Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Nagyon köszönöm ezeket a kedves köszöntéseket, tök jó szívvel jövök ide. :lol:

Fény, nagyon szép a naptárad. Tényleg nagyon jó ez a progi és egyszerű is.

Búzaszem, tök szépek a képek. Milyen szépen megmutatta a kisfiad az arcát. Az enyémnek állandóan könyörögni kellett...szégyenlős volt... :lol: Pedig 3szor is voltunk 4d-n. Ha jól látom ugyanott, a Semmelweisben a litoterápián.?! Milyen furcsa, hogy nemrégen még én is csak uh fotón nézegettem, most meg már pont ma kéthónapos Zalánka :roll:
Egyébként hol és kinél fogsz szülni?

Képekkel még jövök :!:

anicsn
 
 


Ja, ez kimaradt:

Davallia, milyen pelust lehet rendelni, lehet, hogy engem is érdekelne a dolog?!?

anicsn
 
 


A naptáram
Kép
Sajnos nem tudtam kisebbe feltenni :cry:

anicsn
 
 

 
 

A kép, ami a magic-kel készült (ez van a naptárban)
Kép
Bocsi a hozzászólás özönért :oops:

anicsn
 
 


Sziasztok!!!

Anicsn.
Én is ugyanezt a naptárat választottam!! :D
A képet amit rátettél kilehet egy picit nagyitani,úgy jobban mutat szerintem!!!
Meg tudod a betűk,számok formáját,szinét változtatni!!!

Na akkor most én kérdeznék tőled!!!
Ezt a magic progit hogy töltötted le??És hogy lehet ilyen képet csinálni???

ancsi26
 
 


Sziasztok

Kriszta, Eszter
Köszönjük a Miki ünnepen ott lehettünk, nagyon jól éreztük magunkat. Az Esztenás együttes nagyon jó volt.

Janka
Milyen volt a mikulásvonat? Küldtem képeket.

Timi
Küldtem képeket. Pénteken menjünk a táncházba!!!!! Beni alig várja.

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Nem épp babás a kérdésem, inkább mamás :lol:

Ki mivel végzi a szőrtelenítést?
Én borotvát használok, de most nagyon szeretnék váltani.
Néztem epilálót, erről kérdeznék a hozzá értőktől.
Mennyire fontos a hűsítő és a masszírozó fej?
Ahogy én nézegettem, a sima alapgépeket már 4000ft-tól lehet kapni.Viszont amiben a fent említett funkciók is megvannak, azok már egy csöppet többe kerülnek.
Szóval tudtok felvilágosítást adni?

Köszönöm!

Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


[quote="panka"]S írta:pankaziasztok!
Van még egy szuper program :)
http://www.picget.net/magicphoto/download.html
Ebből a képből
Kép
ezt alkottam :)
Kép
Jó éjt :D


Ancsi, ez az a program, egyébként viszonylag egyszerű, biztosan menni fog neked is! És köszi a tippeket!

Szőrtelenítés: én kozmetikushoz járok gyantáztatni, "ott" pedig borotva.
Gani, nekem volt két fajta epilálóm is, hozzá lehet szokni. Szerintem felesleges a masszírozó fej, mert az elején úgyis nagyon fáj, utána meg már lezsibbad a testrész, amin használod, és akkor már nem is érzed!

Davallia, pelenkák szerintem majd fognak engem is érdekelni, de majd csak januárban. Elég nagy mennyiséget kaptunk a Télapótól :lol:

anicsn
 
 


Anita!

Én gyantázni szoktam otthon. Van epilátorom is, de az nekem nagyon időigényes.Egyébként, ha eddig borotváltál biztos fájni fog az elején, de hozzá lehet szokni.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok Miskolciak!

Szeretnék nektek egy oldalt ajánlani ami nem kifejezetten babákkal de velünk nőkkel foglalkozik fórum témában.

Ha van kedvetek regisztráljatok és beszélgessünk minden minket érintő dolgokról. :D

http://www.noivonal.hu
babe79
 
 


Anita :)

Nekem van epilátorom, de képtelen voltam hozzászokni:( Anno, amikor még bagóztam, odakészítettem magam mellé egy doboz cigit, és többször leizzadva, rosszulléttől környékezve lekínoztam a szőrömet a lábamról. Sajnos nekem elég erős, és sötét, annak ellenére, hogy szőke vagyok. Szóval nekem nagyon nem jött be, de biztos az én fájdalomtűrő-képességem nem túl jó a lábamon. Amúgy haladósan borotva az utóbbi időben, mert kozmetikust nem tudom megszervezni, mármint nincs kire hagynom Gigit, és oda meg nem akarom vinni. Vagy elég jó gyantacsíkokat lehet kapni, azzal is sitty-sutty lekapom, ha éppen hangulatom van. Kevésbé fáj, mint az epilátor.

