Új privát üzeneted érkezett!

Márti!
Hú, ez nem hangzik jól. :( Egyébként köhög is Zsombi? Nagyon sok gyógypuszit küldök neki, és kívánom, hogy hamar legyen túl rajta. Neked meg kitartás. Ügyes vagy mindig, most is így lesz!
Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Márti, szomorúan olvasom, hogy mi a baj kicsi Zsombival. Nem igazán könnyű menet, múltkor amikor Kriszta beteg volt, ugyanez volt a diagnózis, gégegyulladás. De én sem adtam neki antibiotikumot.
VAlóban, kitartás, és ne félj, mert erős, a fiad, és hamar túl lesz rajta! :) Kicsi Zsombi, gyógyulj meg hamar! :)


Jó éjt, lányok!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Márti: szegénykém, remélem, hamar meggyógyul! Kitartás!
Van párásítód? Mert, ha nincs, akkor én tudok adni, igaz ez egy régi készülék, de akik használták ott Kruppos volt a kislány.

Nekünk szörnyű éjszakánk és nappalunk volt. Nem tudom, mi lehet a baj, mert összesen egy kis hőemelkedése van (de ez is lehet, hogy csak a folyamatos hiszti-sírástól). Talán a foga, de én nem látok semmit.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 

 
 

Márti!
Nagyon boldog 9. hónapotfordulót kívánok kicsi, beteg fiadnak. Gyógyuljon meg gyorsan.

Mi lassan indulunk, apát visszük dolgozni, aztán Flórával megyünk a kórházba UH-ra, majd kontrollra a dokinénihez, Marci addig apukámnál lesz.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi:köszi :lol: , jó kis program :? , de biztosan minden rendben van!!!

Zsuzsi:köszi, de van párásítónk, még a Szoninál vettük és én nagyon szeretem.
Sajnálom, hogy nincs jól a Szandi...ez a legrosszabb mikor nem tudod, hogy mi a baja!!!!! :( DE a hőemelkedés lehet a fogzástól is.

Semmi gond nem volt éjszaka, 2x kelt a cumiért és 6kor reggelizett.De a cseppeket amit adni kell neki nem igazán tudom beadni, úgy összezárja a száját, hogy csak na, a fele mellé ment :? , teába nem akarom rakni, mert mi van ha nem issza meg az összeset...gondoltam valami kis fecskendővel kéne belenyomni a szájába!!??Ötletek????Nem emlékszem, hogy múltkor hogy csináltuk...akkor még nem volt ennyire anarchista????? :wink: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


MÁRTI! BOLDOG 9. HÓFORDULÓT ZSOMBIKÁDNAK! ISTEN ÉLTESSE! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Kicsi Zsombinak nagyon boldog 9. hónapot kívánok! :P

Örülök, hogy éjjel minden rendben volt, csak nincs olyan komoly baj. :? Láza nincs, ugye?
A fecskendő nem rossz ötlet, próbáld ki!

Zsuzsi, sajnálom a szar éjszakát és nappalt.
Én is olyan béna vagyok, hiába mondják, hogy már mindjárt kibújik a fogacska, mert annyira látszik, szinte már csak akkor veszem észre, mikor valóban kibújt. :roll:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Zsombinak és Szandinak mielőbbi jobbulást, és persze a nagyfiúnak boldog és betegségtől-nem-nyűgös hófordulót kívánok!

Márti, egy barátnőm fecskendővel csempészte be a fia szájába ezeket a cseppeket. Ő sem volt hajlandó ennyi idős korában kinyitni a száját. De ha eteted, akkor a kiskanál ételre is rácsepegtetheted - azt talán megeszi úgy.

Samunak 6 hetesen volt gégegyulladása, de komolyabb gond nélkül és viszonylag gyorsan átvészeltük - szegényt úgy sajnáltam, amikor köhögött...
Mi akkor szereztük be a hidegpárásítót - azóta a fűtési szezonban gyakran bekapcsolom (panel, száraz levegő...)

Tegnap délután voltam bent az munkahelyemen, volt egy kis dolgom, és közben az asszisztenscsajok vigyáztak Samura. (Mivel összesen 45 percről volt szó, nem akartam ugrasztani sem apát, sem a nagynénit). Gyerköc szerencsére nagyon jó fej volt, mindenkit levett a lábáról, alig akarták visszaadni :) Ez mindenesetre biztató a bölcsire nézve - már ha felveszik. Legkorábban januárban derül ki...

