Új privát üzeneted érkezett!

Márti!

Köszönjük mi is a jó kis talit, nagyon jól éreztük magunkat. A gyerekek hatalmasat játszottak, tündériek voltak és a mamikat is hagyták beszélgetni. :lol: Maja nagyon jókedvűen jött haza, megvacsizott, olvasott a kutyának egy mesét a kedvenc cicás könyvéből :lol: és már húzza is a lóbőrt. Én is kiváncsan várom a képeket. :D

És köszi, hogy befogadtatok minket ebbe a jó kis csapatba. :oops: :D

Kép
CLEO&MAJA
cleo
 
 


Lányok!
Mi köszönjük, hogy jöttetek, úgy örülök, hogy jól éreztétek Magatokat!! Mi is nagyon Bendegúzzal!! :D
És képzeljétek teljesen megtáltosodott, és nem elég hogy egyedül felállt, és ezt utána többször is gyakorolta, aztán még el is indult, és odajött hozzám egyszer jópár lépéssel, tök büszke kis pofival, aztán meg egyszer csak nekiindult a szobának. Úgy örültem neki!!
Ő is jól kifáradt, de cuki volt, próbált még játszani apájával, amíg én negyedóra alatt rendbevágtam a szobát, és kiporszívóztam a maradványokat. Bár pancsolni már nem volt ereje. Három perc alatt elaludt. :D

Manka!
Jack nagyon tetszett Lacinak, többször is mondta milyen kis helyes volt ahogy örült neki, hogy adogatták egymásnak a cumitetőt! :) És köszi a finomságokat amit hoztál, meg a helyes kis bogyós csokrot, olyan szép kis színfolt a szobában.

Ayse!
Isteni a birssajtod! Hogy kell tárolni? simán szabadon, vagy fóliában, hűtőben? Bár nem lesz hosszúéletű, de spórolni fogok vele!!
Lilinek külön pusszantás, hogy olyan aranyosan foglalkozott a gyerkőcökkel, és odacipelte őket a mamájukhoz! Jó kis képeket csinált, majd abból is teszek fel párat, de még át kell mazsoláznom. A kék villódzó tüskés gumibigyóról 12 fotót csinált!! :)

Kriszta!
Én is örülök, hogy megismertelek Benneteket személyesen is! Bence egy kis huncut vagányka. Remélem jól alszik majd, biztos jól elfáradt ő is.

Cleo!
Örülök, hogy jöttetek!! Gyertek máskor is! Maja is belopta ám magát Lacinál! :) Csinált is jó fotókat róla!

Timi!
Nektek is köszi a finom gombócgolyókat, én azóta is nassolok. Fanni aranyos kis nőci lett! Hogy hagyta magát tolni a bébitaxin Bendegúzzal! :)

Valaki itthagyott egy kis kékszegélyes kiskecskés előkét.

Manka!
Ittmaradt a piros kiskanál. :lol: :lol: Ki volt készítve a konyhában. De hamarosan találkoznunk kell megint! :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Rékáék nem voltak?

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 

 
 

Nagy jót tettetek velünk!

Andris reggel fél hatig aludt és egy szopi után még visszaaludt 8-ig!!!! :shock: :shock: :shock:

Én megh már fél tíz körül kidőltem, így egyhavi alvásadagomat egyben letudtam! :lol:

Márti!
A sütőben szoktam tartani. Szerintem befóliázva bepesnészesedne, de a levegőn meg szikkad. A sütőben lassabban.

Tünde!
Rékáék is ott voltak! Ágoston olyan nagy fiú! Meg Jack is! Én azt hittem Andris magas, de most lemaradt... :(:(:(

ayse
 
 


Sziasztok!

Ayse!
De jó!!! Örülök, hogy ilyen jót aludtatok!! :D :D :D
Bendegúz sajnos egyszer felébredt 3 után, és ő ugyan tök hamar visszaaludt, én viszont nem bírtam elaludni. Reggel 7kor amikor ébredt, alig bírtam felkelni.

