Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Köszönöm az együttérző szavakat!

Jövő héten kedden kell befeküdjek,mert hétfőn még van két vizsgám,amit meg kell csináljak.Karácsonyra már ismét csak 3-an leszünk. :cry:
Borzasztó dolog,de a kisfiunk nem életképes.Soha sem tudna a kinti világban létezni.Igazából a hasamban is egyre kevesebbet mozog már.
Voltunk Pesten,szörnyen bántak velünk.Úgy nézegették az UH -n a babát,mint egy majmot a cirkuszban.Aztán még hazudtak is,hogy középidős vetélést itt nem csinálnak,hozzájuk kell befeküdni.
:evil: Természetesen a saját dokim is meg tudja csinálni,mint kiderült.Gondolom kellettünk volna vmi tanulmányhoz. :evil:


Puszilok mindenkit!


Rejo
Nagyon sok boldog szülinapot kívánok neked!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a névnapi köszöntéseket! :D

Rejoka
Sok Boldog Születésnapot!

Ezo
Holnap feltétlen mond az orvosodnak a pecsételést... :!:

Dimet
Úgy látszik nem kerülnek el a rosszullétek..kitartást.. :)

Beteg anyukáknak,kismamáknak,babákank,leendő kismamáknak...szóval minden betegeskedönek jobbulást!

Rambóka
Hihi én is 84-es vagyok! :shock: :D

Norka
Grat Boginak..naon ügyike!!!!

Pussz Nektek!!!
Vendég
 


Okrisz
Nagyon sajnálom...nem tudok mit mondani...nem is lehet...veled vagyunk!!!!!
Vendég
 

 
 

Rejo!

Boldog szülinapot kívánok!

Okr!

Kitartást az előtted álló napokra/hetekre!..

Még nem jött meg az AFP-m, nagyon izgulnak mit hoznak ki belőle.

Kép
babancs
 
 


kriszta!

Lélekben veled vagyok, sokat gondolok rád. Kitartás!
Pussza

Gina
Vendég
 


lányok..mondjon már valai véleményt a görbuszomról? Xar, mi?

Kép
Vendég
 


Ginuska, kicsit ugrándozik, de ha nem mélyrepül le megint, akkor a 17 nap körül pé látszik :wink:

Dimet, sajnálom, hogy már ilyen korán ennyire rosszul vagy. Gondolom minden nap nehezen telik így. Kitartás!!!

Drága Kriszta, lélekben veled leszünk !!!!!!

Úgy tűnik sikerült valami torokfájós nyavaját beszednem, alig bírok nyelni. Hát én sem úszom meg az ünnepek előtt. :?

Jó éjt, megyek, mert jönnek a Feleségek :lol:
mniki
 
 


Kriszta!
:( Rengeteg pozitivenergiát küldök! :)

Rejókám édes!
Én mingyá elfenekellek, most szembesülök azzal, hogy neked szülinapod volt és nem is mondtad. Legalább meghúztam volna a füled! :lol:
Irgumm-burgumm. :lol: :lol:

Boldog szülinapot!

Jelentem, engem Johanna baba nem hányt le. Pedig szopi utánmegkaptam kb 10 percre egy kis böfiztetésre.
Egy dolgot nem tudok,hogy lehetbírni a babákat. Nekem gyorsan elfárad a karom. :oops:
De majd gyúrok rá :lol: :lol:

A cukor érték miatt. Hamár eljutsz vérvételre, akkor próbáld "kérni" az öt pontosat, inzulint is nézzetek.
Plussz cortisol, pajzsmirigy, tesztoszteron.
Így alapból ezt is nézesd meg. :)
Bár háziorvos erre beutalót nemfog tudni adni :roll:
No de ez úgy is jövőben lesz már, addig is összeguberálod a beutalókat és Johanna is növekszik.

Ezoterike!
Adri! :lol:
Én még nem voltam babás, de mindenképpen használnám az utrot. Ártaninem árt alapon és ha progi gond van, akkor segít.
De itt a topikban több csajszinak is volt barnázása és nem volt szerencsére semmi baj vele. :)

Rambóka!
Matracmosás! :lol: :lol: :lol:
Hátt, mit ne mondjak, el tudom képzelni :lol: :lol:

Dimet!
Már várom, hogy jókat okádjak a pocakban lévő baba miatt! :lol:
Már előre élvezem milyeneket hányok majd!

