Új privát üzeneted érkezett!

Vuka, asszem félreérthetően fogalmaztam. Szóval én is láttam már dm-et belülről, csak azt nem tudtam, mi mindent érdemes még ott bevásárolni, mert mi a baba meg piperedolgokat a hyperekben szoktuk beszerezni ha már úgyis muszáj odamenni.... ja, és kupon! Én azt hittem ezek a pontgyűjtő füzetek évesek.... vagy ez a 15% más, mint amiről én beszélek?

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors info, nem tudom, érdekel-e egyáltalán valakit:
Tegnap este voltunk az Europarkban az Intersparban, s volt ott FP tanuló szék 12 eFt-ért, azt hiszem, ez jó ár. Volt ott még egy jópofa labda is a bébijátékok között, volt rajta egy csomó gomb, ami mindenféle hangot ad ki, s ezen kívül a labda cikkcakkvonalban magátóll gurul, ötezervalamennyi forinttért, nekem nagyon tetszett.

Van új szerződésünk, jövő csütörtökön jönnek a kábelesek bekötni a netet, addig modemezek.

Kormi

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Cool,
DM: 1000 Ft-onként kapsz 1 pontot, amit beragasztasz a pontgyűjtő füzetbe. 10 pont után kuponfüzet, 15 pont után 15% kedvezmény jár. 15 pontnál betelik a pontgyűjtő, kezdhetsz újba ragasztgatni. Van még a Bababónusz, ami szintén DM-es. Itt küldenek kuponfüzetet, amiben nagyon jó dolgok vannak, pl. jumbo pack pelusok 500 Ft kedvezménnyel, meg ajándékok, egyebek. Küldtek azóta még 3 db kupont, amit okt., nov., dec.-ben lehet levásárolni, és 1 db általad kiválasztott terméket 50%-kal olcsóbban vehetsz meg. Ez nálam mindig 1 cs pelus :lol: Látod-látod, ha nem élnél kuponmentes életet, akkor Te is spórolhatnál imigyen :lol: :lol: :lol:

Sajtiné,
egyik kedvenc filmem, a Rémálom az Elm utcában :wink: Komolyan, még ált. iskolás koromban láttam először... Azóta odavagyok érte. Persze most már nem fosok Freddytől, de anno... Láttad már a Freddys pólómat?

Kép
mancs
 
 

 
 

Vuka, tyű, így belelendült Petra a kajába. :) A szopi nálunk is hasonlóan alakul. Boldog 10.-et.

Én ma kaptam meg a DM-es bababónusz füzetet, szerintem elég jó ajánlatok vannak benne. :wink:

Nem is dicsekedtem még, hogy a fiam is belehúzott a súlygyarapodásba, de csak olyan Benyófisan. Egy hónap alatt majdnem fél kiló, szóval már 7700 g. :oops: Jóvanna, nála ez már nagy szó! :wink:

Ma bolognai spagettit :wink: főztem neki: vettem tönkölybúza tésztát (tojás nélküli), megfőztem vele a csirkét, fűszert (kakukkfű, petrezselyem), leforráztam a paradicsomot, kimagoztam, és a végén azzal is összefőztem, iszonyú fincsi lett, tényleg, mint egy spagetti, csak ez babásítva van. :wink:

És joghurtot is adtam neki már tegnap, gyümivel, meg babamüzlivel, imádta. Szuper örülök. :P

Natasa, nagyon aranyos Szonja, remélem jövő héten összeereszthetjük őket végre.

Vanília, hááát, nem irigyellek, hajrá-hajrá.

Cool, meg sem hallottam, amit a nevem mögé írtál (már hogy el sem olvastam....) :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Még nem haláloztam el :D Sőt úgy tűnik, az újpesti doki terápiája mégiscsak kezd hatni, úgyhogy úgy döntöttem, hogy mégsem megyek el uh-ra. Még hétfőig szedem a gyógyszereket aztán meglátjuk. Csak nagyon félek, hgoy elapad a tejem.

Gergőnek visszatért a fosija, pedig már olyan szépen kikúráltam a pelenkadermatitisből, még büszke is voltam, hogy doki nélkül megoldottam. Én kutyultam mindenféle kencéket össze, ez volt a gyógymód.

Coolasa:
lehetett ilyen babás regisztrációt végezni a DM-el, küldtek ajándékkuponokat, amibe többek között volt 2 db C und A 50%-os vásárlási utalvány, most pedig nem régiben a postán érkezett egy másik utalvány, ami október-november hónapban egy-egy alkalommal egy tetszőlegesen választható terméket ugyancsak féláron vehetsz meg. Ez jó alkalom pelusvásárlásra. Mi legalábbis arra használjuk. De nekünk is menni kell, mert eddig elmulasztottuk.

