Új privát üzeneted érkezett!

Mániája a hordozó (persze a legtöbbször borulás a vége) :lol:
Kép Kép
Kép Kép

Befejeztem :oops:

Kép
mancs
 
 


Mancs nagyon édik a képek, mi az hogy befejezted?!
(Én lusta voltam még és nem kicsinyítettem, de ami késik nem múlik, ezt vegyétek fenyegetésnek :wink: )

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Takonypóc :lol: :lol: :lol:
Jó a sapi! Meg egyébként is tök jó szerkói vannak Petyának! 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

Úgy elvágtam az ujjamat, én rutinos vagyok ebben, de ez még nekem is durva. :shock: :shock: :shock: Frissen élezett késsel - stílszerűen - cékla szeletelés közben.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, és amíg én ezt csináltam, az asztal másik végében (tisztes távolságra a gyilkos szerszámtól:wink:) Livi egyedül ette a fruttapuráját! 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus,
szegééééény :D De nem fájt, ugye? Én a múlt héten jártam hasonlóképp... Az ágyunkon egy török batikolt patchwork-szerű ágytakaró van, kis tükörkockákkal díszítve. Délutáni szopi után mászok le az ágyról, ölemben Petikével. Érzem, hogy a bal vádlimat kicsit megcsikarta az egyik ilyen tükördarab. Aztán pár perc múlva gyerkőccel hancúrozás közben érzem, hogy vmi meleg a lábamon. Nézem, hát folyik belőle a vér. De nem úgy simán, hanem tényleg rendesen folyt. Pár zsepit összetocsogtattam, mire elállt :shock:

Vuka,
de jó, hogy megjöttetek! Milyen volt? Petra úszott? Sokan voltak a strandon? Jajj, úgy vágyom már én is oda... Mármint Karosra... Képeket! Képeket!
Fürdőköpenyben dőzsölős kép nagyon állat :wink:

Kép
mancs
 
 


Mancsi,
hát ez most fájt is. Mert jó mély. :? De megmaradok. :wink:
Legutóbb konzervdobozzal vágam el ennyire, mielőtt mentünk a Városház utcába bejelenteni az esküvőt. Nyóóóóc éve. És most pont ebbe a hegbe vágtam bele megint. :evil:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mancs tök jó volt, mert novemberben eléggé kihalt a fürdő, mindenhol van hely, a tömegnyomor ismeretlen fogalom (nyáron bezzeg). Jót pihengettünk, Petra ált. 2x fürdött naponta, mi szaunázgattunk, csúszdáztunk, kezelésekre jártam, jól átmaszíroztak. Petra nagyon élvezi már a fürdést, ha bemegyünk a vízbe már fülig ér a szája. A gond, hogy nagyon biztonságban érzi magát és egyfolytában beleveti magát a habokba, mint aki a világ legjobb úszója. Tény hogy nagyon ügyi már, tök édesen kéz- és lábtempózik. Az a furi, hogy már nem csukja be a száját, ha a víz alá megy, hanem nyitva van és ha feljön a felszínre, akkor kiköpi a vizet.
Kép Kép
Kép Kép
Ez volt a játszósarok a fürdőben

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka, persze, összefoglalom a lényegesebb eseményeket, persze csak tömören.

Ilba: "sapkaaaaaaa....!!!!!!!!!!!!!"
Eszti: "itt a finom könyvecske, friss, meleg, Benyófi van az elején.."
Vanília: "jujj"
Bubek: "jujjjujj"
Tücsi: "aaaaaaaaaaaaaarghhhhhhhh"
Natasa: "trallala"
Dia: "kossuth rádió, híreket mondunk, hajanali 5 óra van.."
Sajt: "rothadjanak meg szatyorban"

Az elmúlt hét legfontosabb mozzanata azonban mégiscsak az, hogy Anti fogja mindannyiunknak készíteni a karácsonyi 11 fogásos vacsorát. Van kérdésed?

Kép Kép
coolasa
 
 


Tesssssssssék?

Lemaradtam valamiről?

Hogy?

Micsodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?

Hogy éééééééééééééééééén?

????????????????????????????????????

Miről van nagyb* szó?

Ki halt meg? Kinek van születésnapja?

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


Csak nyugalom Antivagy, nem kell mindjárt idegeskedni. Csak megveszed, megfőzöd házról-házra szállítod a kulináris csodákat, ez minden. Látod, nem kell rögtön békétlenkedni, mindent tisztázhatunk, csak beszélgetnünk kell róla, és kész.