Norka!
Szóval Petrányi azt mondja, hogy a cukor terhelés elött egy hétig ne szedjünk metformint.
Érdekes, hogy itt eddig minden doki azt mondta, hogy szedjem nyugodtan folymaatosn. (Egyébként direkt rákérdeztem, hogy nehogy gond legyen).
Nekem csak azért furcsa, amit Petrányi doktor úr mond, hogy minden cukorbetegnél - függetlenül attól, hogy inzulinos, vagy tablettás cukorbeteg- gyógyszer mellett nézik a cukrát.
Ok. Aznap reggel mondjuk nem veszi be a gyógyszereket, de azelőtt este igen.
Szóval, érdekes és elgondolkodtató!:)
De én nagyon bizom Petrányiban.
Már azon gondolkodom, hogy írok neki!
Valamikor azt hittem, hogy majd a sikertörténetemet fogom csak megírni. De úgy látom ezzel mégvárni kell. :)

Tudnál nekem abban segíteni, hogy milyen laborokat kérnek a Kaáliban. A Mágus mit kér, mit vetessek le a következő ciklusom harmadik napján (bár egyelőre semmi jele, hogy megakarna jönni :lol: )
Tudod, nagyon tudatosan készülök! :)
Hogy vannak a csontikáid??? Bírod továbbra is Bogit??? :D

Backa, Alice, Felicia, Nóra1, Mniki!!!!!! Tessék jelentkezni!!!

Kandikám!
Merre vagy??? Úúúúgy ennék egy kis kovi ubit! :lol: :lol:
Már megint a hasam. :lol: Pedig most csókoltam be egy fél vanilliás vienettát. Aztán utánna küldtem egy szelet húst. Most a metformint kéne leküldeni! :lol:

Beebeey!
Hogy őszinte legyek, nagyon örülnék a zebrásodnak. :) :lol:

Zsizsik!
Örülök, hogy jobban van a lányod!

Pogika!
Te szegény. Beteg kacsóval nehéz az élet. :(
Nekem igen nagy gondot okozna, ha beteg lenne a kezem és nem tudnék vakarózni! :lol: Valahogy most ez a gondolatugrott be.
Egyébként azén csuklóm (jobb) is fogyatékos. Sokszor rettenetesen tud fájni. Olyankor befáslizom, kímélem.
Meg fájni szokott a bal térdem. Tiszta roncs vagyok! :roll:

Kincsecske!
Igérd meg nekem, hogy a 2007-es éva mi évünk! :lol:
Ok. Azt is igérd meg, hogy mindenki éve, aki nem babás! :lol:

Gina!
Csak nem PÉ készülődik :?: :D
Olyan eddig a görbéd, mint egy hegyvonulat! :lol:
Most fog a baromság. Bocsánat érte. :lol:
Le kellene feküdnöm :)

Espero!
Jót röhögtem, a kellemes keddi napon. :lol:
Mondom Jesszus. Mi van???? :roll: :lol: :lol:
Aztán rájöttem :lol: :lol:

Lányok Pocakfotókat kérünk!!! :D


Azon filozófáltam (Csakegy szokásához hasonlóan), hogy én nemis vagyok ebbe a topikba való. :roll:
Nálam a metformin nem hozott csodát. (még! :lol: ) És most vonulunk a Kaáliba. Szóval én nem leszek spontán babás! :?
Mit keresek én itt :?:

Aztán Kandika és Rejoka aszonták, hogy itt a helyem!! Ne is gondoljak ilyenekre.
Úgyhogy megkaptok jövőre is! :lol: Ez fenyegetés volt. :lol:

Megnézem kit hagytam még ki. Mert emlékezetből írni...... :oops:
Meg vilmos körtét ittam almalével. :lol:
Tiszta alkohol függő vagyok. :D

32 cn.
Vendég
 


Mamint!
Téged kihagytalak!
:oops: Szégyellem magam :oops:

(nemmüködik a billentyűzet rendesen! )

Hányadikciklusnapon vagy???


Csajok!
Alice, Kincs!
Nevet kellene változtassunk.
"Cs" betüs: mondjuk... :roll: Csuka leszek
"D": mint Didis! :lol:
vagy, "E" , mint esztelen :lol: :lol:

Hátha több esélyem lesz a babára. Mert mi hárman elől! :shock: Hát :?

Na megyek lebebelek. Ki vagyok ütve. Hétvégén vendégek! :? Most nem örülök.
Annyira férj hiányom van :wink:

Na csók kedveskéim.

(azt hittemnem leszek ezen a héten gép közelben, de szerencsére megy a net!!!!)

Csókica Mindenkinek!
alukáljatok jól.

32cn.
Vendég
 


Halihóóó!

