Új privát üzeneted érkezett!

Nya mi van má!
Sorozatnap???

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Én már nem is vagyok jó neked a szkájpon??? :evil:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

Amúgy minden nap sorozat-nap. Kis tudatlan.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Akkor rakok tegnapi képeket:

Szonjec és az autó:
Kép

Szonjec hajat tép:
Kép

És Szonjec haját tépik :D
Kép

Bubekcsalád:
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
sztem a szopi alatti hajfestés nem gáz. És olyan jót tett a lelkemnek! :D
Ülést nem vettünk, nem jutottunk el a Brendonba. Majd holnap du. megyünk. Írtad pár napja, hogy tudnál mesélni a Fábryról. Nosza, mesélj!!!!

Kép
mancs
 
 


Én meg mait:
Kép
Kép

Ez a komp tud valamit, állandóan így vigyorog benne Livi.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Én azt hallottam róla, hogy egy tapló, illemszabályokat nem ismerő bunkó. :roll:
De a műsorát meg a poénjait imádom. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Én nem szeretem, mert meghív tök jó vendégeket, és nem engedi őket szóhoz jutni. Idegesít a műsor. A Szulák show-t pont ezért szeretem, mert egyszerre kevés (1-2) vendéget hívnak meg, és van rájuk idő.

Kép
mancs
 
 


Mi az, Cool operaleckéket adott Livinek? :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mancsi,
pont ílly véleményen vagyok én is (Fábry-Szulák)

Hát tényleg tapló, bunkó, felvétel 3-4 órát is eltarthat, mindent 6x fel kell venni. Röviden ennyi. Hosszabban majd ha megtudtuk hogyan ismerkedtetek meg Mbával. :twisted:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
hgrrrrrrrrr..... :evil: :evil: :evil:

Kép
mancs
 
 


tényleg olyan, mintha radamesz áriáját adná elő Livicsek..

kin volt tegnap 5ujjas zokni? Ilba? :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Nekem is van 5 ujjas térdzoknim!!!

Annyira rá vagytok kattanva erre a "hogy ismerkedtem meg Mbával sztorira" nehogy csalódjatok majd ha elmesélem. Nem olyan haj de nagy durranás, bár nem is hétköznapi.

Kép
mancs
 
 


Látod Mancs, most is csigázod itt a kedves fórumtársakat! Hogy fogunk tudni így elaludni??? :twisted:

A zokni egy nagy pocakakkal megajándékozott ismeretlen Anyukán volt. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


A Mikis képeket elküldtem, de hol az enyémről megint, hol A-ról. Nem csodálkozni! :D Mindig elfelejtem átállítani. :oops:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Halihó!

Ilba ma már sokkal jobb napunk volt mint tegnap (ezért sem jöttem a netre). Végre haladtam is a teendőimmel és csak egy balszerencsés dolgot csináltam. (kiöntöttem Petra kajáját melegítés közben, Ő meg persze ordított már hogy éhes :x )
Bár munkát hagytam bőven holnapra is, de sokkal nyugodtabban alszom, hogy tudom kész leszek a takarítással holnap délre. Akkor jön a barátnőm a kisfiával, szóval jó programunk lesz.
Utálom a decemberi készülődést, hirtelen annyi minden szakad az ember nyakába.

Tücsi gyógyuljatok meg minél hamarabb, szörnyű volt olvasni a történteket.

Coolasa sajnos a bakonyi gombás husihoz nem lett nokedli, mert nem volt itthon tojás, pedig mindketten megesküdtünk volna rá. Este 10-kor meg már nem akartam a szomszédokat ezzel zaklatni.

A Szulák showt én azért nem szeretem, mert még depisebb leszek tőle (főleg a beharangozóktól).

A képek nagyon aranyosak, mindig vidámabb leszek tőlük.
Na megyek megpróbálok lefeküdni.
Jó éjt mindenkinek!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Sziasztok!

Van rendes netünk, bár ehhez több órát szereltek a házban a kábelesek, s még holnap (vagyis ma) is jönnek.

