Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Panna, ahogy mondod, de sajnos nem vittünk fényképezőt, elfelejtettem feltölteni az aksit... :oops: Én is elég hamar a szülőket néztem, hogy mit szenvednek velem együtt. :D:D

Ayse! Boldog szülinapot kívánunk Neked!

Kép

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!

Ayse!
Akkor mivel ma van, ma is BOLDOG SZÜLINAPOT!! :) :) :) (Jucc tényleg nagyon aranyosat írd Neked, én is meghatódtam rajta)

Tünde!
Én is elkezdtem adni az Echinaceat Bendegúznak, de nem tudom jól emlékszem-e, mit mondott Kriszti, hogy kétszer két bogyót adjak-e? Én kis vízben feloldom és úgy adom neki. És akkor ezek szerint tartok majd egy hét szünetet.

Aranyos a pocaksimizős Zitakép! :)

Manka!
Hogy vagytok? Cicim nekem például sajna sokkal kisebb lett, mint szoptatás előtt. :cry: :oops:

Képzeljétek észre sem vettem és kibújt Bendegúznak egy foga, ha jól tapintom a jobb fölső kisőrlője, de nem nagyon engedi megnézni, de szerintem nem a szemfog, hanem egy kicsit hátrébb van. Már jó ideje átalussza az éjszakákat, tökre örültem is neki, na ma éjjel felébredt 2 után, és amikor visszatettem, újra felsírt. Gondoltam nem árthat ha bekenem az ínyét Dentinoxszal, és akkor éreztem hogy kinn van egy fogszél. Aztán vissza is aludt szépen reggel 8ig. De eddig észre sem vettem, hogy szenvedett volna vele, nem is nyálzik vagy iylesmi.. :roll: Mondjuk néha nyügi, lehet hogy ez attól volt.

Mi nem vittük Mikulás ünnepségre, mert Laciék kis cég, ott nincs ilyen, nálunk meg inkább nagyobb gyerekeknek való azt mondták, nagy a zsufi, nem kicsiknek való. Úgyhogy nálunk csak egy senki által nem látott éjszakai Mikulás járt, aki az ablakba rakta az ajándékot, és elhagyta a sapkáját.

Itt a dokumentáció, elhagyott sapkával, krampusszal, csokikákkal. De a legnagyobb sikere a fakopáncsos csigának volt:


Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, 1x5 golyócska. Bocs, ha mégis tudod, de nem szabad fémmel érintkezni, legalább 20 perccel előtte ne egyen-igyon semmit Bendegúz, és a golyók ne legyenek sugárzó tárgy közelében.
Grat. a fogakhoz!

Nálunk 10 fog már biztos van, és ma láttam, hogy a másik alsó szemfog felett is lyukas, és gyulladt. Nem is hajlandó mást enni, csak pépeket és babapisit, és nagyon nyűgi szegényem napközben.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 

 
 

Sziasztok!

Márti :) Mennyire édesen mosolyog Bendegúz :D Nagyon jók a képek!

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Tünde!
Köszi! Azt tudtam, hogy előtte utána ne egyen, és műanyag kanállal adom. És akkor egyben 5 bogyit.

Most majd megtapizom még körbe Bendegúz ínyét, hátha kibukkant még valami.

Jucc!
Köszi! :) Balázs meg Gergő is nagyon aranyosan örül a Mikinek, megnéztem a kockáknál. :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, az a kék rugi, az lábas rugi??? Mekkora méret?
Olyan kis helyes Bendegúz!

Lányok, a kukit nagyon nehéz ápolni???? Már mindegyikőtök fiának teljesen vissza lehet húzni?

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Én olyan hüle vagyok, amikor kérdeztem, hogy lehet-e szedni szoptatás mellett a köhögés elleni szirupot, akkor nem kapcsoltam, hogy Tünde szedi, aki ugyebár kismama... olyan szétszórt vagyok.

De nem is ezárt jöttem, hanem:

Isten éltesse a 21 éves Aysét :D :D :D !!!!

Nálunk is láthatatlan Mikulás járt, de ez így volt az én gyerekkoromban is, és szerintem ez így sokkal izgalmasabb. Bár nekünk nem éjszaka hozta az ajándákokat, hanem az esti mese alatt. Szépen leült az egész család megnézni a mesét, aztán még a Tv maci alatt az anyukám kiszaladt, hogy "jaj, elfelejtettem elzárni a gázt/kikapcsolni a sütőt", és mire vége lett a mesének, a mikuláscsomagok ott virítottak az ablakban :D . Jaj, olyan jóóóó volt :D :D !