Rejó Boldog Születésnapot!! Torta volt? :D

Gina sztem is pé gyanú igazolódik,ha még mászik a hőd,mindent bele,legyen gyerek :wink:

Kavicska ez a névváltoztatás pont ma jutott eszembe :lol: :lol:
A hsz -ed nagyon vidám!! jót mosolyogtam,
Mi lenne velünk nélküled??? És veled nélkülünk? :lol:
Jó max átkukkanthatsz egyéb topikokba :lol: ,de itt is vannak próbált segítőkész lányocskák :wink:
Nagyon bízom benne, hogy 2007 első fele a mi sikerünket is meghoza!! :wink: :wink:

Lányok a lakások nem készültek még el?? Fotókat kérek!
Vendég
 


haha, jesszusom kavicska, ha tudom hogy ezt csinálja veled a vilmos-alma, nem adok neked annyit! :lol: :lol:
becsiccsentettél?? :lol:
az a jó!

Okr, köszönöm a köszöntést, nagyon sokat gondolok rád. remélem kapsz majd ehhez EDA-t.

A többi kedves topictársnak is köszönöm a köszöntést.

Csillagfény, élvezem én a koromat, életemet, mindent szó szerint úgy gondolok ahogy írtad, meg alapból nem egy kesergő típus vagyok, elég nagy hajlandóságom van a boldogságra, bármely koromban, csak tudod a szám olyan kiábrándító, semmitmondó. 31. mert a 30 szép kerek. 32 páros. 33 krisztusi kor, meg két egyforma számjegy. 34 páros. 35 kerek. és így tovább...én se vagyok komplett mi? :lol: Én is ugyanazt ittam mint kavicska! :wink:
olyan a 31 mint a január, mikor minden elmúlt, karácsony szilveszter, lefutottak az ünnepek, és minden elölről kezdődik, mint a hétfők is, és unalmas, na ilyen szám a 31! :lol:

Norka kösz a választ, rámozdulok akkor majd a témára.

Kép

Kép
rejo
 
 


Kavics, rejo....vmi nagyon jót ihattatok :lol: mi volt még benne??? :lol:

Kaviiiiics, annyira lelkesen írtál mindenkinek :) én mire ideérek,mindig elfelejtem mit akartam írni :(
ígérem hétvégén teszek fel konyhafotót. álomszép lett!!!!! még nincs kész teljesen, de alakul.

és kavics: végeredmény a lényeg: babaaaaa

lépek,mert itt nyújzókodik mellettem egy hatalmas szőrös testű szőrgombóc, aki nem a férjem. :lol: a drazsi. a macsek. a pofaszakállas. életem párja tanul,holnap vizsgázik.
jó éjt.
dimet
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy most csak magammal vagyok elfoglalva, de nagyon fárasztó éjszakám volt...
Az éjszaka azt hittem, megszülök: azóta, hogy november 25., 27., 28-án fájásaim voltak, nyugisan telt az idő (valószínűleg a megemelt magnéziumnak is köszönhetően). De mivel állandóan hasmenésem volt tőle, egy hete megint visszavettem, és nem történt semmi. Eddig. De most dec. 12-én, 13-án és 14-én hajnalban megint voltak, a ma hajnalit kivéve olyan "lazák" (csak folyamatosan fájt a méhem).
Viszont ma 2-től 4-ig váltakozva jöttek folyamatosan kb. 5 percenként. Rögtön el kellett szaladnom vécére is. Tegnap meg szépen feltakarítottam, ahogy az a nagykönyvben meg van írva. Egyszóval teljesen "kétségbeestem", hogy szülni fogok. Pedig jövő vasárnapig nagyon szeretném még kibírni (akkor lesz betöltött 37. hetes...).
Rejóka, te a 37. héten szültél, ugye???

Amikor megéreztem ezeket a fájásokat, rögtön eszembe jutott, hogy a szülés az bizony fájni fog... Elővettem valami könyvet, hogy kiolvassam belőle a rendes meg a jóslófájás közötti különbséget. Az állt még benne, hogy lazitsak, hallgassak zenét meg nézzek tévét - hajnali 3-kor??? - és hogy értesítsem a férjemet. No ezt meg is tettem, aki amúgy már egy órája tudott mindenről, mivel közös a szobánk :)

Délután megyek az orvoshoz, hát nagyon meglepődnék, ha még mindig 3000 lenne. Teljesen más ennek a terhességnek a vége, az elsőnél semmi jóslófájás, aztán elfolyt a magzatvíz, és tudtuk, hogy menni kell. Most meg itt folyton elemzek...

Vöcsök
vöcsök
 
 


Vöcsök, ez már komolyan hangzik :shock:
Remélem a dokid megnyugtat délután és az ünnepeket még "nyugiban" töltheted !

