Új privát üzeneted érkezett!

Mindegy, hogy milyen üdítős kupakok? Csak műanyag legyen? Akkor gyűjtöm én is :wink:

Nagyon sajnálom a holnapot :cry: Sajna még mindig ragacs jön az orrából :evil: :shock:

Egyre kevesebb hajam hullik!!!! Juhééééé!!! És egy csomó új, apróhajam nőtt!!!! Jupííííí!!!!

Mentem szunyálni, jóccakát, holnap ha addig nem jönnék, akkó jó pletyit, babázást meg mindent :D :wink:

8)

Kép
mancs
 
 


Sziasztok!
Huszár Gabriella, neked is szia :)
Sikerült vacsit is csinálnom,..barinőm most ment el, de csak azért, mert apa szemei már inkább csukva voltak :? Ok, OK, korán ébredt.
Nem lényeg, de én is kíváncsi lennék a begyűjtött kupakok útjára. Egyébként szép az ilyen, de még szebb lenne ha vki nagyobb összeget adna, mert sok megacégnek 2 milla egyenlő a nullával. Szívesen félreteszem a kupakokat a babaételeseket is gyűjtöm igaz, azt Szonjának.
Hasonló problémával egy nagyobb kisfiú volt a minap a TV-ben,...

Eszti, nagyon vagány a kiscsávó :wink:
Cool, szerintem is nyerő a piri! És mondd, találkozott Noki a farkassal amíg te holandoztál? Holnap mikor jönnétek felénk?
Ilba, milyen rendes Beni, hogy neked adja a telefont! No, lesz ez még máshogy is :twisted:

Most csak az nézze, aki kíváncsi,...pl Ilba.
Csak pár képet teszek fel, mert van több mint 150 és még én is csak egyszer néztem végig őket,....
Nem Szakadt meg a kacagástól a csajócám.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép Kép
natasa1975
 
 


Tényleg fel kell töltenem az elemeket, nehogy úgy járjak mint a múltkor. :oops:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 

 
 

Jumam,
az Ilba-féle fürdetőmacira gondolsz? Nnna, el is árultam, kinek van :D

Holnap a törpnek aszalt szilvás csirkét gyártok. Nyamiiii :P

Kép
mancs
 
 


Nekünk volt, szupi volt! A kiskádba és a nagykádba is bele tudtuk tenni. Van rajta egy vízszint-jelző, de több vizet is lehet engedni a kádba, mert ha azt a jelet veszed figyelembe, akkor bokáig ér csak neki a víz.
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Natasa,
hűűűűűű, de jó képek!!!! Hol csináltattad? És mennyiért?
Szonjecnak miért gyűjtöd a bébiételes kupakokat? :roll:

Kép
mancs
 
 


Natasa nagyon nagyon szupik a képek, teljesen irigy lettem, annyira jók, nem tudok betellni velük, még még még!!!!!!!!!!!!!!
Szonja hogy viselte a beöltöztetéseket?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ja, hogy ez a szék!!! Aha. :oops: :lol:

Mostmár tényleg megyek 8)

Kép
mancs
 
 


Mancsusz,...sárgulok az írígységtől,...nekem sem hullik már annyira /lassan nincs is minek/ de NULLA bébihaj :cry: Pedig Szonja idősebb mint Petya és Ilba amikor mutatta a minihajait akkor Beni is kb szonjakorú lehetett, nem?

Vuka, bocsi, de nekem kimaradt, miért kapott Petra Nurofent? Fog?

holand=holland :oops:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Mi is gondolkodtunk ilyen kádülőkén, de aztán úgy döntöttünk, hogy Petra egy sajtkukac és nem maradna meg benne.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ilba, az nem megy, hogy én legyek a dúlája. pedig jó lett volna :(
viszont olyan szép fejvédő-rácsvédőt vettem nekik a vaterán , megpróbálom iderakni. a teszveszen


http://www.teszvesz.hu/item141420961_eg ... jvedo.html
jumam
 
 


nicsak, megjöttek a hiányzók, míg írtam. :D

Natasa,
sztem külön jó, hogy nem vigyorgott össze-vissza Szonja! Nagyon faja képek! Hogy viselte az átöltözéseket?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Natasa szerintem a foga fájhat, ezért sírt már fel kétszer is. Megpróbál aludni, de felsír, szóval biztos, ami biztos alapon adtam neki a Nurofent.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka,
Livinél sajtkukacabb gyerek nincs, mégis megmaradt benne. :wink: Járt keze-lába, de az üléssel nem volt gondja.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Köszi Gabi.

