Új privát üzeneted érkezett!

Emese! sajnálom, biztos nagyon fárasztó lehet, állandóan tisztitani a gyerkőc után, sztem jobban tennéd, ha ráadnád estére a pelenkát, legfeljebb hisztizik, de legalább az éjszakáid is normálisak lennének, tudnál te is aludni! A barátnőmnek a kisfia nem pelenkás estére sem, most 2 éves múlt egy hónapja, viszont a lánya aki már elmúlt 4 éves, még mindig bepisil éjszaka, tehát még rá is kell pelus.

Inkább egy kis hiszti, mint egy nem alvás megint? :wink:
Vegyél bugyipelenkát, azt könnyebb ráadni, mint a normált. Lehet kapni olcsón Szirmán a Szép utcában én is ott veszem, 45Ft/db ha 30db-ot veszel, amúgy ha veszel 90db-ot akkor viszont 43Ft.

Próba cseresznye! :)

üdv:lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Pisi-téma
Nekünk is ezt mondták, hogy a pelenka a tudatalattijában azt erősíti, hogy pisiljen bele. Kipróbáltuk. Egész nyáron minden nap ágyat mostam, de változás semmi. Amikor bejött a hideg, pelenka visszakerült. Amikor ágált ellene, akkor megvártam míg elaludt és utána húztam rá.
Vizsgálatok kiderítették, hogy nem termelődik az a hormon, ami segít a vizelettartásban vagy esetleg felébresztené. 4 évesen gyógyszer nem adható még. Mellesleg nálunk a nehéz orrlégzés nagymértékben ront a helyzeten (visszanőtt orrmandula), hiszen kevesebb oxigénhez jut, ami gátolja ennek a hormonnak a termelődését.
Én feladtam. Várok egy még egy évet, akkor újabb kontrol. Addig meg reménykedhetünk és moshatunk (hiszen a déli alvásnál is előfordul baleset) Többször mondtam már, nyugodjatok meg! Ha aggódtok érdemes elvinni egy uh-ra ami szervi bajt kizár, illetve 3 szor megvizsgáltatni a vizelet fajsúlyát amiből kiderül, hogy mi a bepisilés oka. Azonban előre szólok 5-6 éves kor alatt nem foglalkoznak a témával. Minket többször próbáltak elhajtani, míg annyira erősködtem, hogy megvizsgálták. :)
Sok kitartást :)
neva
 
 


Kriszta!

[quote="bkriszta13"]
írta:
bkriszta13A gyertyaöntés azaz merítés a Herman O. múzeumban lesz a Papszeren. Hánytól is? Azt hiszem 9:30-tól.
k


Ez melyik nap van?

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 

 
 

Sziasztok!

Emese!
Bepisiléshez a lányok már annyi mindent írtak. És azt én is hallottam, hogy 5 éves korig természetes. De tény, én sem tudnék nem foglalkozni vele.

Lányok!
Mit tudtok a Viburcol kúpról és a Chamomilla 15CH-ról? Egy ismerősöm ajánlotta, de én nem tudom mire jó. A gond: most már lassan két hete a kicsi fiam hajnalban bulizik :? Nem sír vagy bármi, csak játszik velünk. Hiába csendben fekszem, ő matat mászkál, sikongat, aztán 1 másfél óra múlva vissza lehet altatni, de addig akár fejre is állahatok nem alszik vissza.
Lehet, hogy a foga jön, de ez nem vigasztal. Szóval volt a ki használta? Mire jó? Hol szerezhetem be?

Megyek főzök tovább 8)
Puszi, Marika

marika
 
 


Sziasztok!

Marika :)
[quote="marika"]
írta:
marikaLányok!
Mit tudtok a Viburcol kúpról és a Chamomilla 15CH-ról?

Mindkettő homeopátiás szer, a Viburcol kúpot Beninél használtam az alvás miatt, a Chamomilla-t Mollinál a fogzásra. Nekünk nem jött be egyik sem. Egyébként a Fazekas úton a homeos gyógyszertárban lehet kapni, bár a Viburcol lehet, hogy van "sima" gyógyszertárban is.

panka
 
 



[quote="gyöngyöske"]K írta:gyöngyöskeriszta!

[quote="bkriszta13"]
írta:
bkriszta13A gyertyaöntés azaz merítés a Herman O. múzeumban lesz a Papszeren. Hánytól is? Azt hiszem 9:30-tól.
k


Ez melyik nap van?