Kavicska, mi az hogy mit keresel itt ? Én a lombikosoktól "jöttem át", de látod, hogy nálam sem elég csak a metformin. Nyugi, a Kaáliban jó kezekben leszel !
3. napi hormontükör, HIV, Hepatitis, rákszűrés eredménye, ezek biztosan kellenek majd. Az az igazság, hogy már olyan régen volt az uccsó lombikom, hogy nem is igen emlékszem másra :roll:

Ginuska, mai hőd hogy áll ?

Alice, megérkezett már a könyv ? Hogy tetszik ????

Éjjel dögrovásra kerültem, vérvörös a torkom, szarul vagyok, megy fel a lázam. Hát pont a tüszőérlelésre sikerült bekapnom ezt a tetves vírust. Gondolom ezzel le is írhatom az esélyeket :?
mniki
 
 


sziasztok.

mindig olvaslak benneteket.szoritok nektek.

Lenne egy ket kerdesem.
a dokim kiirt inzulin meresre.Nem magyarazta el hogy hogy megy ez.
a papiromra az ven irva hogy"inzulin bazisos es stimulacios"akkor ez ket vervetelt jelent?
a masik kerdesem lehet hulyeseg de...
az inzulin ideg alapon is felmehet?
mert irtozom a verveteltol es nagyon felek tole.legutobb ugy reszketett a kezem hogy nem tudott ulve vert venni hanem lefektettek es lefogtak a kezem.


koszonom elore a valaszokat.pco gyanus vagyok:(

Kép
monyoka
 
 


Monyoka, szerintem a bázisos az éhgyomrit, a stimulációs pedig azt jelenti, hogy miután megiszod a cukros lötyit, szintén megnézik.
ha jól csinálják, akkor minimum kettő, de inkább 3-5 vérvételt kéne, hogy jelentsen.

Muszáj kibírnod, gondolj arra, hogy ezután már csak egy lépés választ el a babásodástól !!
mniki
 
 


Szisztok lánykák!!

Kandika drága, engem is átirhatol a táblázatban, két adatom is megváltozott. egyrészt végre megjött!! az 54. napon. szal, ma vagyok az 1. ciklusnapon plusz 25 éves lettem immáron. Fura szülinapi ajándék, de nekem megfelel. :-)
krumplis pogácsa
 
 


Pogika
Nagyon boldog születésnapot !!!
mniki
 
 


Pogiiiii....boldog szülinapot!!! 25? uh, de fiatalka vagy te is :D

Lányok, ti hogy álltok a karácsonyi bevásárlással???
dimet
 
 


Pogi, én most olvasgattam bele másodjára, de mélyrehatóbban a blogodba. IMÁDNIVALÓ!! annyira jól írsz, imádom :D
(nem vagyok egy rajongó típus, de engedd meg,hogy kicsit most az legyek :D )
dimet
 
 


mniki koszi a valaszt.
persze hogy kibirom.muszaly.
csak attol felek hogy nagyon felzaklatom magam es fals eredmenyt kapok.nem tudom hogy mukodik ez.
egyebkent novemberben veszitettem el a babamat.5 hetes volt.
ez is fura ugytudom ahogy a pco-sok minden segitseg nelkul nem esnek teherbe.(lehet ezt is rosszul tudom)
csak a tunetem pco-sak sajnos.szorosodes,tulsuly satb.

Kép
monyoka
 
 


Monyo, sajnálom nagyon :(
de ne izgulj, minden rendben lesz. csak a cukros lötty lesz rossz. a vérvételnél meg fordulj el és gondolj vmi szépre. (ha tudsz)
a pco-sok is teherbe eshetnek segítség nélkül. de legtöbbször kell vmi.
és a hormonjaid??
dimet
 
 


Köszönöm :D :D
Dimet :-) ez most nagyon jólesett :-) örülök hogy teccik, nyugodtan rajongj :wink:
krumplis pogácsa
 
 


dimet.
most neznek eloszor hormont.mire raszantam magam a vizsgalatokra terhes lettem,sajnos elveszitettuk de most vegre kiderul hogy hol a bibi.19honapja probalkozunk.
remelem ha szepen megkerem oket akkor lefektetnek es akkor nem tudok osszzeesni.amugy anyu szerint ez egy fobia es minel tobbszor atesek rajta annal konnyebb lesz.remelem igaza van.
neked gratulalok,vigyzz magatokra.:)

pogi.boldog szuletes napot:)

Kép
monyoka
 
 


monyooo, szeritnem ha bemész, kezd azzal,hogy te hogyan állsz (fekszel :D ) a vérvételhez és mondd el nekik. szeritnem megértőek lesznek. ha meg nem,akkor fogd magad feküdj le és oldják meg :)
szóval, ne aggódj.
és mi volt az oka a baba elvesztésének? nem moondták? akkor te spontán estél teherbe?

