Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gabi,Jumam:

Most olvastam ,hogy a babafalván indul ilyen kezdeményezés!

Ilba:

Jellemzés.

Te 6-os vagy A. a 3-as.

Tartós kapcsolat,mert sok mindenben hasonlóak vagytok:szeretitek a társaságot,könnyen barátkoztok.Sajnos A. felületessége,kapkodása veszélyeztetheti a közös munka sikerét.Éppen ezért a Te kiegyensúlyozó,harmóniára törekvő mentalitásodnak kell dominálnia.A. rendkivül kreativ és energikus,ezért az ötletekben lehet rá számitani.Mig Te a kivitelezésben,a tervek finomitásában és a menet közben felmerülő ellentétek elsimitásában vagy utolérhetetlen.Igy közös életetek sikeres és harmónikus lesz.Vidám,derüs és mozgalmas a közös életetek.Neked fontosabb a harmónikusotthon,A.-nak pedig a társasági "kötelezettségek".Te mindent a szeretet és segités szándékávalközelitesz meg,ugyanakkor A. az élet dolgait a logika és az intellektus szűrőjén át szemléli.

Cool:

Vettem az adást! :D Utánna nézek a dolgoknak.

Gabi:

Itthon vagyunk a buli alatt! :D Még nem fontos elmennünk,mert fiúk nincsenek meghiva :wink:

Kép

Kép
novum
 
 


Cool:

Te vagy a 3-as,párod az 1-es.

Neked vidámságot,és optimizmust kell vinni a kapcsolatba.A párodnak magára kell vállalni a vezetést és meg kell akadályoznia,hogy egyszerre több témával foglalkozzatok,mert Te hajlamos vagy erre.Jó hatással vagytok egymásra,mert szerencsésen egészititek ki egymást.Pezseg az élet körülöttetek egy percig sem unatkoztok és ezt mindketten élvezitek.Párod kreativitásával Te megnyerő egyéniségeddel járulsz hozzá a kapcsolat sikeréhez.A közös ügyek képviseletét rád kell bizni,mert a tárgalás az erősséged.Jól meg tudtok beszélni mindent,mert mindkettőtöknek a beszéd a leghatékonyabb eszköze.Ezért minden konfliktus helyzetet beszéljetek meg.

Kép

Kép
novum
 
 


Bubek.

Sajnos Marcit nem tudtam megnézni :cry:

Gabi:

Livi nagyon édesen hajtja a kocsiját!

Kép

Kép
novum
 
 

 
 

szaisztok,
most csak gyorsan m ert Marci is belázasodott, :cry:
töltsétek le a quick time-ot, azzal meg tudjátok nézni a videót. Azért tettem fel a linket...

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Timi, köszönöm, bár én vagyok az 1-es, és nokipapa a 3-as, így mindent megfordítva kell olvasni. Vagyis én vagyok az, aki felvállalja a vezetést, és ő az, aki vidámságot hoz a családba.... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Gabus:
állati fejlett Livi mozgáskoordinációja. Bár én nem értek hozzá, de szerintem ez nem egy 15 hónapos szintje. Aranyos nagyon. :lol:

Az a helyzet, hogy beüzemeltünk egy 500 :!: Ft-os etetőszéket, amit az asztalhoz lehet erősíteni. Még terhes voltam, amikor vettük, csak a másik lakásban az ottani asztalhoz nem lehetett használni, itt meg eleve olyan asztalt vettünk, amihez jó. Hát mit mondjak, marhára élvezi, hogy a magasban van, egy vonalban velünk, közelebb hozzánk, és ha lógálja a lábát egy kicsit beleinog az asztal :D Igaz etetni ugyanúgy nem lehet benne, DE. Ma du. Peti csirkemájat sütött, és ette meg még a szaftos kenyeret is. Jó tudom, hogy ez nem gyereknek való, de én úgy örülök, még ennek a pár falatnak is.
Valaki pszichomókus magyarázza már el, hogy miért utálja annyira, ha nem ő rakja be a falatokat, hanem én? Pedig még egyszer sem tömtem. :oops:

Bubek jobbulást!! Kedves férjurad itt volt nálunk, még egy kis beszélgetés is belefért Gergővel. Tök cukik voltak :lol:
Vendég
 


Mármint Marcinak jobbulást!
Vendég
 


Bubek,
gyógyuszit Marcinak!
Nagyon lázas? :(

Tücsimami,
most mondanám, hogy egyetértek, de a bébikompos esettel ellensúlyozza, mert ugyebár az sem egy 15 hónapos szintje, mert addigra már egy átlag gyerek rég elfelejti a bébikompot. :lol:
Tudod milye van neki inkább nagyon jó? Ritmusérzéke meg fantáziája. Bármilyen zenére egyből felveszi a ritmust és kész koreográfiát táncol rá, azt, amit csak úgy improvizál. Haláli.

