Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mit szóltok milyen remek lett az idő?Most sajnálom igazán, hogy a héten egy csomó elintézni valóm van, és nem tudunk hosszabbant sétálni.Ma Fannit viszem dokinénihez egészséges rendelésre, holnap nekem kell mennem.Ja, és a legfontosabb, csütörtökön jönnek végre a szüleim.Igaz, csak pár napra, de jó lesz, hogy itt lesznek.

Sziszike! Pocaklakód is jól van?Nem ijjedtél meg nagyon a balesetkor? Remélem, titeket egy becsületesebb építési vállalkozóval hozott össze a sors, mint Barbaráékat és minket és tudtok január vége előtt költözni.

Andi! Én is gondoltam rá, hogy talán majd néha beugrunk a Ficánkára, de az első alkalom annyira lehangoló volt számomra, hogy egy darabig még biztos nem kerül rá sor.Viszont ha minden rendben lesz velünk jövő héten megpróbálunk elmenni kedden a sárga házba.Hánytól is van most? És mennyi a beugró?
Cintia köhögése elmúlt már?

Anikó! Abba az utcában, ahol mi lakunk, egész az utca elején van egy eladó ház.Fogalmam sincs, hogy mennyibe kerül, de kivülről nekem nagyon tetszik.Lehet, hogy érdemes lenne megnézned.Ha eljutok mostanában arra, megnézem, hogy van-e kiirva tel.szám.

Barbara! Boldog szülinapot Kittinek! Fanni meglát egy kisbabát a tv-ben, lelkesen felkiált, hogy Kitti. Remélem, a nagy hallgatás mögött az áll. hogy sikeresen költözködtök.

Szép napot Mindenkinek!

Gabi
taga
 
 


Sziasztok!


Én már régebben írogattam ebbe a fórumba csak sajnos kihalt. Sokáig nem néztem ide be aztán pár nappal ezelőtt örömmel láttam, hogy ismét zajlik az élet.

Andit és Anikót már ismerem személyesen is.


Nekem egy 21 hónapos kisfiam van. Barnabásnak hívják. Már mi is voltunk a baba-mama klubba (sárga ház) egy párszor. Remélem holnap is el tudunk menni.

Ha nem baj én is szívesen csatlakoznék hozzátok.

Üdv mindenkinek: Zsófi
gezso
 
 


Sziasztok!

Zsófi! Örülök, hogy itt vagy akkor holnap talizunk. 10 előtt ott leszek.
Andi! Veled is.
Gabi! Nézd meg légy szíves a számot. Felhívom. Vasárnap volt itt egy pár megnézte a lakásunkat. Nagyon tetszett nekik.
Sziszi! Csak nem az új kocsid tört össze? Nagy a kár? Emlékszem, Amikor belém jött egy fazon, napokig azzal álmodtam. Hallottam a csattanást a fülemben sokáig csengeni. Szörnyű volt.
Orsi! Gratulálok az okos nagylányodhoz. Magától is érti mi a dörgés. Örülök, hogy újra együtt vagytok. Bius is mindig annyira örül amikor haza jön Reni. Mintha nem is kilenc év lenne köztük a kórkülönbség. Olyan jól megvannak.
Barbi! Mi a helyzet?

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 

 
 

Sziasztok!
Sziszike: én is sajnálom hogy belerohantak a kocsitokba, és örülök hogy nem lett semmi bajotok. Már az is elég nagy kár, hogy meg kell csináltatni az autó t, gondolom most ez nem hiányzott az életetekből. :(
Pár hónapja egy motoros jött ugyanígy belénk, akkor kaptam a szüleimtől 20 perce az autómat, még nem is mertem hazavezetni, csak a hátuk mögött jöttem és láttam, hogy törik össze az autómat. A srác borult egy nagyot, de semmi baja, Zümmögő szarvasként játszik minden este az Áll az alku-ban. :roll
Üdvözöllek Zsófi! Ti merre laktok?
Barbara??
Jó éjt:Bea
bey78
 
 


Sziasztok!

Szia Zsófi, üdvözöllek téged is köztünk.

Sziszike! Szegénykém, gondolom a friss jogsidnak sem tett túl jót ez az élmény, lényeg, hogy mindenki jól van.

Gabi! A klub 10-től van és 200 forint a beugró. Ezért adnak némi rágcsát, meg innivalót a gyerekeknek. Cintus köhög még, de szerencsére ma már jobb volt a helyzet.

Anikó! Mi sajnos nem tudunk még menni holnap, mert még nem gyógyultunk ki teljesen a náthából.

Bocsi, most kicsit rövidre fogtam, de elég fáradt vagyok. Jó éjszakát mindenkinek!

Andi
jazmin2005
 
 


Sziasztok!


Andi! Sajnálom, hogy nem tudtatok jönni tegnap. Mi voltunk és Anikóék is eljöttek. Volt Ficánka torna bemutató. Most már kicsit jobban érdekelte Barnust csak mivel elég későn kezdtük (11h) már kezdett álmos lenni és nyűgös.

Bea! Mi a város elején lakunk nem messze a temetőtől (Födémesi u. )

Ma nagyon szép idő van. Nem sokára kimegyünk az udvarra, mert már egyre ritkábban lesz rá alkalmunk


Szép napot mindenkinek.

Zsófi
gezso
 
 


Sziasztok!

Igen voltunk a sárgaházas klubba. Nekünk egy kicsit zsúfolt volt. Bius hamar haza akart jönni de sikerült rávennem, hogy maradjunk. A ficánka: hát nem tudom. Ezt inkább szóban. Nekünk annyira nem jött be.

Találtam egy irodát aki értékesít új ingatlanokat Miklóson. Kértem időpontot. Nagyon tuti házaik vannak és nem is drága. 17-20M között, kertes sorházi. Remélem lesz náluk esélyünk.

Kicsit depis vagyok. Nincs kedvem semmihez. Nem is mentünk ki ma délelőtt. Bibi olyan jól elvolt. Ültem mellette és szinte egész nap lefoglalta magát. Én meg olvasgattam. Legszívesebben abba se hagytam volna. Szó nélkül ment aludni. Én meg, ha minden igaz téteket dolgozom ki. Persze csak miután írtam nektek.

Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!

Végre újra itt vagyok köztetek. Most kötötték be az internetet, eddig sajnos csak azért nem tudtam válaszolni. Elöszőr is köszönöm a jó kivánságokat Kittike nevében is. Szombaton tartottunk neki egy nagy bulit nővéreméknél. Egy kicsit meg volt illetődve a sok ember láttán, de utána nagyon tetszett neki, hogy mindenki ő utána forog. Vasárnap reggel meg végre BEKÖLTÖZTÜNK!!
Elég sok még a tennivaló, többek között még festeni való lenne, de majd mi megcsináljuk. Az építettővel nem szépen váltunk el, mert az ő festő brigádja felejtett el jőnni. De nem ajánlóm őt senkinek az biztos. A lényeg az, hogy itt vagyunk végre. Vissza olvasgattam amit tudtam de bocsi annak akinek külön nem írok most. Üdvözlet az újonnan érkező Áginak és az ő Barbijának. És a visszatérő Zsófinak illetve a kisfiának.

Anikó: Hogy tetszett a Sárga házban lévá baba-mama klub? Melyik ingatlanirodát nézted ki? Bibi jól van?

Andi: Az tök jó, hogy itthon is van géped így többet tudsz itt lenni közöttünk.Sajnálom, hogy Cintija megint beteg , remélem jobban vagytok!

Bea: Örülök, hogy a kislányod hazatalált, remélem nem kapott még nagyobb lelki sebet az apjától, mint amekkora volt neki. Nem lehet könnyű a helyzeted. Én nem biztos, hogy tudnám a dolgokat kezelni. Lilike pakolászik még?

Orsi: Doktornőt sikerűlt választanod? Dorci babád jól van? A járóka ügyben sikerült döntened?

Gabi: Itt vagyok újra. írtam neked mailt, remélem Fanni jól van. Szűleid meddig maradnak?

Sziszike: A balesetet sajnálom én is, és szerencsétek volt akkor, hogy megúsztátok ennyivel. Remélem ez a kis affér nem vette el a kedvedet az egésztől. Már nem sok van hátra a szűlésig, kitartás. A költözéshez is mert az én példámon okulva nagy adag tűrelem kell minden épitkezéshez az biztos. Remélem a ti épitettőtök nem ilyen.

Na lépek, jó újra itt lenni. Szép napot mindenkinek!

Barbara
kutasi kitti
 
 


Sziasztok!


Nagyon felélénkült a topic, már alig tudom követni.

Zsófi! Üdv közöttünk régi újként!! Fanni tegnap volt 20 hónapos, tehát korban elég közel van a két lurkó.Jövő héten is mész a klubba?Akkor remélhetőleg már nekünk is sikerül eljutni.

Anikó! Miért tűnt zsúfoltnak a klub?Sokan voltak és kicsi a hely?Azért máskor is elnéztek vagy inkább kihagyod?A tel.számot még nem sikerült megnéznem, de talán holnap arra sétálunk.

Andi!Jobban vagytok? Mi újság a kezeddel?

Jó éjszakát!

Gabi
taga
 
 


Sziasztok!

Mi már alakulunk, de azért még biztosan kell pár itthon töltött nap a teljes gyógyuláshoz. Nálunk épp fordítva van, Cintus nem nagyon van el egyedül, állandóan szórakoztatnom kell.

Anikó, még mielőtt elfelejtem, anyukám mondta, hogy van egy eladó ház a Szilágyi úton. Ha a sárga háznál tovább mész egyenesen, kb. 5-600 méter múlva balra kell fordulni és jobb kéz felöl a 2. vagy 3. ház. Ha jöttök Miklósra és van kedvetek nézzétek meg. Melyik ingatlanossal vettétek fel a kapcsolatot?

Barbi! Gratulálok a költözéshez! Kittike hogy halad a mozgással, üldögélmár? Hova hordjátok masszázsra?

Gabi! A kezem még mindig fáj, bár most épp nem annyira. Kaptam itt a körzetimtől egy krémet és fáslit. Fanni miket csinál mostanában? Nem írtál róla.

Zsófi! Remélem a jövő hétre jobban leszünk és tudunk klubbozni. Bár az egyik ismerősöm kétszer jött el velünk és mindkétszer beteg lett utána a kisfia. Én meg most szeretném megóvni Cintust ha lehet egy időre, kicsit sok volt most a betegeskedésből.

Jó éjszakát mindenkinek! Andi
jazmin2005
 
 


Sziasztok!
Megváltozott a véleményem egy kicsit a járókáról, a szükség törvényt bont. Lilike már annyira közlekedik a lakásban hogy kénytelen voltam belerakni, ha ebédet akarok főzni délre. Nem gondoltam volna, hogy ez lesz, de egyszerűen SEMMMMIT nem tudok tőle csinálni, mert mindenhova felmászik. Csattog a kis kezecskéje a padlón, jön utánam a konyhába, pakolja le amit elér, amit nem ér el arra fölhúzza mahát, és ha nem fognám meg, hátravágódna. Tegnap a 2. lépcsőfokról szedtem le, de a Wc és a cserépkályhaajtó is a kedvenc helye. :roll: Ha be van gyújtva, a nappaliban fél percre sem merem hagyni, tehát marad a járóka, nem adjuk el. :wink: Beussal jobban kijövünk, nagyon szerete.És ami hihetetlen, felnőtteknek való csizmát kellett neki venni, a gyerekméretből kinőtt. Lapossarkút ugyan, de térdig ér a szára, és egy óra mire végígfűzi. És az én, meg a hugom pulcsijaiba jár. Ez így visszaolvasva is szörnyű, olyan mintha a tesóm lenne.
Most, hogy a Beával is gondok voltak, a férjem se sokat van itthon annyi munkája van, én is néha depressziós vagy letargiás lettem, várom hogy legyen nagyobb a Lili, hogy ne sírjon, éjjel aludjon, a fogai kinnt legyenek,és hogy kicsit NŐ is lehessek, ne "csak" anya.
Örülök a Lilikének, de elfáradtam, vagyis az agyam. tisztára hülye vagyok néha, csapkodok, veszekszem, pedig imád a férjem, és a lányaim is. Ti is voltatok már ilyen helyzetben?
Persze az élet szép, és ez sem tart örökké. :wink: Bea
bey78
 
 


Sziasztok!

