Új privát üzeneted érkezett!

Miért nem szóltok, hogy ne írjam a muszáj szót ly-nal? Asszem egy élet is kevés lesz nekem, hogy megjegyezzem, hogy J. Ég is a fejem. :oops:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Na, szép kis kezdő hozzászólás.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Andi, ne is törődj vele! :lol:

Na, gyakoroltuk a négykézlábazást és a mászást. De olyan kis kurva, felhúzza a popsiját, és félrefordulva rámnéz, hogy na, nem volt még elég?
De azért, ha nem fáradt és jókedve van, nagyon ügyesen csinálja!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 

 
 

Zsandi:múltkor az Edith asszem írta valakinek, hogy hogyan kell helyesen írni 8) ......nekem tök mindegy így is úgy is eltudom olvasni!!!!! :wink: :lol:


Barbi:de jó :P , látod ügyi kicsi fiad van!!!!!Most hogy már kimaszírozták, kiroppantották belőle amit ki kellett szép lassan majd ő is megrohamozza a karácsonyfát te meg majd kamillázhatsz!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, igen, írtam, hogy kell helyesen írni, de akkor a Julcsi kérdezte. Magamtól soha nem javítanék ki valakit. Én is el tudom olvasni és meg is értem a szavakat akár ly-nal akár j-vel legyen írva. Pláne, hogy sokszor én sem vagyok biztos egy-egy szóban. És ha leállok gondolkodni, hogyan is kell írni, akkor tutti, rosszul írom. :oops:

Andi, szerintem is kár idegesítened magad ilyesmiért! :)

Barbi, látod, milyen kis huncut a fiad? Egyszercsak feláll, és akkor tényleg kamillázhatsz! :roll: :roll: :roll: És nemsokára a lakás is kicsi lesz neki, úgy fog mászni! :) :wink: :wink: :wink:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Márti!
Ja-ja, végülis elolvasni el lehet, de hát nem így kell írni. Én meg nem tudom megjegyezni, általában meg szoktam előtte nézni a helyesírási sz-ban :oops: , de most nem volt erőm, így az 50 % esélyemet sem jól használtam ki. Istenem, hát mindenkinek van gyenge pontja, nem? :) :oops:

Barbi!
Régebben nekünk is kellett négykézlábazást gyakorolni a neurológus tanácsára. Ott meg is mutatták, hogy hogyan kell, de nekem nem ment. Olyan bénán tartottam őket, hogy meg sem próbálták a mászó mozdulatot a kezükkel. Szóval, átérzem, hogy nem egyszerű. De Ádám is már rendben van, hamarosan tuti elkezdi csinálni a dolgokat, aztán majd jól rákapcsol, és futhatsz utána. :)

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok :D

Arpi!

Nagyon boldog nevnapot kivanok!!! :D

Andi!
Jo tudni hogy nem egyedul vagyok ezzel a muszaj problemaval. :D Egyszer en is szornyen pironkodtam,mert egy fontos e-mail-ben ly irtam.Na,azota egy eletre megjegyeztem.Olyan eroteljes szo,hogy en valahogy csak ly-l tudtam elkepzelni.De sajna nem igy van.Kulonben azt hiszem a nemetbol vettuk a- muss sein=kell lennie(vagy valami ilyesmi)Na abba hagytam az okoskodast. :oops:
A kicsi lanykad viszont tunderi az etetoben is.

Zsuzsi!

Sajnalom a testveredet.Biztosan nehez lehet most Neki,foleg mivel jon a karacsony is. :( Viszont lehet hogy kesobb megerosodik a tortentek utan es talal valakit akivel nagyon boldog lehet. :) Bizzunk benne,es biztos vagyok benne hogy Te is sokat tudsz majd Neki segiteni. :D

Marti!

Hat Ti aztan fantasztikusan erezhettetek magatokat!Csak ugy ragyognak ezek a kepek!!! :D
Egy valamit viszont hianyolok.Nevezetesen Teged a kepekrol. :( Irgum-burgum!
Nagyon orulok hogy minden ilyen jo volt,az emberek meg ilyenek is es olyanok is.De remeljuk hogy inkabb tobben olyanok amilyeneket mi szeretunk. :D

Mi holnap este elutazunk 6 napra baratokhoz,aztan hozzank jon egy baratunk Svajcbol aki itt lesz 23-ig.Ugyhogy nem fogunk unatkozni.Ja,es penteken meg volt az elso koncertem.Erdekes elmeny volt.Aztan januartol indul a kemeny elet koncertekkel.Mar nem is banom.
Most rohanok,mert Denes idegesen toporog korulottem.Megyunk a varosba es mint mindig most is kesesben vagyunk.Legalabbis szerinte. :wink:
Puszi mindenkinek,majd meg jovok:Iza
rillisz
 
 


Sziasztok!