Gyöngyöske


Gyöngyöske,
ha jól tudom ma volt a gyertyaöntés.

panka
 
 


Sziasztok

Halász Judit gyermekkoncer lesz a Művészetek házában, 2006. 11.26.-án 15.00-tól. Jegyek: 1000, 2000 Ft-ért, 4 főnek 7000 Ft.
www.muveszetekhazamiskolc.hu; Jegypénztár: 46/508-844

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Decemberi programok

- 2006. december 1. 15 órától 18 óráig Civil ház vagy Herman O. múzeum /Papszer u./
Mazsola Muzsika Kézműves- és Játszóház
o adventi koszorú készítés, három különböző mód válaszható
a, kaspó + vizes oázis vagy
b, természetes falap + vizes oázis vagy
c, szalmakoszorú
Díszíthető: fenyőággal, borostyánnal, szalaggal, gyertyatüskékkel, tobozokkal, gyöngyökkel, fahéjjal, raffiával, ánizzsal, dióval, almával.
/Gyertyát Neked kell hozni!/

Mindeközben a Manók játszóházban játszhatnak, rajzolhatnak vagy lámpást készíthetnek /ha tudsz kérlek hozz magaddal bébiételes üveget!/

A foglalkozás ára: 2000 Ft / család / egy koszorú
Jelentkezéskor kérlek adjátok meg, hogy melyik koszorút szeretnétek elkészíteni!
:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-
- 2006. december 10. 9 órától 12 óráig Civil ház
Mazsola Muzsika Mikulás
o Program
 Mazsola Muzsika
 Mikulás várás
 Táncház
Közben játszóház, kézműves foglalkozás, terülj-terülj asztalkám.

A foglalkozás ára: Gyerekeknek 900 Ft /400 Ft + 500 Ft a csomag/
Felnőtteknek: 600 Ft

A fenti programokon csak előzetes bejelentkezés alapján lehet részt venni!

Jelentkezni a mazsolamuzsika@vipmail.hu - n lehet!

Szép estét!

bkriszta13
 
 


Emese!

még az jutott eszembe, hogy mi lenne, ha mégiscsak megpróbálnád leszoktatni Ádámot az éccakai pityizálásról? Nem lehet, hogy száraz a szoba levegője? Nem kéne párásítani, hátha azért kér ennyit inni, mert kiszárad a szája...
Nekem azt ajánlották sokan, hogy csak vizet itassak Hannával éjjel, ne teát, vagy gyümölcslét, mert az finom, cukros, érdemes felkelni érte. A víznek megy ugye nincs különösebben íze, nem annyira vonzó...hát nem tom, lehet ebben is valami.

ezek csak ötletek, találgatások. Mert lassan nálunk is közeledik a bilivel való ismerkedés, bár a lányomat nem túlzottan zavarja még sem a kakik, sem a pisi, és hát még talán most kezd csak beszélni, úgyhogy nem sűrgetem a dolgot.

fény
fény
 
 


Szia fény! Csatlakozok a véleményedhez, mármint,hogy csak vizet igyon este a gyerkőc, nekem is többször felkellt inni, addig amig teát kapott,/ de szerencsére a kiságya mellett volt a pelenkázó, és elérte az itatóspoharat, igy nem kellett fel kellni hozzá, de hallottam amikor szörcsögött a teával/, ezt általában 3x csinálta meg ekkor volt 1 éves.

Amikor viszont vizet tettem az ágya mellé, akkor csak éjfélkor kellt fel, és csak egy-két kortyot ivott, nem pedig az egész üveggel. :wink:

Szerintem is jobb a viz, mert igy biztos, hogy nem pisili ki magát a pelusból.

lusti :lol:

Kép
Kép
lusti
 
 


[img]/http://babafalva.hu/ticker.4gr.png[/img]

Kép
Kép
lusti
 
 


Panka!
Köszi. Sejtettem, hogy lekéstünk.

Nzsuzsa!
Mi is megyünk Halász Judit koncertre. Egy kicsit izgulok miatta, mert mikor vettem a jegyeket, kérdeztem, hogy hány éves kortól kell jegy. A hölgy pedig azt mondta, ha az ölembe ül a gyerek, akkor nem kell neki, mert ha nem foglal külön helyet, széket, akkor nem kell. Na kíváncsi vagyok tényleg így lesz-e. Mert mondjuk a Bábszínházba is főre kell venni, hiába az ölembe ül.

