Új privát üzeneted érkezett!

Zsófi nagyon kíváncsi vagyok az úszás-élményetekre !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! majd mindenképp írj meg küldj fotót ha lesz...
ja de ma még csak benézel :wink: :wink:
lmkata
 
 


samu akkor tekereg szopi alatt amikor kakilni akar, de nem megy. vagy ha túl erősen jön neki a tej.
még késő este benézek- most rohanok
pusszok
kerekpocak
 
 


Történések.... :P

Szombaton, azaz holnap megyünk karácsonyi vásárra. Minden család készít valamit (sütit, ételt...játékot..), amit eladunk, és a bevételt az egyháznak felajánljuk. Imrusom imád sütni - én sajnos nem...főzök, kaját, husit sütök, de vhogy a sütikben nem vagyok nagy ász :oops: :roll: :shock: :? 8) - . Akkor jöjjenek a képek: :lol: :lol: :P

Pasijaim a konyhában - 1:

Kép


Pasijaim a konyhában - 2:

Kép


És azért ma is volt egy kis rosszalkodás...., így próbáltak meg együtt kirakozni a gyerköcök:

Kép
mazsolák
 
 

 
 

Pár dolgot visszaolvasva:

tanulás: én befejeztem Zsigával. Pocakkal védtem, és nagyon szenyók lettek a végére - a konzulensem - , akkor megfogadtam, egy darabig hanyagolom a témát, pedig kéne... / a Pszf-en szakmérnökiztem, ezt veséztem ki Katával 1x.../

Apropó Kata,


[quote="lmkata"]j írta:lmkataa noch was: épp tegnap mondtam apának hogy most h letelt a 6 hét tegnap :wink: jövőhéten kipróbálom h beülök Lizával a nagykádba!

na nem is a kicsibe, elég gnómul néznék ki... :lol: (meg be sem férnék)
főleg h Lizus is kinőtte !!!!! :shock: most látom milyen nyomi kis kádat sikerült vásárolnunk anno.. még jó h nem volt drága... totál végigér benne a csajszi, de úgy hgy már alig bírom a buksiját megmosni mert nem fér oda normálisan a kezem...


erre csak: :lol: :lol: :lol: :lol: NAGYON TETSZIK! ELKÉPZELTELEK! :wink:

Na most lecserélem Zsomborom vonalzóját, aztán visszaolvasok, és reagálok!

De most még gyorsan megteszem, amit már sokszor szerettem volna:

Laura madzagos képe nagyon aranyos!!!Nagyon szép kislány! :P

Julcsi is gyönyörű kiscsaj, tuti jó a nyári szerkó!:P

Timcsi+Bala páros - csak ismételni tudom önmagam - tutobello!!!!!!!!!!! :P Szemüvegkeret nagyon jó választás! (Extrém) haj képeket várunk!!!!!!!!!!!!! (képzeld, nekem olyan pici a fejem, h gyerekméretből kell választanom... :oops: :roll: :shock: 8) )

Marcus fogas képe nagyon édes!!!!!!!!!!!és továbbra is csodaszép a kissrác! :P

Márk is továbbra is szép kisfiú, és hát a szemei!!!! :P

Na akkor vonlazócsere, visszaolvasás, és reakció... :lol:
mazsolák
 
 


Sajnos visszaolvasni még nem jutottam, mert Zsombor nyűgölt..., csak a vonalzócseréig értem... :roll: :oops: 8)

viszont találtam magamról 2 képet:

Edus szemüvegben....:

Kép

Kép


(na mára, meg egy darabig nem fárasztalak titeket a képeinkkel :oops: :? 8) . Megpróbálok most már olvasgatni...)
mazsolák
 
 


edu édesek a fiúk, ahogy sütögetnek... mosogatni ki fog??? remélem nem hagytak nagyon nagy kupit...

samu mostanában egész nap alszik... kipiheni az első két hónap fáradalmait. viszont képzeljétek lemértük és nem hízott ebben a hónapban "csak" 6800 gramm , viszont nőtt- 66-68 cm körül van. szal úgy néz ki megállt a hónap/ kg. és ez így tök jó!

megatáncot néztem.. nemtom ti nézitek e- úgy sajnáltam barczi Lacit...

ha samu fent van akkor viszont non stop teliszájjal röhög: Kép

IMÁDOM!!!!
kerekpocak
 
 


apájával az élet móóóka és kacagás...