Képzeljétek van ajtónk a fsz-i wc-n és a kamrán. Juhhhhéééééé!!!!

Vuka:
ti nagyon ügyesek vagytok, főleg hgoy ez a gyönyörű leányzó így kajál. azért ugye, ha túlnőtök minket (mint mindenki) Petrának nem fog derogálni, ugye, ha egy minimanó udvarol?
Bár ahogy így nézem, szerintem Noki is túlnő hamarosan minket még súlyban is, nemcsak centiben.

Ilba:
az én hisztérika gyerekem még soha 1x sem bőgött a dokinál. Még a vályút is imádja :evil: Bár inkább bőgne az orvosnál és máshol nem. Pl. tegnap nem engedte, hogy a gardróbszekrényesnél töltsünk el hosszabb időt, úgyhogy félig van kész az árajánlatunk :?
Vendég
 


Eszti,
úúúúúúú... ez iszonyú jól hangzik! Mármint a babaspagetti :wink:

Tücsi,
jobbulást Nektek! Nagyon drukkolok, hogy minden jól alakuljon! :wink:

Kép
mancs
 
 


Köszönöm a dmes tájékoztatást, minden világos. (Asszem. De ha mégsem, akkor majd újból kérdezek, jóóóóó? :wink: )

Eszti, dehát kellett valami informatívat is írni Vuka összefoglalójába a többiek jujjj-a mellé. És hát persze hogy a könyv..... apropó, könyv. ..... Akkor te MÉGISCSAK elolvastad a zárójeles részt is! Azannya. :wink:

Tücsi, mi leszünk a reménysugarad, ugyanis Noki a hétfői mérésen 57 cm és.... 6,4 kg. És ez is növekedés az 1 hónappal ezelőtti 6.1hez képest...

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool, látod-látod! :)

Tücsi, és mivel kúrál az újpesti? Én azé megnézetném, hogy mi van odabent - ha már nem mész a sógornőmhöz :wink: Tudom még ajánlani apukám rendelését Szolnokon, és Tiszaföldváron (ő legalább nőgyógyi) :lol:

Mancs, és pont olyan fini lett, mint amilyen jól hangzik. :)
Vendég
 


Sziasztok!
Vuka, gratulálok Petra kajálásához! 3x főzi???? Ez igen! Ezekhez az adagokhoz képest Szonja alig eszik vmit :shock: Úgy látszik az anyatej teszi ilyen pufivá :lol: Megjegyzem nálam azért áll a földön 1 kupacban egy halom mosásra váró ruci, mert nincs hová teregetnem :evil: 30db ing? Mit csinál Antivagyok? Inggyáros???? És én még az én párom ruhamennyiségén vagyok fennakadva :oops:

Eszti, megéheztem :P

Tücsi, én is nyugodtabb lennék ha egy uh befigyelne. Azért mégiscsak jobb "látni", hogy mi történik :wink:

No, nekünk is megvan a félárú pelusunk :wink: Köszi Ilba az emlékeztetőt!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


úgy látom, nem történt semmi lényeges távollétemben, lesámítva persze azt, hogy Natasa sebészi alapossággal legszívesebben már meg is műtötte volna Tücsit kedvenc lexikonjai ábrái alapján :wink: úgyhogy megyek vacsizni, és szomszédokat nézni. Jujj de izgulok, eljut-e valami jó kis szot üdülőbe a vágási család a nyáron...

Kép Kép
coolasa
 
 


Na, visszaolvastam, reagálásra most nincsen időm, na de este! :wink:

Beni valamit elállított és nem tudom a tv-t bekapcsolni. :shock: :twisted: :shock: Illetve bekapcsol és csak kék.
És nem hajlandó elárulni mit csinált. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


hahó,
most mondták a híradóban, hogy mégis marad a szabad orvosválasztás. A szülésekre nem tértek ki külön, de gondolom az is! Pedig annyi helyen hagytam aláíróívet :( . most akkor hiába?
jumam
 
 


Basztikuli! :evil: Tudtam, hogy kéne Híradót nézni! De még mindig nem sikerült bekapcsolni. :twisted:

Biztos megkapták az infót, hogy a "Szekta" szervezkedik. :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Beni megitta a bögrémből a Laktoherbet. :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jumam, sosem hiába. A kezdeményezőkészség meg a másik kedvenc sosem-hiába kategóriám.

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!

