Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ismét sikerült egy pár percet a géphez jönni!
Mi is ezerrel készülünk az 1.adventre, télapóra, no meg a karácsonyra! Dórival a sétálóba min. 1 órát vagyunk míg hallgatja meg nézegeti a táncoló télapókat! Nagyon szereti őket!

Azért is írok, mert még a nyáron a Zsanka tett fel képeket a Máté szobájáról és volt benne egy papir légballon! Kaptunk egy KIKA újságot és találtam benne! Ballon gyerek rizspapir lámpabúra, kb. 40 cm átmérőjű. Kábel nélkül 590 ft, kábel, fehér E27-tel 795ft.
Azért irom mert sokunknak tetszett és gondoltam örültök neki!

Erika!
Bocsi rossz dátumot irtam: Mi 2004. májusában voltunk a debeceni aquticumba!
Nekem a zoknikkal nincs rossz tapasztalatom! Dórinak nem szokott beizzadni!
Egyébként ahogy mentek a dózsakerti spar felé a virágbolt előtt van egy butik! 290ft-ért vannak 0-s és 1-s harisnyák! Egyszinűek és pamutok! Nagyon jók!

Na megyek mert pihenek egyet még a Dóri is alszik!
Jobbulást a betegeknek!
Sziasztok

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Sziasztok

Úgy néz ki, hogy engem is elért valami nyavaja,mert fáj a torkom és folyik az orrom.Én már arra gondolok hogy ez a hülye idő is tehet róla,meg az is hogy ha bárhova bemegyek ott fullasztó hőség van,ha kimegyek meg megfúj a szél azt annyi.
Timi egész jól van,már kicsit folyik csak a nózija,és tök aranyosan próbálja fújni.A pórszívó is csak 2* kell egy nap.Remélem jövő hétre minden okés lesz.

Erika
A torta tényleg nagyon fini volt,köszönjük mégegyszer a meghívást.

Na megyek mert ma suli volt egész nap és totál leszívták az agyamat. :? .
Jobbulást mindenkinek üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


A kis házitélapónk :D
Kép

Kép
slivia
 
 

 
 

No meg a kis grimaszmester :D
Kép

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Édes Timi a képeken,Viki ahogy meglátta,kiabált a hintából,hogy Timi,Timi!!!!!! :lol:

Virágnak nagyon boldog névnapot kívánunk!

Kép Kép Kép Kép


Bocs,most mennme kell,megyünk anyósomékhoz névnapozni,szülinapozni :P

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok

Nagyon sok Boldog Névnapot Kívánunk mi is a Virágnak. Sok puszi neki.

Erika
A Timi is mutogatott meg özött mikor néztük a nálatok készült képeket. Itt kiabált nekem,mert oda akart volna menni a képernyőhöz. :D .

Holnap sajna nem tudunk még menni a máltaira,mert még mindig folyik a Timi orra.De már majdnem kint van az 5. fogacska. :D . Lehet hogy a foga miatt folyik,bár nemigen akar enni,lehet hogy a torka is fáj neki,de nem köhög. Mondjuk a pépest meg a folyékonyt megeszi. Ma adtam neki előszőr rendes tejberizst,féltem kicsit tőle hogy nem fog neki ízleni,de jóízűen ette.Tök örültem,mert a tejet egyébként nemigen issza,még kakaónak sem.

Hugi
Már annyiszor meg akartam kérdezni,csak mindig elfelejtettem.Ez a suli amit most csinálsz ez neked ingyenes?Ha igen akkor ez azért van mert gyedes kismama vagy,vagy másért.Remélem érthető a kérdés. Ja és miket tanultok,csak angolt,v mást is? Ezt azért kérdem mert ha esetleg nem jön össze a fősuli akkor valami ilyesmi érdekelne. Köszi a választ előre is. Jó ünneplést a névnaphoz(névnapokhoz).

Jó éjt mindenkinek,jobbulást mindenkinek Üdv Lívia

Ja még egy.Szerintetek az nem gond hogy egy 1 éves gyekőcnek meg egy 4 hónapos gyerkőcnek ugyanannyi a fejkörfogata?Mondjuk a 4 hós az fiú. De kb ugyanolyan paraméterekkel születtek.

Na most már tényleg mentem. Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Hugi:
Virágnak boldog névnapot kívánunk mi is :lol: Hogy telt a névnapozás?

Erika:
Mi is köszönjük szépen a meghívást jól éreztük magunkatDorka otthon aludt vagy 2és fél órát.Remélem legközelebb már ő is jobban ellesz a picikkel,és nem a seggemben fog lógni :lol:

Livi:
Timinek jobbulást.Tök édi a télapós sapiban.A fejkörfogatot nem tom hogy baj e,sztem nem mert azt mondta volna a doki ha túl kicsi lenne.Dorkának is hasonlóak a méretei és sztem nem gond ,legalább nem nagyfejüek :lol: Lehet látni egy két babaát akinek eléggé nagy a feje,nekik szerencsére nem :lol: Dorka sem issza meg a tejcit,én karamellest csináltam de nem itta meg.

Képzeljétek Dorkának kibújt a 9.fogacska is.Ez is rágófog a másik oldalt fennt hátúl.Úgyhogy már mondom neki tessék rágni :lol: És szót is fogad,ha adok neki pukit,azt elkezdi rágni,de ahogy elolvad a szájába a kaját kiköpi és elkezdi újra rágni :?

Szombaton voltunk anyósomnál,és képzeljétek Dorka ahogy meglátta őt nem akart bemenni,és elkezdett sírni.Amíg ott voltunk nem nyúlhatott hozzá,A ffl méter tévolságot szigoruan betartotta.Még a távirányítóval sem tudta megához csalogatni :lol: Hát igen érzi a kiscsaj mi a helyzet...

Jó éjszakát mindenkinek,a betegeknek jobbulást,Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!

Izával már minden oké :D de még nem jöttek ki a szemfogai.

Lívi!

Milyen tanfolyam? Valamit én is szívesen elkezdenék, ismét......mert volt már amit abbahagytam, csak az nem volt ingyenes.

Jobbulást a betegeknek!

Volt valaki ma délelőtt a máltain, a babaklubban?

Virágnak sok boldog névnapot!

sziasztok

Kép
smariza
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a névnapi jókívánságokat!