Karácsonykor a színházban lesz a Diótörő, mesebalett. Esetleg a nagyobbak már végig tudják nézni. Jegyünk már megvan.

A múlt hétvégén voltunk az Ifiházban, a Vuk-ot láttuk a csajokka.
Nagyon élvezték, nevettek, tapsoltak.

Zalán ismét betaknyosodott, alig tud aludni. Hiába porszívózom mélyen van, mindig marad is benne.

Egy hete már Hanga is jár úszni, még csak heti 1 alkalommal.
Meg tornázni. Nagyon tetszik neki mind a kettő, alig várja, hogy mehessen.

Betti!
Írok, csak kell egy kis idő, mert hosssssssszúú lesz. :D

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok lányok! Van valaki aki Görömbölyön vagy Hejőcsabán lakik? Már a múltkor is kérdeztem.

Van Görömbölyi rajtam kivül? :roll:

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon jól sikerült a GYERTYA MERÍTÉS!
Igazán jól érezhette magát mindenki, és gyönyörü gyertyák születtek, aki nagyon ügyes volt az elhozhatja a December 1-én a Mazsiola Muzsikás koszorú készitésre...
Gyertek várunk benneteket, csak gyertyát kell hozni és a kész műveket mindenki hazaviheti !


:oops:
Decemberől gyermekfelügyeletet vállalok, akit érdekel nyugodtan keressen !
:shock:


n.zsuzsa:
Remélem találkozunk a Halász Juditon! -Irtam privit!-

Gyöngyöske:
Én is csak magamnak vettem jegyet a koncertre, remélem nem égek be... de 2 hete a Vukon is igy volt ott nem volt gond... Igaz maga a darab nagyon nagy gáz volt, de a gyerekek élvezték...
Én szélre vettem a jegyet, hogy Katica tudjon táncolni, mert halász judittól mindig "buggie van a lábában"...

Lusti
Én tapolcai vagyok az ér? -a poros úton nincs messze-

Vigyázzatok magatokra,
Eszter
r.eszter
 
 


Sziasztok

Eszter, Gyöngyöske
Hová vegyek jegyet? Ti hol fogtok ülni?

Képzeljétek, ma elmentem Károlyi doktornőhöz, a bőrgyógyászhoz. 16.00-ra volt időpontom. Hamarabb mentem egy 10 perccel-már tele volt a váró+1 szoba. Gondoltam, hogy biztos hamarbb jöttek a többiek. Az asszisztens közölte velem, hogy üljek le, várjak türelmesen, mert ezek az emberek mind előttem vannak. Az időpontkérés nem jelent semmit. Akkor miért fizetnék én 5000 Ft-ot a viszgálatért, ha ugyanúgy várhatok, mint a kórházban? Hát ez már tényleg felháborító!
Amúgy is az egészségügyre ki vagyok akadva....... :twisted:


Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Ma megnéztam, Dr. Bári Imre, és Dr.Molnár László rendel a Semmelweis kórházban a plasztikán. Ismeritek valamelyiküket?

NZsuzsa! Meg vagy elégedve egyébként a doktornővel?

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Szia Zsu!

Évekkel ezelőtt voltam a doktornőnél allergia vizsgálaton (3-4 éve). Akkor tök szimpi volt. Félre ne értsd, most sem a szakértelmével van a gondom, hanem a magánrendelés működésével. Mindannyiunknak van tapasztalata más orvosi magánrendelés kapcsán, szerintem minden orvost egy kicsit minősíti is, hogy mennyire tartja be. Természetesen, mindig vannak kivételek, mint pl.: a dokinak el kellett menni, mert szülést vezet le stb.. Nekem sem lett volna gond, ha várok 5-10 percet, na de azt, hogy 20 embert végigvizsgál.....

Én egyébként a Szobeczki dokit néztem ki az újságból, hogy őt fogom felkeresni. Ismeri esetleg valaki?

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Szia r.eszter! Jó az is, hogy Tapolcán laksz, csak sztem az egy kicsit messze van, mármint Görömbölytől, hogy gyalog elmenjek dumcsizni a manóval. :(

De azért köszi.