Reggel az ágyunkban is gyakorolta a felállást, ott már kevesebb sikerrel, túl süppedékeny volt. :)

Tünde!
Voltak Rékáék, csak nincs netjük ezért nem is írtam nekik, sms-ben kiértékeltük a talit este. :D Ágoston meg Jack tényleg nagyon nagy lett, Bendegúz pláne picinek néz ki mellettük.

Ha Bendegúz elaludt felrakom a fotókat, mert most nem hagyja. :roll: :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok :)

Varom a fotokat a talirol! Odairjatok, lszi hogy ki ki, mert SAJNOS nem mindenkit ismerek fol :(
Dejo lehetett!!
Namajd januarban..

Kép

Kép
ppanna
 
 


Márti, mi is köszönjük a vendéglátást, prímán éreztük magunkat.
Ágoston már az Örs elött elaludt, Fanni meg a Mázsa térnél.De ettől függetlenül vacsi és fürdés után 1/2 8-1/2 8-ig mint, akit agyonvágtak, egy nyikkanás nélkül aludt.Jól kifáradt.
Nemsokára teszek fel képeket, sajnos nem lettek túl jók szokás szerint.

A tali egyik legjobb pillanata az volt, hogy Bendegúz magától fölállt és tök elégedett pofát vágott hozzá :lol:.


Jönnek ma a redőnyösök, úgyhogy végre rendezett kinézete lesz az ablakoknak!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Ppanna!
OK! Majd igyekszünk a képaláírásokkal. :)

Még azt akartam írni, hogy tuti Bendegúzra ösztönzőleg hatott a többi gyerkőc, hogy látta őket itt gyalogolni, ezért próbálta meg ő is nagy hirtelen a felegyenesedést. Persze kapaszkodva eddig is ment neki, de így egyedül most először produkálta! :D

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti!
Óriási gratula Bendegúznak a sétafikához!
Ez sztem is így van. Lili pl. bilibe pisilt két hete, aztán látta, hogy a vendégkislány a vécét használja, naná, hogy ő is azt akarta. Soha többet nem biliztünk, csak egyszer, amikor lenyelt egy dobókockát (nem velem volt), és meg kellett találni. Meglett :).

ayse
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy jó volt a tali!

Márti, Benmdegúznak pedig nagyon gratulálok, hogy felállt és tett pár lépést! :)

Jack és Ágoston hány centi, hogy olyan nagyok?
Zita 80,5cm.

Apa benyelte a hányós vírust, egész éjjel futkosott, szegényem. :(
Már jobban van, de elég szarul néz ki. Remélem, mi megússzuk.

Egyszer ajánlom én föl, hogy menjünk el anyóshoz, az se jön össze... :oops: :?
Áttettük jövő hét végére.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
tibicsoki75
 
 


A fentiekről lemaradt a szöveg, bocs.


Szexi derekú Maja és Lilike így szeretgeti egymást:
Kép

Lili Fannit emelgeti
Kép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Ayse :)

Dobokocka :D :D En csak azt nem ertem, hogyha egy gyoszer EN tok nehezen nyelek le, vag ylegalabbis koncentralnom kell, hogy lemenjen, akkor az o pici torkan egy dobokocka HOGY????

Jok a kepek!!! Nekunk is van ilyen jarganyunk :) CSak nincs ilyen komoly muszerfala :) :)

Kép

Kép
ppanna
 
 


Tibicsoki :)
koszi a szoveget :)

Kép

Kép
ppanna
 
 


jaj és a pörköltszaftos, fülbevalós képpel még tartozom :lol:
Kép

Kép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Tünde!
Szegény Apa! Jobbulást!
Vigyázz Magatokra, nehogy elkapd, nekem volt ilyen Bendegúzzal a 29. héten, totálisan lepusztultam bele, és őt is megviselte szegénykém megállt a gyarapodásban kicsit.