Piszok késő van, így csak pár kép, azt lövöm le a gépet:

Ehhez a Mikihez mit szóltok?
Kép

Még mindig takonykór tombol nálunk, így megy az orrszívás:
Kép

Ezt meg mert olyan édes:
Kép


Kormi

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Sziasztok!
A hajnali topikos is jelentkezik. :wink:
A héten rohangásztam,vásároltam,melóztam mint a bolond,remélem a hétvégén sikerül lazítani egy kicsit.Amúgy jól vagyunk,Domi se beteg kop-kop!
Tulajdonképpen azért jöttem,hogy Dancinak minden szépet,jót kivánjak és Natasának előre is Boldog Névnapot,mert nem tudom tudok e jönni a jeles napon.
Danika!
Istenke éltessen sokáig szülinapod alkalmából! :wink:
[img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1165551002.2.jpg[/img

Natasa!
] Kép

Mindenkinek szép napot és jó hétvégét!Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Na,mégegyszer:
Danika!
Kép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Jó reggelt,

Domi, boldog szülinapot!!!

Gabus, 8) 3 csepp, szuperügyes a kiscsajod. :wink:

Ilba, ma biztos, hogy nem megyünk, Peti céges karibulin van 1-től, délelőtt meg bevásárlás, holnap meg anyósék. Jövő héten valamikor?

Kormi, eddig a te mikid tetszik a legjobban. :wink:

Cool, még nem is mondtam, hogy tök jó lett a házikó, de a gyerekszobáról tényleg tehetnél majd berendezettet, és akkor majd ne a plafont fényképezd, jó??? :wink:

Nahhh, a Fábryról majd én is tudnék mesélni, egyébként hasonlókat, amiket már említettetek. :roll:
Én már régóta nem is nézem, szerintem már túlnőtte magát, és nem áll jól Fábrynak a politika, a politikamentes vicceit bírtam, ezeken sajnos nem nevetek, mert utálom, hogy már ide is betüremkedett.

Remélem jó éjszakáitok voltak, Benyófi nagyon szenved most a 6. fogacskájával, óránként felsírt, de aztán aludt is tovább magától, csak éjjel 1-kor volt egy kis cici, meg Nurofen. Azóta szerencsére alszik, néhány felsírással. :(

Szép napot.
Vendég
 


DOMI! BOLDOG SZÜLINAPOT!!! Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Én meg se szulákot, se fábryt nem nézek, csak börtönből-szabadulós-kegyetlen-gyilkosos filmeket.

Vuka, értem én, hogy Petra sírása tanácstalanságot idéz elő benned, mindenki ostorozná magát ilyenkor, de te túlzásokba esel szerény véleményem szerint. Tudom, Jumam sreszortja relaxációs tanácsokat adni, hogy feküdj le, lazulj el, és mozgasd meg minden izületedet alfában szépen egymás után, de ő most nincs itt, mert épp férje rhcp koncertbeszámolóját hallgatja, így pillanatnyilag én helyettesítem: szóval időnként, ha úgy érzed, igazán rossz passzban vagy, és az etióp árváknak is derűsebb a sorsa a tiédnél, kicsit lépj ki a szerepedből lélekben, és gondold át reálisan, valóban olyan nagyok-e a problémáid, mint ahogyan a saját testedben megéled. Mert én úgy vélem, és ez igaznak tűnik az itteni mindannyiunkra, hogy markánsan rendezett körülmények közt élsz, szerető családdal és rokonsággal fűszerezve, és mindaz a türelem, amit most Petráért tanúsítasz, kamatostul megtérül majd egy magabiztos kislány kiegyensúlyozott felnőtté cseperedésével. Semmi nem elveszett, feleslegesen kidobott energia, mégha nem is rövidtávú a megtérülése. Ha meg úgy érzed, ő vette át túlzottan is a gyeplőt a szüleitől, és ebben a helyzetben te kényelmetlenül érzed magad, változtass. Szoktasd ahhoz (és magadat is), hogy neked is vannak természetes igényeid. A teljes önfeláldozás nemes gesztus, de az egész családnak jobb egy harmonikus és elégedett Vuka, mint egy (abszolút tiszteletreméltó értelemben vett) mártír. Ha mindez a monológ más dolgába kéretlenül belebeszélésnek tűnt, akkor rosszul fogalmaztam meg a gondolataimat, melyeknek lényege az, hogy csodálom az odaadó, önfeláldozó viselkedésed.

