Új privát üzeneted érkezett!

Görgőcskének boldog hófordulót kívánunk!

Kép
mancs
 
 


Sziasztok mamik! :)

Csak egy kicsit tudtam visszaolsni mert összesem a fáradtságtól...


Sasha
Jubbulást a gyerkőknek! :(

Ilba
boldog születésnapot a lurkónak!
Hihetetlen, hogy már egy éves!


nemtom mit akartam még:::






elkezdtük lakásunk szétverését... :( Áron jól viseli, hogy szinte egész nap a nagyszüleivel van... de azért ahogy hallom most már hiányol...

...nagyon élvezem! :) remélem anyumék tudnak majd még Áronra vigyázni, hogy haladhassunk...


töltök fel képeket és megyek aludni mert bár nappal nagyon jól elvolt éjjel nemsokat aludtunk...

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

puszi

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamac,
hát nem semmi munka, amibe kezdtetek :wink: De tök jó lesz majd visszanézni a képeket, ha kész lesz :wink: Szopit hogy sikerül megoldani? Nagyszülők mindig viszik, ha idő van?
Azt a gyönyörűséges vas térelválasztót hogyhogy leszedtétek? :twisted: :wink: Pedig tökéletesen illyene a Ti finom stílusotokhoz ez a műremek :shock: :lol: :wink:

Kép
mancs
 
 

 
 

A csodás kék csempéről már nem is beszélve... :shock: :lol:
Nem értelek Benneteket... :lol: :wink: :lol: :wink:

Kép
mancs
 
 


Hol vagytooooook???? :cry:

Kép
mancs
 
 


Néddamán Mancsot, hogy kritizálja azt a jó kis szocreál dizájnt! :twisted: :lol:

Gratulálunk Petikének az ácsingózáshoz! :D

Marcinak és Gergőnek boldogot! Jujj, de izgi, mingyá 1 évesek ők is! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Még 18 perc és jövök ...

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


elaltattam... na csak visszajöttem ahelyett, hogy aludnék...

A vas térelválasztó kérlek szépen egy mini bárszekrényt rejtett magában belső világítással (sajnos nem fotóztuk le... ekkora baklövést) és az egész márványból volt építve... valószínűleg egy alkoholosta sírköves volt a megálmodója...

... a kék csempe meg pár évvel ezelőtti "felújítás" eredménye... lekenték olajfestékkel... :) sajnos a nyílászárókat is, így lesz még vele munka...

Szopit úgy oldjuk meg, hogy kb kétszer három-négy órát dolgozunk és anyumék közel laknak... nagyon jól viselte a kis ember... meglepően jól... szerintem kifejezetten jót tesz neki... talán segít a nélkülem való elalvásban is...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Gabus,
én szeretem a szocreált, csak nem az én lakásomban :wink: De komolyan: nagyon csípem, kis nosztalgia.

Kép
mancs
 
 


Ilba,
melyik filmet nézed?

Kép
mancs
 
 


...jaj de... az egyik képen látszik az ajtaja... belül rövid italos cimkékkel volt kitapétázva... ráért az öreg....

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


ja és gratula a felálláshoz... mi kb annyival előztünk meg mint amennyivel a születésben...

viszont nekünk nincs még fogunk! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamac,
ez nagyon gááááz :D
Lefestett csempe??? :roll: Na ez az ember tudhatott vmit :roll: :shock:

Kép
mancs
 
 


Tücsi,
csatlakozunk hozzátok, hosszú idő után mi is visszaköltöztettük a konyhába a kajás asztalt ma délelőtt. Mikor Livi megtanult mászni és kiközlekedett a konyába is, bevittük onnan az asztalt a szobába, hogy legyen helye, mert mikor mosogattam vagy ilyesmi, ott volt velem. Mikor már járt is, de még bizonytalanul, még jobb volt, hogy üres a konyha, nem esik neki az asztalnak. De már ez a veszély nem fenyeget, hacsak nem jön részegen haza a diszkóból. :lol: Így ma délben újra úgy ettünk, mint minden normális ember, a konyhaasztalnál.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mamac,
köszi! POnt erre gondoltam én is, hogy Áron 5 nappal idősebb és kábé 5 nap eltéréssel csinálnak mindent :D

Kép
mancs
 
 


Mancs,
én is szeretem a szocreált :wink: , kivéve az egészségügyi intézményeknél. :lol: Na meg persze a saját lakásban. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Egoista:

Ő a kedvenc unokatesóm
Kép

Meg ő
Kép

De a legjobban őt szeretem :lol:
Kép

Na meg a Mamát
Kép

Ízi rájder, ecsém!
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus
Livicsek annyira kis aranyos ! :) :) :) :)

Mancs
...kivéve a fogak! :)