Pogi, nincs mit. akkor rajongok :D
dimet
 
 


dimet igen,spontan,se gyogyi se eredmenyek semmi.
a abab elvesztesenek 3 dolgot sorolt fel.
a hormonjaim nem jok(mivel eddig nem neztekigy nem tudni)
a masik hogy fertozest kaptam,a harmadik hogy rosz a ferjem spermaallomanya(ezt sem tudjuk)
most megnezzuk a hormonjaimat ha megjon.
egyszer mondtam hogy rosszul szoktam lenni.azt mondja az aszisztens hogy smmiseg az egsz.
erre en duhosen_ha elajulok es az osszes vert ami itt van leverem azert csak maga lesz a felelos.rogton lefektetett:)

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!

Kavics, néha én érzem úgy, hogy "nem vagyok idevaló", hiszen nálam egyenlőre nem a baba a cél. És emiatt örültem is, hogy jaj de jó, legalább könyebb lesz várni, amíg hat a gyógyi, de tévedtem. Annyira türelmetlen vagyok, hogy az csuda! 4,5 hete szedem és azóta volt 2 kamu ciklus. (most vagyok 4.cn.) A bőröm nem javul, sőt... :(
Amit nem értek, hogy tavasz óta látványos javulásnak indultam, és még a metformin szedése előtt kezdtek el újra visszatérni a ragyák. De nagyon bízom a metforminabn, és tudom, hogy buta vagyok, hogy 4 hét (pláne nem teljes adag) szedésétől csodát várok a 117es inzulinommal.

Monyoka, én is rettegek a tűtől, de főleg a vérvételtől! Ez egy fóbia, igen, és minél többször szúrnak, annál kevésbé fogsz tőle féni. Ennek elenére garancia nincs, hogy a 15. vérvételkor megint nem nem jön a pánik. Engem 2002 óta, 4 éve elég rendszeresen szúrkálnak. Tavaly volt, hogy 1 hónapon keresztül minden csütörtökre esett valamilyen vizsgálat (hormon, allergia, MRkontrasztanyag, stb). Akkor tényleg jól bírtam.
Nekem októberben csinálták az inzulin vizsgálatot. Nagyon féltem, mert a dokim 5pontost írt, és Magyarországon nem adnak kanült, akkor sem, ha nem bírja a véna, akkor nem csinálják meg (rákérdeztem)! Végül sikerült 2 pontosra lealkudni. A nővérke tanácsára a vérvétel előtti este megittam 1 liter vizet, a vérvétel előtt közvetlen pedig 1,5 litert. Emellett fekve vette le a vért. Semmi gond nem volt! A cukros lötyi nekem kifejezetten ízlett, de én már készültem, vittem egy fél citromot, ezt neked is ajánlom!!! Azzal olyan, mint a limonádé.

Szóval ne aggódj! Igyál sokat, még a 2 vérvétel között is, vigyél citromot, kérj fekve vérvételt, és esetleg azt is, hogy a 2 óra alatt végig ágyon lehess. (nekem felajánlotta a nővérke)


Pogi, akkor mára: BOLDOG SZÜLINAPOT!!!
mamint
 
 


Sziasztok!

Tegnap már nem volt időm benézni! Ma megint eddig szunyáltunk. Most volt szopi.

Zsizsik!

Nálunk is a fiamnak már semmi baja, én meg még mindig taknyos vagyok! :(

Kavics!

A bal kezemen a n. ulnaris beidegzési területe zsibbad. Neurobiont szedek rá, ez vmi B vitamin készítmény, ideggyulladásra.
Igen az antiplogistinre gondoltam. Hamár itt tartunk, azt együtt kéne használni az indometacinumossal v. miért írják fel mindig párban?
Még sosem mondták el, h. hogy kéne használni! Én csak felkenem, befóliázom, majd befáslizom éjszakára, de csak az antiplogistineset. A másik ugyanis annyira csíp, h. nem tudok tőle elaludni!
Szerinted jó lenne vmelyik az ideggyulladásra is?