Dia, ugye tudod, hogy a Natasa csupán művésznév??

Kép Kép
coolasa
 
 


Kifejezetten Gabus kedvéért...
Kép

(hogy a többiek is értsék: a képen látható hálózsák sponsored by Gabus..)

Dominak, Dancinak boldogot!

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!

Boldog szülinapot Domihercegnek és Dancinak!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Dominak és Dancinak boldog szülinapot kívánunk!!!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Coolasa ez egy nagyon-nagyon aranyos kép Nokiról, nekem eddig szinte ez tetszik a legjobban. Annyira aranyos ilyen kócosan, nem győztem betelni a látványával.
Köszi a képeket!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Fábryról több mindent akartam írni, most csak annyi jut eszembe, hogy ne csodálkozzatok, hogy a vendégek nem jutnak szóhoz, mert ez a műsor Fábryról szól, az a lényege, és ált. azok nézik, akik rá kíváncsiak. Vendégeket azért hív, hogy egy picit színezze a műsort. Én egyébként a vendégeken halálra unom magam, így nem is bánom, hogy nem ők beszélnek többet. :wink:
A politika meg nem most türemkedett be hozzá, már nem is emlékszem mióta politizál, de ezt akkor csak azok tudták róla, akik olvasták a Hócipő nevű újságot. Mióta tévézik, már nem Hócipőzik.

Szulák só szerintem egy hatásvadász nulla. Szulákot szeretem amúgy. :wink: Az ektivitit is. Azt nagyon jól vezeti.

Kormi,
eddig a Te mikid a nr. 1!

Cool,
de jól áll nokinak a hálózsák! Nem ilyen bordó ágyneműjük van Natasáéknak is?

Livi nem áriázik (ki is tagadnám a családból) :twisted: , hanem a jojót kergeti a levegőben. :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vuka, örölük, és meleghangú hsz-edből ítélve nem is értetted félre az okoskodásom.... vagy csak még nem olvastál vissza :wink:

Gabus, nem ilyen ágyneműjük van Natasáéknak, hanem EZ az ő ágyneműjük. Reggelenként ugyanis együtt ébredünk négyesben, na meg a 2 gyerek persze. De ha összehúzzuk magunkat, talán még te is odaférsz, csak Natasa férjének könyöke kicsit csontos, így ne készülj paradicsomi állapotokra.. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Tessék? :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


(vicc volt haha, csak nincs humorérzékem)

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!

Én Coolasaval vagyok úgy tűnik egyhangon, merthogy se Fábry-t se Szulákot nem nézek, szabadulósat inkább, de sokszor még azt se, mert már nagyon unom, mikor szöknek már? Áruld már el, meddig kéne kitartanom? :D

Kormi:
Levente is Benedek is nagyon édes, olyan furi, ritkán jössz, amikor meg megdobsz egy-két képpel, csak ámulok bámulok milyen nagyfiúsak is már.

Vuka:
én hasonlóan depire hajlamos vagyok, csak amíg te munkába ölöd magad, én kajálásba :twisted:

Tegnap megint volt rá okom, ugyanis a kedvenc párom hisztit rendezett, mert este fél 6-ra el akartam menni fodrászhoz :twisted: Így aztán lemondtam, és itthon füstölögtem magamban. Még az is megfordult a fejemben hogy lenövesztem a hajam, igaz hogy egy szerencsétlen családi örökségnek köszönhetően már majdnem teljesen ősz vagyok (sajnos ez a folyamat 14 éves korom óta tart) de végül is már más pasit nem akarok meghódítani igaz?
Na jó nem is dühöngök tovább, csak ez minden kozmetikus és fodrászlátogatásnál megtörténik. Nem tud valaki agymosást végezni? Na nem nálam. Coolasa, te mint Jedi hozzád fordulok. Vukának is olyan szépet írtál :D

