Új privát üzeneted érkezett!

SZiasztok!

PotterÁgi,
Igen, viszem holnap a bombát! :mrgreen: (de csak egy napra)

Combba nem lehet :? , azt mondta a doki, hogy még csak véletlenül se próbáljam meg, mert nagyon sz@r! :shock:

Beu,
szuper, hogy minden OK! :)
Na de ez a hátrahajló csak most derül ki! :roll: Gondolom ez nem változik egy nőnél az élete során... Persze ez nem tragédia! :)

Sonjus,
köszi! :)
Párod által reklámozott kajákat én is jobban szeretem! :D
angel37
 
 


na megvan a 3. napi hormonvizsgálat eredménye

hormon eredmény referenciatartomány (follikuláris fázisban)

FSH 3,7 IU/L 3,4 - 21,6
LH 3,56 mIU/ml 2,39 - 6,6
Prolactin 519,6 mIU/l 25,2 - 628,5
Ösztradiol 24 pg/ml 21 - 251
Progeszteron 0,6 ng/ml 0 - 0,3
Tesztoszteron 0,76 ng/ml 0,09 - 1,3

Hát a progeszteron magasabb a referenciértéknél, ez mit jelent?

Kép
gaby25
 
 


Hali-gali!

Nem fogjátok elhinni! Most jövök a dokitól. Van két 30mm-es! Stimu nélkül! 10. napon! Hétfőn inszem!!!!!!Annyira örülök, mint Angel múltkor!!!!! Jan 1-én derül majd ki az eredmény. A doki nagyon bizakodó és én is!!!!!! A nyálkahártyára meg azt mondta, hogy nagyon szép a szerkezete.

Kép

Kép
kamilla306
 
 

 
 

Kamilla,
hurráááá! :D
Nagyon drukkolok! +++++++++++++++
Jan. elején lesz nálam is eredményhirdetés! :wink:

Gaby,
http://www.oviklub.hu/betegeknek/3tabl.htm
angel37
 
 


Kamilla,Angel! Mennem a drukkjaim ezerrel. :wink:
breni
 
 


Kamilla!
Azta de supppppppppppppper hírek! Gratulálok!

Akkor januárra Angel és Kamilla babás lesz! PUNKTUM!
sonjus
 
 


Mindenkinek szép jónapot.
Nálunk nagyon ramaty az idö.Hideg van köd van mindenhol.Annyira lehangolo. :(

Angel,kamilla
Nagy-nagy DRUUKK!!!!
Szurkákhoz szóritok és a spontán babához is. :D

Beu mit lehet kezdeni a hátrahajló méhel.Nem modták neked?Annyit tudok róla csak,hogy csökkenti a teherbe esés lehetösségét.De barátnömnek igy is fél év allatt összejött. :)

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!!

Kamilla!!!!!

Nagyon szuper :D :D :D
Mennek drukkjaim+++++++++!!

Angel!!

Neked is sok-sok drukk++++++++++++

Beuka!!

Nagyon jo hogy mindenkivel minden oké, de a hátrahajlo elég érdekes szerintem is ,hogy még csak most derült ki!!

Csajok eröt vettem magamon ezt a hónapot (hömérözni) fogom.Ma reggeltöl mérem .:) Tegnap délután kicsit kiborultam ,és sirtam is (tudom tiszta gyagya vagyok) de néha vannak ilyen rohamaim!! Voltattok már ugy ,hogy akár mit csinálsz sirhatnékod van?"nem tudom mi volt velem" A párom megigérte szedni fogja az E vitamint(tegnap bevette nagy lelkesen) kiváncsi leszek a folytatásra :lol: !!
Ma ajándék csomagolással töltöm a délutánomat, 16 után meg vendégem lesz ,jobb is nem agyalaok annyit a baba témán.!

Sziasztok!!
Vendég
 


Kamilla, Angel nagyon drukkolok nektek! :D :D :D
Az Új évet sok babásodós jó hirrel akarom kezdeni! :lol:

Beuka nekem is hárahajló, azt mondta a dokim elvileg nincs jelentősége. Máshol azt olvastam, hogy hasra kell feküdni,így könnyíteni lehet a katonák útját.
h-boglarka
 
 


Helló Kislányok!

Kamilla!

Húúúú, de szépen megnőttek! Drukkolok nagyon hétfőre!!!

Angel!

Szuper, hogy ilyen lelkes vagy te is!! Csodállak, hogy így szurkálod magad.