A talis képek:

Timi és Fanni, utána Bence
Kép Kép

Bendegúz csodálkozik, kik ezek a "babbák", utána Lili gyömöszöli Maját
Kép Kép

Réka Ágostonnal, és Timi Majával
Kép Kép

Jack a kör közepén áll, Fanni felnéz Lilire
Kép Kép

Réka Ágostonnal, Manka és egy fél Jack, utána Bence
Kép Kép

Bendegúz feláll, és először büszke, aztán nem is tudja, de aztán mégis büszke!
Kép Kép
Kép Kép

Maja pózol Lacinak, bár Cleo szerint csak éppen fel akart állni. Maja lábainál egy pipivel
Kép Kép

Jack is pózol Lacinak, Bendegúz meg ilyen degeszre ette magát, és így elfáradt
Kép Kép

Ennyi sikeredett igazán jól. :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Timi!
Nagyon jók a képeid! Örülök neki, hogy jól éreztétek Magatokat, meg hogy Fanni is ilyen jót aludt! :) Tízóraira is kekszgolyókat rágcsáltam. Pedig így karácsony előtt nem kéne ennyit nassolni. Bőven elég lesz majd akkor, Anyu isteni sütiket süt mindig, vagy hatfélét, nem lehet megállni, az ember csak eszeget, csak eszeget..

Cleo!
Nem tudod figyeled-e, de Majáról mindig készül valami jó kis szexi has vagy derékvillantós fotó! :) Annyira kis nőci!

Bendegúz ma is gyakorolta a tudományát, de még mindig úgy elgondolkodik rajta, hogy menjen vagy inkább másszon, ötször is meggondolja. :lol:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Ja, és Timi a pörköltszaftos kép haláli aranyos. :) Hogy eszi a pörköltet, megrágja Fanni a husit is rendesen? Bendegúznak azt én még gyakran beleturmixolom a főzelékébe kicsit. Pedig amúgy már eszik minden darabosat, úgyhogy lehet hogy a jó puha husikát is megenné már rendesen, kipróbálom.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Zita megint nem alszik. :( Kezdek kicsit zombi lenni, éjjel apa miatt nem aludtam.

Lányok, tök jók a képek!
Timi, jól látom, hogy sokat fogytál?

Márti, nem tudom, aggódsz-e még Bendegúz súlya miatt, de egyáltalán nem sovi, jó húsban van.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Márti!
Jók a képek és köszi, hogy megkíméltél minket Lili által rólam közvetlen közelről készült fotóktól!!! :lol:

ayse
 
 


Ayse!
Nem csak Rólad készült ám közeli.. :lol: :lol: Majdnem mindenkiről, de azért Rólad a legtöbb!! :) Gondolkozom még, hogy csinálok belőlük egy összeállítást, és felrakom persze csak ha nincs ellenetekre. Andrisról is készült pár by Lili, de csak olyan elsuhanó árnyként látszik rajtuk, nem igazán lettek jók. :(

Tünde!
Az rossz lehet hogy nehezen alszik el Zita. Bendegúz fel 12-től 2ig durmolt mocc nélkül. Mondjuk nekem se esett volna nehezemre, olyan nyomi sötét alvós idő van. Csak én valahogy sajnálom napközben alvásra az időt. Mindig van mit csinálni.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Nna, most tettem le újra Zitát, már durmol is.

Ezek a képek még 2 hónapja készültek (csak most kaptam meg), Zita a barátnőjével, és a FP vízilóval:

Kép Kép Kép

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!

Csak most jutottam gép elé,egész nap jöttem-mentem...
Beni még nem alszik,de megpróbálokegy pár képet föltenni...


Kép
Ágoston

Kép
Fannika

Kép
Lili

Kép
Jack

Kép
Fanni és Maya

Kép
Márti és Bendegúz

Kép
Maya és Réka

Kép

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Kép

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sajna Andriskáról nem sikerült jó képet csinálnom,pedig próbáltam! :cry:

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Márti a Te képeid is nagyon jók.
Örülök, hogy ízlik a kókuszgolyó, én most este a Szomszédok alatt építettem össze egy újabb adagot az uramnak, mert reklamált.
Ne is mondd a karácsonyt................ pl én addig utáltam a bejglit, amíg össze nem kerültünk a cukrászékkal.Azóta van, hogy húsvétkor is eszünk.
Csinálnak extrákat is mint pl: meggyes-mákos,
almás-diós, kókuszos, gesztenyés, sütőtökös-mákos(ez különösen jól néz ki: a fekete mákban a narancssárga tökdarabok!)Hát lehet ezeknek ellenállni?
Aztán anyukám mézes krémese, nagynéném csokilepénye....................na hagyjuk azt hiszem.

