Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Rambóka egy ilyen csöppön is hogy látszik a betegség :( jobbulást!

Kavicska,pedig én úúgy szorítottam :( , de így nem lesznek elpazarolt hónapok,valami bogyó nem javítaná a katonákat??

Norka szia!! :P mikulás

Nóra Okr Kandika kicsit kukkantsatok ide!!!
Vendég
 


Hi!

Rambóka!

Mielőbbi gyógyulást kívánok Gergőnek! Nagyon szép baba.

Kavics!

Ma is elküldtem a pü-t, remélem most odaér. :D
Tegnap nem volt valami jó a net nálunk.

Voltam UH-n töszőnézőbe (7.cn) és hétfőn (10.cn) is kell mennem.
Bal: 12, 10, 10 jobb: 13, 13 endo-myo.: 6mm

Kép
lara26
 
 


Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 

 
 

SOS !

a Norculutból 2x1 vagy 1x1-et kell 5 napig szedni ????
mniki
 
 


Sziasztok!
Nem tudtam naponta olvasgatni.....de majd potolni fogom....most nagyjából javitottam a táblázatot!
Kincsecske!Minden kívánságod,így teljesüljön.....hogy,pont írtam 10perc múlva!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Niki!2x1 tutira kell! :wink:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Hűűű Lara ezek a 7.cn szuper értékek!!Örülök

Köszönöm Kandika,hogy vagy?

Mniki sztem is kell a 2*1

Találtam egy hormontáblát is,sztem jóó http://www.kbmpi.hu/diagnosztika/vizsga ... tart2.html
Vendég
 


Kincsecske!Köszi kérdésed....örülök,hogy péntek van.....amióta Nati sulis....nagyon elmegy a nap....szombat-vasárnap a kedvenc napom!!!Orvoshoz csak januárban megyek.....ezt az évet hagyom a fenébe! :wink: :!:

Na szóval,nagyjából vissza is olvastam!

Remélem Vöcsök még nem szült meg....rég jelentkezett,vagy csak Én vagyok figyelmetlen????

Gabikáéknak még mindig nincs internetük? :cry:

Okriszti nagyon rég jelentkezett!:cry:

Rambóka! Örülök,hogy nem súlyos a cica csomója!
Az ízomgombockád nagyon hős volt a szurinál! :wink:

Kavicska! Igen is....nem feladni!Apát meg kényeztetni....osztriga meg miegymás..... :wink: :lol:

Rejóka! Spanyolos Nati? Inkább "romás"...nem? :wink: :lol:

Ginuska!!!Kedves vagy,hogy ,így nyugtatgatsz Nati sulijával kapcsolatban!Tanárnői is ezt mondják,hogy Nati fiú létére....mert más kislány.....de engem más gyereke nem érdekel....Én csak a saját gyerekemről gondoskodok!ill.tanitgatom,a magam módján!Ami nagyon nehéz!Köszi,hogy a %-ra így reagáltál!
Ha lesz következő felmérője....ha gondolod beszkennelem ,elküldöm Neked....és véleményezheted! :)

Na nézem még,kit-mit hagytam ki!!!?!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Lara!!!!Szuper méretek ezek ám!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Zsizsik, Tűű doki szerint az új gyógyszernél nincsenek a metforminnál ismert mellékhatások ! Csak ügyesen !

Rambóka jobbulást kívánok Gergőnek (olyan rossz lehet már ilyen picin betegnek látni a kis Drágát :( )

Kavicska, a Kaáliban jó kezekben vagytok. Ki lesz a dokid ? Úgy tűnik én valahol lemaradtam a férjed eredményével kapcsolatban :roll:
Én is a Kaáliba fogok járni a középidős UH-ra :wink:

Lara, ejjjha, jó sok tüszőcskéd van :shock: de ez nem baj, legalább ikreid lehetnek :lol:


Nagyon köszönöm a gyors hozzászólásokat Norculut ügyben :!:
(Norka :lol: most is neked volt igazad :wink: )

Elhúzok, illetve felhúzok a tetőtérbe, összepakolom a vendégek ajándékait. Már úúúúgy várom, hogy leszálljon a repülő és jól megszeretgessem a két kis hercegnőt!

Puszi Lányok
szépséges éjszakát
mniki
 
 


Sziasztok Csajok!!!