Lányok! Görömbölyi, Hejőcsabai, pl. avasiak mennyien vagytok? Oda is szoktam járni anyósomékhoz, meg sógornőmékhez, van valaki ezek közül? :wink:

Kép
Kép
lusti
 
 


Zsuzsa!
Én hozzá járok! Priviben kérdezz róla nyugodtan. Én elégedett vagyok és 5 percnél többet sose vártam nála :D A pénteki nap érkezési sorrendbe történik, de akkor is pörög a rendelés.
Végtelenül nyugodt , szimpatikus ember és elég jól tájékoztat, lehet tőle kérdezni.
Éva
neva
 
 



Sziasztok!

Lusti !
A hátsó "poros uton" Tapolca 15 perc Görömbölytöl...
A buszforduló után tovább kell menni az erdőben... és a szallagnál jukatsz ki. Mi gyakran járunk arra mert azon a környéken vadászik a párom... de te tudod!

A pisi témához csak annyit, hogy nálunk egy közösen vásárolt "csudi szép" katicabogaras wc ülöket. Megbeszéltük, hogy már nagy lány stb...A lényeg, hogy ez olyan szinten doppingolta Katát, hogy azota egyetlen1x sem pisilt be.

sziasztok
eszter
r.eszter
 
 


Lusti!
Én nem vagyok görömbölyi, de van Mazsola Muzsika a műv. házban. Ott megismerkedhetsz helyi anyukákkal. A foglalkozásról bővebben www.mazsolamuzsika.uw.hu A foglalkozás keddenként van. Az időpontot nem tudom!

Zsuzsa!
Zsuzsi barátnőm u.u. járt mint Te a Károlyi doktornőnél. Marha sokan voltak! Be se jutott!
Teljesen egyetértek azzal, hogy ha id kérsz akkor ne kelljen várni 5e Ft-t meg véképp!

Képzeljétek milyen "jól" jártam a nagy számnak köszönhetően. Nagyon bántotta a csőrömet, hogy a Disney on ice-ra Blankának is kell jegyet venni. Felhívtam őket, majd e-mailben kértem egy állásfoglalást a dologról! És mi derült ki? Na mi? Hogy nem kell csak 2 éves kortól jegyet venni! Hányan vehettek jegyet? Mert az értékesítő cég azt az infót adta telen, hogy kell már az 1 napos manónak is.
Tuti ami tuti kinyomtatom és viszem magammal! Ha lesz hová! Mert ugyi aznap nemzeti gyász lesz!

Legyen szép napotok!

Janki! Köszi engem nem érdekel! :(
Pusza!

bkriszta13
 
 


Szia r.eszter! Nem nekem kellett a bilizés hanem Emesének. Én csak hozzászólást irtam. :oops: A mi gyerkőcünk reggel bilibe kakil, a pisit pelusba végzi, pedig még nincs 2 éves, igaz most lesz dec.12.én. puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


B.kriszta!
Köszi az infót, a mazsola-muzsikás foglalkozásokról, már utána is nézztem, megvan az itteni foglalkozás tartójának a száma. Budai Kriszta, nem tevagy az véletlenül, mármint a neved alapján! :D

Kép
Kép
lusti
 
 



Lusti!
Én vagyok az! :P CSak i nélkül!
Szóval hívj bátran! :)
Bár időpontot még mindig nem tudok! Azt hiszem 10-től!

PAnka!
Most léptem fel !MÁr nem vagy! :(

bkriszta13
 
 


Sziasztok!

Emese!
Hááát, amit irni akartam, már mind leírták:
5 év alatt nem nagyon vizsgálnak, le kellene szokni az éjszakai ivászatról (könnyű ezt mondani), száraz levegő stb. Egyik nap elfelejtettem beindítani a párásítót, hát Matyi felébredt inni, Gerda pedig többször is sirdogált. Pedig nem ébrednek éjszaka. Virsli után is van ivás. És nálunk éjszaka 18 fokra van állítva a szabályzó, gondolom nálatok a távhő miatt melegebb van. Én adnék pelust rá, elkezdeném leszoktatni valahogyan az ivásról, és ha reggelente már száraz a pelus, akkor elhagynám.
Ovival hogy vagytok?

Marika!
Szegény Bence! Már most se engeded bulizni, mi lesz 15 év múlva :D ? Viktort elküldhetnéd hozzánk reggelente, gyereket nézni :D !!!