Egy kicsit érdekesen telt az ünneplés vasárnap este, mert anyósék és sógornőmék nem igazán köszönötték meg a Virágot, elvileg az én elmaradt névnapom volt csak megtart. Hozzá kell tennem, hogy nálunk mindent legalább egy hét késéssel tartunk meg (amit nagyon utálok), de gondoltam, ha már egyszer ugyis összehoztuk, hogy mint a 7-en itt legyünk egyszerre, akkor tartsuk egybe a kettőt. De úgy látszik ezt csak én gondoltam így, na mindegy. Azért Virágnak tetszett a torta is és persze a pezsgőzés is. Csináltam egy-két képet, majd felteszem őket.
Viszont én kaptam egy mini-muffinsütőt, egy tök jó pulcsit, meg egy szakácskönyvet, amiben bulitorták és sütemények vannak.

LIVI:
Nem, sajnos nem ingyenes a tanfolyam. Létezik olyan, ami GYED-en, GYES-en levőknek ingyenes, de én úgy tudom, hogy az csak a főiskolára vonatkozik. Mi négyszeri részletben fizetünk, 20.100 Ft egy részlet és még külön lesz a vizsgadíj, amit most nem tudok megmondani mennyi. De ha netalántán otthagyod a sulidat én nem ajánlom neked a SZÜV-féle oktatást. ECDL-nek kiváló volt, de ez....
Nagyon édes a Timi a Mikulásos sapiban, tök jó, hogy megtűrte a fején.
A fejkörfogattal kapcsolatban szerintem sincs gond, mert akkor tényleg szólt volna az orvos. Virág szerintem nagyfejű, majd legközelebbre megnézem pontosan mekkora volt egyévesen.

Most megyek, azt hittem Virág elalszik, mert nagyon dörzsölgette a szemeit, meg nyűgike volt, de most meg óbégat a kiságyban. Tegnap annyira, de annyira rossz volt, képzeljétek el, még én is kaptam egy taslit, csak úgy csattant az orcámon. Rászóltam valamiért a kisasszonyra, és nem tetszett neki. Mindent eldobált, verekedett, bőgött, hisztizett, sem öltözködni nem akart (bár ez nem újdonság), sem a pelenkát kicserélni, azt hittem egy pillanatra, hogy megbolondulok. Mérges voltam rá, mert előtte meg itt a felsőgallai játszón voltunk egy kicsit, merthogy ilyen jó idő volt és ez volt a hála.... :cry: Kiteszem a lelkem érte, ő meg... :cry:

Látom mindenki nagyon belemerült a karácsonyi készülődésbe, nekem is kellene két kis mikulászsákocskát gyártanom, majd még rá kell beszélnem magam.

Most már tényleg eldugulok.

Sziasztok
Erzsi

hugodugo
 
 


Sziasztok!

Virágnak sok boldogságot névnapja alkalmából!!!
Kép

Ági! Holnap sétizünk?

A metroban is van kutyus 6000huf-ért. :)
angika
 
 


Sziasztok!

Angika:
Mehetünk sétizni,csak ne legyen eső.Holnap ahogy szoktunk fél 2-re megyünk értetek,jó?

Zsanett:
Vettem énis olyan zoknira való csúszásgátlós bigyót.Hát lelkesen ráragaszottam egy csomó zokniára,és át is vasaltam.Eléggé jól felpuffadt,de nekem még mindig csúszkál vele a leány :D :x .Néha olyan hangja van a zokniának mintha kopogna.Nektek is ilyen vagy én rontottam el valamit?

Ki hogy áll a karáconyi ajándékokkal?Nekem még senkinek semmi,de már megvan ki mit kap :D

Szép napot ebben a borús időben,Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok

Aranka v Edit
A Csiribiri bababizi nyitva van szombaton is?Előre is köszi



Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!


Én csak Izácskának tudom a karácsonyi ajándékát, az készen is lesz hétfőn :D
A férjemnek, meg a szüleimnek ötletem sincs, hogy mit vehetnék,vagy csinálhatnék :cry:

Lívia!

Egyszer már voltunk szombaton a csiribiriben, de pont akkor nem volt ott a csaj, megadom a számát: 06-30-286-57-80

sziasztok

Kép
smariza
 
 


Sziasztok

Aranka
Köszi a számot.És mi lesz Izabella ajándéka?Én is mindig tanácstalana vagyok ajándék ügyben,főleg Apunál szoktam gondban lenni. De majdcsak lesz valahogy.

Zsani
Én most vettem a dm-be tapadógorongos zoknit 300 ft körül volt,és magyar gyártó,és szerintem jó minőségű. Ha esetleg nem válna be az a módszer.

Ági
A rendes tapadógorongos zokeszban is tudnak csúszkálni.De Timi már sokszor direkt csúszkázik,aztán jókat mulat a dolgon(persze ha jól sül el a dolog,mert ha nem akkor aztán jön a sírás) :)

Kutyusra visszatérve,nagyon jó dolog,de múltkor már azon gondolkodtam hogy leveszem a zenét.Este mikor becsukom a szemem már akkor is ezeket a zenéket éneklem.Egyszerúen belevési magát az emberbe. :P .De mondjuk a Timi a mai napig elvan vele.Úgyhogy valamit valamiért. :D

Timi ma megkóstolta a betont. :( . Hál istennek csak az ínye vérzett az a pár foga ami van megúszta.De az orra meg a szája között keletkezett egy szép kis horzsolás. :) .Úgyhogy lehet ezért nem jönnek azok a fogacskák mert tudják hogy mire számíthatnak. :)

Na mentem ,üdv mindenkinek. Lívia

Kép
slivia
 
 


Timi kukucskál a kisházból Kép
Kép

Timi garázdálkodik a konyhában.Megnézi hogy odabent mi újság. :D
Kép Kép Kép

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Izabella hintalovat kap :D .

erre jutottunk, mert most kapott kisasztalt kis székekkel, új ( nem rácsos) kiságyat, szánkót......
lehet, hogy egy picit nagy lesz neki a ló....

üdv

Kép
smariza
 
 


Sziasztok!


Régen jártam errefele, de látom mindenki elfoglalt az ünnepekkel.
Én is készülök, a lakás már félig fel van díszítve, és még mindig gyártom a díszeket. Sajnos csak ilyenkor van időm esténként... :(

Kedden voltunk BM klubban a Cirmikéék is ott voltak. Jó volt, csak nagyon sokan voltak. Vagy csak nekem volt sok..? :( a végén már zsongott a fejem. 8)

Hugi,
utólag is Boldog Névnapot kívánunk Virágnak!!