Barbi, szép nagy fiú Ádám is. Ő mekkorának is született? Írtad, hogy 3 hónap alatt 1 kg-ot hízott, ezek szerint ő az első félévben szedett magára jelentősebben :)

Julcsi, nem hiszem, h kicsik lennének a lánykáid. Illetve kicsik, de ez nem baj. A fiúk általában eleve nagyobbak, Samu meg még annál is nagyobb :) Meg hát ő nem is ikerpár... Ha összeadod, akkor több mint 15 kg-ot tesz ki a két csajszi együtt, ezzel pedig
simán lenyomsz mindenkit :D :D na jó, abbahgyom az agymenést.

Üdv,
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Évi: a kajához nem jó, mert kaja előtt vagy utána kell adni fél órával, de akkor a fecskendő működik :lol: , azt is beszerezzük...lassan már nagyobb készlet lesz itthon, mint a patikában!!!!! :lol: :wink:
Szerintem nem lesz gond Samuval a bölcsiben(csak felvegyék!!!! :roll: ), nagyon nyitott, közvetlen...max. nem rakják majd be sok labda közé :lol: :wink: csak sok gyerkőc közé!!!!!! :wink:

Ja ez a fogzás nagy talány, ugye mi is vagyis nővérem is 1x árnyékra vetődött....én már csak akkor hiszem el, ha érzem, hogy megharap vele!!!!! :wink:

Köszi a köszöntéseket:lassan nem kicsi Zsombi lesz, hanem a nagyfiam!!!! :lol: Bár mindíg ő lesz a kisebb!!! 8) (mármint korban)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ja nincs a családban sem kruppos, sem asztmás és a gégegyulladástól nem is voltam begyulladva :P :shock: , csak mikor a kruppot emlegette.De nem is köhög annyira, meg mindezt kb. abból állapította meg, hogy mikor mentünk be köhögött egyet rekedt hangon, és ő egyből mondta hogy gégegyulladás, tiszta a tüdeje, meg nem piros a torka.......és ha nem köhög így akkor mit mondott volna?????? :shock: :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Évi, és mikortól is menne Samu bölcsibe, ha felveszik?
Szerintem Samunak is jót tesz, hogy nemcsak mindig veletek van otthon a 4 fal között, hanem állandóan csavarogtok, emberek között van és szokja az idegeneket. Ettől olyan nyitott kiskrapek. Szerintem. :lol: :wink: És ez tök jó!

Az Ádám 2780-nal született, és 50 cm volt. A kórházban tömni kellett, annyira nem evett (kicsit sárga is volt), úgyhogy az első hónap gyomorideggel telt el, hogy na, még 5 ml-t egyen.
Most néztem a kiskönyvét, hogy régebben havonta hízott 1 kg-t.

Mi lett a mosógéppel?

Márti, akkor az sem biztos, hogy gégegyulladás? Marha jó. Ha két köhintésből állapította meg, akkor nem biztos. Vagy?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi, már majdnem mindenkinek megvettük az ajándékoat. Persze csak olyan jelképesfélére futja. Így próbálunk meglepiset venni. A csajok is kaptak, persze már a sokadikat. Ha az összeset a fa alá akarnám rakni akkor jó nagy fát kéne venni.

Márti, mondtam én hogy nem lesz semmi baj!!! Mivel éjjel nem hívtál gondolom azért sokkal nyugisabb vagy mint először. És azon se parázz, hogy mennyire megijedtél. Emlékszel mikor anyós azt mondta, hogy a Dorka is hajlamos a kruppra. Itt bőgtem én is. Ezt tök normális. Anyák vagyunk. Zsombi kedve? Ha óbégat akkkor nem fáj neki, csak megviccel. A dokit meg váltsd le!
Amúgy még mielőtt elfelejtem BOLDOG HÓFORDULÓT KICSI-NAGY FIADNAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A betűnagyítást és a színt képzeld oda, mert én olyat nem tok. Még nem jöttem rá, hogy kell.

Évi igazad van, ha összeadom őket akkor ők a nehezebb babák. Nem bánom én mekkorák, ha egészségesek és boldogok!

Andi, majd ha tudsz jelentkezz, hogy mi volt a dokinál.