Tegnap megcsináltattam a jogsim és a személyimet is..:)
Max. 1hét és kézhez is kapom..

Tegnap hívott az építtető és megyünk hétfőn a csatlakozókat megbeszélni, mit és hova akarunk.(meleg-hideg víznek, áramnak..stb.)
Már a belső munkálatok vannak csak hátra!

Tegnap volt itt a biztosítótól-kárfelmérő az autónkhoz..totálkár.:(
Hát nem számítottam erre...
Meglátjuk még i lesz, még szerencse, hogy vettük a másik autót, így van mivel járnunk, addigis, amíg megoldódik a helyzet.

A héten kellene mennem CTG-re és vér-vizelet vételre, de még csak ma megyek bejentkezni, mert telefonon nem tudom elérni őket..

Alig várom, hogy saját otthonunk legyen..jó lenne, ha még idén átadnák-talán, ha idén vennénk fel hitelt is jobban járnánk, bár, így ezt előre nem lehet még tudni.

Mostanság Anna is szinte minden éjjel felkell és nem enged el magától, sztem rosszat álmodhat ilyenkor..csak annyi kell neki, hogy mellette legyek.

Remélem, ha megszületik Zsebi-már nem 2(3)gyerekhez kell felkellnem! Bár mi anyák csodálatra méltó, honnan vesszük ezt a sok energiát..de megoldjuk. :wink:

Puszi: Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Kittike mászik mint a golyó, és persze ügyesen pakol amit elér. Kibújt teljesen a harmadik fogacskája is. Nem hiába valószinű jót tesz ez a masszázs neki. Mondjuk elég megdolgoztatják őt, sokszor vissza kell magamban tartani a sírást, mert annyira sír szegény. De az ő érdeke ez.

Andi: Kittit a XVIII. kerűletbe hordjuk masszázsra( Dévény Anna féle masszázs). Hallottál már róla? Remélem meggyógyultatok! A kezed javulgat? Voltál itthon orvosnál?

Bea: Átérzem a helyzetedet, hogy nem nagyon érzed magadat NŐNEK. Én mióta kiköltöztünk és ezer felé kell szaladgálni a ház miatt és közben Kittike, háztartás, szóval minden én sem voltam pl. kozmetikusnál. Úgy érzem magam mint egy le lakott öreg ház. De ma eljőtt az ideje és bejelentkeztem a héten a kozmetikushoz egy teljes renoválásra, mert 6 hónapja nem volt arckezelésem. Szóval egy kicsit kényeztetem magamat. Nem lehet könnyű Beussal ha már ilyen igényei vannak( csizma) stb. A csapkodással én is így vagyok néha elszakad a cérna nállam is ilyenkor sajnos a tűrelem nem az erősségem. Főleg az útobbi időben a ház miatt volt így.

Sziszike: Rátok jár a rúd elég szépen, még tényleg milyen jó, hogy van egy másik autó. Mert ki tudja a biztosító is mikor fízet. Sajnos nem fogják el kapkodni a dolgokat. A házzal meg kitartás mert nállunk is a belső munkákkal csúsztak el hónapokat. Noszogassátok őket, nehogy így járjatok mint mi. Mert nekik nem fontos semmi. Zsebike most mennyi súlyú kb?

Na megyek, mert Kittike éhes.

További szép napot. Barbara
kutasi kitti
 
 


Sziasztok!

Sziszi!
Nagyon csodállak, hogy terhesen tettet le a jogsidat. Nekem már kb 5 éve van jogsim, de sajnos én még mindig nagyon kis félős vagyok. Egy ilyen koccanás után biztos nem mernék sokáig vezetni.
Hány hónapos most a zsebikéd??

Olvasom, hogy páran építkeztek. Mi szerencsére már túl vagyunk rajta. Mindenesetre nem egyszerű dolog az biztos. Már 2 éve lakunk itt, de még mindig van mit csinálni és szerintem mindig is lesz:-))))

Andi!
Remélem meggyógyultok jövőhétre és tudunk találkozni. Ha esetleg úgy gondolod, hogy nem akartok a sárgaházba menni akkor találkozhatunk klubon kívűl is. Persze ez másokra is érvényes!!!!!!!

Barbara!
Én is pár hete voltam kozmetikusnál, fodrásznál. Annyira jó érzés maga a kezelés na meg utána az eredmény. Ilyenkor mindig elhatározom, hogy rendszeresen eljövök, aztán persze csak azt veszem észre, hogy eltelet fél év:-(

Mi jól vagyunk élvezzük a szép időt, amikor lehet kint vagyunk. Várom a hétvégét hátha végre nem kell dolgozni a férjemnek és egy kicsit együtt tud majd lenni a család.

Sziasztok!
Zsófi
gezso
 
 


Sziasztok!!

Nem én vezettem az autót!!!!!
Én az anyósülésen ültem , gyerekek meg hátul.
Szóval nagyon mázlisták vagyunk!! Senkinek semmi baja nem lett.
A pasi meg baloldalról jött belénk.:(

A biztosító kiküldte a kárfelmérőt, majd a bizottság is elfogadta, szóval a kocsink totálkáros.:(
A rossz, annyi, hogy hitelre volt és a biztosító a banknak fizet, 15 napunk marad, hogy a maradékot is kifizessük és még mi követtünk el szerződés módosítást, így azis plussz 30-40 000 körüli összeg!

Ház:
A szerződésben jan.31 van, utánna kötbért fizetnek, annyira nem izgulok, így.:)

Zsebit azóta sem mérték/becsülték, de remélem hamarosan mehetek még UH-ra. A dokim azt mondta, ha ennyire lehet érezni, hogy jól van fordulva nem megyek már, de azért én örülnék neki..

