Új privát üzeneted érkezett!

Zsandi:este 8kor kezdődik, azt még nem tudjuk mikor találkozunk...de korábban kell menni gondolom, mert érkezési sorrendben lehet helyetfoglalni.

Barbi:passzolom a lefolyótisztítást,én csak megelőzésképpen öntögettem 1 időben a lefolyóba ilyen cuccost.

Ja rendes a fiam , hogy alszik 2 órát, de én jobban értékelném, ha legalább a felét hajnalban művelte volna!!!!

Edit:a héten megcseréltem a gyümi-tejpép kaját és most már jobban eszi az ebédet, még mindíg nem annyit mint régen , de ez már megnyugtató!!!Köszi, hogy megvilágosítottál!!!!! :wink: Hazaért a párod????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Márti, Julcsi, de jó lesz nektek:) Én is menék, de hát nincs kire bízni a kicsiket :( Azaz anyósomra igen, de ő csak 7-ig vállalja, mert korán fekszik :(


Nekünk nagyo nramaty volt a tegnapi napunk, no nem a gyerekek miatt, ők jók voltak mint rendesen. De az apjuk......komolyan mondom tegnap azon gondolkodtam, hogy fogom a két gyereket, és elutazok anyuékhoz. csak két dlogért nem tettem: Mert nincs annyi pénzünk hogy fussa a jegy, meg anyuéknál hol aludnánk???

Bakker :(

Kata meg pár napja képes felmászni az ágyunkra, ergo egy nyugodt pillanatom nincs reggel, amíg be nem csukta....

Márti, sztem Zsombi mutatja a Katának hgoy mit kell csinálnia:)
Aznap mászott fel először, amikor te is beírtad...
Most is körbe körbe mászik az ágy szélénél és teli szájjal vigyorog, meg kacarászik.
És hiába vettem már le 100x, újra felmászik....

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Végig olvastam,igaz amióta írtam új hsz-ek is születtek,de nem baj.

Zsandi,
sajnos engem is az ára tart vissza.Igen, a dokitok arról beszélt amit én is írtam a múltkor.Prevenar a neve.Lehet 2 hónapos kortól adni,de akkor 4! oltás kell!Szóval meggondolandó.Egy éves kor után "csak"kettő.
A többi gyerkőc jól van.Ákinak az ötödik osztály is megy,igaz tartottam tőle,de jól veszi a nehézségeket.Szinte csak ötösei vannak,azt hiszem eddig 2 négyes csúszott be.Na ezt nem azért írtam le,mert az én gyerekemnek csak ötöst szabad hoznia.Én nem hiszem,hogy mindig mindenből ugyan azt lehet teljesíteni.Különben is alíg tanul,mert mindennap edzésen van.4x foci 1x atlétika.Hétvégén meg meccs,de most téliszünet.Csak teremfoci van.De az órákon figyel és ott sokat meg tud tanulni.Én is ilyen voltam.
Rebi is volt beteg 2 hete,mandula gyull.de már jól van.Élvezi,hogy ő a nagy az oviban,vegyescsoportba jár a Zsoltival,és tetszik neki,hogy irányíthatja a kisebbeket.Várja már a sulit,itthon is tanulni akar.Másolja a betűket,meg ovis foglalkoztató könyvből "tanul",mint a nagyok!
Zsoltival járunk a logopédushoz.Semmilyen fogható diagnózist nem tudunk,ő se mond.Beszédre tanítja a gyereket,szerinte nem elkeserítő a helyzet,könnyen fejleszthető a gyerekem.

Na hát ennyit röviden rólunk.

Edith,
jobbulást neked és a párodnak!

Nem akarok dicsekedni alvás téren,de Hanna 1/210 után aludt el és még nem kelt fel!Ilyen még nem volt!Bárcsak éjszaka nem keltene fel. :roll:
Igaz Zsolti is felkel még 1x éjszaka,úgyhogy nem mostanában fogom végigaludni az éjszakákat. :?

Márti,
sajnálom,hogy ti is ilyen anyagi körülmények között éltek,hát nem könnyű.Sajnos én már régóta tapasztalom.A gyerekek felé nehezebb,de reménykedem,hogy lesz még jobb is!
Nálam is hajnalban kel a Zsolti,és sose alszik vissza.Bocs havonta 1x kb.6-ig.Az a jobbik eset,ha 5 kor kel és nem 1/2 5 kor.Estére már tiszta zombi vagyok,a 9 órát is alíg tudom kivárni,mert a tv előtt el tudnék aludni.Bezzeg a kicsi fiam még fenn van!

Julcsi,
örülök,hogy ti is rendbe jötettek.És "csak"a háromnapos láz volt a baj!

Puszi nektek!