Rambóka!
Nincs letörve a párom. Tény, hogy meglepődött, de nincs letörve. Nem örül neki! Ez adta meg a lökést, hogy akkor most már kérjük profi szakember segítségét. (Norka dokiját választottuk.)
Addig lesz antibiotikum kúra, meg Maca Vibe (hamár ilyen jó reklámot kapott-igaz Alice?? :wink: ) én szedem a metformint, folsavat. Tudjuk, hogy átjárható vagyok. Aztán január 25-ig (mert csak akkorra van időpont) szünet. Csináltatok a következő ciklus harmadik napján egy teljes hormon profilt, az viszonylag friss is lesz!

Úgyhogy most füstre rakom a babaprojektet, hőt azért mérek, de visszafogottan :lol: :lol:

Sok mindent megindokolhatnék, hogy mit miért, de nem fárasztalak benneteket és nagy kedvem sincs magyarázkodni! :)
Így döntöttünk! A párom azt mondta, hogy ő mindenben benne van.
Én nem akarok addig várni amíg a kétségbeesés az őrületbe visz.
Úgy érzem megértem erre a döntésre.
Így is mire odajutunk, hogy történjen végre valami már márciust fogunk írni!!!
1tbl Closty nem hat, kettőnél már jön a ciszta is. Hormonilag nem merem a dokira bízni magunkat. :? Nála szülök majd, de nem "meddőségi"-"termékenységi" szakember!
Éshát, már nemcsak rólam van szó! :?
Összetettebb a probléma!

Az optimizmusom töretlen és bízunk abban, hogy nagyon profi szakemberek kezébe kerülünk.
És lesz babánk! :)

Cuppp
...vagyok... nézzük a megatáncot! :)

Még írok és nemcsak magammal fogok foglalkozni! :)
20cn.
Vendég
 


Kavicska, orulok az optimista szavaidnak!!! :lol: En megertem a donteseteket...es jobb is, hogy jo kezekbe lesztek... :lol:
A ferjeddel kapcsolatban en azon mondo vagyok, hogy egy eredmeny nem eremeny!!! Nalunk mar millo kiskatona vizsgalatot csinaltak, es bizony nagyon valtozo volt az eredmeny. Nagyjabol azt a kovetkeztetest vontuk le, hogy a stressz szintjevel osszefugg!!! Oriasi kulonbseg lehet a nyari szabi utan elvegzett vizsgalat es a tel vegi csucs stresszes idoszaki kozott!!! Pontosan ezert, mivel a lombik elott a ferjemnek pont egy nagyon nehez idoszaka volt, nem vartunk csucs eredmenyt...Nade a (ez itt a reklam helye :lol: ) segitett... :lol: Jaj, a ferjem most nagyon hisz benne :lol: ...pedig az elejen nem igazan lelkesedett az otletert, hogy en most mindenfele vackot megetetek vele :roll: ...de olyan edes, meg ebbe is belement az en kedvemert :wink:
alice27
 
 


kavics, pozitívizmus, ez a lényeg. az mindig bejön. na, döglök tovább. mindenkinek nagyon szép és kellemes hétvégét kívánok!!!!
üdv
dimet
 
 


Szia Kavíícs, szia kavííícs! trallala!

Olyan jó kedvem lett ettől a megatánctól! Jó zenék, jó táncok, vidámság.
Imádok táncolni. Gimiben negyedikben kezdtük. Eljártunk egyetemi bulikba barátnőmmel, szerdán este volt mindig buli, csüt. reggel dupla fizikaóra! Képzelhetitek!

Hogy egyetem alatt mi volt! Kollégista voltam!(Budaörsi) Akár papucsban is lesétálhattam a bulikba!!

ÚÚÚgy táncolnék most is. Ennél jobb depiűző nincs a földön. ja, és párom ezzel döntötte el a sorsát nálam. Szilveszteri bulin ismerkedtünk meg, ahol az egész éjszakát végigtáncoltuk. A vájá kon diosz cd-t(most igénytelen leszek, és nem nézem meg hogy kell helyesen írni, mert fáradt vagyok. :roll: ) megállás nélkül! :lol: Apa istenien táncol. Megyün is tánctanfolyamra, ha Johanna már nagyobb lesz, itt van egy fitnes a sarkon, ott van.

na szóval Kavicska.
Egyértelmű, hogy nektek most lépni kell, és a Kaáliban a helyed. Miért kéne magyarázkodnod???Párodnak a lusta katonái sanszos, hogy elérik a nehezen kicsiholt Pé-t. Ennél értékesebb egy Pé, hogy pocsékold! :lol:
Mire várnál??
nyugodtan foglalkozz most csak magaddal. Most fontos dolgok történnek veled.