Kép Kép
coolasa
 
 


Antivagyok,
ha be-benéztél volna, akkor tudhatnád, hogy egyöntetűen eldöntöttük, hogy Te fogsz főzni mindnyájunknak karácsonyra, Mbá pedig a koktélokat készíti :lol: :lol: :lol:

Vuka,
de jó képek!!!! Öröm látni az üres medencét és napágyakat :wink: Tök jó lehetett ilyen nyugiban. Legjobb az állva pózolós kép.

Kép
mancs
 
 


Cool :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

és most Sajti bácsival megnézzük a prizn brék második évadjának utolsó részét :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Ráadásképek:

Ez volt a kedvenc úszógumink, de sajnos elhagytuk :cry: . Egy párszor voltunk a talált tárgyak osztályán, de sajnos ez nem lett meg, szerencsére a maci igen.
Kép
Voltunk a szálló sószobájában, utána egy kicsit könnyebben jött Petra orrából a trutyi. Szerencsére most már rendbejött.
Kép
Petra TV-t néz
Kép
Petra pohárból iszik
Kép
Ezen meg simán aranyos
Kép

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Petra nagyon sokat fejlődött egyébként az elmúlt napokban. Már nagyon könnyen fel tud állni, kapaszkodva megy, és végre megtanult leülni is, ami előtte csak dől a zsák módszer volt. Sajnos rettentő merész a kiscsaj, mert szerinte kapaszkodás nélkül is tud menni, és egyfolytában ezt próbálgatja, én meg nem győzöm kapkodni.
Ja amint zenét hall, elkezd táncolni, annyira aranyos, hazafelé még bekötözve az ülésében is táncolt, mert apa nyomatta a zenét ezerrel.
És még egy hír, felül a 4 fogból már 2 kijött, de szerintem egy-két napon belül a másik 2 is kijön.
Na megyek, mert fürdetni kell.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Sajti: :wink: :) :lol: te megbízhatóan hozod minden időben a formád, így a párbeszédeid is előre megírhatók...
pb utsó rész? Az a legeslegutolsó vagy lesz még évad? Van 1 tippem.... Felirattal nézitek, vagy feketeövesek vagytok börtönszlengben? Én sajnos csak a hivatalos angol ismerem, cnn híradó rendben, film kevésbé.... ezért pótolhatatlan a kinnélés, ugye Natasa...

Kép Kép
coolasa
 
 


Vuka,

nagyon édi Petra :D
De jó lehetett nektek...

COOL,
bocsánat szőke vagyok
a férjem most homályosított fel a második évad közepén járunk :lol: :lol:
Nem tudjuk, hogyha ennek vége, hogy lesz-e folytatás, de azt megbízható forrásból :lol: :lol: :lol: :lol:
Van honlapjuk nézd meg
www.tv.com
all show
prison break

ha van már felirat azzal, de ha nincs akkor meg anélkül
érteni magyar érteni angol

Kép

Kép
sajtine
 
 


all shows
5. oldalán

január 29-én lesz csak a következő

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajti, igen, tudom hogy most szünetelnek, aszittem van vmi filmipari nagyágyú ismerősötök, ha már így az amerikai közönség előtt jártok, ott ugyanis nem tudnak arról, hogy hamarosan vége lenne... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!
No, ilyen se volt, de most van! Hajnalban írok nektek :) Szonja-apa külföldre távozott ismét és nem bírok aludni :?
Vuka, örülök, hogy végre itt vagytok és képet is kaptunk! Éppen a minap hiányoltalak benneteket és szóvá is tettem, hogy most nem küldtök napi beszámolót fotókkal :( Egyébként nagyon aranyosak a képek. A sószobára azt hittem, hogy korongoztatok :D Látom antivagyoknak kell egy kid idő, hogy elkészüljön a karácsonyi főzőcskéhez. Sebaj, mi türelmesek vagyunk,... :wink:
Tücsi, igazad van, hogy a párod feladata a párod feladata /Szonja-apa már tuti a torkában érezné a mogyoróit a nem akarna engem adotthelyre szállítmányozni/ de, a férfiak sem egyszerűbbek mint mi nők és ha mégis úgy adódik akkor szólj!
Mancsusz, mekkora gyerek lett Petike :shock: Egyforma tükrünk van :wink:

Háááát :oops: akkor én vagyok a legbátortalanabb/becsületesebb, mert én alig utaztam ezidáig jegy nélkül. Azt is úgy, hogy azt hittem még nem járt le a bérletem :oops:

Ha már Cool írta, hogy én tralalla, akkor tralalla :) El vagyok ájulva a csajomtól! Vagy simán elfogult anya lettem én is 8) Szóval, lenyűgöz naponta és már egyáltalán nem bánom, hogy megkapta a karira szánt TTB babáját, mert hihetlen dolgokat művelnek. Közben fogócskázunk is már, csak az én térdeim nem nagyon bírják a négykézlábazást :(
A helyzet fokozásához meg, tegnap az ablakosok végeztek és holnaptól jönnek a festők :!: Tralalla, tralalla!

