Új privát üzeneted érkezett!

Szép jó reggelt!


Kép

Anita! Én jó voltam :D Bár az ajándékjogosultságomat átadtam Botibébinek :)

PIHI! NAGYON GONDOLOK MA RÁD!!!

B.Ági! Köszönjük a dícséretet :) NEked sok sok DRUKK!!!!

Emese! Védőnő :shock: szegény nem lehet valami erős lelkileg :?

Meliz! Hogyne kerülhetnél föl! Te legalább jössz gyakran! Várom az adatokat: ciklusnap hossza, aktuális ciklusnap, kor (születésnap) esetleg valami megjegyzés, mióta próbálkoztok..

HAJNI! De jó, hogy végre itt vagy!!!! És jösz mindennap! Szupi! Ezek szerint volt HSG-d :) Eredmény?

Kép
Kép
beuka
 
 


Kép

Editke, Zsu, Bogi, Gaby? MI ÚJSÁG????

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


jó reggelt
újság? hát hétvéfén eldől hogy van e pocaklakó, de most rossz előérzetem van :(

Kép

Mindenkinek drukkolok :wink: ++++++++++++++++++++++++

Kép
gaby25
 
 

 
 

Jó Reggelt!!!!

Na kicsit össze szedtem magam,és már pozitívan állok a dolgokhoz.

Köszönöm mindenkinek az aggódást!!!!

Hajni!!!!

De örülök,hogy itt vagy!!!!!!Mesélj,mi van veled??????Sokat-sokat...

Emese!

Köszi,hogy meg kérdezted Anyóst!!!Épp ott a doki akit találtunk,bízom benne nagyon,hogy nem kell műteni.Védőnő :roll: Érdekes a stílusa. :roll:

Beu!!

Botinak mit hozott a mikulás??Én is jó kislány voltam,de Én már hétfőn megkaptam az ajándékot,mert ugye Apa nincs itthon.
csanita
 
 


Sziasztok!

Beuka,
írtam neked privit az adataimmal.
Köszi a lehetösséget.

Pihi ma megy a HSG vizsgálatra.
Úgy szóritok neki,hogy minden renben legyen.

Gaby,
Szerintem nem olyan rossz az a görbe.Bár nekem lennének ilyenek.

Kép
Kép
meliz
 
 


Meliz
csak hát ebben a ciklusban is 37-nél jött meg, hiába van messze a piros vonaltól :? miért neked milyen a görbéd?

Kép
gaby25
 
 


Gaby,
mittöl lehet az,hogy 37 napra jön meg? :?: De láttom neked 40 napos.Nekem 33 napra jön a piri.Igazán át költözhetne már olyanhoz aki várja is. :shock:

Volt úgy,hogy jó volt a högörbém 37 fölött de még menszi közben is fen maradt.Én ezeket nem értem.Biztos van rá valami magyarázat. :shock:
Nekem nincs fent högörbém mert nem igazán tudom,hogyan is kellene. :oops:

Kép
Kép
meliz
 
 


Meliz
Nem 37 napra, hanem 37 hőmérsékletnél :wink: szóval ebben a ciklusba 37 hőnél jött meg, és a menti negyedik napján esett le, amit láthatsz is a görbén. 26-29 napos a ciklusom, most nézem, a ferty önállósította magát, tegnap még nem volt ilyen hossz a vonalzó :shock:

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a drukkokat, a zh-m jól sikerült, köszönhetően 2 csop. társunknak. Az egyik megszerzett több régi feladatsort, a másik meg az ismétlődő feladatokat megcsinálta, óra előtt át is beszéltük őket. Nem mondom, ha leültem volna, én is meg tudtam volna őket csinálni, de semmi humorom nem volt, de azért így mégis átnéztem őket. És mit ad Isten, pont azok a feladatok voltak! Szám szerint 5, a6. volt csak "ismeretlen", azért írtam od ais valamit, nehogy feltűnő legyen! Szóval most csütörtökre gyúrok mihelyt felkeltem innen a gép elől!

Hajni!
Üdv ismét köztünk!

UH
Kép

Pocak
Kép


moni
 
 


Gaby
Jaaa igy már értem. :oops:
A 40 napos vonalzo miatt gondoltam úgy ahogy írtam.
Te honnan tudtad feltölteni a vonalzot?Hát látszik,hogy ehhez béna vagyok. :oops:
Egyszerüen nem jövök rá.Nekem ilyen otthon készitett vonalzom van amit egy füzetben vezetek.