Gyöngyöske!
Várom a levelet, csak gyógyítsd meg előbb Zalánt :)! Balettra fogtok jönni? Én a Hamupipőkére vettem jegyet. Gondolom Ti már láttátok! Milyen volt? A Diótörőt nem merem megkockáztatni...

Zsuzsa!
Ezt rossz volt olvasni :( Eddig se voltam oda a bölcsiért, na de ezek után...

Lusti!
Üdv itt :) !

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!

bvigh :)
Én ismerem a Bárit, meg a Molnárt is. Volt hozzájuk szerencsém....
Tök szimpatikus mindkettő! Na, de ez már nem most volt, kb. 8 éve.

Zsuzsa :)
Csatlakoznék Nevához, Szobeczit én is ismerem, mert kijár Mezőkövesdre is rendelni. Korábban volt gond Veronika bőrével, és hozzá vittük. Rendes, nyugodt, szóval meg voltunk vele elégedve.

Megmutatom a kisfiam mai alkotását! Lehet, hogy csak én vagyok elfogult, de szerintem csodás lett a csigabiga, ahhoz képest, hogy még nem is ovis, és csüt.-ön lesz 3 éves! (legalábbis a hugom teljesen el volt ájulva, mivel ő ovónőnek tanul, és a gyerekek nagy többségénél kis csoportban még csak firkálgatás van.) Kép

Jó éjt!
Ditta
ditta76
 
 


Sziasztok.

A mútkori szépségversenyre amire Melit beneveztem,lenullázták a pontokat.
Megkérhetlek titeket,hogy szavazzatok rá??
Bemásolom ide az adatokat!!


Beneveztem a kislányomat egy szépségversenyre és szeretnélek megkérni,hogy szavazz rá!!Persze csak ha akarsz!
Annyi van,hogy először regisztrálni kell az oldalon és csak utánna szavazhatsz!!!
Itt tudsz regisztrálni:http://babavaros.hu/register.php?
Aztán a szépségversenyen belül van TÖRPI kategória és ott található 1033-as sorszámmal MELITTA.
Picit keresgélni kell a babák közt,de ha van egy kis időd azt megköszönöm!!!Az első oldalakon keresd inkább!!
ÉS MINDENNAP LEHET SZAVAZNI EGYSZER!!!!
Ha már regisztráltál akkor a http://www.babavaros.hu-n találod a versenyt!!
Nem haragudnék meg érte,ha ezt továbbküldöd azoknak az ismerőseidnek akik esetleg szavaznának!!!

Nagyon-nagyon köszönöm ha segitesz!!!!
Ha kérdésed van irj nyugodtan!!!

Köszi:ANITA

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Végre sikerült bejelentkeznem 4ds ultrahangra a Semmelweisbe a Litoterápiás intézetbe. 12ezerbe kerül de itt legalább felveszik dvdre a mozgást is tehát nemcsak 3ds képeket irnak ki cdre mint a Vasgyáriban és a MEgyeiben. Azért felesleges fizetnem mert a dokimat amikor a múltkor megkértem , hogy kapcsoljon át 3dbe rögtön megtette . Igaz neki is fizetek minden uh után de önként és annyit amennyit én akarok. Eddig összesen 15ezret adtam neki, de nekem ez megéri mert ugye második gyereknél ha nincs ki vigyázzon a nagyobbra akkor jó ha te mondhatod meg az időpontot mikor mész vizsgálatokra és nem megadottra kell menni. CSütörtökön ügyeletben van akkor szoktam 17óra körül menni uhra utána meg méhszájvizsgálatra és nem kell várnom szinte semmit. Tanácsadást sem ülöm végig fél 11re megyek hozzá és márcsak Hannával bemegyünk és letudjuk a méricskélést.
A cukorvizsgálatra is úgy mentem hogy nem mondott konkrét napot a doki csak mondta hogyha van időm 24-26hét között menjek el. a 27.hétre sikerült is beesnem.
Szóval ezek sokat számitanak hogy nem kellett órák hosszat várni a vizsgálatoknál.
Januártól ugye az ügyeletes dokinál kell szülni nem tudom ,hogy miránk mennyire fog ez vonatkozni, de ha nem Hajasnál szülhetek akkor az ügyeletes dokinak mivel a munkaideje igy csak egy üveg piát fogok adni.
Amúgy péntek pénteken fél5re megyünk 4dre majd megirom, hogy mi volt.
Kriszta Eszter!
Mi is szeretnénk menni a Mikulásra Hannával de lehet, hogy jönne a két keresztfiam is. Még a tesóimmal most fogok beszélni.
Zsuzsa!
Mivel pénteken megyünk az uhra igy nem tudunk menni a Százszorszépbe de úgy mondtad te meg Pesten leszel.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Sziasztok

Neva
PÜ-t küldtem.

