Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nem jelentkeztem hétvégén, mert Anyukámék voltak nálunk. Apukám és tesóm még szombaton haza is utaztak, de Anyukám maradt, ő csak ma reggel ment el.
Szombat este színházban voltunk, Lőrincet pedig anyukám fürdette, fektette. Ez volt az első eset, hogy nem mi tettük le aludni, de semmi gond nem volt. Amúgy is imádják egymást. Nekünk meg volt egy kettesben töltött esténk a férjemmel, és mi is jól éreztük magunkat.

Vannak, akik már tudják, de most már elárulom, hogy nálunk a nagy hír, hogy jön a második baba. :lol: :lol: :lol:
Most vagyok 12-13 hetes, tegnap voltam ultrahangon, ott rendben volt minden, majd január elején megyek AFP-re. A kezdeti rosszulléteken már kezdek túljutni, de még mindig elképesztően fáradékony és aluszékony vagyok. :?

Ildi, még egyszer gratulálok a viszgádhoz! Nagyon ügyes vagy!
Mindennap gondolok Rád, hogy vajon egyben vagy-e még. Már helyetted is izgulok! :D

Anita, jó, hogy újra jelentkeztél, és kíváncsian várjuk a híreket!

A Juditoknak, Jutkáknak utólag is boldog névnapot kívánunk mi is!

Betti, nagyon cukik a mikulásos képek! Mi is voltunk a férjem munkahelyén mikulásozni, Lőrinctől bármit kérdezhetett a mikulás, ő meg sem szólalt, de az ajándékért azért odament. :lol:

Szandra, mi a Knézich utcában lakunk a lakóparkban, kb. pont a közepén. És Ti melyik részén az Arany Jánosnak? A Dobó Katica és a Zrínyi között, vagy még túl a Zrínyi utcán?
Nagyon szépek a lányaid! :)

Ki jön holnap Cinire? Ildi :wink: ? Nóri? Anett? Mi megyünk, valószínűleg a 9 órásra, de még nem biztos.

Megyek lefekszek, mert majd' elájulok. Amíg Lőrinc alszik, addig én is pihenhetek.
Puszi mindenkinek!
Andi
idna
 
 


Na, most látom csak, hogy Ildi és Nóri is írtak.

Ildi, gyere a hírekkel! És szorítunk!!!!! :wink:

Nóri, a tarkóredő mérés volt tegnap uh-on, az rendben volt. Az uh kicsit idősebb terhesnek mutat, mint amennyi valójában vagyok, mert állítólag megint nagy baba várható, de ez Lőrinccel is így volt. Az ő méretei szerint is mindig egyre korábbi szülési időpontokat mondtak, de ő csak kivárta az eredeti időpontot, és 4 kg-val meg is érkezett időben. Sokkal kisebb méretekre most sem számítok.

Judit, te melyik kórházban is fogsz szülni? Neveitek már vannak?

Szandra, még mi sem tartunk a szobatisztaságnál, de Ti már egész ügyesen haladtok! Lőrinc nagy ritkán szól, ha bekakált, de mindig csak utána, nem előtte, és még ez sem rendszeres. Majd talán nyáron... :roll: :)

Na, most már tényleg elhúztam!
Puszi, Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Andi,
Gratulálok a babához és jó egészséget kívánok nektek!!!
Kép

Ildi,
fú de izgi,már nemsokára babaázhatsz! :lol:

Ma voltunk orvosnál a 3 hónapos oltásért,de nem kapta meg Levi,mert picit piros volt a torka,így vihetem vissza jövő héten :evil:
Viszont szépen növekszik,már 5440 gramm és 61 centi! :lol:

Szép napot mindenkinek!
Puszi: Kép

Kép
mano83
 
 

 
 

sziasztok!
Kíváncsi vagyok, Ildi mikor szülsz, kitartást! (bár lehet, hogy már túl is vagy rajta?)

Én a Jahn Ferencben fogok szülni ismét, mi csütörtökön megyünk uh-ra. A kicsi már 28 hetes, és nem kérdeztük még meg, fiú lesz, vagy lány, mert meglepinek akarjuk. Neveink pedig nincsenek sajnos, még egyet sem találtunk, ami mindkettőnknek tetszene.

Andi!
Mégegyszer gratulálok. Irigyellek a délutáni szundiért, én csak ritkán jutok hozzá, általában vmi csendes házimunkát végzek, mint például vasalás...

Mennem kell, mert vmelyik már felébredt, és zörög.
Valamikor majd csatlakozunk a Tücsökzenére.
sziasztok
judit
judi
 
 


Sziasztok!

Mostmár kezdek türelmetlen lenni,de még mindig nem szülök...a fájások továbbra is megvannak,és a nyákdugó is ürül :? majd meglátjuk mi lesz...

Dávid 10 perce aludt el,szegénykém tiszta dátha...

Andi!
Akkor hivatalosan is szeretnék mégegyszer gratulálni picurmanóhoz,nagyon örülök,hogy csatlakoztál a több gyerekes anyukák táborához,remélem sokan fogják követni a példádat... :wink: :wink: :wink:

Kép

Tök jó lehetett kettesben a férjeddel!Voltatok valahol?
Lőrinc nagyon kis aranyos legény,nem csoda ha a nagyszülők odavannak meg visssza! :D

Azt hiszem a holnap Cinit már nem vállaljuk be,de amúgy is ha addig nincs semmi,akkor 6:45-kor uh és ctg a korházban,és nem hiszem,hogy visszaérnénk...
Kiváncsi leszek a másik kismama (Réka anyukája ott-e lesz? :wink: :D

Érezzétek jól magatokat ,most viszont én gondolok rátok :lol: hogy milyen jó nektek én meg itt savanyodok a váróban....

Aztán pihenjél sokat!!!!

Hú ezek a méretek nem semmi :shock: :shock: :shock: örülök,hogy minden oké volt a tarkóredőn. És mekkora az érték?


Anett!
Köszönöm!!!
Hajrá Janka!!!

Mano!
Nagyon kedves vagy köszönöm!

Remélem mostmár jó lesz a terpeszpellus Levikére!!! :D Nagyon szépen fejlődik! Sajnálom a torkát,küldünk neki sok sok gyógypuszit!!!



Szilvi!
Köszönöm.
Mi van veletek,nem vagy valami bőbeszédű te sem mostanában :?