Márti, nagyon jók a fotóid, kedvet kaptam én is egy ilyen bababarát helyre elruccani. Balázzsal egyébként is tervezünk egy ilyet valamikor a közeljövőben- most már Samuval együtt. Évente 2-3x eddig mindig elmentünk lazulni valahova néhány napra. Szóval mesélj kicsit bővebben a helyről - milyen prg-ok vannak a nagyoknak, kicsiknek, mi van a környéken, ilyesmi.
És egyetértek Izával, tényleg hiányzol a fotókról :)

Most sietek, mert épp a munkahelyemről írok, és még sok mindent el kell intéznem, mielőtt lépek tovább.
Szép napot!
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Köszönöm a köszöntéseket!

Kicsit meglepődtem, mert mindenki március 31-én szokott köszönteni, pedig én decemberben tartom... úgyhogy jól esett duplán is. Köszi!
Vendég
 


Évi:nézd meg a honlapjukat:www.kolping.hotel.hu
Gyerkőknek van bébimegőrzés, ha kicsit nélküle terveztek programot, bébiúszás, babakaja, a szobában minden van utazóágy , kád...stb.
Van az uszoda nyáron kinti medence is van, szauna, thai masszás, kozmetika, fodrász persze ezekért fizetni kell, van fitness terem.
Keszthely és Hévíz nagyon közel van, mi idén nem kirándulgattunk csak egyik nap csavarogtunk Keszthelyen....nekünk most ez is pihenés volt, hogy a manók jól szórakoztak és jókat aludtak!!!!! :lol:

Én most nem vagyok magammal kibékülve ugyebár így nem sok kép készült rólam, és azt sem fogom ám mutogatni!!!!! :roll: :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


drev:még szerencse, hogy nem március van, mert szerintem akkor is köszöntöttünk volna!!!!! :lol: 8) :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


[quote="bmo"]d írta:bmorev:még szerencse, hogy nem március van, mert szerintem akkor is köszöntöttünk volna!!!!! :lol: 8) :wink:


Bárcsak már március lenne... amúgy akkor meg a szülinapom van, 21-én. :-)

Ja igen, csütörtök este Frenák?
Vendég
 


Árpi, én bevallom lestem. :oops:
Az iwiw-en megnéztem. :lol: :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


drev:oké benne vagyunk!!!! :lol: :wink:

Na most az én mosógépem vacakol:nem tudom becsukni az ajtaját!!!! :evil: Itt ez a halom mosni való :evil: és nem működik ez a vacak!!!!Apukámat hívtam S.O.S. megnézi mit tehet, ha semmit akkor hívok szakit!!!! :? Minek jöttünk haza????? :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


drev:oké benne vagyunk!!!! :lol: :wink:

Na most az én mosógépem vacakol:nem tudom becsukni az ajtaját!!!! :evil: Itt ez a halom mosni való :evil: és nem működik ez a vacak!!!!Apukámat hívtam S.O.S. megnézi mit tehet, ha semmit akkor hívok szakit!!!! :? Minek jöttünk haza????? :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Árpi!

Nagyon boldog névnapot kívánok Neked!

Az én lánykám is márc. 21-én született!

Márti! Örülök, hogy köztünk vagy megint! Csak a képekre jutott időm, azok nagyon jók! De Te hol vagy róluk?

Most bővebbre nem futja, megyünk sétálni.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Na jó közkívánatra 1 kép a dilis-gyermeteg oldalamról, de nem sokkal több készült kb. még 2-3 db fotó van amin én is látszom, de a többi mind kritikán aluli, na jó ez is, de hát ez van! :roll:
:oops: Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Nem kell ám nyugtatgatni szoktam ám tükörbe nézni.....sajnos.... :oops: , majd jövőre :lol: :wink: .Vagyis a közeljövőben változtatok magamon vagy nem nézek többet tükörbe!!!! :lol: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

A párommal mi is úgy döntöttünk, hogy mivel kicsit elszaladt velünk a ló (=a mérleg), ezért ideje kissé erőteljesebben is ráállni az alakformáló topicra. Szombat délelőtt ennek jegyében elmentünk squash-olni - már nem is tudom, h mikor voltam utoljára.
Jött velünk a párom huga (ő szokott időnként Samura vigyázni), így megosztottuk a dolgot: amíg ketten játszottak, egyvalaki vigyázott Samura. Tök jó volt, ráadásul az ottani csaj elővarázsolt egy csomó játékot Samunak, így ő is nagyon élvezte - ő is játszott és mi is. Mondanom sem kell, másnap nem bírtam nagyon mozogni az izomláztól. Ma már jobb :) És persze az a nagy kérdés, meddig tart a lelkesedés. Azt tervezzük, hogy hetente 1X el kellene menni...