Timi,
annak idején, mikor nálunk volt csajbuli, akkor sem örültünk volna, ha a szülők otthon vannak. Hát hogy lehet úgy pletykálni, meg kitúrni a szekrényből anya sminkkészletét? :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre, zsufi volt a program.
Tegnap vásárlás, fogorvos, Megatánc, ma pakolás, vendégek, holnapra meg egésznapos nagytakarítást tervezünk. Majd elválik mi lesz belőle … :roll:

Kórház-szülés téma: Babafalva küldött ezzel kapcsolatban nekem is ma egy körlevelet, akinek kell továbbküldöm.
Jumam, szóval lehet tiltakozni. :D

Bubek,
Reggeli: nálunk szopi van „folyamatosan :lol: ” ébredésig, ami 9 körül van, szóval Beni 10 körül kap tízórait, de van mikor nem adok :oops: , hogy jobban ebédeljen. Ha kap, akkor 1 éves koráig tejcsi volt, azóta Frutapura, babapuding (banános, a többi ehetetlen), vagy eszi az én reggelim, vajas kifli, juhtúrós kifli stb.
Lehet kötekedni??? :lol: :lol: :lol: Hiába rossz evő Beni, én azért odáig nem mennék el, hogy fürdőkádban egyen. Tök igaz, hogy amelyik gyerek kap enni, az nem fog éhenhalni. Ha éhes, majd jelzi és kér. Mondjuk Beni soha nem éhes ezek szerint ... :shock: :D
A Mikulásünnepségről megkérdeznéd ha mész arra, hogy pontosan mikor lesz? És „az utcáról” bemehet bárki? Köszi!
Marci nagyon ügyes!!!

Timi,
Köszike! Ránk a jellemzés annyira nem jön be. :D De bizti van olyan 6os és 3as pár, akinél igen. :lol:
Hogy sikerült a buli?
A fiúcska nem az én esetem (ja, hogy ez természetes, mivel az Anyja lehetnék??? :shock: :lol: ), de elhiszem, hogy sok lánykának bejön.
Egyébként tudod kire hasonlít? Boris Becker nagyobbik fiára.

Gabi,
Te küldtél ölelkedős videót, ugye? Most hallottam, hogy nálunk is lesz ilyen.
Livi Lauda: :lol: :wink:

Tücsi,
Én itt a Babaneten ismerek 1 lányt, aki a Vargha módszerrel lett terhes.

Cool,
Csak semmi gonoszkodás. És Szonját már nem is sajnálod??? „Már megint harisnya …” :twisted:

Vanília,
Jajj, nem hangzik jól, jobbulást Nektek!

És Livinek és Marcinak és minden betegeskedőnek is!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, "ismerek 1 lányt, aki a Vargha módszerrel lett terhes".
Kitalálom, Vargháné? :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, légyszi küldd el nekem azt a körlevelet!

köszi
jumam
 
 


Cool,
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ilba,
nekem is léccci! Pusz!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Bubek, sikerült, nagyon édi ez a marci gyerek!!

Viszont ezzel a programmal végre a telefonnal felvett saját videóinkat is meg tudom nézni, hurrá! Éljen a quick time!
jumam
 
 


Jumam, Gabi,
átküldtem. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hahóóó!

Vége annak a táncos izének! Jöhetnétekmáááááá! :evil:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Én vagyok, de sehol senki!
Skype????