Timi
Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 

 
 

Sziasztok

Barbi: Istvánnak nagyon boldog születésnapot kívánok!
Lefolyó tisztító, nálunk bevált, csak arra nem emlékszem melyiket vette a Ferkó.
Te egyáltalán nem vagy dagadt, nem tudom, hova tette a szemét a csajszi.

Márti: látod a te fiad is tud aludni, csak ő egyben alszik sokat.
Jó szórakozást estére, aztán meséljétek el milyen volt!

Andi: így már én is jártam, hogy amikor leraktam vettem észre, hogy kakis. Ilyenkor úgy sajnálom, de inkább aludjon így, mint ha tisztába rakod felébred.

Timi: remélem Hanna most már tényleg meggyógyul és elkerül titeket a többi betegség.
Boldog hófordulót a nagylánynak.

Julcsi: nektek is nagyon jó szórakozást.

Képzeljétek tegnap délután a Szandi felállt!!
Eddig nem tudtam elképzelni, hogy ez mit jelent. Hát most tudom, ahol csak tud, próbál felállni. Persze leülni még nem tud, sőt ülni sem, már egyszer borult egy nagyot, de nem tanult belőle.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi!

Szandinak nagy-nagy gratula :) Jöhet a lakásátrendezés, mindent 1 méternél magasabban kell elhelyezni:)
Nálunk így jártak már a lámpák, a számítógép, a cd-k, az újságok:)

És még sokáig nem fog tanulni a borulásból ezt garantálom. kata még mindig ne mtanult, pedig már 2 hónapja áll....

Leülni viszont 2 hét alatt megtanult.


Márti, neked akartam reagálni, a múltkor te írtad hogy nem lehet mindenkinek olyan gyereke, mint nekem, hogy 11-ig alszik...
Én néha örülnék ha normális időben kellnének, mert akkor normális időben feküdnének. Sajnos Bence tartja azt, hogy nem fekszik le (nem alszik el ) éjfélnél hamarabb sosem.
Van úgy hogy megelégelem, és 9-kor lerakom a Katáva legyütt, de akkor is ébren marad, vagy ha elalszik, ugyanúgy 11 körül ébred, és másnap este megint megy a cirkusz. És igaz hogy én nem vagyok hajnalban kelő, de én sem alszom el 2-nél hamarabb mert vagyo kolyan hülye, hogy mindig megvárom a Tamást, aki leghamarabb fél 1-kor, de van hogy csak 3-kor ér haza.
Én 9 körül szoktam kellni, vagy 8-kor. azaz én sem alszom 6-7 óránál többet.

Kata annyiból jobb hogy leg. alszik rendesen. Éjjel is, nappal is. Kata még mindig 3x alszik egy nap. Két rövised, ez kb fél-egy óra ,és egy hosszabbat du, amikor akár 3-at is. De nincsenek ilúzióim, ő is el fog romlani:(

És majd épp eleget fogok küzdeni velük, ha oviba-suliba kell járni. Ilyenkor úgy irígyellek benneteket, hgoy nektek nem lesz ilyen gondotok:)

Pusz

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsuzsi,
nagy gratula Szandinak. Nem emlékszem :oops: ő már mászik?
Nem semmi, hogy ülni még nem tud, de már áll. Nagyon ügyes!
Szerintem az Ádám is hasonlóra gyúr, folyton állni akar, de ülni?!
Ha felhúzom ahogy hanyatt fekszik, hogy üljön, azonnal kinyújtja a lábát és már áll is.
Már teljesen jól vagy?

Zsu, nem gondoltad még, hogy pár reggel felkelted Bencét mondjuk 8-9 körül? Hogy nem hagyod olyan sokáig aludni. hátha pár nap után átáll és kidől korábban. Szörnyű lesz neki, ha oviba megy és kelnie kell. Meg nem beszélve arról, hogy igen kicsi még,hogy éjszaka kukorékoljon. Nem?

Miért akartál elköltözni? Mivel akasztott ki ennyire a párod?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi: kb. egy hete mászik, de még most is van, hogy összecsuklik a nagy sietségbe.
Ha felhúzom, ő sem akar ülni, de nem állni akar, csak feszegeti magát, hogy hagyjam békén.
Talán annyi a szerencsénk az állással, hogy alig ér fel valamit, igy egyenlőre nem kell pakolni. Remélem, hamar megtanulja a leülést, mert ez igy kész életveszély.
Már jól vagyok, bár a gyomrom még mindig egy kicsit kavarog kaja után.

Zsu: sajnálom, hogy bajok vannak otthon, próbáld megbeszélni a férjeddel.
Te hányszor eteted Katicát egy nap? Ha ilyen sokat alszik, hány óránként eszik?

Edit: merre jársz? Még mindig egyedül vagy?