Kriszta, Eszter
Küldtem egy "jelentkezős e-mail-t" a foglalkozásokra. Légyszi jelezzetek már vissza, hogy megkaptátok-e.

Eszter
Nem megyünk a Halász juditra, mert csak az első sor egyes székére volt hely, azt meg inkább nem

Timi
Várom a beszámolót!!!!

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Sziasztok,

Lusti
Sajnos képet nem sikerült feltöltenem. 3D-ban kell elképzelni. Egy lenyomat a tenyérről, egy lenyomat a talpról, igény szerint írunk rá emlékszöveget.
Életkortól és lenyomat darabjától függ az ár:
tenyér és talp: 6 éves korig 6.000,- Ft
6-14 év között 6.500,- Ft
14 év felett 7.000,- Ft

Csak tenyér v. talp: 6 éves korig 4.000,- Ft
6-14 év között 4.500,- Ft
14 év felett 5.000,- Ft

Leginkább gyerekeket céloztunk meg, de felnőttek is jönnek folyamatosan.
Sokan ajándékként készítik, de végül megtartják maguknak, mert fantasztikusan néz ki. Látni kell! Ha van időd, gyere el.

BKriszta

Igen, mi járunk Mazsola Muzsikára, amikor sikerül. Nekem a gyerkőc reggel 10 órakor szokott aludni, így van amikor nem jutunk el. Inkább csak csütörtökönként.
Fentebb láthatod az árakat, ha gondolod szívesen elviszem a miénket megmutatni, majd keress meg (fiamat Dénesnek hívják).

Móni
móni79
 
 


Sziasztok.

Búzaszem.
Nem akarlak elkeseriteni,de én a Semmelweis-ben voltam 4d-n,de legszivesebben kiveretem volna a végén a balhét,olyan sz.r volt!!
Miközben vizsgált a csaj(aki elég unszinpatikus volt),vagy 5perc azzal telt el,hogy állitgatta a képminőséget,de igy se igazán lett jó!!Alig mondott valamit,csak ha kérdeztük!!
És ami a legjobban zavart,hogy a párom nem ülhetett mellém!! :evil: Leültették tőlem két méterre egy székre!!
A fénykép meg amit adtak az egyenesen pocsék!!!
Na,nem akarlak elijeszteni és csak remélni tudom,hogy azóta már sokkal jobb a helyzet.
Sok sikert nektek!!!

ancsi26
 
 


Sziasztok Lányok !

n.zsuzsa
Nagyon sajnálom, hogy nem jösztök a koncertre...Biztosna jó lett volna...
De sok szetettel várunk benneteket a Mazsola Muzsika Mikulás-on!

Lányok ! :P :D
Még mindig vállalok Gyermekfelügyeletet, akit érdekel, keressen bátan ! :wink:
Eszter
r.eszter
 
 


Sziasztok!

Már jó rég nem írtam, csak néha olvasgatlak Titeket. A 3 gyerek mellett nem nagyon van időm.

A mazsola muzsika érdekelne most már minket is, Dalma lányom már 8 hónapos és igen muzikális legalábbis szerintem.
Mikor és hol vannak a foglalkozások? És milyen a Mazsola Muzsikára Mikulás?

Köszi:

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Móni! Szia már nem fontos, mivel kaptunk ajándékba egyet a sógiéktól. De azért minden ismerősömnek szólok, hogy nálatok ilyeneket lehet rendelni! :wink:

A Semmelweisben tudtok valaki jó dokit, aki aránylag olcsó, és normális? Igaz, hogy nem tudom, még hol fogok szülni!


