Új privát üzeneted érkezett!

Na most már tényleg jó éjszakát mindenkinek és kellemes hétvégét!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Bubek, bennem is pont ugyanazok merültek fel, mint benned, vagyis hogy
1, "Az önsajnálatos első képen Petike az ujját szopizza?"- aztán rájöttem, hogy igen, mégpedig az alsó kezének a mutatóját, ami nem látszik a takarótól..
2, "nekem az utolsón nagyon Mbára emlékeztet." - engem is.
Én is megyek aludni, a család fennmaradó 2/3-a már órák óta ejtőzik. Jumaaam, előbújhatsz, mindenki lefeküdt.... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


akkor jó éjszakát mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!
jumam
 
 

 
 

Sziasztok!

Napok óta próbálok olvasni és írni nektek, de valahogy sose jött össze. Most meg se kíséreltem olvasni, csak gyorsan írok. Gabi apukájával elment megvenni a fenyőfát, nagyon izgatott volt. Gergő már fent van, hallom, ahogy gőgicsél, a Dani meg húzza a lóbőrt még. Tegnap este spontán kártyaparti kerekedett, lángos sütéssel (fini volt, de az az olajszag ami még mindig terjeng, már kevésbé tetszik). Dani fél 12-kor, Gabi fél 1-kor dőlt ki. Jó kis gyakorlás szilveszterre. Dani meg Geri még mindig versenyt sípolnak, nem örülök neki valami nagyon, hétfőn újabb kontroll. Opsz, ahogy hallom már a Dani is felkelt, itt is van.

Sziasztok!

Kép
sasha
 
 


Látom mindenkinek programokkal teli hétvégéje van!
Megint egész jó éjszakánk volt, Petra negyed 1-kor kelt, akkor fogtam a kezét 5 percig, majd visszaaludt, utána csak 8-kor kelt reggelizni, majd aludtunk fél 10-ig.
Na megyek én is tovább, hiszen még annyi teendő van, aztán irány az úszás.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek az alvós képeket, bár minden kívánságom ilyen hamar teljesülne! :D

Mancs,
a babakocsis képeidnél jót kuncogtam, mert írtam, hogy ... de nehogy babakocsiban, állig betakarva alvóst tegyetek fel. :lol: :lol: :lol:
Petike mindig az oldalán fekszik? :)

Kormi,
Benedek meg állati, ahogy kilóg az ágyból!
Mikorra tervezitek, hogy ne rácsos ágyan aludjon? Most Benedekről, meg régebben Domiról jutott eszembe, hogy ő például kb. annyi idős lehetett, mint most Livi, mikor átkerült rendes ágyikóba, olyan leesésgátló micsodával felszerelve. De sztem Livi még kicsi lenne hozzá, mert sokszor felül álmában, aztán eldől, mint a krumplis zsák, aztán ha pont ott dől hátra, ahol a nyílás van a lemászáshoz, akkor leesik.

Képzeljétek (most csak az erős idegzetűek olvassanak tovább), előbb Zoli csípős kolbászt evett, nem a nagyon durvából, csak olyan finoman csípősből. Livi persze egyből szaladt kérni, mondtam Zolinak, hogy, ha meg akar szabadulni tőle, akkor tegye a szájához és ha belenyal, tuti nem fog kérni. Így is tett, de Livi egyből harapni akart belőle. Azt azért már mégse, lecsíptem egy icipicit belőle és odaadtam neki. Meg se rezzent. :shock: Én csak lenyaltam utána az ujjam és már az marta a nyelvem kicsit. De mielőtt csengetne a rendőrség, többet nem adtunk neki, csak a kenyérből. :lol:

Ehune pár mai kép:

Összeöltöztünk
Kép

Jó mosógép, szép mosógép
Kép

Ablakon kinézős
Kép

Aranyos
Kép

Megfontolt
Kép

Vidáman ébredő
Kép

Bambuló
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska,
nézd meg még egyszer azt az alvós képet Benedekről! Jól látszik rajta, hogy már szét van szedve a kiságy, s az egyik oldalán csak akkora rácsdarab maradt, amekkora egy leesésgátló. Kb szeptember óta van így, de akkor még ott volt elötte egy komód, olyan jó kis sarokbaszorított kuckójelleggel, na akkor nem volt hajlandó benne aludni, kb 2 hónapig a földön aludt. Aztán elvettük, s így este oda lehet elé telepedni mesélni, olvasni, azóta alszik benne. Kecskeméten meg már nyáron is rendes felnőttkanapén aludt, nem esik le arról sem.