Márti, tök jó az a labdás kép. Zsombinak tetszettek a labdák. Samut a múlt héten egy játszóházban betettem ilyen golyók közé, és sírva fakadt (pedig nem egy ijedős fajta, de ez nem tetszett neki...)
Üdv:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Márti, a
[quote] írta:Zsombinak tetszettek a labdák.
természetesen nem kijelentő, hanem kérdőmondat akart volna lenni. Ha sikerült volna egy kérdőjelet is odatenni. :) Ez van. Szóval tetszettek neki?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Évi:először ő is csak kamillázott, megszeppent kicsit, de aztán hamar belelkesedett, tegnap már hátra vetődött benne, mozgolódott, úgy kellett néha kihalászni, mert belesüllyedt!!!! :lol: Ja és mi beültünk vele, én nagyon élveztem :roll: , gurultam a labdákon meg ilyenek 8) .
Gondolom a Samu is azért ijedt meg, mert olyan labilis érzés lehet nekik, nem igazán biztonságos, hogy vannak valamiben ami ilyen megfoghatatlan dolog!!!!Mármint nem a labdák megfoghatatlanok, hanem az állapot...na nem ragzom tovább :shock: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok

Írtam délelőtt egy csomót, de az apukám megzavart és nem tudtam elküldeni.

Márti: nagyon jók a képek! Én is kedvet kaptam egy kis kiruccanáshoz, már meg is beszéltem a Ferkóval.
Mosógéppel mi lett?

Évi: én is tervezem, hogy elmenjek egy kicsit mozogni, de eddig valahogy nem jött össze. Pedig régen nagyon szerettem tornázni.

Ma voltunk a szüleimnél, de anyukám szinte végig dolgozott, az apukámnak meg el kellett mennie. Csak annyira tudtam kikapcsolódni, hogy levittem a kutyát sétálni, de már az is nagyon jólesett.

Valaki egyszer írta, hogy száműzték az édeskömény teát, mert sokat pukizott tőle a gyerek. Ez elgondolkoztatott és mi is, abbahagytuk. Szombaton a Szandi megitta a Ninettét és egész éjjel óránként ébredt, akkorákat pukizott szegénykém.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Na,ugye milyen tok jo a kep Martirol! :D Aztan jo par ev mulva a gyerekek csodalkozhatnak hogy miert nincs a mama soha a kepeken!
Es akkor aztan nem tudod kimagyarazni majd,es naggggggyon fogod banni ezt a gondolatodba fogadott csacsisagot! :D
En jelentem megjottem a majdnem utolso karacsonyi vasarlasbol.Szerencsere jo nagy a csalad,es ugye akiknek meg raadasul 5 keresztgyerekuk van :wink: Szoval nem egy konnyu ugy,de nagyjabol sikerult megodani.Marcsak nehany aprosag hianyzik.
Szerintem iden meg sokkal-sokkal dragabb minden.Nem gondoljatok? :(

Most megyek mert a holnapi utazashoz termeszetesen most mosok meg par dolgot ami remelhetoleg a radiatoron meg is hajlando szaradni holnapig. :D
Sok puszi:Iza
rillisz
 
 


Iza, jó utat! Biztosan jól fogjátok érezni magatokat, majd mesélj, milyen is volt.

Márti, mosógépajtó becsukódott végül? Ezek a mosógépek aztán nagyon tudják, mikor vacakoljanak... :evil:

Én még elég ócskán állok az ajándékbeszerzéssel, de legalább már elkezdtem gondolkodni rajta :) Meg konzultáltam nagymamámmal, anyuval. Azért remélem, h a héten már történik valami előrehaladás ez ügyben is. Sajnos nem szeretem ezt a karácsonyi őrületet, túlzásnak érzem, ami ilyenkor zajlik. Ráadásul sok mindenkivel bajban vagyok, hogy mit is adjunk neki, ami valóban örömet szerez és nem egy újabb kacat lesz a fa alatt.

Én a szilvesztert szeretem és nyilván nem a kötelező lerészegedés miatt. Ez nem is jellemző a szilvesztereimre és a társaságra - szerencsére. Azért jó, mert ilyenkor összejön egy tágabb baráti társaság, és olyanokkal is szoktam találkozni, akiket egyébként viszonylag ritkán látok.

Jó éjt mindenkinek!
Üdv
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Jön a következő betegség hullám?????Zsombi betaknyosodott :( Most hogy ezt leírtam telehapcizta a tenyeremet trutymóval!!! :?
Alig bírt este elaludni, pedig akkor még nem is volt tele az orra!!!!! :shock: Többször porszívóztuk éjjel, most 5 után meg már nem igazán aludt vissza, de dumálgat, mászkál jól elvan!!!! :roll: Du-án irány a doki! :?