Most beszéltem a szomszéd néniékkel, hogy hamarosan költözünk, nagyon szomorúak, mert megszerettek minket, meg miis őket.:( Most mehetünk új környezetbe, remélem hamar találunk ott is kedves embereket!!
Meg, hát nem a világ vége az!:)

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok:-)
Köszönjük az üdvözlő kedves üzeneteket?:-)))Aranyosak vagytok.
Érdeklődnék,hogy múlt kedden a klubban/Sárga Ház/milyen volt a Ficánka torna?
ágnes1974
 
 


Sziasztok!

Ági!

Mi voltunk a Ficánka tornán kedden, de nekünk nem ez volt az első alkalom mert egyszer már ezelőtt egy pár héttel is voltunk.
Az én kisfiamat nem igazán kötötte le inkább csak szaladgált, most a sárga házba már kicsit jobban odafigyelt, csak sajnos későn jött aki tartotta az órát és Barnabás már nagyon álmos volt. Szerintem azért is nyűgösködött egy kicsit.
Egyébként úgy képzeld el ezt a tornát, hogy mondókázás és éneklés közben kicsit tornáztatjuk a gyerkőcöket, meg szaladgálunk stb. Szóval szerintem aranyos meg jópofa, csak az én kisfimat nem köti le. Illetve nem a feladatokra koncentrál.
Szerintem érdemes megnézni hátha nektek nagyon tetszik és bejön.

Szinte minden gyerek másképpen reagál bizonyos dolgokra, lehet hogy a te gyermeked remekül érzi majd magát.

Jó éjszakát mindenkinek
Zsófi
gezso
 
 


Sziasztok!

Szia Zsófi!

Köszi a leírást a Ficánkáról, biztos megnézzük a Manóval,egy próbát megér:-))))

Sziasztok:Ági
ágnes1974
 
 


Sziasztok!

Anikó! Végre sikerült megnéznem a tel.számot, amit ígértem.Anyuékkal együtt sétáltunk arra, szerintük min.30 millióba kerül, és nekik is nagyon tetszik, de azért hívd fel, hátha csak mi értékeljük fel az árát.30/2828-538.

Andi! Fanni most elsősorban a beszéd területén fejlődött sokat.Állandóan jár a szája, és most már egyre több mindent lehet is érteni. És a kanalat is egyre többet használja egyedül.Azt is mondhatnám, hogy már nem engedi nekem, hogy én etessem.A bilivel még hadilábon állunk, de jó lenne, ha nyárra már sikerülne rászoktatni, mivel várhatóan június végén jön a kistestvér.
Sajna holnap se tudunk elmenni a sárga házba, mert anyukámékat kell a vasútra vinnem Pestre.

Üdv.Mindenkinek!

Gabi
taga
 
 


Sziasztok!

Gabi! Köszi szépen, felhívom. Ha valóban 30M akkor ne nyerő.
GRATULÁLOK!!!! Pozitív teszt vagy voltál dokinál?

Többiek??? Kép

Bius pelusa már többszőr száraz volt a délutáni alvást követően és tegnap az éjjeli is száraz maradt. Nappal pedig teljesen szobatisztának mondható. Ha elmegyünk valahova akkor sem pisil a bugyis pelusba, hanem szól.

Írjatok!

Zsófi! Mikor talizunk?

Kép

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!

Gabi én is gratulálok a pocaklakóhoz! Én is szivesen vállalnék már egyet, de apa egyenlőre hajthatatlan. Én imádtam terhesnek lenni. Ti hogy voltatok/vagytok vele?

Cintus már jól van, most viszont épp ma vettem észre, hogy két fogacska készülődik kibújni, így elég nyűgös napunk volt. Vasárnap voltunk vele a Tropicariumban. Olyan édes volt, azt sem tudta hova nézzen. Bejött neki a program. Egy ideje mi is bilizünk. Ha ráültetem a bilire mindig van produktum, de ha nem adok rá pelust, csak bugyit általában beszalad neki.
Az én kezem jól van, most végülis magától megjavult. Hiába, az itthoni levegő csodákat tesz. A pajzsmirigy értékem is viszonylag jó lett, ma voltam vérvételen.
Ja, azt meg nem is írtam, hogy idén már nem megyünk vissza. Páromnak pont akkor van osztálytalija, amikor mi mennénk ki, akkor meg minek, ha ő meg jön haza. Átrakattuk a repjegyet és csak január közepén megyünk.
Holnap nem hiszem, hogy megyünk a klubba, féltem még a csajt a nagyobb közösségtől, de klubbon kívül találkozhatunk ha gondoljátok.

Jó éjt! Andi
jazmin2005
 
 


Sziasztok!

Ma mi sem megyünk a klubba. Az idő is elég rossz és nincs autónk, másrészt a héten karanténban vagyunk ugyanis az unokatesók skarlátosak és szombaton találkoztunk velük. Vasárnap jött ki rajtuk :roll:

Szobatisztassággal kapcsolatban ti nagyon jól álltok. Barnus szerintem szégyelli, mert amikor kakil szaladgál a lakásban és nem lehet oda menni hozzá mert elhesesget magától. Pedig egyszer sem szégyenítettük meg és nem volt semmi rossz élménye. Na mindegy nem erőltetem a dolgot. Mi csak ott tartunk, hogy a wc-be kidobjuk az eredményt és ezt nagyon tetszik neki.

Andi!
Mi már nagyon szeretnénk kistesót, de még sajnos nem akar jönni.Egyébként én is imádtam terhess lenni , nagy szerencsém volt, mert semmi kellemetlen tünetem nem volt. Még hányinger sem.

Anikó!
A héten a fenti okok miatt ne találkozzunk szerintem. Ha nem leszünk betegek akkor jövőhéten összehozhatunk egy talit. Persze mások csatlakozást is szívesen veszem.

Ma van a férjem szülinapja úgyhogy vacsira sok finomságot akarok készíteni neki.
Megyek is mert rohan az idő és délután még angolra is kell mennem.