Volt ma egy kemény menetem a Szandival, már halál álmos volt, mégsem tudtam elaltatni. Végül előbb megetettem és ettől kidőlt, már lassan 3 órája alszik. :shock:

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Én ma rekordot döntöttem altatásban, kevesebb mint 10 perc alatt elaludtak és bírtak is aludni 50 percet!!!!! :roll:

Zsu:ha neked ilyen az életritmusod, akkor valószínű, hogy ahhoz igazodik a fiad, nem???? :roll: Én nem bírnék olyan sokáig ébren lenni talán azért van nálunk így, hogy max. 9 körül alvás, aztán Zsombi legkésőbb 6-ig alszik, Szoni tudna még szerintem csak felébred ránk.Pedig kivonulunk a nappaliba :? .

Zsuzsi:3 órája, akkor tényleg álmos lehetett!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Na, én lassan bevonulok az elmegyógyba. A délelőtti alvás óta (1-kor keltek) semmit nem aludtak még, meg már nem is fognak. De az üvöltés a pöpecül megy. Apa meg sehol... Vagyis már úton van hazafelé (hurrá), de mesélte, hogy valamit flexeztek, és belement mindkét szemébe. Szóval azt hiszem nem a segítség érkezik a személyében. :cry: Azért remélem nem annyira nagy a baj.

Zsu!
Szerintem ne irigykedj, a mi korán kelő gyerekeink még százszor meggondolhatják magukat 3 éves korukig, sőt. Szerintem meg is fogják. Barbi ötlete szerintem jó Bencével kapcsolatban, keltsd fel korábban, hátha estére hamarabb kidől.

Zsuzsi!
Eszméletlen ügyes virág, hogy már ennyi mindent csinál. Most már te is ott lehetsz folyton a nyomában. :wink:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Na, asszem tényleg vonulok, hozzánk Pózva van a legközelebb. Zsuzsihoz Virágot írtam, azt is kisbetűvel. Szóval SZANDI!
Ma már nem is írok, és akkor elírással kezdtem a napot, meg azzal is zárom. 8)

Andi
Kép
zsandi
 
 


Nem olvastam vissza semmit.

Barni benyelte a hányós vírust, tegnap éjjel végig hánty, ma napközben kétszer. Állítólag ez végig megy mindenkin. Most már csak imádkozom, hogy Virág megússza, mert annak könnyen kórház lehet a vége.


Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Jajj, Edit, most olvastam. :cry:
Nagyon sajnálom, remélem nem megy át Virágra. Jó éjszakátok lehetett, nem beszélve arról, hogy Barnust mennyire megviselheti. Legalább már otthon van a párod, tud segíteni?
Nagyon fogok szorítani, hogy megússzátok és ne kapja el senki. :roll:
Vigyázzatok magatokra.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Edit: drukkolok, hogy ne kapja el Virág.
Nálunk a Szandi az apjától elkapta ugyan, de csak a hasa ment, pedig aznap este még együtt fürödtek!

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

edit drukkolok hogy ne kapja el Virág! Kata ne mkapta el, pedig 2x is végigment a családon! Sőt, Bence se. csak apa meg én okádtuk szét az agyunk:D

Lányok nem használ valamelyikőtök Pampers pelust? Szükségem lenne 3-as vagy 4-es csomag vonalkódjára...

Köszi

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Edit:sajnálom...szegyény Barnus :( , remélem hamar vége lesz ennek a kórságnak!!!!!

Barbi:Ádámnak boldog 8-dik hónapfordulót!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsu:Zsombi nem azt használ.


Jó volt a tegnap esti előadás nagyon.....bár az Árpi "tükrében" látva én kb. semmit nem értettem belőle :oops: , de sebaj :lol: attól még nagyon jó volt.Megfogalmazni én a kis buta nem tudom, hogy mit kéne róla mondani azt sem, de nagyon ügyesek voltak a táncosok, érdekes és mélyreható volt a zene, a látvány, a hatásszünetek...én nem igazán tudtam közben gondolkodni...csak úgy sodródtam velük.
Érdekes volt nagyon, érdemes volt elmenni...így nem gyepáltuk el az Árpit!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Edit!
Kívánom, hogy Virág ne hapja el ezt a vírus, nála tényleg veszélyesebb lehet. Barni jobban van kicsit?

Barbi!
Boldog hófordulót Ádámnak!

Márti!
Örülök, hogy jól érzetétek magatokat, biztos nagyon jó volt az előadás.

Nálunk apa szemével szerencsére nincs komoly baj. Az éjszakánk viszont még SOHA nem volt ilyen, mint most. Marci éjfélkor felsírt, már állt, mire odaértem. Gondoltam, rosszat álmodott, kivettem, hogy visszaaltatom. Ahányszor le akartam tenni, mindig nagyon sírt, és állt fel. Közben Flóra is felébredt, így adtam nekik enni. Flóra visszaaludt, Marci nagy vigyorgásba kezdett. Persze nem ettek valami sokat, úgyhogy nem voltak éhesek. A végén már kivittem a nappaliba, hogy játszon. Kapott teát, volt minden, és így sikerült fél 3-ra bealtatnom. Gőzöm sincs, hogy mi volt a baja. Nem volt éhes, nem volt szomjas, a pelusa is rendben volt, fájni sem fájt szerintem semmilye, mert folyton csak vigyorgott. Azt hittem megőrülök. Apát meg nem nagyon akartam zargatni, mert ma 6-kor Pestre indult. Már most hulla vagyok, és még hol az este...