Beu!

Most várom tőlük az ajánlatot, ha megfelel, akkor le is foglalom! Lehet, hogy összefutunk! :)

Editke!

:( Ne légy szomorú.

Sonjus!

Csúcs lehet a párod! :lol:

Ági!

Alma nálunk bejön, krumplira először egy kis fanyalgás volt. Majd meglátjuk. Próbálkozunk. :)

Beu!

Nekem is hátrahajló a méhem, mindig meg is említette eddig minden doki. Olvastam én is, hogy nehezíti a teherbeesért, de ezt én részemről megcáfolnám. :)

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Most, hogy a főnököm idén már nem jár erre, és munkám sincs annyi, gondoltam, benézek egy picit Hozzátok! :D
Hááát, néha-néha benéztem, elolvastam néhány oldalt, de nemigen vagyok képben... :oops:
Mindenesetre mindenkinek mindenhez gratulálok/drukkolok! :D Mindenki válassza ki szépen a magának valót! :lol:

Beuka,
Pont azon a lapon kezdtem az olvasást, ahol a névnapi köszöntőd van! :D Nagggyon köszi! És majdnem zavarba is jöttem, h egyáltalán eszébe jutottam bárkinek is... :oops:

Az újaknak üdv itt! :D Én egy régi, eltűnő-visszatűnő bárányka vagyok... 8)

Hajni,
De jó, h Te is megint itt! :D

Jajj, majdnem kihagytam: a gyerkők (kint és még bent lévők) NAGGGGYON éééédesek! :D

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!
Köszönöm,hogy gondoltatok rám!
Sajnos a babát jövő héten meg kell szülnöm.Életképtelen lenne itt,a kinti világban olyan nagyfokú elvátozásai vannak.
A folsavat már ezer éve szedem,ráadásul 5Mg/nap adaggal.Valószínűleg vmilyen környzeti hatás okozta+ öröklés.
Puszilok mindenkit,és remélem karácsony környékén ismét gép elé tudok ülni,és jelentkezem!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr!
Nagyon sajnálom a történteket :cry: :cry: :cry: , sok erőt kívánok nektek!
sonjus
 
 


Szia Okr!!

Nagyon sajnálom a történteket :( :( !!
Sok-sok eröt és kitartást kivánnok!!!

Puszi!!
Vendég
 


Okr
mégegyszer ölel-ölel Kép mindenki átvesz a fájdalmadból egy kicsit, és akkor elviselhető lesz :wink:

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Hajni! Bocsi, én tök véletlenül rontotta, el a ciklusnpodat. Átjavítottam úgy, hogy ma vagy a 2.on- VAgy most akkor mi is van :shock:

Sonja, Angel, Editke! Igen számomra is az volt a legfurcsább, hogy a méhem "hajlama" :lol: csak most derült ki? :?

Kamilla! Ez igen!! Szép méretek! Gratutálok. Ez nagyon jó hír!! Akkor Nálad egyértelmű az újévi jókívánság :wink: :wink:
ÉS persze Angelnél is!!! :) :wink: :wink:
NAGYON DRUKKOLOK!!!!!!

Meliz! Ahogy a lányok is írják a hátrahajló méh megnehezíti a teherbeesést, de ugye nem mindig, lást Betti :)

Bogi! Igen, én is annyit tudtam a dologról, amit Meliznek is írtam. Lehet, hogy nálunk azért jött össze, mert azon az éjjelen, amikor (feltehetően) megfogant boti, nem gyergyáztam (mármint torna), meg párnáztam, hanem egyszerűen hasravágtam magam és aludtam :lol:

Betti! Na tessék egy élő cáfolat :lol:
Lehet, hogy én is kérek ajánlatot. Jó ötlet. Aztán lehet, hogy már le is kell foglalni márciusra, olyan zsúfolt hely :roll:

Kata! De jó, hogy benéztél!!!!!

Kriszta! Sok sok erőt kívánok Nektek!!! Gyere minél gyakrabban, ha van kedved!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Emese! Akkor Ti majdnem egyidősek vagytok Mónival!!!! (tudom, hogy ma 12+3 idős a baba, de mire megszerkesztettem a táblát vettem csak észre, hogy a hozzászólást tegnap írtad, legközelebb javítom, bocsi :oops: ).
Örülök, hogy a nyakiredő rendben, a lepény, meg csak arrébhúzódik :)

Kép

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Végig olvastam mindent, de elfelejtettem jegyzetelni, úgyhogy sűrű elnézések közepette csak néhány embernek írok:

OKriszti!
Borzasztóan sajnálom, ami történt, nem is tudok semmi okosat írni.
Csatlakozom Gabyhoz, én is veszek át egy kicsit a fájdalmadból, és akkor talán egy icipicit könnyebb lesz.