Kép
Kép
meliz
 
 


Moni
gratula a vizsgádhoz.

De szépen növögetö pocakodhoz még inkább.
Valami ilyesmit rendeltem én is a Jézuskától. :D

Kép
Kép
meliz
 
 


Meliz
neked is van vonalzód, hisz látom :wink:
az enyém onnan van, ahol a görbét gyártom

Mona
szép pocak :D

Kép
gaby25
 
 


Gaby
letudnád írni,hogyan másoltad be a profilodba mert sajna nem jöttem rá. :oops:
De legalább már megtaláltam.

Kép
Kép
meliz
 
 


Gaby
a lényeget elfelejtettem a högörbét,hogy tudtad kimásolni.Ahonnan nekem van a vonlzom én ott nem találtam görbéset.

Kép
Kép
meliz
 
 



Kép
gaby25
 
 


Gaby
Most nézem a tiedét.Hát az nem olyan egyszerü.
Láttom van a tiedében 3 féle görbe nekem a harmadik lenne a szinpatikus.De egyszerüen nem jövök rá,hogy mit kell csnálni.Szégyenlem de ez van. :oops:

Kép
Kép
meliz
 
 


meliz
milyen 3 féle görbe? :shock: ezt most nem értem :roll:

Kép
gaby25
 
 


Gaby
beírtam amit megadtál cimet és ott egymás allatt van három görbe.De neked mást ad ki? :shock:
Ennyire béna nem lehetek?
Neked mi jön ki?

Kép
Kép
meliz
 
 


Meliz
regisztrálnod kell, és beírni minden nap az ébredési hődet, és lesz egy szép görbéd :wink:

Kép
gaby25
 
 


Na itt a görbém, ami nem tudom miért sunnyog odalent :)

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 768.79.jpg

Pihinek millió drukkkkk!!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++33

Moni!
Szép pocak! :)

Csanita!
Fránya sérv! :evil:
Jobbulást, gyógyulgass!!!!
sonjus
 
 


SZiasztok!

Hű mennyi hsz! :shock: Ááá, képtelen vagyok most mindet elolvasni! :oops:

Pihi,
drukk, bár már biztos túlvagy! :) Az éhgyomros kérdés se aktuális már! :wink: De azért leírom, hogy csak egy pohár vizet engedtek előtte, igaz altatásban lett ígérve.

Anita,
szegény :( Jobbulást a hátadnak!

Hajni :)
üdv újra itt!

Meliz,
hátha az inszem meghozza a karácsonyi ajándékot! :)
A múltkor akartam még írni pár dolgot, de talán már nem is lesz rá szükség! :wink:


Holnap megyek dokihoz, hátha okosabb leszek! 8)
angel37
 
 


Hú csajok, velem valami nagy gázok vannak. Képzeljétek, mai napon, azaz 17.ciklusnapon meglátogatott Miklósbá! De úgy rendesen! még szerencse, hogy volt nálam valami. Gyógyszerem viszont nincs, úgyhogy percek kérdése és az ájulás szélén leszek.

Ez hihetetlen! Egészen addig, míg el nem kezdtek stimulálni, tök normálisan működtem. Most meg teljes képzavar.

Szerintetek csinálnak úgy inszemet, hogy nem kérek stimut? Vagy kötelező?

Hú, most nagyon mérges vagyok!!!!!

Pihi! Remélem minden ok!

Csanita! Jobbulást kívánok. Tudom milyen rossz most neked, anyukámnak is volt, de szerencsére megúszta a műtétet. Injekciókat kapott.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk.

Anita!

Basszus, de sajnálom a gerincedet. Nem csoda, hogy ennyire fáj.
Én azért bízom benne, hogy megúszod komolyabb műtét nélkül.
Szegénykém, még egyedül is vagy. :cry:
Küldök egy nagy ölelést:((((((((((((Anita)))))))))))))) :wink:

Pihi!

Várjuk a híreket!

Reni!
Gyógyulgass gyorsan!

Nolina!
De jó, még egy hét! :D Tök jó, hogy aktív baba Ervinke. :wink:

Velünk semmi különös. takarítgatok, főzök finomakat, jó otthon.
Karácsonyi ajándékokkal bajban vagyok, pihi, köszi az ötleteket! :wink:
Ati-baba jól van, rugdos sokat, és sztem már beállt fejvégűre, mert egész fent rugdos.
Január elején megyek megint dokihoz.
Sok puszi Mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Hali Vica!
Örülök, hogy minden OK.
Még nem írtam neked, bocsi, de majd pótolom.