Örömmel olvasom, hogy ki gyorsan, ki lassabban de gyógyul szépen mindenki :) Akkor 5-én tömegesen leszünk, ugye?

Nem írtam mindenkinek, de remélem ma még lesz alkalmam pótolni.
Szép napot!
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Közben Szonjecról is lettek újabb képek /meg két ari videó csak én béna vagyok és nem tudom megmutatni/.
LaaLaa-val Kép

Dobozba ültem! /Ő magától./ Kép

Én is állva tévéznék Kép

... Kép

Kép Kép
natasa1975
 
 


Jó reggelt!

Petra és Szonja szépek és ügyesek vagytok! :)

Most csak ez, aztán megyünk a védőnőhöz beadni az íveket.

http://www.hirtv.hu/?tPath=/belfold/&article_hid=127022

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Kicsit késve, de ma megvolt az 1 éves státuszvizsgálatunk. Üvöltött, mint a sakál. :shock:
10,7kg, 81cm, feje 46cm. A vályút szerencsére kinőtte, 1 megrázkódtatással kevesebb ezentúl. :D
Tojás sárgáját elkezdhetem bevezetni, Vigantolból már csak heti 1x3 csepp kell.
Tejet is próbálhatom adni forralva, de még nem fogom. :wink:

Majd még jövök.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Halihó gyors leszek. ádusz még alszik, éjjel megint nem. Mostanában másfél óránként kel üvölt mint a sakáll. Nem eszik semmit és azt is kihányja. Jó szar helyzet. Ma viszem vissza hátha a gyógyszertől van ilyen pocsékul a gyomra. Igaz a beteg rendelésről lekéstünk, majd elviszem a tanácsadóba.
Én kész vagyok az ébredésektől. Nem tom így megyünk-e jövő héten, pedig jó lenne.

Vuka Petra nagyon édes és akkorát nőtt! Micsoda haja van. Vetekedhet Ádusszal. Megint Zalakaroson voltatok?

Natasa Szonja babó is feláll? Nagyon ügyi! Lehet pakolni!

No Pusz!

Kép
vanília
 
 


Sziasztok!

Petrababa, boldogságos tizediket kívánunk!!!

Natasa,
az az elhomályosított arc az egyik fotón... Mint egy kékfény képriport :lol: :lol: :lol: Szonja nagyon édi! Teletábbi mit tud? Mit csinál? Én ebből tök hülye vagyok, egyet se láttam belőlük :oops: :roll:

Kép
mancs
 
 


Ezt már tegnap akartam, egy kis off :lol: Bulvár, csak erős idegzetűeknek!!!! :roll: :oops:

http://www.fleshbot.com/photogallery/br ... upskirtmed

Kép
mancs
 
 


:!: Ne felejtsétek el beváltani a novemberi 50%-os kupont!
Mint én. Ezért most rohanok a DM-be. :wink:

Petra! Boldogságos minden jót!
Andris! Boldog névnapot!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Petruskának boldog hófordulót! Lassan évforduló lesz :)
Vanília, Szonjec már egy ideje ágaskodik, de eddig csak ha minket fogott, most meg már mindenhol :shock: Nektek jobb éjszakákat!
Mancs, a TTB-kat mindig utáltam! A BBC Prime-on van már csak, de mi azt nem fogjuk. 4 db szines baba, akik a hasukon TV-t hordoznak, amin kisfilmeket játszanak le 2x. Pl játék a levelekkel stb. Kimondottan pici max 3 éves gyerekeknek készült DE, az én egykor 26 éves szobatársam is imádta őket :lol: A mi babaánk ha megfogod a mancsát akkor köszön az ő idétlen nyelvén meg elkezd zenélni /erre binyog Szonja/ és a hasán levő TV-n váltakoznak a képek.
Sajti, milyen vályút nőtetek ki? Tojássárgája vagy fehérje? Mert sárgáját elvileg már Szonja is ehet!

Roppant szorgalmasak voltunk, boltban jártunk, főzünk, kiteregettünk meg karácsonyfadíszeket alkotunk Szonjával :)
Apropó, tegnap előtt az RTL reggeli műsorát nézte vki /rajtam kívül/? Pont az első cipőről volt szó egy ortopédus dokibácsi beszélt.