Most csak annyi,hogy gyógyulgatunk,szerencsére orrszivózni nem kell.
Csak Szilvi enni nem akar, csak cici van megint.

Petra boldog hófordulót!

Ilba:

[color=blue]Andrásnak boldog névnapot![/color]

Tücsi:

Remélem minden mególdódik hamarosan.Drukkolok!

További szép estét mindenkinek!Fürdés idő van.

Kép

Kép
novum
 
 


hali-gali

Cool, ne égessé máááááááááááánnnnnnnn :lol: :lol: :lol:
nemis mindig nem olvasom el, csak ha nincs időm :lol: :lol:


én is már azért nem mosok, mert nincs hova teregetnem :evil:

Mancsi,
én szerettem az elm utcát, majd be szartunk úgy féltünk, de néztük mint az isten :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Na jó estét!

Először mesélek Beniről :oops: :
Uzsira bevert 2 doboz Danoninót.
Az ebédemet majdnem az egészet, elkunyizta.
Elkezdett építeni. Eddig nagy rombolóbajnok volt, ma már tornyot épített.
Megtanult bébikompozni és kezd belejönni a bébitaxizásba is.
Szóval fejlődünk-fejlődünk. :D

És mit vettem ma Beninek???? :lol:
Megfejtés a hsz. végén. :D

Kormi,
Várjuk az új netet, aztán hajrá!
Ma voltam Intersparban én is, tényleg jó játékok vannak. Én kinéztem Beninek egy bevásárló kocsi szerűséget, amiben 100db építő kocka van 3990Ft.

Vuka,
Húúú, nagyon jó lehetett, szuperek a képek! Én is úgy mennék már valahová!!!
Nem baj, januárban megyünk síelni. Feltéve, ha lesz hó. :roll:

Mancs,
Takonypóc: :lol:
Eszméletlen nagyfiús már Petya is, emlékszem mikor a Városligetben először láttam.

Cool,
Összefoglaló: :D
Hát hogy miket is szoktam venni a DM-ben? Nem is tudom, de ma a fél GYED-em ott hagytam. :shock:

Natasa,
Szonja olyan édes! A dobozos kép nálam a nyerő. És látom ám a harisnyákat! :lol:
A vályút Cool megfejtette! :shock: Nahát! :D :D :D
Rendes tojásról van szó, Beni még nem kapott. Először a sárgáját kell bevezetni, aztán a fehérjét.

Eszti,
Ez a bolognai szuper jól hangzik! Simán enném én is. :wink:
Micsoda orvos család vagytok!

Timi,
Köszi a nevében is! :)

Nem nyert! :lol: Harisnyát (Natasa! :D )

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, harisnya? Építőkocka? A magyar sapkaipar most szúrta hasba magát.

Kép Kép
coolasa
 
 



Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Halihó!

Csak gyorsan, a helyzet nálunk bonyolódik. Ádusz allergiás lett az antibiotikumra, és tele van a teste piros kiütésekkel. Talán már jobban eszik egy kicsivel. Sajna pont kedden kellene visszavinni. Lehet ugrik a találkozó részünkről. :cry:

Tücsi a hasmenésre próbáld meg a Normafor nevű akármit. Nagyo jó!

No jó éjt!

Kép
vanília
 
 


Vanília,
kitartást Nektek és most már a sok rossz után jön a jó!!! Mikulásra már jól lesztek!!!
Puszi Ádusznak!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mariann,
mit szedi Ádi? Mert Livinek is alakulnak valami pöttyök halványan, de a 15 hós oltástól is lehet. Ő Klacid babyt kapott antibiotikumnak.

Normaflore, csak azért írom, hogy a gyógyszertáros ne nézzen furán Tücsire. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Halihó!

A DM-es vásárlás ugrott, mert apa későn jött haza, majd holnap bepótoljuk.
Úgy néz ki itthon már csak 2 üveg főzi csúszik le, viszont visszajött 1 szopi. Már aug-ban is észrevettem, hogy Zalakaroson Petra nem volt oda a szopiért. Úgy látszik a túl sok víz után valami szilárdabb kajára vágyott, ezért evett ott rengeteg főzit. :shock:
Tücsi azért nem fogja Petra lehagyni Görgőt a növésben. Ma mértük 7,8 kg, most viszont "sokat" hízott (30 dkg). Aug-ban értük el a 7 kg-ot, azóta nem viszi tűlzásba. Bár én teljesen meg vagyok elégedve, hiszen jó húsban van és rengeteget mozog, meg beteg is volt. A múltkor a tanácsadáson a dokinéninek nem tetszett (nem a mi dokinénink volt) és ránkparancsolt, hogy sok-sok főzit kell enni, úgy látszik Petra megfogadta a tanácsot. :roll:
Görgő továbbra is tetszik nekünk! :lol:
Du. rengeteget vasaltam, de sajna nem eleget, még van bőven. Hétvégén azt hiszem nekiállunk ruhákat selejtezni és elajándokozzuk valami segélyszervezetnek, mert már nem férek a szekrényekbe. Apa sajnos elég sok mindent kihízott már megint, nekem max. elhasznált ruháim vannak. :wink:
Na megyek elteszem magam holnapra.
Ja Ilba, jól hallottam, hogy mész a Gajdoshoz? Nekem kellene tőle egy igazolás, esetleg elhoznád?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