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mindenkinek akit érdekel, a petíció oldala:

http://www.babafalva.hu/portal/modules. ... =296#46161

az előbb még én voltam az utolsó hozzászóló :oops:
jumam
 
 


És köszi Ilba!
jumam
 
 


:idea: Ötleteket kérek szépen.
Welness hétvégét keresek, 2 éjszakát belföldön. Tudtok tuti helyet? Olyat esetleg, ahol az árban van masszír is, fürdő, stb. De lehet, hogy a welnessbe ez mindig benne van? :oops:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, pl
www.c-travel.hu/akcio/wellness_napok_1083
www.c-travel.hu/akcio/silver_napok_hajduszoboszlo
masszázs általában nincs benne a csomagban, külön térítés ellenében.

Kép Kép
coolasa
 
 


Ilba, lehet, hogy erről már volt szó, szoktunk menni egy-egy hétvégére, szeretjük nagyon, bár a külön szolgáltatásokat (pl masszír) még nem használtuk

http://www.kolping.hotel.hu/cgi-bin/hu/index.php
jumam
 
 


Én így edzem magam :lol:
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Cool, Jumam,
köszi szépen, a Bükkös egész szimpi.
Nem nekünk kell, ajándékba szeretnénk, a Kolpingba szívesen mennék majd inkább én. :wink:
Még kutakodok, olyan kéne, amit mondjuk ápr.1-ig bármikor fel lehet használni, Szóval valami utalvány féleség.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ja, amúgy a Kolpingban azt hiszem januárban van most akció, 3 éjszaka áráért 4et lehetsz. Az Anyák Lapjában olvastam.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ne má, ez a Kolping akció azért annyira0nem nagy dolog, hogy ekkora döbbenetet keltsen! :twisted:
Tessék írni! :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Na ilyen sem volt még. :cry: :cry: :cry:
Marci lázát ideiglenesen tudom 37,7-ig kb levinni tegnap du fél 2h óta.
Egyébként 38 és 38,6 között ingadozik. Egyébként meg éli a normális életét. Tök normálisan eszik, és most is elaludt a rendes időben, ahogy szokott. (csak rosszul aludt sajnos az éjjel félóránként felébredtünk fél egyig, akkor volt 38, 5 a láza, ekkor egy újabb lázcsillapítás (felváltva adom neki a kúpot meg a nurofent 3-4 óránként, mert addig hatnak kb), és utána reggel 5h-ig aludt. Ekkor megint egy kúp jött, mert 38,5 volt megint.)
És ma reggel fél 9h-kor hűtőfürdő (38,6) és nurofen. most lejjebb ment 37,8 és alszik.

Egyéb más tünete nem igazán van, az orrát szivogatom időnként, de az ugyanannyi mint egy hete is.

Beszéltem ma az ügyelettel, aszonták, ha nem megy 39-ig fel, akkor várhatok holnapig, a saját orvosára, és hogy milyen tök jól csinálom hogy váltva adom a lázcsillapítókat meg a hűtőfürdőt.

Szegényke, olyan csillógósaka szemei, és hogy utálta a hűtőfürdőt....hjaj...mennyi ilyen dolgot ki kell állni egy anyának.... :cry: :roll:
na jól van, megyek eszem valamit, és asszem melléfekszem, mert nekem sem volt fényes az éjszakám....szegény, olyan gyorsan vette álmában a levegőt, és úgy dobogott a szíve. És persze tűz forró volt majdnem egyfolytában... :cry:

Na csövi, mostmár mindenki gyógyuljon meg, és aki nem beteg, az NE IS LEGYEN!!!

ILBA, ÉN NEKEM NINCS WELLNESSES TIPPEM, NEM JÁRUNK ILYESMI HELYRE.

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


bocs a nagybetűért, a capslock a hibás...

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek, letöltöttem, megnéztem, örültem.......
és gyógyuljatok!

Kép Kép
coolasa
 
 


Hali!

Csak gyors bekukk :wink:
Kibújt a 3. fogacska is, balra fent, de nem középen, hanem mellette. Talán a szemfoga? :roll: Vámpír lsz a gyerekemből :lol: Orrszívás megy ezerrel, ennek ellenére az éjszakáink kicsivel nyugisabbak, sőőőőt, ma 1/4 9-ig aludtunk!

Ilba,
www.mendan.hu Mi ide szoktunk menni, és ha "idősebbeknek" adnátok ajiba, akkor még királyabb, mert a szállodában is van gyógymedence. Nagyon szupi hely!!!! Jövő év elején valszeg megint megyünk pár napra :D De már most is vágyom vhova... :cry:

Kép
mancs
 
 


Sziasztok! Olvasni nem tudtam mostanában, úgyhogy megint csak képfutárkodok.