Gabus, infó neked :wink: Január 10-én fekszem kés alá :cry: De, nagyon tündéri volt a doki asszisztense,...lehet lesz egy ágyas szobám, hogy Szonja is velem lehessen, vagy rögtön hazajöhetek :D Királyság!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa,
köszi :wink: Ennyire ismertem őket, hogy színesek meg hülyén beszélnek, csak a Szonja babáját nem tudtam, hogy mit csinál. Hol vetted?
Kicsit le vagyok maradva... Miért kell kés alá feküdnod? :roll: Én láttam az ortopédus bácsit!

Ilba,
:lol: :lol: :lol: Énmeg már azt néztem, hogy holnap december, és mehetek beváltani a decemberit :wink: A novemberit már letudtam.

Az előbb úgy megégettem magam sült tökkel, hogy még mindig fáj. Sztem hólyag is lesz rajta. A jobb mutatóujjam körömágya :evil: Ez amúgyis érzékeny pont.

Kép
mancs
 
 


Ilba, du. mi is DM-ezünk, mert ha nem szólsz,.... :oops:
Betegeskedők, gyógyulók, HELYZETJELENTÉST!
Ennyit írhattam, Szonja már itt csápol nekem :)

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Mancs, még gyorsan,...www.jatekfutar.hu . Az árakra készülj fel :evil:
Tudod,...ciszta,...roszz helyen :?

Nincs otthon aloe bigyuszod vagy növénykéd? Az szupi égésre!
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Jajjj (Natasaműtét)
hihi (Natasafotosop)
hűha (Szonjaügyesség)
öööööööööö (teletábi)

Boldog Petrát!
Nade Ádusz, légy tekntettel hajlotthátú öreganyádra, hadd pihentesse éjszaka vén csontjait, tessék aludni/meggyógyulni/jónaklenni.

Kép Kép
coolasa
 
 


Natasa,
:oops: :oops: :oops: tényleg, így már beugrott ez a rondaság, csak nem emlékeztem rá :oops: :oops: :oops:

Megyek ebédeltetni.

Kép
mancs
 
 


Jajjj (Cool)
Hihihi (torokgyík)
hűha (él még)
ööööööö (morbíd volnék?)

Sajt, fogjunk kezet!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa, rendben, épp most ástad el magad, soha többé nem állok veled szóba! Vagy tudod mit? Dehogynem :twisted: (tudom, kegyetlen vagyok, de te akartad..)

Kép Kép
coolasa
 
 


Látom csajok jól elvagytok! :lol: :lol: :lol:
Köszönjük a köszöntéseket :!:
Azt hiszem ma mi is DM-be megyünk majd apával (annyi mindent kell venni) megint összegyűlt a 15 pont, hogy kedvezményesen tudjunk vásárolni.
Én nem láttam azt az RTL-es műsort, mit mondott az ortopéd bácsi?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


mi ez a dm-es szektásodás? de komolyan, miket szoktatok venni ott? /csak hogy bepillantást nyerhessek, mért megy abban a cégban olyan piszok jól a részvényeseknek/.. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool,....szánom bánom de, csak Jedi után :wink: Hahh, én meg azt hittem, hogy 5-én együtt robogunk?!

Vuka, a saroktámaszt/emelést szükségesnek tartja. A lúdtalpbetétet feleslegesnek. Azt csak nagyobb gyerkeknél javasolt ahol már beszélhetünk lúdtalpról. Kicsiknél ez normális és a láb fejlődését elvileg butítjuk ha betétes cipőt adunk a gyerekre. Természetes talajon fű/homok a mezítlábas lét javasolt!
Ja, a bébikompot sem tiltja, de csak rugózós kivitelben.

Lehet vmit kihagytam, de Mancs is ír majd, ugye Mancs?!

Ja, rendeltem xylofont, mert tudok kottát olvasni és akarok Szonjának zenélni gyerekdalokat. Pechemre én nem tudok úgy énekelni mint itt egyesek /Cool, csuklasz? De sajnállak!/

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sajnos épp azon viaskodom a csuklás-rohamom, valamint az 5-ei együttkocsikázás felajánlás miatt, hogy behúzzak vagy dörgölőzzek Natasának, pillanat, mindjárt eldöntöm..