Pont az jutott nekem is eszembe, hogy Maja tényleg produkál mindig valami szexi pózt :lol: :lol: :lol:

Pörkölt: csirkemellből készült és összevágtam apró darabokra így megette.Kb annyira főtt meg, hogy villával szét tudtam trancsírozni.De a végén kézzel tömte a szájába a nokedlivel együtt azért nézett így ki.

Tünde, én kb 4 napja fogyókúrázom, de csak úgy, hogy kevesebbet eszem.62 kg-vel kezdtem a terhességet, most 65 kg vagyok.Amikor Mankáéknál taliztunk szerintem akkor is ennyi lehettem. Az ideális súly az 56-57 lesz majd! :lol:
Azért nagyon öröltem, hogy azt láttad a képen, hogy fogytam.
Zita a középső képen nagyon édesen vigyorog!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi!
Tényleg csini voltál ám, és a hajad is jól áll így, de ezt már mondtam. :)
Bejglik... húúú, de jól hangzanak :) :)

Én is csirkeciciből meg combból csinálok mindig pörit Bendegúznak, és ma én is kipróbáltam és csak szétnyomkodtam villával a krumplival együtt. Nem köpdöste ki, csak nem bírt sokat enni, mert teleette magát paradicsomlevessel. :D

Kriszta!
Andrisról nekem sincs igazán jó képem sajna, mert olyan fürgén mozgott egyszer itt aztán ott, már tepert is tovább. Lehetetlen volt elkapni. :lol:

Ayse!
Lili megtaníthatná Andrist hogy kell megállni és mosolyogni ha fotózzák. Ő már nagyon jól csinálja, olyan cuki, még a fejét is félrebillenti hozzá! :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Timi!

Nekem is kókuszbalhét kell gyártani a páromnak,mert belázadt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Karácsonyra én legalább 3 fajta sütit gyártok,mindenkinek mást:lol:
Nem vagyok nagy bejglibajnok,nem is szereti nálunk senki,azt általába a nagyiktól kapunk....

Márti!
Én mindent megpróbáltam,követtem Andrist,de pont amikor már úgy megállt hogy lehetett fényképezni,amikor kattant a gép,ő már sehol se volt:):)
Bendegúz nagyon ügyes hogy felállt,nemsoká elindul egyedül,majd meglátod!!
Bencével még a metróba se értünk,már elaludt, este volt egy kis hiszti,1/4 10 ig..reggel 7ig azért aludt.

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Manka!
Merre vagy? Jól vagytok ugye?

Én húzok az ágyamba, jóéjszakát mindenkinek!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Na akkor kábé sejtitek, hogy mennyi házimunkát lehet az ébrenlevő Andris mellett végezni!

ayse
 
 


Sziasztok!

Köszi, megvagyunk, csak Jack nyűgös a foga miatt, az éjszakák sem valami jók, most meg pakolunk, délben indulunk a nagyszülőkhöz. Hétfőn már jövünk vissza, addig is legyetek jók :) !

Jó hétvégét!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Manka!
Rohadt fogzás. :( Szegény Jack.
Jó hétvégét a nagyiknál!

Tökszar napom van ma. Brutál migrén, nem akar elmúlni. :( :( :( :evil: Ráadásul Bendegúz elkezdett taknyolni. Már rohadtul unom, hogy ahányszor gyerekek közé engedem, benyal valamit. :evil:
És még ráadásul ez a nyomott idő is. :(
Azt hiszem nem is untatlak tovább Benneteket magammal.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti!
Hú, de sajnállak!!!!
És azt is nagyon, hogy Bendegúz beteg lett :(:(:(.
Lehet, hogy mi vagyunk a ludasak, mert Lili az oviban ugye nagyon sok gyerekkel találkozik és úgy is hozhat valamit, hogy ő nem is lesz beteg :(:(:(.

ayse
 
 


Ayse!
Jaj, nem az a lényeg, kitől kapta el, hanem hogy elkapta basszus. :( Bár annyira azért nem vészes a helyzet. Még.. :roll:
Én háromszor gyors egymásutánban kidobtam a taccsot, ettől jobban is lettem kicsit. Bár még fáj a fejem, de így már el merek indulni sétálni Bendegúzzal. Már nincs mit kiadnom magamból. :roll: Bocsi. :oops:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Manka, jó hétvégét Nektek!