Szandra!
Ne is kérdezd...a szobatisztasággal sehogysenem állunk :? :x :evil: igaz nem is erőltettem éppen a hugi miatt,amennyire ismerem az ekkorka gyerekek lelki világát ebben a szituációban,tudom biztosan,hogy akkor jönne rá a pisi,vagy kaki,mikor szoptatok,vagy pelenkázok,vagy éppen a kicsivel kell foglalkoznom,ami természetes folyamat éppenséggel,de ezt megelőzvén,de lehet,hogy amúgy is...de nem vagyunk szobatiszták. Most megint szól pár napja,hogy anya gyere tegyél tisztába,bekakiltam,de volt egy időszak amikor nem is szólt. Pár hónappal ezelőtt akkor szólt,ha bekakilt...
NA mindegyj,lesz ami lesz,majd csak rájön,hogy nem is olyan jó dolog ez a pelenka,remélem azért nyáron több sikerrel járunk.
Nektek viszont gratulálunk!

Nem tudom,hogy csináltad ezt a képet,de gyönyörű. Igaz a modell is rajta,de a művész asszony is kitett magáért.
Tami sokat nőtt,mióta nem láttam,várj egy picit...

Emlékeztek még?
Igaz homályos,mert fényképezővel csináltam,de Nóráék is jól kivehetőek a háttérben,a szőnyegen viszont a két egyidős baba,Dávid és Tamara fekszik.(Kék ruha kopasz fej: Dávid,mellette csíkos rugiban Tami,igaz semmi nem látszik belőlük,de a lényeg,hogy ott vannak :D )
Kép
És itt vannak Szandráék:
Kép
Remélem nem haragszol,hogy felraktam őket.... :D

Jutka!
Bocsi,hogy itt válaszolok,nem volt időm Msn-re jönni,úgy néz ki eddig,hogy Réka lett a befutó név.
Persze,ha véletlenül fiú lenne,akkor rögtönzünk valamit,mert egyelőre erről nem beszéltünk...

Sajnálom,hogy egyedül voltatok játszóházban,miért nem szóltál a csajoknak? Biztos az Andiék is szívesen elmentek volna....

Aranyos lehetett Doresz,ahogy az ajcsival rohangászik,milyen kis bátor,hogy nem félt a Mikutól :)

Mostmár ellehetne mesélni nekünk is ezt a vonalkodó s dolgot,nagyobb gyűjtésbe kezdtem volna,ha tudom,hogy sok kell hozzá... :D én is egyet elszórtam,a .....ba!

Betti!
Neked is köszi,mostmár tényleg mindennek simán kell mennie,ha ennyien drukkolnak értünk... :D

Nóra!
Legyen igazad! :wink:
Végül is mára vagyok kiírva,Dávid is aznap jött,mikor ki voltam írva. :? Igaz most a 4D-n 15-ét mondtak,majd meglátjuk...

Mikor leszel már kész azzal a sok varással?

Judi!
Örülök,hogy jelentkeztél....
Még nem vagyok túl rajta....
Mindig úgy várom,hogy mi van veletek...már 28 hetes vagy?Ez igen. Mikorra vagy kiírva?
Így utólag visszagondolva,tudom,hogy hűlye kérdés,de hogy bírod? :D :D :wink:

Kriszti!
Tsók,már csak te maradtál ki azt hiszem....vagy még mindig szita az agyam????

Akkor majd küldöm az sms-t! :D Vagy apa :D
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Tök jó volt így olvasni, hogy ennyien írtatok most!!!!!!!!!

Andi!
Nagyon nagy GRATULA :P :P ! Irigyellek kivéve a rosszulléteket. :)
Mi a Dobó és a Zrínyi között lakunk a zöld házban aminek a kerítése is züd. A vicces az egészben, hogy szinte minden nap elmegyek a házatok előtt szerintem mert mikor sétálunk akkor mindig abban az utcában is megfordulunk. :wink:
Te hol fogsz szülni?

Ildi!
Komolyan mondom, hogy ha nem mész már szülni akkor a férjem agyára fogok menni mert állandóan mondom neki, hogy na mi van már vajon megszült az Ildi!? És ezzel a lendülettel gyorsan felcupp a netre és nézem a "híreket" mikor közlik már velünk hogy MEGVAN!!!!!!
Köszönöm a képeket, annyira vicces volt látni ezt az óriást ilyen picurnak, na nem mintha itthon nem lenne róla képem csak ebben a mai rohanó világban :) :) kinek van ideje nosztalgiázni! :)


Meg kell mondanom nektek, hogy mindenkit nagyon irigylek akinek egy csöpp van pocijában! Ha lehetne én már most vállalnám a következőt :) .

A szobatisztaságra visszatérve nekünk ez már nyár óta "működik" mert akkor végig pelus nélkül szaladgált az udvaron és két három alkalom után elkezdte zavarni, hogy végig folyt a pisi a lábán és utána meg már szólt, kaki meg már szerintem nyár eleje óta nincs a pelusban mert amikor vettem neki bilit akkor mindig (na jó nem csak akkor :D ) leültünk mellé játszani de csak addig ült rajta amíg bele nem nyomta az adagját. Amikor láttam rajta, hogy vörösödik a feje akkor gyorsan mindig ráültettük :oops: Így vörösödött :) . :)

Judit!
Én is a Jahn Ferencben szültem mind a kétszer :) . Neked ki a dokid?

Képzeljétek tegnap volt az Edó 1 hónapos és ennek a tiszteletére elmentünk a védőnénihez méreckedni és most kapszkodjatok meg:

5006 g és 56 cm!
Óriás bébi!

Na megyek mert kezdődik a hasfájás és apa kezd elfáradni a pesztrálásban.

Jó éjszakát!
Szandra
szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Nagy hírekkel jövök! Ilditől kaptam sms-t.

18:30-kor megszületett Réka baba, 2930 gramm és 54 cm! Mindketten jól vannak!

Ildi, még egyszer gratulálok és sok boldogságot, jó egészséget kívánunk Nektek! Siessetek haza!




Puszi, Andi
idna
 
 


Ildi!
GRATULÁLUNK!

Nagyon aranyos Réka, kár, hogy a képet nem tudtam feltenni bizonyára már mindenki nagyon kiváncsi. Nagyon helyes olyan mint Dávid!

Kép

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Kedves Réka baba!

Nagyon vártunk és most legalább annyira örülünk neked! :P

Kedves Ildi!

Gratulálunk! Vigyázz magadra és a családodra!
Dávidkának és a papájának is sok-sok örömet kívánunk!

Anett, Tami és Szonja
kállai
 
 


Sziasztok!

GRATULÁLUNK ILDIKÓ RÉKA BABÁJÁNAK!!!!Sok puszi nektek és siessetek haza!

Andi!
Gratulálok nekedis a picihez.Van már nevetek?Terveztétek már a tesót?

Most ennyi voltam,de majd jövök.

Puszi mindenkinek!

Betti&Milán
raczbetti
 
 


Ildi!

Nagyon nagy gratulációnk az egész család nevében!