Kép Kép
coolasa
 
 


Mijáú, kész macska vagy! Asa-macska :D
Szóljál majd cirmikém :wink:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Cool, egyébként miért akarsz behúzni? Ha nekem papírom lenne arról /vagy csak simán tudnám/, hogy tudok énekelni már Ringatós foglalkozást tartottam volna a klubban :wink: Így max bepijálva vagyok hajlandó énekelni meg Szonjának abban a reményben, hogy nem utál meg nagyon emiatt :roll:

Kép Kép
natasa1975
 
 


(az egyetemen macsek művésznév alatt futottam, bizony).

nyert a józan ész: mégsem tehetjük ki Szonject annak a veszélynek, hogy esetleg egyedül kocsokázva a talira dalrafakadsz neki... aztán leshetjük a mellékhatásokat. Így inkább csatlakozunk, hogy alamuszin prózai mederbe terelgessünk téged (amúgy jippppi)

Kép Kép
coolasa
 
 


Lehett Szonjának szelektív hallása van. így engem nem hall meg meg azt sem, hogy a szomszédban ismét bontják a falat :evil: :shock: Ő meg édesdeden alszik! Engem meg szétvet az ideg!
Mancsusz, ilyenkor kell mentőt/rendőrt hívni a szomszédhoz?

Gabus, mi volt a védőnőnél?
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


aha.... mindketten ráéreztünk a lényegre, vagyishogy az énekes felénél kell megragadni a problémát...

Kép Kép
coolasa
 
 


Macsek/Coolasa a neved miatt olykor tudathasadásos állapotba kerülök,....,mert Szonja-apa az egyetemi művészneveden ismer inkább én meg Jediként ugyebár :roll: De, sikerül megoldanom a problémát bár első pillanatban Mancs ugrik be,....bizonyára a M, CS miatt 8)

Ja, Korminak akartam írni, hogy a bébicseket csak szopiztasd. Aztán ha 3-4 évesen is inkább gombóc, akkor kezdj el komolyabban foglalkozni a kérdéssel,....szerintem :oops: :roll:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Cool, értem! Akkor te énekelsz, én mondókázom! Szkubidubidúúúú!

Egyébként most mi van? Mindenki a DM-be sietett? Ez olyan mint egy sablonreklám :(

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Halihó,

Szoni cuki vagy :D

Natasa,
engem is érdekelne milyen vályút nőttek ki Beniék :lol:
nekünk nincs vályunk :lol: :lol: :lol:
tojást már ettünk, és tejbegrízt is csináltam már neki igazi tejből :lol:

Ki az a Jedi??
Engem így hív a barinőm.
meg volt még egy becenevem: Fredina :lol:
Pedig én nem vagyok olyan mint Freddy Kruger :lol: :lol:
Najó kicsit brutál vagyok néha :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Na, Zofi elaludt, mehetek főzni :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

a hócipőm tele a háztartással :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajt, Jedi én vagyok, ha egyszer véletlenül nem csak a téged érintő részeket olvasnád el a hsz-ek közül, érdekes dolgokat tudnál meg másokról... :wink:

szerintem mivel Ilba védőnő kontextusban használta a vályú szót, ez a babaméricskélésre alkalmas teknő kell hogy legyen, amibe minél nagyobb és felvilágosultabb a gyermek, annál élénkebb dolby hangeffektusokkal kísérve nem akar beleülni méreckedés céljából. És ezért örül Ilba, hogy Beni már kilóg belőle, így remélhetőleg legközelebb ráállítják a mérlegre és készpassz.

Kép Kép
coolasa
 
 


Petra is bealudt, így rám meg a vasalás vár. Mióta hazajöttünk az 4. adagot mosom (nem tudom hova teregetem), de még nem vasaltam semmit, képzelhetitek mi vár rám. Apának egy vasalt inge sincs a 30-ból, szóval most már kötelező a dolog.

Cool a DM-ben lehet venni dezodort, mosószert, betétet, sampont, WC-papírt, pelenkát, bébikaját és még sorolhatnám... Szóval egy csomó mindent lehet ott kapni, amire még kuponom is van, meg 15% kedvezményem és így megéri ott venni. Ma egyébként kifosztjuk a bébikajás részleget, mert Petra belelendült a főzelékek kajálásába, néha napi 3-at is megeszik (eddig fél üveg volt az adagja), szóval két láda főzit tuti veszünk. A kiscsaj ugyanis nem hajlandó megenni a házikosztot (kivéve sütőtök), hiába csináltunk a nagyiékkal finomabbnál finomabbakat azon csak elcsámcsogot, viszont az üvegesért tátog ezerrel és hamar benyomja, persze dupla olyan mennyiséget. Zalakaroson úgy döntött, hogy délután már nem is kell neki szopi, nem volt hajlandó elfogadni a cicit, viszont az üveges kaját igen. Szóval ott a napi 5 szopiból örültem ha 3 maradt, de azok is jóval rövidebbek lettek.

Na most már tényleg megyek, mert vár a vasalnivaló :cry:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?