Márti! Nem lehet, hogy csak fogzik Bendegúz, és azért taknyol?
Nem adsz neki vmi immunerősítőt? Én Zitának adom a Cebiont, és nincs semmi baja, pedig fogzik brutál módon, és járunk közöségbe is.
És sajnálom, hogy fáj(t) a fejed. :(

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!
Csak bekukucs...apa ma szabadnapos,övé a gép este...

Márti!
Még délután írtam neked pü-t!

Tünde!
Gyomrod hogy van?

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Kriszta, köszi, már jól vagyok, néha ég ugyan, de az elmúlik a Rennie-től. :)

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!
Megvagyunk mi is, köszi a jobbuláskívánásokat, fejem elmúlt a séta alatt. De csak este mertem enni.

Bendegúz nemrég aludt el, nem taknyol vészesen, viszont miután benyakalta a szokásos tápiját mindent kitaccsolt, még az uzsira evett szőlőből is jött ki. :( Valószínűleg az lehetett a ludas, hogy ma fürdés közben a szokásosnál is aktívabban és dilinyósabban pancsolt, ami azt jelentette, hogy állandóan belehasalt a vízbe, és belerakta az arcát is, aztán amikor kiemelte, vagy kiemeltük neki, akkor volt nagy röhögcsélés, meg persze prüszkölés, és víznyelés és köhögés is. Szerintem tuti felfordult a gyomra ettől, és aztán még jól ki is porszívóztam szegényke orát, amitől persze ordított, szóval mindez együtt remélem megmagyarázza a hányást. Csak most éhes lesz éjszaka, és tuti felébred. :roll:

Krsizta!
Köszi elolvastam, azt hiszem kipróbálom.

Tünde!
Köszi Neked is, a Cebiont én is adom mindennap Bendegúznak. Meg ma adtam neki oscillobogyót is, talán az elfojtja csírájában a dolgot, nekem a múltkor nagyon bejött.

Jó éjszakát és jó hétvégét Nektek. Most itt leszünk Pesten, majd azért benézek.

Ja, még eszembe jutott képzeljétek van egy apafénykép amit Bendegúz napközben előszeretettel nézeget, mosolyog és mondja hogy APA, és gyűrögeti nagy hevesen. Na, ma megtanítottam neki, hogy "Hogy szereted apát?" kérdésre meg kell puszilni a képet. Ez volt a meglepi Lacinak, amikor megjött, odaadtam Bendegúznak a képet, megkérdeztem, és egyből vitte a kis szájához. Majd megzabáltuk. :D

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, ilyen nálunk is volt már, hogy annyira kerge volt Fanni, hogy miután megitta egy húzásra a 125 ml-es vegyes gyümölcslét azonnal ki is okádta.Ráadásul óriási közönség elött(4 kisgyerek plusz a szülei).

Tegnap vettünk neki Mikulásra 2 dvd-t: Vizipók 1.-t és a Vukot.Igaz ezek majd később lesznek aktuálisak neki, de túl jó áron volt pl a Vuk(599.- Ft). Játékot úgyis kap a nagyszülőktől, és mi legalább szép lassan begyűjtjük neki a nézhető meséket.

Olyan szép lett a redőny, leszedték az állványok nagy részét, úgyhogy már nincs az a nagy disznóól és por.
Az új fűtés is príma, be sem kell kapcsolni a radiátorokat, csak azzal fűtünk, ami a csövekből jön. Ennyit számít a szigetelés.Átlagosan 24 fok van most a lakásban.Bár ha kint mínuszok leszenk akkor biztosan rá kell kapcsolni.