Mosogép ajtót az én édesapukám megszerelte, de majd még reparálásra szorul a stift tört ki az egyik oldalon abból a pöcökből amiben van, ami az ajtóban van, ha ez így érthető. :oops: :shock:

Iza:akkor jól haladsz a karácsonnyal, meg a mosással is!!!! :wink:

Zsuzsi:én eleve nem is adtam édesköményt, mert én úgy tudom, hogy amennyire kihajtja a szeleket, annyira csinál is!!!

Én is szeretem a szilvesztert, de mostanában nem igazán voltunk ilyenkor sehol, ja 1x utószilveszteri bulin a lagzis zenészünk buliján :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jó reggelt, mindenkinek! :)

Márti, remélem, hogy Zsombi nem lesz beteg, hátha ez a kis orrfolyás csak átmeneti volt! Sok-sok gyógypuszikát küldünk! :) Örülök, hogy ideiglenesen megreparálódott a mosógépajtó! :)

Zsuzsi: Én nem adok teát Krisztának, csak amikor beteg. Akkor is szárított gyógynövényből készítek neki! Különben én csak a rendes köményt ismerem, úgyhogy ehhez az édesköményhez nem tudok hozzászólni!

Iza, Jó utat, kellemes időtöltést! :)

Mi sem vásároltunk még, de a család nagyrészével úgy egyeztünk, hogy nem ajándékozgatunk most. A többinek meg már tudom, hogy mit kell venni. Most már pénzt is kaptam (tegnap), István meg kapott egy karácsonyi ajándékjegyet a munkahelyéről, így pénteken elmegyünk és bevásárolunk (ajándékok is, karácsonyi bevásárlás is).

A szilvesztert mi vagy itthon, vagy szűk baráti körben töltöttük eddig, most 3 éve és tavaly viszont egy-egy étteremben voltunk, mert István és a barátja zenéltek, de a feleségeket is vitték. Jobbanmondva másképp nem is mentek volna. Így nekik is lazább vol, mert szórakozhattak is, és mi is jól éreztük magunkat! :) Idén nem tudom, hogy lesz. Zenélés még nincs kilátásban, úgyhogy valószínű, itthon leszünk. A barátainkkal. VAgy mi náluk. Ők most karácsonyra szeretnének beköltözni az új házukba, István ma is megy segíteni nekik az utolsó simításokat! :)
Nálunk sosem volt ilyen kötelező berúgás ilyenkor, el sem tudnám képzelni! Bár ott ahol nagyon sokan vannak, illetve valamilyen szervezett buliba mennek, biztos van ilyen is.

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Lassan halmozódnak a dolgok:tegnap kiderült, hogy mégsem veszik fel a tűzoltósághoz a páromat a szeme miatt!!!! :evil: Ahhoz képest, hogy megvan műtve és 120%-osan lát vele.....tök jó mit kéne tudnia a jövőbe látni?????? :? Úgyhogy már bejelentette, hogy decemberben dolgozik itt utoljára, nem tudom mi lesz, más kilátás nincs :? pénzünk egy szál se :evil: :( , ma még az öccse próbál rákérdezni, hogy mi volt a gond pontosan, hátha csak elnéztek valamit...de akkor miért engedték tovább a fizikai felmérésre????? :? Én ezt nem értem!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, nagyon sajnálom, de hátha tényleg csak egy tévedés! Pénzt nem kell mondanod. Igaz, hogy én most már megkaptam a Gyed-et, hamarosan IStván is kap fizetést, de akkor is szűkösen fog jutni, mert kéthavi számlákat kell kifizetnünk mindenből.
Sőt, nem tudom, ha olvastad, szombat éjjel IStván még el is veszítette a pénz felét, amit zenéléskor kapott. :cry: :evil:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith:olvastam ám, hogy ti is hogy jártatok :( , ebben a pénztelenségben sorstársak vagyunk :? !!!!De majd csak lesz jobb is!!!!!
Ja és nem úgy gondoltam, hogy hobbi szinten javítgatod a helyesírási hibákat, csak emlékeztem, hogy múltkor pont ezt írtad a MUSZÁJ-t!!!! :wink: Erre még emlékeztem 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Gondoltam benezek meg egy percre,es hat ilyen szomoru dolgokat kell olvasni! :( Penz elveszites,meg hogy Roland nem kapja meg az allast! :( Dehat ez hogy letezik Marti?Mi baj van(volt)a szemevel?Azert ne izgulj hiaba,hatha tenyleg csak valami felreertes! :)