Kép
kerekpocak
 
 


Edus :arrow: én is vizuális típus vagyok :lol: :lol:
Zsófi kérdése jó volt - mosogatás ??? :lol: :lol:
de annyira jófejek h így tesznek-vesznek a konyhában a pasik!!
neked meg oda kellett volna húzni a fotelt, kinyitni egy bacardit és feltenni a lábadat! :wink:

Zsófi Samu egy zabálnivaló kismanó ahogy kacag!!!!!!!
jajjjjj ilyenkor mindig egyre jobban várom már legalább az első mosolyt Lizától..... :roll: néha olyan érzésem van mintha már majdnem elmosolyodna... de sztem csak beképzelem :?

NÁLUNK ÚJABB REKORD: 6,5 óra kaja nélkül :wink: Yessssssssssss! :wink:
(egy jó hosszú ciczős vacsi 20:00-kor, aztán nem aludt el mert egész nap aludt, de nem is balhézott :arrow: elvolt szépen magában!! úgy 22:45 körül aludhatott el és 02:30-kor ébredt kajálni)

na megyek apához, kihasználjuk hogy nyugi van :lol: :lol:

csóközön :wink:
lmkata
 
 


BOLDOG NÉVNAPOT KATA!!!!!!
kerekpocak
 
 


kösziszép!!! :wink: jön is a kiscsaládunk :wink:
(anyu is kati)
1000 pusza és jó apázást mindenkinek aki azt teszi most kihasználva a hétvége munkanélküli örömeit :!: :lol:
lmkata
 
 


ja amúgy képzeljétek LIZA névnap is van ma!!! :lol:
de mi majd JÚL.8-án tartjuk h ne legyen ilyen közel a szülinappal... :roll:
lmkata
 
 


sziasztok!

Kata, Lizababa boldog névnapot!!!

Marci, Márk, Zsombi, Zsigu, Julcsi, Timi, Bala, Edus, Samu, Kata, Liza, mindenki nagyon szép és gyönyörű!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kata, képzeld éjjel én is bealszom, eddig nem is mertem leírni Nektek :oops:

Amúgy nekünk meg a ma éjszaka volt ilyen óránkénti felkelős, most viszont durmolás van :)

Ja, képzeljétek elmentünk apával kocsikázni hát maga a kocsikázás nagyon bejött Bendének, de ha megálltunk, akkor sírás volt :)
Babakocsival is próbáltunk sétálni egy kicsit, hát az nem volt valami nyerő, pedig előtte evett is, szóval nem tudom, olyan tíz perc után sírás lett a vége :cry:

Fotózás: én is mániásan csinálok fotókat a bébiről :) igérem majd teszek is fel!! :wink:

Lányok, milyen gyakran jár a gyerekdoki?

pusz
mangó
mangó
 
 


ilyen tekergés nálunk is szokott lenni, és én sem tudom, hogy mi az oka.....

de ezek szerint vagy kaki, vagy túl sok tej?

én meg pont arra gondoltam, hogy nem jön neki elég tejci.......
mangó
 
 


KATA, NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK NEKED!!!!!
PUSZILUNK, ZSÓKA, BORCSI, MARCUS
Kép

KépKép
logi
 
 


Nagyon boldog névnapot kívánunk Kata!


Nóri és Farkas

Mangó, a gyerekorvos nálunk akkor jött/jön ha hívom. Hozzánk az első 3 hónapban hetente jött, mert megbeszéltem vele, aztán havonta, aztán mostmár csak ha hívom, vagy mi megyünk. Nekem ez azért jó mert kialakítottunk egy olyan kapcsolatot hogy bármikor hívhatom, ő pedig nagyon készséges.

Edus, a képek nagyon jók, alig várom már én is hogy együtt süssünk Farkóval.

Most megyek mert megyünk átsétálunk a Lánchídon! :) :)

Puszi mindenkinek majd vmikor jövök még.

Kép
nóri8
 
 


nem mentünk úszni mert samu egész délután sírt :(
ilyet már régen csinált. remélem nem lesz beteg vagy ilyesmi.
kerekpocak
 
 


az itthoni fürdés előtt:: Kép

mottónk: kövér vagyok de hódítani akarok!
kerekpocak
 
 


Engem már meghódított!!!! :)
Nagyon édes, gyönyörűség!!!!