Kép

Szandra
szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Ildikó,
SZÍVBŐL GRATULÁLOK RÉKA BABÁHOZ,ÉS EGYBEN JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK NEKTEK!!!
Kép

Kati és Levi

Kép
mano83
 
 


Sziasztok!

Szandra, pont arra a zöld kerítéses házra gondoltam, hogy ott lakhattok! Akkor elég közel lakunk egymáshoz. :D
Mikor szoktatok sétálni, délelőtt, délután?
Tényleg hatalmas lehet Edó! Máris 5 kg!? Mennyivel is született?
Én a Szent Istvánban fogok szülni, Lőrinc is ott született.

Judit, "alapesetben" én is házi munkát végzek Lőrinc alvásidejében, de most valahogy a terhesség első-három hónapja eléggé kimerít, így inkább próbálok pihenni, a házi munka meg megvár, senki nem szokta helyettem megcsinálni. :shock: :D
Mi volt ma uh-on?

Betti, igen, terveztük a kistesót. Így pont 2,5 év lesz a két gyerek között. Nevünk még nincs, ötleteink igen, de még annyi mindentől függ. :)

Puszi Mindenkinek!
Andi
idna
 
 


Gratulálunk a nagy eseményhez , Réka baba érkezéséhez!
Kívánunk nagyon nagy boldogságot az egész családnak!
Puszi
Szilvi
nsyl
 
 


Sziasztok!

Mégegyszer Gratulálunk ILdiéknek!

Kép

Andi!

Nektekis Gratula mégegyszer

Kép

Te mit szeretnél?Gondolom kislányt :roll:

Megyek is csak bekukkoltam van e valami.

Puszi!

Betti@Milán
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Ezt a gyönyörűséges, szépséges, tündéri leányzót nézzétek!!!!!!

Kép

Réka baba! Bár gondolom kitaláltátok! :lol: :lol: :lol:

Kicsit béna voltam, mert csak mostanra sikerült leszednem a telcsiről! :oops:

Drága Réka baba és Ildikó (no és persze Dávid és Zsolt)!

Sok boldogságot Nektek!!!!!


Puszika, Dóra és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!

Réka bébi annyira formás mintha legalább 1 hónapos lenne!
Gyönyörű :P :P :P !!!!!!
Ildi ha tudsz részletesen számolj be a szülésről hagy teljen meg a szemem könnyel :) .

Andi!
Általában olyan 1-2 óra körül szoktunk sétálni ha tudtok akkor csatlakozhatnátok egyszer. Majd egyeztetünk.
Az Edó 4100 grammal és 52 cmrel született, kajol mint a gép.


Szegénykémet kiütötték ezek a hormonok és csupa pötty lett, mintha ilyen tini pattanásokkal lett volna tele. Szép lassan ezek átalakultak sebbé és teljesen száraz volt tőle a bőre és én mint gondoskodó anya jól bekentem, hogy ne húzódjon erre a legrosszabbat tettem vele :cry: :cry: :oops: mert csípte a bőrét a krém pedig direkt babakrémmel kentem. :evil:
Szegény egész nap ordított gondoltam fáj a hasa és közben bőszen kenegettem :oops: .
Másnap reggel már végre nem ordított erre felöltöztettem és bekentem az arca felét :? mire megint elkezdett :cry: , hát akkor jöttem rá, hogy szegénykémnek lehet hogy ez volt a baja gyorsan lemostam az arcát és a drágámnak tegnap egy hangja sem volt :) .
Hát ennyit az anyai ösztönökről :oops: .

Szandra
szandrakiss
 
 


Sziasztok!
Ildi,
Réka baba nagyon formás,nagyon szépen ki van már simulva a kis arca!
Mégegyszer GRATULÁLOK NEKTEK!

Szandra,
Edónak jobbulás kívánok!

Kép
mano83
 
 


Ildi!
CSak most olvastam a jó hírt. Mi is szívből gratulálunk, és gyönyörű a babátok. Egy kicsit irígykedem, mert még nekem van majdnem 3 hónap. Már én is nagyon várom, hogy a kezembe vegyem.
Siessetek haza,
Judit
judi
 
 


Ildi!
Remélem már otthon vagytok!
Nagyon aranyos Réka! Igazi kis tündér!
Már alig várom hogy személyesen is láthassam.
Zsolti és Dávid gondolom már nagyon vártak benneteket, remélem mihamarabb beszámolsz mindenről.
Sok boldogságot a két csemetéhez kicsihez és nagyhoz!

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Mi ma karácsonyi ünnepségen voltunk és elég jól elvoltunk és a Milán is viszonylag nyugodt volt.Sok játékot nyert tombolán :)

Ildi!

Itthon vagytok már?Nagyon szép a kislányotok.Igazi kis tündérke!Gratulálok hozzá!KIcsit írígykedem ám :oops: Jó lenne már nekem is egy ilyen kis tünemény.
Dávidka hogy viseli a tesót?Féltékeny?Mesélj ha lesz időd és várunk vissza!

Puszi mindenkinek!

Betti&Milán
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm Mindenkinek a sok gratulációt itt és az sms-eket is,nagyon jól esett mindegyik.


Már szombaton hazajöhettünk a kórházból,ha lesz egy kis időm írok szüléstörténetet,de addig is előljáróban,nagyon csodálatos volt minden.Gyors és könnyű,apás szülés volt gátvédelemmel,jobbat kívánni se lehetett volna. 10/10 Apgarral :D
(Minden nap egyre szebbnek tűnik visszaemlékezve :wink: )

Rengeteg kép készült,nem is tudok válogatni,azért egy párat felrakok...

Dávid egész jól fogadta a dolgokat,örült a macinak,amit a Rékababa hozott neki. A féltékenység ott jön ki rajta,hogy a látogatókat próbálja lekötni a figyelmével,és igényli,hogy vele játszanak,szerencsére mindenki veszi a lapot... :wink:

Puszilgatná,(néha hagyom neki,szopi közben a fejecskéjét)meg szól,hogy anya,sír a baba,igaz ez ritkán van,mert iszonyatosan jó baba (lekpogom,egyelőre) eszik és alszik.Szerencsére rengeteg tejem van,úgyhogy a kajával sincs gondunk.

Majd jövök részeletesebben is,de tényleg sokkal több dolog van,mint eddig,azért a látógatók is jöttek eddig folyamatosan,délután az orvost várom,most is csak azért van időm,mert Dávidot elvitte az apja vásárolni,elmentek a Brendon-ba.
Mondjuk most fel is kell ébresztenem a babót,mert 8 körül evett utoljára és már dél van.

Itt egy pár kép:
Pár percesen:
Kép
Egy naposan:
Kép

Kép
Első fürcsi:
Kép
Két napos:
Kép
Dávid reakció:
Kép
Kép

Sokszor puszilok mindenkit,amint tudok jövök!