Kormi

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Kormi, akartam is kérdezni: a múltkori fotón láttam, hogy a rácsoságyatok falfelöli 2 oldalára pokrócok voltak terítve. Melegítési célból?

Kép Kép
coolasa
 
 


Gabus, a "bambulós" helyett szerintem a jövőben "okosan figyelős"-et írj, mert 20 év múlva ezt visszaolvasva Livicsek majd jól bedug téged valami lepukkant öregekotthonába..

Kép Kép
coolasa
 
 


Kormi,
megnéztem és téééééényleg! Elsőre nem vettem észre, csak annyit érzékeltem, hogy mind2 oldalon van rács. :oops:
Sajna a mi ágyunk nem ilyen, nem lehet állítani a rácsot. Vagy Ti is házilag buheráltátok meg?

Cool,
én is szoktam takrót teríteni az ágy oldalára, mert lusta vagyok betenni a szekrénybe. :lol:

Vettem bio kölest, Livinek mérsékelten jött be, nekem viszont nagyon! :lol: Egy az egyben olyan, mint a "Kuki" fedőnevű sárga izé, biztos tudjátok, mire gondolok.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Dobpergés...
...
...
...
...
...
LIVI A BILIBE PISILT!!!

Szitu ugyanaz, mint a múltkor, csak most Zoli volt vele. L ráült, mondta neki Z, hogy pisiljen és pisilt, egy rendes adagot. 8) :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, Livi nem egy akadékoskodó típus. Szerencse fiai vagytok!

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!
Először is CSUDAJÓ képeket tettetek fel!
Nekünk még nincs alvós :?
Vuka, nagyon szupi az avatar!
Cool, a tiéd is! Látom Nokival nagyon hasonlítatok egymásra :lol:
Gabus, dobpergés,.......gratula! Liviapu nagyon büszke lehet most :) Örülök, hogy bejött a pufiköles. a Kukit ismerem, de az kukoricából van, nem?
Sasha, remek, hogy a betegeskedés mellett jut idő egy kis kártyapartira. Rád fért!
Bubek, ezt a kicsinyítést majd máskor is írd le nekem :oops: /Lusta vagyok elmenteni, mert nem találnám meg. Soha semmit nem találok meg./ Köhöm,...csak nem tesója lesz Marcinak? :?:

Csajok, ma elkezdtünk dobozolni. Káosz a lakásban,...Szonja először döbbent és nyűgösködött majd felpörgött és ő is pakolt. Ezért zsákba raktam szinte az összes játékát, mert a legtöbb lenyomata a talpamon figyel :evil:
Aztán egyszer csak nem fogok jelentkezni úgy január közepéig /mi a háttérben ez az újongás, tapsvihar?/ mert, Veresen még nincs netünk csak folyamatban. Esetleg ha apa ráenged a laptopjára :roll:
Remélem kedden sikerül elmennünk a szülinapi bulájba. Cool, persze ez nem kérdés, te már klubbos napokon része vagy az autónknak Nokedlivel :wink: ....és már izzóm is van :D

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa,
aha, kukoricából van, de az íze tök ugyanez. Sztem.
És kábé mikor lesz az az egyszer csak? Nehogy úgy járjunk, mint Bárcsak Bubekkel egy évvel ezelőtt, hogy ha 2 órán át nem írt, azt hittük szülni vannak. :lol:

Cool,
bezzeg Ti, egy jó szavatok sem lehet Nokira, mi? :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus,...egyszer csak kedden vagy csak csütörtökön,...előtte persze írok vagy küldök vkinke SMS-t :)
Tényleg én Kukit már nagyon rég nem láttam :roll: Mármint puffasztott kukoricát mielőtt meg vki sajnálkozna rajtam :wink:
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Kuki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A Sparban a csipszes polcon van legalul. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Bubek meglepijéről elsőre nekem is kistesó ugrott be, másodikra meg az, hogy elhoz valakit a klubba, mondjuk Jucust. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Nagyon szupik a képek. :lol: Sajna visszaolvasni nem tudok mert hulla vagyok(mikor nem!? :roll: :evil: ).Most értem a romeltakarítás végére ugyanis ma folyt.köv szülinapiztunk a barátokkal. :D Ezért is jöttem sok-sok képpel(előre is bocsi)és egy alvóssal,hogy én se maradjak le. :wink:
Mindenkinek szép álmokat!Pussz.Dia
Alszonak a fiúk. :?
Kép
Barátnőm Noncsika és a barátom Benedek. :lol:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Halihó!