Na megyek mert gyakorolnom kell meg delelott,es vasalni is MUSZAJJJJJJ. :D Meg megirni a karacsonyi lapokat es elvinni a postara,es elmenni a Tescoba,mert elfelejtettem megvenni a baratainknak a megigert valosaghu koffeinmentes kavet.(csak ott lehet kapni ezt a nagyon finom fajtat)Ezzel akarja atverni a ferjet,akinek magasvernyomasa,allando migrenje van es ehhez kepest napi 4-5 kavet iszik.Hat remelem nem veszi majd eszre. :wink:
Puszi mindenkinek:Iza :D
rillisz
 
 


Húú, Márti!
Sajnálom, hogy Zsombi náthás lett, talán nem lesz komoly. Azóta hogy van? Remélem nem Flórától kapta el, mert nem tudom, hogy mennyire fertőz. Igaz, Marci még nem kapta el tőle, pedig ők is folyton ugyanazt a játékot rágják.
Milyen szemét kifogás, hogy a párodat a szeme miatt nem veszik fel tűzoltónak? Hiszen megfelelt az alkalmasságin. Hogy juthat ez utólag eszükbe? Mindenképpen kérdezzetek rá, így nem stimmel valami. Szorítok, hogy minden rendben legyen, és mégis meglegyen a munka.

Egyébként a pénztelenséghez én is csatlakoznék, tegnap este elmentünk vásárolni, és gyorsan megnéztem, hogy mennyi pénzünk van még erre a hónapra. Hááát, állati kevés, főleg, hogy a számlákat még nem adtam fel, a karácsonyi ajándék még nincs megvéve. Szóval, asszem nagymamáktől kell kölcsönkérnünk. Isteni lesz, imádom az ilyen helyzetet.

Iza!
Jó utat nektek, érezzétek jól magatokat! Ügyes vagy, hogy már így haladsz a karácsonyi készülődéssel.

Zsuzsi!
Akkor a szüleid már otthon vannak?
Édeskömyént már mi sem iszunk, kb. 1 hónapja váltottam. Én nem vettem észre különösebb változást, de már úgy gondoltam, kinőttünk belőle. Na meg hiszek nektek a hatását illetően.

Na, most megyek, mert a gyerekek vonatozva, hangosan röhögve járják be épp az egész házat, és rámolnak minden útjukba kerülőt. Majd ha elaludtak, jövök még.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi:én nem filozofálgatok azon, hogy honnan kapta el valahol benyalta és kész.Az nem törvényszerű, hogy a Flórától kapta el!!!!! :wink: :wink: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Nem is emlékszem mikor volt ilyen jó éjszakánk. Este kb. fél 9-kor elaludtak a törpék, viszonlag gyorsan, kb. 10 perc alatt, és reggel fél 8-kor keltünk, apa már nem is volt itthon. :oops: Marci sem ébredt éjszaka, legalábbis én nem voltam nála, apával még nem konzultáltam, de szerintem ő sem, mert arra fel szoktam ébredni.

Tegnap este elmentünk ugye boltba. Hévízre mentünk, Flóra rögtön elaludt a kocsiban, Marci végigüvöltötte a kb. 10 perces utat. Így őt kézben vittem be, Flóra meg a hordozójában aludt tovább. Beleraktuk Marcit a bevásárlókocsiba, ott üldögélt. Tudom, hogy hülyeség, de annyira tetszett, ahogy ül benne, most volt az első alkalom. Egész este azt mondogattam, hogy milyen ügyes, meg nagy, meg minden, már a mi gyerekünk is a bevásárlókocsiban ül. Azt hiszem tényleg nem vagyok normális.

Edit!
Merre jársz? Mi újság?

Márti!
Az lemaradt, hogy nekem nagyon tetszik a labdás képed. Egyébként én is tudtam volna olyat felrakni, ahol Szonóval vagy, de nem akartam a beleegyezésed nélkül, mert tudom, hogy nem szoktál magadról rakni. :) Pedig jó ám! :wink:

Még gyorsan rakok egy képet Szoniról, nekem nagyon tetszik, de vasárnap valamiért lemaradt.

Szoni kényelembe helyezte magát
Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Andi, örülök, hogy nektek jó éjszakátok volt! Én sem panaszkodok igazán, de fél 2-kor evett, mert sehogy sem akart megnyugodni, majd fél 6-kor ismét kérte a cumiját, fél 7-kor meg már megetettem és ismét aludt 8-ig.
Nagyon jó a Szonis kép, és Márti, a Márti és a labddák című fotó is jól sikerült. Nekem is tetszik! :)