Ági,
nem igazán jutottam oda a zoknigyártáshoz mostanában. De csúsznak a gyerkőcök csúszásgátlós zokniban is :) főleg a járólapon.. Csak kevésbé mint zokniban.. :(

Ajándékügyben zéró. Semmit sem találtam még ki... :shock:

Lívi,
köszi a zoknitippet. Holnapután megyek valószínűleg vásárolni a városban ide-oda, akkor megnézem. Igazándiból az a bajom ezekkel a csgátlós zoknikkal, hogy 23-25ben nem igazán kapok, vagy marha bénák :)
Jók a képek a Timiről. Látom ő is a konyhában garázdálkodik. :)
A Máté mindig bekapcsolja a mosogatógépet meg a sütőt, legugol és nézegeti. Mondtam már eltöröm a kezét :) :wink:

Gangi, Smariza,
hol szereztek hintalovat? Csináltattok? Én is gondoltam már rá, hogy azt kellene..

Angika,
köszi a Metrós tippet. Szerintem a hétvégén megyünk Börsre vásárolni karira, akkor beugrunk oda is. A Zoli kinyír már, hogy mit szervezkedem :) Ő nem akar menni... :) :)

Jut eszembe, van valakinek DM-es bababónusz kuponja, amin féláron lehet képet rendelni? Én nem találom az enyémet :(
Nekem van Siesta cipőhöz kedvezményem, 15%, de csak sajnos Siesta boltban lehet levásárolni. Az meg ugye nincs TB-n.
16-22 méretben. Ha valakinek kell szóljon, mert a Máténak már 23-24 es cipi kell.

ennyi.
Mentem is varrni.
Sziasztok!
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Jó reggelt!

Ági! Ok,jó nekünk a fél 2. Várunk Titeket!

Erika! Megtaláltam Vikit és szavaztam rá:)

Lívi! Tök jók a képek! Olyan kis huncut szemű Timi. Julcsi is gyakran akar pakolgatni a konyhában.
Szegény baba,jobbulást a bibire!

mi már vettünk néhány ajándékot,de még szüleimnek meg tesóimnak nem tom mit vegyünk. Julcsi kutyát kap(remélem) ,Zolti mp3 lejátszót.
Ébred végre a kincsem!

Szép napot mindenkinek!!!
angika
 
 


Sziasztok!

Zsani!
Izának nagy hintalova lesz amire rá lehet ülni, Lackónak meg én varrok egy játék hintaszarvast.

Látom én állok a legjobban ajándékügyileg, mert a közeliknek már meg is vettük még van távolabbi rokonság akiknek még dunsztom sincs miféle legyen :)
Jaaaaaa és persze apának már tudom, de még nem vettem meg vagyis szerintem a sógoromékkal fogom megvetetni.

Lívi!
A kutyának az énekeit én is kívülről fújom, de szerintem jó ha valamit akarsz énekelni akkor nem kell sokáig agyalnod, hogy mit is tudok. Nálunk pl a Lackó imádja ha énekelek ezt általában az öltözködésnél szoktam a leggyakrabban bevetni és akkor kisebb a hiszti :) (bujj, bujj zöldág...., fújja a szél a fákat... ezt lackó már mutatja is olyan édes)

Elérkezett az az idő nálunk, hogy a Lackó csak motorral akar sétálni, hát elég mókásan szoktam magam érezni amikor tolom az üres babakocsit és mellettem száguldozik a motorral. Gondoltam arra, hogy nem viszem, de annyira kell még szabályozni, mert kimenne az útra, aztán meg már megkaptam hogy az egész ltp hallja, hogy Farkasék lenn vannak. :D Szóval a babakocsi a mumus "...ha nem fogadsz szót akkor beülsz a babakocsiba és nincs motorozás" hát ez sajna elég sokszor előfordul. Kinek van valami praktikája erre az időszakra???

Legyetek jók!
Angi

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Livi:
Nekünk is vannak képeink Dorkáról ahogy épp a konyhában pakol.Ha nem felejtem el felteszem.Azt akartam kérdezni,hogy nektek is kombi ágyatok van ugye?Ha igen Timi elfér benne neked?Dorkának kb15-20cm van és kicsi lesz.Ezekben az tök jó hogy eléggé szées,de nagyon rövid.Juj szegén ypici lány bizti fájhatott neki.Gyógyuljon meg minnél elöbb.Dorkának nemhogy tetszik a kutyus,de táncol rá.Ha ül,ha áll mindig riszálja magát rá,tök édi.Tök jó csípőmozgása van,jobb mint nekem :shock:

Zsanett:
Hát ja bármit adhatok a lábára mindig csúszkálni fog,csak cipőben nem,de azt ugye ne adjak rá a laáksba...Jó nagy cipellő kell Máténak.Dorkának 18-as a siesta cipője és még kicsit nagy neki.Látom ti is mentek mindig minden felé,mi is így vagyunk vele,csak nekem szerencsém van abban hogy a férjem vevő rá :lol: Szombaton anyuval megyünk a Kikába,és otthon hagyom neki a kisleányát.Kiváncsi vagyok hogy fogja bírni egyedül :lol: :lol:

Én már tudom kinek mit veszek karira ,listra van írva nehogy elfelejtsem,de még senkinek semmit nem vettem meg.Egyedül apunak nemtom mi leygen neki soha nem tom mi kell.Kamionos,és ugye megvesz megának mindent ami kell...Nehéz eset. :lol:

Ti gyerköceitek is átmentek mormotába??Dorka már egy hete 16-17 órákat alszik naponta.Délután én keltem fel mindig hogy má elég legyen,mert nem lesz alvás este,de 9-kor simán elalszik :D

Na megyek lassan már ébrednie kéne....
Ági Kép
kis kiváncsi
Kép
igazi kiscsaj
Kép

Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!


Mostanában keveset netezek, nincs rá időm. De találtam valamit, karácsonyra hátha érdekel valakit, és nem ismeritek:

www.fakopancs.com

Fajátékok, NAGYON JÓK!

Jó nézelődést!


Rena

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok!

