Új privát üzeneted érkezett!

Mancsi,
én úgy szoktam csinálni a baba húslevest, mint az anya-apa húslevest :lol:, csak nem teszek bele borsot és bőr nélküli husit főzök bele, hogy ne legyen zsíros. Szal van benne sárga meg fehér répa, karalábé néha, krumpli, pár szem zöldborsó, husi, hagyma, paprika, paradicsom, só, vegeta.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus,
köszi :wink: Erre gondoltam én is, de vegeta, hagyma, karalábé ilyenek még nem mennek. Úgyhogy a babahúsleves még várhat egy kicsit :wink:

Az előbb ébredt a fiatalúr. Jó jel, most aludt több, mint 2 órát. Éjjel is lehetne így, mert az elmúlt éjszakák 1-2 óránkénti ébredései eléggé lefárasztottak :roll:

Kép
mancs
 
 


Próbáltátok már a Hipp alma-szőlő-rizs kajáját? Milyen? Vettem egyet a múltkor, hogy majd teszek bele csirkehúst és úgy jó kis kaja lesz.
Apropó, csirke. Én mellet szoktam Petikének adni, de olyan száraz amikor felaprítja a gép, mint a fűrészpor. Van erre vmi trükk, hogy hogyan lehet kicsit kevésbé szárazzá tenni? :roll: Mert zsíros húst még nem akarok neki adni. A főzelékébe már teszek pici olajat. A hússal mi legyen? :roll:

Kép
mancs
 
 

 
 

Mancs,
ez a szőlős hipp finom, Beni is nemrég kapott és megette.
Én Beninek főleg csirkecombot adok, az nem olyan száraz.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Aha. Akkor szombaton combot kell beszerezni a piacon.

Nem tudom elindítani a Honfoglalót :evil: Pedig már rég játszottam és most olyan jó lett volna... :cry:

Kép
mancs
 
 


Petike egész délután meg este anyóséknak dicsekedett a felállós mutatványával. Holnap du majd felvetetem Mbával videjóra.

Kép
mancs
 
 


VukAntivagy,
Basszus, de jó képek!!!! Ezeket te csináltad? Nagyon jó volt, hogy ott hátul volt egy kislámpa. És tényleg nagyon jól átt Petrának a kék. (Mondjuk mi az ami nem áll jól???) :lol:

Gabi,
a tieitek is nagyon jók! :lol: Hogy nézi Livicsek ahol úgy csinálsz mintha aludnál, mintha azt mondaná:
"Anya, tuti hogy itt akarsz aludni??? Ez az én ágyam ám, azt tudod???!!!" :lol:

Ilba,
még mindig nagyon király az avatar! :lol: Akkor most hány pontod van összesen? Mennyi kellene még a holdjáróhoz?

Mancs,
én ma sütőzacsiztam egy kis zöldséget (répa, borsó, cukkini, patisszon, újhagyma) csirkemellhusival friss gyömbérrel, főztem hozzá rizst, és ezt ette ma Marci, de holnapra is maradt egy kicsi még.
Ajánlom amúgy figyelmetekbe a csirkéhez, és a halhoz a gyömbért, és a húslevesnek sem utolsó az íze, ha kap belőle... :wink: (a friss gyömbért reszelve nagyon keveset kell csak használni, mert erős fűszer, de nagyon finom!)

és egy ráadás:

Ne fényképezzé má vazze, mee odamegyek!
Kép

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek,
én használom(tam) a friss gyömbért, még amikor főztem. De inkább egzotikus kajákba, húslevesbe még nem is hallottam. De bizti finom.
Vmelyik este anyós játszott Petikével, énmeg a rámszakadt fél óra alatt gyorsan csináltam egy semmi tudást nem igénylő kaját: Uncle Ben's szószos csirkét. Az új, maláj aszalt szilvásat. Finom. Sokkal édesebbre számítottam, de nem az. Icipicit csíp, vagy inkább pikáns... És jó gyömbéres :wink:

Kép
mancs
 
 


Ja, Timinek még...
Nem szokott felébredni, egyrészt mert megvárom mindig hogy a REM fázisból átmenjen a mélyalvásba, másrészt egy-két lábújj után mindig várnom kell egy-két percet, mert azért csikizi őt is. :D
A keze az már secpercalatt megy. a lába azért tovább tart...nem is vágom nagyon gyakran... :oops:

Mostanában Marci mindig így alszik. Ez normális szerintetek? Nem fekszik hasra, hanem mindig így térdenállva, vagy hogy mondjam... (mostanában vagy az oldalán vagy így alszik. Nagyon keveset alszik a hátán...)

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Mancs,
és nagyon aszaltszilvás?

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


na asszem megyek, mert elálmosodtam állatmódon, nem tudom miért... :shock: ragadnak a szemeim lefele...jó éjt nektek, legyen csendes nyugodt éjszakátok!

(nekünk - nem akarom elkiabálni de egész jó volt az elmúlt hét a nátha ellenére is, mert Marci 11h után egy 3 órai szopi után reggel 6h-ig alszik mostanság...)

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek, arra vagy kíváncsi, hoyg mennyire van tele aszalt szilvával? Nem nagyon, csak a jó ízlés határán belül :wink:

Kép
mancs
 
 


Úgy látszik, ma én oltom le a lámpát a Bneten...

Szép álmokat mindenkinek! 8)

Kép
mancs
 
 


nem igaz, mert én oltom majd :lol:

7vége nagyon gáz volt.
pénteken voltunk unokatesóméknál. Este 10-kor indultunk haza :roll: :shock:
szombat a Dédi lakásából elhoztunk még pár cuccot, du-án szülinapi bulin voltunk. (képek csak holnap :lol: )
Vasárnap anyóséknál.
Egy perc nyugodalmam sincs.
Zsófi tök édi, utánozza az unokatesóit. Ő is mindig ott van ahol ők és azt kell csinálnia neki, amit a fiúk :lol:
Nagyon szeretik egymást :D

Ma bent voltunk a régi munkahelyemen, mert közelebb van mint az Új :lol:
Szóval a jogsimhoz kellett eü vizsgálat.
Zsófit felvittem a fülészetre, mert csúnyán köhög és folyik az orra.
Neki is kell Sterimar, Nasivin és Mucopront (köptető).
Ab csak akkor ha lázas lenne.
Délután elmentem vásárolni. Voltam DM-ben, C&A és a tescoban.
Zsófi télapóra kap olyan tologatós babakocsit. 1230 Ft.

Képek nagyon jók :lol:

Gabi
bibííí, én meg a járókában voltam benne :lol:
csak nincs róla kép
Ott a papuchcs :lol:
Mi minden reggel így kelünk :lol: :lol: :lol: :lol:

Szegény Zsófinak most 4 foga jön egyszerre.

na remélem holnap egy kicsit majd jöhetek, remélem a főnök manó majd megengedi :lol: :lol: :lol:

jó éjszakát!!!
Jobbulást a betegeknek
Boldog hófordulót!

Kép

Kép
sajtine
 
 


inkább oltom én a lámpát.
pffffffff. elfújtam.

Kép Kép
coolasa
 
 


Hali!

Gyorsjelentés:

Szerdán nem megyünk játszóházazni Bubekkel mert Görgőci nagyon beteg lett. Igaz láza nincs, de ugat mint egy kutya. Ma du-s lesz a drnéni le is viszem hozzá.
Csak 2x ébredt éjjel, én mégis fenn voltam mert folyamatosan köhögött :cry: Most akkor mi van az anyatej védő funkciójával? Már harmadjára beteg a poronty :evil:

Szóval akkor télen, mondjuk januárban lehet szó egy közös hétvégéről? Lehetne egy nagy össznépi szánkópartit tartani, mit szóltok? Kell egy szép táj, egy ócsó szállás, meg jókedv egy csomó :D

Vendég
 


Háj!

