Új privát üzeneted érkezett!

Zsebi :lol: , de igen baromira megsértődtem, hogy leírtad a véleményedet. :lol: Amúgy máshol is olvastam már, hogy a Symbaba a Bergon koppintása. Én nemtom'.
Az Árkádban láttam ilyesmit mint a tiéd, azt nem tudom mi volt a márkája, de 75e Ft volt.
Ebbe pici babát bele lehet rakni?

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Viki!
Igen lehet benne újszülött kortól tenni a babákat. Majdnem totál visszintesig dönthetó szerintem olyan 170 fog és az jó. :) Úgyse abba van egész nap a baba. :)

Itt ha bemész a keres-kínálba azon belül ikerbabakocsi és ott visszább lapozol van felrakva Symbaba és Bergon kocsi is és láthatod is hogy milyen egyformák.
No az Árkádban nem voltam úgyhogy nem tudom ott mi a kínálat. de sok más helyet bejártam.

Lányok!
Én ma olyan nyeszlett voltam. :( Délelött úgy keltem hogy fú de fitti vagyok mentem is kicsit szétnézni itt a "bolhán" aztán olyan fáradtság tört rám fú elmondani sem tudom. Hát ez van. Viszont a kicsik ma aktívabbak mint a napokban bármikor. :)
Imádom őket ahogy mocorognak. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Viki!
Igen lehet benne újszülött kortól tenni a babákat. Majdnem totál visszintesig dönthetó szerintem olyan 170 fog és az jó. :) Úgyse abba van egész nap a baba. :)

Itt ha bemész a keres-kínálba azon belül ikerbabakocsi és ott visszább lapozol van felrakva Symbaba és Bergon kocsi is és láthatod is hogy milyen egyformák.
No az Árkádban nem voltam úgyhogy nem tudom ott mi a kínálat. de sok más helyet bejártam.

Lányok!
Én ma olyan nyeszlett voltam. :( Délelött úgy keltem hogy fú de fitti vagyok mentem is kicsit szétnézni itt a "bolhán" aztán olyan fáradtság tört rám fú elmondani sem tudom. Hát ez van. Viszont a kicsik ma aktívabbak mint a napokban bármikor. :)
Imádom őket ahogy mocorognak. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

 
 

Lányok!
Akkor közkívánatra teszek fel a pocakról képet. A szobáról még nem mert még a fontos simítások (falra díszek) hiányoznak, de hamarosan hamarosan jön az is. :)

A pocakkép mai 26 hetesen ilyen. És már csak két számjegyű a szám ami a szülésig van. Furcsa. Lassan centit lehetne vágni. :)

Kép

Kata!
Nem figyeltem és ezért nem tudom vagy nem is írtad a Ti babócátoknak milyen neme van?

És egy tábla is ha valakinek valami nem jó szóljon és javítom. :)

Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Szia Zseboroszlán

nagyon nagyon irigylésre méltó pocakod van.
Én legalábbis nagyon irigylem.

Szia

Erika

Nagyon szép álmokat kívánok mindenkinek

Kép

Kép
erika13
 
 


Zsebi :lol: kerekedünk, kerekedünk?
Lehet, hogy holnap én is teszek fel pocak meg babaszoba képet is. :lol:
Ma megvettük a több nyelven beszélő Bergon babakocsit a Szentmihályin. Hááááát nem volt olcsó /70 e Ft/ ,de szerintem nagyon szép, amúgy meg ezt kapjuk anyuéktól. :lol:
Asszem' most már mindenük megvan, de persze azért még maradjanak csak odabent. :lol:
Én is nagyon elfáradtam ma, aludtam is két órát
hirtelen felindulásból. :lol:

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Zsebi :D
csini a pocak.

én xarul, Levi beteg.... nem sorolom :wink:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Viki!
Én nagyon nagyon nagyon várom a képet a szobáról és a pocakodról is. Mostmár nagyon felcsigáztál úgyhogy holnap mindenképp tessék feltenni.

Orsi!
Jobbulást neked is és a Levinek is.

Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Orsi :lol:
Gyógyuljatok meg hamar! :lol:

Zsebi :lol: úristen te nem tudsz aludni!!!!????
Pedig még most próbálj meg amíg tudsz, mert pár hét múlva már fizikai okai lesznek a nem alvásnak. Én nagyon szarul alszom. Négyszer pisilés, majd minden alkalommal felkelek mikor meg kell fordulni egyik oldalról a másikra. :? Ráadásul a legújabb, hogy éjszaka vakarózom mint állat. Úgy viszket a hasam a karom a lábam majd megőrülök. :twisted:
Volt valakinek ilyen?

ui: nem vagyok rühes :shock:

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Viki!
Szóljál a dokidnak, mert a tehrességi mérgezésre olvastam ezt a viszketést. Ha csaka ahasad viszketne akkor azt mondom nyúlik a bőr. Nem ijesztgetni akarlak de jobb utánajárni. Stella volt ilyen cipőben.

Hát este barátokkal találkoztunk aztán mikor hazaértünk nem voltam még álmos és bogarásztam. :)

Amúgy mostanában éjjel megint jól alszom de volt egy két hetem amikor borzalom volt. Fordulásnál én is mindig felébredek és mire áthelyezem magam a másik oldalra na az a művészet. (párnácskáim miegymás).

Kismostam és meg is száradt a ruhácskájuk egy része. Ami most még nem lesz jó azokat vasalás nélkül hajtottam össze és teszem zacskóba aztán majd legfeljebb átöblítem használat előtt. A többit meg majd apránként kivasalom.

A babakocsival is kijátszottuk magunkat hihi most ment vissza az is a dobozába mert hát nem kis helyet foglal.

Egyre sűrűbben képzelem el milyenek is lesznek.

Szuper hogy akkor van babakocsi is. Gondolom meg is vettétek. Milyen színű? Képet, képet képet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Szeretnék "átjelentkezni" ide hozzátok! Pénteken voltunk első uh-n, 6 mm-es Maszatka! Szóval mi még az elején járunk..

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Sziasztok!

Pompomlány - én is nagyon azon a véleményen vagyok, hogy fölösleges a nagyobb kockázatot bevállalni ha van más lehetőség és az is elég biztos eredményt ad.

Zsebike - de szép kis masinát vettetek. nagyon klassz. De jó hogy már a vásárlás élményében is részed lehet. Már mi is nagyon várjuk hogy vehessünk ezt azt, de egyelőre még csak a kirakatok nézegetésénél tartunk. Persze ez is nagy öröm, hogy már tervezgethetünk.
Gyönyörű a pockosod!!! Látom a nevekkel Ti is nehezen boldogultok. Lány nevet könnyebb választni mint fiú nevet, azzal már elég jól állunk. :)

Szivvi - üdv a topikban és nagy-nagy gratula! Az első UH-on a mi kis potykánk is 6mm -es volt és 6 hetes. :lol:
potykamanó
 
 


Zsebike - ...most látom, hogy a nevek fölötti töprengésről Wisnél olvastam. Bocsi.
potykamanó
 
 


Zsebi :lol:

Itt vannak a fotók! :lol: Kép

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Na, szóval van még csak bénáskodok.... :shock:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Szilvi!
Üdv. közöttünk. Boldog babavárást kívánok!

Manó!
Azért még nálunk sem fixek a nevek.
Hamar eljön az idő mikor Ti is vásárolhatok. Én is sokat nézelődtem az elején de mostmár muszály elkezdeni. :)

Viki!
Szoba és pocak kép nincs?????????????????? Ne húzd már az agyamat. Úgy szeretém már megnézni. Olyan izé vagy.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok
Zsebi!
Meg van még?

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Zsebi :lol: ne mondd má', hogy nem elég ez a kép amit felraktam????????????????????

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Zsebi, a viszketéssel kapcsolatban: fehérjém nincs, ödémám és magas vérnyomásom sincs. Szerintem tetves vagyok. :lol: :lol:

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Viki!
Szenzácsiós lett minden. Ez a bababirodalom egyszerűen gyönyörű. Szépen megcsináltatok mindent. :)
A járgány is szép színű.

És a pocakod. Szerintemnem is brutál nagy. :) És nem értem miért mondod hogy kövér vagy egyáltalán nem mondanálak annak.

Gyönyörűek vagytok. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi :lol: a lányok nevében is köszönöm a bókokat!