Kép
nóri8
 
 


Megőrülök!!!! :lol: :lol: :lol:
Naaaaaaaaaagyon szép és tündéri aranyos kiskrapek!!!
Kis husi-musi :D , az a poci és az a combi............zabálnivaló!!

Edu, nagyon szép vagy a képeken!!! :wink:

puszi Mindenkinek

KépKép
logi
 
 


mindenkinek nagyon nagyon köszönöm a köszöntéseket !!!!
:lol: :lol:

Mangó, doki úgy jön ahogy megbeszéled vele, hozzánk 2 hetente jön - mí így tartjuk ideálisnak...
de mondom: beszéljétek meg !!
(a miénk mondjuk magán, szval nem a körzeti így ugye azért nyílván még sokkal inkább ..hogy is írjam?? szóval nyílván fizetünk neki és ezért sokkal készségesebbek,) de ez nem zárja ki azt h ugyanilyen jó kapcs elérhető a körzetivel is- csak itt nem ezt hallottam róluk mifelénk................................

Zsófi, Samu ........ én már nemtom fokozni! :lol: :lol: :lol:
egyszerűen hihetetlen hogy így nevet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(tudod nekem ez a vesszőparipám.... :lol: )
de remélem én is átélhetem ezt néhány hónap múlva.....


sajna ma utánanéztem a neten pár dolognak amit Lizu zárójelentésébe írtak... nem kellett volna - bár annyira nem borultam ki mint hittem h ki fogok.... :roll: :? :shock:
na ezzel a mozdulattal ezt most el is felejtjük és csak a szép pozitív gondolatok maradnak helyette !!!!!!


mangó! képek !!!!!! plíííííííííííííz !!!! :lol: :lol: :lol:

na rohanok fürdetni

pussszok
lmkata
 
 


Sziasztok!

Kedves Kata! - boldog névnapot kívánunk sok szeretettel!
Tekergés - nekem még nem sikerült rájönnöm, néha büfi, néha fáradtság de most már olyan ereje van, hogy alig bírom tartani. Sőt amióta hasra fordul - azóta a cicin is produkálja. hurrá!!!

Edus - srácok a konyhában - szupik. Az én férjem is nagy konyhaművész, nekem még van mit behoznom.

Zsófi - Samu igazi kis (nem is olyan kis...) pasi! Pocija haláli!

Rólunk - enyhén megviseli Márkot ez a szeles idő, éjjel már egész jól alszik, de nappal... Ma 1/2 óra de, 1 óra du, de fél hatkor már ragadtak le a szemei...

Néhány kép...

gondolkozom tehát vagyok...

Kép

Mi van az asztalon?

Kép

Én és Anyu mobilja...

Kép

Puszi mindenkinek, jó éjt!

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Mivel reggel rohantunk, most meg későn értünk haza, így csak gyorsan... :oops: 8)

LIZUS, (LM)KATA, ÜBI-KATA SOK BOLDOGSÁGOT!!!!!!!!!!!!!JÓ BULIZÁST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Zsófi, SAMU HALÁLI!!!!!!!!!ANNYIRA CUKI A POCAKJA!!!!!!!!!!!!Egem már meghódított, levett a lábamról!!!!!!!!!!!!!Annyira édes, h ennyire teliszájjal vigyorog!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :) (Úszást sajnálom.... :( )

Ja igen, és mintha ismernéd a férjemet :oops: :wink: , ugyanis bementem a konyhába, kérdem, ki fog mosogatni :shock: :roll: . Erre ő szintén vissza, kérdőn rám.., de mondtam, sajna nem vállalom be.. :oops: 8) ., és elmosogatott! :D :P (különben ha 1 férfi főz, utána mosogatni??!! :evil: :twisted: sztem kész borzalom, de sztem már ti is voltatok már így... :oops: 8) )

Dícséreteket köszönjük!!!!!!!!!Zsebre vágtuk mind!!! :lol: :P

Puszi Mindenkinek+jóéjt! :P :lol:
mazsolák
 
 


Panni, Márk csodaszép kisfiú, annyira édes, és ha a szemei beszélni tudnának... :lol: :P
mazsolák
 
 


Lányok köszi!!!! imádom is mint állat!! legszívesebben megenném!!!