Ildikó
ilgya1
 
 


Szia Ildikó!

Kép

Gyönyörűséges kiscsaj Rékababa,Viktor máris beleszeretett :lol: :twisted:

Örülök,hogy úgy sikerült a szülés,ahogy álmodtad.

Ez a Tiéd:
Kép
( a virágcsokrot nem engedte felrakni,így be kell érned Micimackóval :twisted: )

Sok-sok pusszantás!!!!!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Ildi,
még egyszer hatalmas gratula! Réka baba gyönyörű szép! Nem is látszik újszülöttnek, olyan nagynak, kisimultnak és kis hurkásnak látszik! :D Gyönyörű!
Örülök, hogy ilyen szép és könnyű szülésed volt! Az meg külön főnyeremény, hogy a kis Réka csak eszik és alszik. :D
És milyen édes a közös kép Dáviddal! :D

Szandra,
Lőrincnek 1-2 óra körül pont alvásideje van, de előbb-utóbb biztos összefutunk. :)
Tami mikor szokott aludni?

Betti,
nem akarok kifejezetten kislányt. Teljesen mindegy a baba neme, csak egészséges legyen és olyan jó, mint Lőrinc. :lol: :lol: Na, jó ez csak vicc volt, a lényeg, hogy egészséges legyen!


Egyébként nálunk nem sok jó hír van. Múlt hét közepén a férjemet elkapta valami lázzal járó vírus, ezt Lőrinc is sikeresen alkapta. :( 2 napig olyan magas láza volt, alig bírtuk neki levinni. Éjszakánként szinte semmit nem aludtam, óránként felébredtem és azt néztem él-e még a gyerekem. :cry: Napközben meg csak ült az ölemben és bámult. Vasárnap óta már nincs láza se, hőemelkedése sem, de iszonyatosan nyűgös és nagyon csúnyán köhög.
És persze tegnap este már nekem is hőemelkedésem volt, és köhögök. Szerencsére 37,8 fölé nekem nem ment, de így terhesen még ez sem hiányzott. Ma szerencsére még nem volt hőemelkedésem sem eddig, de majd este meglátjuk.
Hát, remélem megúszom ennyivel és hogy karácsonyra már túl leszünk az egészen! Elég rossz ez így! :cry:

Puszi Mindenkinek!
Andi és Lőrinc
idna
 
 


Sziasztok!
Bocsi hogy csak az Ildinek írok , de gondolom mindenki megérti hisz Réka babával nem lehet betelni Gyönyörű baba!
Ildi!
Nagyon aranyos a két csemete együtt, meglátod mennyivel másabb lesz Réka mint Dávid, persze csak addig amíg pici :D
Kevin nekem is sokkal nyugodtabb volt mint Ketrin bár vele sem sok problémám volt.

Aztán sokat pihizni!

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Bocsi,hogy csak ennyire,de valami szemet szúrt :shock:

Ildi!

Rékababa nem 13-án született???

Csak a számláló szerint mintha 11 lenne...

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Gyöngyi!

Légy üdvözölve :twisted: :twisted: :twisted:

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Nóri,
holnap nem megyünk cini-cinire, mert Lőrinc egyáltalán nincs jól, sőt! Tegnap óta megint lázas, szinte egyfolytában, köhög, és egész nap fekszik az ágyon, vagy ül az ölemben. Semmit nem játszik, naponta többször is elalszik, és enni sem eszik. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Puszi, Andi
idna
 
 


Szía Ildi
Gratulálunk a babához.Írigylem a gyors szülés!


Szia Nóra!

Köszi az üdvözletet, holnap találkozunk!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szia Andi!

Lehet,mi sem megyünk,mert Viktornál is kezdődik valami.
Igaz,ő valószínűleg csak megfázott.Folyik az orra és egy picit köhög,de a közérzete jó.

Mi lehet szegény Lőrinccel?Lakos doktor látta?
Mondd meg neki,hogy sok-sok gtyógypuszit küld neki a Viktor!!!!

És te?Jobban vagy?Laci?

Pihenjetek sokat,remélem nem lesz semmi komolyabb :?

Puszi!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Ildikó!

Üdvözöllek újra itt :) Jó hogy írtál.Nagyon gyönyörű a kislányod és Gratulálok mégegyszer hozzá.Édesek a képek és a közös fotó is nagyon aranyos.Látszik hogy szereti Dávid.Pihiz sokat,ha tudsz.

Andi!
Vigyázz ám magadra és a gyerekekre.Nem beszedni valami nyavaját,mert nekd nem hijányzik most.Mondjuk énis akkor kaptam el a járványt és a lázat,mikor terhes voltam :evil:
Lőrinc jobban van már?
Igazad van a babácval kapcsolatban.Az a lényeg hogy egészséges legyen a neme meg már mellékes.Jobbulást nektek.

Nóri!
Viktor is beteg?Mennek a tündérkék és a gyógypuszik :wink:

Többiek?

Puszi mindenkinek megyek aludni,mert holnap uszi,suli és este vendégek jönnek.

Betti&Milán
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Nóri,
köszi a gyógypuszikat Neked is, Viktornak is! :wink:
Igen, látta Lakos doki Lőrincet, állítólag valami vírus, adott gyógyszert. Azt ma már épp 5. napja szedi, de eddig még nem sok javulás van. Ma talán először már nincs láza, de éjszaka is, meg délben is többször felébred szegény, annyira köhög. Meg nagyon lehangolt, semmihez nincs kedve. :( :( :(
Laci meggyógyult, hétfő óta dolgozik, és nekem is "csak" vasárnap volt lázam, meg hétfőn még elég gyenge voltam, de azért most már rendben vagyok, csak Lőrinc gyógyulna most már!!!
Viktor hogy van? Nem lett betegebb?

Betti,
Neked is köszi a bíztatást! Hát, tényleg nem hiányzik pont most ez a betegség! Te szedtél gyógyszert, mikor Milánnal terhes voltál és beteg lettél?
Tényleg, és hogy bírod a sulit? Most lesznek vizsgáitok, vagy nem?

Ildi,
hogy vagytok? Milyen 2 gyerekes anyának lenni? :wink:
Ha lesz időd, írj!

Puszi, Andi
idna
 
 


sziasztok!!
Jobbulást minden betegnek (mi szerencsére túl vagyunk rajta) karácsonyra!!!

Ha érdekel valakit legközelebb jan.10-én lesz cini muzsika.

Üdv

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szia Gyöngyi!

Üdv közöttünk!
Te a Sári (és Marietta) anyukája vagy? Mert akkor képben vagyok. :wink:
idna
 
 


Igen Andi képben vagy!
Nem biztos, hogy segítene a kép, mert én sem ismertelek fel a képen, csak Lőrinc miatt tudtalak beazonosítani. Még kezdő vagyok, de majd csak képben leszek én is.