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


nviki,
hát ezek irigylésre méltó képek. Én is szívesen beköltöznék ebbe a baba-birodalomba! :D Amíg nekünk nem lesz ilyen, majd a Te képeidet nézem, jó?

szivvi,
üdv itt! :)

potykaM,
köszi a megerősítést!

zsebi,
én írni akartam, hogy de izé vagyok, hogy még nem raktam fel UH-képet (szemérmességből... :oops: ), de aztán úgy örültem, hogy van új táblázat, viszont elszégyelltem magam, hogy én még mindig csak zebrucskukkal büxélkedhetek.
Úgyhogy... legközelebb...
Kép

KépKép
pompomlány
 
 


Pompi :lol: neked is köszönöm a dícséretet! De úgy látom feletted is igencsak repül az idő :lol: :lol:
Jó a fotó :lol: :lol: :lol:

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok

Viki
hogy milyen györnyörű a pocakod, és a baba szoba is hihetetlen!


Pompomlány
a te picurjaid is nagyon nagyon györnyörűek, és irigylésre méltóak

Sziasztok

Mindenkinek nagyon nagyon szép álmokat kívánok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok, szinte jegyzetelnem kellett, nehogy elfelejtsek vmit! :lol:

Alinkat,
a strepto.-val kapcs.-ban megfogadom a tanácsaitokat, mindenképp megcsináltatom, már az orvosomnak is szóltam. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan fog beválni a babakocsi. :D Nem teszel fel képet? Nagyon cuki ám a babád! :D

Zsebi,
hú de sokat nőtt a pocakod! :D Nagyon szép! A babakocsitok is nagyon jól néz ám ki! Úgy megörültem, mikor megláttam a táblában a legfrissebb képet a babámró! :D Olyan figyelmes vagy, köszi, hogy betetted!

Orsi,
remélem már gyógyulgattok!

Szivvi,
gratulálok, üdv itt! :D

Pompomlány,
neked is nagyon jóképű gyerekeid vannak ám! :lol: Alig van köztünk csak 3 hét! Te hol szülsz?

Viki,
ez az óriáspocak azért nem is olyan óriáspocak! :D Inkább csinosnak mondanám! :lol: Hát ez a babaszoba pedig! Gyönyörű! :D Azért egy kicsit megrettentem, fura volt így egyszerre látni, hogy mennyi minden is kell egy babának - na jó esetetekben kettőnek! Nagyon sok cuccotok van! :roll:

Mi tegnap későn este jöttünk meg a kirándulásunkból, olyan fáradt voltam, hogy beestem egyből az ágyba! Hát, nem egy pihenős hétvégénk volt, az igaz, de így kicsit meg is nyugodtam, hogy ha ezt kibírta, akkor tutira nagyon erős gyerekünk van! :lol:
20140901102739
 
 


Sziasztok Csajok! :lol:
Köszi a dícséreteket a szobára, no meg a nem kevésbé "szép" hasamra.

Zsebi :) voltam reggel vérvételen, aminek az eredményét sajnos csak este 8-kor tudom meg. Viszont ami jó hír, hogy csináltak egy UH-t és jól vannak a babák, megfelelnek a 32.hétnek.
Stella válaszolt, őt emiatt a 37.héten megcsászározták.
Kicsit azért para vagyok, hogy mi lesz. :shock:
Este írok még...

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Viki!
Drukk hegyek mennek remélem minden rendben lesz a vérrel. Légyszí ird még meg ma mert drukkol neked. :)

Hajni!
Szívesen a táblát.
HÁt bizony nő a pocakom. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


ZSEBI ZSEBI ZSEBI ZSEBI ZSEBI ZSEBI ZSEBI
csak Neked :D :D :D :D



Kép



milyen sűrűn jelentsek? :D :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsebi és persze Mindenki más aki itt van!

Szóval szarok lettek a laboreredményeim. Magas az összes májfunkciós értékem. Kiderült, hogy terhességi epepangásom van, amit /mint ahogy az Stella is írta nekem/ zsírszegény diétával lehet orvosolni, de ha azzal sem sikerül lehúzni a magas értékeket akkor be kell feküdnöm a kórházba.
Tehát, holnaptól ohne zsír, szalonna, kolbász és egyéb finomságok.
Jöhet az olaj, vaj, szénhidrátot lehet ennem /még szerencse/.