Az iwiwen kalandoztam épp az előbb és találtam egy kis elfoglaltságot, igaz hogy alvásidő alatt kezdődik, de hátha hamarabb ébrednek.
MALVIN NAP - ingyenes játszóház kicsiknek-nagyoknak
Feladva november 16., 08:59

"Közeleg a karácsony"

Program:
14 órától játék csere-bere a játékpiacon
14-15.30 órakor játszóház
15.45 órakor ügyességi játék
16.15 órakor mesemozi
16.30 órakor rajzkiállítás megnyitása
16.45 tombolasorsolás

A belépés díjtalan, tombola 100 Ft.

A játszóházban készíthetsz karácsonyi lámpást, karácsonyfadíszt, kísérő kártyát, apró dobozt, méhviaszból ünnepi gyertyát és festhetsz karácsonyi gipszfigurát.
Közreműködnek a Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálat munkatársai.

Sok szeretettel várunk mindenkit, kicsiket és nagyokat egyaránt!

Esemény kezdete
december 16., 14:00
Találkozóhely
A Közművelődés Háza
Web
http://www.kozmuvelodeshaza.hu
Település
Tatabánya 2800 Szent Borbála tér 1.

Ági!
Lackó is álomszuszi lett, lehet hogy az idő miatt én meg kezdtem örülni hogy csak jóra fordul a helyzetünk :(

Puszi
Angi

Kép
Kép
gangi
 
 


Erika!

Meg tudnád adni nekem azt a weboldalt ahol naptárt lehet készíteni, úgy emlékszem hogy te adtad meg tavaly, ha nem akkor ha valaki tud ilyet kérem ossza meg velem.

Előre is kösziiiiii

Kép
Kép
gangi
 
 


Angi!

Bár nem engem kérdeztél, de Erikáék maguknak csinálták tavaly, én csináltattam ajándékba a nagyszülőknek.

www.grafineria.com itt 2500 Ft. körül vannak a naptárak, magadnak szerkesztheted, tavaly itt csináltattuk, jó lett a minősége, csak nekem most az nem tetszik, hogy fehér az alapja.

Van egy másik is:

www.foto.hu Itt 4000.- de szebb a naptár háttere. Viszont nem tehetsz be csak 13 képet.

Rena

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok.
Szeretném a segítségeteket kérni. Mit tudtok az új tatabányai főorvosróla Molnár Mihályról. Nem tudom eldönteni hogy a Rókainál maradjak vagy a Molnárhoz jöjjek át. Kisbabát szertnénk és a terhességemet a jobb kórházban és a jobb dokival szertném végigcsinálni.
Köszönöm.
nagyedinakave
 
 


Reni!

Köszönöm szépen az oldalakat, de ez nekem egy kicsit drága én is magam szeretném csinálni úgy hogy minden ajándékozott család kapjon, szóval nekem pont a program kéne (naptárkészítő program)
Tavaly is úgy örültek, mert egyedileg készített hűtőmágnest kaptak a családok :) ha valakit érdekel, hogy hogy akkor szóljon leírom, nagyon olcsó :)

Edina!
Nekem most 2 ismerősöm is volt/van benn a kórházban csupa jót mondtak a főorvosról pl. hogy mindenkivel nagyon kedves, odafigyel mindenre. Szóval szerintem jó döntés lenne, habár én a Rókait nem ismerem :)

Mindenkinek kellemes hétvégét!
Angi

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Nagyedinakave!
Én nem ismerem az új tatabányai dokit! Én a Rókaynál szültem 2005. márciusában! nagyon meg voltam elégedve Vele is és a szűlésznőkkel is! Ha Nála szülsz külön szobába tesznek ahol max 3-n vagytok!
Én tudom ajánlani!

Mindenkinek jó hétvégét!
Moni

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Sziasztok!


Erika,
az elfelejtettem mondani, hogy nekem is van egy albumom üvegfestéses mintával, ha kell szívesen kölcsönadom, azt hiszem én már befejeztem erre az évre.
Elég volt belőleg :).
Van benne karácsonyi,mesefigurás, tájképes sablon is.

Gangi,
a naptárral kapcsolatban mi már tavaly futottunk ezzel 1-2 kört. Állítólag kevés ilyen progi van, és szinte lehetetlen beszerezni. Nekünk aztán lett tavaly naptárunk, igaz kesze-kusza úton-módon.
Javaslom, hogy ha van egy mondjuk excel-es alapod (nekem van pld micimackós) akkor azt csak át kell dolgozni és kész a naptár!
Talán ez a leggyorsabb és legolcsóbb.
Hogyan varrod a szarvast? Van sablonod?

Ági,
nagyon aranyos a Dorka, ahogy garázdálkodik. :)
Szép a konyhátok. Feltehetek egy gyakorlatias kérdést?
Ti mivel tisztítjátok a kerámialapot? Nekem egyszerűen semmi sem jön be, már elég sokat kipróbáltam..

Edina,
én nem ismerem egyik dokit sem :(. Sok szerencsét!


Máté fiam is betaknyosodott... :( és keveset alszik :roll: .
Remléjük hamar elmúlik! :wink:

Jó hétvégét mindenkinek!
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!


Mi is megvagyunk ám,csak Viki hételején kicsit náthás volt,de már kutya baja szerencsére.
Virágnak is elkészültem a takaró-párna szettjével,majd teszek fel képet róla,de majd miután már megkapták Hugiék,nem akarom a meglepit elrontani :wink:

Edina
üdv köztünk!Mesélj kicsit magadról,hol laksz,első baba,mivel foglalkozol,hány éves vagy?
Engem Erikának hívnak,Viktória Lili a kislányom,aki 20 hónapos és én a Pazár Dánielnél szültem.
A Bánhidai ltp-en lakunk.