Márk cukorfalat édes, értelmes kisfiú!!!

kata: gyerünk pozitív thoughts!!! tod h most az nagyon fontos. (az hogy lehet h a zárójelentést te nézegeted és nem magyarázták el??????)

ha van kedvetek akkor www.szeder.blogspot.com samu rendületlenül írja kalandjait!!
kerekpocak
 
 


Sziasztok!

Nagyon édes az összes kismanó! Mostanában nagyon beindult ez a topik, rengeteget írtok, alig győzöm olvasni.

Laurának sok boldog fél éves szülinapot!

Juli és Zsombor isten éltessen az első éves szülinapotokon!!!


Kata sok boldog névnapot kívánunk Neked!

Nóri, örülök, hogy jól ment a keresztelő és hogy Farkas ilyen jól bírta a rokonok hadát.
Marcsi, Nóri! A banánturmix bejött nálunk, nagyon ízlett neki. Nemúgy mint a zöldségek, azokat utálja, nincs mit tenni, ez van, talán később bejön Nórinak.

Edus! A pasik szövege nem semmi, jókat nevettem rajtuk. Zsombor az etetőszéken, nagyon ügyes, de én a szivemhez kaptam volna amikor meglátom. A képek is nagyon jók Róluk, nagyon édesek.

Samu baba is olyan édes kismanó, mindig teli szájjal nevet, olyan kis jókedvű, látszik a képeken, hogy imádja az apját is.

Marci a két kis foggal, huncutan, nagy szemekkel, zabálnivaló.

Márk is ismeri a "tiltott dolgokat" látom, a matrac alá bújós dolog haláli, hogy tudta felemelni?

puszi Kriszta

KépKép
krisztan
 
 


Bocsi Kata, Téged is nagy betűvel akartalak! :oops: Lizussal a közös képen nagyon édesek vagytok, már nagyot nőtt a kismanó, pedig csak 6 hét... olyan gyorsan nőnek.

KépKép
krisztan
 
 


LOLO, NÓRIKA, BOLDOG HÓFORDULÓT MINDKETTŐTÖKNEK!!!!!!!!! Kép

KépKép
logi
 
 


Köszi Zsóka!

Közben mellékelek néhány képet, a folyamatot, hogy hogy "eszik" Nóri. Adtam neki kekszet (tudom csak 8. hós kortól lehet így egészben adni, de kíváncsi voltam hogyan reagál), persze nem edte meg csak rágcsálta, nyálazta, és a végén minden trutyis lett...

Kép keksz1

Kép keksz2

Kép keksz 3 - anya takaríthat

KépKép
krisztan
 
 


halihóóóóóóó! :lol:

nagyon boldog 7. hónapot Nórinak és 6-at Lolonak, a két kis tündérmanónak !!!!!

nagyon jók a sorozatfotók mind a kíváncsi felfedezők gyöngyéről, Márk Úrfiról, mind pedig a keksz-evő bajnoknő Nóribabáról!!! :lol: :lol:
nekem az egyik kedvencem a nicsak ki beszélből a "kérsz kekszet? kicsit szottyos de szívesen adok" --- na ez a szottyos látom itt is sikerült :lol:

egész jól viselte Lizu a tegnapot, bár volt 1-2 kisebb nyügi-sírás, de tesókám úgy megdajkálta hogy nyomaveszett azonnal ...
:shock: :lol:
remélem egy délután alatt nem szokott rá a kézbenringatásra :lol:

Zsófi, köszi igyekszem... de hülye vagyok mert megfogadtam h nem nézek utána, elég amit mondanak a dokik de tegnap meginogtam... :?
de-de persze elmagyarázták, csak tudod amik felmerültek volna esetleg kérdések, azt nem kérdeztem meg mert úgy voltam (és vagyok is !!) vele h minek... attól nem változik semmi, mert egyelőre minden csak feltételezés........
és igazából ezért hülyeség utánanézni... :?
holnap is azért megyünk vérvételre mert csinálnak kromoszómavizsgálatot még.
különben ez mind azért mert study-t írnak az esetről szerintünk - nem mondták ki nyíltan de messze nem olyan ellátást kapunk mint ami megfelelne a magyar valóságnak :arrow: hanem milliószor jobbat !!! és ez volt a nagyon furi ... :? :lol:

na ma elmegyünk csavarogni a köv. evészet után :lol:

megyek fürdeni! :lol:

pusszok
lmkata
 
 


JULCSINAK NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK AZ ELSŐ SZÜLINAPJÁHOZ!!!! :P :D :P :D (Milyen hihetetlen, h eltelt ez az egy év??!!! :roll: :oops: 8) ) Klári, kalappal a vizsgákhoz!

