Új privát üzeneted érkezett!

Nem tudom mi van, de egy órája folyamatosan rohangásznak a szirénázó autók. Mentő, rendőr, tűzoltó egyaránt. Szakmai ártalom, a sziréna hangja alapján meg tudom állapítani, hogy rendőr, tűzoltó, mentő vagy egyéb kategória :D Nem az Üllői felől jön a hang, hanem mögülünk vhonnan (elég messze van hátul tőlünk főút). Nem tudom, mi lehet :roll:

Kép
mancs
 
 


Sajtiné,
Zsófi maca :lol: miket eszik? Azért kérdem, mert korban közel áll Livicsokigyároshoz.

Ismerkedünk a bilivel:
Kép
Kép
Kép

Ilyen szép Mikulás-sarkom van, meg ilyen csini rucim, amit a pasim vett nekem! 8)
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilba,
mondod Te, aki Laktoherbet itat a gyerekével :wink: :lol: :wink: :lol:

Kép
mancs
 
 

 
 

Most kaptam :D
Ma este 7 óra 8 perkor megszületett Gergő 60cm és 3,8kg!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mancsi,
nálam nincsen szakmai ártalom, de én is meg tudom mondani. :wink:

Gabi,
és lett valami a bilibe? :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Info:
Az iwiw-en az ismerőseim között megtalálható "Lázbérci pihenőház" néven az általam emlegetett házikó, telefonszámmal, mindennel. A házról nincsenek képek, ellenben a táj.... Magáért beszél :)

Kép
mancs
 
 


Mancsi,
bibibáááááááááááá, én is meg tudom különböztetni a sziréna hangokat! Beeeeeeeeeeeeee!

Livi meg kisebb korában úgy csinált, mint a boci, a bukásába beletapicskolt és a kezéről nyalogatta. Fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilba,
gratula a barátnődnek!!!

Kép
mancs
 
 


Gabus,
pár napja írtam, hoyg Petike is pont ezt csinálja. Bukás híján a nyálás csorgatja ki, és azt tapicskolja. De ha nagy ritkán bukik, akkor azt.

Kép
mancs
 
 


micsoda???????????? 60 centi! :shock:

Gratulálok Évának!!!

Ilyen sokáig tartott a szülés? Csak mert már reggel sem vette fel a telót Éva, ugye Ilba?

Nem, nem lett semmi a bilibe. Az lett volna pedig a mi mikulás ajándékunk. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mancsi, ja-ja, tényleg.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


sziasztok,
nagyon tetszenek a képek!!
Kedvencem Zsófi-nőci!! Hogy találta ki??

Cool, örülök, hogy vittél fényképezőgépet, naaagyon izgultam, nehogy otthon hagyd!!Belenézel egyáltalán a keresőbe mikor fényképezel? Érdekel a technikája!

Képzeljétek, este Jupap nem volt itthon, én épp Julcsit öltöztettem fürdés után, csöngetnek. Mondtam magamban, bocs, de nem érdekel. Mégegyszer. Zsozsót akkor megkértem, hogy menjen ki nézze meg, ki az. el is indult, de az ajtónál, hangos kopogás, így csak ajtót nyitott. És ki állt ott?
Hát a Mikulás! Mindnyájan nagyon meglepődtünk, Zsóval csak néztünk egymásra, hogy ez meg mi?? A kutyának nem tetszett, nagyon megugatta, mondtam is, hogy biztos a jelmez nem tetszik neki, erre a Miku: Ejnye anyuka, miket tetszik itt beszélni!! :) Aztán bezártuk a fürdőszobába (a kutyát).
Miku tök jó fej volt, mókás Mikulás volt, kedves a gyerekekkel, megbeszéltük még azt is, hogy ő rendezte tizenvalahány évvel ezelőtt az Übü királyt a Katonában, Básti Julival az egyik főszerepben :shock: , amit én is láttam egyszer. Hozott egy egy plüssállatot és egy egy csomagot.
Amikor ment el, kikísértem, de nem árult el semmit, hogy ki küldte, azt mondta, látott tizenöt éve a Palatinuson és akkor elhatározta, hogy majd ha háromgyerekes anyuka leszek, akkor eljön mint Mikulás :roll: :P :) . Zöld postásautóval ment el.
És járt Csömörön is, a kolléganő-unokatesóéknál is, de ott sem árult el semmit. :shock:
Jupap nem nyilatkozik :evil: , pedig ő tudja, vagy ő volt, vagy csak bűnrészes, nekem meg fúrja az oldalam a kíváncsiság!!! Kicsit ismerős volt a hangja és a stílusa, de nem vagyok biztos a tippemben. Megöl a kíváncsiság, áááááááááááááááááá!!!!!!!!