Ez az egész azzal indult, hogy brahiból beírtam ide Zsebinek, hogy viszketek biztos rühes vagyok, mire ő felvilágosított hogy ez nem vicc hívjam fel az orvosomat.
Úgyhogy Zsebikém :lol: köszönöm, hogy szóltál!

Lányok! Ti is figyeljetek oda, ha egész testeteken vakaróztok akkor érdemes kérni egy laborvizsgálatot májfunkciókra.

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Viki :D
örülök, hogy kiderült. persze a gondnak nem, de így még elejét lehet venni a bajnak.
a laboreredmények már tényleg nem hazudnak.
drukkolok, hogy minél tovább még egyben bírjátok.

amire én rákérdeznék: az a tüdőérlelők... ill. kiharcolnám.

a toxémiával az a gond, hogy kb. 1 nap alatt válthat "figyeljük a tüneteket" állapotból "most azonnal császár" állapotba, és akkor már nincs a tüdőérlelőre idő....
szóval erre kérdezz rá!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Viki!
Természetesnek éreztem hogy szólok, pontos doglokat nem tudtam róla csak tudtam Stellánál is hasonló miatt volt császár. Igazából este még lelkifurim is volt hogy nem akartam én rádilyeszteni, de úgy vagyok vele hogy időben orvoshozmenéssel meg lehet még előzni egy nagyobb bajt.
Drukkolok hogy a diéta beváljon és a csajok még legalább két hétig élvezzék anya pocakját.

A tüdőérlelőre meg valóban kérdezz ráa. Anda is kapja szépen.

Orsi!
Köszi a képet. Akkor a kicsi lányotoknak (bocsi nem akarok identitás zavart okozni, de szerintem az) ilyen már lesz szemben a fiúkkal. :)
Hát havonta egy képpel beérem. De ne izgulj ha hanyagololod akkor úgyis nyafogni fogok. :)

Holnap megyek terheléses cukorra uh-ra és persze még dokibácsihoz is. :)

Szép álmokat mindenkinek!

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Viki!
Jól tetted, hogy elmentél a dokihoz. Remélem a diéta hatásos lesz, és bitjátok még egyben pár hétig. A dokid nem mondta a tüdőérlelőt?
A szoba és minden benne gyönyörü, na és a pocakod is!
Semmi gyógyszer nincs erre az epebajra? Nem hánytál az elején sok epét?

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Orsi :lol: egészen aranyos a kis hasad :lol:
Köszcsi a drukkot, a tüdőérlelőt meg fogom kérdezni hétfőn.

Zsebi :lol: neked is köszönöm a drukkot és "jó" cukrot kívánok holnapra Neked!

Melcsi :lol: köszi a bókot.
Nem, sajnos erre nincsen gyógyszer és nem hánytam epét, ez az egész a babák "miatt" alakult ki és csak a terhesség megszünésével /megszüntetésével/ múlik el. Tehát, ha folyamatosan szar eredményeket produkál az ember akkor csaszi, mert rám veszélyes a dolog hálistennek a babákra nem. :lol:

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Jaj, viki,
a frászt hozod ránk! :shock: Nagyon izgulunk érted! Kitartás! És ne félj, nem lesz semmi baj!

Én még nem nagyon érzem az idő múlását. Egyszer próbálkoztam a pocak-fotóval, de nem mondhatnám, hogy valami látványos lett. Hülyén is érzem magam a szülés-előkészítőn, ahol a többiek úgy néznek ki, mintha már innen mennének a szülőszobára!

erika,
köszi a bókokat. A férjem kérte a Krizsát, hogy úgy ügyeskedjen, hogy az Alain Delon szépsége kereszteződjön a Belmondo sármjával. :wink:

Amúgy nem tudjátok, mikor lehet megtudni a babák nemét? Hanyadik héten? Mindegyik könyv mást ír. 12, 16, 20...?!?

hajni,
úgy néz ki, az Uzsokit választom. Te?

KépKép
pompomlány
 
 


Sziasztok!

Zsebikének tettem egy ígéretet hogy átjövök a kismamis topicba és ő cserébe megígérte nekem hogy itt nem lehet semmi bajom :wink: !

Szóval tegnap mértek 736-os hcg-t, tehát újra kismami lettem :lol: :lol: :lol: ! Nagyon boldog vagyok!!!!!úgyhogy mostantól én is boldogítanálak beneteket ugyanis egész nap itt fexem a pihe-puha ágyikómban:):), és hát néha unatkozom egy kicsit :roll: !