Asszem te a legelején már érezted, és néha írtad is, hogy azt gondolod, sejted, nálad valami kis hormon is szerepelni fog. Én még valamit érzek régóta veled kapcsolatban (én is boszi vagyok ám! :wink: ), hogy ikreid lesznek. Ahogy haladtok, erre egyre nagyobb az esély, úgyhogy kösd fel a gatyádat! :lol:

Szurit túléltük, semmi nem volt.

Rambóka,MUSZÁJ azt az antibiót adni annak a picinek???? Ilyen kicsi babának csak végszükség, pl. tüdőgyuszi esetén!!! Egíy kis náthába vagy torokfájásba még nem halt bele senki, kisbaba sem.A tejed meg tele van ellenanyaggal, antitestekkel meg gyógyszerrel, meg mindennel, hamar meggyógyulna antibió nélkül is, hidd el. Mi Dominak három éves korában adtunk először antibiót, mikor oviba került, és durva dolgokat szedett össze.

Kép

Kép
rejo
 
 


Bee! jó, hogy megvagy :)
hajhullásom alábbhagyott. talán. kellene vágatnom nekem is, csak sajnálom:)
bebűnöztem..... :? 2 db túrós-mazsolás tibi szaloncukor. álom finom. hm. ez van. néha kell:)
fáj a hasam:(
gergő olyan kis elesett pofit vágott a képen :)
pááá
dimet
 
 


Na hali lányok :)

Végre van netünk :D .... a lakásnak még a fele sincs kész,de a gépet már beüzemeltük :shock: :D .
Megyek visszaolvasok,majd jövök...

pussz
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a segítséget, meg hogy gondoltok rám. Nem, még nem szültem meg. Én a szombattól keddig tartó jóslófájásokat a stressz számlájára írtam, de nem csak az lehetett, mert a stressz (tegnapi lapzártával) még szinte el sem múlt, és napok óta 4-6 órákat alszom a sok munka miatt - most is a házit írom az "elhanyagolt" képzésemhez...

De kedd óta, amióta megemeltem a napi 3x300 mg magnéziumot 3x450-re, nincs jóslófájásom (köszönöm a tanácsot Rambóka...). Örülök is neki, mert igaz, hogy már a 34. hét végén járok, de azért még legalább 3 hetet ki kell bírnia neki odabenn :)

Az éltet, hogy nincs több lapzárta a szülésig, "csak" a vizsgaidőszak :)
A fiam tegnap kérte a csupasz picakomat, adott a közepére egy puszit: "A testvéremnek küldöm...".

Vöcsök
vöcsök
 
 


Sziasztok Csajócák!

Jó reggelt mindenkinek és nagyon kellemes szombati napot!!! :)

Akkor szépen sorjában!

Bonya!
Nagyon régóta nem írsz :( Szívesen vennénk egy élménybeszámolót. Mi történt eddig veled? Hol tartasz a babaprojektben???
Az akupunkturás dologban a párommal is a Down kórnál akadtunk ki.
Fel nem fogahtom, hogy hogy tud segíteni???
Egy cérnaszál egy IQ érték plusz??? :shock: Vagy mi??? :shock:
Bár lehet, hogy van olyan, amire jól hat! De pont Down kórra??? :shock:

Dimet!
Elképzelhető, hogy lesz PÉ, de nem úgy néz ki. Nincs mit ezen variálni. Csak annyit tudok tenni, hogy minden nap megmérem a hőmet!!! :) Ez már lassan életformává vált!!! Kép
Macskáknak gratulálok! Elismerő simit küldök nekik!!! :lol:
Mókás lesz, amikor egy óvatlan pillanatban belenyalnak a konyhapulton hagyott fincsiséggel teli edénybe :lol: :lol:

Bee!
Nahát végre megint leledzel!!!
Gratulálok a fogyásodhoz!!! :) Ügyes vagy!!! :)
Várom az új tickert! :)

Mniki!
Nagyon drukkolok a Clostys ciklushoz!!! :)
Hát az inzulinod továbbra sem fényes! :? De ami késik nem múlik!!! :)
Ilyen LH/FSH arány mellett is simán tud hatni a Closti! :)

Zsizsik!
Szerintem az Avandiatól ne félj!
Kétségtelen, hogyúj és nincsenek tapasztalatok vele nőgyógyászati berkekben.
De volt nálunk egy gyógyszerügynök, aki pont ezt a gyógyit reklámozta és elmondta, hogy egy PCOS cukorbeteg nőnek adták, aki mellette (véletlenül :lol: ) teherbeesett (évek óta próbálkoztak és nem jött össze) és fokozott felügyelet alatt van, mert a babáját mindenképpen meg akarta tartani. És sem neki, sem a babának semmi baja nincs!!!!
Szóval én bízom benne, hogy hosszú távon ez a gyógyszer is áttörés lesz a PCOS kezelésében.
Remélem, hogy sikerül kellő számú vizsgálatot összehozni vele kapcsolatban. Már ha van erre irányuló probálkozás!
Jó lenne, mert akinél tényleg nem hat a Metformin???