Livi logisztikai vállalkozásosat játszik.

A munkaeszközök telephelye:
Kép

Ivóvíz szállítmányozás a megrendelőhöz:
Kép

Donatellácska kiszolgálása:
Kép


Munka után lazításképp egy kis tereprally:
Kép
Kép
Kép
Kép


L'apu
liviapu
 
 


Sziasztok,

Köszi Cool. Majd megpróbálom. Jó lenne megtalálni a rokonunkat.
Azt se tudom most jelenleg melyik országban él.

Liviapu,
nagyon cuki ez a kisjány :lol:
Miket tudnak kitalálni :lol:
Zsófi is télapóra olyan babakocsit kap mint Livié. Még a szine is ugyanaz :D

Ezektől a peticiós dolgoktól úgy idegenkedem.
Volt már valaha úgy az életben, hogy ez segített?
Mondjuk ettől ki vagyok bukva, hogy ott kell szülni ahova tartozol.
Én pont azért jöttem el az SZTK-ból, mert alkesz volt a doki. (szerette a csavaros kiflit).
Egyszer voltam ott rákszűrésen. Na soha többet.
Pont karácsony környékén voltam.
Így szólt a leletem: Negatív. Kellemes karácsonyi ünnepeket.
És ha rákos lettem volna?? Akkor azt írják, hogy: Pozitív az eredménye ! Kellemes karácsonyi ünnepeket, :lol:
Bocsi, már megint morbid vagyok :lol: :lol: :lol:
De erre a kis időre már nem változom meg ha nem baj :lol: :lol: :lol:

Zsófi is elég gázos takony kórilag.
Nincs még láza, remélem nem is lesz.
Nagyon sokat kell szívni meg kap köptetőt is.
Holnap vissza is viszem a dokihoz.

Tegnap voltunk a barinőméknél.
Most költöztek új lakásba, olyan szuper.
3 szoba + nappali. Még kertjük is van saját. Ez egy 3 lakásos társasház. Teljesen beleszerelmesedtem.

Kép

Kép
sajtine
 
 


ja azt el is felejtettem írni, hogy olyan durva éjszakánk volt péntek este. Zsófi 2 körül felébredt és 6 kor aludt vissza. :shock:
Volt benne hiszti, játszás minden.
Már tökre kivoltam.
Még jó, hogy Sajti bácsi tartotta a frontot.

Kép

Kép
sajtine
 
 


Persze, most hogy ráérek egy kicsit senki nincs :cry: :cry: :cry:
brühüüübrühüüü

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sziasztok!
Köszike,mindenkinek a dicséretet. :wink: A képek csak úgy...készültek.Jött a fotós az ovisokat fotózni mint minden évben az ünnepek előtt és kapva az alkalmon én is bevittem Domit lefotózni.

Tali:ÁÁááá,akkor úgy látom nem sikerül Nekünk eljutni egy talira sem. :evil: Mert én csak így tudtam volna menni,hogy 3 felé érünk oda... :evil: :cry:

Mindenkinek további szép napot!Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sajti,
én sem szoktam aláírogatni semmit, de a szülés a szívügyem (azt hiszem pályát is tévesztettem, bábának kellett volna mennem, a nagymamám az volt, még zalai kis falvakban, talán onnan az indíttatás), és volt már rá példa, hogy ha valami ellen elég aláírás összejött, odafönn megváltoztatták.

ebben reménykedem most is, mert ez amit be akarnak vezetni úgy nem jó ahogy van. szerintem
jumam
 
 


Megértem Sajti szkepticizmusát és Jumam tennivágyását is. Megjegyzem, szerintem ennek a petíciónak, aláírásgyűjtésnek nincs arra vonatkozóan kötelező ereje, hogy a jogszabályt megváltoztassa: a társadalmi ilyen jellegű vélemény-nyilvánításnak más a szerepe, mivel inkább a "tömegek nyomása" az, ami módosításra késztetheti a jogalkotókat, mivel ezeket a tömegeket 4 évenként "szavazók"-nak szokták nevezni. Szóval elvileg nem lehetetlen valamiféle eredmény, bár tartok attól, hogy az meg egyfajta politikai vereség elismerése.... úgyhogy én kevés esélyt adok bármiféle pozitív változásnak.