Ági,Lívia
gratula a csajoknak a fogakhoz!Édesek a csajok a képeken!A konyháitok is nagyon jól néznek ki!
Timi meggyógyúlt már a náthából?
Vikinek is vannak ilyen seggbebújós időszakjai,sajnos,de majd Dorka is kinővi egyszer :wink:

Ari
Iza milyen hintalovat kap?Hol és mennyiért vettétek?
Vikinek is július óta jönnek a szemfogai,már ott tartunk,hogy mind a 4 utolérte egymást és látszanak a hegyeik :P

Vnora
nem tudom,hogy szoktál-e minket azért olvasgatni,ha már írni nem igazán írsz,Dorkának nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Kép Kép Kép

Gangi
a tavalyi naptárunkat a férjemmel együtt csináltuk,azt hiszem a Renitől kaptunk egy naptár alapot,erre pedig a képeket megszerkesztettük,jobban mondva bekereteztük az innen letöltött programmal,aztán már csak össze kellett a két dolgot illeszteni :lol:
Íme:
http://www.frameshow.com/index.php
Engem érdekelne az a hűtőmágnes dolog :P

Hugi,EDit,Cirmike,Máguska merre vagytok? :D

Szép hétvégét mindenkinek,sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Naptárügyben:
Mi a nyomdában készítünk saját fotós naptárat:
A/4-es méretben 2 fotóval, amiből az egyik az A/4 2/3-át foglalja el, alá egy pici kockában még egy, és alul kis részben névnapos naptár. Ez 1 hónap-1 lapból áll. Erre közeli kép kell, olyan majdnem csak az arc inkább, az néz ki jól Az háttér színt meg lehet választani.
1800 Ft/db

A/3-as (dupla akkora mint az A/4), itt egy lap 2 hónap, tehát 2-szer 6 kép kell, inkább az álló jó. Háttér színt itt is választhatsz.
Ez is 1800 Ft. Szintén névnapos a naptár rész. Erre nem muszály közeli kép.

Mindkettő vidám stílusú, virágokkal tarkított, spirálozott, hátul akasztóval!

Ha valakinek kell, akkor eredeti méretben kellenének a képek, USB-n, vagy CD-n.

Zsani:
nekem kerámialapos tűzhelyem van, én Dr. Beckmann-nal tisztítom, vagy ha épp nincs otthon (elég drága 800 fölött van), akkor ecettel is tök jól lehet, csak büdi, vagy a Cillit Banggel is spréztem már be, kicsit rajta hagytam, utána suvickoltam le.

Bocsi, most többet nem tudok írni, anyuéknál vagyunk, férjem otthon alszik, éjjeles volt.
Mindenkinek minden jót.

lola77
 
 


Sziasztok

Angi
Naptár ügyben én még a dm-ben láttam hírdetést hogy 1400 ft-ért lehet ott most naptárt rendelni.Azt ne kérdezd milyet,de a neten utána lehet nézni.
A hűtőmágnes engem is érdekelne. :)

Zsani
Én is azzal szoktam tisztítani amit a Lola írt.Meg ha nagyon durva a szennyeződés akkor van ilyen kerámialapra való penge,amivel szépen fel lehet kaparni.Annak idelyén ehhez a tisztítószerhez adták,meg mi kaptunk a tűzhelyhez is.

Edina
Én mindkét dokit jónak hallottam.A Rókait én sem ismerem.A Molnár meg szerintem túl közvetlen.Aranyos meg minden,de szerintem egy nőgyógyász ne legyen ilyen közvetlen.Én egyébként a Varjúnál szültem,vele maximálisan meg vagyok elégedve,de a Pazárt is tudnám ajánlani,ő mondjuk uh-z is a rendelőben,a Varjú nem.


Timinek véleményem szerint a foga miatt volt orrfolyása,mert mióta kibújt,mintha elvágták volna.Most viszon a változatosság kedvéért a párja fog következni,mert általában 2 hét késéssel jön a párja,és már dörzsölgeti is rendesen.
Úgyhogy hétfőn megyünk a Máltaira előreláthatóan.

Aranka
A ló engem is érdekelne,hoggy hol mennyi,milyen.Köszi

Most mentem Üdv mindenkinek Lívia

Ja és a Timi is mormota,(de ezt azért lekopogom),ma fél 9-kor kelt.Nála ez rekord,és este fél 9 kor aludt el.

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem írta, mert sűrű most a programunk.

Angi:
Naptár ügyben: én évek óta saját magam csinálom a naptárakat a családom részére. Az egyik nagyon jó program: a Microsoft Office Publisher 2003-as , melyben naptáron kívül különbözö képeslapokat, meghívókat és 1000-nyi más dolgot lehet készíteni. Fel semlehet sorolni.
A másik program nevét most nem tudom, de estére lehet, hogy megtalálom, Az ugyan nem magyar de nagyon könnyű haszálni.
Idén is 8 különböző naptrá készül a család részére.300-ft-ért a Kiliánon szépen lefűzik, és mivel én A5-ös méretben szoktam készíteni egy lap 15 ft-ba kerül. Vagyis 510 Ft+ a kinyomtatás. Sárberekben nyílt egy bolt, ahol kicsit olcsóbban újra lehet tőltetni a tintapatronokat.
Estére megpróbálom a második programot megtalálni. Ezt cd-n át is tudom adni. Ha meg 2003 office van akkor azon meg lehet találni az első programot.

Jó sokat írtam, el is dugulok.
További szép napot

Üdv. Anita

Kép
cs.anita
 
 


Ja azt elfelejtettem, hogy engem is érdekelne a hűtőmágnes készítése. :lol:

Üdv. Anita

Kép
cs.anita
 
 


Sziasztok!

csak gyors leíroma hűtőmágnest, ami csak annyi hogy összegyűjtöttem bébiételes kupakokat annak a belsejébe került a kép (mélyedéses része) a hátuljára ami egyenes odaragasztottunk lapmágnest amit lehet kapni papír írószerben vagy a hobby boltok egyikében. Először kinyomtattam a képet és szalvétatechnikával próbáltam rárakni a baj csak ott volt hogy amikor a tetejét ragasztóztam elmosódott a kép :( úgyhogy mi előhívattuk a képet és azt vágtuk formára. Az egész család oda volt érte :)

Ja és persze köszönöm a naptárkészítéses ötleteket. Anita, ha ezek nem válnak be lehet élni fogok a lehetőséggel és elkérem a progit :)
Lola!
Az általam elkészített naptárt is lehet nálatok nyomtatatni? Ha igen mennyiért? előre is köszönöm :)

Angi

Kép
Kép
gangi
 
 


Gangi!

Igen, lehet. 200 Ft/A/3 oldal (ez az A/4 duplája). Ebből ugye 6 oldal van (1.200).
Ha A/4-ben csinálod meg, akkor az A/3-ra természetesen 2 db fér.

Így jön ki a teljes naptár ár: 6-szor 200=1.200 Ft + spirál+hátlap+akasztó+szerkesztési, kötészeti díj, össz. 600 Ft! Így lesz 1800!