Potykamanó!!!!!!!!!!!!! Nézzenek oda együtt pocakosodunk???? Szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kecskeméti super parakismami klub!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Lányok remélem befogadtok!:)
Puszi Zsu
bzsuska
 
 


Sziasztok

Ezt találtam egy másik topikon

"Az egészségügyi törvény tervezett változásai jelenlegi formájukban kihatással lesznek a szabad kórház-, valamint a szülészorvos-, szülésznő-választásra. Alapvetően egyetértünk az egészségügyi reform szükségességével, és a hálapénz visszaszorításának szándékával, álláspontunk szerint azonban a szülést nem lehet a többi orvosi beavatkozással együtt kezelni. Az érzelmi, bizalmi szempontok mellett az is megkülönbözteti az orvosi beavatkozásoktól, hogy egy természetes folyamatról van szó, melynek főszereplője az egészséges anya, és amely előre nem tervezhető, sem időpontját, sem lefolyását tekintve.

Ezért petíciót fogalmaztunk az Egészségügyi Miniszterhez, melyben erre a speciális helyzetre hívjuk fel a figyelmet, és kérjük, hogy továbbra is korlátozás és térítési díj nélkül választhassák meg a nők, hogy hol és kivel szeretnének szülni. Kismama-barát intézkedéseket is javasoltunk, amennyiben mégis mindenképpen szükséges a térítési díj bevezetése.

A petícióhoz támogatóként csatlakozni a mellékelt aláírásgyűjtő ív aláírásával lehet. Kérjük, hogy az aláírásokat kizárólag a mellékelt aláírásgyűjtő íven, illetve annak fénymásolatain gyűjtsék, mert az aláírások csak így lesznek érvényesek! Az aláírásgyűjtő ívekre az aláírásokon és a személyi adatokon kívül semmilyen más megjegyzést, dekorációt nem szabad tenni. Az aláírásgyűjtő ívek hátoldala teljesen üres kell, hogy legyen. Az aláírásgyűjtő ívhez nem szabad hozzácsatolni semmilyen más papírt. Kérjük, az aláírásgyűjtő ívek sokszorosításánál vegyék mindezt figyelembe!

Az aláírásgyűjtő ívet minden 18. életévét betöltött, választásra jogosult magyar állampolgár aláírhatja. Egy választópolgár a kezdeményezést csak egy aláírással támogathatja. Az aláírásgyűjtő íven az aláíró olvasható neve, lakcíme (irányítószámmal) és aláírása kell, hogy szerepeljen.

Kérjük, az aláírásgyűjtő íveket minden lehetséges fórumon terjessze, és amennyiben további gyűjtés céljából átadja más személyeknek az üres aláírásgyűjtő ívet, akkor mellékelje hozzá a petíció és a kísérőlevél másolatát is.

Az aláírt íveket legkésőbb 2006. december 15.-ig szíveskedjen eljuttatni a következő címre:

KOCSISNÉ PÉTERFY HAJNAL
1399 Budapest, Pf.:701/268

Köszönettel:

A petíció kezdeményezői:

Boksay Rita Ferbert-Vadász Ágnes Gurzóné Tuskán Ildikó
Kocsis Gábor Kocsisné Péterfy Hajnal Szebeni Jánosné
Vass László Vassné Csípai Nikoletta

Bővebben:
http://www.babafalva.hu/portal/modules. ... le&sid=314"

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Zsuuuu! :lol: De örülök Neked! Már kerestelek! És természetesen fogadd nagy-nagy gratulációmat! De jóóóó, hogy itt vagy! Vigyázz nagyon magadra! És gyere mesélni, hogy mi történik, mit érzel, stb...
Most rohannom kell mert ma megyek orvoshoz és még sok addig a tennivaló.

Puszi Manó
potykamanó
 
 


Sziasztok

Mégegyszer a cím mert véletlenül idéző jelet tettem a végére és nem kellett volna

Bővebben:
http://www.babafalva.hu/portal/modules. ... le&sid=314

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Viki,
miféle kismama-betegségek is vannak?! Azért jó, hogy időben kiderült!