Mi már jól megjártuk magunkat! Reggel korán (9 után) voltunk előjegyeztetni magam a fogorvoshoz, aztán adókat törlesztettem, majd még a gyógyszertárban és a boltban is vásároltam ezt-azt. Megvolt a tízórai és most már alszik Kriszta. Fogok is neki ebédet főzni nemsokára! :) Ráadtam ma azt az overallt, amiben a kórházból hoztuk ki. Hááát.... alig jó rá. De a telet nem tudnánk vekle biztos kihúzni. Szerencsére még "örököltünk" néhányat. De ezt én vettem neki, és elfogott a nosztalgia. Amikor először ráadtuk, a két lába nem is ért bele a lábszárakba, most meg már... Na, nem folytatom, mert mindjárt elbőgöm magam! :oops:
Pedig már alig vártam én is, hogy csak úgy beletehessük a bevásárlókocsiba! :P

Legyetek jók! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith!
Jó mozgalmasan idult akkor a napotok, mindenesetre jó gyorsan elintéztetek ennyi mindent.
Az overall dolog nekem is ismerős, amikor ősszel rájuk próbáltam a "régit", háát, enyhén nem volt jó, kb. rövidnadrág lett belőle.

Egyébként erről jut eszembe, ti belefértek overallban a babakocsiba? Én úgy tudom csak beletuszkolni őket, és moccanni sem bírnak. Pedig úgy emlékszem, hogy a belmérete szinte ugyanannyi az ikres kocsinak, mint az egyesnek, apa legalábbis ezt állítja.
A hordozóba sem férnek el benne. Használ már valaki autósülést? Mártiékat és Julcsiékat tudom, hogy igen. A többiek? Mi is megvettük már őket, de még csak az egyik ért ide, a másikat remélem jövő héten megkapjuk. Már alig várom, horror, hogy mennyire nem tudom őket belepaszírozni felöltözve a hordozóba, vagy ha sikerül, akkor meg nem tudom bekötni őket, csak az autó biztonsági övével. Az meg úgy, valljuk be őszintén, nem az igazi.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Andi, nekem nincs gondom a beféréssel. Igaz, hogy mocorogni nem nagyon marad helye a babakocsiban, de jól elfér! És mi már több, mint egy hónapja, hogy az autósülést használjuk. Azzal sincs gond. De mi mindig azzal együtt vesszük ki a kocsiból még mindig, mert fenn is szükségem van rá: még ezt használom etetőszék gyanánt! :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Andi, tényleg jó ez a kép Szoniról - nagyon laza a kiscsaj!

Márti, sajnálom a párod, ez elég bosszantó-elkeserítő dolog. Szerintem próbáljatok fellebezni az elutasítás indoklása ellen, és nézzetek utána a felvételi követelményekben pontosan leírtaknak. Ez vmi jogszabály lehet, amit itt elég mereven alkalmaznak.
Az öcsém is hasonlóan járt - ő még az érettségi után szeretett volna rendőrtisztire menni, de mivel színtévesztő (piros-zöld), nem vették fel, annek ellenére sem, hogy minden alkalmassági és egyéb vizsgán kiválóan megfelelt. Aztán jött az orvosi, és ezt találták ki...
Azóta már hallottam olyan eseteket, amikor fellebezéssel élve mégiscsak felvették az érintetteket (pl. mert 1-2 cm hijján nem érte el az előírt testmagasságot). Ha a párod szemhibáját azóta meggyógyították, akkor nem értem, hogy mi a gond - ez szerintem fellebbezhető döntés.
Nem kell mindent elhinni-lenyelni a komolynak tünő döntéshozóktól - nekem az egyetemi felvételim múlt a fellebezésen, mivel simán elszámolták-elnézték a pontjaimat. Ha nem állok ki értük, akkor nem járok oda egyetemre - és egészen máshogy alakul az életem :) És sokszor mindez nem rosszándék, hanem figyelmetlenség, nemtörődömség miatt alakul így.

Zsombinak jobbulást!

Zsuzsi, mi is abbahagytuk az édesköményt elég korán, mivel Samunak nem tett jót (puki), most kamilla-, csipkebogyó- vagy almateát iszik, ha iszik - nem túl gyakran.

Üdv:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Autósülés: amikor Samu betöltötte a 7 hónapos kort, akkor váltottunk 0-18 kg-os ülésre - kb akkor kezdett stabilan ülni, és mivel akkor már közelített a 9 kg-hoz és elhagyta a 70 cm-t, esélytelen volt a hordozó már akkor is.
És ezt sokkal sobban szereti, mint a hordozót, mivel előrefele ülhet benne.

Babakocsi: mi már nem használjuk az első babakocsinkat (százfunkciós :) és 13 kg-os), mivel azt sem én sem Samu nem szerette - elég nagy, boltba esélytelen vele közlekedni, bár rengeteg extrája van és jó drága volt. Vettem egy sportbabakocsit 2 hónapja (autósüléssel együtt), 6 kg-os, kicsi, könnyű vele jönni-menni, viszonylag olcsó volt és Samu is szívesebben üldögél ebben. Ja , és simán belefér felöltöztetve is...