Nekem soha eszembe nem jutott volna ilyesmi (pláne, hogy gondolom egy valag pííz), meg műdolognak tartottam, de ez itt és most nagyon jól jött ki!

Pacsi Zsozsóval:
Kép

Kép

Kép

Julcsi meg így aludt ma a fogorvosnál (mert hogy mi meg ott voltunknapközben)
Kép
jumam
 
 


Jumam,
és kire tippelsz? :roll:

Hozzánk holnap este jön a Mikulás. Apósék egyik barátja minden évben beöltözik, és eljön. Az idén már két gyerkőcnek hoz ajit! :D
Mbánál és nálam viszont este már járt a Miku.

Kép
mancs
 
 


Kriszta,
hát ez nagyon aranyos!!! Biztos nem Jupap volt, őt csak felismerted volna. :wink:

Nem mondod, hogy neked csinálták a fogadat, miközben Juliska rajtad aludt?! :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jumam,
de jó! És tényleg, ki volt szerinted?

Mancsi,
és miket hozott?
Engem is 2 napja már látogat a Miku. :evil:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Halihó!

Petra ma összesen fél órát aludt napközben és tök jól bírta, pörgött ezerrel, nem volt nyügi. Én viszont rohadtul kifáradtam.

Ilba még egyszer köszi a fuvart, így tök hamar odaértünk. Egyből jött a 86-os busz és a Margit hídnál egy Combino, és kedves emberkék cipelték a babakocsit szó nélkül.
Évának gratula, részleteket és képeket várunk!

Cool nagyon jók a képek, ahhoz az 1-2 véletlenül sikeredethez külön gratulált apa.

Valakinek akartam még valamit, de nem jut eszembe. :evil:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka,
biztosan nekem akartad írni, hogy milyen aranyos vagyok, meg kedves, de főleg szép! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilba,
nem szoktunk Mikura nagy dolgokat, kis édesség (az mindig jól jön :lol: ) meg kaptam bio narancslekvárt :wink:
Miku nálam még nincs, és nem is lesz, remélem. Teszek róla, hogy ne jöjjön.

Kép
mancs
 
 


Mancsi,
lemaradtam valamiről??? :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Na, megyek aluszkálni.
Szegény Mbának holnap fél 4-re (reggel!!!!!) kell mennie :shock:
Petike 8 óta még egyszer sem ébredt fel :D

Szép álmokat mindenkinek! Petra!!! Aludjál!!!!!

Pá!
8)

Kép
mancs
 
 


Anya nézd, ott énekel a bácsi.
Kép Kép

Sajnos a tánci-tánci videón van, amit nem tudok felrakni. Nagyon édesen nyomta, mindenki megcsodálta. :lol:

Menjünk már a télapóhoz!!!
Kép

Kutatok az emlékezetemben, de semmi rosszat nem követtem el
Kép Kép

Igen én egy nagyon jó kislány vagyok Mikulás bácsi, megérdemlem azt a csomagot
Kép

Csak azért néztem el ezt a dolgot a kiscsajnak, mert nagyon fincsi csokik vannak a csomagban. Kénytelen vagyok megenni azokat és Petra majd a tejcin keresztül kapja meg. :wink:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ilba, ismeretlenül is gratula a barátnődnek! milyen szülése volt? Részleteket!!