Ha csak nyomtatni akarsz azt emailbe is küldheted a már megszerkesztett képeket, de akkor jpeg formátumban kell, az nem esik szét!

lola77
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is, hál istennek Virág nem beteg, csak én vagyok mindig elhavazva. Virág mostanában nagyon rossz, verekedik, dobálja a játékait, őrjöng, meg hasonló dolgokat művel. Általában akkor üt, ha valamiért rászólok, amit éppen nem akar abbahagyni, egyszer pl. akkorát kaptam az arcomra, hogy csak úgy csattant :cry: Lassan kezdek aggódni gyereknevelés ügyben.
De persze örömet is tud szerezni a kiscsaj, sokszor nagyon édes dolgokat művel.

Házikót is csinálgatjuk, sajnos a legalsó szinten felejtettem a fényképezőt, úgyhogy képet majd legközelebb rakok fel róla. Készen van a konyhabútor, már csak a fiókok aljának kell megvenni a pozdorjalapot, meg pontosan be kell lőni a szekrényeket, mert még nincsenek teljesen meghúzva. Ahhoz képest, hogy a párom csinálta nagyon meg vagyok vele elégedve. Persze vannak benne hibák, de nem egetrengetőek. Az előszobában is fent vannak az ajtók (egy kivételével, mert 6 db helyett csak 5 volt a boltban), azt is lehet lefesteni. A szobaajtóknak tegnap vettük meg a színt (terrakotta selyem-matt), háááááát...... mondjuk úgy, hogy egyenlőre nem tetszik. Nagyon nem tetszik. Apósom el van tőle ájulva, hogy milyen jól néz ki, de szerintem nagyon rikító és nem is matt, hanem fényes. Párom szerint még be fog mattulni, amit nagyon ajánlok neki.
Már nagyon várom, hogy költözzünk, csak sajnos Szabinak most megint vidéki munkája van, Esztergomba ingázik minden nap, 6 előtt még sohasem jött haza, utána meg a műhelybe is, az autókhoz. Sajnos most ez van, de hát kérem, aki ilyen nagy kölcsönt vállalt be...

RENA:
Néztem az oldalt a játékokról, szerintem is nagyon jók vannak rajta. Kár, hogy Tatabányán nem tudok ilyen boltról, bár már itt is sokféle játékot lehet kapni.

Látom az egész babanet naptárláz tört ki :lol: , én is szerettem volna, de Szabinak abszolút nem jön be a dolog. Érdekes, hogy sokszor milyen ellentétes a véleményünk a dolgokról. Egyébként a Rossmannban és a DM-ben is láttam hirdetést naptárkészítésre.

Hirtelen még nem is tudom mit írjak, talán ennyit végszónak:

Hegyen, völgyön mély a hó -
lassan lépked Télapó.
Ősz szakállán dér rezeg,
Messzi földről érkezett.
Kampós botja imbolyog -
Puttonyába mit hozott?
Mindenféle földi jót:
Dundi diót, mogyorót.
Lassan lépked, mély a hó -
Siess jobban, Télapó!

Sziasztok, Hugi

hugodugo
 
 


Sziasztok lányok!

Remélem, néhányan emlékeztek még rám. Melinda vagyok (régről), az előző felhasználó nevem oslany volt.
Kénytelen voltam újra regisztrálni, mivel régóta nem volt net-ünk, és törlődött az előző e-mail címem, így elveszett az előző reg.-em, vagyis nem emlékeztem a jelszavamra. :oops:
Nagyon hiányoztatok ám, és sokat gondoltam Rátok, hogy mennyit nőhettek a gyerkőcök.
Előre szólok, hogy megint csak annyira "rendszeresen" tudok majd írni, mint az elején.
Kicsit beleolvastam az előző hozzászólásokba, és remélem már mindenki meggyógyult, aki beteg volt.

Kellemes hétvégét mindenkinek!


Sziasztok!
Melinda
r.meli
 
 


Sziasztok!


Remélem,hogy mindenkinek jól telt a hétvégéje és nem lett több a betegek száma csak kevesebb :lol:
Mi a férjem munkahelyén voltunk ma mikulásünepségen,nagyon jó volt,Vikinek is nagyon tetszett,sokszor tátott szájjal nézte a műsort vagy nagyokat nevetett :lol:
Én meg fényképeztem 1000-rel :P
Jobb volt mint tavaly,legalábbis nekem most jobban tetszett.

Kedden a családsegítő szolgálat babaklubjába is ellátogat a Mikulás!!!!!!!!!
Aki tud,jöjjön!!!!!!!!!Persze nem árt időben ott lenni,bár így is sokan leszünk tuti.

Irigylem azokat az anyukűkat akiknek mormota a gyereke,nálunk sajnos nem így van :cry: tegnap este 23-kor még Viki fent volt :cry:
Azt mondjuk tudni kell,hogy reggelente 8-9-kor kel,13-kor ebéd aztán max.2 mire elalszik,tegnap anyuéknál voltunk és 13.45-16.30-ig aludtunk egy jót :P
De a héten az éjjelek katasztrófálisak voltak! :evil:
Kedd éjjel 23-reggel 6-ig Viki óránként felsírt mintha egy ébresztőóra lett volna benne :cry:
Aztán a többi éjjel is 1-2-3-szor felsírt,de mint tegnap kiderült kibújt a bal alsó szemfoga!Így már 13 fogacskája van :P
Úton van a többi szemfog is,mert a keze sokszor a szájában van,így lesz még pár álmatlan éjjelünk úgy látom.......

Anita
engem is érdekelne a program :wink:

Hugi
nagyon édes a versike,honnan van,vagy te írtad?
Kedden akkor remélem,hogy talizunk a kluban a takarókat meg elvisszük nektek.

