Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

:D Nagyon jó olvasni Titeket :lol:

Dimet!

Nagyon szép lesz a konyha!!!!!!

Zsizsik!

És hogyan vetted le a vért? Honnan van a kémcső? Mármint az olyan speckó színesdugós kémcső zselével az alján???

Gy.
jokaliza
 
 


Dimet.... :lol: mi pestiek már csak ilyen muris közegben érezzük jól magunkat.... :lol: mit izélsz, már te is pesti vagy.... :lol: :lol: :lol:

Jokaliza, elmentem a háziorvoshoz,akinek az asszisztense veszi le a vért, nekik van kémcsövük. Szerintem a háziorvosod tud ebben segíteni.
zsizsik
 
 


nem vagyok pesti :twisted:
szegeden 10 évig éltem, és nem voltam szegedi :lol: 8)

egyenlőre a lakcímkártyám sincs meg. így sehonnani vagyok. :lol:
dimet
 
 

 
 

na látod ! :lol: akkor lehetsz akár pesti is ! 8) 8) 8)
Jól megkergetlek ma este a futópadon !! :lol: :lol: :lol:
zsizsik
 
 


ha-ha. engem fel nem kergetsz a futópadra :shock: :lol:
dimet
 
 


Zsizsik!

És a háziorvosnál kell ezért fizetni? A csövekért pl.?
És pl. endokrinológus elfogadja az eredményeket? Mert mi van, ha nem bíznak benne?

Gy.
jokaliza
 
 


Jokaliza,

nem kellett fizetnem semmit. Az endokrinológus természetesen elfogadja az eredményeket, ez egy teljesen nomális labor, ahol ugyanolyan méréseket végeznek, mint pl. az SZTK laborjában, csak itt én fizetem a vizsgálat költségeit, nem az állam.
Szerintem ez nem bizalom kérdése, itt számok, mértékegységek vannak, gondolom, hogy egy labor működéséhez engedély szükséges, azt nem csinálhatja bárki. Ez egyébként egy elég ismert nagy labor cég, Rt, ez az egyik laborja.
zsizsik
 
 


Jaaa...ok :D
Köszi a választ :lol:

...csak néha az orvosok olyan "begyöpesedettek" tudnak lenni...ha valami új, akkor az tuti nem jó alapon...legyen csak a jól megszokott...mint pl. az állandó Closty...pff...hadd ne mondjam..."eezt ismerjük, eeez bevált, ha nem akkor maaaajd keresünk mást"...

((Nem mellesleg mi van, ha elküld hormonvizsgálatra, megnyugszik, hogy 2 hét "nyugta van", Te meg másnap viszed az eredményt, hogy na?na? hogyan tovább?...Pffff...persze ez csak vicc...))

Gy.
jokaliza
 
 


Nézd, 7000 Ft a vizsgálat díja, ő szerintem csak örül, ha minél többször fizetem ki ezt a díjat , de dr Tűű történetesen pont egy olyan pacák, aki ritka normális ilyen szempontból (is). Feleslegesen nem hív vissza, nem kényszerít rá többlet költségekre, sőt, igazság szerint nekem kissé félve még azt is felajánlotta, hogy mehetek a Szent Imrébe a rendelésére, csak oda borzasztó sok időre adnak időpontot. És nekem nincs időm várni. (türelmes fajta vagyok 8) )
zsizsik
 
 


Ja, most olvasom vissza, hogy nem is arra válaszoltam amit mondtál, bocsi.... :oops: :oops:
Szóval na, dr Tűű tényleg nagyon jó fej, szerintem csak örül, ha mihamarabb beállíthatja a kezelést.
Na most már eldugulok, mennem kell a gyerekért lassan.
zsizsik
 
 


Zsizsik, ez óriási... amit leírtál.

Gyorsan fel is tesszük a honlapra. Azt nem tudod véletlenül, hogy ott helyben a cukorterheléses vizsgálatot nem végzik-e el??