Persze hogy Jupapot felismertem volna!! :D
Az egyik barátjára gondolok, nem sokszor találkoztunk, de jópofa srác, mindig viccelődik, játszik a szavakkal mint ez a Miku. De ő mintha most Tatabányán lenne.
Az tök jó volt, hogy nem volt semmi, na jók voltatok, gyerekek egész évben? meg énekeljetek nekem valamit. Ő énekelt, Dada is kicsit vele, mert ő ismerte.
Jupap annyit árult el, hogy egy közeli barát szervezte. De lehet hogy csak ködösít :( , hogy nehogy kitaláljam. :) . Mert mindent kitalálok!! Sztem most sem nyugszom addig, míg ki nem derül!

Gabus, Juliska a barátnőmön aludt, miután szereztem egy üres szobát ahol megszoptathattam. Nagyon dühös voltam, mert kb másfél óra várakozás után hívtak be, de aztán kiderült, hogy nem is látták, hogy picivel vagyunk. (a Szentkirályi utcában voltunk és rengetegen voltak). Azután meg azért voltam dühös, mert túl régen volt, hogy levette a hidat a fogaimról (ill. én mentem vissza túl későn, ez még az őszi akció befejezése :oops: ), és a fogak kicsit elmozdultak, épp annyira, hogy kicsit magas legyen. Most a helyén van, de nem ragasztotta be, hátha visszaalakítja a fogakat a korona. Ha nem, akkor újat kell csinálni :( . Ez most nem hiányzik.

Aztán itthon még szomorú lettem egy hír miatt.

Aztán jött a Miku és jókedvem lett :) :D :) :D
jumam
 
 


Ja és kibújt felül a 3. fogunk is!!!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ja és a fogorvosnál a váróban eltöltöttünk még kb egy órát, mert J-t nem akartuk felébreszteni. Már elment a délelőttös műszak és jötteka takarítónők. :)
jumam
 
 


Mancs Petra bealudt 3/4 10-kor, azóta egyszer nyöszörgött, de mire odaértem volna már elhallgatott. :shock: (nem mertem bemenni)

Gabuska sajnos nem ezt akartam írni.

A talis képeket majd csak holnap rakom föl, mert már nincs hozzá energiám. Bocsi.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


És ez melyik barátnőd, a gyerekes vagy a nem gyerekes? Julcsi jól ismeri, hogy így aluszkált a hasán?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jajj, Petra de édesen nézi a Mikulást! :)

Jumam,
még semmit nem tudok, holnap felhívom.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Apával mi jövő csütörtökön megyünk fogászatra, már előre parázok. (az ínyem megint rendetlenkedik)
Ja és jövő hét szerdáján Fábry showra megyünk, apa meglepett engem a jegyekkel. :lol: (itthon már sosem tudom végignézni Petra miatt)

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka,
ez nem jött be. :( :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, igen, Petra nagyon kis vagány, Livi tuti elsíta volna magát, ha ilyen közel vittem volna ahoz a nagydarab piros, szőrös arcú bácsihoz.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hú Vuka, Fábryra 3 napi hideg élelemmel menjél. Kár, hogy nem mondtad ma, meséltem volna ...

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Fábry show????? IRÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍGY!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilba arra gondolsz, hogy minden poénját 20-szor meséli el, mire végre jó lesz?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ilba, mesélj!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Igen mesélj!!!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Gaabus, ez az a lány (2 gyerekes) aki itt dolgozik velünk, J nagyon jól ismeri, ő a második anyja.
Örültem, hogy elaludt vele (igaz ringatva és dúdolgaatva) mert így tudom, hogy nem csak velem sikerülhet=el tudok menni nappal hosszabb időre is ha kell :wink:
jumam
 
 


A férjecském már nagyon csábítgat az ágyikó felé. :lol:
(sajnos nem fáj a fejem, viszont hulla vagyok, remélem ez jó kifogás lesz)
Mindenkinek jó éjszakát!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Legyen valami jó is estére: ez az 1100. üzim
Most már boldogan megyek lefeküdni.
Pá!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka,
:lol: :lol: :lol:

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Vuka,
egy ismerősöm azt szokta csinálni, hogy ha nem akart ....ni, Kép, akkor bekente magát vastagon testápolóval, mert a férje utálja. :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


pá csajok, én aludni megyek :D
joccakát mindnekinek!
jumam
 
 


Aludni kéne már most,
mert lebontják a várost.
Manócskák szedik széjjel,
hogy ne zavarjon éjjel.