sziasztok,
Julcsi tegnap óta tud integetni!!Illetve ez még csak halvány kézemelgetés, de a pápá-ra csinálja. Este mikor megyünk lefeküdni, akkor mindig végigköszönjük az egész családot, akik integetnek, ma pedig szerintem leesett neki, hogy ezt ő is tudja...

Kedden voltunk a dokinéninél egészséges rendelésen, de ma jutottam odáig, hogy kiakadjak rajta. Sztem már gyűlt ez régóta, csak most elkezdtem kattogni, és odáig jutottam, hogy nem is akarok én többet hozzá menni (most, hogy "újra" szabad orvosválasztás van :) )
Ami eddig volt: egy: ő volt aki Dadának, olyan durván viiszahúzta a letapadt bőr, hogy utána 2 napig nem kukija volt, hanem pingpong labdája ás nem tudott csak langyos kamillás vízben pisilni úgy fájt. Sokáig nem is nagyon jártunk hozzá, csak a kötelező dolgokra, mert a kistarcsai kórházban a gyerekosztályon volt ambulancia, és éppen akkor lettek az én gyerekeim mindig betegek, :wink: amikor a kedvenc dokink (6 gyerek apukája, amúgy az ov. főorv.) vagy ott volt vagy ügyelt. Aztán ezt a rendszert sajnos nemrég megszüntették (biztos boldog-boldogtalan odahordta mindennel a gyrekét)
Azóta feltűnően sokat( kb egy év alatt kb 3x :? )kellett menni a 3 gyerekkel a körzetihez. A drnő ugyanazokat írja fel+mondja még mindid, mint Zsó kicsikorában, néha jön vmi újítás - múltkor mikor julcsi 1 hete már taknyos volt és köhögött és visszamentem másodszor, hogy hallgassa meg a biztonság kedvéért, az előttünk várakozó 2 ember úgy jött ki, hogy a gyógymód: ab-s szemcseppet kell a gyerek orrába csepegtetni. meg sinecodot bevenni.
Mi is így jöttünk ki :( :evil: . persze nem csepegtettem .Biztos ennyire egy kaptafára betegek a gyerekek. :? De kaptunk már Claritint (allergiagyógyszer) is őszi köhögésre.
Kedden az eg. rendelésen mikor bementünk, én köszöntem, ők nem (ez már máskor is így volt). Megvizsgálta J-t aki addig tök vidám is volt, míg a száját nem kezdte feszegetni. Mikor sikerült ledugnia szinte a torkán a spatulát (mert az egészeéges gyereknek meg kell ám nézni a torkát!!), megállípította azt is, hogy foga még nincs (vajon miért nem kérdezte tőlem??). J meg bömbölt.
Következett a tűzfolt J karján. Kb 1 hónaposan egy fóliára körberajzoltam, hogy később lássuk mekkora volt eredetileg. Most is mint minden hónapban eddig hozzámérte (azt az 5 hónappal ezelőtti mintát :!: ) , és megállította, hogy növöget (JÉÉ!! ezt tudtuk, Julcsi ugyanis több mint 4 kg-al és kb kb 20 centivel nagyobb mint újszülöttként, a tűzfolt vele nőtt, tehát ez sem volt meglepő)
Van egy kis foltnyi terület J hátán ahol száraz és kicsit piros a bőre. Kérdeztem mi ez, mit csináljak. Nem mondta mi ez, de kenegessem a popsikrémmel vagy a fürdetővel. Hogy meddig, mi legyen, ha nem múlik vagy ha növekszik (egyébként növekszik, úgyhogy bőrgyógyász lesz lehet a vége), arról semmi.
Jó, végeztünk, megkérdezem, hogy akkor mikor jöjjünk legközelebb. Az asszisztense már nem tudom mit mondott pontosan, de szinte azt kérdezte, minek akarunk mi még ide jönni?? Máskor is elég undi, de ez csúnya volt. (gondoltam a tűzfolt meg a kancsiság miatt mennénk még, nekem egyébként nem hiányzik, púp a hátamra, Danival csak a kötelezőkön voltunk, semmi többön) Az egyik védőnő próbálta utána ezt tompítani, kérdésemre, hogy jövünk mikor nem zavarunk, de mikor is: hogy sosem zavarunk. Végül beírtak januárra, de az is durva: oltásra vagy BEMUTATÁSRA? (ezt egymástól kérdezték a beírásnál, nekik kéne a legjobban tudni, hogy 8 hónaposan nincs semmiféle oltás!!Meg mi az, hogy bemutatásra??