Nem tudjátok mikor kezdődik a Vörösmarty téren a karácsonyi kavalkád????????
Idén már fogok egy pohár forralt bort inni,ha törik, ha szakad.Legfeljebb délelött, így este nem lesz gond a szopinál.
Meg a forró kürtős kalács..........
Na megyek tízóraiztatni, ma reggelire csak teát volt hajlandó inni.
Viszont 7 óta már 3-szor raktam tisztába ebből kétszer kaki volt.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Márti!
Fejfájás-előrejelződ :(:(:( megint jól működött.... :evil: :evil: :evil:

Ráadásul nekem most az a típus, hogyha leülök, lefekszem, akkor sokkal rosszabb. Neked van ilyen?

ayse
 
 


Ayse!
Sajnálom. :( :( :( Nekem a tegnapi burtális volt, nem akarlak elkeseríteni. Amúgy én is vagyok néha úgy, hogy ha megpróbálok lefeküdni (nagy ritkán) amíg Bendegúz alszik, egyáltalán nem enyhül, sőt. :evil: :evil:

Timi!
Én csak azért ijedtem meg tegnap, mert Bendegúz eddig olyan igazit egyszer hányt csak, amikor adtam neki a Mucoprontot egy nátha kapcsán, meg Cebiont meg vasat egyszerre, és aztán lehúzta a tápiját és ki is adta egyben.
Viszont jól felkészültem a szar éjszakára, és lássatok csodát. A gyermek üres gyomorral, náthásan reggel 7ig aludt ébredés nélkül. Még mondja valaki, hogy a jóllakott gyerek alszik jól. Bezzeg az anyja hajnalban járkált át hozzá betakarni, meg meglesni, jól van-e. :roll: De a lényeg, hogy ő jól aludt. :D

Délelőtt voltunk Árkádban egy gyors kisbevásárlást elintézni, meg a szokásso lottózást, hát hihetetlen minden milyen karácsonyi díszben van. Persze Bendegúznak legjobban az állatkereskedés kirakatában a halak jöttek be. :lol: Na, azért megnézte a sok kipakolt rénszarvast, hóembert, mikit, miki-mackó ötvözetet is. :)

Nem is írtam, olyan mérges lettem csütörtökön, elmentem a zuglói Cserepesházba, mert az interneten láttam hogy ott van zenebölcsi, és bár szeptember volt a jelentkezés, gondoltam befurakszom valahogy Bendegúzzal, ez legalább közel van. És elhajtottak minket, hogy Bendegúz még kicsi, és másfél éves kor alatt nem vállalják. Most keresek valami mást, mert annyira szeretném elvinni rendszeresen valami jó kis zenélős, éneklős programra.
Lehet hogy megpróbálom én ia Brendont, Duda írta az ősziben, hogy mennek Natival.

Na, megyek lassan, sül a fincsi rakott brokkoli.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Ja, és.

Ayse!
Jobbulást, remélem hamar elmúlik.

Timi!
Klassz, hogy ilyen jól szuperálnak az új ablakok, és a fűtés is, és ilyen jó kis meleg van.
Nekünk is megvan a Vizipók, meg a Vuk, Laci is valahol akciósan szerezte be. Persze a Tádé a fő szám. :D

Nem tudom mikor kezdődik a karácsonyi vásár, de én is tervezem, hogy majd Bendegúzzal meglátogatjuk. Mmm, jó kis forraltborocska.. :)
Szerintem az interneten biztos megtalálható. Mindjárt rá is keresek.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 



KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Most észleltem, hogy az ma van! :lol:

Ja, és:
Tünde!
Már nem aggódok Bendegúz súlya miatt, tök jó étvágya van, és olyan jó kis husi lett. Persze nagyon guszta feszes popóval, de jó kis harapnivaló combikkal. :D

Felvettük tegnap videóra ahogy lépeget, olyan cuki, még egyenlőre előrenyújtott karokkal, kapaszkodót keresve. :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, köszi! A férjem is pont ezt mondta, hogy szerinte mától van.
Jövő héten akkor meglátogatjuk, az tuti.