Puszi!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla,
juj :shock:
Akkor bejött a nagyon korai pé... :?
Sajnos a stimu be tud zavarni.

Mintha lenne természetes ciklusos inszem...

Jobbulást!
angel37
 
 


Gaby
köszi a segítséged de most nem sikerült majd késöbb megint megprobálom.

angel
köszi a sok infot azóta is azt nézegettem.Beszéltünk a dokival,hogy szeretnénk majd jövöre menni a Kaáliba.Azt mondta elötte szóljunk mert megbeszéljük a részleteket.
Nagy reményeket füzök hozzá. :P
Aztán írjál majd,hogy mi volt a dokinál.

kamilla
nekem 3 inszem. volt stimulálva és alig lett 2-3 petesejtem.Azóta stimuláció nélkül csináljuk uh. vizsgálat mellett,hogy mikor van a pé. akkor egy szúri a hasba azt 36h múlva mehett a dolog.
Sajna igy sem akar összejönni.Majd jan.-ba.
Kívánok egy nagy kalappal a sikeres inszem.-hez.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!
Bocs, hogy beleszólok!

Kamilla!
Nekem úgy csináltak inszemet, hogy nem volt stimu. Csak kb. a 8 vagy 9 cn-en kaptam, rásegítő szurit (azt nem tudom mi volt). Majd repesztőt. Nekem is összezavarodott a ciklusom, mert 22-23 cn-en jött meg az inszemes hónapban és sírtam úgy fájt a hasam. (26 - 28 cn-en szokott megjönni)
Ez a 17 cn is durva. :shock:

junko (Babaprojektes)
Vendég
 


Köszi!
Ezek szerint nem vagyok egyedül a problémával. Én eldöntöttem, hogy nem fogom semmivel stimulálni magam, hanem csak úgy elmegyek UH-ra 11. napon. Bár lehet, hogy előbb kéne, mert megint lekésem a peteérésemet. Vagy hagyjam a francba a decembert? Várjam meg míg helyre áll a rend?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Pihi hírek!!!!

Túl van rajta,minden a legnagyobb rendben van és nem is fájt neki!!!!
csanita
 
 


Junko :D :D :D

Meliz,
OK :)
angel37
 
 


Sziasztok!

Gaby! Akkro nagy drukk hétvégére! Ne legyen rosz előérzeted! Csak pozitívan!!!

Anita! Kapott rucit, egy nagy rénszarvast, meg még holnap kap egy tornázót. Kezd látni a drágám :)
Köszönjük az infót Pihiről! Akkor ezek sezrint tök átjárható? De jó!

Móni! Húú de jók ezek a zh-k :) :wink: nagyon édes a babóca :)

Sonja! Azért sunnyog, hogy jó nagyon ugorhasson :) :wink: :wink:

Angel! Holnap mész dokihoz?? MEgbeszélitek, hogy mi, hogy lesz?
Gyere ém majd mesélni!

Kamilla! Jaj, ez a rohadt mikulás neked tényleg mikut hozott :( :( sajnálom, de látod a hozzáértők azt mondják így is lehet! Légyszi ne hagyd annyiban a decembert! Meg kell próbálni!!!

Vica! De jó, hoyg tudtál jönni, a múltkor nem írtam, mert gondoltam írok majd mélt, de lemaradt :oops: :oops:
Legjobban szerintem úgy tudod megfigyelni hogy fejvégű-e, hogy amikor csuklik (feltéve, hoyg csuklik, ilyen egyenletes, ütemes finom pattanások odabenntről, sőt van amikor még látszik, vagy érezhető is kézzel) és az lentről jön. NA ezt jól megmagyaráztam :)

Pihi! Nagyon ügyes voltál! Látod és nem is fájt :)

Ma voltunk füldokinál, nicns gond, csak amikor megszületett nem végeztek el nála egy vizsgálatot, mert nem volt jó a gép :( most visszamentünk (45 km oda- és 45 km vissza) és csak belenéztek a fülébe, a torkába, és megkérdezték, hoyg volt-e a családban mozgássérült, és hogy odafigyel-e a hangokra. Na ezért érdemes volt odamenni :evil: na de legalább rendben van, az a lényeg. Meg kiderült, hogy marha jól viseli Boti baba az utazást. VÉgig aludt :)
NA eldugulok :)

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu!! :)

Örülök,hogy Boti bébivel minden rendben,de hát ezt tudtuk is. :wink: Biztos átjárható,nekem is csak ennyit írt,de holnap jön és mesél.