...na megyek aludni mert szét estem...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Nem film, LICITÁLTAM!!!!
Eredmény félsiker: a 12 Pampers pontból 6 az enyém. :)
Mindjárt lenyugszom :lol: és visszaolvasok.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mamac,
köszönöm! :oops:

Most nem kezdem el Áront méltatni, az olyan...
... direkt lenne, majd egy pár hsz-szel lejjebb :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hahó,

Mamac, ez télleg durva, amit csináltok. Le a kalappal, így gyerek mellett....Tudom, mert apukámmal én is felújítottam egy kérót. Hétvégenként, meg esténként munka után fél év alatt sikerült. Úgy hogy minden négyzetcentiméter fel lett újítva a lakásban. De mindent ketten csináltunk. (4 réteg tapétát, és 4 réteg linóleumot szedtünk fel a lakásban!!! :evil: a végén már aszthittem hogy elmúlt a két kezem.... :evil: - és 3x festettem le a nyílászárókat is. ) Szóval hajrá! A végén annyira de annyira jó érzés lesz, hogy NAGYON!!!! :wink: :D

Ilba,
18 perc....be van osztva???? :lol:

Mancs,
gratula a felálláshoz. Na akkor Petike se fogja soká húzni a járást, az biztos...egy hónap múlva már lépkedni fog kapaszkodva...majd csak figyeld... :wink:
(nekem is csordult akönnyem mikor Marcit először járni láttam....biztos azért mert hozzám jött oda. :) )
Ja és Mancsbának is gratula...cska mindééég elfelejtem.
Tök szép hely ez a Lázbérc. Milyen régen kirándultam!!! Pedig szeretek nagyon.

Tücsi,
láttam az iwiwen azt a 3-as képet, az tök jó!!!!
Hogy vagytok? Javul Gergő?

Minden kis taknyosnak :wink: :lol: jobbulást, és gyógyuljon mindenki hamar! (Marci is)

Zoli,
Én tanúja voltam Livi kalandvágyának! Láttam miként próbálja a kishintára feltenni a babakocsiját a játszóházban. :lol: Nagyon édes volt! Meg egyáltalán nagyon édes! Persze Gabianyu annyira nem repesett ezért az ötletért, és hiába próbálkozott egyetlen lányának meggyőzésével, hogy a babakocsi nem a hintára való...Végső eleseredésében inkább segített feltenni. :lol: nem tagadhatja, mert én láttam mindent! És röhögtem is nagyon az egészen...hiába no, Livi tudja mivel derítse jókedvre az embert... :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Halihó!

Ma igencsak eseménydús napunk volt: elbúcsúztattuk ma nagypapit, sajnos du. visszarepült No-ba és majd csak 1 hónap múlva jön. :cry: Este kimentünk még Pátyra a szüleimhez, Anyukámat és a hugomat felköszöntöttük névnapjuk alkalmából.
Petra egész jól bírta a mai napot, produkálta magát ezerrel, pedig nem volt túl jól, folyik az orra rendesen és du. szerintem még hőemelkedése is lehetett, mert elég meleg volt. Elegem van a betegségekből.

Ilba gratulálok a licitáláshoz, kettőben is részt vettél, hogy csak a fele lett a tied? A teszveszen már én is licitáltam, onnan szereztem be Petra rezgős pihenőszékét (és már adtam is el). Tényleg mennyiért vetted a kódokat?

Na megyek, mert pihennem kellene, szerintem nem lesz túl jó éjszakánk, szegénykém sokat ébredezik, mert nem kap levegőt. Holnap viszont korán kell kelnünk, mert 10-re megyünk a Heim Pálba a szemészetre.

Mindenkinek jó éjt és a betegeknek jobbulást!!!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Petra elveszi nagyitól az ajándékát :lol:
Kép
(tőlünk színházjegyet kapott)

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Mamacka,

nektek is gratula az álláshoz! :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Vuka,
boldog névnapot a húgodnak, és anyukádnak! (én nem is ismerek Erzsiket... :roll: )

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Ilba,
ne keseredj, mert majdnem minden nap tesznek fel pampers kódokat a teszveszre! Hamar meglesz a holdjáró az tuti! :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


na mi van, csak én vagyok éjjeli bagoly?

Jumam, te is régen jártál erre...

Mamacka, a nagy felújításban a következő talira nincs kedvetek eljönni?

Csak hogy mindenkinek ideje legyen felkészülni erre a napra, és mielőtt elfelejtem:

FIGYELEM, A KÖVETKEZŐ BABASZEKTA NAP: 2006. DEC 5. KEDD. 12 H.