Gaby!
Boldog névnapot így uólag is. Sajnálom a rossz eredményt.

AnitA!
Tényleg jó lesz már nektek egy kis wellness, remélem kipihenitek magatokat. Mennyi vizsgálat...:?

Kamilla!
Írtam!

Zsuzska!
Neked is! :)

Most hirtelen ennyi jutottt eszembe, nincs már időm megint olvasni, meg igazából már írni se. Megigértem az Uramnak, hogy 3-ra hazamegyek.

Sok puszi mindenkinek és csendes ünnepvárást kívánok!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Jajj, elfelejtettem írni, hogy dokihoz kellett rohannunk hétfőn este, mert nagyon szúrt meg nyomott ott lent és megnéztem tükörrel(a naturális részeket kihagyom a sztoriból, mármint azt, hgy mit láttam:oops: ) szóval mint a szél húztunk el a dokihoz, és kiderült, hogy lesüllyedt a húgyhólyagom és a méh is leereszkedett és az is nyomja. ez látszott a nyílásban.
Szóval pihiznem kell, és nem szabad erőlködni. Úgyhogy mostantól tényleg lightosan csinálok mindent. De nem is bánom már. :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Szia Vica!!


De joo hogy benéztél :D :D !!
Nagyon vigyázz magatokra!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Hi!

Vicus!

Örülök, h benéztél!! Tessék intenzívebben pihizni!!! :wink:
Na már csak 10 hét és finish!! :D

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Asssszem én is úgy jártam mint Vica, mármint a jegyzeteléssel :).

Vica
nagyon vigyázz magatokra és szigorú lustizás. Élvezd ki még ezt a kicsit :).

Bea
szerintem így már jó lesz. Legalábbis ez van az én naptáramba is.

Kamilla
Én is durkkolok nagyon, szép kis méretek :).

Ugy érezm ennyi fért az agyamba.
Velem nem történt semmi.
vkhajni
 
 


Betti,
ja, nem is írtam, persze, próbáljátok ám ki a babakocsit!!!

Kamilla,
király!!! :D Remélem januárban nagy babatalit csapunk! :wink: 2 kint, 2 bent!

Angyal,
unoka a frigóban! :lol: :lol: :lol: Ne nyúljanak hozzá, mert robban! :lol:

Vica,
vigyázz magatokra. Kistükör :lol: , te aztán nem vagy piskóta!

MSE,
én bátran ajánlanám a saját dokimat. Mik az elvárásaid? Ha érdekel priviben bővebbet. Már csak holnap tudok írni, mert vasárnap reggel utazunk, és csak szilveszter napján jövünk vissza valszeg.

Ezért:
Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánunk! És babákban gazdag új esztendőt! :D
potter_76
 
 


Sziasztok!

Kész vagyok mára, annyit püföltem a gépet a holnapi "vizsgaanyag" miatt.

Beu!
Az az egy nap igazán nem számít, hagyd a manóba, úgyis a Babi dönti el, hogy mikor akar kibújni, nem a vonalzója.

Vica!
Tényleg naon vigyázz magadra és pihenj sokat, nehogy nagyobb gáz legyen.

Kamilla!
Hatalmas gratula a tüszikhez és nagyon szorítok!

P.Ági!
Köszi, aranyos vagy, de most úgy néz ki, hogy lesz egy ideális doki, ma hívtam fel, csütörtökön találkozunk vele. Egyébként az Imrében keresgetek.

Most hirtelen ennyi. Ma csajos este lesz, mert Apa cége karácsonyi vacsit szervezett egy szuper puccos helyen(persze család nélkül, na nem mintha a Karácsony családi ünnep lenne vagy mi?!) így Szonjival kettecskén leszünk, majd őrjöngünk a Megatánc döntőre.
Holnapra is szorítsatok lszi a vizsgámhoz!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Ja!
P.Ági!
Nagyon jó ünneplést,jó utazást és minden ilyesmit Nektek...