Andi
Kép
zsandi
 
 


Persze nyugodtan aludjatok csak....nem probléma :? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Én aludtam 1x 4órát, meg 1 óra altatás után még 5kor sikerült viiszanyomni a kismanót, így volt még 1 órám aludni!!!! :roll:
Ja SZoni így hívja Zsombit:KISMANÓ!!!!! :P 8) :lol: :D

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsandi:csak hiányoztál neki!!!!!AZ náluk(babáéknál) nem nagy gond, hogy éppen éjszaka közepe van!!!! :lol: :lol: :lol: Zsombi is úgy tud nézni, vigyorogni hajnal 4kor, hogy mit tuzzogok, mikor ő volt olyan kedves és felébredt szórakoztatni!!!!???? :roll: :wink: :lol:
Még szerencse, hogy nincs gond a párod szemével!!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jó reggelt Nektek!

Andi, sajnálom a szar éjszakátokat. Tudom milyen, mikor állva alszol a kiságy mellett. Tarts ki, nem hiszem, hogy elromlott benne valami, lehet hogy a foga kezd kibújni. Igen, sajnos ilyen alattomosan éjszaka kínozza őket. És ha már felébred, akkor nem bír visszaaludni. Ezt kb. 1 hónapig csináltuk, megnéztünk minden éjszakai filmet, műsort.
Ha délelőtt elalszanak próbálj meg te is lefeküdni. Máshogy nem fogod bírni.

Mártikám, örülök, hogy jól éreztétek magatokat. A gyerekek hogy viselkedtek?

Edit, hogy van Barnus? Remélem jobban, és nem terjed át rátok a vírus.

Edith, párod?

Évi, itthon vagytok már?

Ádámka köszöni a köszöntéseket. Ma 1/2 7-kor úgy döntött, már nem akar aludni. De nem panaszkodom. :oops: (igaz már 1/2 8-kor kidőlt)
Ja, és az István is köszöni szépen a szülinapi jókívánságokat.

Hogy jártam tegnap! Vettem neki egy szelet tortát, mégiscsak tegnap volt a szülinapja. (de vasárnap partyzunk)
Szóval, vettem egy szelet tortát, és tettem rá egy visszagyulladós gyertyát. Gondoltam kicsit kiszúrok vele, fújkálja csak!
Elfújta, majd benyálazta a kezét és eloltotta végleg. Én meg majdnem sírvafakadtam, hogy most nem fog újra meggyulladni.
Erre elkezdett röhögni, hogy visszagyulladós volt? Hát, igen!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Tessék nincs fél kilenc, és minden gyerekem megetetve, felöltözve, útra készen:) De csak fél óra múlva kell indulni:)

Arra ébredtem, hogy lent vagyok a földön, mert az éjjel vhogy odakerült a Bence hozzánk, és természetesen keresztben feküdt az ágyunkon....én meg addig mentem arrébb, míg vége volt az ágynak...
Na felkeltem, megfogtam ,visszatettem az ágyába, de mivel menetközben 3x taknyáltunk el majdnem néhány szétszórt autón, persze felriadt, és nyekergett, merthogy ő fél....kimentem wc-re, mondom megyek vissza aludni még egy kicsit, erre mire visszaértem a szobába, apjuk jött velem szembe...mondom hát te? Aszongya hogy hát 7 óra van :s Így hát enny iovlt az alvás. Kata 2 perc múlva ébredt, és mire apa beért a reggelijével, a Bence is újra köztünk volt :)

Most megyünk apa karácsonyi ajándékáért, utána meg a hobby-boltba kreatívkodnivalóért:)
már csináltunk a Bencével adventikoszorút, ajtódíszt, most jönnek az ablakmatricák, meg a karácsonyi ajándékok:)

további jó reggelt:)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Na jól felvertem mindenkit, mi!!!???? :shock: Pedig próbáltunk csendben lenni!!!! :lol: :lol: :lol:

Barbi:szerintem az Ádám nem mesélt múltkor semmit Zsombinak erről a sokáig alvós dologról!!!! :roll: :roll: :roll: Rám meg nem hallgat!!!!! :?