Kép

Kép




LOLONAK, NÓRINAK IS NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT HÓFORDULÓJUK ALKALMÁBÓL!! :P :D Nóri nagyon aranyos a képeken! Édes, ahogy falja a kekszet! :P :D


Kata, maradj továbbra is ++++++++++++++++, ahogy eddig tetted! :D Milyen érdekes, lehet, h majd vmikor név nélkül a ti eseteteket olvashatjuk.. :oops: 8)

(Ahogy Zósfi írta a virtuális tortaszelet mindenkinek ment! :lol: 8) és valóban nagyon finom volt, bár zsombor csak kente magára, mint ette volna. Zsignek túrótorta volt az első tortája, mert az több olyan dolgot tartalmazott, amit egy 1 éves ehet, de sajna most nem tudtuk megoldani, itt nincs nagyon túró... :roll: :oops: :( Pedig mindannyian imádjuk!)
mazsolák
 
 


Zsófi, most volt egy kis időm, elolvastam Samu leveleit, nagyon jó :lol: :lol: :P !!!!!!!!!!!!!!!Annyira klasszul megírta(d), ügyes gyerek ez a Samu (vagy anyukája?!!) Így tovább!! :wink: Szeretném olvasni a folytatást! /Nekem is kéne vmi hasonlót, de mire odaérek... :roll: :oops: :? /[/b]
mazsolák
 
 


ja és már annyiszor szerettem volna kérdezni tőletek, h a "kereső" a segédletekből "milyen gyakorisággal" szokott létezni?? :oops: :? Már vagy 2 hete keresek vmit, és azt írja ki folyamatosan, h a "kereső átmenetileg nem üzemel"..... :cry: :cry: :evil:
mazsolák
 
 


Zsófi, hol lehet elolvasni Samu leveleit??? :?: :roll: :shock:

KépKép
logi
 
 


zsóka:

www.szeder.blogspot.com

boldog hófordulót a hölgyeknek!!!!
kerekpocak
 
 


Nóri annyira bűbájos kislány! Csodaszép!!!!
Én is próbáltam kekszet adni Marcinak, de az egészet be akarta tömni a szájába..ezért inkább elvettem tőle. Nórika óvatos duhaj :lol: .

Márk nagyon szép pasi, a mobiltelefon nálunk is kedvelt játék (lenne ha hagynám, de már nem merem a közelében hagyni, mert egyszer megkaparintotta Marci és lehajította a földre :? :lol: .)
Most a távkapcsolóval próbálkozik, a méregdrága Baby Duplo nem izgatja :roll: .

puszi, Zsóka

KépKép
logi
 
 


Köszi Zsófi!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
logi
 
 


Edus - kerső: én mióta regisztráltam itt a babaneten azóta azt írja h átmenetileg nem üzemel szval ne fűzz hozzá sok reményt... :? :roll: :twisted:

csak azt tudnám akkor miért nem veszik ki onnan mint szolgáltatást ???

áááá, csak költői kérdés volt :lol: :lol:

Lizu ma egész napos alvást ad elő megint.. :lol: eszik, max 30 perc ébrenlét, alvás. Igazi suttogós megoldás, pedig nem jellemző rá... :lol: :lol:

benevezhetünk a cuki-pocakok közé mi is????
Kép


ilyen ügyik vagyunk hason, csak 10 perc után nagyon mérgesek leszünk anyára h már megint ezzel jön, holott utáljuuuuuk!
(de ez haladás mert régebben - milyen nagyzolósan hangzik ez egy 6 hetestől :lol: - szóval régebben 1 percig bírtuk csak és utána jött a miiiéééééért teszeeeeed ezt veleeeem anyaaaaa????? sírás... :lol:
Kép
lmkata
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT JULCSI-BABA ! ! !
pusszancs,
Lizi&anyukája :lol:
lmkata
 
 