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Mbá,
ugye Te nem licitálsz vonalkódra???
Mert nagyon ismerős az egyik név, akire most rálicitáltam, de ha Te vagy, akkor hagyom. :roll:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Na, a mai hsz-em elmarad álmosság miatt.
Nagyon rákattantam a vonalkódokra :oops: , remélem összejön a játék év végéig.
Akinek van felesleges, léccilécciléccilécci!!! :lol:

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Bubek,
én itt vagyok, de közben olvasgatok. A dátumot beírtam a naptárba :wink:

Kép
mancs
 
 


Bubek most jut eszembe, hogy nekünk nagyon pocsék ez a hónap első keddje, mert mindig akkor megyünk tanácsadásra, ami 2-től 4-ig van. :evil:
Egyébként anyukám Erzsébet, viszont a hugom Réka, csak annyira elfoglalt, hogy eddig nem volt idő felköszönteni. Egy rendezvényszervező cégnél tölti a gyakorlatát, ebből írja majd a diplomamunkáját is, és szépen kihasználják, belevonják minden rendezvénybe. Szegény jó sokszor dolgozik éjfélig és akkor jön hozzánk aludni.
Na most már tényleg megyek lefeküdni, mert Petra nemsokára már ébredni fog.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ja a keddi tanácsadás 12-től 2-ig van, rosszul írtam.
A csütörtökire mi nem érünk oda, mert az 8-tól 10-ig van, mi meg ugye 10-ig alszunk.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Petike is már 2x ébredt 8 óta :evil: Még iwiw-ezni se hagyják az embert :lol: :evil:

Kép
mancs
 
 


SZép jó estét, egy gyors bekukk.

ilbával együtt izgultam :lol: végig a licitálásának utolsó 5 percét a skype-on keresztül!
Közben meg vizes porszívót keresek. Ki kell cserélni ami van és akkor már ilyet vennék. Az árak: 30 körül pl. Hauser, 80-90 karcher és a többi nevét nem tudom de az a csillagos ég.

Novum, Ilba mondta, h nektek ilyen víízszűrős van. Milyen fajta és mik a tapasztalatok? Lécci tájékoztass! köszi előre is.

Mamac, jó munkát, ugye, így, hogy elkezdtétek, már jobb a kedved?
Nézegessétek a licitálós oldalakat, szerintem fürdőkádtól elkezdve, csempéig mindent találtok, olcsóbban mint máshol. Én a vatera.hu-t és a teszvesz.hu-t tudom de van még a nők lapja café oldalon (www.nlc.hu) és máshol is.

tök jó, hogy Áron és Petike egy hónappal idősebbek Julcsinál, így tudom, hogy kb mire számíthatok 1 hónap múlva. Bár eléggé lustinak tűnik a leányka, de beindulhat hirtelen. Mamac, Mancs mit tudtak a fiúk 1 hónappal ezelőtt??

Julcsi péntek reggelre kicsit náthás lett. Este adtam neki homeobogyót (fél adag Oscillococcinum-ot), reggelre nem lett rosszabb, tegnap és ma 2x fél adagot kapott és éjjel már nem kellett szívni, nap közben is csak 1-2szer. Érdemes kipróbálni, ha elkapod az első 24 órában és ha tényleg csak nátha, akkor nagyon hatásos tud lenni! Felnőttnek is!

valamit még akartam...

nem tudom, ha valakinek ezsébe jut szóljon (Liviapu :lol: )!
jumam
 
 


Ja és persze gratula a az álldogáló fiúcskáknak!!

Mamac írom mégegyszer, hátha most elolvasod: küldj valami ismertető anyagot a munkáidról, hátha tudok (ha nem is rögtön, de a közeljövőben), valami illusztrálnivalót!!!
jumam
 
 


Vuka,
nem baj, mert van egy időpont a következő csütre is. Szóval 2 nap van egy hónapban amikor talizhatunk! De majd összejönnek ezek a dolgok, tuti!

Ilba,
egy tipp, ha többen licitálnak arra amit szeretnél megszerezni:
ha jót akarsz magadnak, akkor nem licitálsz elsőre, hanem figyeled a liciteket - mindegyikről kaphatsz emailt van erre egy ilyen felirat, hogy "megfigyelem" - és az utolsó pillanatokban licitálsz, mert akkor tuti a tiéd a cucc. :wink: Persze csak akkor, ha nem az egekig verik fel az árat közben, de nem szokták azért...

Mancs,
na, kíváncsi leszek...

na jó éjt mentem én is!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Visszajöttem.
Elfelejtettem valami nagyon fontosat!

Marci és Görgőke! Már csak 1 hónap!!! :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Na szia, Zsódajumam, már hiányoltalak... :lol: tudtam, hogy ilyenkor szoktál jönni...

De én már megyek, mert afiúk már rég húzzák a lóbőrt...