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


[quote="szonibaba"]
írta:
szonibaba
Ma csajos este lesz, mert Apa cége karácsonyi vacsit szervezett egy szuper puccos helyen(persze család nélkül, na nem mintha a Karácsony családi ünnep lenne vagy mi?!)


Ezen mindig annyira felhúzom magam!!!!!!!:evil: :evil: :evil:
Pont erről beszélgettünk a pappal a jegyesoktatáson, hogy hihetetlen, hogy ilyet kikötnek. Hát hiába, a szingli életmód emeli a fogyasztást... Most mindenféle csúnyákat gondolok itt magamban ám...
Férjem cége is ilyen.
potter_76
 
 


A mi cégünk bulijára sem lehet párt vinni :( Örülhetünk hogy lesz egyáltalán, most nem állunk jó anyagilag, és a piát azt nem is fizetik :(

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok Lányok!

én ma is dolgozom, annyi a melo, tegnap céges buli volt de ugye nem sokat voltam itt. egyrészt ezért mástrészt azért, mert a Párocskám mindig úton van, és tegnap este egy villámlátogatást tett, de ma már megint úton van...csak jövő héten jön haza, és most ráadásul hétvégén is egyedül vagyok.( ja és mi sem hozhatunk senkit)

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kamilla hatalmas drukk, most sikerülni kell!!! de kibírja a tüsződ hétfőig??reméljük igen.
egyébként én nem tudom hogy működik ez a hülye Clostil. nekem mikor szedtem volt egy nagyobb tüsző a 14. napon 18 mm....kedden voltam UH hogy januárra bejelentkezzek, megvizsgált a doki(aki már a 3. itt, de ő most már a főorvos..)és volt egy 15 mm és egy 9 mm -es tüszőm, az 5. napon, a nyálkahártya is nagyon jó volt. de mikor a Clostilt szedtem semmi extra nem volt...

Kata! nagyon jó hogy itt vagy! Tessék sűrűbben jönni!!

Angel!! neked is sikerülnie kell!!!

Okr! nagyon sajnálom....ez szörnyű. :cry: :cry:


bocsi, de nem mindenkinek írtam...

megyek megnézem mit vagytak itt tegnap este, hátha találok valami ehetőt.. :lol: :lol:

puszi mindenkinek!

majd még ha tudok jövök!

zsuzska80
 
 


Sziasztok!!!!

[size=18]Incike!!!!

Marcinak nagyon boldog születésnapot kívánok!!!!
[/size]


Zsu!!!!

Mai munka :cry: Apa :cry:

Férjecskémnél sem lehet vinni a párocskát (jó nagy bunkóság szerintem)DE nálunk lesz céges vacsi és mindenki viheti!!!Juhéjjjj!!!Elvégre hozzám tartozik vagy mi a fene nem???

Ági!!!

Nagyon Boldog ünnepeket,Peti babának sok-sok ajándákot afa alá!!!!!
Tegnap kérdeztem,bizti nem olvastad,hogy a Dopler az sima uh????
Bocsi ha ilyenekkel traktállak,de olyan @eszari vagyok.

Apa dolgozik,kéne takarítanom,de nem visz rá a lélek.Ja és főznöm is kellene,és még ajándék ügyben is elkellene mennem.Leírni is sok...
csanita
 
 


Csanita
Nagyon Szépen Köszönjük!

Mindenkinek kösönjük a szülinapi jókívánságokat!

Marcell, Inci és Apa

Kép
Kép
incike
 
 


Ancsa,
előző oldalon alulról az 5. hsz-ben írtam a dopplerről neked. Hol csinálják? A lábadon?
potter_76
 
 


Sziasztok!

Incike!
Nagyon sok boldog 1.szulinapot kivanok Marcinak!
Kép

P.Agi!
Nagyon boldog unnepeket kivanok nektek!!!! :D
ancsa81
 
 


Marcinak nagyon boldog 1. születésnapot kívánunk!
Hipphipp! :D :D :D
potter_76
 
 


Sziasztok!

Vica! Fúú ez a húgyhólyagos dolog elég durva! Pihenjél sokat!

Lara! Örülök, hogy végre benéztél, jöhetnél ám gyakrabban!!!

Ági! Kellemes, és békés ünneeket, jó pihenést kívánoK!!! Kérünk ám képet Hawai-ról :lol: :lol:

Emese! hogy siekrült a vizsga?