Kamilla!!


A fene enné meg a Te mikulásodat.nem tudom mitől lehet,Forgács doki nem mondott semmit???

Vica!!

Jó,hogy jöttél,de óvatosan a takarítással.Ideért az ölelés,nagyon jól esett,köszönöm. :wink:

Hajni!!! :D

Tessék jelentkezni!!!és mesélni!!!!
csanita
 
 


Sziasztok!

Cukik vagytok. Meg a pocak, babák, húúúúú miről maradtam le. A tábla is jobban néz ki mint mikor elmentem :)

Mostmár vagyok minden nap, remélhetőleg felveszem a fonalat :).

Tényleg nem írtam semmit a vizsgálatokról?

Volt HSG: eléggé fájt, de hősiesen viseltem. Semmi nincs zárva. Azt monta a doki nagyon szép minden.

Aztán volt hormon is: nem tudom emlékeztek e, de minden bizadalmam abban volt, hogy ott lesz a bibi. Hát nem. Ott is minden ok.

Meg volt PCT: azt mondta a doki, hogy ebből semmit nem tud megállapítani, egy két mozdulatlant látott, szerintem kifolyt belőlem minden :(. Most úgy gondolom itt a bibi, de nem tuti.

Mehettünk volna inszemre (arra legalább jók vagyunk), de úgy dönöttünk hogy kicsi szünet, aztán folytatjuk. Ráadásul nem is a Kaáliban akarom csináltatni, mert nem olyan normálisak mint amennyit fizetni kell. Inkább keresek valami Tb-s dokit. De ez még majd kiderül.

Bocsi, nem tudom már ki írt az összevissza ciklusról. Nekem nagyon szépen beállt 26-27 napra, erre az előzőt sikerült kihúznom 36 napig. Képzelhetitek. Örüljetek hogy nem voltam itt :).

Na ebédelek aztán folyatom.

Már ha nem dobtok ki a szájmenésért :)
vkhajni
 
 


Sziasztok!


Egész nap szombathelyen voltam konferencián. :?

Móni
Nagyon szép pocakod van. Én is szeretnék már ilyet. :D
Ebben a hónapban már nem reménykedem. A 29 napon vagyok de hőm nem ment még 36.6. fölé. Ez nagyon gáz, szerintem peteérésem se volt. Mindegy már folyamatban van a kivizsgálás 1-2 héten belül okosabb leszek.

Gaby
Nekem is a 3-4 napon esik le a hőm menstruáció alatt. Én biztos vagyok benne, hogy hormon problémám van! :?:
h-boglarka
 
 


Boglárka
van aki azt mondta, hogy a menzesz alatt magasabb szokott lenni. Én nem mértem az előző ciklusban, csak a menzesz előtt 3 nappal kezdtem el, és akkor 37 volt, lehet előtte feljebb volt, és arról lement 37-re passz.

Kamilla
nem lehet ma könnyű neked Kép

Bea
Boti szép és egészséges baba, nem lesz vele semmi baj, és még utazni is szeret :D

Pihi
Gratu a jó hírhhez, hogy átjárható vagy. nekem tavaly csináltak, de altattak, mert eü küret is volt, így én megúsztam a kellemetlenséget, de neked ezek szerint nem is fájt.

Vica
azért micsoda klassz érzés lehet, hogy odabenn rugdos valaki :D

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Móni!
Nagyon édi a pocaklakód és szép a pocid! Irigy is vagyok nagyon, remélem hamarosan hozzánk is beköltözik a kistesó! :lol:

VKhajni!
Örülök, hogy Rólad is hallani!

Mindenkinek megy a drukk, akinek szüksége van rá!

BOLDOG MIKULÁST kívánunk Anna-mikimmel együtt!

Kép

Melincsi, Anna és Ábel

Kép Kép
melincsi
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Orulok hogy megint koztunk vagy!!! :D
Mikkora tervezed a doki keresest?

Vica!
Jo pihenest kivanok neked!!!Meg hasznald ki ezt a 11hetet! :wink:

Moni!
Nagyon edi az UH kep!!Es hogy latszik mar a pocid! :shock:

Anita!
Nagyon sajnalom hogy ennyit kell szenvedned! :( Remelem,inkabb kivanom hogy most mar csak csupa jo dolog jojjon az eletetekbe!!!!