Mindjárt megyek aludni, csak előtte bekukkantok. Még így utoljára huszonévesként :cry: :roll:
Voltunk ma Gödöllőn, szupi volt, mint mindig. Ittam Mozart likőrös kávét, meg forró puncsot :oops: :lol: Isteni finomak voltak!!!! Hát, ha ettől nem alszik jól Petike.... :roll:

Bubek meglepije engem is izgat, agyaltam már rajta hogy mi lehet, de ilyen merész dolgok eszembe se jutottak :roll: :lol: Nagyon-nagyon kíváncsi vagyok!!!!!!!

Szép álmokat mindenkinek!

Kép
mancs
 
 


Sziasztok!
...azt hittem nem tudok majd visszaolovasni a sok-sok hsz-tól erre tessék! :shock:
Domi szülinapi képei nagyon visszaadják a hangulatot! Látom, lett sok ajándék is!
Gabus,....megnézem a csipszek alatt :wink:
Mancs, ezt Neked: Kép

Megyek,...apa nincs itthon így ketten pakolunk Szonjával. Én be ő ki :) Meg tépi szét az újságaim,...szelektált melyik jöhet a házba és melyik nem :lol: És minden rombolást sikolyokkal üdvözöl :?

Szép vasárnapot mindenkinek!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa, le vagyok taglózva, hogy x hétig nem leszel. Sírok is. :cry: Hüphüp.
Ha kedden megyünk együtt, vigyek autósülést vagy még nálatok van a már bejáratott?

Dia, pont ilyen hintalovat vettem én is barátnőm kislányának, még nem adtuk át, remélem rajongani fog az ötletért.

Mancs, borzasztó lehet most neked, őskövületnek. De azért látom, megtalálod a módját az önvígasztalásnak..

Kép Kép
coolasa
 
 


Mancsi,
BOLDOGSÁGOS SZÜLINAPOT! Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Livi megint visítozik, áááááááááááááááá! :?

Mancsi,
boldog szülinapot!
:D

4 hónap múlva követlek a 30-asok klubjába. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Cool!
Mi örököltük a hintalovat(szerintem elég borulós).De lehet,hogy Domi lovagol túl vadul. :roll: :lol: :lol:

Mancs!
Üdv a harmincasok klubjában. :wink: Na,most már Te se tudod elmondani,hogy huszonéves vagy. :lol: :lol:
Kép


Mindenkinek cupp.Holnaptól ismét hajnali tudósító leszek. :evil: :lol:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Dia.......hm, szóval borulós. Nem jó hír, bár akinek én vettem, az egy szelíd kislány. De majd felhívom a szülők figyelmét a mellesleg közvetlen életveszélyre. Boldogok lesznek. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Mancsi, ugye hogy túl lehet élni? JUHHHÉÉÉÉ, Boldog szülinapot! :)

Cool, jó az avatar, montamén.... :)

Livinek juhhhé a bilkópiskóhoz. :wink:

Csak ezt az oldalt olvastam vissza, még, szóval most csak erre reagálok.

Amúgy meg tegnapi nap először Benyófi a nagyiékkal volt reggeltől estig, szóval 9-től 6-ig, és túlélte, sőt, egészen vidám volt. Mikor megérkeztünk este, a nagypapival birkóztak a földön, ránknézett és ment tovább a hancúr. 8) Mi meg jól éreztük magunkat, szülővárosomba utaztunk, érettségi találkozóra. Szuper jó volt, komolyan, annyira jó volt nem egy lopott órácskára elszabadulni. :)

Ma Vörösmarty tér volt a program. Bence még sétált is, az új bélelt bakancsban. :wink:

Natasa, úúúú, nem irigyellek ezzel a pakolással, de a költözködéssel igen, szóval, hogy mentek az újba, de ez a dobozolás, zsákolás........brrrrrrrrr. :x

Gabi, ez a fránya Libri....hétfőn, vagy kedden már mindenhol kipakolják a könyvet, pedig már egy hete elvitték, de rohadtak, és nem teszik ki. Nincs rá magyarázat. :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Alvós képek :)

1 hetes

Kép Kép
Vendég
 


2 hetes

Kép
Vendég
 


3 hetes

Kép
Vendég
 


8 hetes
Vendég
 


Szóval 8 hetes

Kép
Vendég
 


Ezt pedig Vukának, első Városligeti talin....ú, de picik voltak :)

Kép
Vendég
 


Naaaaaaaaaa, Eszti, kimaradt a 4-7 hetes alvós, és a 9. héttől lévők heti bontásban...!! Mit is mondtál, mikor akarsz ma lefeküdni? :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool 8)
Vendég
 


Vuka, szólj rám holnap este, hogy tegyem be a dvdket (prison break!!)