Zsu! Jaj egyedül vagy + meló :( :( legalább két ünnep közt nem dolgoztok ugye? Kaját talátál?

Inci! Nagyon boldog születésnapot Marcinak!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Incike!Boldog szülinapot Marcinak!!!! :)
breni
 
 


Hi!

Incike!
Megy az idő rendesen!
Boldog születésnapot Marcinak! :D

Beu!

Még nincs újság, az Utro most is az egekbe viszi a hőmet.
Már szinte unalmas és t*k monoton az egész stimulálás.
Azért dobok egy hőgörbét, mintha a beágyazódási hőesés mutatkozna a 17- 18. cn-n. :D Lehet, h ketten vannak? :lol: :lol: :lol: VICC VOLT!


Kép

Kép
lara26
 
 


Nekem egy is elég lenne kezdésnek!

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!!

Lara :D !!
Nagyon szép a görbéd!!
Drukk+++!!



Ancsa!

Rég voltál ,mi van veled??

Jo hétvégét mindenkinek!!!

Sziasztok!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnos olyan ritkán tudlak olvasni, visszajelezni még kevésbbé, de azért próbálom témában tartani magam, mert nagyon szorítok nektek!!!Kívánok minél több dupla csíkost a fa alá, vagy akár az újévre.

Mivel ilyen rendszertelenül jövök, Beu, nyugodtan vegyél ki a táblából , nem vagyok méltó rá, ha már ilyen "hűtlen"vagyok.

Különben nagyon jól viselem a terhességet, hihetetlen, de szinte semmi tünetem nincs a cicifájásson és gyakori vizelésen kívül, semmi hányinger vagy egyéb kellemetlenségek.Létezik, hogy ilyen mázlista lennék?

Kívánok mindannyiatoknak áldott, békés Karácsonyt, de főképp azt, hogy jövő ilyenkorra kisbabátokkal a karotokban köszöntsétek a Jézuskát!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Vica!

Pihenjél sokat, nagyon vigyázz magadra. Húúú, már holnap töltöd a 31. hetet. :) Annyira telik az idő!

Kamilla, Angel!

Ahogy Ági írta, hamarosan lesz egy kettő (vagy 4 :wink: ) bent kettő kint babatalálkozó.... :lol:

MSE!

Remélem, hogy sikerült a vizsga! Reméljük, hogy a lepény a helyére talál majd.

Apának szerdán lesz karácsonyi buli, persze csatolt részek nélkül... 8).

Ági!

Jó pihenést és BOLDOG KARÁCSONYT. Petinek biztosan nagyon fog tetszeni a csillogó karáncsonyfa.

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Egy hét múlva karácsony :shock: :shock:
Kitartást a dolgozóknak, már nincs sok hátra!! (bár tudom, épp ez a hét szokott a legdurvább lenni :()

Lara! Örülök, hogy jöttél! Hát valóban egész magas értékeket produkálsz a gyógyikkal! egyébkétn szép a görbe, NAGYON DRUKKOLOK!!!

Zsanett! Nem veszlek ki, hiszen a pocakosok táborát szaporítod :) úgy néz ki ilyen mázlista vagy :) CSak így tovább!!!

Betti! Elkéstem, de annál nagyobb szeretettel kívánok Bendinek Boldog feledik születésnapot!!! :) :)

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok csajok!!

Ne haragudjatok, hogy nem jöttem eddig, de most egy darabig nem is tudok. megnézték, hogy ki mennyi idejét tölti internettel munkaidő közben. Gondolhatjátok, hogy az élmezőnyben voltam. :oops: :oops:
De nekem sokszor kell a munkámhoz is, úgyhogy majd megpróbálok jönni. Ha addig nem tudnék jelentkezni akkor:

[color=red]Nagyon Boldog Karácsonyt Mindenkinek! És babákban gazdag új évet!!!! [/color]
Kamilla :roll: :roll: :shock: Mekkora tüsző! Neked is és Angelnek is drukkhegyek.

Nálam semmi: ma voltam 19. napi vérvételen.

Vica, nagyon vigyázz magadra, majd írok!

Zsuzska, Neked is írok!

Beuka, :shock: most veszik észre??? Nekem is az van. :lol:

Puszi mindenkinek!
pihi
 
 


Sziasztok.Mindenkinek szép hetet.