egyszóval, olyan darab-darab szinten megy a dolog és ebből most elegem lett (milyen érdekes, hogy így 2 nap után csapódik le, kicsit tompi vagyok lehet)

Megkérdezem majd a védőnőt (vele jóban vagyunk), hogy ez a váltás hogy megy, nem akarok az itteni másik orvoshoz menni, mert az kettőjük között kellemetlen lehet, hanem a szomszéd faluban rendelt 1 éve még a kórházas kedvenc dokink, megvan a száma, majd felhívom, ha lehet inkább átjárok hozzá.

Huhh, de jól esett, hogy ezt kiírhattam magamból (pedig Zsnak már kipuffogtam magam korábban). Kösz, hogy meghallgattatok.

És lehet, hogy kedden már lesz egy szipi-szupi fényképezőm és akkor nem menekültök!

Ma megint korán akartam lefeküdni... :( :wink:
jumam
 
 


Akkor is én fekszem le legkésőbb! :twisted:
Lesz még ennek böjtje.... Főleg, hogy Petike a sütőtöktől akkorákat durrogtat, hogy fél óránként ráébred :evil:

Jumam,
nem csoda, hogy dühös vagy, én is váltanék a helyedben :wink:

Na, szép álmokat, elfújom a gyertyát.
Ffffffffffffff........
8)

Kép
mancs
 
 


Hahóóó,

most csak gyorsan, mert a fiúk is már alszanak vagy 2 órája, én meg idáig olvastalak benneteket, amennyit írtok, az már besz.rás!!!

Hírek rólunk:
Marcinak jelentem mégis 3 napos láza volt, mert tegnap du-ra tiszta piros pöttyös volt a mellkasa a hasa meg a háta. Hívtam a dokinénit, hogy kell-e vele valamit csinálni, de nem kell. És nagyon örült neki, hogy végre tudjuk hogy mi volt a baja. Hát, azért én is jobban örültem neki, hogy tudjuk. Ma már láztalan volt, és virgonckodott. De felvett egy bosszantó, és nem annyira elviselhető szokást: Ha valami nem kedve szerint zajlik a vigában körülötte, akkor sikítva kiabál egyet-kettőt. Na most ez olyan sikítás, amibe az ember dobhártyája beleremeg...tudjátok, mint amikor melletetek fújnak meg egy úttörősípot. ISZONYATOS HANG!!!
És aztán figyeli mit reagálok.
Na mindegy, egyenlőre ráhagyom, azaz nem reagálok rá, hátha leszokik róla. :evil:

Vuka,
már hiányoztatok! Ez a sok vasalás....meg takarítás...de azért szerencse hogy karoson nem kellett takarítani... :wink: :lol:
De Petra egy tündér. Boldogot!

Tücsi,
érzem az írásodból a szontyot. Nem ám szontykodni!!! És igenis tessék elmenni az ultrahangra. Abból bajod biztos nem lesz! Gergő pedig úgy jó ahogy van. Valamit mindig eszik, ha mást nem tejcit (jut eszembe, attól ne parázz hogy elapad, mert amíg szopizik, addig a jelek mennek az agyadba, az agyad meg veszi a lapot :wink: , legfeljebb most egy kcist kevesebb van - úgy mint menses idején) , vagy bármilyen felnőtt kaját.
És nem rontottál el semmit, és jó anyuka vagy! Tuti biztos vagyok benne, hogy azzal stresszeled magad megint, hogy miért nem eszik. Hagyd a túróba! Majd aztán eljön az idő, (1-2 év, majd meglásd!!!) hogy diétára kell majd fognod, annyit fog enni! :wink:
Majd amikro már nem lesz tejci. Amúgy mag Gergő súlyával sincs semmi probléma, tök arányos, és NAGYON SZÉP KISFIÚ!!! :D

Ilba,
Gondolom András megcsinálta már a tévét...Neki is boldogot! Beni a nagy szerelő...hehe, az lesz majd állat, amikor lepw-özi a szg-eteket, és azt nem árulja el... :lol:


Gabi,
király, hogy ti is gyógyultok! Hurrá! A bulis Livikép nagyok király!!!