Kép Kép
coolasa
 
 


hahó,

nem sok a jóhír most.
Meglepi meg majd meglepi - nem árulom el...bibííííí! :)

Marci tegnap elkezdett tüsszögni, ma meg már fáj a torka (minden falatra öklendezik szegény), kicsit szívni kell az orrát (3x-4x napközben) és 38 a láza....hát hogy lesz ebből kedden szülinap?!?!?!?!
Tisztára el vagyok kenődve most.... :cry: :cry: :cry:
(azért nagyon reménykedem, hogy helyrejön, eddig az ilyen megfázásos balhék 1 napig tartottakk nála. Jó lenne ha most sem lenne több 2-nél. :?

Nálunk tegnap megvolt a családi szülinap, Marci annyi ajándékot kapott, hogy a szülei elfelejtették odaadni az övékét...tiszta ciki volt. :evil: De azért este megkapta, és játszott is vele egy keveset.
pár kép:

Ajándékhegyek:
villogó, zenélő repcsi:
Kép

kreatív, és zene fejlesztés:
Kép Kép

(tőlünk egy farmot kapott, ami az állatok hangját imitálja, ha megnyomja a képeket rajta. Arról még nincs kép, de majd lesz.)

tojta... (jépatojta, ami állat fincsi volt. máááá nincs is :wink: )
Kép Kép
Kép Kép

Jedi v Cool, :wink: bár inkább Jedi :lol:
Az ülést meg lementem és lefotóztam, mert bátyámék még nem hagyták itt, mondván még nem vették meg a másikat amit akartak, és addig még használják. A márkája Brevi, de nem tudom, hogy hány kilótól van, mert be volt kötve, és az a hátuljára van írva. Mindenesetre a Lukács most 4 éves, és most nőtte ki.
Az általam készített zseniális képek:

Kép Kép Kép Kép

Na akkor mostantól tessék szurkolni nagyon-nagyon, hogy Marci rendbejöjjön keddre.

Pusszancs!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Jaj, most látom, ebből úgy tűnik, mintha nem is kapott volna olyan sokmindent:
Kpott még mobiltelefont, meg kiskockákat, amiben kisállatok vannak (FP), meg kis könyveket (12 db!!!), amiben szintén háziállatok vannak, minden könyvben 1 féle.

Akartam még, hogy Dia nagyon vagányak a képek! A puszis a legjobb!! :wink:

Liviről meg már nem kell semmit írnom...imádom!!! :lol:

Natasa költözzetek csütörtökön, okés? :wink:
(addig is jó pakolást! :wink: )

na megyek, mert felébredtek a fiúk...
csövi

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek, gyors helyrebillenést kívánok egészségileg! Keddig mindenki vigyázzon magára, mintha a világörökség része volna!
(Nagyon szép az ülés, és mivel én nem vagyok tájékozott etéren, hagyatkozom arra, hogy ha a bátyádéknak jó volt ilyen hosszú ideig, akkor nekünk is tökéletesen megfelel majd! Írj részleteket, a hol, hogyan, mennyiért, mikor kérdésekre.. és mégegyszer köszönjük!)

ui: tetszik a kaspótok :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!

Bubek,
jobbulást Marcinak! Még azzal is kiegyeznék, hogy az legyen a meglepi, hogy meggyógyul keddre. :)

Viszont aznapra havazást is mondanak, így kocsi nélkül érdekes lesz. Na, majd meglátjuk. Már úúúúúúúgy várom! :D

Gyerekek, minden alvós kép szuper, de tegyetek fel mostanit is. Sőt, inkább azt. Picinek láttam a babákat aludni, csak manapság nem. :wink: :lol:

Na megyek pizzát rendelni. 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Halihó!