Mancs és a többiek, Gabus, egyebek, ha még egyszer valaki ilyen gyönyörűségeket ír gyermeke kajálásáról, isten bizony kiugrok az ablakon :twisted:

Egyetértek Vukával, szerintem nagyon cuki kép Nokiról. Olyan kis mindenttudó hamiskás tekintet. :P

Mancs:
fotót léci, jó lett a hajad?
Vendég
 


Coolasa végre van időm egy hosszabb reagálásra a hsz-edre. Eddig itt volt a hugom és így volt kire Petrát hagynom, úgyhogy kiporszívóztam és kitakarítottam a WC-t és fürdőt. 1 óra múlva vendégeink lesznek, Petrának játszótárs így már nagyon kellett a porszívózás. Bár tegnap Petra tök jól lekötötte magát 10 perce amíg egy porcicával játszadozott. :evil: (1 kg kosz kell egy évben, ezért hagytam :lol: )

Szóval tény, hogy depire igencsak hajlamos vagyok, de mióta megvan Petra csodálkozom magamon, hogy egész jól bírom a helyzetet. Sokat elbohóckodunk Petrával és játszunk vidáman. Csak azért néha van 1-2 depis nap, amikor rátok zúdítom a világ fájdalmát is, de pont azért, hogy utána ilyen kedves hsz-kel, mint a Tied is, megvígasztalódjak.
Tegnap előtt nem depis napom volt, csak simán balszerencsés, semmi nem sikerült amibe belefogtam. Pl: Petrának csináltam gyümit, alma-banán-megy, beleraktam a botmixert és hallom csattog ezerrel. Kiderült, hogy az anyósomtól kapott meggy nem volt kimagozva, ez okozta a csattogást. (otthon már évek óta csak kimagozott meggyet fagyasztunk le) Persze közben Petra a lábamba csimpaszkodott és ordított, mert kaját látott ...
Aztán a mosogépbe tölteném be a mosószert, naná, hogy a padlón kötött ki.
Szóval 1 óránként történt valami velem és a nap végére kezdett elegem lenni. Tegnap szerencsére már "csak" a kiscsaj kajáját öntöttem ki. :twisted:

Na megyek mert Petra is segít takarítani, cipőtalpat és kocsikereket tisztít. :x

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Coolasa neked a PB magyarul vagy (is) angolul van meg? (jó németül is)
Apósomnak kellene a 2. évad, hogy kint az unalmas óráit el tudja ütni (megkapja karácsonyra).

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Mi van már???
Végre volt egy kis időm netezni, erre sehol senki :(