Nem is tudod hány nőnek okoztál ezzel megkönnyebbülést!!! :shock:
Vendég
 


Sziasztok! :)

Nos, van egy kevésbé jó hírem.
Meglett a párom sperma vizsgálat eredménye, akarom mondani részeredménye. Mivel van egy kis gubanc ezért tovább küldik tenyésztésre.
A nő elhadart valami értékeket telefonban, de mivel halkan beszélt nem sokat értettem :roll: , de jövő hét közepe után pontosan fogok tudni mindent.
A lényeg, hogy lassúak. Számbeli eltérés nincs.
A nő telefonban úgy közölte a részeredményt, mitha ez "olyan megszokott" eredmény lenne és azt mondta, hogy valszeg baci van a háttérben.
No, egyelőre mindegy, majd jövő héten többet tudok, sőt akkor már pontos eredményt és akkor dől el, hogy azonnal! Kaáli vagy várjunk még!

Örülök, mert végre minden tisztázódik! :)

Később még leszek és írok Mindenkinek! :)

...vagyok...

13cn.
Vendég
 


Sziasztok!

Zsizsik!

Tök jó, hogy Te már tudod: legalább jó kezekben vagy! Sajnos én itt még nem akadtam rá A Dokira és félő, hogy bele fog telni egy kis időbe... :cry:

Kavics!

:( Sajnálom a hírt. De igazad van, legalább jövő héten már tisztább lesz a "merretovább"! Amúgy van ilyen, hogy a baci miatt lassabbak vagy lassúak és baci is van :? ??

Nálunk semmi különös. illetve...nem tudom mi az oka: a tea? a Premens? vagy az Aviva? vagy a munkahelyi megmérettetés miatti izgalom?...mindenesetre "megjött"...most kicsit tanácstalan vagyok, hogy hogyan tovább... van valami jó kis tanácsotok vagy ne nagyon ugráljak, mert ez semmit nem jelent???

Gy. :oops:
jokaliza
 
 


Kavicska, sajnalom a rossz hireket :cry: , de egyetertek abban, hogy a bizonytalansagnal nincs rosszabb :!: En legalabbis szornyen utalom! :cry: Apropo a temaval kapcsolatban, hogy tegnap a dokinal a dossziem elolapjara az volt irva, hogy "ismeretlen eredetu meddoseg" :shock: ...Na, erre rakerdeztem, hogyhogy???...es a pco? A doki meg elmagyarazta, hogy nalam tobb honapi kovetes utan (pontosabban tobb mint nyolc ho kovetes volt az iden ha jol szamolom), minden alkalommal uh-val es vervetellel kimutatott pe volt es a hormonkepem is jo a masfel evnyi metformin utan. Szoval o ugy tekinti, hogy a pco kezelve van...igy kerult az en dossziemra ez a remes etikett. :?
alice27
 
 


Alice! :D

Ennél egy fokkal jobb :shock: az én diagnózisom: sterilítás I :shock:
Csak néztem a zárójelentésem... :shock:

Méghogy meddőség! :?
Elég rémes ezt a szót kimondani is! :lol: :lol: :lol:
Nemhogy benne lenni. :lol: :lol:

13cn.
Vendég
 


Ja, en is megkaptam a stérilitas szot, mert szo szerint "stérilité inexpliquée" volt a dossziemon :shock:...Ezt magyarra "ismeretlen eredetu meddoseg"-nek forditottam...bar en is uuuutalom ezt a szot!!! Peldaul miert is modjuk, hogy "Meddosegi kozpont"? Nekem sokkal szimpibb lenne a "Termekenysegi kozpont" megnevezes...
alice27
 
 


Alice!
Jól fordítottad! :)

A sterilítás meddőséget jelent!
Viszont jobban hangzik, mint a meddőség! :shock: :lol: :lol: :lol:

Egyetértek veled a meddőségi központok új megnevezésével is!