Pihi!
Orulok hogy minden OK odabent!! :D

Kamilla!
:shock: :shock: A dokival nem beszeltel?

Angel!
Miert kell menned az orvoshoz?Mar csak 17napig van bogyo!! :D :D :D Igaz hogy lassan,de kozeleg a mi idonk!! :wink:
Angyalod hogy van???Enyem vasarnap megy kozmetikushoz!Mar nagyon rafer!Szegenykem olyan budos mint egy goreny!Nem tudom mit csinalt mar megint! :x

Melincsi!
Nagggyon edes a kis mikulasod!!! :D :D

Nekunk is volt miki ruhank!
Kép
Igaz itt meg csak egy eves volt!Hogy telik az ido! :(

Most mar ilyen nagy lokoto! :roll:
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Helló Csajok!

Hajni! SZIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! :) Jó, hogy újra itt vagy.

Kamilla!

:( :( Dokival beszéltél már?

Móni!

Helyes kis pocid van!

Ancsa! Melincsi!

Édesek a kis házimikulások! :)

Pihi!

Jó, hogy minden OK!

Anita!

Sajnálom a gerincsérvet! :( Remélem, hogy sikerül valami jó megoldást találni, hogy meggyógyítsanak.

Tegnap itt mellettünk az általános suliban ejtőernyőn érkezett a mikulás! :) Láttam én is, épp arra sétáltunk. A gyerekek akkorákat sikoltoztak, kár, hogy Bendike még nem érzékelt ebből semmit.

Betti
betti73
 
 


Kamilla! 17. cn és mensi :evil:
Doki?

Beuka!
Remélem nagy ugrásra készül, mert még mindig sunnyog :)

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 977.17.jpg

Pihi!
Dejódejódejó és éljenéljenéljen :)

Ancsa!
Ez a Marci miki de kis huncut, tiszta csoki a pofija :)
sonjus
 
 


Lányok, köszönöm a sok drukkot! Meg is volt az eredménye!

És Anita, köszönöm, hogy megírtad!

Inkább a ketéter felhelyezése fájt, akkor kérdezte is a doki, hogy görcsölök e és meg is igazította. Ehhez képest nem is gondoltam, hogy túl vagyunk a kontrasztanyagon. Alíg éreztem valamit és közben már mondta a doki, hogy nagyon jó, szépen folyik át. És ugyanez a másik oldalon is.

Majd eltelt egy jó fél óra és elkezdtem görcsölni és véreztem is. Akkor bevettem egy görcsoldót. Atán egy fél óra úlva már minden oké volt. 3-kor haza akartam jönni, de nem engedtek. 5-ig bent untokztam és nagyon lassan telt az idő.

De nagyon örülök, hogy minden oké, és hogy ilyen egyszerű volt. Jó is volt, hogy sokkal rosszabbra számítottam, mert így nagyon kellemesen csalódtam. És az is nagyon jó volt, hogy valaki, akinek ugyanez a doki ugyanitt csinálta, pontról pontra leírta, hogy mi fog történni. Így biztonságban éreztem magam.

Félni már nem volt időm, mert ahogy megkaptam az ágyat a dokibácsi szólt is, hogy gyorsan öltözzek és megyünk is. Nagyon jófej volt egyébként.


Na ennyit rólam, most visszaolvasok! Látom, hogy hajni újra itt! :) :lol: Isten hozott !!!! :lol:
pihi
 
 


Pihi :)
Örülök, hogy minden rendben van nálad!

Kamilla :(
Nagyon sajnálom, hogy ilyen rosszul reagálsz a stimulálásra. Nem is gondoltam, hogy ilyesmit is okozhat a stimu.

Nagyon helyesek a miki-babák! :D

Sonjus :)
Jó nagy lendületet vesz a görbéd.

Szia Hajni! :)
Nem ismerjük még egymást, de a régi oldalakon már olvastam rólad. Jó hogy újra itt vagy!

Moni :D
Nagyon szép a babád, meg a pocakod is!

A hőm csökken, már csak 36,9, bár ebben a hónapban nem nagyon erőltette meg magát, a maximum 37,1 volt.

Sziasztok
B.Ági
buboskemence
 
 


Kamilla, nekem stimu nélkül produkálta ezt a mensim 2 hónappal ezelőtt. A17. napon. Aztán csak pecsételés lett belőle egy hétig, aztán megjött.