Kép Kép
coolasa
 
 


Jumam, jártál már a Terebess galériában Kistarcsán? A honlapja szerint gyönyörű bútoraik vannak, nem is beszélve az egyéb dolgokról, pl teáskanna (most ilyet vadászok ugyanis) / www.terebess.hu /

Kép Kép
coolasa
 
 


Látjátok, ezért baromság az, hogy 4, meg nemtom hány évente szavaznak az emberek, azon kívül meg kuss a nevük. :evil:
Megvannak a megfelelő eszközök, hogy tiltakozzunk, ha valami nem tetszik, az már más kérdés, hogy eredménye lesz-e. Meg kell próbálni. :wink:

Amúúúúúúgy,
hol vagytok, hogy vagytok? :)

Mi csak punnyadtunk egész hétvégén, kúrálom a lányzót meg magamat. Kiborítottam a gyógyszere felét, így holnap kérhetek még egy receptet. :oops:
Csináltam neki sóskát, hááááát. 2-3 kanállal evett, aztán nekem adta. :lol:
Kép

A tarhonyás húsból evett végül egy jó nagy adaggal

Anya, én inkább olyat kérek
Kép

És már mondja, hogy ágy. 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Bubek, édes Marci, de így gondolom, hogy a virágokat lassan rakhatod feljebb :wink: Gyógypuszikat neki, remélem azóta a lázkérdés már normalizálódott. Jót mulattam egyébként a Bubek-monológon :D

Tücsi, nem vagyok mókus,..pszichoevetke sem, de szerintem Görgő most abban a korban van, amikor egyre több mindent kaar majd egyedül csinálni. És az evés egyedül nem csak büszkeséggel tülti el, de játék is,..ráadásul az szupi, hogy veletek ülhet egy asztalnál!

Novum, áhítattal olvastam más párok jelemzését :roll: Egyre jobban kezdek a miénk miatt kétségbe esni :( Pedig nem is szar a helyzet,...lehet inkább nem kell hinni benne :)

Gabus, látom Livicseknek jó hosszú kifutója van :) Bennem a "járókeretes" videjó mélyebb nyomokat hagyott, de ez a bébitaxis se semmi. Bár a szálítmányozási kép meg Donatellácska /csak ne Kiszel jutna az eszembe/ szintén figyelemreméltó és bájos!

Vanília, .ostok még? Jobbulást!

Sajtine, az hogy az inszemes meg lombikos anyukákat ne rúgják ki kezelések miatt szintén petícióval érték el, ami aláírásgyűjtéssel kezdődött egy fórumon. Szóval a remény hal meg utoljára!

Olyan gyorsan elszállt ez a hétvége :cry:
Pénteken kezdik a festők a munkát és max két hétig maradnak /szerintük/. Lehet még az idén költözünk?! :lol:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Gyors kérdés, ha valaki épp erre jár:
Meddig szabad hagyni a hűtőfürdőben a lázas gyereket? Nem merem 5 percnél tovább egyenlőre a 28-29 fokos vízben (előtte legalább 7-10 perc mire lehűtöm a vizet ennyire), de ez úgy látszik nem nagyon elég, mert a láza 10 perc múlva már megint magas...Szegény. most már kevesebbet is eszik...kisüveges kaja 3/4-e. (a nagyüvegnyit eszi egyszerre ha nem beteg)

Voltunk a heim pálban délután az ügyeleten, mert idegesített ez az egyfolytában láz (már nem nagyon tudom 38,3 alá tornázni sehogysem), aszonták vírus, és hogy lázcsillapítás, és orrszívás ha kell.
Holnap reggel hívom majd a dokinénit, remélem csinál valami okosat, amitől végre lemegy. Kissé (nagyon) aggódom, mert már eléggé megviselődött a kis töpics.
Jut eszembe: ha esetleg lázgörcsbe átmegy az ügy - remélem nem!!!! - akkor mit kell csinálnom? Ugyanis lila gőzöm sincs, mi olyankor a teendő. Jumam, Sasha...többiek, aki tudja, segítsetek. Köszi!!!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek a lázgörcsről:
http://www.babaszoba.hu/topics/articles?aid=201