Beni szinte végig velem aludt. :shock: A vízszintjelző nála is működött. :evil: Pedig nem nagyon kéne rászoktatni. A fotelágy amúgy se 2 személyes.

Mancs,
A. is szeret honfoglalózni.
Jó, hogy írod, az Uncle Ben’s-t mi is nagyon szeretjük, akkor majd kipróbálom ezt az újat is.
Mi most a mandulapaníros halra vagyunk rákattanva. Isteni jó és ugye csak a sütőbe kell berakni.

Bubek,
Most így hirtelen nem tudom, meg kell várni míg megjönnek ezek, meg azt se tudom melyik ér 2 és melyik 3 pontot. Ki tud segíteni? Sajtika?
Beni is sokat alszik így.

Tücsi,
Ugyan ezt írtam tegnap. :D
Görgőnek is jobbulást!

Meg Zsófinak is, meg mindenkinek, aki beteg!!!!!

Gyömbér: A tesóm icikepicikét teába szokott tenni, nagyon finom.

Beni puszilgatja és ölelgeti az FP tanító kutyust. Olyan édes!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jó reggelt!

Torkom fáj mint a rossebb, kezdődik újra... :evil:

Mancsi,
én egy kis vízzel turmixolom le a mellehusit, vagy a züldséggel, gyümölccsel együtt, Livi öklendezik a száraz hústól. Meg felragad a szájpadlására.
Mi szeressük alma-szőlő-rizses hippet.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok,

Zsófi megint parádézott este.
Éjfélkor aludt el :roll:
Addig itt fárasztott minket.

Persze mostmég alszik.
Nemtudom ,hogy kéne visszaszoktatni a normál időre.

Ilba,
2 pontos kódok:
4015400115410 4015400115489

3 pontos kódok:
4015400109167 4015400109198
4015400140030 4015400140702

Kép

Kép
sajtine
 
 


Gabi,
jobbulást!

Képzeljétek valamelyik nap szívtam a Zsófi orrát.
Nekem úgy van a szívóm, hogy a rendes orrszívó-porszivót összekötöttem az újszülöttel. (remélem értitek) :lol:
És az újszülöttnek van a végén egy kis cső.
Na ez maradt bent Zsófi orrában. Még jó, hogy észrevettem azonnal.
Csak láttam, hogy nincs rajta. Nézem hol lehet, hát bent volt szegénynek.
Gyorsan kiszedtem csipesszel.

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sziasztok!
A fotók szuperek! A Petra-Vuka sorozat is meg a Livicsek-Gabus is! Marci pillantásához meg nem kell kommentár :D
Gabus, ti ilyen pehelysúlyúak vagytok vagy meg van erősítve a kiságy? Én már attól is félek, hogy szonja alatt leaszakad nem hogy alattam :shock:
Mancsusz, ha van kedved mazsolázni érdemes a Babaszoba-babakonyháján is, mert nekem ott is vannak tetsző receptek. Hátha neked is szimpi lesz valamelyik. Ha a mellet meg a combot kevered akkor nem olyan száraz. Nekem vannak száraz mellgombócok lefagyasztva, de főzibe ejtve már nem szárazak :wink:

Páromnak elmondta, hogy betegeskedés van a topkon,....meg itt a szomszéd barátoknál is. Erre felszólított, hogy mivel viszem Szonját a 9 hós kontrollra a dokesz okvetlenül nézze meg a torkát meg a fülét :!: Szóval, van a családban aki jobban odafigyel :?