Kincsecske!
Hogy áll a görbuszod??? :D Nagyonnagyonnagyonnagyon drukkolok neked!!!!! :) :) :)

Csillagfény!
Ez a betegeskedés nem jó dolog. :( Cseberből vederbe kerülsz! :(

Lara!
Remélem ennyi fejlődésnek induló tüszőból lezs legalább két szép példány!!! :) Ami természetesen meg is termékenyül :)

Alice!
Tutti kipróbáljuk. Ma már megpróbáljuk beszerezni a patikában. Ha nem találunk, akkor rendelünk a neten. Mert láttam, hogy lehet!!! :)
És majd beszámolok az eredményről.
Egyébként én is tisztában vagyok azzal, hogy egy eredmény nem eredmény! De én úgy vagyok vele, hogy készüljünk fel a legrosszabbra és ha ennél jobbat kapunk, akkor már ajándék!!! :)

Gina!
Szerintem nyugodtan tervezgesd a neveket!!! Bár a csata szerintem sok családban meglesz! :lol:

Rejoka!
Nagyon aranyos vagy (mint mindig), hogy ezeket írod! Igen! Én is úgy érzem, hogy ezek fontos dolgok az életünkben. Talán megkockáztatom azt a kijelentést, hogy jelen pillanatban számunkra ez a legnagyobb dolog. :) Éppen ezért mindent meg kell tenni az ügy érdekében :)
Kislányod ügyes csaj, hogy jól viselte az oltást!!!

Kandika!
Nati rómás vonásain jót nevettem! :lol: :lol:
Megjegyzem egyáltalán!!! :lol:

Rambóka!
A kisfiad azzal a beteg pufi pofikájával is nagyon aranyos! Szegény babuci!!! :(
Küldöm neki a pozitiv energiát!!! +++++++++++++++

Gabika!
Nincs fontosabb a netnél!!! :lol: Egyetértek!!! :lol:
kinek kell TV, ha van net!!! :lol:

Vöcsök!
Örülök, hogy megszüntek a fájdalmak! És a babó még kíbirja a maga idejét a pocakodban!! :)


Backa, Kriszta, Csakegy, Espero, Mir!

21 cn.
Vendég
 


Görbe!

Kép

Talán a bekarikázott részek, akart valami történni, de mégsem jött össze. :?

Kavics
(21cn.)
Vendég
 


Sziasztok!
Sajnos rossz hírekkel jövök. :( Tegnap voltunk UH-n,és úgy tűnik beteg a babánk.Még 12-én kell menni a II. számú nőgyógy klinikára vizsgálatra.Nem tudjátok véltlenül hol van helyileg?
Egyik pillanatban bizakodom,másikban meg sírok elkeseredésemben.


Ne haragudjatok,de többet most nem tudok írni.Puszika!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Drága kicsi Kriszta!

:cry: :cry: :cry:

Konkrétan mit mondtak??? Mit látott a dokid???
Hány vizsgálat volt???
Tudod egy vélemény még nem vélemény! :(

Nagyon drukkolunk, hogy csak vaklárma legyen az egész!!!

Nagyon szorítok!!! ++++++++++++++++

Ha van erőd és kedved írd meg, hogy mit mondtak és találtak pontosan!!
Vendég
 


Kavicska

A dokim nem mondott semmi konkrétat,csak ,hogy reméljük semmi baj.Egy vizsgálat volt.
Amit ki tudtunk venni a leletből,az a spina bifida gyanúja.
Ez van rajta :
A plexus chorioideusok szabálytalan alakúak,tág oldalkamrák,enyhe citrom jel.(mondjuk az oldalkamrákra azt mondta az normális ebben a magzati korban)

Sajnos nekem van spina bifidam,amirő teljesen el is szoktam felejtkezni,mert 3 csigolyán van,és tünetmentes.szegény gyerekkel jól kitoltam :( :( Aki egyébként kisfiú.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kedves Kavicska!

Igazi neved napján sok puszit küldök,Boldog Névnapot!!!! :P
Kép
Vendég
 


áááá ezt privinek szántam!! :oops: :roll: :shock: :evil: :( már mindegy...

Kriszta sajnálom hogy ilyen hírekkel kellett jönnöd,nem értek hozzá de ha neked nem okoz problémát akkor pici fiadnak sem fog,puszi és próbálj a legjobbra gondolni!