Bendegúz az ajándékkupacban :D .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, akkor én tetézem a dolgot. Ha Te nem írod, hogy én kismamaként szedtem, nekem se esett volna le... :D:D:D
Azért ez már durva, nem??? :? :oops: :shock: :D :lol: :lol:

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!

Manka!
Jobban vagytok már?

Ayse!
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT MINDKETTŐNKNEK! :lol: :lol: /nekem is ma van!/

Tünde!
Nekem azt mondta a gyerekorvos,hogy legalább 2 éves koráig hagyjam békén Beni kukiját,ne húzigáljam rajta a bőrt,mert ha felszakad,nagyobb baj is lehet...
Majd 2 éves kora után ráérünk húzogatni..addig csak minden fürdésnél alapos mosás szükséges..Bence már tudja mi van a lába között! :lol:
Olyan édes...feláll a kádba,és jobb kézzel mosogatja magának,miután teszek rá fürdetőt! :lol: :lol: :lol:

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Kriszta!

Szülinapod alkalmából sok szeretettel gartulálok! :)


Kép

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Tünde!

Köszönöm szépen!
Aranyos vagy! :)

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Krsizti!

Nagyon boldog születésnapot!

Kép

És én is köszönöm a köszöntéseket! Nagyon jólesett! :D

ayse
 
 


Kriszti! bocsánat :oops: :oops:

ayse
 
 


De jó, még egy ünnepelt!

Boldog szülinapot Neked Kriszta!

Jack már sokkal jobban van (koppkoppkopp), a múlt éjszakánk már sokkal jobb volt, semmi köhögés, és 5.15kor kelt először. Én persze végigköhögtem az éjszakát, és a fejem is iszonyúan fájt, de ha minden igaz, holnapra már én is jobban leszek (én két nappal később kaptam el a vírust).
Jack jól eszik, ma reggel már 9.9kg volt (bár ruhában, de a 6.6kg-t is ruhában mértük).
Sokat játszottunk ma kint a friss levegőn, Jack nagyon ügyesen focizik, elájulok tőle, szabály szerűen vezeti a labdát, nem hiába, apja fia :D . Csak akkor van gond, ha Kaylee kutya elveszi a labdát, mert Jack megpróbálja visszaszerezni, belekapaszkodik a szőrébe, Kaylee meg magával rántja.

Tünde :lol: , de Te terhes vagy :D !
Kukitéma u.a., mint Krisztáéknál.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Ayse, annyira szépek ezek a fotók, már alig várom, hogy nekem is legyen szülinapom :D .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Márti, akkor most Bendegúznak hány foga van?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Arra gondoltam, hogy Jacknek veszek karácsonyra olyan fajátékot, amit tud maga után húzni, szerintem tetszene neki. Vannak az "EU-s" játékok, amiknek tök rövid a zsinórjuk, hogy nehogy a nyakuk köré tekerjék a gyerkőcök, és vannak a hagyományosak, amik "életveszélyesek". Sztetek?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
Neked mikor van a szülinapod?
Nekünk nem eus tekink van. Amúgy is mindig sasolok!

ayse
 
 


Ayse, júniusban :lol: .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Akkor addig még fotózok!!!!

ayse
 
 


És hányadikán?
ayse
 
 


Igazából én is nem EU-s csigát néztem ki, majd vigyázunk a rendeltetésszerű használatra.
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


18-án.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Oké, ezt megjegyeztem!

És a többiek?

ayse
 
 


Kriszti!
Neked is BOLDOG SZÜLINAPOT kívánunk Bendegúzzal!!

Manka!
Meglestük és a másik oldalon is kint van egy kicsi csipke, úgyhogy 10 fogú, de az őrlők közül az egyiknek mondjuk a fele van kin, a másiknak meg csak egy kis hegye. Be is kencéztem neki, biztos jobban alszik legalább amíg hat a Dentinox.
Örülök hogy jobban van Jack, és jó az étvágya, meg a kedve! Majd megtanítja Bendegúzt focizni ugye??? :)

Tünde!
Az egy lábas rugi, ha jól emlékszem 80as. Bendegúz úgy alszik, hogy egy rövidujjas body, rajta a lábas rugi, és rajta az a kis zöld csíkos lábfejnélküli pántos cucc, mert ő éjjel lerúgja magáról a takarót, egész éjjel vándorol. És mivel kicsiként sem aludt még soha hálózsákban, nem akartam hogy szenvedjen benne, mert furcsa hogy rátekeredik. Persze lehet hogy nem zavarná, de ez a többrétegű szerkó egyenlőre úgy tűnik bevált.