KépKép
kgiulia
 
 


Na mára a csajszi is betaknyosodott!!!! :? De láznak nyoma sincs, sőt a banya majdnem kihült!!!! :lol: :lol: :lol:

Én már nem igazodok ki a dokin, de felettébb gyanus, hogy alig vannak betegei!!!!! :shock: Na sebaj még szerencse, hogy az Ildikóban megbízom és azt adom amit ő mond....majd nézek másik dokit!!!!!

Nem tudom mi legyen a szombati talival!!!!!Nem akarnánk ám senkit sem megfertőzni!!!!! :roll: Halasszuk el , ha gondoljátok most nem hiányzik gondolom senkinek egy kis takonykóros karácsony!!!!! :? :shock: :lol: És sajnálom, hogy így alakult!!!!! :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, ne izgulj a tali elhalasztáson. Ez most így alakult. A lényeg, hogy az összes gyerek jól legyen. Karira már a tieid is meggyógyulnak. És ne izgulj! Dehát ezt pont neked magyarázzam...
Dokit váltsd le. Vagy ezt már írtam?

KépKép
kgiulia
 
 


Nem izgulok ám, persze majd találkozunk max. jövőre!!!!! :lol: :lol: :lol:
Na jó veletek kicsit előbb!!!!! :wink:

Edit, Zsu,Timi:merre kószáltok????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sajnálom, hogy akkor nem randizunk, de a lényeg, hogy a csemeték meggyógyuljanak! :roll: (és a többi se legyen göthös)

Szétnéztél már másik doki ügyben? Az a legjobb szerintem, akiről már sok jót hallottál.

De most elkezdtem gondolkozni, a mi régi gyerekorvosunk (akihez még mi jártunk) sem volt különb. Nála csak kétfajta betegség létezett, influenza vagy vakbélgyulladás. Vagy a fél lakótelep influenzás volt, vagy a kórházban feküdt vakbélgyanúval.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Na, hazakeveredtünk.
Flóra nagyon kis aranyos volt az UH-n, nem is sírt, igaz, kapott nézegetni egy Micky egeret, teljesen lenyűgözte. Igazából nem tudom, hogy mit állapítottak meg, a mélységét nézték, 1,5 cm, jó mély. De nem mondtak semmit.
Aztán a dokinéni megvizsgálta, teljesen rendben van, szép a füle. Még azért kicsit taknyi, de talán az is elmúlik lassan. A legfurább nekem a történetben, hogy Marci nem kapta el. Ezek szerint nem baci volt, hanem megfázott. Gondolom...

Márti!
Az azért jó jel, hogy nem volt semmi gond éjszaka. De ahogy olvasom, lehet nem is gégegyuszi? Na, jó kis doki... A gyógyszert én is szoktam fecskendővel adni, nálunk bevált. Van is itthon egy készlet belőle. Én azért is szerettem, mert szépen ki lehet mérni az adagot. Próbáljátok ki. Most Flóra antibigyóját kiskanállal adtam, mindig tátogatott érte. Asszem ízlett neki. :roll:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Ha nem mondtak semmit akkor nincs gond, nem?????És a körzeti sem mondott semmit a leletre?????Ő küldött el titeket nem?????

Nem tudom, lehet hogy gégegyulladás, de akkor ez ennyi és nem több, néha hurutosan köhög és kész, akkor ne rémisztgessen a kruppal!!!!!De lehet hogy sima takonykór az is járhat köhögéssel?????
Az hogy nem kapta el a fiad az nem jelenti azt, hogy megfázott a Flóra!!!!Lehet, hogy fertőző volt, de a Marci most nem kapta el mert toppon van az immunrendszere=most nem mennék bele abba, hogy lelki okai lehetnek, mert ugye nem mindenki gondolkodik így ahogy én és ez nem is gond :lol: , de te is látod, hogy mondjuk te sem vagy mindíg beteg mikor a gyerkők és mondjuk nálunk nem beteg mind2 állandóan, de most pl.:igen!Na remélem ki lehet ebből hámozni valamit!!!!! :wink: :oops:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