Ella Csakegy Ti is írjatok,jelentést kérek!!

Teszek egy görbuszt is ..
Kép
Vendég
 


Kedves Melinda!!!!!!!!! :lol: Na ezt jól leírtam,ugyi? :lol: Kép Kép
KicsiKincs! Ez nagyon szép görbe!
*****Kriszti!Írtam privit!*******
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!!!

Okr, nagyon elszomoritott a rossz hir :cry: , de bizakodni kell, mert lehet tenyleg vaklarma....annyira szeretnem, hogy az legyen!!!

Kavicska, boldog nevnapot!!! :lol: :lol: :lol:
Egyertelmuen latszik a gorben, hogy elindult valami...Kivanom, hogy a Maca Vibe nalatok is olyan jol hasson, mint nalunk...Mi egyebkent Mo-on vettunk, egy DM-ban...Es mazli, talan le volt arazva (?), de rogton ket dobozt vettunk :lol: ... micsoda optimizmuis :lol: ....az egyik most fogyott el, igy a parom most kezdi majd a masidikkal...hmm, most spontan ciklusra gyurunk, artani nem arthat :lol:

Rejoka, en is tancos buliban ismertem meg a ferjem :lol: ... Felkert keringozni...olyan romantikus :lol: ...Csak az az egyetlen szepseghibaja a dolognak, hogy a muegyetemen volt a buli, es en voltam az egyetlen lany, aki meg nem tancolt, ugyhogy nem volt sok valasztasa :roll: Utana jartunk tancolni, versenytancra (a ferjem regebben is igazolt tancos volt), de amikor kijottunk Fro-ban mindez abbamaradt :cry:

Andika, latom egy elsos gyerekkel nem unatkozik az ember... :lol: De az a jo, hogy Nati ilyen ugyes! :lol:

Kincsecske, nahat, nem semmi a gorbed!!! :lol: Jol szamolom, ot nap van meg a tesztig?

Vocsok, azert pihenni sem art neha :wink: ...

Midenkinek jo hetveget!

Alice
alice27
 
 


Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Okr!!!

Egyrészt nagyon örülök, hogy végre jelentkeztél, másrészt nagyon szomorú vagyok, hogy ilyen hírekkel kellett jelentkezned.

Noha fogalmam sincs, mi az a spina bifida, nagyon drukkolok, hogyx a kisfiad megszülethessen, és élhessen!!!

kollégiumi szobatársamnak rossz lett az AFP-je, aztán csináltak magzatvízvételt, az is rossz lett, végül a méhlepényből vettek mintát, ami végre jó lett. Ezt csak azért írom, hogy még a magzatvízvizsgálat is adhat fals eredményt, nemhogy az UH.

Kitartást és sok erőt kívánok neked ehhez a nehéz időszakhoz!

nem tudtok valami profi Uh-s helyre elmenni, 4D-re? vagy ez most nem segítene?

Kép

Kép
rejo
 
 


Kavics!

Boldog Melinda napot kívánok!

Kép

Kép
babancs
 
 


Kavicska
Boldog névnapot!
Kép

Rejo
Köszike,hogy leírtad!Remélem nálunk sem lesz gond.
Nem tudom hogyan élném túl,ha nem maradhatna meg. :(
4 D-s UH-val nézte a dokim,vagyis azzal is.Persze nem tudom mennyire értenek hozzá,mert még csak pár hónapja használják,annyira új.
Én a magzatvíz vizsgálatba is simán belegyezem,meg akár mibe,csak derüljön ki,mi van a babával.

Andika
Köszönöm a privit,mindjárt válaszolok is rá.

Kincs
Sajnos azt,hogy milyen fokú a nyitott gerinc nem tudják megmondani(legalábbis a neten ezt olvastam),csak a tényt hogy van,vagy nincs.
Az enyém annyira enyhe fokú,hogy csak egy derékfájás alkalmával készült RTG -ből derült ki.De sajnos van,akinél bénulást okoz,olyan súlyos.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Drága Okr ! Imádkozom, hogy kisfiatok egészségesen megszülessen !!!!!