Mi huzigáljuk azért a kukit fürdéskor, vagy utána, de nem rendszeresen. Erről mindenki mást mond, nekünk az elején azt mondta a dokinéni, hogy mindig finoman mozgassuk meg neki, és majd szépen egyre jobban hátra lehet húzni. Hát valamennyire lehet is, de én tartok tőle, hogy nem tökéletes. Az a baj, hogy fogalmam sincs ebben az életkorban mi a normális (ezt nem tanítják :roll: :oops: ), és mindig elfelejtem megkérni a dokinénit hogy nézze meg, most is elmaradt mert annyira ordított Bendegúz már amikor meglátta a dokinőt, hogy igyekeztünk gyorsan túlesni mindenen.

Azt hiszem Bendegúz nem lesz igazi nagy csokifaló, megkínáltam tegnap egy kindertojás felével, és három darabka után nem kért többet, viszont mandarint meg igen. Már a múltkor sem kért túrórudit, de megevett vagy 10 szem szőlőt helyette. Aztán lehet hogy majd rákap az ízére. Mondjuk nem bánom a fogai miatt, csak azt gondoltam majd rárabol a csokira. Na, azért volt olyan is, hogy a Kindercsokiból megevett egy olyan kis rudat egyedül.

Na, megyek csinálok éjszakai itókát neki, hátha lesz ébredés. Bár jobb lenne, ha nem lenne.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Manka!
Én is hosszabb pórázost vennék, úgyis figyelsz rá, a rövidebbet meg nem tudja rendesen húzni maga után.

Ayse!
Július 30. :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Oroszlán vagy, Márti?

ayse
 
 


Ayse!
Hát igen :), ha nem is vérbeli oroszlán.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Ayse, Kriszta, Isten éltesen sokáig Titeket :!:

Tegnap voltunk a Mikulás-bulin, nekünk nagyon bejött, mert családias volt és pont annyi ideig tartott, amit kibírt mindenki.
Anyósomék a lőrinci német kisebbség mittudoménmilyen csoportjának a tagjai és ők adták a műsort németül. Volt egy kis kedves karácsonyi történet egy egérkéről, aki beköltözött egy 3 gyerekes családhoz, mindent megdézsmált, felborította a karácsonyfát a végén persze lebukott.
Fanni olyan édes volt, ahogy meglátta az egeret játszó kislányt végig vigyorgott, mutogatott rá és mondogatta, hogy CSZI(cini akar lenni nála)
:lol:
Utána énekeltek a felnőttek és azalatt megérkezett a Télapó.
Persze féltünk egy kicsit és csak a kezemben volt hajlandó megmaradni, de legalább megsimizte a Télapó szakállát :lol:
Ott volt Fincsike kis barátnője is, aki 3 nappal idősebb, így talán jobban is érezték magukat.

Majd este teszek fel képeket.

Az itthoni Mikulás 6-ra virradó reggel jött, nagyon vigyorgott , mondta is, hogy HOOOOOOOOOOOOOO
Viszont a kindercsokikat, amiket kapott nagyrészt SAJNOS anyuka és apuka fogja megenni :lol:

Lili bepisilős hisztije-szerintem nálunk is simán elő fog majd fordulni valami hasonló, ismerve a lányom temperamentumát. Ő már akkor is ordít ha vacsora közben nem kapja kézhez az éppen égő gyertyát vagy társait.Jaj az nagyon tetszett, hogy fél év múlva napszemüvegben mentél vissza :lol:

Két napja meg sikít és vigyorog hozzá.Iszonyú.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

mindjárt visszaolvasok, csak előbb ezt:

Kép

ayse
 
 


Sokat nem kellett...

Andris ma látott akváriumban halakat, nagyon örült nekik és mondta, hogy CICCCC :lol:
A télapóünnepség számára a büfáasztalt jelentette, meg a tornateremben való le-föl menetelést a műsor után.
És olyan de olyan büszke vagyok, mert a Télapó megkérdezte az összes gyereket, hogy akar-e énekelni vagy verset mondani neki, de senki se akart, mígnem Lili elsőként elénekelte a Hull a pelyhest. Azután már többen is nekibátorodtak :D (és nem mellesleg kristálytiszta hangon, meg is jegyezték a tanárnők).

ayse
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm szépen a szülinapi köszöntést!!!!!!!