Tud valaki babafalvás vonalzós segitséget addni, hogy lehet feltenni a vonalzót át kell másolni? :?:

Kép
Kép
lusti
 
 


Lusti!
Nem tudom láttad e a hiradót , de januártól minden kórházban az ügyeletes dokinál kell szülni ha ragaszkodsz a saját dokihoz akkor ugye a kórháznak fizetsz 30ezret de ha császár lenne akkor 80ezret kell a kórháznak meg persze a dokinak is szerintem.
Kriszta!
Küldök emailt, nekünk 3 felnőtt 3gyerek jegy kellene a Mikulásra.
Kösz9njük

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Szia Buzaszem! Hát nem semmi, sajnos nem szoktam nézzni a hireket, mert akkor játszunk manóval. Nekem császár volt, a második hogy lesz és kinél azt nem tudom, Berkőnél a Megyeiben szültem, és 50eFt-ot adtunk neki 2004-ben, akkor spórolhat az ember. :evil:

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Lusti!
Berkővel nem voltál megelégedve?

Ditta!
Nagyon jó a csiga :). Hihetetlen...

Rita!
Amíg nincs Eszter vagy Kriszta: Mazsola Muzsika a belvárosban a főutcán a Capri és Ibusz közötti kapualjban hétfőn 10:45-től és csütörtökön 10:30-tól. Diósgyőrben kedden és szerdán, hogy pontosan hol és mikor, azt nem tudom. Görömbölyön is volt korábban, most nem tudom van-e. Majd ezekről a többiek...

És nem kért meg senki ingyenreklámra, de Gerda úgy 3-4 hónapos korától járt (igaz, akkor még Matyi miatt aludta végig, meg időnként hosszú-hosszú időket kihagytunk a szünetekben, költözés stb. miatt), és nagyon jó volt Neki. Most még két alkalommal megyünk és vége, jövő pénteken kezdődik az ovi.
Ha lesz még egy gyerekem (és még akkor is lesz Mazsola Muzsika), mindenképpen fogom vinni. Sajnálom, hogy Matyinak erre annak idején nem volt lehetősége.

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok !

Ritaa!
Sok szeretettel várunk Mazsola Muzsikán!
Ha egyéb kérdésed van, hivd b.kriszt13at -Aki gyülöli ha krisztának szólitják...- vagy irj privit bármrlyikönknek....

Betty!
Köszi, imádlak!
Jók legyetek!
Eszter
r.eszter
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk a 4ds ultrahangról. Nagyon rendes volt a nőci, a páromat odaültette a kivetitő elé igy mindent nagyon jól látott. Már amit a bébi engedett. Mindig magyarázott mindent, mi hol található. A lába közét állandóan mutogatta, jó nagy zacsija van azt mondta dokinéni, hogy annyira nem szégyenlős ez a gyerek hogy még ő is belepirul. Bezzeg az arcához oda tette a könyökét behajlitva, a talpa közé fogta a köldökzsinórt és a homlokára tapasztotta. Ja és nagyon érdekes. Eddig minden uhon fejvégű volt most meg faros a drága ezért is lehetett nehezen látni. Annyira össze van hajolva hogy egy képbe belefért az arca keze lába és a feneke is. 30percig noszogattuk hogy vegye már le a talpát meg a lábát a fejéről de nem engedelmeskedett. Azt mondta a nőci, hogy dec6án menjünk vissza akkor márcsak egy dvdt vigyünk fizetni nem kell és csinál arcképet is. Reméljük visszafordul fejvégűre mert ezért is lehetett nehezen látni.
12ezer forintba került kaptunk hozzá dvdt meg 2 képet. Majd bescenneelem és megmutatom.
Úgyhogy kellemesen csalódtam bennük.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Betti!

Pisi téma: igen így csináljuk. Visszaerőltettem rá a pelust (én a galád anya :twisted: -a szakkönyvek ehhez mit szólnának?), de az ivást próbálom erőteljesen visszaszorítani.
Már ott tartunk, hogy kb.22-órától hajnal 3-4 óráig nem kér inni.

Írtál Gyöngyöskének, de szegénnyel csütörtökön összefutottam az oviban, és azt mondta, hogy Zalán a GYEK-ben van, Ő meg többnyire vele marad.

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

Betti!
KÖSZÖNÖM!!! Nagyon jó olvasni amit az MM-ről írtál! Ezért már megérte! :)

Gyöngyöske!
Remélem nincs nagy gond Zalánnal! Szorítok és küldök sok-sok angyalkát!