Üdv a többieknek is.
gezso
 
 


Gabi!

Én is gratulálok a kis jövevényhez.


Zsófi
gezso
 
 


Sziasztok!

Ok Zsófi! Akkor jövőhét. Hétfő, kedd, és csütörtök nekem jó délelőtt. Remélem nem kapjátok el a fertőzést. Zolinak meg nagyon boldog szülinapot. Miket sütsz neki? És milyen meglepit fog kapni?

Andi! Ez akkor jó hír. Ha jól látom örülsz neki. Akkor tuti össze tudunk talizni.

Ma megyünk Miklósra ahhoz az ügynökséghez. Annyira izgatott vagyok. Állítólag több új építkezésük is van. Bár az uram éppen most bökte ki, hogy neki annyira nem jönnek be a sorházak. Majd meglátjuk.

Többiek?

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Anikó!

Előre láthatólag nekem is jók ezek a napok. Majd még pontosítjuk.

Lekváros buktát sütök neki, mert már hetek óta azután vágyakozik. Vacsira meg csirkecomb lesz grillezve, már be van pácolva. és saláta lesz hozzá. Imádja a könnyű reform kajákat és a salátákat, remélem ez is ízleni fog neki, mert ilyet még nem csináltam.
Meglepi ajándék csak picike lesz egy képeslap amit mi készítünk Barnussal. A hétvégén vettünk étkezőasztalt meg székeket és ez a szülinapi és karácsonyi ajándékunk is. De azért majd valami apróságot még beszerzek.

Azt szeretném kérdezni tőled, hogy a férjed készített e már fürdőszoba bútort és ha igen, akkor milyen faanyagot használt hozzá?


Remélem szerencsével jártok az ügynökségnél.
Na lépek, mert elvileg most angoloznom kéne. Manóka alszik!

Üdv
Zsófi
gezso
 
 


Sziasztok!

Köszi Mindenkinek a gratulációt!!!

Anikó! Már ultrahangon is láttam kismanót. Szó se róla, sikerült magam el is sirnom.
Felhívtad a számot? Én csak kb.árat írtam, de szerintem min.annyit ér így kivülről. Nem rég lehetett felújítva, van melléképület és szerintem egy külön épületben még egy szoba-konyha, az épület alatt pedig garázs.
Az ingatlaniroda ajánlott valami jót?

Andi! Úgy néz ki, hogy ez a tél nálunk folyamatos náthával fog telni.Átmeneti másfél hét után Fanni ismét taknyos, pedig tömöm bele a vitaminokat.
Anyukámék ma mentek haza, most tök üres a ház.Fanni is nagyon hiányolja őket. Állandóan kérdezi, hogy hol van papa és mama.
Anyukámnak ügyesen elmesélte, hogy az anya hasában baba van. Amikor anyukám elmondta nekem, majdnem elolvadtam, hogy 20 hónaposan miket tud mondani.

Zsófi! Így ismeretlenül is gratulálok a férjed szülinapjához. Jó "bulizást" estére!!!

Sziszike! Hogy van a pocaklakód? Mi újság a házzal???

Jó éjszakát Mindenkinek!

Gabi
taga
 
 


Sziasztok!

Mennyi jó hír van mostanában. Tegnap voltunk a Heim Pál korházban Ortopédián ill. Sebészeten kontroll vizsgálaton Kittivel minden rendben van. Képzeljétek 1 óra alatt megjártuk az egészet.

Zsófi: Voltam kozmetikusnál, és elmondhatom, hogy nagyon jó érzés volt. Utólag is boldog szűlinapot kívánok a férjednek. Remélem meg gyógyulgattok majd.

Anikó: Gratulálok Bius szobatisztaságához. Hogy álltok ház nézőben?

Andi: Az tők jó, hogy ilyen hosszú időre maradtok itthon. Gondolom a szűleid is örülnek nektek. A kezed is akkor előbb-utóbb rendbe jőn. Cintusnak meg jóbbulást kívánunk!

Gabi: Gratulálok a pocaklakóhoz én is. Bár én most csalónak érzem magamat mert mi tudtunk róla. De még egyszer gratulálunk!!

Na megyek jó estét mindenkinek!

Barbara
kutasi kitti
 
 


Sziasztok!

Nem lettem sokkal okosabb. Kicsit mérges lettem. Volt egy csaj aki a laptopján kiszámolta, hogy mennyi lenne a törlesztő részletünk. Sem házat sem alaprajzot sem címet és semmi közelebbit nem tudtunk meg. Közölte velünk a csaj, hogy szombaton megmutatja mindet ami van. Ezek után aztán tényleg kíváncsi leszek. Jobban is töltehettük volna az esténket.

Röviden ennyi majd holnap jövök. Puszika!!!!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!
Gabi, gratulálok a kisbabátokhoz és az okos nagylányodhoz is!
Én mindenki előtt fejet hajtok aki vállal még babát, jelenleg úgy érzem Lili kiszívja az összes energiámat, most, hogy náthás és nyűgös, főleg. Valszleg mi megállunk 2-nél. Nagyon husi-k, mindkettőjüket szeretem de nekem már nincsenek kötélből az idegeim. Tehát még jobban felértékelődtek a szememben a leendő anyukák. :P
Anikó, itt a környékünkön most költöznek be ismerősök egy csendes lakóparkba, megkérdezem, van e még üres lakás. Bár ahogy látom már épül mellette a következő "adag". A Kék Tó- utcából nyílik, közel van a dunapart, és a dunaparton a játszótér.
Jó éjt mindenkinek!
bey78
 
 


sziasztok!

pár napig nem tudtam jonni, ahogy látom le is maradtam:-(
próbálok visszaolvasni...
orsif
 
 


Barbi: én is gratulálok a költözéshez!:-)