Zsu:jó vásárlást és mit kap a férjed karácsonyra????Már most megkapja????? :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Rakjatok már fel képeket légyszíves!!!!!Olyan rég nézegettük már!!!!
Pl.Szandi, Livi-Dorka, Hanna, Samu, Ádám, Flóra-Marci, Virág, Barnus,Kata, Bence.......megvan mindenki?????Enyémekről ne rakjatok fel , őket látom mindíg, de mindenki másról babáról , anyáról, apáról macskáról, kutyáról, nagyiról...mindenkiről :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, apu ajándékáért megyünk:)

Apu nagy IKARUS rajongó, és a nyáron kijött egy nagy ikarus könyv, amit már sehol nem lehet kapni, mert csak 2000 példányban készült. Na most sikerült utolérnem a zegyik szerzőt és neki van :) Azért megyünk.

A párom "AZ igazi kínai konyha' című könyvet fogja kapni:)

És nem, egyikük se kapja meg most:)

Ha hazajövök teszek fel képet jó?

Pusz

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


...Kriszta....

Egyébként enyémekről már egy csomót láttatok, ég is a pofám miatta. :oops:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Andi, éghet is! :lol:

Hát te ki vagy?
Kép

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Ádám a dédivel
Kép

Kép

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Na, most jöhetnek a többiek! :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Basszus tényleg a Kriszta!!!!! :oops: Őt azért bírtam kifelejteni, mert ma ugye nem vagyik beszámítható meg az is megzavart, hogy az Edith még 1 sort sem írt......biztosan az Istvánt kell ápolgatni :( , remélem azért már jobban van!!!!!! :roll:

Barbi:Ádám egyre gyönyörűbb, jól áll a nagypapádnak!!!!! :wink:


Zsu:bocs, de nálunk az apa a gyerekek apját jelenti. :oops: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Barbi!

Nagyon jók a képek! A kis vadító szemű vigyorgó! A komppal tud haladni is? Ez lehet hülye kérdés, de nem vagyok benne járatos.

Jóvanna, akkor Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok!
Most sincs időm, csak bekukkantottam (Tegnap olvastam vissza, de az esti-éjjeli-reggeli termést csak most.)

BArbi: Ádámnak boldog hófordulót kívánok!


Nektek nem is írtam eddig semmit róla, de néhány héttel ezelőtt arra gondoltam, hogy jó lenne összehozni itt egy mama-baba klubot. Nos, két hétte Kép The break dancer l ezelőtt, az első alkalommal csúfos kudarcba fulladt a próbálkozás, 2-en, ill. 4-en voltunk, múlt héten mi sem voltunk, betegen, tegnap viszont ismét megpróbáltuk és nagyon jól sikerült. 6-an, ill. 12-en voltunk babástól, pont így is képzeltem, nem azt, hogy 100-an legyünk. Kezdetnek tök szuper, szerintem. Jól éreztük magunkat, játszottak a manók, volt két 8 hónapos (na, csak majdnem), 1 egyéves és 3 másfélév körüli. Jövő héten is lesz, ha nem dönt le senkit a betegség! Nagyon örülök, merta többi anyuka i s jött új ötletekkel, mégis úgy látszik, hogy kezd beindulni. Tettem plakátokat is és 2-en a plakát hatására jöttek, 4-en pedig előzőleg megbeszéltük. Szóval, most ismét feldobódtam ettől. Ha már veletek nem talizhatok, amikor akarok, gondoltam, bár itt gyűljünk össze babákkal! :)

Épp reggeliztünk, István sajnos mondhatom úgyanúgy van, ma reggelre meg megfájdult nekem is a torkom, de most már semmi bajom, legalábbis nem érzem. Délután az egyik keresztfiunk szülinapjára vagyunk hivatalosak (sógornőmékhez :P ), de még nem tudjuk, hogy ma megyünk-e vagy csak vasárnap. Én inkább ma szeretnék, hogy a vasárnapot együtt tölthessük itthon.

NA, megyek, kellemes napot, hétvégét kívánok mindenkinek!

Ja, Teszek fel egy képet, mert most többre nincs időm. A naplóban még mindig meg lehet nézni a babázós sorozetot (és persze, a többit is. CSak katt az aláírásban levő linkre!)

Kép The break dancer

Kép Komoly tanulmányozás :P

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Márti!
Én azért a te manóidról is szívesen látnék ám képet, mégha te minden nap látod is őket, mi meg nem! :wink:

Edith!
Tök jól hangzik egy a baba-mama tali, kár hogy nálunk nincs ilyen. Habár nem tudom hogy mennék a két gyerekkel.
Nagyon cuki Kriszta. Marci is így térdel, vagy nem is tudom, hogy minek nevezzem.

Andi
Kép
zsandi
 
 


apára aludt a Zsombi:
Kép


papa tök jó lámpád van:
Kép


Szoni+Soma:
Kép


Zsandi:ez nem is jutott eszembe, hogy TI nem látjátok minden nap az én manóimat!!!! :oops: :lol: 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti!
Ugye-ugye?
Nagyon jók a képek, mint mindig. Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Edit, sajnálom!!!!!!!!!!!!! Remélem megússzátok és Virág nem kapja el.