Meli
jaj ,dejó hogy újra itt vagy!!!!!!!!!!!!!!!
Hogy vagytok?Kiderült már a kistesó neme?Nevekkel hogy álltok?
Bocs,hogy múltkor a tali ügyben későn szólltam :oops:
cseriviola@citromail.hu,te e-mail címed?
Érdekelnének az esküvői képetek meg persze családi........
tudod,hogy én ilyen fénykép bolond vagyok :P
DE a többieket is érdekelné szerintem......,köszi!

lassan eldugulok,jöjjenek a mai képek:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép


Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Még egy kicsit jövök közétek,van még pár képem,amit meg szeretnék veletek osztani,ugye nem baj? :wink:
Viki és Virág hajcsattot válogat
Kép
Viki talált magának mesemondót :lol:
Kép
Viki és Virág a két barátnő
Kép
Lali papáéknál már járt a mikulás,ezt hozta Vikinek
Kép
Kicsit nagy ez a papucs,de engem ez vonz :P
Kép
Egyél babám,egyél,helyettem is :wink:
Kép
Kata nagynénémmel
Kép
Két baba :D
Kép
Fekete Párduccal,csak a fogai hiányoznak
Kép
Kalapos hölgy
Kép
Segítek Kati mamának vinni a névnapi ajándékomat :lol:
Kép
A kedvenc könyvemet mesélem éppen
Kép
Virág repüüül!!!!!!!!
Kép
Viki a játék dobozában
Kép
Két kiscsaj kis dobozban is elfér :lol:
Kép
Viki pizsiben pózol :lol:
Kép


Mára ennyi belőlünk :lol:
Puszi:ERika és Viki Lili

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy a Ferencz dokinak hol van magánrendelése?

Köszi
Zsani
Vendég
 


Sziasztok!

Ilyen a hintaló, amit vettünk.
http://www.takivino.hu/hintalo/

Zsani!
Miért léptél ki az MSN-ből? Ferencz dokinak a kórházban van magánrendelése, de készül az új rendelője a franciaablakos háznál. Az első lépcsőházban, az egyik földszinten. De lehet, hogy már átment oda. Van bejelentkezős száma, ezt az asszisztense veszi fel: 06-30-62-02-663, a dokié pedig: 06-30-21-66-509.

sziasztok

Kép
smariza
 
 


Sziasztok

Aranka megadod az msn címed? Valszínű csinálok magamnak én is egyet ha mégsem akkor a Viliével foglak felvenni.Ne ilyedj meg. :D

Ági
Múltkor kérdezted hog y kombi ágyunk van e.Nem kombi az ágyunk és hál istennek elég nagy,bár Timi így is megtalálja a legkisebb fekvőfelületet.Azt láttam múltkori képen hogy a ti ágyatok nagyon pici.

Hát most csak ennyire futotta
Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Livi:
Akkor jó hogy nem kombi,hát miénk tényleg eléggé kicsi,de nem tudom hogy kibírja e addig amíg nem lehet kiságyba rakni.Jó lenne,ha nem nőne gyorsan :lol:

Zsanett:
Kérdezted mivel tiszitom a tűzhelyem.Hát én a tescóban szoktam venni Vitro Clen nevű oldatot.Eléggé húzós az ára,olyan 700ft körüli,de nekem nagyon bevált.

Erika:
Viki nem félt a télapótol?Jók a képek nagyon.Virág nagyon magasba repült a hintában :lol: Anyuéknál jövőhéten lesz mikulás buli,kiváncsi vagyok Dorka mit szól hozzá.

Angika:
A héten neked mikor jó a séti?Én holnap megyek uh-ra a többi nap eddig jó.

Hugi:
Múltkor írtad,hogy nem lehet bírni Virággal.Én teljesen megértelek amiket írtál.2 napja Dork is meghibbant.Szombaton egyedül hagytam az apjával,délelöttre,és azóta tiszta lökött a kiscsaj.Állítólag nagyon jól elvoltak,de azóta még jobban anyás lett,mint volt.Virággal hogy bírsz azóta?Mikor költöztök?


Egy olyant szeretnék kérdezni hogy Dorka felső fogai kicsit sárgák.Ezzel lehet valamit csinálni?Vagy ez már ilyen marad?Evés után mindig letörlöm neki.Néha rágcsálja is a fogkeféjt.mitől lehet ez?

Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!


Erika,
nagyon tutik a képek megint :). Tényleg jó lehetet a Mikulás ünnepség, úgy hallottam mindig szuper ott. Az anyósom is ott dolgozik, de szerintem unokákat nem lehet vinni :(..
Nekem is be kell mennem a munkahelyemre a mikicsomagért, de ünnepség nuku... :(
A Virágot jól meglökték, jézusom :shock: :D

Köszi mindenkinek a jótanácsokat a tűzhelytisztító ügyében, én is eddig Vitroclean-t használtam (a cégem csinálja :)) csak elfogyott a repi, és azóta nem találtam jót. :D Amúgy nem csinálok nagy koszt!! :wink:

Hétvégén voltunk fent Börsön, háááát jó sokan voltak mindenhol, jól elfáradtunk, kutya sehol.. :( már lassan feladom, majd kap januárban, ha lesz. Sehol sem láttunk.. ha láttok valahol szóljatok lécci!

Holanp szerintem megyünk klubbozni, ha a Mátém OK lesz.
Felteszem egy képet Matyimról, ugye milyen isteni teste van? :D :D
Kép


na jól teliszórtam vigyorgó fejekkel az írásom
jó éjt
sziasztok
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

ERIKA:
A versikét úgy kaptam e-mailben, szerintem is aranyos.
Nagyon jók a képek, Vikit teljesen rabul ejtették a fények, meg a Mikulás.

ÁGI:
Virágot próbálom már az elején leállítani, mert félek, hogy a végén elkanászkodik nagyon. Mostanában is próbálkozik, de az a bizonyos nap, amikor írtam, kiborító volt. Sőt, most látom, hogy az unokatesója (5 éves múlt) milyen szemtelen és feleselős lett, pedig egy nagyon szeretnivaló kisfiú volt, még jobban félek magától a neveléstől, de próbálok következetes lenni és próbálok úrrá lenni a hangulatváltozásaimon, hogy ne rajta töltsem ki azt, ha valami gond van, és mindig nyugodt és higgadt maradni, de néha nehéz.
Már egész jól állunk a házzal, persze megint lent felejtettem a fényképezőgépet, már tényleg nem sok van hátra, a héten már a takarításé, cipekedésé lesz a főszerep, nagyon remélem hogy a jövő héten, de legkésőbb karácsonyig sikerül odamennünk. Félek is ettől, mert azért itt mégis sokan voltunk, ha pl. csak a fürdővizet kellett bekészítenem vagy hivatalos telefont elintéznem, vagy leszaladnom a postára, amikor alszik, nyugodtan megtehettem, mert itt volt anyós (ha éppen szabadnapos volt, vagy éjszakás, vagy ilyesmi), meg délután jöttek haza a többiek, kicsit hanyagolva voltam, bár az sem mindig jellemző, sokszor úgy csüng rajtam, mint egy kismajom. Ott fent meg aztán teljesen magamra leszek utalva. Most egy-két anyuka biztos hülyének néz, mert nagyon sokan csinálják ezt egyedül az elejétől fogva, de hát könnyű megszokni a jót. Remélem azért én is belerázódok majd.