Nagyon köszönöm a köszöntéseket, aranyosak vagytok. Ki lehet bírni a 30-at :oops: :lol:
Akkora meglepetésben volt részem... Anyukámék+ a nagyszüleim eljöttek felköszönteni! Apukámnak is ma van a szülinapja (51) úgyhogy ez nálunk mindig nagy dupla ünnep. Nagyon jó volt, csak olyan hamar elment ez a nap :cry: Kaptam sokmindent, rengeteg csodaszép virágot, meg tortát is :P

Gabus,
én azért nem tudok olyan klasszikus ágyban békésen alvós képet föltenni, mert nappal nem ott alszik, este meg örülök, hogy elaludt, nem próbálkozom megvakuzni :roll: De rám amúgysem lehet panasz, mert raktam fel friss alvós képeket :wink: :D

Bubek,
jobulást Marcinak! Ne toljon már ki itt velünk, hogy pont most betegszik le... :roll: :shock: Jobb vmivel a helyzet takonyügyileg?

Én ismerem a Bubek-féle autósülést. Brevi. A sógoroméknak ilyen volt, a kislány 5 éves koráig használták, most kapott újat. Meg voltak vele elégedve. Asszem azt mondta, hogy 0-18 kg-ig van, de erre nem mernék megesküdni.
Holnap megyünk zenebölcsibe, most először. Eddig mindig közbejött vmi. Hol kórház, hol takonykór... Kíváncsi vagyok.
Petikének nem használt se a puncs, se a Mozart kávé, mert volt nyafi éjjel, vagy 6-szor :shock:

Kép
mancs
 
 


Tali pontosan mikortól lesz, és meddig tart :?:
Parkolni ott hol lehet? Az M3-al párhuzamos szervízúton, vagy mellékutcában, esetleg a háznak van saját területe, ahova be lehet állni :?:

Információt lécciiiiiiii :!: :!: :!:

Kép
mancs
 
 


Na mi van? Mindenki a Csak szex....-t nézi? Nekem is veszi a videó. Hehehe.

Kép
mancs
 
 


Mancs, de hogy lehet 5éves korig használni, ha 18 kgig van hitelesítve? Egy ötéves 18 kg??
Én nem nézem a csak szexet, már láttam, és borzasztóan gyengucinak találtam. Ha már valamit direkt viccesnek szánnak, legyen is az. De persze ez a legnehezebb.
Natasa eddig 2x szállítmányozott minket a talira, és első alkalommal a közösségi ház utcájában, gyakorlatilag az épület előtt talált szabad helyet, másodszor meg ha jól emlékszem a ház talihelyszín előtt van közvetlenül egy Kozát tér vagy hasonló, ott is 173648392993 szabad hely volt, a bőség zavarával küzködtünk...

Kép Kép
coolasa
 
 


a kozát az kozáK persze, azért helyesbítek, mert a leírásom alapján sosem találod meg....

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool,
aha, lehet egy 5 éves 18 kg-nál kevesebb. A sógoromék kislánya pirinyó, a legkisebb az oviban. Hát így :wink: Jó, lehet, hoyg nem volt 5 éves, csak 4 éves és 11 hónapos :lol:
OK, akkor asszem nem lesz gond a parkolással. Mert ez többszörös összetevőjű dolog: egyedül megyek, plusz ott figyel hátul Petike, aki vagy ordít vagy nem, soha nem jártam még arra egyedül kocsival, és még parkolóhelyet is keresni... A fantasztikus tájékozódóképességemről már nem is beszélve... :lol:

Időpont?????

Kép
mancs
 
 


Csákány!

Mancsi,
hűűűű, de fiatal apukád van! :D Enyimé '56-os évjárat. Anyu meg '55-ös. 8) Zoli szülei meg az enyémek közt van 15 év. :shock: Ők viszonylag későn kezdték, enyémek meg kissé koránnnnnnnn. :roll:
Bulej fél 12 körül szokott kezdődni és min. 3-ig eltart.

Én sem nézem a mindent csak ezt ne című filmet :lol: , megmondom őszintén egy percet sem láttam belőle, csak azokat a jeleneteket, amiket a film futtatásakor lehetett látni a tévében. Nem indított meg... De így vagyok a Szüli felivel (keresztjány hívja így) is, meg a hasonló filmekkel. Semmi bajom velük, csak "véletlenül" sosem kapcsolok oda. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, az én papám 38-as, bibiiiii.

