kész volt. Ezt bizonyítja az induláskor ill. öltöztetéskor levert üvöltés mellett az is, hogy beraktam a kocsiba, kb. 10 mp-ig még üvöltött, majd úgy bealudt, hogy a reptéren ébredt a központi zár kattanására (kimentünk Mbáért). Utána persze elemében volt.
Estefelé még elloholtunk fenyőfát meg szaloncukrot venni, ugyanis lőttek a nyugis kari előkészületeknek: Mbá egyik kolleganője tök váratlanul felmondott, ezáltal 1-el kevesebben vannak, úgyhogy be kell oszatni, hogy mikor ki van kint (mindig kint kell lenni vkinek, ha járat van, akkor meg pláne) úgyhogy nagy az összevisszaság... Be tudnék húzni annak a csajnak :evil:

Petike kicsit taknyos lett. Valszeg ezt még a hétfői zenebölcsiben szedte össze, nem volt az a banánérlelő meleg :evil: :evil: :evil: Nekem meg fáj a torkom +a fülem :evil: :evil: :evil:

Cool,
én igenis igényt tartok a képekre, úgyhogy tessék nekem rendes méretben elküldeni (oldd meg! :twisted: ) éskülönbenis nem kaptam meg egyetlen képet sem, csak hogy 10 db-ot küldtél, de sehol sincs a csatolt fájl.

Kép
mancs
 
 


És akkor a képek:

Itt még csak ketten voltunk
Kép Kép Kép

Kicsit homályos lett
Kép
Kép

Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 


Majd még jövök a többivel...

Kép
mancs
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 


A nap két legjobb fotója:
Kép Kép

Az utóbbin (Coolasa arcán) nevettem olyan hatalmasat, amit az érintett meg is örökített :twisted: :lol:

Kép
mancs
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?