Edith, ügyes vagy, jó sok mindent elintéztél. Én a piacra szaladtam le Samuval, meg egy boltba itt szembe egy ajándékért.

É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Na szóval az van, hogy a párom szeme az egyik 4.75-ös a másik 5-ös volt és ugye megcsináltattuk azzal a látásjavító lézeres szemműtéttel.Mindent látott a vizsgálaton , de van valami jogszabály vagy valami, hogy 4-es fölött nem lehet 100%-ra korrigálni a szemet!!!!! :shock: Ja annyira nem is ,csak 120 %ra!!!!! :shock: Most ahogy az Évi írta meg kell fellebbezni, megint el kell mennie olvasgatni a táblát és akkor talán!!!!! :roll: De nem tudom miért velünk történnek ilyen elkeserítő dolgok!!!!Ebben az évben csak a Zsombi érkezése volt nagyon jó történés a többi meg..... :roll: :(

Most dőlt ki a szentem eddig csak 20 percet bírt aludni 5 óra óta :? !

Mi nem babakocsizunk, de szerintem tuti beleférne, mert nekünk egy nagy batár van!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na jól van, megnyugodtam. Már dühös is vagyok, hogy nem vettünk előbb autósülést. Gondolom őket is zavarja a nyomorgás. Csak hát mindenhol azt hallottam, hogy csak akkor, ha már tudnak stabilan ülni, és mi ugye csak ültetve ülük, ezt nem gondoltam stabilnak. Azóta már tudom, hogy ez is belefér.
Egyébként megkérdeztem egy rokonunkat is, neki most 4 éves a kislánya, hogy ők mikor váltottak. Azt mondta, hogy nagyon nem emlékszik, de akkor, amikor már tudott menni a kislány. :shock: Azért azt szeretném megnézni, hogy márciusban hogy férnének el a gyerekeim a hordozóban, és akkor még jóindulatúan azt feltételezem, hogy kb. 1 évesen kezdenek el menni. (Ami ugye jócskán lehet hónapokkal később is.)

Andi
Kép
zsandi
 
 


Márti!
Akkor fellebezéssel tuti menni fog a dolog, hiszen Roland jó lát. Mindenesetre drukkolok!

Ma főzős napot tartok, kicsit kiürült a fagyó, ami a zöldségeket illeti. Most tettem fel főni brokkolit, karfiolt, husit, céklát. Aztán ha kész vannak, jöhet a nyenyőkézés. :lol: Na meg kéne pár szem krumpli az ebédjükbe, de nincs több lángom a tűzhelyen. :roll:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Márti,

Kérjetek papírt onnan, ahol a lézeres kezelést csinálták, szerintem szívesen adnak (Julcsinak pl. a szüléshez kellett), és azzal együtt fellebbezzétek meg. Szerintem menni fog a dolog, lássák, hogy ő nagyon akarja a dolgot, aztán úgyis kell rendszeres orvosi, majd mindig ellenőrzik akkor. Nem feladni!

Amúgy a csütörtök esti program elintézve, ne tessék akkorra semmi mást szervezni!
Vendég
 


Sziasztok!

Voltunk mázsáláson, 9 kg és 74 cm. Még a szurit is megkapta, sírt egy kicsit.
Megkérdeztem a dokinénit a túrófélékről, még várjunk vele, főleg, hogy van tejallergiás a családban.
Ja, és arról a pneumo... oltásról is kikértem a véleményét, ő is csak azt mondta mint a Timi doki ismerőse, nagyon jó, bizony, ha van rá lóvé, kellene. Kitöltött egy receptet, úgyhogy már csak az apjával kell megbeszélni, (aki szerint már így is tűpárnát csinálok a fiából), aztán hajrá.
Baromi drága, de most elkezdtem számolni, hogy a középfülgyulladásánál a gyógyszerek és a doki vége 15.000.-ft volt, hát...

Bementünk utána az anyuhoz, ott volt a Maja. Mivel nem tudott az Ádám délelőtt aludni, mert pont akkor mentünk, már baromi álmos volt. Gondoltam anyunál alszik, addig megfőzöm az ebédját (vittem a fél házat hozzá) felkel, ebcsi és jövünk haza.
Erre benyögi az anyu, hogy a sógornőm nem hozott a Majának kaját, úgyhogy délre haza kell érnie. És megkérte az anyut, menjen be vele. Tehát kb. 10 percre levetkőztettem az Ádámot, utána újra vissza és már jöttünk is haza. :evil: (füstölt a fejem)
Persze szegény hazafelé elaludt (kb. 5 percre lakunk anyutól), azóta is alszik, kaja semmi.

Márti, sajnálom, hogy ennyit szívóznak a tűzoltóságnál, remélem mégis összejön és felveszik a Rolandot.
Zsombi azóta hogy van?