A SZoni meg a lándzsásutifű szirupért van oda, adtam a Zsombinak és ő is kért :shock: , mondtam, hogy ez gyógyszer nem lehet csak úgy bevenni :roll: !!!!!Kis ínyenc!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Barbi, ilyen születési súly mellett meg pláne jó nagy gyerköc Ádám. Simán 3x akkora (sőt), mint mikor kibújt :) Samu is kb mostanában éri el a 3x kategóriát.
Mosógépünk: ismét jól müxik, a szerelősrác szerencsére meg tudta javíttatni a vezérlőpanelt. És még a gagyánk sem ment rá (de persze nem is volt ingyér')
Lépek, mert Samu éhen akar halni :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Találtam egy cikket az tápszeres táplálás egészségügyi kockázatairól. Én hülye, barom, elolvastam. Annyira felhúztam magam, hogy nagyon nem érte meg. A cikk alapján nem értem, hogy hogy lehet, hogy van két 9 hónapos EGÉSZSÉGES gyerekem. A forrást inkább nem adnám meg, csak jól kidühöngtem magam. :twisted: :twisted: :twisted:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi:na azt tényleg nem kellett volna elolvasnod, főleg ha így kikészített!!!!! :? Másfajta cikkeket böngésszél!!!!!! :wink:
Vagy írogassál szép hosszú hsz-eket!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Andi,én is írtam (vagy csak akartam?) hogy én meg azt olvastam, a középfülgyull. inkább a tápszeres babáknál jelentkezik.
Nem tudom mit találnak még ki, de ez is baromság.
Mintha azt akarnák elérni, hogy szoptass tápszer helyett. És ha nincs választás? :evil:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Ja, a tengersok eszemmel megállapítottam, hogy dec. 24-én az Ádámot 3x-osan ünnepeljük.
Ugye jön a Jézuska, 9 hónapos lesz és a névnapja is akkor van.
Na, milyen okos vagyok? :wink: :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok, Lányok!

Most csak azért ugrottam be, hogy elköszönjek tőletek. Nem végleges. Ígérem. De most nem tudok egy ideig írni. És a magyarázatát sem adhatom most. Nagyon remélem, hogy hamarosan jelentkezem.

MIndenesetre, szeretném, ha tudnátok, hogy szeretlek benneteket így "ismeretlenül" is, és nagyon sokszor ti éltettetek nehéz pillanataimban.

Legyetek jók, vigyázzatok családjaitokra, manóitokra, mindenkinek sok egészséget kívánok.
Ezenkívül áldott, békés karácsonyt minden házba, és egy mindenben gazdag boldog új évet is mellé!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Jaj Edith!!!!! :( Akkor majd árválkodhatok itt egyedül reggelenként!!!! :? Remélem semmi komoly gond nincs!!!!És rendeződni fog mihamarabb, várunk vissza szeretettel!!!!!!
Puszi nektek és nagyon boldog első karácsonyt így hármasban!!!!! :wink: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Barbi!
Igen, többek között a középfülgyulladás is benne van.
Jó ez a 3x-os ünnep Ádámnak. Lesz is kényeztetésben része dögivel, gondolom. Meg is érdemli, ha már egybe esik a két ünnep neki (na meg idén még egy) :D

Edith!
Sajnálom, hogy elköszöntél egy időre. Azért remélem, hogy hamar sikerül túljutni azon, ami most erre késztetett, mindenesetre várunk vissza. Ha addig nem jönnél, akkor nagyon boldog ünnepeket kívánok nektek!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!

Legelőször is:

Zsombinak boldog hófordulót:)

Másodszor annyira el vagyok havazódva, hogy az rettenetes :)

hétvégén dejóztunk apával, (dejó volt:)) Hétfőn reggel jöttek a gyerekek, Kata taknyosan, én "marha" azt hittem hgoy csak a hideg miatt folyik az orra, de tegna pestére belázasodott:( És Hétfőn is, meg tegnap is kint volt leg. két órát. Az biztos nem tett jót neki:( Most naponta 5x orrot szívun kés nem eszünk :( Mondjuk tegnap este óta nem volt lázas, remélem ma este se lesz az...

Jah és én ma pakolok (csak nem látszik) mert holnap-holnapután takarítunk (múlthéten végül csak egy gyorsra futotta) szombaton díszítjük a lakást, vasárnap Földvárpn vagyok, és utána még marad a zajándékcsomagolás, a főzés sütés ajajajjaj :)

Sedith, mi a baj? remélem semmi komoly....
Várunk vissza :)

MÁrti jobbulást Zsombinak!!!!

És tényleg válts Dokit :roll:

Mennem kell ne haragudjatok, de még csak a két gyerekszoba va nkész :(

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Nem tüntem el!!!