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka, a 2. évad még nem ért véget az usa-ban sem, most pihennek ott is, és jan-ban folytatódik. Az addigi részek, kb 13 megvannak. Angolul megy, magyar felirat beállítható. De mivel ez így nem teljes, és karácsonyig nem is lesz az, kétséges, hogy mennyire jó ajándék, de te majd eldöntöd, odaadom szívesen, átmásolható.
Visszatérve a korábbiakra, persze, a kétbalkezes napok, meg amikor minden összeesküdni látszik az ember ellen, kezdve a buszvezető orrod előtti ajtóbecsukásától a lepotyogó és kiömlő dolgokig bosszantó, akkor engedélyezett 1-2 erkölcstelen szófoszlány, nade arra nincs okod, hogy konstansan rosszul érezd magad. Nyilván - szerencsére - nincs összehasonlítási alapod, mert mindig rendezetten éltél, úgy is nőttél fel, de ez nem mindenkinek adatik meg. Tudom, nem vígasztalna ha azt mondanám, hogy ha rossz passzban vagy, gondolj az afrikai éhezőkre, és máris átértékelődik a világ, de igazság szerint nem is kell olyan messzire menni ihletet meríteni, csak nézz körül az utcán vagy a bkv-n ha jártok-keltek, és simán megállapítható, hogy csak azért érzed magad kimerültnek/ szerencsétlennek/ kiszipolyozottnak, mikor hogy, mert túl jó dolgod van. Ez nem hangzik olyan kedvesen, mint az előző hsz, úgyhogy gyorsan hozzá is fűzöm, hgoy itt arra utalok, hogy ha csak 1 miliméter emberismeretem is van, akkor azt kell mondjam, itt mindannyiunknak túl jó dolga van, ha jól sejtem, még egyikünk sem tapasztalta az éhezést, de az olyan kevésbé hangzatos negatívumokat sem, mint kitaszítottság, lenézettség, stb. Nem elég, hogy van hol laknunk, hanem kimondottan kényelmes körülmények közt élünk (mondom én hetvenkedve, aki ugye már pontot tett a lakásfelújításra :wink: ) Nem csupán van mit ennünk, hanem minőségi, nekünk tetsző ételeket fogyaszthatunk. Ezek persze triviális dolgok, így épp scak azt akartam érzékeltetni, hogy lásd be, az hogy hol lehet szebb huzatú kocsiülést kapni, vagy melyik a trendibb színű télisapka (bocs Ilba, ez ugrott be, mint aktualitás), szóval ezek azért nem azok a kardinális problémák, amik miatt az ember szépen egymás után felvagdossa az ereit, mások ennél kedvezőtlenebb körülmények közé születnek/kerülnek, mert hidd el, ha olyan nyomi volna az életünk, most nem beszélhetnénk meg ezt interenten keresztül. Amúgy az internet lehet, hogy rossz példa volt, mert ha pl egy Indiai szeméttelepen élnél guberálásból, most nem olvasgatnád magvas gondolataim, és boldogab ember volnál. Hihi.

Tücsi, még mindig akarod, hogy írjak rádszabott szívhez szólót is? :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Tyűűűha, Cool olyan hsz-t rittyentett, hogy bár írni akartam, de inkább elmegyek kipihenni az olvasottakat! :lol: :lol: :lol:
Amúgy egyetértünk. :wink:

Tücsi,
ne hari a kajás beszámolókért, csak baromira örültem, hogy végre megissza a tejet és sikerült átállni a norm. reggeli-vacsorára a tápszer helyett, sőt, újabban már le sem kell turmixolni a húsos kajákat, amitől öklendezett, mert felragadt folyton a szájpadlására, hanem meg tudja enni úgy is, ha csak villával összetöröm. És hát kiknek mondanám el az örömömet, ha nem nektek. Ráadásul, mivel a gép egész nap megy, a legtöbbször előbb írok ide, minthogy Zolival vagy a szüleinkkel beszélnék, így pl. a bilis dolgot is ti tudtátok meg elsőnek. :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Livicsek perpill.
Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, most épp megint kiselőadást tartottál Tücsinek evési sikereitekről... biztos örülni fog neki :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Igen, mert ő valószínűleg érteni fogja a hsz-t. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


hát persze hogy értem, nem is azért mondtam, csak hogy tudjátok nektek milyen jó dolgotok is van. esküszöm, ha egyszer az én gyerekem tátogni fog, vagy maga egy normális mennyiséget enni, én beállok valamelyik vallás hívei közé.

Cool:
jöhet, de azért én megjegyezném hogy páran csodálkoznátok az élettörténetemen :? szóval én aztán tudom hol a helyem, azonban megjegyezném, ha az ember nyomoroncnak érzi magát, nem vigasztalja sem a másik nyomoronc helyzete (sőt) sem az hogy tudja, nem is olyan rég bizonyos szempontból sokkal rosszabb volt neki. Valahogy mindig az aktuális probléma a legnehezebb. Jó o.k. nem voltam narkós, sem alkesz, sem hajléktalan, de nekem sem volt mindig az a legnagyobb problémám, hogy nem elég a függönyfelaggató bigyula... mint jelen esetben most :roll:
na szóval hallgatlak :lol: :lol:
Vendég
 


megrendeltem Esztitesó könyvét :D :D
Vendég
 


Dominak boldok második születésnapot kívánok! Isten éltesse sokáig és a füle ne érjen bokáig! (az csúnya ugyanis)

Vuka!
Jobbulást a lelkecskédnek!