Barbi, nagyon helyes kispasid van, mondtam már? Veszélyes lesz a csajokra ha felnő. Nekem a dédis képek tetszenek a leginkább. És nem utolsósorban: BOLDOG HÓFORDULÓT!!!

Zsu, szerintem sem jó ha eddig kukorékol. Én megpróbálnám felkelteni korábban reggelente, pár nap alatt csak átállna. De szerintem is azért így alszik el, mert te is így vagy ébren. Ez majd sulinál gáz lesz.

Andi, nálunk is volt ilyen. Még néha most is van, hogy mire én beérek állnak, de ők -ahogy olyankor elnézem- félig alszanak. Remélem ez csak múló dolog lesz nálatok. És valóban ha elalsznak pihenj le, mert nem fogod bírni.

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok

Barbi: nagyon jók a képek. Gyönyörű a kissrác.

Márti: a te gyerekeid is még mindig nagyon szépek.
Megmondom őszintén én ezért nem is kaptam az Árpi ajánlatán. Én nem igazán értem az ilyen kortárs táncokat (a balettbe sem láttok semmit). Ha nincs duma, akkor nem tud lekötni az előadás.
De te legalább megpróbáltad.

Edith: ügyes vagy a baba-mama klub megszervezésében. Kriszti is még mindig nagyon szép.

Andi: nálunk még szerencsére nem volt ilyen, hogy felébredt és nem aludt vissza pár perc múlva. Próbálj meg pihenni napközben.

Én azt hiszem, nem panaszkodhatom a korán kelésre, igaz a Szandi ébred újra éjjel 1-2x cumi kell neki v. egy kis tea, de reggel általában 10-ig alszik. :oops:
Sajnos megint nagyon rossz a gyomrom, én már nem is értem ennek, soha nem lesz vége?! :shock:

Ezt a videót a kollégámtól kaptam, szerintem nagyon jó. http://www.glumbert.com/media/badrobber

KépKép
zsuzsi78
 
 


Barbi: Ádámnak nagyon boldog hófordulót kivánok!!

KépKép
zsuzsi78
 
 


Megebédeltünk!

Andi, a kompban még csak egyszer volt, kb. 10 percig. De hamar rájött, hogy tud vele közlekedni, rögtön megtámadta a virágomat és letépte a leveleit. :lol:

Edith, nekem az utolsó kép tetszik a legjobban. Ahogy olvas Kriszta, mély átéléssel, baromi aranyos! :wink:
Jó lehet a baba-mama klub, csak így tovább! :P
Párodnak jobbulást.

Julcsi drága, most én írom amit a Márti szokott. Ennyi tellett tőled? Napok óta nem jelentkezel, és pár sorral kiszúrod a szemünket? Magatokról meg semmi?

Zsuzsi, remélem most már végre rendbejössz! Lehet, te is bekaptad azt a gyomorvírust. Nem?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Ja kérem, tegnap este a Julcsi kidumálta magát, most már nincs mit mondania!!!!! :wink:

Zsuzsi:nekem amúgy tetszett, nem volt vele gond, csak én megjegyeztem utána 1-2 dolgot hogy az miért úgy volt erre az Árpi röhögőgörcsben tört ki és elmagyarázta , hogy annak ezért meg azért volt értelme!!!!! :roll: Ja kérem, aki már ötödszörre látta ugyebár..... :roll: :lol:
Jobbulást neked, de legalább a lánykád megint ügyesen alszik!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Hát igen Márti, de ha hozzáteszem, hogy én még így is hülye vagyok hozzá, ennyi idő után, akkor asszem kiderül a lényeg: az a fontos, hogy számodra mit mond a darab. Ezen a koreográfián pl. van mit elmélkedni, viszont amíg végigülöd, addig lebilincsel, és teljesen letisztul az agyad. Amúgy szerintem Frenákon kívül senki sem érti az egészet úgy, ahogyan ő akarja, de ezesetben ez nem baj.
Vendég
 


drev:most azt szeretnéd burkoltan sugalmazni, hogy még se vagyok annyira sötét????? :roll: Vagy csak nyugtatgatsz, hogy ne adjam fel az első után???? :roll: :shock:
Szerintem ezt többször kell látni, ahhoz hogy méllyebb dolgokat, gondolatokat is megláss...az meg egy másik dolog, hogy nem mindenkinek jelenti ugyanazt.Na elmegyünk a mai előadásra is??????????? :P :P :P

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok skacok!