Jó éjt és jobbulást Lőrincnek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek jó egészséget meg sok pihit az ünnepek alatt.
Itthon most egyszerre alszik a két csöpp (ritkaság :? ), úgyhogy most kiírkálom magamból az elmúlt 3-4 napot :lol: .

Ma voltunk hasi, csípő és kopony UH-on ahol minden oké volt hál istennek mert a koriban találtak egy pici eltérést a koponyában a két kamra távolságában de ez a kis tündéri manó olyan ügyesen egyengeti a dolgokat magában, hogy minden okés lett :lol: :P :lol: .

Két napja beállt a derekam ezért még lépni is alig tudtam, semmihez nem volt kedvem meg türelmem mert még azt is meg kellett gondolnom, hogy elmenjek e wc-re vagy tartogassam és akkor két adagot ürítek egyszerre :? :o :) .
Ma már egész jó lett így úgy döntöttem egye fene akkor kitakarítok karira :D na persze nem ma!!!!! :)

Tamit egyre nehezebb elaltatni így délután :( . Olyan kettő körül szoktam letenni mert akkor már látom rajta az álmosság jeleit de szinte mindig 45-50 perc mire megküzdünk egymással. :( :( . Általában én nyerek :) .

Nincs valakinek valami eszeveszetten jó ötlete valami gyors altatásra? :roll:

Ildi!
Nagyon jók a képek! Azért nem semmi, hogy ez a kiscsaj már az első percben nyújtotta a maximumot :D (10/10), gondold el mi lesz ha már nagyobb lesz.

Andi!
Mi mindig séta után alszunk mert az egy kicsit leszívja az energiáját, igaz most nem sétáltunk már egy jó ideje (nem is tudtam járni :) ) mert a Tami is meg volt fázva.

Szegénykém így is mikor most altattam olyan kicsit melegnek éreztem a kezét és a fejét. Remélem, hogy csak kimelegedett és nem lesz még jobban beteg.
Így is most betankolok lázcsillapítóból az ünnepekre mert nálunk tuti, hogy péntekről szombatra virradóra betegszik meg a gyerkőc amikor se orvos se gyógyszertár. Pontosabban orvos még csakcsak mert nekünk ilyen házhoz jövő doktornénink van de hát ...

Még a kari ajikat is be kéne csomiznom (pontosabban zacsiznom :roll: mert mindenkiét abba teszem). Komolyan mondom semmi karácsonyi érzetem nincs :( . Igaz majd ha a hétvégén takarítok "gőzerővel" :wink: akkor majd biztos megjön a fíling.

Puszi mindenkinek!
Szandra
szandrakiss
 
 


Sziasztok!
Ildi! Csak ámulok: gyönyörű a kislányod! Ráadásul könnyű szüléssel, tökéletes Apgarral, nem semmi!
Irígykedem..Szeretném már én is, ha a kezemben foghatnám a kicsit. Annak ellenére, hogy semmi problémám nincs a terhességgel, azért két ilyen kicsivel nem könnyű várni a harmadikat!
GYöngyi!
Mariettával egy oviba jár Ábi. Te vagy? Jól sejtem?

Andi! További gyógyulást, pihenést. Hazautaztok a karácsonyi szünetben?

Szandra!
Mi is a lakóparkban lakunk, a másik végén, a Budai N.a.-on. Szandra mikor alszik? Mi de. szoktunk kint sétálgatni, no meg a kettővel alvás után még egy kört este.

Mennem kell, Emma felkelt!
Vigyázzatok magatokra, minden betegnek pedig gyógyulást!!!
Sziasztok!
Judit[color=blue]
[/color]
judi
 
 


Sziasztok!

Marietta a süni csoportba jár, a Kristóffal.
(Alig tudok írni, mert a Sára is nyomná a billentyűt)


Nóra!

Ha megtaláltad kérem a mézes receptjét!?
Köszönöm

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


higv mk m c j cjx mcn mjkmkkm,,,l.k,m,m mmmmmmm vm n nmg nbbbbbbbbbnnnnv bom,mm jm vvvvvvvvvv

Ez Sára levele Nektek

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Megvan a mézes-recept :lol:
Igaz,égen-földön kutattam már,le is tettem róla,hogy sütök,de aztán....
Felrémlett,hogy mintha megírtam volna már tavaly is ide a topikba,és igeeeen!!!!!!!!!!!A 6. oldalon ott volt!
Íme:
25 dkg méz
25 dkg barnacukor
15 dkg vaj v. margarin
10 dkg darált mandula
45 dkg liszt
2 tk mézeskalács-fűszer
1/2 citrom reszelt héja
1 ek kakaópor
1 tojás
1 tk szódabikarbóna
2 ek rum v. víz.
A mézet,a cokrot és a vajat össze kell melegíteni,amíg a cukor teljesen el nem olvad.
Amikor már langyos mehet hozzá a mandula,liszt,fűszer,tojás.Alaposan gyúrjuk össze.A szódabikarbónát egy csészében keverjük össze a rummal és adjuk a tésztához.Ezután addig kell gyúrni,amíg el nem válik az edény falától.
(Ha nagyon ragacsos,adjunk hozzá még egy kis lisztet).
Egy éjszakát kell pihentetni.Kb 1/2 centisre nyújtjuk,szaggatjuk,.
Sütés:kb 18 perc.

Nagyon fincsi és nem lesz kemény!

Ildikó!
Gondolom rengeteg dolgod van,azért biztosan szeretnél egy kicsit készülődni az ünnepre is.Hagynak a gyerkőcök?És a család?Nagy invázió van?
Azért kuksizz be néha :wink:

Andi!
Lőrinc jobban van?Haza tudtok menni?Holnap,igaz?
Ha nem "találkoznánk",akkor nagyon boldog karácsonyt kívánok nektek!!!

Andi,Betti!
Köszi a puszikat,szerencsére Viktor nem lett betegebb,csak egy kis nátha.

Ti hogy bírjátok az ünnep előtti rohamot?Én a varrás miatt nagyon elcsúsztam,így 2 nap alatt kell valamit összehoznom

Mindenkinek jó készülődést!

Pusz!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Hát mi nagyon el voltunk havazva a karácsonyi bevásárlással.... :(
Dóri ajándéka még mot is hiányzik... :( Hulla vagyok...folyton aludnék...

Dóri már jobban van, még nem tökéletes, de már alig folyik a nózija. Most hintázunk, bár félő, hogy én hamarabb elalszom, mint Ő! :lol:

Mi holnap, vagyis ma, elutazunk, ezért szeretnénk minden "fórumos" Családnak Békés, Boldog Karácsonyt kívánni!

Kép

Puszika, Dorka és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!