Félreértetted! Réka éppenhogy 11 évvel fiatalabb! :cry: Ha belegondolok, h. bennem annyi idősen a babának még a gondolata sem merült fel! :oops:

Hát kezdj el súlyzózni, mert a babák bizony piszkosul nehezek és gyorsabban nőnek, mint ahogy az ember izmosodik! :lol:

Mi az, h. mit keresel te itt? Meg, h. nem is vagy idevaló? Ne legyél már ilyen lüke!!!! Kavics, én úgy elfenekellek, csak kapjalak a kezem közé! Eddig te tartottad a lelket itt a társaságban, mostmeg, amikor te vagy szomorú el akarsz menni? Hát hogy gondolod ezt? Mi nem vagyunk elég jók ahhoz, h. téged vigasztaljunk???? Nem azt szeretném, ha kényszerűségből vidámkodnál itt nekünk, ha vmi fáj, nyugodtan mondd ki, azért vagyunk itt egymásnak, h. segítsünk, h. támaszt nyújtsunk. Ki, ha már mi sem?
Itt mindenki ugyanabban a cipőben jár, csak nem ugyanott tart! Az, h. szeded a metformint és nem vagy még babás, egy jelzés arra, h. vmi más még nincs rendben. Utánajártatok, kiderítettétek és most megoldjátok. Sikerülni fog, sikerülnie kell!!! Hiszen te már mindent megtettél, h. részedről rendben legyenek a dolgok. Az, h. kell egy kis segítség, nem szégyen és nem is tragédia. Segítenek és, ha nem figyelsz eléggé, még a végén jövő karácsonykor ikres babakocsit tologathatsz és nem lesz elég a két kezed!!!!! :wink:


Ezoterike!

Elképzeltem a férjedet, ahogy kinn alszik a lábtörlőn! :lol:
Ne ess kétségbe, itt elég sokan vannak, akik teherbeesésüket követően betegek lettek és nem lett belőle semmi baj!
Barnázással viszont minél hamarabb doki! Valószínűleg tényleg kéne progipótlás, de ne kezd el önhatalmúlag, mert, ha a dokid mégsem ír fel, akkor bajban leszel! :!:

Dimet!

Nekem a ropi jött be hányinger ellen, kicsi, sós, bárhova magaddal tudod vinni, nyilvános helyen is feltűnés nélkül rágcsálható! Mondjuk az igazi reggeli rókát semmi nem állítja meg, de az egész napos émelygésre jó!!!!!
Párodnak mennek a drukkok!
Macskok hol alszanak, ha nem vagyok indiszkrét? :wink: (Nyugodtan mondd meg az igazat, anyuéknál is az ágyban!)


Rejo!

Elfenekellek! Ha tudtam volna, h. szülinapod van, nem úszod meg, h. meglátogassalak!!!!!
Akkor most ezúton is Boldog Szülinapot!!!!

Így leitatni Kavicsot!!!! Ejnye-bejnye! :lol:


Okriszta!

Nagyon sajnálom! :cry: :cry: Kívánom, h. jövő karácsonyra már megint 4-en legyetek!


Ginuska!

Én bizakodó vagyok a hegymászós görbéddel kapcsolatban! Csak másszon egyre feljebb és maradjon is ott egy pár hónapig! :wink:

Vöcsök!

Jót röhögtem a férjed értesítésén! :lol:
Én azt olvastam, h. ha csak jóslófájás, akkor elmúlik, ha meleg vízben zuhanyozol!
Magnéziumot ne hagyd abba!
Ne szúrj ki a gyerekkel egy karácsonyi szülinappal!!!!! :lol:

Monyoka!

Ez valszeg éhomi és 120 perces lesz. Szólj a vámpírnak, h. az inzulint mindenképpen vegye le, nehogy elfelejtse!
Én is tűfóbiás vagyok. Vigyél egy jó könyvet és próbáld meg nem felspannolni magad! Amikor szúrnak, ne nézz oda! Ha rosszul vagy, szólj előre, h. le tudjanak fektetni, akkor nem lesz semmi baj! Sok sikert!
Mi az, h. nem esnek teherbe segítség nélkül???
www.pcos.hu Igaz történetek! Olvasgass!!! :lol:

Pogi!

Mégeccer Boldog Születésnapot!


Kandika!

Engem is javíts légyszi'! Már majd 1 hónapja 33 vagyok, csak akkor nem volt időm szólni! :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Kriszticske, de jó, hogy írtál!!!!!!!
Sok erőt, kitartást, hitet kívánok Neked!

Kandi, én is 30 vagyok. Nem tudom, asszem a táblicában még 29 van.

Üdv mindenkinek, most csak bekukkantottam, nehogy esetleg lemaradjak egy zebráról :)
csillagfény
 
 


de, a pco-sok nem esnek teherbe segítség nélkül: a férj segítsége feltétlen szükséges :lol: 8)

a macskák csak esti mesére jönnek az ágyba, és dorombolnak a pocakomnak. Meg Bogi bedagasztja az ágyat előre,hogy jó puha legyen.

egyébként a macskák a szőnyegen alszanak :twisted: nem jött be a tanítás :?
dimet
 
 


Köszönöm mégegyszer mindenkinek :-)

Rambóka lekapta Kavicsot a tízkörméről. :D De igaza van! ha valakinek itt a helye, az Te vagy te Kavits lány!
Mellesleg aki itt van, az ide is tartozik. Ebbe a topicba nem jut el véletlenül senki, ez nem egy sima babatervezős topic, hanem annál sokkal több és összetartozunk meg összetartunk. punktum.
krumplis pogácsa
 
 


Hi!