Ma épp itthon vagyok - még vagy 2 órányit, aztán megyünk vissza Dunaújvárosba, egyik kedvenc barátném lemezfordító bulijára, ami meglepetésparty is lesz egyúttal. (Lemezfordító party = a 30. szülinap, egyik barátunk zseniális találmánya. Értelmezése: most következik a B oldal, de azért ott is vannak jó számok:) Az én lemezfordítómon épp 3 hónapos terhes voltam - nem vagyok mai csirke no - de ha ilyen a B oldal, akkor nagyon fogom szeretni :)

És hétvégén újabb szülinapozás a barátokkal - ez egy másik társaság, most itt Bp-en. És ma leadtam ismét egy határidős kütyüt. Szóval jó a kedvem.
Samu mindeközben a legédesebb korszakát éli: elkezdett eszeveszetten pakolni. Mindent, amit lehet, elvesz a helyéről, aktuális kedvence a ruhaszárító csipeszek dobozból való kiszedegetése. Közben óriásiakat kurjongat. Ja, és most kezdték el nagyon érdekelni a képeskönyvek. Imádja a kisvakond képeit - azt sokat nézegetjük, és mindegyiket meg akarja fogni, és tök ügyesen lapoz (pedig ez nem keményfedeles dolog).

Ádámnak boldog 8. hónapot! Nagyon vagány abban a járókütyüben, és tök helyes a nagypapával. Barbi, írtad, h nem hallottál még valódi storyt a komppal való borulásról. Jelentem: én vagyok az élő példa, hogy kiba* nagyot lehet zakózni vele. Nekem volt kiskoromban ilyen cuccom, és anyu szerint 1x akkorát estem, hogy az ügyeleten kötöttünk ki agyrázkódás gyanújával. A bűnös a küszöb volt. No, onnantól kezdve komp száműzött lett.

Kriszta is nagyon bájos a fotókon, nagyon ügyesen ül, térdepel vagymi. Edith, nagy gratula a sikeres babamama klub megszervezéséhez. Iszonyú ügyes vagy - és azért remélem, hogy
1x személyesen is lesz alkalmunk találkozni.

Márti: dec. 16 nekem OK - be is írtam a naptáramba. Zsombi nagyon édes, Szoni tündéri a fotókon. És végre a jövő héten mennék mamuszért, kereslek nemsokára konkrét időpont ügyben.
drev-Márti: nehogy elkzedjetek itt Frenákot elemezni, mert leteszem a hajamat :D (csak az irigység beszél ám belőlem:)

Andi: Samu pontosan ugyanezt csinálta kedden éjjel, mint Marcid - talán már írtam is: éjjel 11-től folyamatosan ébren volt 3/4 2-ig, és kézben elvolt, sőt néha el is szundított, de ahogy letettem, már jött is a bömbi. Viszont volt is eredménye: tegnap egyszerre tört át a két felső-középső foga - de olyan durván, h délután vérezgetett is egy kicsit. Nálatok volt már ilyen? Talán az történt, h az alsó fogaival a duzzadt-érzékeny ínyre ráharapott...
reméljük, h Marcinál is hasonló az ok, és akkor hamarosan néhány foggal gazdagabb lesz.
No, ennyi első nekifutásra, amjd még jövök!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Zsuzsi: tetszett a videó, amit küldtél :)

Barbi - nyilván dédpapát akartam írni nagypapa helyett, vsz nagypapával is jól néz ki Ádám.

Edit, remélem, hogy már jobban van a nagyfiad - és ti is megússzátok ezt a rusnya vírust!

Fotó: a fotógépünk Samu legfrisseb képeivela nagyszülőknél maradt véletlenül, de most már hamarosan én is rakok fel néhányat.
Évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Tök jó a videó, jót röhögtem rajta. :D

Évi!
Nagyon tetszik ez a lemezfordító buli, majd jövőre elsütöm a Zsolti szülinapján. :lol: Hogy aztán 2 év múlva én is oda jussak. Vagy 3 év múlva? Franc se számolja! :wink:
Várjuk Samuról a képeket, őt már tényleg régen láttam.
Tök jó, hogy ilyen sűrű a programotok, látom nincs idő unatkozni. És még a munka is megy mellette.
Hááát, én ma nagy szakértelemmel belestem Marci szájába. Szerintem elég enyhén fogalmazok, ha azt mondom, se híre, se hamva a fogacskáknak. Vagy csak extra béna vagyok, és nem tudom, hogy mit kéne látnom. Mindenesetre se fehéredés, se egy kis duzzanat. Úgyhogy lehet mégiscsak anya szórakoztatása volt tegnap éjjel a cél. Ha ma is így lesz, felmondok. :wink:

Na, lépek, ma még nem kezdődött el a nagy délutáni cirkusz (kopp-kopp), de azért jó előre felkészülni. :wink: Remélem kiszívta őket kicsit a friss levegő, 2 órát sétáltunk. Gondoltam babakocsi tologatás közben csak nem alszok el.