Edith,
sajnálom,hogy nem leszel.Várunk vissza!!!Neked is minden jót az ünnepekre és az új évben!

Márti,
boldog hófordulót Zsombinak!Valamint mennek a gyógymanók.

Náluk is náthás Hanna,nekem meg Bronchitisem van.Remélem nem fertőzök meg senkit!:(

Julcsi,
hiányolnak a Klinikás topikban.Ha van egy kis időd írj pár sort magatokról.Én nem írtam semmit rólatok,nem akarok pofátlan lenni.
Már többször kerestek a csajok,hogy mi lehet veletek.

Most mennem kell!

Pusz

Timi
Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Timi:jobbulást nektek is :( !!!!!!És főleg neked!!!!!!ÍGy nem lehet egyszerű a mindennapi dolgokat csinálni!!!!! :roll:

Zsu:jó munkát :wink:

Ma elmentünk pelust venni, persze elénk "ugrott" égy édes plüss mackó, amit nem bírtunk otthagyni :? Szoni megkapja karácsonyra!!!!! :lol: Már nem szabad kimozdulnunk vásárolni!!!! :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, elém meg kedvezményes áru színházjegyek ugrottak, nem is hagytam ott... :lol:

Magyarul átvettem a jegyeket, a kultúr-szakasz bevetésre kész. :P
Vendég
 


Értem ám!!!! :wink:
Most az jutott eszembe, hogy anyósékat kikéne képezni orrszívásból!!!!!Mert ha nem, hogy fog elaludni holnap a Zsombi??????? :shock: :roll:

Zsu:nektek is jobbulást!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szép jó reggelt!

Minden betegeskedőnek jobbulást, remélem karácsonyra mindenki egészségesen ül a fa alá! :lol:

Edith, nagyon sajnálom, hogy nem leszel. :cry:
Minél hamarabb várunk vissza, hiányozni fogsz!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Timi, nem is mesélted, hogy sikerült Rebi táncfellépése? Vannak képek róla? Biztos nagyon ügyes volt. :P

Zsuzsi, Edit merre jártok?

Akartam kérdezni, ti mit vettetek a legkisebbeknek karácsonyra?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Tegnap bátyám megkérdezte mit csinálok én itthon egész nap?????? :roll: :shock: Nem mintha a felesége nem lenne otthon a gyerekükkel!!!!!!Na azt be kéne szorozni kettővel és pont azt csinálom!!!!!Olyan idegesítő ez, mert szerintem 1 pasi 1 napot nem bírna ki 2 gyerekkel, de ha kibírná tuti belepusztulna!!!!!!
És pont tegnap kérdezte, mikor egyik kezemben az orrszívóval másikban 1 zsepivel rohangáltam egész nap, ha nem akkor meg a gyerekek voltak a karomban!!!!Nem volt nyűgi ZSombi csak nem akart nélkülem lenni...hát van ez így!!!!

Ma reggel valami kis ragadós papírt próbált a Zsombi homlokára illeszteni a kiscsaj , a fiam meg hagyta magát!!!! :lol: Nagyon 1 húron pendülnek!!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Először is hogy vannak a betegek? Kívánom, hogy gyorsan gyógyuljanak meg! Zsombi, Szoni, Katica, Hanna, Timi!
Aztán jó takarítást, annak aki még almolja a lakást!

Zsu!
Kiderült, hogy mi volt az oka a rossz éjszakának és nappalnak? Remélem Szandi nem lett beteg!
Te jól vagy már? Elmúlt a hányingered?

Márti!
Jó, hogy a gyerekeid egy húron pendülnek, ebből is látszik, hogy szeretik egymást!
Tegnap én is szemeztem egy (ill. kettő) plüssakármivel, de aztán győzött a józan eszem. Nem fér már bele a költségvetésünkbe.