Vanília,
gyógyuljon meg most már Ádusz is!!! Kis manó, oylan rossz amikor beteg egy gyerek! Kitartás!!! De tényleg! Az étvágya meg egyre jobb lesz meglátod!

Eszti,
én csak irulok pirulok :oops: mikor Benyó kajáiról írsz. Olyan jókat csinálsz!!! :wink:
Az én főzésem úgy néz k, hogy megpucolom és megmosom a hozzávalókat kb 5-10 perc, belerámolom a szintén általad javasolt sütőzacsiba, beleteszek egy kis kukoricacsíraolajat, vizet, sót, meg valami épp hozzávaló fűszert, beállítom a sütőt 40 percre, és bevágom az egészet. Amikor kiveszem, csak botmixerezem. Mármint ha kihült. Én még tésztát nem is főztem, talán csak egyszer. Szóval nagyon-nagyon hálás vagyok a gyors és praktikus ötleteidért! Csak így tovább, nehogy leszokj erről!!! :wink: :lol:

Marci is evett már 2x tojássárgáját. Ízlett neki.
Jut eszembe Tücsi, próbáld ki te is a főtt tojás sárgáját. Csak úgy alanature. Már szabad enniük. Ha próbáltad, akkor bocsesz...

Cool,
én még mindig imádom minden betűdet..... :lol:

Sajti,
voltatok játszani, amíg mi betegeseztünk?

Körkérdés:
Emlékeztek a játszóházban a kisházra? Látott mostanában valaki iylet valahol? Tücsi ez rád nem volatkozik, és az Ázsiacenterre sem :) )
Ilyet akarunk Marcinak Karira, de a család nem találja az Auchanban sem, Corában sem. Állítólag van hozzá alagút is, tök jó lenne!!!

Ja Natasa, ilyen harija van Marcinak is. De Szonja is mennyire ügyes már!!! Elképesztő gyorsaságot diktál ő is. És hajrá azzal az énekléssel, ő biztosan értékeli! Még vagy 3-4 évig....utána már nem biztos....

Na pussz...

Na megyek, mert mostmár fázom itt, éss álmos is vagyok.
Pussz,

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Helósztok, jó reggelt. :)

A pasik még mindig alszanak... 8)

Képzeljétek, éjszaka félálomban kitalátam, hogy a család mit fog kapni karira ajándékba. A Van Gogh kiállításra ajándék jegyet, ajándék borítékban! Zseni vagyok. :wink:
Meg még kinéztem színházi darabokat a Bárkában (új Alföldi darab, merész), szóval idén kulturális ajándékokat fognak kapni családom tagjai. Valahogy nem szeretem már a használható ajándékokat, úgyis mindenkinek van már minden, pirítós sütőtől kezdve a mixerig, hogy most eldöntöttem, csak ilyen frankó ajándékokat fognak kapni. (remélem ők is így gondolják, hogy ez frankó) :shock:

Amúgy én már nagyon várom ezt a kiállítást, én Van Gogh rajongó vagyok, eddig csak külföldön láttam képeit, most jó lesz itthon is. A tévében már láttam párat, hűűűűűűűű, el vagyok olvadva. Most újra olvasom az életéről szóló könyvet, lélekben hangolódom. :wink:

Bubek, azért aranyos lehet Marci ezzel a hanggal. :wink: Remélem most már hamar gyógyultok, pöttyök is elhessennek, és lehet újra pakolni ezerrel. Ezeket a kajákat szintén hajnalban szoktam félálomban kitalálni, hülye vóóónéééék? :roll: Más ilyenkor alszik. Én viszont ötletelek. Régebben elég sokat írtam ugye, munkámból kifolyólag, mindig ilyenkor írtam meg félálomban a legjobb darabokat. 8)

Ilba, az orvoscsaládból csak én lógok ki :? , nekem viszont semmi affinitásom az egészhez. Kakukktojás. :D

Jumam, szerintem hót durva ez a doki, főleg a Claritine az őszi köhögésre, mindenféle vizsgálat nélkül. Azé ne felejtsük má, hogy a gyógyszer amúgy méreg, ha nem arra használják, amire kéne. Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :evil: :evil: Az ilyenektől járatódnak le az orvosok. Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :twisted: :twisted:

Na menek, ifjabbik pasim felébredt, ahogy hallom.

Pááááááá
Vendég
 


Jó reggelt!