Ja, még egy sztory a mai sétáról:
A bolt előtt hagytam a törpéket (nem férek be velük az ajtón.) Már épp fizettem, amikor látom, hogy egy nő hajol be a kocsiba. Egyébként az a nő, akitől futkos a hátamon a hideg. Jön be a boltba, és mondja: "Meg sem ismertem ezeket a gyerekeket, de aztán beugrott. " :shock: Mondtam neki: "Pedig annyira nem nehéz, segít, hogy ketten ülnek a kocsiban, és nem egyedül." A boltos nő is csak röhögött.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Visszaolvasás reménytelen. Éjjel is, reggel is volt hányás, így irány a kórház. Két palack infúzió után jöttünk haza, negatív vizelettel. A kórházban már nem hányt, azóta sem. Evett egy kicsit, most játszik. Remélem, már minden rendben lesz. Rajtunk még nem tört ki, egyelőre Virágon sem (KOPP,KOPP,KOPP). Ha a kiscsaj is hány, három hányás után irány a kórház (doki utasítása).

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Zsandi:látom segít a humorérzékeden a nem alvás!!!!!! :lol: :lol: :lol: Ugyes vagy a Barbitól tanulod a csípőből válaszolást?????? :P Bár tényleg agyilag pihent lehetett a csajszi, gondolom nem sok iker rohangál felétek????? :shock: :lol:


Évi:én tuti nem elemezek senkit és semmit!!!!Csak próbáltam kifejteni, hogy ez egy érdekes ám nehezen érthető műfaj, de amúgy minden elismerésem a művészeké(bármilyen ágban is tevénykedjenek!!!!) :D
Örülök, hogy jöttök a talira!!!!Legalább nem csak kettesben(nyolcasban) leszünk a Julcsiékkal!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edit:tarts ki!!!!!Remélem "csak" ennyi volt és Virág baba nem kapta el!!!!Nagyon ügyes vagy!!!!!!Veled vagyunk!!!! :wink: 8) Nem baj ha nem olvasol vissza, írj nyugodtan amit akarsz, persze ha már jobban lesz a Barnus, és TE is megnyugszol kicsit!!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Évi, végül is jól írtad. Nagypapa is és dédi is. Nekem nagy- az Ádámnak dédipapa. :lol:
Sajnálom a kompos balesetet. Nálunk szerencsére nincs küszöb, de azért figyelek.
Jó kis zsufi programok! Samu élvezi? Hogy bírja?

Na, közben lenyomtam a kispasit, tornázni megyünk majd és már most gáz. Jó lenne, ha legalább 20 percet aludna.

Edit, nagyon sok gyógymanót küldök Barnusnak. Sajnálom, hogy már a kórházat is megjártátok. Remélem most már jobban lesz.

Andi, jó volt! És most olyan kérdés nem volt, hogy melyik a fiú és melyik a lány? Merthogy ezek szerint már ismer benneteket, de ugye nem ismert meg.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Na, csak bekukkantottam!

Barbi!
Fiú/lány kérdés nem volt, csak megkérdezte a nevüket. 8,5 hónapja majdnem minden nap megyünk sétálni, így hát a házuk előtt is elmegyünk, azért elég sokszor találkoztunk már, sajnos. Ennyi idő alatt talán már azt is meg lehetett volna jegyezni. Csak annyit kérdezett, mielőtt mondvacsinált indokkal átmentem a túl oldalra (merthogy együtt indultunk a boltból hazafelé), hogy szeretik-e a sárgarépát. :shock: Na, ezen a ponton közöltem, hogy mi a túl oldalon megyünk tovább, mert ott süt a nap. :roll:

Zsolti még sehol, a telefonját meg elhagyta (mikor indultak, telefonált a főnökééről). :? De hát úgy szép az élet, ha zajlik...

Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Andi, tudod mit tudsz csinálni? Ha legközelebb találkoztok, köszönés után rögtön meséld el, hogy igen, ők az ikrek, Flóra és Marci. Azért azt is mond el, melyik a fiú és melyik a lány. :lol: (nehogy ez legyen a következő kérdés) És szeretik a sárgarépát, meg egy csomó minden mást. Esetleg azt is közölheted, mennyi idősek, mert tuti, hogy azt fogja megkérdezni. És sajnos, most mennünk kell, de holnap is jövök, ugyanezzel a két gyerekkel! És csak a koruk fog változni, egy nappal idősebbek lesznek.
Amíg szóhoz jut már ott sem vagytok! :lol: :lol: :lol:

És hogy telt az estétek? Volt bömbi, vagy aludtak délután? Szegény, akkor az egész esti szertartás a tiéd. :?

Voltunk a Lillánál és az Ádám már nem sírt, és nagyon ügyesen négykézlábazott. Persze segítséggel, de nem volt üvöltés mint eddig. Úgy látszik, tényleg segített a csontkovács!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?