Ja, após csak nem érti miért nem ehet Szonja süteményt :shock: Meg miért répát adok neki rántotthús helyett :shock: Amikor meg kenyérhéjat majszolt az asztalnál, hogy ő is velünk lehessen akkor meg ott sajnálkozott felette mindenki, hogy neki milyen szar, hogy az anyja csak kenyeret engedélyez neki :evil: Aztán após feltette a megtarített asztal közepére. És meg se hallotta amikor mondtam, hogy ezt nem szabad! A végén anyós vette le, Szonja meg természetesen elkezdett nyúkálni a kések, villák után. Após meg jót mosolygott. Legszivesebben pofon vágtam volna :x Hát, lehet ezek jó poénok, de én nem tudom viccesen felfogni.

Ja, továbbra is szopi nélkül alszik el. És ma csak 5 után ébredt egy rövid szopira :)

Ilba, mi az a piros hal?

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Beni napok óta szarul eszi a tízórait (no nem mintha a többit élvezettel enné :D ), gondoltam, hogy Frutapura helyett kap akkor az én reggelimből. Benyomott majdnem egy fél vajas kiflit. :shock:

Gabi,
Jobbulgass!!!

Sajti,
Te is Istennő lettél! :lol:
Orrszívó: :shock: :shock: :shock:

Natasa,
Após kemény dió. Néha nálunk is vannak „okosak”, akik megmondják, hogy Beni miért nem eszik jól és mit kéne neki adnom. :evil:
Piros halat nem ismerek :lol: , de a PANÍROS … hm isteni! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Köszönöm mindenkinek, igyekszem gyógyulni! :)

Natasa,
ismerős a szitu, nálunk olyan volt, amikor ott laktunk a felújításkor, hogy Livi fél hétkor ébredt, én meg úgy gondoltam, nem kap azon nyomban reggelit, ne fél 11-kor kelljen már ebédelnie. Otthon többször csináltuk már, semmi baja nem volt, nem balhézott a kajáért, hogy csak 1 óra múlva kap, azaz fél nyolckor. (Persze kicsi gyereknél ilyet azért nem csinál az ember, de akkor már 1 éves volt majdnem.) Viszont én meggondolatlanul elkezdtem sajtos ropit nasizni, amit Livi nagyon szeret, meglátta, persze nyüszögött, hogy Ő is kér. Ebből az következett, hogy nem elég, hogy szegény gyerek nem kap reggelit, még eszek is előtte. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


'Reggelt.

hát, Hokedli este óta mégsem beteg. Mire hazaértem hollandról, már nem hallatta azt az ellenállhatatlan kis szörcsögését, és éjszaka 9 órát aludt. Ez persze kevesebb, mint a szokott 10, ebből is látszik, hogy azért nincs teljesen jól és ........ auuuu, a repülő alma-szőlő-rizses hipp elől még elhajoltam, de a paníros hal már a fejemen landolt....
Gabus, nekem is fáj a torkom. Majd jól körülnézek Nokica szájában, hogy nincs-e új fog a láthatáron, mert ugye Livicseknél az a trend, hogy az állkapocsváltozásokat nátha kíséri. Ugye nálatok is ez úgy van (próbálok rájönni, mitpl szipogott Noki 1 napig), hogy nincs láz, csak csöpögő orr? És mennyi ideig? Mert ma reggel még 1-2t köhögött N., de lényegesen kevesebbet, mint előtte. Szóval azt próbálom kipuhatolni, hogy visszatérhet-e neki ez az orrmizéria, és ha igen, akkor hogy ne térjen vissza mégse. Te teszel vmit ellene? Én ezzel még nem vittem orvoshoz, úgy gondoltam, hogy amíg nem feltűnően rossza a helyzet, tehát nem látom, hogy fájdalmai vannak pl fülében, vagy rossz a közérzete (de egyelőre roppant vidám) addig saját hatáskörbe vonom a kúrálását, még lázas állapot sem tudna erről lebeszélni, mert van itthon csillapító, úgyhogy osszabbat tennék, ha elvinném a rendelőbe a sok bubópestises kispajtás közé, kihívni dokit meg túlzásnak tartanám még.
Apropó, hogy van az, hogy a házhoz kijárós orvosok nem terjesztik a gyerekbetegségeket, és lépteiket nem kiséri totális pusztítás?