Termékenységi központ. :D
Vendég
 


Ezentul majd a "Termekenysegi Kozponba" megyek vizsgalatra...es nem a "meddosegi"-ben ahogy ezt mondani szokas :wink:
alice27
 
 


Szép estét!

Kavicska szomorú vagyok,de drukkolok hogy orvosolható legyen a probléma és spontán csemetézzetek.
Az én diagnózisom is Steril I és Pcos (ez a steril I mit takar??,én eddig nem is foglalkoztam vele ,biztosan kell vmit odabiggyeszteni alapon...)

Zsizsik ez nagyon jóóó,hogy ilyen lehetőségeket kutattál fel,várjuk az eredményt!

a "termékenységi központ" tetszik!! :P :wink:
Vendég
 


Valakitől kaptam privit. Jelzi a yahoo címem, de a privikközt nincs új üzenet. :?
Miért nem jött át???
Vendég
 


Helló lányok!
Itt vagyok én is , olyan érdekeseket olvasok tőletek, hogy némelyiktek kifejezetten elmehetne egészségügybe dolgozni
gerike
 
 


Sziasztok!

Dimet!
Nagyon szép lesz a konyha. Nekem különösen tetszik a színválasztás :) Majd ha kész, kérünk ide képet :) Görbéd nekem egyértelműnek tűnik, szép. Remélem volt időben „akció” :D

Kavicska!
Sajnálom :(. De még nem is tudtok semmi pontosat, úgyhogy nem kell letörni :) És fő hogy minden lehetséges problémára fény derüljön még időben :) Jó úton haladtok, nyugi :)

Rambóka!
Ha akarom:) én is bifázisosnak látom ezt a görbét, sőt …ha nagyon erőltetem, a PÉ idejét is be tudnám határolni. DE nem volt LH tesztem, és pont akkor nem is mértem (kb 21-23.cn) – szülinapoztunk :D De amugy nem értem, ez semmitmondó görbe. Köszi a biztatást :)

Alice! Szóval te sem látsz semmit a görbén és jól látod :) Szerintem nem is volt semmi :(

Szió neked is Gerike!

Szép estét mindenkinek :)

Gina
Vendég
 


Sziasztok,

Norka,

a cukroterhelésesre rémült arccal közölték, hogy ők azt nem csinálják, úgyhogy nem forszíroztam, nekem az inzulni volt fontos, azt pedig minden további nélkül meg tudják mérni.
Hétfőn, ha megyek a leletért, akkor rákérdezek, mi az oka annak, hogy cukorterhelésessel nem foglalkoznak.
Sejtem, hogy most valami kincsre találtam, gondolom, a sok nő,aki megkönnyebbül a híreket olvasva,bizonyára ugyanazt az örömöt érzi majd, mint amit én éreztem, mikor kiderült, hogy szinte mindent pillanatok alatt meg tudnak csinálni.....majdnem ugráltam örömömben !!! :lol: :lol: :lol:
Ugye milyen kevés is elég néha a boldogsághoz....?? :wink:
zsizsik
 
 


Szia Gerike!

Majd elgondolkozok rajta! :wink: :lol: :lol: :lol:
Kavits? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Gina!
Szerintem lehetett PÉ, csak haloványka, tekintve a hődet!

Zsizsik!
Örülök Neked! Jó végre tudni egy olyan labort, ahol szó nélkül megcsinálják a vizsgálatot.
Elég sok volt már a kunyiból. :roll: És a szigorítások miatt ez egyre rosszabb lesz!!!

Norka!
Ingyen reklám a labornak? :shock: :lol: :lol: :lol:
1% részesedés a honlapnak!!! Kép

Dimet!
Te kis sehonnanjött senkiházi :lol: Kép
Ezen jót szórakoztam. :)

...vagyok...
13cn.
Vendég
 


Bemutatom a következő James Bondot:

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka!
Én is :lol: :lol: :lol:

Szia Gerike! Kép


.... megatáncot nézzük ....
Vendég
 


007 -es :lol: tetszik. Ennivaló ez a Bond :))
Vendég
 


Rambóka!
Nem úgy néz ki a kisfiad, mint aki éhen akarna halni! :lol:
Mégha üvöltve próbálja nyomatékosítani kivánnivalóját! :lol: :lol:

Jó éjt Mindenkinek!