Nem volt netem most pár napig,bekapott vmi vírust a gépem,azért nem jöttem....na meg a karácsonyi készülődés... :lol:

Ildikó,
Nagyon szép Réka baba! :D

A betegeskedőknek mielőbbi jobbulást kívánok!

KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!
Kép
Kati és Levi

Kép
mano83
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a jókívánságokat, hatottak! Szerda óra Lőrincnek nincs láza, és azóta egyre jobban is van. Még nem a régi, kicsit nyűgösebb, mint szokott, és nehezebb lefoglalni, de legalább már jókedvű, játszik, valamennyit eszik is, és nem köhögi fel magát alvás közben. Napközben azért még köhög, de most már legalább úgy látom, hogy elindult a gyógyulás útján.

Szombaton megyünk Anyukámékhoz Szoboszlóra, és ott is maradunk újévig. Elvileg onnan is tudok jelentkezni, internet van, de hogy időm mennyi lesz, azt nem tudom. :)

Judit, ti mentek anyukádékhoz?
Elhiszem, hogy várod, hogy a kezedben tarthasd a babát! Már én is várom, pedig nekem még hol van a június... :D

Ildi, hogy tudsz készülődni a karácsonyra? Van időd, energiád? Hiányzol, hogy nem írsz!

Nóri, ej az a sok varrás! :wink: De karácsonykor azért ne varrj! :D A menüt te készíted vagy anyukád?

Ha vasárnapig már nem jönnék, mi is mindenkinek kellemes karácsonyt kívánunk!

Puszi, Andi és Lőrinc
idna
 
 


Sziasztok!
Megfogadtam,hogy nem maradok le többet és igyekszem jönni!Most,hogy már nem varrok...

Ma nekiálltam takarítani,esküszöm,egyszer az életben még jól is álltam és akkor....

Délután 3-kor Viktor nekiesett a szekrénynek és szétnyílt a feje.Kb 1,5 centis vágás lett rajta.Elsőre borzalmasan nézett ki,ömlött belőle a vér,de meglepően hamar el is állt.Még jó,hogy pont itt voltak a barátnőmék.Ő segített összehúzni ragtapasszal,és elvitték a nagyokat az Anyuhoz,hogy el tudjam vinni Viktort a sebészetre.
A Lőrinci SZTK-ba mentünk,már tök jól volt amúgy.Mire odaértünk elaludt.Viktorról tudni kell,ha egyszer alszik,akkor se kép se hang.
A doki meg totál azt hitte,hogy nincs magánál.Alig brtam elhitetni vele,hogy ez nálunk normális.Lekezelték és összehúzták neki egy spec. tapasszal,akkor kezdett ébredezni.De tök barátságos volt mindenkivel meg kommunikált,így megnyugodtak.

Persze figyelni kell még agyrázkódás gyanúja miatt,de remélem nem lesz semmi.

Jutka!

Bocsi,Tamás látta,hogy írtál,de csak most mondta :evil:

Andi!
Örülök,hogy jobban van Lőrinc.Köszönjük az e-mailt,nagyon jó!
Az Ünnepi menün megosztozunk,főzök,sütök én is ,Anyu is.


Többiek?


Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok Lányok!

MINDENKINEK BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK!
Szilvi, Viki
nsyl
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi üdv közöttünk,örülök,hogy te is csatlakoztál!!!!


Ígérem,én is hamarosan újra aktív tag leszek,de az ünnep nálunk is elég macerás....

Most nincs időm Mindenkinek személyesen írni,de remélem a betegeskedők hamar meggyógyulnak és Viktornak is egy nagy nagy puszit küldünk a buksijára!!!!! :wink:
És persze Mindenkinek egy nagy ölelés!!!!!!

Ja és köszönjük a dícséreteket és a jókívánságokat is,irulunk pirulunk :oops:

Elkészült a szüléstörténetünk,kissé személyesre sikeredett....de azért fölrakom :D már egy pár napja elkezdtem írni,de csak most lett kész. Igyekszem visszakapcsolódni a rendes kerékvágásba,de most egyelőre csak olvasgatni van időm...

Nem is tudom hol kezdjem….
Olyan távolinak tűnik, pedig csak egy hete történt…
Mindennap gondolok rá, és egyre csodálatosabbnak tűnik… főleg ha ránézek az én kis tündérkémre, mert ő nekünk tényleg egy kis angyalarcú tündér. Egy igazi karácsonyi ajándék!!!!J

Kép
12. 13-án, szerdán éjjel 2: 27-kor ismét mensi szerű görcsökre ébredtem, de ezt az érzést nagyon jól ismertem már előző hét péntek óta, (az angol vizsgám napja előtti napon is voltak jósló fájásaim) mégis valahogy olyan izgatott lettem tőle, nem tudom… már túl voltam a kiírt napon, egy nappal, így tudtam, hogy hamarosan megpillanthatom őt J
Reggel 6:45-re kellett mennem CTG-re a kórházba,( két naponta jártam már) apósom vitt, mert apának dolgoznia kellett,Dávidra anyósom vigyázott;
gyorsan beértünk,pedig szokás szerint volt forgalom,de legalább lehetett haladni,már 6:15 kor lent voltam az alagsori vizsgálóba. Sose értünk be ilyen hamar….,a kocsiban éppen arról beszélgettünk,hogy a 4D uh-on végül is december 15-t jelölték meg a szülés várható időpontjának,így még ráér a kisasszony,ekkor még pont hazajöhetek karácsony előtt a kórházból…
A kocsiban is jöttek a görcsök,igaz rendszertelenül és a nyákdugom is folyamatosan távozott belőlem, már előző este voltak látható jelei a betétemen,nem volt véres,csak barnás,picit rózsaszínes,így nem zaklattam vele se az orvost,se a szülésznőmet.
Fél 7-körül már a doktor úr is bent volt,és rögtön be is hívott uh-ra.
Csinált flowmetriát és mindenféle vizsgálatot, majd átmentünk a szomszéd szobába és megvizsgálta a méhszájat is, puhul és nyitva is volt már egy ujjnyit., persze a görcsök nem szűntek meg ,így a doktor úr feltelefonált a szülőszobára, hogy engem küldjön fel ctg-re akinek fájásaim vannak, vagy a másik páciensét, aki 10 nappal túlhordta a babáját, persze engem választottak…

Fel lifteztem az emeletre, és megkerestem az ügyeletes szülésznőt, ő rögtön azt kérdezte, hogy hol a cuccom, szülni jöttem vagy nem? Én meg csak habogtam-hebegtem, hogy csak ctg-re küldtek fel, de nem rendszeresek a fájásaim. A sors fintora vagy iróniája vagy, nem tudom, de ugyanaz a szülésznő volt ügyeletben, mint akinél a Dávidot szültem, a Hajdú Barbara.
Felrakott ctg-re, a doktor úr is néha benézett, persze a fájások még mindig nem rendszereződtek, és egy nagyobb összehúzódásom volt az egész vizsgálat alatt.
Kép