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool, szerintem a pusztán 9 órás alvás már ad okot némi agodalomra. Én orvost hívnék izibe!

Gabus "örömmel" hallom, hogy "érdekes" emberek mindenhol vannak. Vagy csak humorérzéküket vesztett anyák :roll:

Nálunk külön időpontban és helyen van a tanácsadás meg a beteg gyerekek vizsgálata. Így ez a két csoport nem tud keveredni. Én azt hittem, hogy ez mindenhol így műxik :shock:

Ilba, komolyan pirosnak olvastam, másodszorra is :oops: Akkor a paníros az milyen? Te panírozod vagy úgy veszed?
Lehet ma pizzát rendelek ebédre, mert nem főztem csak Szonjának és nincs is kedvem főzni /lehet hozzám is orvos kellene/ meg aztán a csajszi ébren van és elég huncutul állnak a szemei ahoz, hogy magában legyen :?

Ma sincs az a kimondott sunshine :roll:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa, én apósom a múltkor lekvárral akartam megetetni, hogy milyen jó reggelire a vajaslekváros kenyér..... ja, nekem finom. :wink:
Bence is egyedül alszik el, immáron több, mint egy hete. :) A szertartás jellege az lett, hogy együtt kapcsoljuk le a kislámpát. :) Aztán alvás. :) Ma 3/4 8-ig, fél 9-től. Reménykeltő... :)

Gabi, jobbulást. Cool, neked is.

Ilba, és hogy eszi meg a vajas kiflit Beni? Mert hogy sok foggal még nem rendelkezik. Nem félsz, hogy megfullad?

Na, én meg feltöltöttem az attrakciót, nézzétek csak:

http://www.send2u.hu/get/?f=STaeDXIUPPqsyt2a2IzA
Vendég
 


Eszti nagyon ügyes Bence!
Natasa meg egyszerűen dzsíniösz, mert végre meg tudtam nyitni a fájlt 8)
Igaz, közben Szonja lepakolta a cipőket meg kipakolta a hagymákat a kosarukból, de azért vigyázok a gyerekre :lol:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Ilba,
le akartam írni neked a kódokat és a pontokat, erre Sajtiné megelőzött :cry: Mandulapaníros halat hol veszed? Vagy Te csinálod?

Eszti,
nagyon édes a lépegető Benyófi! Aszondod karácsonyra lesz szaladás? Sztem még hamarabb! :wink:

Úgy látszik, ez a családi hagyomány mindenhol, hoyg a gyereket etetnék mindennel, anyukát meg fikázzák, hogy éhezteti :evil: Én is mindig megkapom. Legtöbbször anyóstól, de ez valszeg azért van, mert velük vagyunk a legtöbbet. De a szüleimnél is működik a dolog. Anyukám tisztában van dolgokkal, hogy fokozatosan kell bevezetni kajákat és nem lehet bizonyos dolgokat adni nekik. De a mamim már kevésbé. Amikor legutóbb náluk voltunk, majd megette a fene, hogy ő nem etetheti Petikét, nem adhat neki semmit. Addig addig ügyeskedett, míg ebéd közben oda nem adta gyerkőcnek a krumplipürés fakanalat. Krumplipüré, ami tejes, tejfölös, vajas meg sós. Jól leordítottam a fejét :evil: De adnának már neki mindent, rántott csirkecombot ("milyen aranyos lenne, ha fogná és úgy enné"), sütit meg ki tudja még mit. Résen kell lennem. Mert én vagyok a gonosz anya, aki sajnálja a gyerekétől a finom ízeket :shock: :?

Petikét most szedtem ki az asztal alól. Lecsapott a konnektorra :shock: Mostmeg a habtapit szedi darabjaira :roll:

Kép
mancs
 
 


Hali,

Tücsi,
háááát, sajnálom hogy Gergőcske íly beteg lett! :cry:
Remélem, hamar meggyógyul!!!!