LÁNYOK!

Sos, segítségre van szükségem. Egy cikket készítek a Figyelőnetre a gyes utáni álláskeresésről. Tudom, hogy van köztetek olyan, aki már dolgozik, vagy éppen most fog visszamenni a munkahelyére- ha van hova.
Sajna, kicsit el vagyok csúszva a határidővel, így nagyon gyorsan kellene nekem emilben 10-15 sor, névvel, vagy anélkül, vagy monogrammal, ahogy tetszik.
Legkésőbb péntekig várom azokat, akik hasonló cipőben járnak: mire vagyok kíváncsi:
Mikor kezdted el a munkakeresés, már a gyed vége felé, vagy a gyes alatt/után? Mennyi idő alatt kaptál munkát? Mi a végzettséged?Ha korábban visszamentél, miért tetted?
Találkoztál-e negatív diszkriminációval a keresés folyamán? Téma volt-hogy van -e kisgyereked? Egyáltalán, mit a tapasztaltatok? stb....

Nagyon szépen kérek mindekit, aki tud, segítsen, nem kell hosszan írni, csak a lényeget. És azt, hogy hogyan hivatkozhatok rád...

A levélkéket a szjudit@hajzso.hu címre küldjétek!
előre is köszi a segítséget!!

szép napot:
Fény
fény
 
 


Rosszul írtam a címet! Helyesen tehát: zsjudit@hajzso.hu
fény
 
 


Sziasztok!

Anicsn!
Üdvözöllek :) !

Anita!
Nekem sima epilátorom van, nincs semmilyen extra feje. Nem is vennék ilyet, mert csak az elején fáj, annyit meg nekem nem ér. Viszont nem tart olyan sokáig a hatás, mint ahogy a reklámokban mondják. Ráadásul az idén egyáltalán nem használtam, mert a borotva sokkal gyorsabb. Ja, és én csak a lábamon tudom használni.

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 



Sziasztok lányok! Rég voltam. Még mindig nem jött meg, és semmi jelen sincs, hogy meg akarna. A jövőhéten szerdán megyek a dokimhoz, hétfőn tesztezek szoritsatok, hogy legyen pocaklakó testvére a manónak. puszi mindenkinek

Davallila: Van nálatok 6-os méretű pelus, olyan ami 16kg-tól van, mert nekem olyan kellene, mennyibe kerül? :lol:

Kép
Kép
lusti
 
 


Szép jó estét mindenkinek!

anicsn,bvigh,Fény,kbetti!

Köszönöm a segítségeteket!
Az én fájdalomküszöböm, hááát nem épp óriási :oops: Így a gyanta mellett döntöttem.Remélem beválik majd, hogy lekapom, könnybeszökő szem, és pár 10 mp.után vége :lol:
Sajnálnám az epilálóra kiadni a pénzt úgy, hogy nagyon könnyen lehet, hogy a fájdalom miatt nem is venném elő 1-nél több alkalommal.Akkor meg csak a pénz állna benne, haszna nuku :twisted:

Karácsonyra fogok anyóstól kapni.Majd ha kipróbáltam, megírom :lol: :lol:


fény!

Máris írom a pü.-t!

Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


fény!

Ment a mail!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


anicsn!
A Semmelweisben fogok Hajas Sándornál szülni előre láthatólag jan 24én. De én már 3a után zöld utat adok a bébinek amikor betöltöm a 37. hetet.
A Mikulás buli nekünk is nagyon tetszett sok szép szines program volt.
Eszter!
Ma du tudtam meg hogy holnap szerelik a radiátorunkat. VAgyis vasárnap egyet sikerült is feltenniük. Ma 1től 4ig csak leszedni sikerült a másik hármat, reggel folytatják. Hanna még mindig nagyon köhög és most már hörög is. Lehet hogy a Spiropent hatása mert az hörgőtágitó.
Szegény Domikának ma is felszúrták a bal fülét már 4. napja minden nap. Továbbra is infúziót kap de már néhány falatot evett. Biztos jól le fog fogyni pedig csak 13kg és mindjárt 3 éves.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Fény, én még most kezdtem a gyermekágyi itthon létet. Sajnos nem tudok segíteni :cry:

Lusti, én nagyon- nagyon szurkolok, hogy legyen pocakbabád :!: :!: :!:

Gani, remélem bejön a gyanta, én nagyon szeretem!