Remélem mindenkinél minden oké.Még nem volt idöm átolvasni mit írtattok a hétvégén. :oops: Késöbb bepotolom.
Nálunk semmi jelentös nem történt a hétvégén.Csütörtökön kellene megjöjön a fránya pirinek,érdekes ma leesett a hőm pedig eddig minden hónapba fent maradt addig amig meg nem jött.Ki érti ezt? :?
Na most eltünök dolgozoba. :(
Késöbb benézek.

Kép
Kép
meliz
 
 


Jóó REggelt mindenkinek!!!!

Pihi!!

Már akartam írni sms-t,hogy minden oké-e????Már aggódtam..DE örülök,hogy jól vagy!!!Főnökség :oops: Nincs jobb dolguk???

Neked is nagyon BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET !!!!!!

Vica!!

Vigyázz magatokra nagyon!!!!!Pihennjél sokat!!!!

Beu!!!
Írtam :wink: Boti mi szépeket kap a fa alá??? :wink:

Tegnap megvettük a hiányzó ajándékokat,be is csomagoltam!!!Tele volt a szoba. :) Olyan szépek..
Elmentük tegnap a Wörösmarthy térre,jót sétáltunk,nagyon szupi volt,szép a vásár,igazi karácsonyi hangulat van.És vettünk nekem egy csomó mindent :wink: :lol:
csanita
 
 


Sziasztok!
Remélem mindenkivel minden ok!!!!
Pocakosoknak szép gyarapodást, teszt előttieknek megadrukkok, a már babásoknak sok-sok boldogságot a manókhoz :) stb...

Ez itt a görbém, ami már megint szép, de hát a múlt hónapban is az volt, és mensi lett a vége :(

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 808.38.jpg

Ráadásul már jelentkeznek nálam a mensi előtt 1 héttel fellépő farkaséhség jelei is :( Azt eszem, ami a kezem ügyébe kerül :)

No sebaj, holnap megyünk dokihoz, az már megint egy újabb lépés lesz. Gondolom a vérvételhez és egyebekhez ad majd beutalót, más érdekes nem fog történni.
Tegnap egész jól helyreráztam magam azzal, hogy hát igen magas százalékban van esélyem van arra, hogy terhes legyek, mert hát vagy az vagyok, vagy nem, és ez 50-50% :lol: , de mostanra valahogy elszállt a lendületem.
sonjus
 
 


SZiasztok!

Voltam az UH-on, 10 tüszőm növekszik! :D
Csütörtökön punkció! :D

Igérem, majd visszaolvasok, de most nem tudok... :oops:
angel37
 
 


Sziasztok!!

Pihi!!

Neked us Kellemes Karácsonyi ünnepeket,és sok -sok ajándékot a fa alá :wink: :wink: !!

Angel!!

akor most az összes drukkom a tiéd+++++++++!!!!!!

Kamilla!!

Neked is hagytam ám a drukkjaimbol :wink: :wink: !!!!

Sonjus!!

Szép a görbéd :wink: !!

Ma letellt a szabim ,holnap már megyek dolgozni :cry: :cry: :cry: ,a francba hogy repülnek a napok!!!
Remélem karácsonyig még tudok jönni,de ha estleg még se akor :

Kellemes Karácsonyi ünnepeket és sok-sok ajéndékot a fa alá!!!!




"remélem a hójelentés csak kamu volt ,elég lenne ha Karácsony napján egy pici lenne szt elég"



Sziasztok!!
Vendég
 


Beuka
beírhatod a táblába, hogy 3. napi hormonvizsg. ok :D meg azt is, hogy apának gyógyszert kell szedni :(

Kép
gaby25
 
 


Angel ez nagyon jó hir!Szóritok majd csütörtökön. :wink:
Kamilla nálattok miújság,növögetnek a tüszök?
Milyen jó ti már babásan várjátok az újévet.Szóritok,hogy minden oké legyen. :wink:

Vica vigyázz magadra.Pihenj sokat.Nekem ilyenkor az olvasás beszokot jönni. :)
Sonjus szerintem nagyon igéretes az a görbe.A vége felé szoktam én is elbizonytalanodni"mert mi van ha mégse "olyankor tiszta ideg vagyok.Nem merem magam oolyankor úgy beleélni.Én minden esetre drukolok neked. :wink:
Én tegnap kellett volna teszteljek"a doki szerint".Gondoltam majd ha nem jön meg csütörtökön akkor.Addig még van remény. :?
Bocs,hogy ilyen sokat írtam.

Kép
Kép
meliz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?