Az utcát összehajtják,
...................( ezt a sort nem tudom),
s míg csillagfényt szitálnak,
csöndesen muzsikálnak.

Gryllus Vilmos : Égbőlpottyant mesék záródal
jumam
 
 


Sziasztok!

Alig 2 nap, s lesz rendes netünk.

Nekünk nagyoknak már megjött a Miki, hozott egy új tévét! (a régi egy hete bedöglött, mondjuk nem kalkuláltuk be ezt a kiadást, de tök jó...)

Levente második napja náthás, Benedek ma este kezdte, sokkal durvábban, ő köhög is. Vagyis megint 2 beteg gyerek.... 11-kor még ébren volt, az apja mesélt ekkor neki az ágya mellett a Mikulásról, meg hogy hoz ajándékot a jó gyerekeknek, de lehet, hogy neki nem, mert még mindig nem alszik, a jó gyerekek meg ilyenkor már alszanak. Erre Benedek vizszintesbe vágta magát, s már aludt is.
Mennem kell, ki kell még válogatnunk, hogy akkor a tengernyi ajándék közül mit kapnak meg most, s mi megy karácsonyra. Levente most tutira kap egy olyan babakocsicsörgőt, hogy a játszón az összes 2 év körüli lurkó meg fogja rohamozni a babakocsiját.

Kormi

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Na most már nem vagyok boldog és apa se. Amint betettem a lában a hálóba, Petra felsírt a kiságyában. :evil: Nem tudtam visszaaltatni és foggalmam sincs mi lehet a baja, hiszen nem beteg, a foga kibújt. Szóval megint kezd elegem lenni ebből a sok ébredésből, így most hagyon sírni.
Annyira sajnálom szegényt, ordít ezerrel a szobájában, 20 percig tuti kitart. Én gyorsan visszajöttem a géphez, bekapcsoltam és most irogatok, hogy eltereljem a figyelmem.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Kormi nagyon édes ez a történet. Én hiába mondom Petrának a Mikulást, Ő csak ordít a kiságyban és nem akar aludni.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ilba, Sajtine, Natasa, Coolasa elküldtem e-mailen a képeket.

Bő 10 perce ordít, én már alig bírom.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Látom senki nincs itt a láthatáron. Azt hiszem kikapcsolom megint a gépet és megpróbálom valahogy bealtatni a kisasszonyt.
Holnap 11-ig ki sem kelünk az ágyból.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


hahó,

azért nem semmi képeket csináltatok, úgy cuzammen!!! :lol:
magamon is majd besz.rtam.... :lol: Még jó hogy nem látom magam etetés közben... egész jó ki börlex lene belőle....

na akkor kaptok egy kicsit az enyéimből is...van ám nekem is majdnem homály, meg piros szemes is, meg na ki nem figyel éppen?-es, meg van egy-két jó is. Holnap majd küldöm a maileket is, csak nekem a hálón keresztül sok idő, szóval majd este holnap.
Amúgy tök jó volt sztem megint. Gabit is akartam fotózni, de nem sikerült. tök sötét lett a kép... :evil:

Remélem nem fognak a gyerekek megijedni holnap a Mikitől... :roll:
én csak ettől félek. Na megyek, mert Marci már félig lemászott az ágyáról az én helyemre. Azaz most perpill 4 nm2-re....(Apa a földön alszik a habtapin, mert fáj a dereka. Pedig az ágyunk is tök kemény, kókusz az is, de neki még keményebb kell.... :? )

Képzeljétek Marci sem ébredt még 9h óta, pedig iylenkor már szokott még egy szopija lenni. De jó lenne végigaludnák a babók az éjszakát!!!

Ilba, Gratula Évának!!! 60 cm!!!!!!!és majdnem 4 kg!!!!! Nem lehetett semmi szülés!!!! Le a kalappal előtte!!! Kár hogy még nem regisztrált! Jó lenne képeket látni!!!! Lenne egy úja csöppünk akiben gyönyörködhetnék!
:wink:

Na akkor jó éjt nektek is, íme a csodaképeim... :?
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Hú enyém az oldal teteje, de valahogy most ezt sem dob fel.
Holnapra jó télapózást az érintetteknek!!!
Jó éjt!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?