Dorottya megkapta a 4 hós oltását, elég jól viselte, de amikor megláttam, hogy megint nem a mi doktornőnk ül az asztalnál (dr. Kuritár), azt hittem visszafordulok:-( nem hiszem el, h. van egy választott orosunk és az még egy oltast sem adott be neki... meglepve láttam, hogy visszaálltak a régi rendre(hétfőnként dr. Kuritár, kedden az Anett)szerintetek ez normális? mostmár tuti, hogy mást választunk. lehet, hogy naiv vagyok ,de én ugy gondolom, hogy egy hónapban egyszer azért lássa gyerekorvos is (és akarja is látni a babát), még ha nem beteg, akkor is... csak nagy nehezen sikerul idáig elkapnunk, akkor is azt hitte, hogy még nem talalkoztunk, nem emlékezett, hogy a Lászlóba küldött az előző oltásra, be voltunk írva nala, majdnem ujra beoltotta Dorcit...na mindegy, tegnap már kimérgelődtem magam...

jó lenne egy közös séta, mi még nem tudunk menni a klubba sajna:-(
mennyi idősen lehet elkezdeni??

szerintetek az baj, ha Dorottya még mindig utal hason lenni?!
18. hétben járunk... tegnap beijesztettek a drnőnél. felhivom a mozgásfejlesztő ovodát, kérek időpontot. Légyszi írjatok, ha vki már volt ott, milyen a tapasztalata?

Kép
orsif
 
 


Sziasztok!

bey78! Örülök neki, ha megnézed nekem. Nagyon úgy tűnik, hogy ez elég nehéz menet lesz.
Gyerek: Nekem nagy a korkülönbség és így olyan, mint ha csak egy lenne. Bár Renivel is van sok elfoglaltság, de azért egészen más. Szeretném, ha Bibi nem egyedül nőne fel, lenne játszótársa. Én meg mindig is nagycsaládra vágytam. Többet is vállalnék, de az még jobban megbotránkoztatná a környezetem. Azt sem bánnám, ha a következők ikrek lennének.

Orsi! Szerintem válts orvost. Nagyon úgy tűnik nincs jó kapcsolatotok. Inkább most, mint hogy valami baj legyen. Olyat válassz, akiben megbízol és megtalálod, ha szükséges. Hiszen ez a háziorvos lényege. Az enyém név szerint ismeri a gyerekeimet, és mindig van pár kedves szava. Kapásból tudja mi a bajuk. Bisu, aki elég későn kezdett mozgolódni, öt hós volt amikor megfordult és nyolc hós mikor mászni kezdet, aztán gyorsan felült és felállt, behozta az összes lemaradását. Ha kikéred egy szakember véleményét az csak jó. Ne izgulj, biztosan nem lesz semmi baj. Legfeljebb megtornázatják egy kicsit.

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Ja azt is akartam mondani, hogy Reni nem szeretett hason lenni, Bius viszont igen. Amikor hasra fordult akkor Bibivel könnyebb volt, mert Reni folyton sírt és vissza kelett forgatnom. Nyilván azért mert gyengébb volt a hátizma. És egész nap ez ment, mert hasra fordulni tudott de vissza nem. Naponta gyakoroltasd vele, mindig hosszabb és hosszabb időre fordítsd hasra, és úgy játszatok. Erősödik a hátizma. Legalább is én Reni után okulva így csináltam és meglett az eredménye.

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


koszi a tanacsokat.:-)

felvértezem magam, hogy bírjam a méltatlankodását :wink:
orsif
 
 


Sziasztok!
Orsi: Lilike sem volt sokat hason, mivel utálta, mikor már át is tudott fordulni, akkor sem volt hajlandó csak háton v oldalt feküdni. Mondták is, hogy lapos lesz a feje, de nem hatotta meg. Egyszercsak magától elkezdett hason is aludni, popsi fennt, és úgy. És nem lett lapos a feje. :wink: Nem egyformák ezek a gyerekek,nem lehet általánosítani. Nekem a 2 gyerekem között is akkora különbségek vannak.... El sem hiszem.
Gyerekorvos: szerintem is váltsatok. Ez borzasztó, hogy mennyire megbízhatatlan ez az orvos.
Üdv: Bea
bey78
 
 


Sziasztok!

Mi változatlanul betegek vagyunk. Tegnap Cintusnak majdnem 40 fokos láza volt, először azt hittem a fogától, de ma reggel is lázas volt, így elvittem a dokihoz. Piros a torka és kezd begyulladni a füle, így antibiotikumot kaptunk. Szerintem a múlt heti megfázásból maradhatott ez meg. Még soha nem kapott antibiotikumot, de most úgy néz ki muszály lesz. Pedig amúgy a hét eleje óta teljesen jól volt. Szörnyű, pedig az ember annyira próbálná óvni őket.

Ti hogy vagytok?

Andi
jazmin2005
 
 


Sziasztok!

Mi változatlanul betegek vagyunk. Tegnap Cintusnak majdnem 40 fokos láza volt, először azt hittem a fogától, de ma reggel is lázas volt, így elvittem a dokihoz. Piros a torka és kezd begyulladni a füle, így antibiotikumot kaptunk. Szerintem a múlt heti megfázásból maradhatott ez meg. Még soha nem kapott antibiotikumot, de most úgy néz ki muszály lesz. Pedig amúgy a hét eleje óta teljesen jól volt. Szörnyű, pedig az ember annyira próbálná óvni őket.

Ti hogy vagytok?

Andi
jazmin2005
 
 


Sziasztok!

Bey78! Köszi a gratulációt! Tudod, mi mindenképpen szerettünk volna egy testvért Fanni mellé, hiszen nekünk is van, és egy kicsit bízok benne, hogy Fanni nem lesz annyira akaratos majd. De félek is, mert így egyedül nem lesz olyan könnyű dolgom/férjem kamionozik/, főleg az esti fürdetéstől majrézok egy kicsit, de mások is megoldják, csak sikerül nekem is.
Fannival most a bezártság miatt szenvedek a legtöbbet.Hozzá volt szokva, hogy szinte egész nap kint volt nyáron, most meg ugyebár 4 óra körül sötétedik.Állandóan hozza a cipőjét, hogy ki akar menni.
Most a főzéssel usztam el, mert egész délelőtt kint csavarogtunk.