Búzaszem, én is a Semmelweisben szültem :lol: . Én is vártam már a 37. héttől babót, de még túl is hordtam majdnem két hetet, remélem te nem fogod! Pedig még a sok szomorú esemény miatt a családunkban még izgultunk is, hogy nehogy korababa legyen Zalán :!:
Domikának mihamarabbi gyógyulást, szüleinek kitartást kívánok! Remélem hamarosan hazajöhet!
Hanna babának is hasonlókat kívánok!

Szép estét mindenkinek!!!

anicsn
 
 


Bkriszta!

Férjeddel beszéltem, ennyit tudtam meg.
Ikeas tárolót nagyon várom, mert már az agyamra megy a sok kis kütyü a gyerekszobában. :lol:
Szombaton vizsgázom, de ha nem gond akkor küldök egy sms-t, mert Mályi felé fogok hazajönni. Már ha nem gond, hogy beugrok érte. Köszönöm.
Éva
neva
 
 


Sziasztok!

Ancsi, nem felejtettelek el ám! Küldöm majd a leírást, csak iszonyat sűrű napunk van. Ma rendeljük meg a fát és a cserepet a házra, meg ajtókat is kell vennünk.
Kettőkor pedig doktornénihez megyünk, mert Zalán ma kapja meg a kéthós oltást! Annyira ideges vagyok, remélem jól fogja viselni. Lehet, hogy én jobban fogok sírni, mint ő :oops:
Szép napot mindenkinek! Szorítsatok nekünk! :wink:

anicsn
 
 


Sziasztok lányok!

Anincs: nem kell parázni a védőoltás miatt, általában a mamák jobban szenvednek mint a gyerek. Én is tiszta ideges voltam amikor kaptuk az oltásokat, aztán meg egy picit sirt csak a gyerek, utána meg nevetett a dokinénivel bolondoztak. Mi anyák már ilyenek vagyunk, aggódunk minden miatt. Nyugi nem lesz semmi baj.

Eddig még nem jött meg, igy sztem van pocaklakó, de még nem akarom elkiabálni csak ha biztos. puszi lusti :wink:

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Lusti!

Nagyon sok boldogságot, egészséget és örömöt kívánunk a kicsi fiadnak!Istenke éltesse Őt! :P

Milyen ajándékot kapott a nagy ünnepre?
Örült az ünnepnek?Vagy esetleg a hétvégén fogjátok tartani?

anicsn!

Átvészeltétek a szurit?Hogy viselte Zalán?

Jó éjt mindenkinek!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Még egyszer beteszem, mert eddig csak egy-két alanyom van, aki tud a témához hozzászólni, kérem segítsen!

LÁNYOK!

Sos, segítségre van szükségem. Egy cikket készítek a Figyelőnetre a gyes utáni álláskeresésről. Tudom, hogy van köztetek olyan, aki már dolgozik, vagy éppen most fog visszamenni a munkahelyére- ha van hova.
Sajna, kicsit el vagyok csúszva a határidővel, így nagyon gyorsan kellene nekem emilben 10-15 sor, névvel, vagy anélkül, vagy monogrammal, ahogy tetszik.
Legkésőbb péntekig várom azokat, akik hasonló cipőben járnak: mire vagyok kíváncsi:
Mikor kezdted el a munkakeresés, már a gyed vége felé, vagy a gyes alatt/után? Mennyi idő alatt kaptál munkát? Mi a végzettséged?Ha korábban visszamentél, miért tetted?
Találkoztál-e negatív diszkriminációval a keresés folyamán? Téma volt-hogy van -e kisgyereked? Egyáltalán, mit a tapasztaltatok? stb....
Elsősorban azok jelentkezését várom, akik nem tudtak visszamenni a régi munkahelyükre, és az is érdekelne, hogy el tudott-e helyzkedni végzettségének megfelelő állásban?
Nagyon szépen kérek mindenkit, aki tud, segítsen, nem kell hosszan írni, csak a lényeget. És azt, hogy hogyan hivatkozhatok rád...

A levélkéket a zsjudit@hajzso.hu címre küldjétek!
előre is köszi a segítséget!!
szép estét!
Fény
fény
 
 


Helló!