Barbi!
Nálunk a gyerek járássegítő izét kapnak, nem tudom, hogy mi a pontos neve. Vannak rajta csörgő-zörgő-zenélő játékok, meg kerekek, és összeszerelve vagy a földön, vagy maguk előtt tudják tolni. A család nagy részétől ruhákat kaptak (ezeket már megkaptuk, hogy tudjuk addig is hordani), a meglepi dolgok nekem is meglepik lesznek. :)

A Somogyi és Kántor család tagjainak ma estére jó szórakozást kívánok az e havi kultúrprogihoz. Aztán majd tessék élménybeszámolót tartani.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi:mármint a felnőtt családtagoknak, nem?????? 8) Mert a törpöket nem visszük!!!!! :lol:
Most már utána olvasok, hogy miről fog szólni, hogy értsem is ne csak lássam az előadást!!!! :oops:


Szonikám most de. festett képeket karácsonyra, édes volt nagyon jó színesek lettek, közben tesókája próbálta lehúzni az újságpapírokat alóla, szóval izgi dolog volt!!!!! :P

Zsuzsi:tényleg mi van a Szandival?????? :shock: :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ádámka megebédelt, és közben vagy 20-at tüsszentett. Persze úgy, hogy zöldborsó volt a szájában. :?
Csak aki nem volt a szobában az nem lett kajás. :lol:

Remélem csak valami birizgálja az orrát, és nem lesz taknyos! :roll:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Edith, nem tudom, h olvasol-e most még minket, de hiányozni fogsz. Minél hamarabb jelentkezz, és kívánok neked és a családodnak nagyon szép karácsonyt!

Márti, nagyon sajnálom a tali elmaradását... Zsombinak jobbulást, bátyádat meg beszéld rá, hogy helyettesítsen egy napig. Vagy legalábbis a feleségét.
Mióta a páromé a csütörtöki nap, azóta ő nem kérdez ilyen baromságokat. Sőt, úgy kell őt összekaparni ilyenkor délutánonként - estig azért nem hagyom magukra a fiúkat!

A többi betegeskedőnek is mihamarabbi gyógyulást! Barátnőmet ma hívtam, mind a három gyerköce takonykóros... A nagyfiú benyalt vmi vírust az oviban, mostanra a 2 éves és a féléves gyerek is megbetegedett. Szegények...

És ma születik az unokatesóm kislánya. Nemrég hívott a másik uncsitesóm, hogy már a szülőszobán vannak. Tök jó!
legyetek jók, ma délután elvileg ajándékvásárlást tartunk a fiúkkal.
Üdv:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok

Zsombinak így utólag is nagyon boldog hófordulót kívánok!

Márti: én is szeretem, amikor a gyerektelen barátnőim nem értik, mi bajom van, mitől vagyok fárad. Hiszen én csak itthon vagyok a gyerekkel.
Remélem, a gyerekek már jobban vannak. Jó szórakozást estére!

Barbi: jót nevettem a háziorvosodon. Az én dokimnak is a vakbél volt a mániája. 7 éves koromtól minden évben többször voltunk a sebészeten. Bár az is igaz, hogy 3 éve tényleg kivették.

Andi: én nem hiszek abban, hogy a tápszeres babák betegesebbek az anyatejeseknél. A nővérem kislánya 1 éves koráig szopott, mégis sokkal többet volt beteg eddig, mint a Szandi.

Szandi még mindig nagyon hisztis. Tegnap szinte semmit nem aludt napközbe, aztán fürdés közben elaludt az apja kezében. De a kaja után megint alig tudtam elaltatni. Szinte óránként ébredt, végül adtam neki Panadolt ezzel, kihúztuk 6-ig.

Most ment el a doki (Nem nagyon akart kijönni, szerinte csak a fronttól nyűgös. Én meg nem akartam a betegrendelésre menni, mert ott tuti benyeltünk volna valami bacit). Vírusos torokgyulladása van. Megint nem adott semmit, a C vitaminból kell 2x 8 cseppet adni. A homeós dolgokhoz nem nagyon ért, de azt mondta a Belladonna erre nem jó, mert szárítja a nyálkahártyát.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Évi, nagyon szorítok az uncsitesódnak, hogy minden rendben legyen! :P

Zsuzsi, én is sokszor megjártam a sebészetet! De valahogy mindig megúsztam a műtétet. :lol:
Szandinak sok-sok gyógypuszi!
Nem semmi a dokitok, hogy alig akarózott kimenni hozzátok! :evil:
Erre szokták mondani, hogy ha az anya valahogy úgy érzi, beteg a baba, akkor azt komolyan kell venni, mert ő ismeri, tudja hogy valami nem stimmel. És általában igaza van!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Márti!
Persze csak a felnőtt családtagokra értettem, azt sikerült kitalálnom, hogy az aprónép kimarad a dejóból. :)
Melyik színházba mentek?
Nekem már eszembejutott valamelyik nap, hogy valaki meglephetne a családból karácsonyra 2 színházjeggyel és a gyerekvigyázás felajánlásával arra az estére. Nagyon szeretem a színházat, tavaly március 1-re volt még jegyünk, anyósomat alig bírtam lebeszélni, hogy kikérjen a kórházból arra a pár órára. Szép is lett volna, nem mostam volna le magamról, hogy a kiruccanás miatt szültem meg idő előtt másnap. :)