Nekem is van már minihajam :) . és nem hullik csa éppen hogy.

Megpróbálom letenni az ágyába Babettát (ma neveztem el így :oops: )
jumam
 
 


Köszike :) Tényleg van pár jó kép!
Szonja az egészet morcosan viselte, mert nem játszhatott se a hősugárzóval, sem a fényképezőgéppel. Ez megadta az alaphangulatot. Hiába vigyorogtam neki, meg énekeltem,....EGY kép van, ahol elmosolyodott :?
Egyébként a csaj 2 órán keresztül fotózza a gyerkeket /mi nem voltunk annyit, mert Szonja kezdett fáradni nekem meg nagyon melegem volt - ment a hősugárzó, hogy pucér képeken ne fázzon/. Így lett kicsit több mint 150 kép a CD-n. Van ami retusált az az van kerete vagy hasonló, de a legtöbb az sima. Ha nem akarsz beöltöztetőset csak te viszel rucikat úgy is lehet,....Azért az látszik, hogy egy profi géppel csinálták a képeket.
12e egyébként.

No, itt a ráadás karácsonyra :D
Kép

Kép Kép
natasa1975
 
 


Livit meg babicseknek hívtuk pici korában, így lett Livicsek.
(Tudom, senki nem kérdezte.) :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hát, ennél van szebb angyalkás is :?
Szóval, elégedett vagyok. Lesz a nagyszülőknek meglepi :wink:

Jumam, akkor rád is írígy :x

Ezen a kádas ülőkén én is filóztam, de először kipróbáljuk nélküle.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa a 150 képből csak 5-öt tettél fel :?: :!: :shock: :( :( :evil: :x

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


mi meg Maszatnak meg Enikőnek :lol: /mármint Szonját/

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sikerült.
Tök jó képek, Natasa!! hányszor kellett öltözni? Mennyi ideig tartott az egész?

Mancs, jelentkezünk hamarosan és el is visszük az asztalt-széket apósodhoz, csak nem vagyukn elsietősek :) . Köszi, hogy megbeszélted!
jumam
 
 


Vuka, nem akarom itt a topikot elárasztani Szonjás képekkel, meg most lusta vagyok kicsinyítgeni,....

Kép Kép
natasa1975
 
 


Na megyek aludni, teljesen kivagyok, hogy semmire nincs időm, most meg nem csináltam semmit, így jobb ha alszom, akkor nem bánt a lelkiismeretem.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Azért szeretném a kádas ülőkét, mert akkor együtt tudnának fürdeni már Danival, így is, ha véletlenül egyszerre fürdenek (
de külön kiskádban-nagykádban), akkorákat kacag J Daninak, hogy öröm hallgatni.
Nézek is valahol a neten mindjárt.
jumam
 
 


Natasa a 2. kifogást elfogadom (én is utálok kicsinyíteni)

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Jumam, az angyalkás képnél írtam részleteket,...
volt katicás, méhecskés, angyalkás, hercegnős jelmez. Meg volt pucérka, saját ruciban 2x meg téli tájas totál felöltözve amikor indulni készültünk,...De ezek a legkisebb jelmezek voltak /vannak mások is nagyobbaknak/ és így is egy nagy iratfogóval volt Szonjára összefogva, mert neki még nagyon nagy volt mindegyik.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Én is megyek, szép álmokat mindenkinek!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Megyek én is aludni,....hogy holnap tudjak vezetni :P
Jó éjszakát aztán holnapra legyen egészséges minden gyerek, hogy jó sokan legyünk!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Kriszta,
odaadom a miénket. Igaz, a barinőmnél figyel, de nekik még nincs baba. Hm?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Addig is:
decemberi virágzás (tegnap készült télleg!!)
Kép