Kavicska, nem is tudtam, hogy Melinda vagy :lol: így viszont kívánok neked boldog névnapot !
Egyébként az az inzulin, amit írtam, az még a februári, a következőt majd januárban nézzük.
Lehet, hogy tudod, én is a 'Mágushoz' járok a Kaáliban. Biztos vagyok abban, hogy Te is maximálisan elégedett leszel. Januárig már csak 1,5 hónap :wink:

Nahát, milyen rendes férjeitek vannak és még táncolni is tudnak :D Az én uram -no és én is..- enyhén szólva kétballábasak vagyunk, ettől függetlenül imádok táncolni és ha nem ő vezet, akkor még jól is megy :lol:

7Kincs, a görbuszod nagyon nagyon jó !! Kívánom, hogy a Mikulás puttonyában legyen egy zebrás tesztecske :wink:

Én lassan indulok a reptérre, sajnos több, mint 2 órát késik a barátnőm gépe, gondolom a két gyerekkel már az őrület határán van..
Mostanában nem nagyon leszek 8)
Puszi
mniki
 
 


Hi!

Melinda!

Boldog névnapot!

Kriszti!

Reméljük a legjobbakat!!

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Rejo!

Ha hallanád, ahogy fuldoklik a köhögéstől! :shock:
Én sem tömöm szívesen antibigyóval a gyereket, csak éppen sajnos jól ismerem ezt a vírust! Volt, h. a gombák miatt én is megpróbáltam antibiotikum nélkül megúszni és végül 3 hét betegszabi lett a vége!
Felsőlégúti huruttal indul, aztán légcsőgyulladásba, arcüreggyulladásba, esetenként tüdőgyulladásba torkollik.
Miután a teljes család beteg, nagy az esély a bakteriális felülfertőzésre és nem szeretném a karácsonyt kórházban tölteni a gyerekkel! :cry:

Vöcsök!

Én is stresszre keményedtem!!! Vigyázz magatokra nagyon, most a baba az első, minden más le van sz..va!!!! :wink:

Okriszta!

Remélem csak vaklárma az egész és nem lesz semmi baj! Nagyon szorítok nektek! :shock: :shock: :shock:
Ha kell nagyon profi 4D UH-os és eljönnétek érte Pécsig, csak szólj, megpróbálom leszervezni!

Kincs!

Még öt nap! Hú, de izgulok!

Kavits!

Én nem tudok olyan szépeket csatolni, mint a többiek, de azért boldog névnapot kívánok!
Várj csak, találtam vmi aranyosat:
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Izé... én is ezzel küszkösök... kezdődött a torokfájással... olyan sündisznóssal ami nálam csak vírustól lehet... most már a fülem is szétmegy és állandóan fáj a fejem....

Ráadásul tegnap már javulni látszott ma meg abszolut mélypont van :(

A köhögéstől ráadásul keményedek is így marékszámra megy a magne (a köhögés meg rémálom mert szétmegy tőle szó szerint a fejem is és a hasam is...)

37,8 terhesen már gáz?
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen!

Kriszta!
Ha az AFP magas még nem biztos a spina bifida, de ha spina bifida van, akkor magasnak kell lennie a AFPnek.

Én bízom abban, hogy egy rossz tréfa az egész!!! Kép

Csakegy!
Vigyázz magadra te is!
Most mindenki beteg.
Az embereknek vagy a tokuk fáj, vagy ez a ronda kalici vírus tombol! Fosás, hányással tarkítva.

Mniki!
Szóval "Mágus" a neve! :)
Kiváncsian várom. :) DE addig is sokat akarok bulizni. És minden nap bevágom magam egy kád forró vizbe! :lol:
Kiélvezzük a baba nélküli időszakot. El is megyünk síelni!!! :lol:

Alice!
Megvettük a Maca Vibe-t. Azt olvastam a neten, hogy napi 3 szem. Ez így van???
100 db van benne.
És mennyi ideig javasolt a szedése???

A párom azt mondta, hogy készségesen szedni fogja!!! Kép

Kincs!
Annyira bíztató a hőd!!! Remélem, hogy pozitívkodni fogsz!!! Még öt nap. Jujj, de izgi!!! :) :) :)

...vagyok...

21cn.
Vendég
 


Csajok!

Még utoljára euthanázia ügyben:
A belső tenger
spanyol film
Duna TV
Ma, 21 óra
Még nem láttam, de ajánlották! Most megnézem.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Melindám, én is kívánok neked mára még sok örömet, izgalmat, ami még belefér! 8) Névnapod alkalmából!

A belső tenger: láttam, zokogtam a végén... :( Nagyon megviselt...

Ha már itt tartunk: én tuti kivonulok a TV elől, mikor majd a Győzike megy hétfőn, én annak a kutyának a szenvedését nem akarom látni. :cry:

Kriszta, nagyon bízom benne, hogy semmi olyan komoly nincsen, és egy év múlva csak rossz emlék marad ez az egész...
Vendég
 


Lányok!
aranyosak vagytok!!! :)

De továbbra is KAVICS vagyok!!!
Vendég
 


Norka!