Ritaa!
Amit Betti leírt az úgy van annyi a különbség, hogy egy órával korábban van azaz 9:45-től hétfőn és 9:30-tól csütörtökön a belvárosban. Kedden és szerdán 9:30-tól Diósgyőrben a KIsgergely cukival szemben a kézművesházban. Görömbölyön a művelődési házban kedden 9től vagy 10től. Nem tom! :)
Várunk szeretettel!
Ja! Az anyagiak: 700 Ft / alkalom. 45 perc. Próbáljuk ösztönözni a szülőket a rendszersségre ami annyit tesz, hogy a bérlet 5500 Ft / 10+1 alkalom. A +1 annyit jelent, hogy ingyen van az első.
Pótolhatóak a foglalkozások.

Zsuzsa!
Köszönettel vettük a jelentkezéseteket!
Küldtem rá e-mailt. Benne van a szmla számom, hogy hová tudod elküldeni a foglalkozások árát. Ha nem kaptad meg és be tudok lépni akkor küldök még egyet! Ha nem sikerül akkor lgyszi személyesen vidd be valamelyik foglalkozásra.

Szülés hírek: arra még nem kaptam választ, hogy mi van akkor ha éppen egy "kirándulás" alkalmával jön rád a szülés és akkor sürgősségi ellátásra szorulsz? Lsd az én helyzetem! Végül is én nem ragaszkodtam volna a dokimhoz, csak a kórházhoz.

Megyek, mert türelmetlen a család!
Pusza!
Jó hétvégét!

bkriszta13
 
 


Sziasztok!

bKriszta13!

Azt hiszem nem olvastam el semmit és jó helyen érdeklődöm!
A mikulás rendezvényről érdeklődnék.
Hol, mikor, mennyiért lesz?
20 hónapos lányommal mennénk.Ja, és csomagot is kapnak vagy azt külön kell bevinni?

Köszönöm neked, ha válaszolsz!

Anita

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Davallia!

Én Bogimtól tavaly decemberben vett vért a gyermekorvosunk(nem a GYEK-ben).Ugyanez volt a vizsgálat célja, az esetleges vérszegénység/vashiány kiderítése.Lányom akkor 9 hónapos volt.Könyökvénából vettek vért.Nem a szúrástól ordított a lánykám, hanem a lefogástól:-(
Nagyon féltem én is tőle, de végül meglepően jól tűrte.Vagyis én rosszabra számítottam.Sokkal rosszabra.
Készülj fel lekileg, mert azért nem lesz álomszerű, de nagyon sok lelierőt kívánok neked/nektek hozzá!
Majd írd meg, hogy vészeltétek át!

Anita

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Lusti!

A BABAFALVA.HU-n válaszd ki a vonalzót, menj rá a vonalzó készítése csíkra.Ki fogja adni a kódokat.A második ablakban lévt másold be a profilodba, az aláírásodhoz. Arra figyelj, hogy a BBCODE bekapcsolva legyen.Ezt is a profilodban tudod ellenőrizni!

Helloka!

Anita

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Lusti!

Azt nem írtam, hogy itt a lap tetején a segédletekre kattintva bukkansz rá arra a PROFILOK menűpontra, amire a vonalzókészítésnél szükség van :)

Jó munkát :) :wink:

Anita

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Anita!
Abszolút jó helyen jársz!
írok privit róla!
k

bkriszta13
 
 


Sziasztok lányok! válaszolok:

Kbetti:
Berkővel én 100 százalékosan meg voltam elégedve, csak az új rendelet miatt mivel én a Semmelweisbe tartozok, és pénzem csak a szülésre császár lesz, /mivel szivbeteg vagyok, és az első is császár volt, hat órát szenvedtem és még mindig csak 1 újjnyira voltam nyitva, úgy ahogy bementem :cry: / a kórháznak meg nem biztos, hogy ki tudnék fizetni x pénzt, ezért kérdezem, hogy a Semmelweisben kik a jók. Steinhoffert /Stefit/ ismerem, mert hozzá vagyok beosztva terhestanácsadásra, de a többieket nem nagyon, csak hallomásból.


Gani:
Köszi szépen a babafalva-s segitséget, hasznát is fogom venni, ha lesz egy kis időm átmásolni a linket, mivel már megcsináltam, csak még át kell másolni. Köszike

Bvigh: irtam privit olvasd el, ha van időd.

Lányok:
Senki nincs köztetek Görömbölyi, Hejőcsabai, csak Avasiak vannak?
:(

Kép
Kép
lusti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?