Orsi,
nem is kicsi! :D

Manó,
Jársz már szüléselőkészítőre? Én még nem mertem elmenni, pont azért, amit írtál! :D Én is csináltam már pocakfotót, és az enyém sem lett túl látványos, bár az az igazság, hogy ez nem a méret miatt van. 8) Az én hasam állítólag brutál nagy a 15. héthez képest! :oops: Pedig csak 2 kg-ot híztam eddig. Ja, én a MÁV-ban.

Zsu,
nagyon-nagyon gratulálok neked a babá(k)hoz! Mivel én már régóta olvasom a másik topicot is, képben voltam a történtekkel, és nagyon szurkoltam, hogy egyszer egy ilyen hírrel tudj visszajönni! Most már próbálj csak jó dolgokra gondolni, és tutira minden rendben lesz! Még egyszer szívből gratulálok!
20140901102739
 
 


Drága Zsu!
Üdvözöllek a kismamik között és ha egyszer megígértem úgy is lesz. Nem lehet semmi baj ezekkel a babákkal, érzem tudom minden renden lesz.Tessék sokat pihizni és csak szépre jóra gondolni. a rossz már a múlté.

No megjártam ma a Klinikát. Cukorterhelés szeritnem nem volt gáz vittem citromot belecsavartam és olyan volt mint egy limonádé. :)

Uh szuper volt két kis Manóm mozgott rendesen még az uh fejet is arrébb löktétk. :) Jól vannak most szépen keresztben fekszik mindkettő. De nem is ez a lényeg hane hogy minden rendben velük.
A méhszájam is tökéletesen zárt hála a Jó Istennek. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Pompi :)
a babák neme... hát tudod akkor lehet, ha megmutatja :D :D
a nemi jelleg a 12. héten kezd el differenciálódni, addig mindkettő ugyanúgy néz ki. így nagyon jó esetben a 14. héten már lehet látni.
Jó UH, jó szonográfus :D
de! :D ugye a gyerekek nem mindig úgy fekszenek, hogy megmutassák.
egyik bnőmék végig nem tudták meg, mert sosem feküdt jól a baba.

szóval nagyon babafüggő.!

Zsu!
üdv itt! várjuk az UHt :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsebi :lol: ügyi babáid vannak, jól viselkedtek a doktor bácsinál!
Örülök, hogy jó a cukrod! :lol:

Pompi :lol: bocsi, nem akartam a frászt hozni senkire sem, csak azért írtam le, hogy, tudjátok ilyen is van.

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Orsi

Ekkora egy 9 hetes pocak? :D én azt hittem, kb 12-14 hét után látszik ennyire.
Nagyon csinos a pocakod!!!

Zsuzsi
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi :D
a 2. terhességnél korábban látszik.

normál esetbe szerintem a 14-16. héten ekkora talán.
a 12en ált még semmi sem látszik.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Manó, Pompomlány, bocs, de véletlen rosszul írtam: Pompomlánynak szántam ezt az üzimet! :oops:

Zsebi,
nagyon ügyik a Manócskáid! Már meg is van a cukor-eredményed?
20140901102739
 
 


Az előbb írtam egy csomót, ami eltűnt... A lényeg: az új kismamiknak gyönyörű babavárást kívánok!
Zsebi! Betennéd az uh képem a táblába? Köszi...
Gyönyörű pocakokat látok az egész oldalon, íme az enyém, ami szimpla pocak (mostnekem van pont 100 napom hátra):

Kép pocak [/img]

dkata
 
 


És az én pocaklakóm (csak a keze mindig az arca előtt van):
Kép pocaklako
Kép pocaklako2
Már nekem is csak 100 napom van!!!

dkata
 
 



Kata, Orsi, Zsebi, Viki!

Micsoda pocakok!!!! Kész pocakkiállítás :lol: ! De jó!
Alig várom hogy az enyém is már ekkora legyen! :D !

Kata gyönyörű a babcid pofikája:)!

Lányok honnan tudnám előásni a lombik petíciót? Alá szeretném íratni még jó pár emberrel, de nem találom:(.

Zsu
u.i.: köszönöm a fogadtatást

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Zsu,
azt hiszem pár oldallal előrébb vki feltette.

Kata,
nagyon csini kismama vagy, és a kisbabád is egy tündérmanó! :D
20140901102739
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?