Barbi!
Nagyon remélem, hogy nem betegség jele a sok tüsszentés. Nálunk Marci a múlt héten tüsszögött folyton, mindenki hívogatott, hogy nem beteg-e, erre Flóra lett az. Szóval, van remény.

Évi!
Barátnődet nem irigylem, nem lehet egyszerű 3 beteg aprósággal, főleg, hogy még nagyon picikék. Mielőbbi gyógyulást kívánok nekik ismeretlenül is.
Mennek a drukkok unokatesódéknak. De izgi! Majd írj, hogy hogy ment.
Jó vásárlást nektek.
Ma nem dolgozol?

Zsuzsi!
Ti nem gondolkoztatok dokiváltáson? Jó szöveg, hogy látatlanul azt mondja, a fronttól nyűgös. De végülis kiment, ez a lényeg.
Gyógypuszik mennek Szandinak, akkor nem ok nélkül nyügi szegény. Fura, hogy nem kaptatok rá semmit. Remélem a C-vitamin elég lesz.

Andi
Kép
zsandi
 
 


[quote="zsandi"] írta:zsanditavaly március 1-re volt még jegyünk

Persze ez a tavaly még idén volt. Még pár hét, és akkor megállja a helyét, amit irogatok össze-vissza. :roll:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Andi, a Trafóba megyünk, erre a darabra:

http://www.trafo.hu/programok.phtml?id=610
Vendég
 


Zsuzsi:szegény Szandi!!!! :( Mennek a gyógymanók!!!!Én múltkor azért adtam a Belladonnát, mert lázas is volt a kiskrapek és az arra is jó!!!!AZért kedves a doki hogy kifáradt!!!!! :?
És lázas a kiscsaj vagy köhög?????

Évi:könnyű szülést és egészséges babót kívánok unokatesódéknak!!!!! :wink: :lol:
3 beteg gyerek :? , nem semmi :(

Barbi:ááááááá biztos csak hobbiból tüsszög a szentem, ne vedd a lelkedre!!!!Meg a zöldborsót szétprüszkölni a legjobb dolog a világon!!!!! :wink: 8)

Zsandi:tavaly mi????? :P Én is kb. olyan messzinek érzem azt mikor ez a kis gézengúz kibújt!!!!! 8)
A vírusos torokgyuszira gondolom azért nem adott semmit, mert mondjuk az antibogyó nem jó..mást meg nem tudom mit lehetne???!!!!

Zsombi megszerette a lándzsásutifüvet :shock: , lehet hogy elleste tesókájától, hogy milyen ügyesen veszi be!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


drev:nem vagy valami szószátyár :shock: , tudom dolgozol.De már rég örvendeztettél meg minket a szép kis körmondataiddal!!!!! :shock:
Asszony világgá ment????? :roll: Tudsz róluk valamit????? :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


drev!
Jól hangzik, biztos élvezni fogjátok!
Én már azt is alig várom, hogy a manók akkorák legyenek, hogy mehessek velük gyerekelőadásokra.

Andi
Kép
zsandi
 
 


aha... dolgozom :lol:
Vendég
 


Túrós gyümit uzsonnázó manók anyukái!

Mennyi túróból, ill. mennyi gyümiből készül a hami?
Kipróbálnám. De nem tudom az arányokat, és a mennyiséget.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Én hülye beleolvastam a tápos topicba...

Egy kis mérgelődés után most röhögőgörcsöt kaptam. Képzeljétek el, hogy felébredtek éjjel, mert elzsibbadt a kezetek vagy ki kéne menni a mellékhelyiségbe, vagy egyszerűen csak valami zajra felriadtatok...

No, akkor tessék elképzelni, hogy ilyenkor valaki nem törődve azzal, hogy miért is ébredtetek fel, elkezd titeket tömni kajával, amíg vissza nem ájultok...

Mi a büdös francért kell a tápláló anyatejjel tömni a gyereket minden éjjel, ha felkel valami miatt?

Ehh...
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?