Pogi, Rejo!

Boldog születésnapot!!!

Kriszti!

Nagyon sajnálom!! :( Remélem van sok erőd, pluszban küldök pozitív energiákat!!!! De meglásd hamarosan 4-en lesztek!!

Kép
lara26
 
 


Tud valaki egy jó kéz-sebészt ajánlani ? A jobb kezemen (csuklónál) van egy iker tumorom (nem tudom mi a pontos magyar neve, németül Überbein) és már le kéne vetetnem. Csak félek, mert többen is azt mondták, hogy helyi érzéstelenítésben, ambulánsan végzik, akármilyen kókler SZTK-s dokihoz nem szívesen megyek...

Nagyon remélem tudtok ajánlani dokit :wink:
mniki
 
 


Dimet!

Ha azt vesszük még egy egészséges nő is fabatkát sem ér a férje segítsége nélkül!! Kell nekik is az alapanyag. :lol: :lol:

Kép
lara26
 
 


Okr!
Nagyon sajnálom ami veletek történt.Rengeteg erőt kívánok nektek a következő hetekbe,hónapokra. :(
breni
 
 


Kriszta, hatalmas lelkierőre vall, hogy még írni is volt erőd... le a kalappal előtted.
Nem lehet mit mondani erre a tragédiára. :cry:
Nem is akarok, idétlenül hangzik.


Kavicska! Sorstársak vagyunk és punktum, mindenféle disszidálási kísérletről elhangzó sutyorgás egyik fülemen be, másikon ki.
:?
És tényleg nyugodtan dühöng, hőbörögj, sírj, ha úgy érzed, hogy azt kell! Mi itt szeretünk, senki nem várja el tőled, hogy csak bohóckodj, ha az éppen nem esik jól. Csak ne menj el.

Niki, mikor mész tüszőt lesni? A vírus nem nagy baj, mert gyengíti az immunrendszert, éssss... :wink: De azért nem mondom azt, hogy maradj beteg. :lol:

Közkívánatra fotó az ülő Bogiról. Az elsőn éppen tornássza fel magát félfekvő helyzetből egy lendülettel, a másikon már készül játszani.

Kép
Vendég
 


Na ez a második:

Kép
Vendég
 


aaaaanyira aranyos, nyomorgatni, dögönyözni való csajszi :D
és tök ügyes!!!!
dimet
 
 


Sziasztok,

boldog szülinapot a szülinapos Poginak és Rejokának!!!!

Norka,

tök erős ez a csaj !!!! :shock: Nagyon szépen tartja magát. És persze gyönyörű !!! :lol: :lol:

Mniki: most akkor te hogyan is állsz ? Arra emlékszem, hogy Tűű neked is azt mondta, hogy esetleg gyógyszert váltanátok, de elvégezték már a vizsgálatokat ? Gondolom cukrot/inzulint kell nézni, igaz ?

Mi lassan javulgatunk, csak Eszternek ma reggelre fosós, hányós, hólyaghurutos verzió lépett elő... :cry: :cry: Anyámat el kellett hívnom a munkhelyéről, mert egyrészt még én is dögrováson vagyok -tegnap este 38,5 C-os lázam volt- és Eszter pisijéből kellett vigyek a doktor nénihez, aki megállapította, hogy fehérje van benne, gyógyszert váltottunk. Most viszont egyre jobban köhög... jól kijutott nekünk.

Remélem, mindenki más jobban van !!

Aki szintén breteg, annak hajrá, gyógyulni kell, mindjárt itt a karácsony !! Jesszus, és még alig vettem ajándékokat.... :roll:
zsizsik
 
 


Norka! Olyan nagyon édes ez a babóka!!! :D :D :D
anyoooka
 
 


Zsizsik, gyógyulgassatok!

Egy kis nosztalgia: :P

http://index.hu/gazdasag/magyar/reteredm0612/
Vendég
 


Szió!

Pogi!
Nagyon boldog szülinapot neked :)

Norka!
Imádom Bogit. Meseszép kislány. És már most látom hogy nagyobbnak is milyen szép lesz az arcocskája :) ( majd aggódhatsz a fiukák miatt..hacsak majd az öcsikéje meg nem védi :D )

Zsiszik!
Gyógyulást a kishölgynek :)

Niki, Kavicska..meg többi hő-elemző társam. Nekem nincs szerencsém....ugye ha nem esne le a hő ....