Ma a sógornőmmel terveztünk be egy Árkádos cuccolást, de valahogy a Fáy piacra sikerült kivetődnünk Fannival együtt.Érdekes dolgok voltak, már, ami a ruhákat illeti, újítottunk is :lol: .
Mondjuk mi régen is nagy Fáy járók voltunk, bírjuk idegekkel.
Bár mostanra már nagyon elszaladt velük a ló.
F is elég jól elvolt megfelelő "munició" mellett.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!
Hát nekünk úgy tűnik bevállt az oscillobigyó, ma reggel már alig volt mit szívni Bendegúz nózijából, nem is szörcsögött. És végigaludta az éjszakát megint.
Úgyhogy mivel gyógyultnak nyilvánítottam nagyjából, elmentünk a Művészetek Palotájába játszóházazni délelőtt. Hát iszonyúan élvezte, de még jó hogy Lacival együtt mentünk, mert folyamatosan üldözni kellett, hol itt volt hol ott. Egyáltalán nem volt szüksége időre hogy feloldódjon, rögtön vegyült, és ránk se hederített. Totál kifáradt, de ha tehette volna végkimerülésig játszik szerintem. Viszont inkább hazahoztuk aludni. :D
De nagyon jó volt, máskor is elmegyünk ha itt leszünk hétvégén.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Márti!

Örülök hogy Bendegúz jobban van!
Én tegnap déltől lázas vagyok,meg izomlázam van...
Szedem a Cataflamot,Cvitamint,meg Algopyrint..Betelefonáltam a munkahelyemre,beszéltem az ügyeletes dokival,azt mon dta benyaltam valami vírust :roll: :roll: :roll: :cry: :cry:
Hál'istennek Bencének még semmi baja,remélem nem is lesz!

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziasztok!

Kriszta, jobbulást Neked! Ugye milyen jó a kórházi protekció, engem se látott a háziorvosom már vagy 5 éve!

Timi, mit kell tudni a Fáy piacról? :?

Márti, de jó, hogy Bendegúz jobban van! Fejed?

Ma elment Apa sétálni Zitával, és elküldtem velük a tologatós kacsát is. Nna, apa nemsokára hívott, hogy mennyire kitoltam vele, mert Zita nem tudja egyenesen tolni, elvenni nem lehet tőle, mert akkor balhé van, és még alig haladtak. :D:D

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Képzeljétek a Fanni ma 9:28 kor ébredt! :shock:
Ilyen még nem volt, bár tegnap is fél 9-ig húzta a lóbőrt.Lehet, hogy a redőny teszi? Nálunk még sosem volt ilyen sötét , mivel régen reluxa volt és az meg sem közelíti.

Tegnap babáztunk a férjem gyerekkori haverjánál voltunk 2 hetes a kisfiúk, nagyon cuki. Anyuka császárral szült, mivel elég vékony és nagy volt a baba ennek következtében megakadt és nem haladt a szülés tovább.De igazából az az érdekes, hogy a BM kórházban szült és aznap még 12!!!!!!!!!!-en szültek császárral.
Olyan furcsa volt, hogy ilyen picike a baba, és milyen pillekönnyű :lol: .


Tünde: Fáy piac itt a XIII.kerületben van, kínai, ruhák, cipők, kölnik, amit akarsz minden. Jó áron.De vigyázni kell, mert általában annyit is érnek.
Próbafülke függönyök között, így télen nem a legkellemesebb.
Viszont ki lehet fogni jó cuccokat.Főleg a kölnik érdekesek, mert nagyon jó áron vannak és eredetiek.Persze lehet kapni utánzatokat is.
Ázsia Center és Sárkány Center féle, ha ezeket ismered.

Márti, most már nekünk is meg kéne nézni a Millenárisban a Játszóházat, lehet, hogy jövő vasárnap kimegyünk reggel.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Márti, ha szépen megkérlek felrakod a popsikrémetek összetevőit?

Köszi előre is!

KépKép
tibicsoki75
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?