Andi, még mi is a hordozót használjuk, mert még mindig nem kaptam meg a kocsiülést. Amíg ilyen jó idő volt nem használtuk az overált, és még kicsit nagy is a hordozó. De overállal úgy ül benne, mint egy bábu. Szegény, mozdulni sem tud. Sűrgősen találkoznom kell a barátnőmmel, hogy odaadják végre a kocsiülést.
A babakocsiban elfér overálban is, az más kérdés, hogy elég hamar megunja és feszegeti ki magát.

A pénztelenségről ne is beszéljünk! :roll: (egyenlőre ezt a rohadt oltást kell kigazdálkodnom a semmiből!)

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


drev:az a vicces, hogy a zárójelentéssel együtt ment, de majd keresek papírt amin rajta van, hogy LÁT az uram, ha ez nem elég!!!!!!

Most jól megkönnyeztem a Szonit, pedig csak alszik és azt motyogta álmában, hogy Zsombi, Zsombi :lol: :lol: :lol: úgy imádom őket!!!! :wink:

Barbi:jó kis méretei vannak a fiadnak!!!! :wink: Nem vitt kaját neki :?: , nagyon bátor :shock: és az anyukád minek kellett ahhoz, hogy hazamenjenek?????? :shock:
Most alszik Zsombi néha köhögött, de nem ébredt fel , kis hőemelkedése volt de., remélem nem fajul el a dolog!!!!! :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, megkérte az anyut, hogy akkor menjen vele és legyen náluk ma.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Ja, szét vagyok esve,
az előbb még akartam írni, hogy édes lehetett a Szonó, miközben a Zsombi nevét mondogatja álmában. Ez olyan jó érzés, mi? :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi:igen ez valami isteni érzés, hogy ilyen önkéntelenül a tudomásodra hozza az egyik csemetéd, hogy szereti a tesókáját!!!!! :lol: Jó persze , jól meg vannak, de néha nagyon tud vadulni vele, de most már kezdek rájönni, hogy ez is beletartozik a szeretetbe!!!!!!

Ja tegnap főzött nekem homokból a csaj, azt mondja szeretem a kajabájét, kicsit gondolkoztam hogy mit jelent, de aztán rájöttem.Nem szoktam javítgatni, de mondom ne így rögzüljön, kértem úgy mondja, hogy karalábé, erre ő:AZT mondtam!!!!!!! :roll: 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na sziasztok!
Tegnap nem volt erőm jönni. Nálam is beköszöntött a "mikulás", de olyan szinten.... Estére már hányingerem volt émelyegtem és az ájulás határán voltam. Szóval asszem még nem szoktam vissza a terhesség óta.Ez annyira nem hiányzott akkor. Sőt, ha volt valami élvezetes a terhességemben akkor ez (is) az volt. Na mindegy. Ma meg csavarogtunk, mostanra olvastam vissza.

Képek TUTI NAGYON JÓK!!!! Mindenkiről. Mártit meg külön irigylem, hogy belehempereghetett a labdákba.

Márti, megkérdezte a Roland öccse a dolgokat? Hogy most akkor hogy is van ez.

Barbi, "kicsi" fiadnak szép méretei vannak. Mindig fura ha írtok a csemetékről, hogy olyan hatalmasok. Az enyimek olyan pöttömök. Dorka 8000 1-200, Livi meg 7000 1-200 gramm. Ehhez képest itt a legtöbb baba nagyobb.

Húú, mi a csudát akartam még írni. Nem tudom, nem emlékszem, bocsi, hogy kihagytam valakit. Asszem be kell látnom, öregszem!

KépKép
kgiulia
 
 


Na gégegyulladása van a kicsi fiamnak, mondom a dokinak csak ennyi???Valami kúpot írt fel, ha nagyon köhögne, aszongya hát azért nem egészen, mert ennek a továbbfejlődött változata a krupp!!!!!Na jól lepisiltem a bokámat, megvettünk minden homeós bogyót, kiváltottuk a kúpot, ami a FULLADÁSRA van, Ildikóval beszéltem sms-en azt mondta ne aggódjak, megmondta mit adjak a csemetének,Persze az egyik szer nincs itthon , de az én drága apukám holnap beszerzi!!!!! :wink: Remélem nem lesz nagyobb gond ebből!!!
Ja hűvös szoba kell, párásítani...ennyi.
Nem kicsit voltam ideges, félni még félek , de már nem annyira. :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, gégegyulladás????????
Az meg mi a szent szartól lehet? A krupp lehet a következő? Van valaki a családban asztmás vagy kruppos? Vagy mitől alakulhat ki?

Julcsi, és sikerüt beszerezni az ajándékokat vasárnap?

Én most néztem, pont 3 hónapja voltunk mázsáláson :oops: , 1 kg-t hízott azóta.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?