Sasha,
mi van veletek? Hogy van Geri?

Mancs,
köszi, igen, erre gondoltam. Mert én annyira nem vagyok oda az aszaltszilváért, de pl. amit Dia csiált baconbe tekerve, na az...az aztán nagyon-nagyon fincsi volt!!!!

Képzeljétek aszonta apósom, hogy az aszalt gyümölcsökben sok a vas. nem tudom niért van bennük több, mint a rendes gyümiben, de ezt mondta, hogy a TV-ben látta, vagy hol. Na mindegy, csak gondoltam megosztom veletek.


Jedi,
nektek meg...
na makjd később, mert mennem kell. felébrdt...

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek, tegnap reggel mondta a Stahl. :wink:
Vendég
 


Kismamáknak is ajánlják az aszalt gyümiket, pont ezért. Még a várandósságom alatt olvastam asszem a Kismamában.

Bubek,
én se vagyok oda az aszalt szilváért, de ez tényleg finom :wink:

Kép
mancs
 
 


Aszaltszilvát, aszaltszilvával :P Nyami. Imádom, de most nincs itthon, már megnéztem :oops:

Eszti, mikor is mentek Bencének cipőt nézni? :lol:

No, megyek "olvasni" mert Szonja már lepakolta a könyveit :)

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa :wink:, itthonra úgysem kell, aztán meg mire kint akar majd járni, na, azt még megvárom. Akkor meg valószínű bélelt bakancsa lesz. :) De előre nem akarom megvenni, mittomén, mekkora lesz a lába, mire majd kint is akar járni. :wink: (bár amilyen iramban nő, nem lesz ennél sokkal nagyobb :roll: )
Vendég
 


Eszti, mesésen harmonikus ez a felvétel, mint egy reklám. Persze olyan reklám, ahol nem pelenkát akarnak promótálni, még csak nem is antibakteriális tisztítószert, hanem életbiztosítást, vagy befektetési alapot... azok kevésbé szoktak direktek és vérlázítóan ingerlőek lenni ugyanis :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool,
hát igen... napokig is eltart egy ilyen fogjövős orrfolyás. Nem csinálok ellene semmit, mert sztem nem lehet, csak a tüneteket kezelem. :wink: Orrcsepp, orrszívás.
Most ez a horkolás van, nagyon idegesít. Nem azért, mert hallgatni kell, hanem rossz hallgatni, annyira horkol. A legidegesítőbb pedig, hogy hallom a szörcsögést, mégsem szív semmit a szívó. :evil:

Natasa,
sztem bizti mindenhol külön van a tanácsadás meg a betegrendelés. Nem tudom elképzelni az ellenkezőjét. :roll:

Na, megnézem moonwalkert. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Eszti,
sztem a gyerekek úgy eszik meg a vajas kiflit, hogy megvárják, míg elázik, aztán lenyelik. Enyim így csinájja, sztem a többiek is. :wink: Ja, meg pici darabonként kell adni.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Eszti, csak merő poén volt, de hogy folytassam,...Mikor is vesztek Benyónak bakancsot? Mert ahogy halad karira simán kaphat! Csak célozgatok itt a rohamos tempóra amit diktál :)

Ja, a kenyérhéjat is rágástanulásnak adják. És másnapos kenyeret kell adni, ami annyira már nem morzsál. Legalább olyan hatékony mint a FP formaegyeztető :lol: Szonja egyébként nagyon szépen tud már rágni, minden nagyobb darabot előreküld a fogaihoz.

Horkolás :!: Lehet nálunk apának kellene megszívni egy kicsit az orrát, mert nem szokot horkolni, de két napja :twisted: egyfolytában bökdösnöm kell :?