Milyen kutya? :shock:
Nem nézek Győzikét. Részben elvből, részben, mert nem bírom a hisztériázást, amit művelnek! :evil:

Csalódtam a Duna TV-ben! Nem bírják elkezdeni!
Marad az Álmatlanság!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kavicska, igen, a fejem is napi harmat szedett belole...En ugy halottam, hogy legtobbszor kuraszeruen alkalmazzak...Mi a lobikra keszultunk ezzel ...de nem hiszem, hogy arthat a folyamatos szedes...Szerintem hasonloan mukodik, mint a mehpempo...

Aranyos a parod, hogy ilyen keszseges! :lol: Az en parom is a kedvemert szedte, bar szerintem total nem hitt benne...Regebben azt hittem, hogy ez a reakcio normalis, de sajnos nem igy van, es orulhetunk neki, hogy ilyen parunk van... :lol: :lol: :lol:

Van egy kedves baratnom, akinek elmeselem a tortenetet, mert nagyon tanulsagos...Ot hamar utolerte a nagy szerelem, es meg az egyetem alatt szult ket gyereket...Sajnos a dolgok ugy alakultak, hogy egyedul maradt a gyerekekkel...Szerencsere ez nem tartott sokaig, mert ujra ferjhez ment, ismet nagy szerelemben. Jol alakultak a dolgok, es a kozos babat tervezgettek (a ferjenk nem volt meg gyereke, igy fokent o szorgalmazta az ugyet). Telt-mult az ido, es a baba nem akart jonni...A baratnomon megcsinaltak az osszes vizsgalatot (hormonkep, HSG, ...stb), es minden ok volt...A ferje viszont nem volt hajlando a kiskatona vizsgalatra..Ezekutan ismeros nogyogyasznal 10 honapon at tarto stimulacio kovetkezett terminalt egyuttlettel...Sikertelenul...A nogyogyasz inszemet javasolt, de a ferj ezt teljesen abszurdnak tartotta, mivel ott kotelezo a kiskatona vizsgalat, es azt mar nem lehet elbliccelni...Nem lett inszem, se lombik, es tavaly elvaltak utjaik. :cry:

A tortentek ota nagyon becsulom a parom hozzaallasat a dolgokhoz...amirol azt hittem, hogy termeszetes, de sajna nem midig az :cry:
alice27
 
 


Ki az a Gyozike? Csak nem valami allatkinzo, akit a tv-ben mutogatnak? (Ha igen, akkor ez total morbid...)
alice27
 
 


Rambóka,

Győzikét én sem követem, az agybaj kerülget tőle, de a párom este az RTL Klubot szokta bekapcsolni, így az megy. Többnyire én akkor dolgozgatok a gépen.

De szóval: nagyon brutális módon kinyírták annak a hülye majomnak a kutyáját, inkább nem részletezem... :cry: és számomra gusztustalan, hogy a haldoklását fel is vették és le is adják a TV-ben, mert rátaláltak Győzikéék és persze kihívták a stábot! :evil: :(
Vendég
 


Alice!
Egyetértek! A történeted nagyon szomorú :(
De nagyon érdekesek egyes pasik.
Van olyan nő, aki ugyanilyen!!!

Szerintem a pasik sokkal nehezebben viselik ezt a fajta vizsgálatot (de minden mást is), mint a nők.

Mi nők megszoktuk, hogy a szexuális élet kezdete után rendszeresen járunk nőgyógyászhoz.
Pongyolán fogalmazva: belénk nyúlkálnak, ott fekszünk széttett lábbal, plafont bámulva, kiszolgáltatottan. És ott a szülés, aztán a rengeteg nőgyógyászati kontroll.

A pasik sokkal jobban viszolyognak! Ők úgy érzik, hogy az roppant szégyenteljes, ha khm... masturbációval produkálnak cuccot - ez nagyon stresszeli őket. De idősebb korban a rendszeres urológiai vizsgálatra sem hajlandóak elmenni. Mert nekik ne nyúlkáljon senki a fenekükben!! :lol: Pedig két féle férfi létezik a földön.
1., akinek van prosztata problémája
2., akinek lesz!!!


Én örülök, hogy a párom így áll a dolgokhoz!!! :) Én úgy érzem, hogy ez az egész babaprojekt még jobban összekovácsol bennünket! :)

Olyan álmos vagyok.... :roll:
Vendég
 


Boldog Kavics napot! :lol:
Kavicska mikor leszel pesten decemberben???tudod már? mert akkor én is úgy alakítom a programot. :D

Rambóka csütörtökön indulunk haza, hétvégére gyógyuljatok meg!!!