Vuka,
Aha, megyek Gajdoshoz hétfőn.
:!: Akkor felhívás! :lol: Kinek mi kell tőle?

Jumam,
Ez nagyon durva! :evil: Szerintem is válts!

Bubek,
Itt dr. Ilba. :D Na, én megmondtam.
Mi is olyan alagutas sátrat néztünk ki Beninek szülinapjára, de sehol nem lehetett kapni. Talán most az Intersparban érdemes lenne megnézni … :roll:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jumam, van, hogy az emberben több napig ülepszik egy ügy, mert az összes részletét csak addigra dolgozza fel, és jut el a végső felháborodottságig… ami amúgy teljesen jogosnak tűnik itt..

Eszti, milyen darabokat írtál? Esetleg Rómeo és Júlia valami shakespeare álnéven?

Bubek, akkor tehát eme rejtély is megoldódott. Mellesleg az jó hír, hogy a dokitok is megkönnyebbült, hogy megvan a titok nyitja, mert ezek szerint érdeklik a betegei, ami azért egy orvosnál elképesztő...

Kép Kép
coolasa
 
 


Na mi van? Hol vagytok?
Képzeljétek a barátnőm mára van kiírva, már 3cm-re ki van tágulva dokinéni szerint vasárnap lesz a nagy nap, ha nem, szerdán repeszti neki a burkot. Izgi!!! :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jumam, sehol nem hallottam/láttam azóta megerősíteni ezt a hírt, hogy mégis marad a szabad orvosválasztás. Te honnan értesültél erről?

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool,
Gabi feltette linken az rtl klubos híradót, én a tv2 honlapján is láttam. Bár ezek annyira nem hivatalos források ... :roll:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


jé, dejó, köszi.

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool,
a hírtv-n óránként van híradó, tegnap dél óta eddig mindegyikben bemondták. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilba, 3 cm-el én már javában szültem mindegyiknél!!! néhány óra múlva megvolt Julcsi! Lehet, hogy meglesz az agyerek már ma! :wink:

Coolasa, tegnap a híradóban hallottam, de a babafala.hu-n a főoldalon el lehet jutni a petícióhoz, onnan pedig a sajtóvisszhangok-hoz. A társalgónál pedig az Amiről beszélünk rovatban van ennek a topikja. Ott azt írjták (néhány órával ezelőtt néztem) egyébként, hogy ami megvan aláírás, azt beküldik, de tovább már nem nagyon kell gyűjteni.
jumam
 
 


ja, hogy már kaptál választ
jumam
 
 


Halihó!

Katasztrófális éjszakánk volt. :evil: Petra szerencsére most bealudt, így alszik egyet mire indulunk a tornára, biztos örül majd a társaságnak.
Ilba akkor drukkolok a druszámnak, de majd mond a híreket. Tényleg miért nem regisztrált még :?:
E-mailben mindjárt küldöm, hogy milyen igazolás kellene. Előre is köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na megyek ebédelni.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Kösziköszi mindenkinek. Gabus, nekünk nincs hírtvnk, csak m1, csiga2, meg rötölö. Mikor tegnap Jumam írta ezt a szenzációt, épp kezdődött a híradó valamelyik kereskedelmin, és nem tartották fontosnak, hogy említést tegyenek erről a senkit nem érdeklő ügyről. Biztos nem fért oda győzike és kiszeltünde közé.

Kép Kép
coolasa
 
 


Ilba e-mailt elküldtem.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Cool,
nem én mondtam! :wink:

Vuka,
és miért volt rossz az éjszaka?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sokszor ébredt Petra, aztán magam mellé vettem, mert elegem volt, hogy át kell hozzá mennem. A gond az volt, hogy nem tudott mélyen bealudni. Elaludt, aztán 10 perc múlva cumi kiköp és felsír, óránként pedig még dobálta is magát és a cumit se akarta elfogadni. Úgy szeretném, ha tudna beszélni és elmondaná, hogy ilyenkor mi a baja.
Az előbb már a du-i alvásából is felsírt, de szerencsére sikerült visszaaltanom.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Jumam, most jött meg a leveled. Hülye posta. :evil: most akkor már nem is kell aláírást gyűjteni? még csak most kezdtem volna el... :evil: :roll:
Ez a dokis sztori elég dühítő...én lehet egyszer beolvasnék egy ilyen dokinak. tiszta gáz. Ha valaki választ egy ilyen foglalkozást, akkor legyen tisztába a súlyával, és felelősségével. Aztán nem mennék többet oda...