Kép Kép
natasa1975
 
 


Eszti,
nagyon aranyos a kis Flatley! Az ő édes lábacskáival csak ilyen édesen lehet lépegetni ugyebár. :D
Még mindig nem térek magamhoz, hogy 9 hónapos... :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Előző hsz-at ajánlom a nagyszülőknek és mindnekinek aki azt hiszi penészes kenyéren meg vizen hízik a husikám :!:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Gabus, Natasa, nálunk is külön van az egészséges és beteg rendelés, persze, úgy értettem a bubópestises gyermekek jelenlétét, hogy számomra azért nem teljesen fix, hogy csak mert 12-ig beteg gyerekeknek rendel a dokinő, 12-től meg egészségeseknek, a sok levegőben magát jól érző baci lesz olyan előzékeny, és távozik a rendelkezésre álló 1 percben, míg kicserélődik a gárda, hogy "siessünk, most jönnek az egészséges bébik, csak meg ne fertőzzük őket". Ezt elvárni kb ugyanolyan létjogosult, mint mikor kezdetben a máv úgy vélte, hogy intercity járatain a nemdohányzó kocsirészt a cigifüstben úszótól egy-egy 30 centi széles plexilap segítségével fogja hermetikusan elkülöníteni, és a füstmolekulák majd vigyázban állnak a számukra kijelölt helyen egész úton, hiszen ezt írták elő nekik a vezérigazgatói utasításban :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Na hali!

Az idő borókás, de jó a levegő. Mi jót sétáltunk. :wink:
Mancsinak írom, hogy végül amit írtam beniebédre az egyik se lesz, megpróbálkozom a kifli után komoly felnőttként :lol: kezelni gyermekem és úgy döntöttem, hogy kap halat és párolt zöldséget, picit pépesítve/turmixolva.
Kivi leszek. :roll:

Visszaolvasok.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Vasárnap voltunk az Europarkban. A Babaházban jónéhány Siesta cipő, bakancs (nagyon kafa vízálló, bélelt) 4990-ért van. Mérethiányosak, azért. Nézegettem, van amelyikből 19, 20-as van, van amelyikből picit nagyobb. Ha vkit érdekel. Én ki is néztem, hogy melyiket venném meg Petikének, ha kéne. De nem kell. :lol:

Időjárás kegyes hozzánk, mert bár séta nem lett (ilyen időben én el nem indulok sehova, pláne gyalog) de nem esik, és Petike most is kint szunyókál a teraszon. Ügyet sem vet a kutyák üvöltésére. Ugyanis kedd van, kukásautó nap és ilyenkor már kora reggeltől ordít minden kutya közel s távol :shock: :lol:

Kép
mancs
 
 


Olvastátok a wiwen a wolga által küldött üzenetet? Amikor olvastam az indexen az új eü törvénytervezetről, bennem azonnal az merült fel, hogy milyen szerencse, hogy Noki már kinn van, és nem 2007 jan 1-től kezdődve valamikor látja meg csak a napvilágot. Ha tényleg úgy valósul meg ez a törvény, hogy szülés a lakhely szerint illetékes kórházban, akkor az meglehetősen kiszolgáltatott helyzetet eredményez, pedig nekem úgy tűnik, hogy a versenyhelyzet kialakulása általában nem tesz rosszat a szolgáltatás minőségének. Ha meg nem lép életbe, vagy nem ilyen formában, akkor meg feleslegesnek látom heccelni és idegesíteni a leendő anyukákat, akiknek ugye otthon, felpolcolt lábbal kellene relaxálniuk, hogy magzatuknak a legoptimálisabb körülményeket biztosítsák. Persze az is gyorsan bevillant, hogy ugye bármely rendelkezés megkerülhető, tehát ha én újra szülni szeretnék és újra az Istvánban, akkor eléggé valószínű, hogy 0.00001 másodperc alatt találnék valakit, akár pénzért, akinek a nagyvárad téri, vagy egyáltalán a kerületi lakásába 2 hétre hirtelen bejelentkeznék, de azt hiszem, ezt a módszert nem csak én alkalmaznám, így viszont a rendelkezés célja nem valósul meg, csupán az okmányirodás nénik nem értik majd, babadömpinges időszakban mért hever a szokottnál többszörös számú ideiglenes lakhely-módosítási kérelem az asztalukon...
De nem ismerem a törvény idevágó részét, és hogy hogy akarják ezt a gyakorlatba átültetni, így lehet, hogy mindez csupán felesleges fikció..