Mackóca:
Kép

Nevekben nem szenved hiányt J sem, van még neki isnéhány!
jumam
 
 


Gabi, az jó lenne, köszönöm elfogadom! úgyis, gondolom néhány hónapig lehet csak használni. Mikor már biztonsággal ül, akkor nem kell.
jumam
 
 


Majd elmegyek érte ha meggyógyultunk, úgyis akartam ismerősökhoz menni arrafelé!! Dejó, dejó!!!
jumam
 
 


Hááát, más a kádban ülni, mint a földön. Livi még most is sokszor elcsúszik a vízben. :oops:
(Ennek a micsodának a papírján amúgy is az van, hogy egyedül ülni tudó gyereket lehet csak beletenni... De eddig mindenkit, akit tudok, akkor használta, mikor még csak akart ülni a gyerek, de nem tudott.)

Írok egy e-mailt a barátnőmnek, hogy a férje merre felé szokott napközben autóval előfordulni, lehet, hogy tudnátok találkozni valahol. Vagy megadhatom neki az e-mail címedet?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Arrafelé? Nem is tudod, hol lakik. :lol: Újpesten, a stadionnál... Viszont a párja (még nem a férje, előbb rosszul írtam) napközben mindenfelé megy kocsival, hátha az Őrs útbaesik neki valamelyik nap.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na, megyek, holnap folyt. köv.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, arrafelé, azt hittem felétek van. Persze, add meg azemailcímemet nyugodtan. Nekem is lakik egy barátnőm Újpeste, oda is be lehetne dobni, elég sokat otthon van. Mégegyszer köszi.

Jó éjt?
Jóéjt!
jumam
 
 


Petra már megint felsírt, de szerencsére egy kis nyugtatgatás után hamar alszik tovább. Lehet, hogy le se kellene feküdnöm, ha fél óránként úgyis ébreszt.
Azért tettem valami hasznosat, bekészítettem egy adagot a mosógépbe, holnap de. remélem lesz annyi időm, hogy kimossa a gép.
Na megyek azért megpróbálkozok az alvással, remélem Petra nem gondolja másképp.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Sziasztok!
Szonja baba képei gyönyörűek.Nekem a katicás és az angyalos a kedvencem. :wink:

A mai taliért irigy. :twisted: De azért jó szórakozást Nektek!

Mikor hol lesz a szülinapi buli?Talán mi is csatlakozni tudnánk végre?! :roll: :evil: Mert ugye Domeszom is decemberi. :wink:

Szép napot!Cupp.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Jó reggelt,

Ezt a kupakgyűjtést én is ismerem, tesóm gyerekei is gyűjtöttek valakinek az iskolában, szóval én mindig félreteszem az ásványvizes kupakokat. Mostantól újra megint akkor. Még én sem jöttem rá, hogy ezekkel mi lesz. :roll:

Tényleg csajok, meg Mancsusz, te írtad ezt az aszaltszilvás dolgot. Ilyen aszalt gyümölcsöket ehetnek a gyerekek? Ebben most van plusz cukor, vagy nincs? Mert amit én csinálok, abban biztos, hogy nincs, de ezek boltiak annyira édesek. :?

Natasa, vadító képek, tyűűűűűűűű 8)
Benyófit vajon mibe öltöztetnék, űrhajós szerkóba??? :)

Jumam, jobbulást, Julcsi már olyan nagy. Emlékszem a Városligetben még milyen pincuri volt, most meg.... :)

Nálunk a nevek Benyóra: kukac Tóni, kukacvirág, mazsolavirág, csipetkevirág :oops: :oops:

Most el is tűnök..... :wink:
Vendég
 


Hali!