Végre egy szabad hétvége!

Átlustálkodjuk az egészet :)


Cuppp. Mindenkinek! :D

Kavics
(13cn.)
Vendég
 


Rambóka,
nagyon tuti a kép a kis Bondról :D :D :D A világ nem elég, mi?

Kavics, olvastam a beszámolódat a vizsgálatról, hááááát, nem kaptam kedvet hozzá :wink: Párod katonáit meg turbózzátok fel egy kis speed-del, aztán hajrá!!!

Mindenkinek szép hétvégét!
Nálunk rakják a csempét a konyhában, aztán meg remélem jön a festő és újratapétázza a gyerekszoba egy részét, mert nem teccik, amit tegnap műveltek......
espero
 
 


Ja és képzeljétek, voltam a házidokinál, kértem beutalót vérvételre és mondtam neki, hogy szeretnék ellenanyag vizsgálatot is, mert hogy Rh negatív vagyok és nem volt hajlandó ilyen papírt adni, mert szerinte bőven elég egyszer megnézni a terhesség folyamán, az meg már megvolt. :evil:

Mindenhol azt írják, hogy legalább 3x kell. Most futhatok még egy kört a nődokinál, hogy ez is meglegyen.
espero
 
 


Rambóka, ez a gyerek nagyon gondolkodik vmin :D :D

itt meló. előre ledolgozzuk a 22-ét.
pfff
tegnap 3tól 9ig ágyat kerestünk. NINCS. vagyis vagy drága (fene sem gondolta,hogy akár 1 millát is el lehetne ágyra költeni...), vagy készlethiányos és márciusban lesz, vagy nincs hozzá matrac, vagy...vagy...vagy...pffff
dimet
 
 


Jó reggelt,

szegény dimetkém, mi a fenének kell neked ilyenkor is dolgoznod ??!!! El akartalak csábítani egy kis 11 órás aerobicra, ha már tegnap lemaradtunk a tornáról.
Eszter napok óta azt csinálja, hogy időnként hatalmasakat sóhajtozik, és ha megkérdezzük, mi a baj, akkor azt mondja, hogy nem kap levegőt. Aztán egy -két este óta lefekszik, elkezd köhögni, és nem bír elaludni. de napközben nem köhög, csak ha lefekszik. Tegnap mikor mentem érte az oviba, elkapott az egyik dadus, hogy mi van Eszter tüdejével. :shock: Nem értettem, mire gondol. Azt mesélte, hogy a gyerek az udaron leült, sóhajtozott, és mikor megkérdezte tőle, hogy mi a baj, akkor azt mondta, hogy fáj neki ott bent a tüdeje. Na ennek fele sem tréfa, el is mentem vele tegnap a dokihoz, aki megállapította, hogy arcüreg gyulladása van, és a válladék folyik le a torkán a nyelőcsövébe, és az birizgálja. Antibiotikum, orrcsepp, ACC100.
Kicsit furcsállom ezt a diagnózist, mert én semmiféle jelét nem láttam rajta az arcüreg gyulladásnak, nem volt beteg, nem folyt az orra korábban, nem fáj az arca. De hát mégis csak ő a doki, remélem, nme fogott mellé. a tüdejét is meghallgatta, és nem mondott semmit. Én csak attól félek, hogy nehogy valami kis tüdőgyuszija legyen,amit esetleg nem ismert/ünk fel.... :roll:

Rambóka,

kis húsgombóc !!! Már elég stabilnak tűnik, úgy megdögönyözném !!! :D :D
zsizsik
 
 


Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


zsizsik, hát pedig jó lett volna fitness....
szegény, eszter!! azért figyelj rá nagyon! nehogy vmi komolyabb legyen.