Orsi!
Fanni egyáltalán nem aludt hason, csak mostanában kezdett el felvenni egy elég fura pózt.Hason van ugyan, de a feneke az égnek áll.Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy lehet úgy aludni, de úgy tűnik, neki sikerül.A feje pedig egyáltalán nem deformálodott.
Nekünk múltkor sikerült összefutnunk a Kuritár doktornővel az egészséges rendelésen.Elég normális volt.De ha megszületik a kistesó, akkor lehet, hogy keresünk vki mást.

Anikó!
Felhívtad a számot? Kíváncsi vagyok milyen házakat mutatnak meg majd nektek hétvégén.
Én nagyon ki vagyok ábrándulva az építőiparból. Kb olyanok, mint a politikusok.Igérgetni nagyon tudnak.

Andi! Fanninak hol folyik a nozija, hol nem.Úgy tűnik, hogy ezzel fogunk együtt élni egész télen.Jobbulást Cintiának!

Szép napot!

Gabi
taga
 
 


sziasztok,
köszi a tapasztalatokat.
voltunk a mozgásfejlesztő óvodában, kaptunk egy pár házi feladatot, amit itthon lehet gyakorolni. hát több-kevesebb sikerrel megy is.
azért elég ügyes, csak szoktatni kell a mozgáshoz:-)

Kép

[/img]
orsif
 
 


Sziasztok!

Andi!

Sajnálom hogy ismét beteg Cintia. Remélem hamar megygógyul és kicsit megerősödik, hogy ne legyetek egész télen betegek.


Anikó!

remélem most szombaton végre kaptok bőséges információt a lakásokról. Bocs, hogy még nem küldtem arról a házról a telefonszámot amit ígértem. Még nem jártam arra. egyébként Esze Tamás lakópark a neve. Hátha már hallottál is róla.


Orsi!

Hasrafordulásról én is azt tudom mondani, hogy az én fiam sem szeretett hason lenni csak kb 8-10hónapos kora körül kezdett el hason illetve olyan négykézlábas kutya pozícióba aludni.Mint ahogy a többiek is írták. Én sem tudom, hogy lehet így jót aludni, de ő azóta is úgy alszik. Olyan piros a térde amikor felébred:-)

Úgy néz ki, hogy nem kaptuk el a skarlátot. tegnap beszéltem a dokival és azt mondta, hogy már hétvégén mehetünk közösségbe,mert a lappangási idő 2-6 nap.
Barnus is köhök egy nagyon kicsit, de egyelőre csak ennyi, remélem nem is lesz több.
Sajnos a férjemnek holnap is dolgoznia kell. Ma délután elmegyünk vásárolni, mert nem akarok Karácsony előtt kapkodva vásárolgatni.
Ti hogy álltok az előkészületekkel? Szoktatok adventi koszorú csinálni vagy venni??

Mindekinek szép napot.

Üdv: Zsófi
gezso
 
 


Sziasztok!

Mere vagytok?

Nem voltunk szombaton, mert volt egy extra előadás tartva vezetés ismeretből, arra mentem el. Az uram meg dolgozott, majd talán most szombaton megyünk.

Bius ma reggelre lázas lett, folyik az orra és egy kicsit köhög de jó a közérzete. Így csak jövőhéten tudnánk találkozni.

Minden kis betegeskedőnek jobbulást.

Sziasztok

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!

Elég rég jártunk erre mi is, nem tüntünk el csak a házban nagyon sok a dolog még. Mindig csutakolunk valamit, természetesen Kittike segítségével. Folyton a lábam alatt van. De nagyon édes. Elkezdtük a karácsonyi nagytakarítást. Ti ezzel, hogy álltok?
Vasárnap elkezdett Kittike orra folyni és borzasztóan sokat tüsszőg, ma reggelre meg ment a hasa is. Egyszerre kibújtak a fogai. Ha keddre sem javul akkor írány a doki.

Orsi: Nállunk Kitti az elejétől foga hason aludt, és mai napig úgy alszik. Sokszor a lábát maga alá húzza, a feneke az égnek áll. Nem tudom, hogy milyen pozitúra ez neki, de nagyon szereti az biztos.
Az orvos váltást azt én is ajánlom.

Andi: Cintusnak jobbulást kívánunk! Orvosnál voltatok? Vigyázzni kell mert állítólag megint vírus van. És ez a hülye idő pedig táptalaj nekik. A kezed, hogy van?

Zsófi: Általában én magam szoktam a karácsonyi díszitéseket csinálni, amit már elég későn kezdtem. Így kapkodhatok ezerrel.
Már az ajándékokat vásárolgatod? Barnus köhög még?

Anikó: Biusnak is jobbulást kívánunk! Voltatok dokinál? Mit mondot?
vigyázzatok magatokra!

Mindenkinek szép napot, és egyben aki beteg jobbulást!

Barbara
kutasi kitti
 
 


sziasztok!

mindenkinek köszönöm a tanácsokat.
hétvégén gyakoroltunk, és mar ugy tunik, egyaltalan nem kenyelmetlen Dorcinak hason lenni:-) par nap alatt sokkal jobban hozzaszokott. igaz, meg hamar elfarad, de addig is erdeklodve tekintget korbe, ugy latszik tetszik neki a kilatas!
drno ugyben mar biztos, hogy valtunk, a Gyurko dr-nel maradtunk, kivancsian varom az elso talalkozast vele.

minden beteg babanak jobbulast kivanok! nem tesz jot, ez a melegecske ido sem. en jobban örülnek mar hidegebbnek, azt a virusok sem szeretik annyira..
orsif
 
 