Vöcsök még nem is kérdeztem, mi lesz a neve az új kis jövevénynek?

pussz, megyünk aludni!

Kép

Kép
rejo
 
 


Érdekes dolgokat írtok!

A páromnak elmeséltem most ezt az Alice-barátnős-férj dolgot és a kommentárokat, kíváncsi voltam, mit szól ehhez. Kicsit mosolygott a férfidolgok női magyarázatán... :)

Őszerinte az nem természetes, ha a babaprojektben a férj nem járul hozzá spermaleadással ahhoz, hogy végre sikerüljön a baba. Azt mondta, ha a férj igazán szereti a feleségét és/vagy igazán babát akar, akkor megteszi. Szerinte nem ezért vált a férj, vagy hagyta megtörténni a válást. :shock:
A másik amit mondott, hogy a masztizás bennük nem úgy él, mint bennünk, nőkben. Ők ezt nem szégyenként élik meg. Ezt nekem mondjuk már régen is sokat magyarázta. Iskolai közös "hokizások" a mosdóban meg hasonló turpisságok. :oops: Ami blokkoló lehet, az nem maga az aktus, hanem a tudat, hogy időre kell teljesíteni (lombiknál) és sokat számít a végeredmény.

Hát, csak gondoltam, megosztom egy férfi véleményét veletek. :wink: Kérdezzétek meg ti is a férjeteket.
Vendég
 


Norka!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Boldog névnapot Kavits-lány! :D

Norka meg lányok! én is megkérdeztem az enyémet, és gyakorlatilag szórol szóra ugyanazt mondta mint Norka párja.
Azt mondta, hogy annak a pasinak tuti hogy más oka volt a válásra, lehet hogy amugy sem akarta a gyereket vagy a kapcsolatot, vagy már eleve tudta hogy nemzőképtelen.

Azt is mondta, hogy nem az öncirókával van a baj egy nyilvános helyen, hanem egyrészt nem szeretik az orvosi macerát másrészt meg nem szeretik a kétségbevonják a nemzöképességüket (és titkon félnek is hogy kiderül, hogy mégis)
idézem: "egy férfinak az van a fejébe, hogy ő a teremtés koronája városokat, országokat tud nemzeni, például én is tudnék" idézet vége. Az ókorban rettentő szégyenfolt volt ha egy pasi nem tudott gyereket csinálni, és szerintem ez genetikailag bennük van.
krumplis pogácsa
 
 


ja és bőszen bizonygatja, hogy ő természetesen hajlandó elmenni ilyen vizsgálatra ha arra kerülne a sor :-) de nem fog! (remélem)
krumplis pogácsa
 
 


Pogi, ezt mondta a férjecskéd, hogy "például én is tudnék" ?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

De aranyos!

Igen, ez így van, az enyimférj is elment először egy andrológiára még az inszemezés előtt (elküldtem), és büszkén jött haza, hogy "Én egy tenyészbika vagyok!" 8)
Vendég
 


Sziasztok, így késő este!

Gina, én is csak azt mondom, keresgélj nyugodtan neveket, mert amikor azt hiszed, hogy tuti nem, na, akkor IGEN! ;)

Kavics, tényleg, honnan tudod ilyen biztosra, hogy nincs pé? Én drukkolok! Amúgy meg boldog névnapot kívánok én is! Kavicsnap mikor van?

Pogi, köszi, hááát nem mondhatnám, hogy jobban vagyok. Délutánonként kap el ez a szörny, de jön a front, biztos azt érzem. Lehet a metformin is bezavar. Szerencsére engem annyira nem készít ki, de azért nem viselem jól a fejfájást és az émelygést.

Rambóka, nagyon sajnálom szegény kispicúrt. A képen is látszik rajta, hogy olyan kis bágyadt. :( Egyre inkább dőlnek meg a szoptatással kapcsolatos tévhitek, 1. teherbe lehet esni szoptatás közben; 2. a baba megbetegedhet. Nagyanyáink tévedtek, vagy ez az új életstílus, életforma miatt van? :shock:

Okr, nem szabad addig kétségbeesni, amíg nem mondanak 100%os véleményt. A családomban több nyitott gerinces rokon van, de semmi tünettel. Nagyon sok formája van! A súlyostól egészen a ünetmentesig! Én is imádkozom, hogy csak vaklárma legyen!


Jelentem, 3X1/2! :) Haladok a teljes adag felé. Karácsonykor, terveim szerint már 3X1-et szedek. :)

Jó éjszakát!
mamint
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?