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziasztok!
Én most nem bírok rendesen írni, csak gyorsan, annyira fáj a fejem. Egész nap fájt, de most már nagyon, megyek lefekszem, a hócipőm tele van ezzel a hülye meleg idővel.

Ayse!
Lili nagyon ügyes és bátor, hogy elsőként kiállt szavalni.
A kép haláli, de azt hiszem én sikítanék ha ezt találnám a nappalimban..

Tünde!
Hááát, ha Zita nem akar enni, szerintem ne erőltesd, hacsak nem akarsz festetni..

Manka!
Remélem jól vagytok.

Timi!
Elfelejtettem mit akartam írni..bocsi.
Megyek lefekszem.

Jó éjszakát, és jó hétvégét Nektek.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Ayse!
Bocs szavalni=énekelni. :roll:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Hahó Lányok!

fejfájás: nekem 3 éve volt brutál fejfájásom, de akkor már kb pár hónapja majd minden nap iszonyatos fejgörcsöm volt. Aztán elmentem nyaralni (asztro. tábor :)), és volt egy fickó, aki már nem tudom, milyen gyógyító volt. Nna, ő kezelésbe vett, nekem csak ülnöm kellett egy széken becsukott szemmel. Aztán kiderítette, hogy vmelyik előző életemben töviskoronába szorították a fejem (mint Jézusét), egy másikban nyilat lőttek a fejembe, volt egy harmadik "fejvesztésem" is, de arra nem emlékszem, és emiatt volt a fejfájás. Hogy ebből mi igaz, azt nem tudom, de az viszont tény, hogy utána hosszú hónapokig egyáltalán nem fájt a fejem. Azóta persze szokott, de ilyen hónapokig tartó nem volt. (kopp-kopp-kopp)

Szóval nem tudom, mennyire hisztek ilyenekben, vagy természetgyógyászatban, de lehet, hogy érdemes lenne utánajárni, mert ahogy olvasom, eléggé megkeseríti az életeteket a migrén, és sajna nem néha, hanem elég gyakran. :(

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Tünde!
És annyi elég volt, hogy megtudtad, hogy ezek történtek Veled? Vagy volt más is???

Én sajnos, mint már említettem nem annyira hiszek ezekben a dolgokban (sem). Tényleg sajnálom, egyszerűbb lenne az életem, ha hinni tudnék. De Karinthy sorai rám is igazak "De nékem ő égő csipkefenyérben / Meg nem jelent..." :oops: :oops: :oops:

ayse
 
 


Ayse, sztem csinált vmit, de hogy mit???? Tényleg nem tudom.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Manka!

Zitának van egy rövid madzagú csigája, amire én kötöttem egy hosszabb madzagot, hogy felállva is tudja húzni. :D

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!
Jól vagyunk, csak iszonyatosan görcsöl a hasam (vörösök :evil: :evil: ). Ma meglátogattuk a dédit Miskolcon, jól elfáradtunk, Jack oda-vissza végigaludta az utat.
Fránya köhögés nem akar elmúlni, nem tudok aludni sem miatta, de az a lényeg, hogy Jack jól van (koppkoppkopp).

Megyek bújok az ágyikóba.

Jó éjt!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Manka!
Remélem ma már jobban vagy. Örülök hogy Jack meggyógyult!

Tünde!
Hát én nem igazán hiszek az ilyesmiben, hogy az ilyen migrénes fejfájás ennyitől elmúlna. Sajnos tényleg gyakran van, mostanában különösen. :(

Ayse!
Olvastam az Ikea-szakit, ezek szerint már konyhaformája van a dolognak! :)

Mi ma délelőtt még gyorsan sétáltunk egy nagyot, de már elég hideg szél volt.
Amíg Bendegúz aludt (3 órát!!), én ezt alkottam:

Kép Kép

A maci idei újdonság direkt Bendegúznak, és készült kis elefánt, meg orrszarvú is, mint karácsonyi motívumok.. :lol:
Beraktam fémdobozokba, és drukkolok, hogy megpuhuljon. Bár a pasijaimnak így is ízlik, mindkettem ráharaptak rögtön.