LIZA POCAK CUPPANTANI VALÓ!!!!!!!!!!!!NAGYON ÉDES!!!!!!!!ÉS MILYEN FÉNYLŐS!!!!!!!!!!! :P :D Nem korai egy 6 hetes babától ez a "diszkós mozdulat"??!!! :roll: :oops: 8) "hasas kép", szegényem, látszik, hogy mennyire szenved :roll: :oops: :wink: Ezek az anyák??!!!! :oops: :roll: :wink:

"Kereső" érdekes, pont ugyanazokra a dolgokra gondoltam, amiket írtál!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :oops: 8) Mintha egyre járna az agyunk... 8)
mazsolák
 
 


SZiasztok!

Nagyon boldog 7. hónapot kívánok Nórikának!!!! (Nagyon jó a kekszevős sorozat :) Én még nem merek szilárdat adni neki. Kiszőkült a haja? )

Lolo babának pedig nagyon boldog 6. hónapot!!!!

Julcsit pedig isten éltesse sokáig első szülinapja alkalmából!!!



Lizus jó nagyot nőtt!! Nem kell ide tápszer, van itt pocak rendesen. :) A zárójelentéssel ne foglalkozz (persze én is bújnám az internetet...)

Márk nagyon okosan néz, és jó hosszú lett ő is. (a szakvizsgán egyébként az államigazgatást választottam, mert az legalább majdnen ugyanaz mint a kötelező....)

Nekünk nagyon jó hétvégénk volt. Tegnap felmentünk siklóval a várba aztán lesétáltunk és néztük a Dunát, meg a fényeket, ma meg Veresegyházán voltunk a medveparkban, délután meg barátok voltak nálunk. Így legalább nem kattanok meg...

Edus, mi volt a tortában, hogy Zsombi ehette? Egyévesen már ehetnek tortát?

Sajnos most megyek, mert sok a dolgom és nagyon fáradt vagyok, még Samu leveleit sincs időm elolvasni, de majd holnap reméljük lesz.

Kép
nóri8
 
 


És két kép a mai napunkról...


Kép


Kép


Puszi, nóri

Kép
nóri8
 
 


JULCSINAK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

kata Lizi imádnivalóan édes. te figyelj én biztos totál hülye vagyok, de ezeken a képeken liza TISZTA samu!!
egy az egyben ugyanilyen fejeket vág....- meg az arca is- meg a teste is (a lényegtől eltekintve...)
ráadásul a hason fekvés is hasonló ( bár samu csak 1 percet bír ki kb még mindig)
annyira édes a sírós képen h megzabálom!!!!

mi ma 2.5 órás alvás után átmentünk a szüleimhez és samu megint ugyanazt csinálta mint a múlt héten (akkor azt hittem azért mert álmos) - ahogy megérkeztünk elkezdett sírni és csak akkor nyugodott meg egy kicsit ha szorosan magamhoz ölelve ringattam és ez addig tartott míg az autóba be nem ültünk.
van ilyen tapasztalatotok? ennyire nem szereti az idegen helyeket és fél a szüleimtől? - nem találkoztak csak heti 1x kb.
szal mit gondoltok? vagy csak véletlen összejátszása?
kerekpocak
 
 


FARKAS ISZONYÚ GYÖNYÖRŰ!!!!!! HIHETETLEN SZÉP KISFIÚ!!! ÉS EZEK A FOGAK!!!!!!!!!
BŰBÁJOSAN ÉDES CUKKANCS BABÓ!!!! KÉSZ FÉRFI!!!!!
kerekpocak
 
 


Nóri, Farkas csodaszép!!!!!!!!!!!!!!Annyira édes, ahogy próbál komolyan nézni, közben meg elolvadok a gyönyörű kék szemeitől!!!!!+ a kis pirosság az arcán - a hidegtől - !De a fogacskás-hintás kép is aranyos! :lol: :D :P

Torta: próbálok olyan tortát, ill alapanyagokból készülő tortát választani, amit ehetnek, pl a túrótorta jó, mert túró+joghurt+gyümölcsök...., de itt nincs nagyon választék..., ezt találtuk a "leggyerekbarátabnak". De úgy voltam vele, hogy egy nap nem a világ! :shock: :roll: :oops: 8). Meg amennyit ilyenkor esznek belőle! Inkább csak a széttrancsírozás öröme! :oops: :? 8)