Vuka, nem lehet, hogy pocakot bántotta valami Perának?
Marci ugyanígy felsírt félóránként 2h-ig tegnap éjjel, én se nagyon tudtam mi baja, és csak a cici nyugtatta meg. arra gondoltam, hogy amit csináltam neki vacsit, abba talán túlsok volt a hagyma....(bár elég keveset tettem bele, de lehet hogy sok így is. Megaztán mostanában van megint telihold is....az is bezavarhat sajna... :(

Eszti,
annyira azért nem aranyos Marci amikor sikít. főleg amikor 1 percen belül 20x teszi.... :evil:

Na megyek alszom én is egy kicsit, mert elfogyott az ebéd, amíg itt :( ültem...

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


http://www.origo.hu/itthon/20061201szokott.html

nehéz lehet ma közlekedni bp-n!! inkább ne menjetek sehova!
jumam
 
 


Ja Ilba, ez a barinőd azaz Éva, aki aligetben volt??? Akkor nagyon szorítunk, mondd meg neki! :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Sziasztok!
Jumam, a dokit már rég lefejeltem volna :evil: A miénkre már azért is kiakadtam, hogy első alkalommal nem beszélt Szonjához. Szorítok, hogy az új doki normális legyen!

Bubek, szerintem majd Marcit meg Szonját kettesben kiküldjük az udvarra 5-én sikítozni. Bár, Szonja nem nézi a reakcióm csak sikít mászás közben meg amikor eszébe jut.
Azért mégis jó tudni, hogy 3 napos volt az a 3 napos. többé már nem lesz!

Eszti, de lennék rokonod! Ilyen ajándékoknak nagyon tudnék örülni. Mondjuk a sima pici, de igazán karácsonyiaknak is. Szonját is olyan felfogással szeretném nevelni, mint ahogy anno engem. Érdekes módon nem az ajándékokra emlékszem kiskoromból hanem a mamám asztaldíszeire /gyönyörűeket csinált/ meg a mézeskalácsra, arra, hogy én tehettem fel a kedvenc díszem a fenyőfára,...stb. Mondjuk odáig már eljutottunk, hogy legalább megkérdezik, hogy mit vegyenek /félek süket fülekre találnak szavaim/ miután tavaly sikerült olyan /megjegyzem nem olcsó/ ajándékot kapnunk, amiből már eleve volt felesleges,.... :twisted:

Ilba, értem. Én azt hittem Beni már ismeri a tojássárgáját! Vagy most mi van? Vmit megint félreolvastam?

Vuka, sokkal izgibb lenne ha együtt vasalnánk :wink:

No, ebédszünet után megkezdték a felújítás folytatását a szomszédban. Ennek hatására Szonja el is aludt. Lehet este azért ébred, mert túl nagy a csend :shock:
A konyhaasztalon meg egy félig bontott kacsa figyel,...én meg itt lopom a napot veletek :oops:
Ma már Ringatóztunk meg bevásároltunk,...már most sík fáradt vagyok :( Aha, megyek is kávét főzni!

Ja Ilba, előre is gratesz a barátnődnek! Ő az, akit mi is ismerünk, ugye?

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


öhöm...öhöm...... szeretnék egy fontos bejelentést tenni.

Holnap várjuk a takarítóbrigádot, mint átépítésünk lezáró elemeit!

/Ez egyben azt is jelenti, hogy Natasáék szomszédjában azért folytatják a felújítást, mert tőlünk sikeresen levonultak./

ui: trallala

Kép Kép
coolasa
 
 


és még a lap tetejére is került, megadva ezzel a bejelentésnek a kellő súlyt..

Kép Kép
coolasa
 
 


Jumam,
Ja, jól hangzik szerintem is a 3cm, én 4-5 centi voltam mikor bementem. Szóval lehet, hogy ő is követi a példám. :D (Azokat a homeósokat szedi, amit én is szedtem :wink: )

Igen, ő az Éva, aki a Ligetben is ott volt, drukkokat átküldöm neki sms-ben! :wink:

Vuka,
Megkaptam, ok! De nem hívnád fel előtte? Csak mert én odamegyek, hogy xy-nak kérek 1 ilyen igazolást, hát nem tudom. Te adnál ki ilyet 1 „idegennek”? :roll:

Mancsi,
Olvastad a linket, amit Jumam feltett? Ilyen hogy történhet meg? Kaptak már el bármikor is így valakit? Ha van esze most meghúzza magát valahol, nem?

Natasa,
Nem, Beni még nem kapott tojást.

Cool,
Akkor hamarosan jönnek az ilyenvoltilyenlett fotók, ugye? :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Cool,
szupi, hogy elkészültetek! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?