Nektek nem nyomja az időjárás a gyerkőcöket? Bendegúz tegnap is és ma is olyan kis kótyagos, tisztára mint aki be van nyomva. Már arra is gondoltunk, hogy tegnap kapott csirkecombit a Laci által főzött vörösboros-borókás csirkéből, és hogy az ártott meg neki. De nem hiszem, hogy abban annyi alkohol volt, hogy még ma is hatna.. :roll:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Manka, remélem már hasilag is jobban vagy! Most hol vagytok? Bp-en vagy még a Szüleidnél?

Márti, ezek a mézes csodák nagyon jól néznek ki, légyszi ne fossz meg minket a recepttől! Ez lesz a Karácsonykor? Meddig áll el?
Zitát a melegfront zavarja meg, kicsit dinka volt, mi a hideget szeretjük, főleg alvás szempontjából.

Ma sütöttem buktát (rizstejjel és Liga margarinnal), öröm volt nézni, ahogy a két Bank ette. Ezt azért írom így, mert Apa nem egy nagy sütievő, ált. mindet nekem kell felfalnom annak, amit sütök.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Márti!
Tényleg csodásak a sütik!
Nálunk pénteken lesz a Nagy Mézeskalácssütés az utcában lakó gyerekeknek (Andrissal együtt 6). :) Az új konyhában :):):)

Úgy látszik Bendegúz-Andris viszonylatban is működik az egy nappal előre dolog. Ő mára virradó éjjel aludt nagyon jól. De ugye nálatok min. 2 napig tartott??? Lécciléccilécci!!!!

ayse
 
 


Tünde!
Ez a karácsonyi mézes, csak jövő hétvégén nem lesz rá időm, ezért sütöttem meg.
Persze megosztom a receptet Veletek! Igazából összekevertem a mi régi mézes receptünket egy most olvasott erdélyi mézessel, úgy néz ki ez talán megpuhul majd. Amúgy így kekszesen is finom. :)

Mézes:
65 dkg liszt
20 dkg olvasztott méz, bele elkeverni hogy megolvadjon kb 15-18 dkg margarint
2 tojás
30 dkg porcukor
2 teáskanál szódabikarbóna
3 teáskanál mézesfűszerkeverék
Én úgy csináltam, hogy a tálban elkevertem a lisztet, porcukrot, szódabikarbónát, mézesfűszert, a közepébe beleütöttem a tojásokat, és beleöntöttem a mézes-vajas cuccot. Aztán kanállal kezdtem szépen belekeverni a lisztes trutyit, egyre többet, míg a végén már szépen összeállt. Éppen csak cipóvá formáltam a kezemmel, mert eléggé ragadós. Egy napot állt hűtőben, másnap sütöttem meg. Tetejüket felvert tojással megkentem. Nagyon gyorsan sül.

Ayse!
Bendegúz már jó ideje jól alszik, ébredés nélkül reggelig, egy éjszaka volt, hogy felsírt a foga miatt valószínű, azóta megint semmi. Remélem ma is jót alszik. Amúgy a hétvégi nyomottsága megszűnt, szerintem a hidegfrontot érezte meg.
Én is szeretem az ilyen közös mézessütéseket, megboldogult lánykoromban én is szerveztem ilyent. Meg biztos fogok is, ha nagyobbak lesznek majd a gyerekek, meg ha lesz normál méretű konyhám. :lol:

Képzeljétek Bendegúz mondja, hogy gyertya= gyegya.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Merre vagytok?? Mindenki ennyire készül a karácsonyra?

Mi ma kétszer is sétáltunk, először a reggeli dérben, majd odafagytam a babakocsira, és ez volt a kesztyű tesztje, hogy kibírja-e magán Bendegúz. És igen! Eddig még nem próbáltam, mert mindig meleg volt a kis mancsa.

Manka!
Mi újság Veletek? Mikor jöttök fel Pestre? És mikor utaztok az ír rokonsághoz?

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Márti, köszi a receptet, mentettem! Ezt most sütötted először?
Nekem most sül a mai buktaadag. :) :D

Zita ma a spar parkolójában játszotta el a földön fetrengős hisztit. :( Nem engedtem, hogy az autóig úgy jöjjön, hogy nem fogja a kezem, mert ugye féltem az autóktól. Micsoda egy gonosz anya vagyok, ugye? A hónom alá kaptam, és úgy vittem a kocsihoz, még jó, hogy nem voltak olyan sokan... A 10 perces utat végigbömbölte hazáig, ebédet se volt hajlandó enni.
Hhjajjj, és ez még csak rosszabb lesz, azt mondják, a dackorszak később kezdődik.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!


Itt vagyunk mi is.