Bee-vel mi van? meg a többiekkel, akik eltüntek nagyon???
dimet
 
 


Kandika!
Köszönöm szépen :)

Dimet!
Mivan??? :shock: Dolgozni??? :shock: Ilyenkor??? :shock:
De hiszen ez rettenetes!!! :roll:
Ágy!
Mi óccsón vettük! 45 ezer ft volt. 200x180 cm. Kemény. Nagyon szeretjük! Semmi extra.
De ha majd eccer sok pénzünk lesz, akkor veszünk valami extra bio-gerinckímélő-gyógyhatású-extra egészséges matracos ágyat. :lol: De addig is ezen szépen lassan megöregszünk! :lol: :lol:

Zsizsik!
Igazad van! Ezt ki kell vizsgálni, hogy mi van a kislányoddal.
Lázza nem volt???
Milyen jellegű a köhögése?
Köpete milyen?
Én nem akarok találgatni, mert egyáltalán nem értek hozzá!
Meglátjátok, hogy alakul ezekre a gyógyikra. (az hogy mélyeket sóhalytozik, mert úgy érzi nincs elég levegő és fáj "belül" a mellkasa-tüdeje, ez valahogy nem vág össze az arcüreg gyulladással- de gyereknél mindig minden annyira sajátos! és különleges). Inkább idegentest, szükület, gyulladás a felső-vagy alsó légútakban. (de lehet az is mint amit a dokitok mondott) Gyakori a fekvést követő köhögés. Ez sok betegnél így van!
Van egy "ismerősöm" aki Bp-én dolgozik, mint gyerek tüdőgyógyász. Már nem emlékszem a nevére, de utánna tudok nézni. Csak magánban rendel. Állítólag vérprofi!

Vagyok....

14cn.
Vendég
 


Kép


Íme a Tücsköm, a Barbi napszemüvegével és a kedvenc lovával !
zsizsik
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek :)

Zsizsik!
Remélem nem lesz semmi komolyabb baja Eszternek :) Nyugi :)

Dimet!
Ilyen drágák az ágyak??? Igaz mi ha jól emléxem 50 000 FTért vettünk, de ennek már 3 éve :(

A görbém nem hazudott..hőm reggel 36,6...ez egyértelmű jele annak, hogy megjön. És...lám 1.cn. A párom visszaszámolt és szerinte lehetett PÉ, mikor nem mértem, a szülinapomon vagy annak környékén :) ( 35 - 14 = 21...így számoltunk :lol: )

Kandi!
Veletek mizu??? Épp tegnap állapítottam meg, hogy rajtam kívül csak te vagy itt a babaneten régóta, a többiek nálunk "frissebbek" :D

Gina
Vendég
 


Jé..De szép kislányod van :) Kis huncutka :)
Vendég
 


Kavics,

megmondom őszintén, nem vagyok túl nyugodt, láza viszont nincs, nem is volt. Beteg sem volt, kb. 1 hónapja volt egy kis köhögése, amit sima mackó sziruppal (ez valami természetes gyógynövényes szirup, mi hívjuk csak mackó szirupnak ) elmúlaszottunk. Kicsit tanácstalan vagyok, de most megvárom ezeknek a gyógyszereknek a hatását, és ha nincs változás, akkor megkérlek, hogy segíts légyszíves elérni ezt a tüdőgyógyász dokit. Az aggodalom azért nem alaptalan teljesen, mert Eszternek 9 hónapos korában volt egy rémtörténete, amikor majdnem elvesztettük, lélegeztetőgépen volt 1 hónapig, és kb. 2 hétig folyamatos 38 C-os láza volt, nagyon komoly tüdőgyulladással. 5 féle antibiotikumot próbáltak, mire az egyik hatott. Mondjuk azóta sem volt beteg (koppkopp), de a tüdejét picit féltem emiatt.
Szóval köszönöm előre is, ha szükség esetén tudsz majd segíteni.