A görbe .. :evil: khm…de legalább a ferti végre jelöl PÉ-t. De..leesett a hő, szóval. Már csak abban bizom hogy ezután lehetne PÉ. :) Ebből karácsonyi + teszt nem lesz :( Arra meg egyébként sem emléxem, volt-e akkor szex, ezért nem is irtam be
Kép

pedig mi ugy igyekszünk :cry: :cry:


Pussza nektek.
Gina
Vendég
 


Rambóka!

Köszi a tanácsokat..lehet tényleg váltok. De valahogy erre a közeljövőben nem lesz időm :) Majd jövőre. ( még mindig vérzem egy picurt, de még most sem jutottam el dokihoz)
Vendég
 


Kavicska!

Ide való vagy..akárcsak én. A metformin még nekem sem hozott csodát. DE hé...attól még hogy a csoda kicsit később jön, még nem szabad feladni. Hidd el ...2007ben mi is zebrások leszünk!!!!

Pussza
Vendég
 


Ginuska!

15. cn-n akcióztatok, az kitart 2 napig,
18. cn-n is, az pedig akár teli találat is lehet!!
:D

Kép
lara26
 
 


köszi lara..remélem igazad lehet

lányok...én MOST életemben először csináltam egy LH tesztet. 3 perc sem telt megjelent a 2 csík..és ripsz ropsz ugyanolyan erős lett. Most akkor mi van??? A testcsiknak erősebbnek kell leniie. Lehet hogy PÉ közeledik???? :oops: :oops: :oops: bár valószínű én nem értek ezekhez a tesztekhez Kép Kép
Vendég
 


vagy... ( és bocs hogy ennyit írok) PÉ után is igy néz ki egy LH teszt :?: :?: :?: :?: :?:

( most már a tesztcsík az erősebb, de letelt 10 perc is azóta)
Vendég
 


Halihó Csajócák! :D

Aranyosak vagytok, hogy úgy gondoljátok, hogy itt a helyem. :)
Az az igazság, hogy én is így gondolom!!! :D De komolyan!!!
Ahogy Pogi mondta, ez nem csak egy egyszerű topik. Ez annál sokkal sokkal több! :D
Jelentem és sosem bohóckodom! :roll: Vagy igen :?: :shock: Jesszus, nem szándékozom bohóc lenni! :? Csupán ilyen vidám lélek vagyok. :oops: (317-ik jó tulajdonságom a szerénység! :oops: )
És egy percig sem fordult meg a fejembe, hogy innen átpártoljak másik topikba!
Máshonnan is teljesen kikoptam (nlc, családinet), mivel nincs időm olvasni sem nemhogy írogatni!
És első perctől ez az "otthonom"! :D
A másik dolog (Rambókára és Norkára reagálva), hogy sosem vidámkodom, ha depis nyúl vagyok!!!
Asszem egy kicsit félreértettétek, amit írtam! :)


Pogika!
Boldog szülinapot!

Mniki!
Köszönöm a választ. Akkor a héten elmegyek vért adni és meglesz a HIV és Hepajtitisz vizsgálatom. Bár már kétszer megvolt csinálva. Utoljára 2003 ban.

Gina!
Tett PÉt!!! :D :D Ezt nevezem. Az a hőcsökkenés, semmit sem jelent. :) Hurráá!!!! :D

Jelentem tegnap nem voltam részeg, mégcsak csiccsenve sem!!!! :lol: Komolyan! (most komoly arcot vágtam!)

Most ennyi futja, mert mennem kő bulizni!

Sok puszi Csajok! :)

Kavics! :)
Vendég
 


Kép

Akinél.. tudtam....javitottam....elég nehéz,ha nem külditek el priviben...ma kivételesen el tudtam olvasni a napot....mert Nati kidölt 8órakkor....ma cirkuszban voltak !

Jót derültem Rajtad Kavicska!

Szülinaposoknak:Kép

Peteérősöknek :) :Kép

Okrisztinek:Kép

Na kit hagytam ki???Megnézem,mert estére sajna 1000alatt vannak az agysejtjeim.....nem milliós nagyságrendben ám!!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Ja ,egy ötlet....könyvelek,mint egy titkárnő.....akik nem jelentkeznek ezer éve,nem írnak magukról....ne vegyem ki a táblázatból Őket????Statisztika?
Vélemény ide,vagy privibe!
Számlát írjátok,kinek hova küldjem!!! :lol:
Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?