Ayse, büszke lehet(tél)sz Lilire, hogy ilyen szép hangja van és bátor is :!:

Zitahiszti :evil:

Márti, gyönyörűek a mézesek.Hol szerváltad az állatos kiszúrókat?Meg az angyalkást?
Egyébként asszem a mezeskalacs.lap.hu-n van olyan recept is, ami szerint puha marad a mézeskalács.

Teszek fel képeket a mieinkről is, bár eléggé ki van fosztva, mert részben Fanni ezeket "adta" a családnak télapóra, részben anyukám könyvesboltjának a kirakatában is díszelegnek :lol:

Kép
Kép
Kép

Aztán van itt még télapó bulis kép is:
Kép


Kép
Kép
Kép

egy reggeli ébredős:
Kép
és az egyik kedvencem:
Kép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Hétfőn visszajöttünk Pestre, tegnap levittem Jacket tanácsadásra, kereken 10kg, tiszta a tüdeje, nem piros a torka, viszont az orrmandulája miatt horkol, és kapott antibigyós orrcseppet.

Én meg olyan fáradt vagyok egész nap, általában 9 előtt már ágyban vagyok, azért nem is jöttem eddig.

Hú,de szépek a mézeskalácsok, holnap én is nekiállok :D .

Fanniképek :D :D . Mi az a kagylós-rákos valami a falon?

Úgy látom ezek a "mi lányaink" már most igazi kis dívák :D .

Ayse, milyen ügyes Lili, de jó lesz majd amikor a mi csemetéink is szavalnak/énekelnek majd. Persze én már egyetelen értelmes szótól is cigánykereket hánynék :D .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, az egy vizi játék(kagyló, rák, csillag , hal tartozik a családhoz) és úgy van kialakítva, hogy ha megfelelően teszed egymás alá, akkor a halacska kiköpi a vizet, forog a csillag,és a rák kiönti az ollójából a vizet a kagylóba.

De jó, hogy Jack szépen hízik!!!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Manka!
De jó, hogy jöttél, és hogy jól vagytok!!

Timi!
Szuperszépek a mézeseid, lehet hogy egy párat még majd én is kidíszítek, már ha marad belőle, mert nagyon rájárunk mindhárman.. :lol: Max. sütök jövő héten még egy adagot karácsonyra. Úgyis kell még sütnöm, bevállaltam hogy az idén besegítek az aprósütisütésbe. Nem mintha mi ezt elvárnánk, de Anyu mindig 5-6 féle sütit süt karácsonykor, és mivel már nem fiatal nem akarom, hogy dögfáradt legyen végig, amíg otthon vagyunk. Persze ragaszkodik hozzá, hogy a bejglit azt pedig ő süti!! De 2-3 féle aprósütit szívesen megcsinálok.

Fannilány meg nagyon cuki, ésmár nem is ferkós, hanem fannis. :)

Tünde!
Ezt a receptet az idén próbáltam először, de már most látszik, hogy jobb mint az eddigiek, mert már puhul, nagyon fini.
Bendegúz is hisztis, ő meg azért veri le magát rendszeresen a földhöz, ha becsukok előtte egy ajtót, ahova nem szabad bemenni, vagy amikor hazajövünk a sétából, és ő még a lépcsőházban akar garázdálkodni, én meg behozom, és becsukom a bejárati ajtót. De ilyen hisztikor volt már, hogy én is csak átléptem, mondtam neki, hogy szia, és becsuktam magam mögött az ajtót, otthagytam egyedül. Rögtön felpattant és jött utánam hangos anyázással. Ilyenkor annyira aranyos, mint akit felhúztak anyaanyaanya, és úgy tudja eztmondani, hogy az ember megzabálja.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok lányok!

Sajna 2 napig nem volt gépünk,ezért nem is tudtam jönni.
A másik ok az,hogy Bence kb 3 napja borzalmasan roszul alszik,eszi az öklét,valahol jön a foga,de megnézni nem hagyja...
Rohanngálunk minden nap valahová vásárolgatunk,készülünk a karácsonyra.
Én még azt sem tudom mikor fogok majd sütkérezni...
A mézesek nagyon guszták :lol: :lol: :lol: :lol: De náálunk nem nagyon fogy...úgyhogy mást kell alkotnom./méteres kalács,kókuszgolyók,pogi,meg még valami.../

Menne kell,Bence fölébredt,és hiszti van...este jövök még ha tudok!

Pusz mindenkinek!

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?