A végén megbeszéltük a doktor úrral, hogy inkább hazamegyek, úgysincs messze a kórház, ha esetleg erősödnének, ill. rendszereződnének a fájások, akkor majd jövök. A szülésznő is mondta, hogy menjek haza
üljek bele egy kád vízbe ,igyak meg egy pohár bort vagy pezsgőt és lazítsak, lehet, hogy el is fognak múlni…

Haza is értünk olyan 8 körül, a fájások maradtak és talán egy picit erősödtek is, de még mindig nem tudtam mérni a szünetek közötti időt, annyira rendszertelenek voltak.
Dávid eléggé náthás volt, és nem akartam betegen otthagyni, ezért kihívtam a gyerekdokit hozzá, hogy megnézze. Nem volt láza, de picit köhögött és folyt az orra. Ki is jött a doki délután, addigra már kezdett elviselhetetlenné válni a fájdalom, de még mindig bírtam magam. Kérdezte is a doktor úr, hogy mikor fog szülni, erre én mondom neki nagy büszkén, hogy ma, azt mondta elég fitt vagyok ahhoz képest és nevetett, de ekkor én már éreztem, hogy itt az idő….. A sógornőm itt volt egésznap, ő volt az ügyeletes felügyelő, mert apa dolgozott… megfogadtam a szülésznő tanácsát és beültem egy kád vízbe, persze alkohol nélkül, jól esett, de nem csökkent a fájdalom, hanem még jobban felerősödött. 10 óra óta irogattam egy kis cetlire és mértem az időt, ekkorra már 8-10 percesek lettek és 30-60 mp-ig tartottak.

Dávid közben elaludt és apa is befutott, evett és lefürdött, én már néha 5 perces fájásokat mértem, és szenvedtem a fájások alatt, de tudtam, hogy még van egy kis időm…
3 után picivel mondtam, hogy induljunk el, mert már nehezen bírom… ekkora már 4 perces fájásaim voltak, és eléggé kellett koncentrálnom, hogy ne küzdjek ellene, hanem átéljem őket. Próbáltam arra gondolni, hogy most nyílik az út az én kis Réka babám előtt és elképzeltem, ahogy nyílik előtte a kapu… Kb. 10 óra óta felváltva szedtem a homeopátiás szereket, és gyorsan főztem még egy málna levél teát is. Eddig is ittam mindennap a 36. héttől, de három napja jobban rákapcsoltam, nagyobb adagokban iszogattam.
Sokat segített az apró levegővétel ezeket a fájásokat „átvészelni”, egy nagyot orron beszív, és aprókat a szájon kifúj…

Dávidot elvitték a Tropikáriumba a sógornőmék, de előtte azért elbúcsúztam tőle, szerencsére sose volt gondunk ezzel, mindig szívesen ott maradt velük, megszokta, hogy eljárok nélküle ,néha (angol, körmös ,stb..),puszika , aztán ki erre ki arra…

Menet közben felhívtam a doktor urat, hogy elindultunk a kórházba, csak tudjon róla…
Most is elég gyorsan beértünk,(mindig féltem, hogy bentragadunk a dugóban, pont mikor szülni megyünk, de minden olyan simán ment) fél 4 körül már a parkolóban voltunk, a kocsiban folyamatosan 4 perceseket mértünk, a parkolóban is megvártunk egyet, majd felmentünk a szülőszobára.
Az ügyeletes szülésznő megvizsgált,6-7 ujjnyira ki voltam tágulva,mondta,hogy öltözzek át, és költözzünk be a vajúdóba. Apa lement a cuccokért a kocsiba, majd átöltöztem és felraktak ctg-re.
Kiderült, hogy a fogadott szülésznőm éppen rendelésen van, és nem tud jönni, de a doktor úrnak már szóltak. Nesze neked választott szülésznő…
Barbara volt még mindig bent, akinél a Dávidot szültem 2004 őszén, és megkértem, hogy maradjon most is ő, ha ráér, nagyon rendes volt, és elvállalta a dolgot.J
Folyamatosan ment a ctg, majdnem egy órán keresztül, közben beszélgettünk apával, és más anyukák is jöttek ctg-re. (Az egyikkel később találkoztam a szülészeten, és mondta, hogy emlékszik rám milyen jókedvűen elcseverésztünk apával a sarokban, és pár óra múlva már látta, hogy hoznak le az osztályra)
A szülésznő is biztatott,hogy ha ilyen jól reagál a szervezetem a burokrepesztésre,akkor pár órán belül (1,5-2 ) meglehet a baba.Ez olyan erőt adott,hogy már nem is féltem annyira,tudtam,hogy hamarosan vége lesz….

Fél 6 körül a doktor úr megrepesztette a burkot, szép tiszta volt a magzatvíz, majd beköltöztünk az egyik legszebb szülőszobába (úgy restellem, de nem jegyeztem meg a nevét a szobának)közben ugyanúgy felváltva szedtem a homeopátiás bogyikat,ezért nem nagyon ihattam, de a számat azért bevizeztem….magunkra hagytak apával a félhomályban, olyan izgalmas és romantikus volt egyben, annak ellenére, hogy a fájások iszonyatos erővel törtek rám, úgy éreztem, hogy ezt már nem lehet kibírni…
a hátmasszírozás nem segített,a séta sem,a végén már letérdeltem a fotel mellé, és próbáltam ismét átélni a fájdalmat, arra gondolva mindig,hogy nem tarthat örökké, és nemsoká magamhoz ölelhetem az én kislányomat, akit a szívem alatt hordtam 9 hónapon keresztül…
Nem sok idő telt el,4-5 fájásra emlékszem konkrétan, mert mire kimondtam, hogy hozzanak egy labdát, már elindult a kicsi Réka lefelé és eltűnt a méhszáj, akkor már olyan hangokat adtam ki, hogy megijedtem saját magamtól, apa szegény nem tudta mit csináljon velem, többször is megkérdezte, hogy szóljak a doktor úrnak? Majd elment és szólt nekik, de már jöttek amúgy is, mert hallották, hogy kiabálok…
Mondták, hogy másszak fel az ágyra, mert jön a kisasszony iszonyatos sebességgel, és már nem ad semmi fájdalomcsillapítót…persze akkor elfogyott az összes erőm, és csak azt nyöszörögtem, hogy nem bírok, és tényleg alig bírtam felkászálódni az ágyra, apa és a doktor úr aztán segített,
a következő tolófájás már az ágyon ért, de csak nyomtam, és kiabáltam, és nem tudtam koncentrálni…akkor szólt a doktor úr, hogy így nem lesz jó, össze kéne dolgoznunk, és jó lenne, ha a Barbarára figyelnék és nem ordibálnék…
Aztán föl kellett húznom a nyakamhoz mindkét lábam, és a fejemet előre hajtani a lábaim közé, apa fogta az egyiket, a doktor úr a másikat és így segítettek tartani, megpróbáltam összeszedni magam és a következő fájásnál nagyon odafigyelni, és sikerült…, mert előbukkant a fejecskéje az én drágámnak, igaz még nem volt kint, de már apa látta a kis buksit,
közben a szülésznő elővette a mandulaolajat és elkezdte maszírozni a gátat, a következő fájásnál azt hittem szétrepedek,de nem szabadott nyomnom csak aprókat lihegnem, nagyon feszített, de aztán megint egy pár másodperces pihi következett, aztán a következő nyomásra már kint volt teljesen a kis feje, odatették a kezem, akkor már a boldogságtól sírtam, olyan jó volt ismét átélni ezt a csodát….Egy kis hámsérüléssel sikerült megóvni a gátat a repedéstől, és vágni se kellett…
Megvártuk a következő fájást, és a következő nyomásra, Réka baba 18:22 kor, a szülésznő karjaiban landolt, azonnyomban felsírt, majd rögtön a hasamra tették. Az valami csodálatos érzés volt, minden édesanyának szívből kívánom, hogy élje át ezt élményt…