A hűtőfürdő gyakorlati kivitelezése: a kádba annyi vizet engedjünk, amennyi az ülő gyermeket kb. a mellbimbókig ellepi. A víz hőmérséklete a mért lázzal azonos legyen. A lefolyón keresztül a kádból folyamatosan engedjük ki a vizet, és helyette engedjünk a meleg vízbe vékony sugárban hideget. Természetesen ne a lázas gyermekre! Közben locsolgassuk a gyermek hátát és mellkasát az egyre hűlő vízzel, hogy minél nagyobb felületen történhessék meg a hőleadás. A hűtőfürdőt addig végezzük, amíg kézzel nem érezzük a gyermek testhőmérsékletének csökkenését, de 10 percnél ne tartson tovább. Hűtőfürdő után a gyermeket töröljük szárazra, fektessük ágyba. Lázméréssel ellenőrizzük a hűtőfürdő hatását, és amennyiben nincs komoly lázcsökkenés, megismételhetjük.

Kicsit lexikonos szaga lehet, de a gyakorlatban is ilyen!

A lázgörcs miatt azért annyira ne parázz, mert sztem nem olyan gyakori. Csak készülj fel, hogy esetleg ne nagyon pánikolj be!

No, remélem egy picit segíthettem :roll:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Lehet hülyeség, de még nekem hűtőfürdő öcsémnél a szelet nyers krumpli a zokniba /közvetlen a talphoz/ mindig levitte a lázát! Nem biztos hogy használ, de kipróbálnám.

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Bubek,
én felhívnám az ügyeletet és megkérdezném. Lehet, hogy morcos lesz a hőgyike, de le van sz@rva, azért elmondja.
Nálunk is volt már, hogy semmi nem vitte le a lázát, ne izgulj, nem lesz lázgörcs!
Milyen volt az éjszakátok tegnap?

Natasa,
a bébitaxisban nincs semmi ekkkkksztra, csak maga a tény, hogy hajcsa lábbal. :lol:
Donatellácska azért kapta ezt a nevet, mert annyira habos, meg rózsaszín, mint szerencsétlen Kiszel gyerek. :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, és a 3 napos láznál nekem azt mondta a csaj a telefonba, hogy 6-7 percnél ne legyen több a hűtőfürdő.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


És Bubek, ilyen lázasan 3/4-ed üveg bébiétel kiváló!!! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Egy mondat - egy hsz. :oops:

Natasa,
mikor Ilbáék eljöttek hozzánk, imígyen szólt: ilyen rövid az előszoba? A videókon olyan hosszú.
De legalább látta, hogy nem kamuztam, mikor bizonygattam a szkájpon, hogy nem is olyan nagy, csak csalóka a kép.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Halihó!

Jelentem én már nem szaladgálok a WC nevű helység felé. az éjjel brutál volt majnem óránként keltem vele, olyan fejgörcsöm volt meg sem tudtam mozdulni, erre ő sem nálam sem a kiságyban nem nagyon aludt. Egyszer akkorát estem vele a szobában bezzeg erre nem ébredt fel. Ádi sajna még nincs jól, enni nem akar. Alig marad meg benne valami mindent kihány. Sokat alszik. Amikor ébren van elviselhetetlen. :cry:
Csaba feküdt egész nap és látogatta a mellékhelységet. A tesóm hazautazott már ő is fekszik és rókázik ezerrel. Nos a család teljesen ko.

Ha még aktuális szerintem a klubb neve lehet töpik törpök.

Gabus Lívi szokás szerint nagyon kis aktív.

Bubek Marcinak jobbulást! A lázas állapot nálatok sajna elég gyakori.

még visszaolvasok.......... :lol:

Kép
vanília
 
 


Köszi csajok az infókat, most már jobb, mert most nem olyan meleg, ééééééééés....IZZAD!!!!! :D HEURÉKA!!!! :D

Gabi, írtam, az éjszakánk forró volt, és szopis. leginkább. De msot télleg egy kcsit megnyugodtam, hogy elkezdett izzadni. Majd ha ébred átöltözünk. Na megyek, köszi mégegyszer!!!

Pussz!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek,
tényleg írtad, már beugrott. bocsi.

Vanília,
ez elég tré lehet. Legrosszabb az egészben, hogy az ember ilyenkor még jó gyenge is, így az igazi! :?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?