Egyébként a Virág két első foga közül az egyik szintén sárga, szerintem majd felhívom a doktornőt, vagy a védőnőt, hogy mitől lehet.

Na most már eldugulok, majd a héten még teszek fel képet a házról is, meg a karácsonyi dekorációimról is. Remélem holnap eljutunk a Mikulás ünnepségre, mert sajnos több lehetősége nem lesz Virágnak, hogy találkozzon vele, nekem a cégem nem tart, férjem pedig vállalkozó.

Jók legyetek, jó éjszakát mindenkinek!

Sziasztok, Erzsi, Hugi kinek melyik tetszik jobban

hugodugo
 
 


Sziasztok

Na voltunk ma a családsegítőbe, jött is a Mikulás.Hát...Gyerkőcök 80 %- elsírta magát. Mondjuk nem volt a télapó valami sármos az tény :) .Remélem a többi télapót jobban fogja viselni a Timi. Baromi sokan voltak, és Timi ismét kapott egy jókorát a Majától. :( úgyhogy Erikáék után mi is elmentünk.Timi a ház előtt 2 perccel aludt el.Kicsit bírhatta volna még. :) Képeket majd rakok fel csak lemerültek az elemeink,így majd este valószínű.

Hugi nagyon jó karácsonyi díszt csinál,ajánlom mindenkinek,gyerekbarát :D ,ezt tuti nem fogják eltörni. Asszem én is fogok ilyeneket kreálni,csak jussak el odáig.

Na most mentem üdv mindenkinek Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Köszi Erika, hogy észrevettél! :lol:
Most csak villámlátogatásra jöttem ide főzés közben. Voltam ma a TESCO-ban vásárolgatni, de borzasztó volt ez a rengeteg ember, és mindenki megy, mint a birkák. Szóval nem is nézelődtem, csak oda mentem, ahol vásárolnom kellett.
Köszi, velünk minden ok, a baba nemét még nem tudjuk, holnap megyek uh-ra, talán akkor kiderül.
A babatali miatt egyáltalán nem haragszom (mámint, hogy előző nap szóltál), mivel ha előbb tudsz, sajna akkor sem tudtunk volna menni, mert intézni kellett a házzal kapcsiban a hitelt, és tali napon pont közjegyőhöz kellett mennünk. Amúgy Gergő bölcsis, úgyhogy de.-nem is tudtam volna magammal vinni. Imád bölcsibe járni, ha rajta múlna, még szombaton, és vasárnap is menne. :lol:
Holnap megy hozzájuk a Miki, kíváncsi vagyok, mit fog mesélni. Szerintem én jobban várom, mint ő. Persze én is készültem itthon, mikulászsákkal, meg miki csomagokkal, na meg persze a lakásdíszítéssel is.
A képekkel kapcsolatban mindjárt megpróbálok ide feltenni egy esküvőit, mert családi képeink nincsenek gépen. A mail-edre küldök majd még párat (nem akarom a többieket ezzel untatni), és akkor már meg is lesz az én mail-címem.
Nagyon édesek a képek Vikiről, nagyon nagyot nőtt, és igazi kiscsajszi lett. :D
Látom a fényképek, és a fényképezés még mindig "mániád" (nem sértésnek szánom, csak örülök, hogy nem változtál ebben). :lol:

Most megyek, kavarintok egyet az ebéden, de előtte még igyekszem egy képet feltenni.


Nagyon kellemes napot mindenkinek!



Sziasztok
Melinda


Ez a képes dolog nem akar összejönni, már vagy 10 perce próbálkozom, de azt írja, hogy hiba történt. Na, majd legközelebb...
r.meli
 
 


Sziasztok!

Felvettem a ma Mikulás-ünnepségen készült képeket:
http://enerzsi.kotra.hu/index.php?album ... dsegitoben
itt találjátok.

Most sajnos nincs több időm írni, mert a Virág idáig a babakocsiban aludt, de csörgött a telefon, így felébredt, most ebédelünk, aztán játszunk egy kicsit és remélem elalszik utána még egy kicsit.

Tettem még fel a házról is újabb képeket:
http://enerzsi.kotra.hu/index.php?album=12_hazikonk

és karácsonyi díszek is vannak már:
http://enerzsi.kotra.hu/index.php?album=szobadiszites

hugodugo
 
 


MELINDA:
Bár én nem ismerlek téged, de szerintem nyugodtan felteheted ide a képeket, én is kivácsni vagyok rátok:-)

Sziasztok!
Hugi

hugodugo
 
 


Sziasztok!

Mi is voltunk a klubban,csak most értem ide a géphez,hogy feltegyem a képeket róla,kicsit bealudtam a csajszimmal :P
Viki és Virág játszik
Kép
Máté,alkalomhoz illő partedliben :lol:
Kép
Megérkezett a Mikulás,Virág csodálkozva figyeli
Kép
Mikulás és segítői
Kép
Virág anyukája öléből figyeli az eseményeket

Kép
Hugi két "lánya"


Kép

ha nem adnak,akkor majd én veszek :P
Kép
Virágot megajándékozza a Mikulás
Kép
Mikulás gyerekseregben
Kép
Viki betömte a szaloncukrát :P
Kép
Máté van soron
Kép
Virág barátkozik
Kép
Hugi és Virág
Kép
Anya.segíts!!!!!!!!!!
Kép
Timi ,Máté éhes :wink:
Kép
Motoros csajok :P
Kép
Zsanett és Máté
Kép

Bocs,hogy csak ilyen kis méretben tettem fel,csak nem akartam sok helyet foglalni a képeimmel.

Ma voltunk a doktornőnél,Vikinek a rekedtsége a sírástól vagy a kiabálástól lehet,mert amúgy nincs semmi a torkában szerencsére.

Pénteken babaklub lesz dózsakertben idén az utolsó!!!!!!!!

Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?