A guta üt meg, hogy nem találkozunk :twisted: :twisted: Sajnos Görgőci nemhogy nem gyógyult meg, de rosszabb lett, úgyhogy este doki.
Gabus, ti tényleg szívtátok Livi orrát éjjel? Én meg nem mertem Gergőét, nehogy kitörjön a palotaforradalom. Pedig asszem egész éjjel lehetett volna :cry: Meg annyira hurutos erős köhögése van, még álmában is köhög csóri pontyocskám :oops: :cry:

Nem fogjátok elhinni, de vannak függönykarnisaink és függönyünk :P Már csak vasalni kellene és felrakni. De az az igazság, hogy képtelen vagyok egyedül kivasalni a 4 méteres ablakra való függönyt, mert kell egy tartóember, úgyhogy hétvégére marad. És végre megtaláltam az első mesterembert, akit meleg szívvel ajánlhatok másoknak. :lol: Egész nap ezen lelkendeztem :D
Vendég
 


Tücsi, és ki az a mester? úgyértem mely szakágban tevékenykedik? Szegény Görgöcsek, fájdalmas hallani is ahogy nem kap levegőt, hát még neki milyen rossz lehet.

Natasa, van egy kósza elképzelésem, kitől örökölve lesz Szonjának is mesteri fényképarca (és most nem smúzolok, ugyanis az autós elvitelünket a talira már roppant előrelátóan korábban kihisztiztem magunknak.. :wink: )

Kép Kép
coolasa
 
 


Jó reggelt!
Jelentem ma 8:30-ig aludtam :lol:

Tücsi, nagyon sajnállak benneteket :( Mit jelent az, hogy Görgő rosszabbul van? A köhögés lett csúnyább? Remélem kap majd vmi csodaszert!
A karnishoz azért gratula! Látod alakul szépen a kéró :wink:

Dia, köszike a lapot :)

Cool, a megjegyzésed annyit enged sejtetni, hogy ismered Szonja nagyszüleit /főleg anyukám/ ha jó fényképarcról beszélsz a családban :)

Vuka mesélj! Milyen volt az éjszaka?

N

Kép Kép
natasa1975
 
 


Tücsimami,
igen, téllleg. :wink: Ha nem akartam volna is muszáj lett volna szívni, mert nem kapott levegőt, vagy ha kapott, akkor a horkolására ébredt fel. (Ő is meg a szomszédok is valszeg, mert nagggyon durván horkolt. :shock:)

Na megyek, mindjárt jön anyu, Livi meg még az ágyában henyél.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jumam,
Nekünk macink van, iszonyat rég (kb. 2 hós kora óta?) használjuk. Most igaz már csak fütykösmosáskor teszem rá. :)
Mackóka de édes!

Natasa,
Ezek nagyon jó képek!!!! Közös is készült?
Kedvencem a pillangókisasszony!
Bébihajam kezd hozzánőni a többihez ám amúgy, csodájára lehet járni. :lol:

Tücsi,
:(
És Te hogy vagy?

Sajti???? Ugye jöttök?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Cool,
lehet, hogy szedek össze Nokinak 1-2 göncöt, mehet???

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hálózsákot használsz?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, köszönjük, jöhet, hálózsákot használunk igen, de felhívnám figyelmed, hogy a múltkori óta lányom súlya a 6400g-os álomhatár elérésével az egekbe szökkent, így lehet, hogy már eleve kinőttük azokat a holmikat, amiket hoznál--- úgyhogy csak az xxl-eseket tartsd benn! Ja, és mire odaérünk, kérjük a többi anyukát a bejárat kiszélesítésére, hogy Noki is beférjen...

Natasa, azonnal kérnénk fényképet anyukádról!

Kép Kép
coolasa
 
 


Ilba, azt akarod mondani, hogy lassan epilálni kell a fejedet? :shock: Ezt egy alighajú személynek gonoszság mondani :evil:
Készül közös is, de vagy Szonja szomorkodik rajta vagy az én fejem hozza torz formáját,...amúgy sem számítottam rá, hogy kamera elé állok.

Livicsek hasára sütne a nap ha nem takarnának el a csúnya paplanfelhők :wink:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa az éjszaka közepesnek mondható: fél 1-kor megint felsírt, ültem vagy fél órát az ágyánál, próbált bealudni és amikor már azt hittem sikerült, akkor felsírt, ezek után átvittem magunkhoz. Aludtam vele 1 órát, az után már jobb lett és talán még 1x v. 2x ébredt reggelig. Fél 9-kor kaja, peluscsere és azóta is durmol, én meg készülődök.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Natasa a képeket csak CD-n kaptad meg?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?