Lusti, boldog születésnapot Ákosnak! Mi is ünnepelünk a hétvégén, szintén a másodikat! :D

Fény, én sajnos még nem tudok segíteni. Hannával kapcsolatban az jutott eszembe, hogy talán vehetnétek együtt egy szép kis meséskönyvet, amit csak és kizárólag este, a kiságyban nézegettek, olvastok. Hátha ez segít.

Sikerült letöltenem a programot és csináltam egy éves naptárt. Köszi Janka! (A múlt héten megsütöttem az adventi gyömbéres sütidet, nagyon fini volt!)

Jó éjt!

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Én zártam a tegnapi napot és én nyitom a mait. :D :wink:

De milyen éjszakám volt! Először Lóri nem akart aludni. Majdnem 11 volt, mire elaludt. Persze egyedül voltunk itthon, mert Tamás elment hokizni. Mikor végre elaludt, kicsit neteztem, hazajött Tamás is, beszéltünk, mentem aludni. De nem tudtam. Fél egykor rámjött egy köhögőroham (mert péntektől meg vagyok fázva), kirohantam a konyhába, tea, cukorka. Mondom amíg hat, nézem a tévét. Volt egy film, azt már végignéztem. 3/4 1 volt. Mentem aludni. De megint nem tudtam. Aztán Lóri felsírt, mikor elszenderedtem. Utána megint nem tudtam visszaaludni. Mikor már sikerült volna, ismét elkezdtem köhögni, úgyhogy kb. 3/4 3 volt, mikor elaludtam. Ma meg megyünk vásárolni karácsonyra, csúcsformában leszek. :lol:

Ennél jobb napot mindenkinek! :wink:

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Lusti, boldog szülinapot Ákosnak!

Szurit jól viseltük, én kevésbé :oops: , de Zalán nagyon ügyes volt. Az éjszaka is jól telt, se láz, se nyügi csak alvás :lol: 5650 gramm és 62 centi a lelkem :lol: , nagyobb volt, mint egy 4 hónapos kislány, aki ott volt :lol:

Ancsi, írom. Most már tényleg! :lol:

Dodus, sajnálom az éjszakádat :cry:

anicsn
 
 


Sziasztok!!

Ákosnak boldog szülinapot!!

Dodus!
Gyógyulj meg!!

Anicsn.
Megkaptam! :wink:
De irtam is!!! :wink:

Tegnap megjártuk a szemészetet!!
Minden rendben van Meli szemével,hálistennek!!! :D
Ez a doktornéni egy TÜNÉR volt!!!!

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Marika,Delice,Búzaszem,Ditta,Panka,Koda,Fény,Neva,Dodus!

Az iwiw-en jelöltelek benneteket ismerősnek!
Remélem nem baj!:-)
írtam üzit is, mégse legyek totál ismeretlen:-)Amúgy ott Győriné Golyán Anita (Ancsi) vagyok!Ha valaki még ott is fenn van, jelölhet! :lol:
2 napja bírkózok az ismik felkutatásával :lol:

Kellemes délutánt/estét mindenkinek!

Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 



Sziasztok lányok! Köszönjük a köszöntéseket, nagyon aranyosak vagytok. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anicsn: mondtam neked, hogy a gyerkőcök jobban birják a szurit, mint a mamáik. :lol: :lol: :wink:


Jó éjszakát mindenkinek! puszika holnap jövök. után ./ kedd.22.17 van most. /

Kép
Kép
lusti
 
 


Gani!
Szörtelenítés: én is borotvát használok, és ez gyors, csak ugye gyakrabban kell.Pár hónapja én is venni akartam egy epilálót,
de a kolléganőm mondta, hogy inkább elhozza az övét és mielőtt veszek egyet, próbáljam ki.
Nos kipróbáltam, és jó, hogy nem vettem. Én eléggé szőrös vagyok, és fél óra alatt nem végeztem egy lábbal, ráadásul 3 nap uztán már megint kellett volna használni.
Így nekem sajnos nem vált be az epilátor.
Bár már látom, hogy a táma letudva... :lol:

Fény!
Remélem már összejött a szükséges anyag a cikkhet. :)
Elég jó téma!

Lusti és Dodus!
Nagyon boldog második szülinapot kívánok a srácoknak!

Kép

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

Lányok! Szorítsatok nekem, mert holnap veszik le az anyajegyemet. Eléggé be vagyok..........

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!

bvigh!

Gondolok rád!
Majd jelentkezz, ha végeztél!


dodus!