Kép Kép
coolasa
 
 


Arik vagytok, hogy kinézitek belőlem a mandulás paníros halat, de nem, ezt készen veszem.
Ilyen:
Kép
1 doboz 2 személynek elég. Nagyon finom szaftos.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Cool, nálunk az egészséges és a betegrendeléshez külön bejáraton kell menni, és még csak véletlenül sem találkoznak a betegek az egészségesekkel. Sőt: külön doki is várja őket, hogy még rajtuk keresztül sem adják tovább. Amelyik baci meg átmegy a válaszfalon.....az k@pja be!!! :lol:

Benyófi még mindig alszik, ez egy ilyen alvós nap lesz, úgy látom, lassan 2 órája.

Ilba, nagyon megtáltosodtatok kaja ügyben! Hajrá halacska!

Valaki csinált már paradicsomot a gyerkőnek? Most az egyszer nem tudom, hogy vágjak bele. Ti hogy csinálnátok? (szerintem azért sem kezdek neki, mert én, ami paradicsomos kaja, azt kizárólag édesen szeretem, és nem tudom elképzelni, hogy nem cukrozva bárki is megeszi..... :roll: )

Cool, egyébként láttam ma egy ajánlásban, hogy a tepertő kifejezetten nagyon egészségtelen... :lol:
Vendég
 


Peszti, és milyen idős kortól lehet tepertőt adni az ajánlás szerint? Én ugyanis kb 1612 hetes vagyok..

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool,
el kell, hogy keserítselek, nálunk sem egy helyen van a két rendelés. Bibííííí! :lol:
Annál szülsz január 1-től is, akinél akarsz, csak előtte tedd pénzzé minden ingóságodat... Nem tiltják, hogy máshoz menj, de fizetni kell érte.

Eszti,
én egy kivétellel csak üveges paradicsomos kaját adtam Livinek, az az egy kivétel a töltött paprika volt, amit nagyon kevés cukorral csináltam és miután kivettem belőle Livi részét, beleszórtam az egész Hatvani Cukorgyárat. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Cool,
Vvolga az én gondolataimat írta le abban a levélben. Pont ezen gondolkodtam én is amikor szóba került ez a kórházdolog. És Neked is teljesen igazat adok :wink: Akkor lesz csak igazán nagy lakcímváltozás-dömping!

Végre megtaláltam a Bababónusz kuponfüzetem, meg az 50%-os kupont is. Délután Mbá meg Petike mennek a Dédiékhez, engem meg kiraknak a Family Centerben. Kifosztom a dm-et :lol: :lol: :lol:

Kispestiek!!!
Beszéltem a zenebölcsis nővel. Már 2 csoport megy, de olyan nagy az érdeklődés, hogy indít egy harmadikat is. Úgy néz ki, hétfőnként lesz, 9-től. Alkalmanként 400 Ft, a 4 alkalmas bérlet 1300 Ft. Ha vkit érdekel, megvan nekem a nő száma. De izibe, mert telik a harmadik csoport is :wink:

Nálunk is külön bejárat van a betegeknek és a nem betegeknek és egy üvegfal választja el a 2 várót egymástól. Meg egy fából készült, emeletes játékvár. Itt mindig nagy késztetést érzek, hogy felmásszak rá, de nem lehet, csak gyerekeknek és csak cipő nélkül :cry:

Kép
mancs
 
 


Cool, el kell, hogy keserítselek, egyáltalán nem ajánlják a tepertőt.....tudom, rossz hír....

Gabi :lol:
Vendég
 


Mancsusz,
a kilenc óra nekünk korai. Általában akkor kelünk.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?