Sziasztok!
Nálunk is betegek voltak a gyerekek, Lili még mindíg nyűgösködik néha, nem kap rendesen levegőt az orrán, ilyesmi. Kicsit még köhög is, én meg ilyenkor úgy pánikolok hogy azthiszem meg fog fulladni. :cry: Teljesen kiborítom a családomat.Jó lenne megváltozni és pozitívan gondolkodni, annyira de annyira szeretném ha nem félnék ennyire.
Én is jobbulást kívánok minden beteg babának.
Anikó, azt hiszem csak a most épülő házak eladók itt mellettünk, azért csak hiszem mert a férjem kereste a pasit de nem hívta vissza, még próbálkozunk 1-szer holnap is.
Barbara, úgy látszik Kitti szeret az új házban lakni, mert feladatának érzi a takarítást, nem lesz neki nehéz férjet találni, ha ilyen dolgos marad. :)
Cintusnak is jobbulást, nagyon rossz, mikor egy kisgyerek lázas, remélem már sokkal jobban van.
Sziszike??? Egyben vagy még? 11napja írtál utoljára, az is lehet hogy megszületett a kisbabád. :P
Mindenkinek a lehető legjobbakat kívánok: Bea
bey78
 
 


Anikó: rosszul írtam nem eladók, hanem el vannak adva szerintem. Bocsi a hibáért. Bea
bey78
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ilyen régen nem írtam, de mostanában Cintus elég későn alszik el és nincs energiám. Mostmár elmondhatom, hogy jól van. Ma észrevettem, hogy teljesen hátul is kijött két foga illetve az elsők is áttörték már az ínyt, így mostmár 10 foggal büszkélkedhetünk. Én nagyon arra gyanakszom, hogy a láza is a fogától volt, mert a hétvégén már kifejezetten jókedvű volt.
Az én kezem még fájogat, de már nem olyan éles a fájdalom.

Zsófi! Hogy sikerült a szülinapi vacsi?

Gabi! Remélem Fanni is jól van már. Hát, én is belegondoltam abba, ha most jönne a következő baba, azért egyedül nagyon kemény lenne az élet. Sok kitartást kívánok neked. Legalább az elejére próbálj meg valami segítséget beszervezni magadnak.

Barbi! Kittike hogy van? Voltatok dokinál? Cintus is nagyon takarít mostanában, múltkor törölte velem együtt a port.

Anikó! Bius hogy van?

Bea! Tényleg nem lehet jó ez a túlzott aggódásod. Egyébként én is akkor vagyok nyugodt, ha két orvos véleményét is ki tudom kérni Cintussal kapcsolatban. Most sem vagyok meggyőződve arról, hogy indokolt volt neki antibiotikumot adni, de úgy voltam vele, hogy inkább az, minthogy fel kelljen szúrni a fülét.

Jó éjszakát!

Andi
jazmin2005
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a jó kívánságokat. Már jobban vagyonk. Orrcseppet és Rinathiolt kapott. Láza már nincs és továbbra is jókedvű. Ilyen kor viszont sokkal anyásabb. A géphez nem enged leülni.

Karácsony: Én szeretem a sajátkezű díszeket, magam csinálom a koszorút is (az idén tuti felteszem a tavajit), mézeskalácsot szoktam csinálni. Szerintem Bius is fogja már élvezni. Az ajándékokat vásárolgatom, a takarítás várat magára. Mivel dec 15.16 és 22-én vizsgázom, elég sok minden lefog maradni. Inkább arra koncentrálok.

Én is elég aggódos mamai vagyok, ami szerintem valahol jó de nem szabad túlzásba vinni. Pl: két orvos véleményét nem szabad megkérdezni. Azt kell megkérdezni amelyikben megbízol. Két orvos soha nem mond egy formát.

Puszika!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok Anyukák!

Halásztelken 2006. december 03-án vasárnap 9-13- ig Babaruha
Börze lesz, a Hunyadi Mátyás Ált. Iskolában (ÁMK).
Láttam, hogy nálatok is most volt börze, de ez egy kicsit annyiban lesz más, hogy egy órás Mikulás előadást tart nekünk egy színész, és gyermekedet beteheted megőrzésre, a gyermeksarokba. Óvónők és védőnők vígyáznak Rájuk, addig Te nyugodtan vásárolhatsz.
Belépés ingyenes
Szeretettel várunk Benneteket is!
Zöllei Rita, Halásztelek
zöllei rita
 
 


Sziasztok!
Teljesen új vagyok a fórumon, de régi Szigetszentmiklóson. Csatlakozhatok hozzátok? Két kis-nagy gyerekem van, 12 és 10 évesek, és ha minden igaz, akkor most várom a harmadikat. Kicsit izgulok, mert már régen babáztam.
nyuszi22
 
 


Sziasztok!

Tegnap úgy elhatalmasodott rajtam a nátha, hogy örültem, hogy Kittikéről gondoskodni tudtam. Alíg vártam, hogy a férjem haza érjen a munkából. De természetesen este 7 órára ért haza. Így csúnyán fogalmazva átpasszoltam neki Kittit, hogy fürdesse meg etesse meg, és mire végzett én már aludtam is. Ma reggel hívott fel, hogy mi is volt ez a tegnapi tulajdonnképpen is. Azt tudta, hogy nagyon rosszul voltam de nem gondolta, hogy ennyire.
De ez az alvás csodákat tett. Erről ennyit.

Bea: Kittinek lételeme a takarítás. Folyton a lábam alatt van és mindig azt csinálná amit nem lehet. Én nekem meg az idegeim pattanásig feszűlnek. De ilyenkor tűrelemre intem magamat. :)

Andi: Kittikének még az orra folyik, de elemében van a kisasszony nagyon. Nagyon anyás lett az útobbi 1 hónapban. Ezt nekem meg kell szoknom mert régen nem ilyen volt. Most én vagyok náthás, azt írtam is az elején, hogy a keddi napom katasztrofális volt. De ma valamivel jobb. Remélem Cintus jobban van.

Anikó: A vizsgákhoz jó felkészűlést, ha ez módodban fog állni a gyerekek miatt. Bius jobban van már? Ház űgyben hogy álltok?

Sziszike: Tényleg régen jártál már erre! Egyben vagy még? :D

Nyuszi: Üdv a csapatban. Rólad mit lehet tudni? Merre laktok? Hányadik hétben jársz?

Most megyek én is, és még mindig jobbulást mindenkinek!

Barbara
kutasi kitti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?