Most azt mondta a doki, aki a HSG-t csinálta, hogy nem igazán jók ezek a rövid ciklusok és a sok pecsételgetés. És most a ciklus második felében két vérvételt is csinál. Őszintén bízom benne, hogy itt lesz a bibi. Ez most hülyén hangzik, de jobban megnyugodnék, ha tudnám, hogy hol a hiba és ráadásul tudnánk azt kezelni gyógyszerrel. ráadásul normalizálódnának a ciklusaim is.
pihi
 
 


Hali!
Pihi örülök a jó eredménynek. A HSg után én is véreztem, de ez teljesen normális. Ja, és lehet, hogy a ciklusodba is be fog picit kavarni, de csak a mostaniba.

Végülis nem voltam dokinál, meg nem is hívtam fel. Végülis mit tudna mondani? Nyílván nem belső vérzésem van.
Az mondjuk valahol logikus, hogy amúgy is 10-11 nap körül van peteérésem, akkor a Closty még inkább felgyorsítja a folyamatokat. Én arra gondoltam, hogy 10 napon (ami köv. péntek....vicces, mi?) elmegyek UH-ra, hogy van-e érett petém, aztán majd akkor elmondom neki, hogy hogy jártam. Az injekciókat viszont nem kezdem el. Teljesen gyógyszer és minden egyéb homeós bogyó nélkül akarom az elkövetkezendő ciklusaimat tölteni. Remélem a doki így is bevállalja az inszemeket. Végülis neki elvileg mindegy, nem? Sőt így még jobban is jár velem, mert kevesebb az esélye, hogy sikerül és többször megyek majd.

Télapós bébik nagyon cukik!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek ma már nem kell bevennem a gyogyót, megcsináljuk még az idén a lombikot, hétfőtől szúrhatok!!! :lol:

Rámfért már egy kis jó hír! :oops:

Tiszta zizzent vagyok azóta, csak lótok-futok (már a Pharmafutárnál is voltam), és átszervezem az ünnepek előtti tennivalóimat! :)

Ancsa,
Jó szépülést a kis ördögnek! :)

Mienk gyakran rövidre van nyírva, így nem annyira szagosodik! :lol:
Az izületei hülyéskednek :( , néha csámpáskodik! :?
angel37
 
 


Angel!
EZ NAGGGGGGGYON JOOO HIR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DE JOO,DE JOO....!!!!!!!Orulok en is nagyon!!! :D :D :D :D :D
Sok-sok drukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Huu!Remelem semmi komoly baja nincs Angyalkadnak! :(

Koszonjuk a dicsereteket! :D

Sonjus!
Benyomott egy nagy csoki mikit!Csoda hogy csak ennyire lett maszatos! :?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Angel! HURRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! :lol: :lol:
Mennek a drukkok! Micsoda hír!
pihi
 
 


Ancsa, Pihi,
köszönöm, aranyosak vagytok! :) :)

Teljesen hülye vagyok a hír óta! :roll:

Ancsa,
ez sajnos a korral jár, már 10 elmúlt...

Sztem fájdalmai nincsenek, csak olyan kis csúszkálós a hátsó lába.
angel37
 
 


Hogy lesz most a folyamat?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Angel! Gratula a jó hírnek!!!!

Csanita, apukámat is az új eljárással műtötték pont egy éve. 4. nap már otthon is volt a korházból, és már aznap mikor műtötték sétálhatott!
De remélem neked nem kell beavatkozni!

Pihi, örülök, hogy minden rendben volt, reméljük hamarosan jönni is fog egy baba.

Moni, nagyon csinos a pocid, és szép a babód is!

Szoni, látom a 10. héten jársz, hogy telik az idő!!

Beu, ilyen messze van tőletek a kórház? ! Ti hol laktok? Gondolom úgyis tudtad, hogy minden rendben van a fülecskéjével! Nagyon gyönyörű Boti!! :lol:

Velem semmi különös, lassan akció közelbe érünk! De nem foglalkoztat annyira a téma, mert az esküvőszervezés kicsit lefoglal.

Kép
kata05
 
 


Angel! Ez nagyon-nagyon jó hír!!!!! Akkor én már most megkezdem a drukkokat!!!!!!++++++++

(Remélem még nekem is összejön egy inszem még kari előtt.)

Kép

Kép
kamilla306
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?