amíg gyönyörködtünk benne, megszületett a méhlepény, elég pici volt állítólag, de másnap éjjel kilökődött még egy darabja.

Ahogy rámtették rögtön elhallgatott, úgy véresen és magzatmázasan, csak nézett a kis apró, mandula szemeivel, betakargattuk, hogy meg ne fázzon, így is tűszentett egy nagyot mikor teljesen kibújt, mintha azt mondta volna, most már elhihetitek, itt vagyok, megérkeztem.
Kép

Megvárták, amíg lüktet a köldökzsinór, majd apa elnyisszantotta, ugyanúgy, mint két évvel ezelőtt; majd elvitték megfürdetni és megmérni:
Kép
Kép
Súlya: 2930 g,és 54 cm. Fejkörfogata: 34cm
Apgar:10/10

Aztán visszahozták szépen felöltözve és tisztán, addig engem is letakarítottak, majd ott maradtunk hármasban a szülőszobán. A mai napig nem tudunk betelni vele….
Kép

Összegezve: a burokrepesztéstől számítva fél-, órán belül megszületett a mi kis tündérbogarunk, és minden fájdalmával együtt gyönyörű élményben volt részem, jobbat nem is kívánhattam volna. Köszönettel tartozom dr. Fazekas Ferencnek és Hajdú Barbarának, akik másodszor is helytálltak, és elviselték a hisztijeimet és egyéb apró ügyes bajaimatJ

Másfél órát voltunk még fönt, majd lementünk a szülészetre, beköltöztem a szobába, a picurkámat meg elvitték a csecsemőosztályra, hogy tudjak pihenni. Persze nem tudtam, és csak azt vártam, hogy minél előbb megkaphassam. A 103-as szobába kerültem, amely ötágyas szoba volt, de szerencsére nagyon jó volt a társaság, így másnap se kértem át magam háromágyasba. Mehettem volna az alapítványiba is, apa kérdezte, hogy ne menjünk át, de jól éreztem magam, így nem akartam külön lenni. A vérzésem is három nap múlva majdnem megszűnt ,a méhösszehúzódásokkal még küszködök szopi alatt, de ez is már egyre ritkábban fordul elő. Az első napon már úgy közlekedtem, mint ha mi sem történt volna. A kórházi személyzet munkájával viszont nem voltam 100%-osan megelégedve L Két évvel ezelőtt sokkal segítőkészebbek voltak.

Három nap múlva haza is jöhettünk, Réka baba egyelőre nagyon jó kislány, szopizik rendesen, /pedig a szülőszobán nem akart, mikor mellre tettük/, és alszik.
Kép


Dávid nagyon aranyosan fogadta a dolgokat, örült a picitől kapott alvós plüss macinak:
Kép


A féltékenység ott jön ki rajta, hogy a látogatók figyelmét próbálja magára vonni. Olyan mintha azt érezné, hogy a baba az anyáé, és senki más ne foglalkozzon vele, csak én.

Kép

+Ráadás
Kép
Kép
1 hetes babó
Kép
(a csíkomat nem tudtam még átállítani :oops: )



Mindenkinek Békés,Boldog Ünnepeket Kívánunk! Kép
ilgya1
 
 


sziasztok!
olvastam a szüléstörténeted, nagyon megható, még bennem is élénken él az enyém, pedig már nem most volt. Szerencsés vagy, hogy ilyen nagyon gyorsan és problémamantesen zajlott minden. Az "eredményről"pedig nem is szólva, igazán gyönyörű Réka még néhány percesen is.
Közben a kép alapján beazonosítottalak, hogy nem túl régen voltunk egy pénteki de. egyszerre a játszóházban, de ezek szerint nagyon nem ismertük fel egymást. Ti többnyire az asztalnál játszottatok, Emma pedig a szoba hátsó részén a konyhával, aztán meg a sátorral.

Az ünnepi készülődésekkel én nem haladok, de már kwdvwm sincs, mert mi a szentestét itthon töltjük, de másnap reggel hazautazunk anyukámékhoz, és csak szilveszterre jövünk haza. (Nem mintha lenne szilveszteri programunk.)

Mindenkinem boldog karácsonyt és ünnepeket kívánok, pihenjetek is!!

Puszi mindenkinek:
judit
Ábi+ Emma+ pocakbébi
judi
 
 


Mégegyszer boldog karácsonyi ünnepeket kívánunk!
judit Kép üdv
judi
 
 


Nóra!

Három gyerek mellett törvényszerű, hogy a karácsonyi készülődésben történik valami. Jobbulást Viktornak.
Mi ma szentestézünk, már fő a leves, a lányok izgatottak a készülődés miatt, és csak piszkálják egymást, aludni meg nem akarnak.

Üdv és boldog karácsonyt mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Ildikó,
Nagyon megható a szüléstörténeted,én is örültem volna egy ilyen gyors szülésnek!
Szépek vagytok nagyon!
Jó egészséget kívánok nektek!

Nemrég fejeztem be a takarítást,már csak a vasalni valók vannak hátra,de az majd pihi után! :wink:

Kis Levi mélyen alszik,edz az estére,hogy akkor minél tovább ébren tudjon maradni! :?
Mondjuk szerencsém van vele,mert nem sír,csak gagyarászik,nyögdécsel meg nevetgél! :lol:

Mindenkinek további jó készülődést kívánok!

Kati és Levi

Kép
mano83
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?