Lórinak, nagyon sok boldog születésnapot!Még legalább 98 évet kívánunk neki :lol: Erőben, egészségben!

Sziasztok!

Anita

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Dodus,
LórinakKép

Bvigh,
szorítok neked!

Lusti, igazad volt én tényleg jobban be voltam tojva :lol: , az oltásnál! Tök jól viselte Zalán :wink:

Ancsi, sikerült valamit alkotni? Felteszed?

anicsn
 
 


Sziasztok lányok!

Boldog szülinapot kivánunk Dodus a pici fiúnak, nem is olyan kicsike már mi? :lol:



Sajnos nálunk most nem lesz kistesó, megjött most reggel. :cry:
De legalább lehet próbálkozni. :lol:

Majd a köv. jobban igyekszünk. Sok puszika

Bvigh: szoritok, neked remélem sikerül, már nagyon jó lenne. puszi

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!!

Dodus.
Kisfiadnak nagyon boldog szülinapot kivánunk!!!

Anicsn.
Igen sikerült!!
Meg is csináltam a naptárat,de azt meg nem tudom feltenni!! :evil:
Mikor belemegyek a kicsinyitőprogiba nincs benne a mappában a kép!!Ha simán nézem a mappát akkor megvan,de már a progiba mikor kiakarom választani nincs meg!!! :shock: :shock: :evil:

Valaki ezügyben tud segiteni???

ancsi26
 
 



Anicsn.

Abban tudsz esetleg segiteni,hogy mikor csinálom a képet és mondjuk valamelyiket mégse akarom beletenni akkor hogy kell kitörölni??Mert nekem csak úgy sikerült,hogy mindet törölte ami rajta volt!!??

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Dodus!
Lórinak nagyon boldog születésnapot kívánok!

Köszi mindenkinek a drukkot!
Túl vagyok rajta, természetesen rosszul lettem. Még jó, hogy fekve csinálták.
Másodikán kel mennem varratszedésre.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Megint én!! :oops:
Csinálni akartam még ilyen sokképes fényképet és már nem engedi!!!
Ezt irja ki:30-time-trial over!Please register it!

Valaki leforditja nekem??Bár gyanitom valami próbaidő telt le??

Anicsn!
Neked is volt ilyen??

Sima fényképet enged csinálni kerettel,csak ezt a sok képeset nem!!!

ancsi26
 
 


Ancsi,
azóta én nem próáltam új képet csinálni :roll: . A képet úgy tudod törölni, hogy rákattintasz az egérrel és a billentyűzeten (jól írtam?) backspace.
Ja egyébként szuper a naptárad.

anicsn
 
 


Olyan kár, hogy nem pörgősebb ez a topic :cry:

anicsn
 
 


Anicsn.
Köszi,de az én billentyűzetemen nincs ilyen!!Lehet mert nootbook!!
De ha meg már nem is engedi akkor mindegy!! :( :(
Pedig még csinálni akartam!! :(

ancsi26
 
 


Sziasztok!
Zsuzsa jösztök ma este a táncházba? Esetleg még valaki? Az idén ma lesz utoljára legközelebb jan 5én.
Nagyon szuper naptárakat gyártottatok én képeslapnak valót készitettem.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Ancsi,
a backspace billentyű a törlés <---------------- ilyen jel van rajta!

Búzaszem,
muti a képeslapod! Hogy van Hannád? És Domi? Remélem jobban!

anicsn
 
 


Ilyen sincs rajta!!!

Nem próbáltál még csinálni több fényképet??
Nézd már meg neked engedi -e???

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Ancsi! Bocs, hogy beleszólok, de komolyan nincs törlés gombod. Az enter fölött van. Amikor írsz, azzal tudsz visszafelé törölni.
Még egyszer bocsi, remélem nem bántottalak meg!

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Ancsi, nekem enged csinálni a progi képet, de én eddig csak egyet csináltam!
Bvigh jól írja, biztosan van olyan gombod!
Próbáld letölteni mégegyszer a programot, hátha úgy engedi, hogy csinálj még képeket!

Jó éjt mindenkinek!


Kép

anicsn
 
 


Bvigh!

Dehogy haragszok és megvan a gomb csak nem olyan szaggatott nyil van rajta!!!! :D :oops:

Anicsn!
Majd megpróbálom!!!

LÁNYOK!!!!
S.O.S!!!!!

NEM TUD VALAKI AJÁNLANI SZILVESZTERRE VALAMI HELYET??????

ancsi26
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?