Én 15. cn. de nem érzek semmit.... :cry:
zsizsik
 
 


Szia Ginuska,

látod, hogy volt pé-d !!! Ez fontos info !! Majd csak beerősít már végre a szervezeted, és a gyengus pé-ket hamarosan követik majd a komoly pé-k !! Én is ebben reménykedem ! Hidd el, össze fog jönni. Csak bírjuk kivárni, igaz ? :wink: :lol:
zsizsik
 
 


Gina!

Igen!
Te vagy az egyik őskövülete ennek a topiknak :lol: , Kandika és Verona is az első között volt, aki írt! :)

1cn. Új ciklus, új remények (közhely, de tényleg így van!)
Volt PÉd és ez a lényeg!

Zsizsiknek igaza van. Lesznek erősebb PÉink is. Én is pont ebben reménykedem!!! :)

Látom a tickereddel már Karácsonyi hangulatos vagy! Én is változtatni akarok, de még nem találtam meg az ideális tickeremet!
Marad a tököm! :lol:

Zsizsik!
Nagyon szép szemű lányod van!!! :)
Apja lánya??? (nemigen hasonlít rád! :wink: )
Ok. Akkor a biztonság kedvéért utánna nézek és megadom az elérhetőségét. Aztán meglátjátok!


14cn.
Vendég
 


:) A PÉ nem bizonyított..csak ha volt, akkor sejtjük mikor :)

Őskövület :lol: :lol: :lol: :lol: ez tetszik :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kavicska,

köszi !! :lol: :lol: Hát tény, hogy nem igazán tőlem örökölte a vonásait ! A férjemnek van ilyen kék szeme, és rá hasonlit teljesen ! igazi apja lánya !


Csatolom a bizonyítékot :

Kép


Magyarázatként annyit, hogy a férjem a kép készítése előtt pár perccel ébredt fel, azért van ilyen begyógyult szeme... :wink: :lol:
zsizsik
 
 


szerintem eszter zsizsikre is hasonlít :)
drágák a vacak ágyak:(
kárpitos ágyat nem szeretnénk. a matracosba mag az alapágy, legolcsóbb ikea, 30 körül. de annyira gagyi,hogy hihetetlen. és még abba venni kell ugye matracot...az kikába jó és "olcsó"bbb...de az is húzós. de az ikea ágy szempontból kiábrándító. pedig szeretem az ikeát....kezdem feladni. már mindent végigböngésztem. lehet bepipulunk és rászánjuk a pénzt, és részltre veszünk vmi frankó matracos ágyat. juj, volt olyan csoda matrac :P felvette az alakot aztán a megfelelő helyeken álátámasztott. a férjem beleszeretett teljesen. nekem annyira nem jött be. de az érzés....volt párnába is. olyan "gyurma" anyag :D elárulom, a párnája 35.000 Ft volt. ...gondolhatjátok mennyi a matrac. több havi fizu :D
de volt olcsóbb változata is. olcsóbb...khm... 8) :D
dimet
 
 


tényleg tiszta apucia kishölygy..na jó..kivéve pár dolgot ( szakáll.....) :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kavicska!***** :lol: "ös"kövület!???Veterán!???-na ez a baj,már köves is vagyok!
Ginuska! *****Semmi extra nem történik....Natival sokat kell tanulni,heti 4x edzés,na meg dolgozok és van egy férjem....kell ennél több???-na persze kéne.....de várat magára!
Szilveszterkor nem ihatsz,mert a +teszt nem engedi majd.....Neked se és Kavicskának se!!! :lol: Úgy kell Nektek!hihihihi
Zsizsik!****Nagyon szép a lányod,és valóban az Apa vonásait örökölte!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kép
Na ki akar ,ilyen jó gyereket?????
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Na és ennyit? Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


http://go.funpic.hu
Aki unatkozik,nézzen be ide....főleg a babás filmek....szupik!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?