Tücsi!
"függönyfelaggató bigyula" ?!?!? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ez jó :lol:

megyek is... nekem sincsen jó kedvem... de nem állok be a sorba úgyseeee! :P

psuzja

Kép
sasha
 
 


Sasha:
nem tudom mi a becsületes neve :D :D így aztán elkereszteltem :)
Vendég
 


Sziasztok!
Gabus, Livicseknek hipp-hipp-hurrá a 3 csepphez :wink:
Kormi, nagyon szupik a képek! Az orrszívós a kedvenc :)
Ilba, a "Tépik Szonja haját" nagyon jó lett! Majd én is rakok fel ha egyszer oda jutok :oops:
Cool, tényleg jól áll Nokedlinek ez a kócos design! Ja és én is azt néztem, hogy Gabus hálózsáka, Cool Nokija és Natasa ágyneműje,...Apropó Cool, honnan tudod te milyen csontos az én párom könyöke? :twisted: :shock:
Tücsi, hogy a párodnak kell agymosás? Szerintem add, hogy Cool írjon neki,...holnap egész nap kimenőd lesz és akkor mész fodrászhoz amikor akarsz! Apropó, jöttök még az idén Ringatóba, már csak egy lesz.
Dia, egyébként Eleonóra vagyok /február/. De gyönyörű a rózsacsokor, köszönöm!

Szülinaposoknak mega-extra-brutál puszika :!:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa:
jövő hét csütörtökig nem mehetünk közösségbe :twisted:
Vendég
 


Tücsi, nagyszerű, mert Ringató pénteken van :twisted: OK, hülye vicc,...De lesz januárban is :)
Gardéniáról informálsz vagy ne idegesítselek most ezzel?!

No, lassan megyünk unokatesóm kislányának ajándékot venni és még fel is kell adni /Svédo./....3 éves és nem tudom mekkora :?

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Na hali!

Voltunk délelőtt a kh-ban. A labor rendben, most teljesen normálisak az értékek. Ellenben most más 1-2 vmi van, ami eltér a normáltól, ezért hétfőn haematológia :shock: :evil: NEsze neked, menj el dokihoz, és rögtön megbetegszel! :evil: Dokinénink szerint az eltérések vmi vírusra utalnak :roll: :evil:
Elég szar napja van, alig aludt, kint nem is volt hajlandó, fél órát tologattam és csak hisztizett. Felhoztam, nekiálltam porszívózni, felmosni. Amíg a szobában vagyok, gyönyörűen elvan, de ha kimegyek, olyan dzsihád lesz... :evil: :shock: Na a vége az lett, hogy elaludt a járókában.

Domika, boldog születésnapot kívánunk!!!!

A hajamról még nincs fotó, majd holnap az ünnepségen csinálunk. Nem nagy szám, ha nem mondom, észre se vennétek. Icipicit világosabb lett mint volt, olyan világos-barnás-vöröses :lol:

Cool,
az én lelkemnek is írhatnál vmi dédelgetőt, mert kivagyok. Anyósom azt hiszi, hogy az ÉN (meg a fia) gyerekemnek csak ő tudja, hogy mi a jó, és csak ő tud mindent jól megcsinálni. Csak ő tudja elaltatni a gyereket, csak ő tudja mi a baja, és még sorolhatnám... :evil: :evil: :evil:

Kép
mancs
 
 


Most sietek, csak Natasának írom, hogy gondolom, a vékony férfiaknak csontos a könyöke, és mivel nemrég kedves Natasa pont te vagánykodtál vele, hogy bé férjed lefogyott ügyesen reformfőzésednek köszönhetően... hát innen vezettem le az elvet.

Kép Kép
coolasa
 
 


Most csak annyit, hogy mi megyünk délután a Vörösmarty térre, 17:30-tól ott a Miki.
Nem jöttök??? Sajt? Csörgessen, aki ott lesz. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?