Kép Kép
coolasa
 
 


hahó,
bíztató híreim vannak Marcit illetően.

De előbb, jajajajajajajajajajjj!!!! Mancs, hát tudtam, hogy mit felejtettem el!!!!! Jajajajajajajajajajj!!!!! Boldog Szülinapot! (tényleg kibírható a 3 x is... :? ) én már csak tudom a krisztusi korommal.... :? 8) :oops: :evil:

szóval Marci:
már alig jött most este takony a nóziból (pedig csak a Nasivint kapta, sterimárt most nem) az is átlátszó. 37,2 volt a hőemelkedése most este, szóval sehun a láz, amit a du-i 38 után estére vártam. Hurrá!! Holnap még jól gyógyulunk, és kedden meg már ihajcsuhaj lesz.

Még nem is írtam, de olyan egy barom, hülye anya vagyok, (valszeg miattam fázott meg) hogy iszonyú. Nem is értem hogy a túróba lehettem ilyen... :evil: .... Na mindegy. A lényeg, hogy szombaton, amíg a bulira készültünk, takarítottunk, Marci is le-föl mászkált, és sikongatott a nagy rámolásban, és kimelegedett ő is, meg én is. És éreztem hogy nagyon-nagyon meleg van a lakásban, gondoltam MArci kap egy sapit, meg úgyis egy vastagabb pántos naci van rajta az majd védi a mellkasát, hátát és kinyitottam a fölső kisablakot (nekünk 2 ablak van egymás fölött mindkét szobában, alul nagy, fölül kicsi) szellőztetni. És közben tovább csináltuk a dolgunkat. Kb. fél órát volt nyitva az ablak, és MArcin sapi is volt, de ez nem volt elég. Pedig még eszembe volt, hogy adjak rá egy pulcsit is, de aztán elvetettem mert így is dög meleg volt a lakásban mindenhol. És ez a fél óra volt az, amikor szerintem megfázott. Bár az, hogy a torka fáj, azért gyanús, hogy lehet, hogy mégsem ettől....Lehet még, hogy a rendelőben szedte össze amikor az orthopedián voltunk. Na mindegy, azóta átkozom a hülye fejemet... :evil: Legalább annyira haragszom magamra mint múltkor Ilba... :evil:

Mancs, ott lesz mindig parkolóhely tuti. A tali fél12- 12 környékén kezdődik, és addig tart, amíg ott maradunk. szerintem 3-fél4-ig kb. Legalábbis múltkor asszem valahogy így jöttünk el, nem?

Na megyek berámolom a mosogatógépet, és intézem a többi dóóóóódomat. Jóéjt nektek!

JA mégegy amit el akartam mesélni:
A buli de-jén Marcinak a kisszobában kellett aludni, mert áthoztuk a kiságyat, hogy legyen hely a másik szobában. És tök jól aludt!!!! Igaz a végén kilógott a feje az egyik odatett párnára, (sajna ezt a pozitúrát nem tudtam lekapni) de aludt így de több mint egy órát. (De mindig csak olyan 40 -45 perceket alszik általában)


Na szóval így (mindez legfőképp Gabinak....hátha nem volt még elég Marciból :wink: )
Kép Kép

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Halihó!

Na ma már tényleg megtartottuk apukám és a nagymamám szülinapját, az ajándékokat is átadtuk, amiket ugye már a múlt héten kivittem. :lol:

A filmet én úgy "néztem", hogy közte megvacsiztunk, Petrát is megetettem, visszaolvastam, megfürdettem a kisasszonyt, szopiztunk és bealtattam. Nekem egyébként az egyszer megnézhető kategóriába tartozik.

Én elsős koromban, vagyis 6 évesen voltam 18 kg. :shock:

Gabuska készítettünk videót az úszáson. Nagy áldozatot hoztam, majd megfagytam, amikor a vízből kimásztam, rohantam a géphez, lenyomtam fél percre majd spuri vissza a vízbe. :wink:
Sajnos kicsit sötétek lettek, mert pocsék ott a fényviszony.
Majd apát mindjárt rászabadítom a gépre, hogy tegye fel őket, mert még sose csináltam ilyet.

Na megyek, mert még van egy csomó dolgom.
Ja tényleg, holnap el akarok menni az IKEÁ-ba, kicsit nézelődni, esetleg vásárolni. Esetleg még valaki?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Mancs boldog szülinapot kívánunk!!!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?