Ja már akartam írni Neked, hogy Zsigu is olyan volt, mint Farkas, jobban érdekelte a zenélőgép funkciója, hogy működik, mint a zene... :oops: 8)
mazsolák
 
 


NÓRI KEKSZ CUPPOGTATÓ KÉPEI IS ISZONYÚ ÉDESEK!!! HOGY VIGYOROG!!! HALÁLI CUKI!!
kerekpocak
 
 


MELBA :?: :?: :?: :!: :!: :!: :idea: :idea: :shock: :roll: :? FÜSTJELEKET VÁRUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) REMÉLEM, MINDEN OK!!!!!!!!!!
mazsolák
 
 


Sziasztok!
Eddig nem tudtam belépni a Babanetre :twisted: !

Zsófi, Samu blogja eszméletlen, határtalan értelemről, ötletességről..stb árulkodik! Jó helyet talált magának ez a kisfiú! :wink: :wink:
Borcsi volt ilyen kis érzékeny, nem szeretett idegen helyen lenni. Egyébként a mai napig nem egy nagyon barátkozós tipus, nem sok igazi barátja van, de azokért tűzbe menne. Én is ilyen voltam/vagyok. Marci meg a másik véglet, mindenkire vigyorog, bárki kézbe veheti. :roll:
Samu hogy viseli az idegeneket pl buszon, utcán...? Borival volt olyan eset, hogy le kellett szállni a buszról, mert hozzászólt egy bácsi, és iszonyúan elkezdett bömbölni. Olyan ciki volt, mert a bácsi tök kedvesen szólt hozzá :oops: .Meg hát a családban is volt egy-két kínos szitu emiatt.

LizaCica egy tünemény, az a pocak haláli, Borimnak voltak ilyen pociméretei :lol: . Méghogy nincs tejecske :D . Nagyon ügyesen megemeli a fejecskéjét, erős kiscsaj. :wink:

Farkas abban a bojtos sapeszban naaaagyon szépséges. Látom, már neki is van fogacskája.


"Mai kedvenc játékom" Kép

KépKép
logi
 
 


Sziasztok!

A kicsi lányoknak boldog hófordulót és boldog szülinapot!!! :)

Samu eszméletlenül jó pasi, Lizababa cuki, ahogy sír az nagyon édes!!!!!!! Farkas gyönöyrű szemei elvarázsolnak, Nóri a kekszel!!!! nincs rá szó!
és hát persze Márk és Marci zabálnivalóak!

Köszönöm a dokis tippet.

Melba, hol vagy?

teszek fel egy képet, csak kevés volt a fény, így a színek eléggé furcsák :)

Kép
mangó
 
 


Sziasztok!

Engem is csak most engedett be a babanet! :evil:

Ahogy olvasom a soraidat Zsóka, tényleg vannak ilyen érzékenyebb gyerekek! Nekem még úgy tűnik egyik sem ilyen. Eléggé nyitottak. Lehet, h Samu is olyan lehet, mint Borcsi, jobb szereti az ő kis saját környezetét, embereket, "akiket ő választhat". :oops: 8) Innen is látszik, h minden gyerek más és más, egyéniségek, már születésük pillanatában! :oops: 8) ... Nekem is van egy bnőm, akinek ilyen a kislánya, ennyire érzékeny, és nem szeret nagyon barátkozni...Akit viszont megkedvel, magához enged, ahhoz viszont nagyon tud ragaszkodni - amit Te is írtál -.
Marci haláli pasi! :lol: :lol: Annyira bírom, h amikor fényképezitek még jobban kimereszti az amúgy sem kicsi szemeit!Csajozós figura nagyon! Haláli, és ahogy tud hozzá nézni! :P :lol:

Mangó, Bende is nagyon tünemény! :lol: Annyira édesen durmol!Olyan édes a kis keze, orrocskája, szája! :P Bele tudnék harapni, és egy nagy puszit nyomni a kis arcára! :oops: 8) Ja és tök jó, h ilyen sok a haja! :) Fényviszonyok teljesen ok! :)
mazsolák
 
 


Bocsi a dupla "viszont"-ért, nem néztem meg előnézetben, csak küldtem... :oops: 8)

Bende egy kis álommmanó! :P
mazsolák
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?