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Ilba,
NAGYON NAGYON NAGYON JÓ AZ AVATAR!!!!!! :wink:
(ja és köszi-köszi :D )

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Zsódajumam,
Kormiék is vizes porszívót vettek, de nekünk is az van. A miénk a teleshop-os, és egész jó. mi valami huszonvalamiért vettük tavasszal, mert ismmerőstől volt. De eredeti ára 32 vagy 34. És mondom, egészen jó.
Ha visszakeresed, szerintem a szeptember eleje-közepe táján lévő hsz-ek között is találsz ezekre vonatkozó infókat.

na mostmáraztán télleg jó éjt. nem írok többet....nem egyszerű elszakadni tőletek....(lehet, télleg össze kéne költöznünk valami lakóparkba... :lol: )

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


JÓÓÓ REGGELT BABASZEKTA!!!!!!!!!!

Azt tegnap nem írtam, hogy fürdésnél J rájött, hogy nem csak a lábával lehet csapkodni, hanem a kezével is... úszott is a fürdőszoba rendesen! Békés éjszakán volt, este 8 után 1kor kelt aztán pedig reggel 6kor. azóta viszont fent vaan. De nem baj, legalább én kelthettem a nagyokat, mert mostanában ha rosszul éjszakázunk és Zs látja reggel, hogy nagyon alszunk mikor kelni kell, halkan becsukja a szobaajtót. felkelti, összeszedi a nagyokat és szép csendben elindulnak. Amúgy is ő viszi őket kocsival, de ez, hogy nekem nem kell felkelni, olyankor nagyon jól esik!!
jumam
 
 


Jó reggelt!

Gabus:
a kozmetikában hisztizett úgy értettem. Babaszektán tündér volt. Szerintem direkt, hogy ne higgyetek nekem :lol: :lol:

Vuka:
isten bizony úgy értettem, hogy Petra kapta a virágot, meg a színházjegyet. Még csak nem is csodálkoztam, csak picit, gondoltam valami bábszínház :lol: Aztán később esett le, hogy nem ő vette el a saját ajándékát a mamától, hanem a mamáét :P
Egyébként azon a képen te extrán klasszul nézel ki. Ez a stílus nagyon jól áll neked. Olyan kis egyetemistás :D

Mamac:
nagyon durva amit csináltok. Mi ennyire nem vertük szét a lakást, jobban mondva a fürdőt meghagytuk. Egy kicsit kopott a járólap, de sebaj. Viszont a ti lakásotok csúcs :P Vicces ember lakhatott ott. Az eladó műve egyébként? :lol:

Mancs:
gratula Petikének. asszem ő sem lesz egy nyugibébi... igaz már most sem az :lol: Na csak várj, amíg elkezd pakolni :evil:
Vendég
 


Boldog hófordulókat!
Noki náthás, bevan dugulva az orra, ezért éjszaka megbízhatóbban működött mellettem, mint egy légzésfigyelő, ugyanis minden egyes levegővételét kristálytisztán hallottam :wink: ..(Natasa, nyertünk, 2nk közül mi használtuk először az orrszívót, bibii)
Mamac, klassz a lakás, tágas a fürdőszoba! Mi a baj a kék csempével (vicc volt)
Mancs, hogy micsinált Petike? Noki még nem is ül, izéé.
Bubek, szívemből szóltál ezzel a ne-licitáljatok-az-egekbe ötlettel, én is beállítom magamnak a megfigyelendő tételeket.... és nem győzöm csodálkozni, hogy ha még 2-3 hét van az aukcó végéből, akkor egyesek mért éreznek kínzó vágyat az árak felhajtására.. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Na helló!

Az történt, hogy lett még 9 pontom. :)
Sőt 12, mert akitől 6 pontot nyertem ad még 3at. :D
Lehet ezt fokozni??? :lol:
Este még licitáltam reggel lejáróra, de csak úgy, mert elég alacsonyan járt még, aztán nem keltem fel, hogy a végét lássam, így meglepett, hogy nyertem.

Mbá!!! Te voltál aki visszalépett???????

Úgyhogy ma megyek a bankba utalgatni. :)

Majd még jövök!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hellósztok,

először is Marcika és Görgőcske, boldogat! :)

Másodszor, hajrá Petike, gyerünk, ne hagyd anyádat nappal se!! :wink:

Cool, Noki beteg is tud lenni?? Ezt el sem hiszem... :) Jobbulást, remélem hamar túl lesz rajta. :) Orrszívást hogy viselte? (van egy tippem)

Tücsimami, és Timi, szerintem tök jó ötlet, hogy egyszer talizzunk családosan, akár egy hétvégére is. Elmehetnénk valahová, ahol elférünk ennyien. Szuper lenne! :) A fiúk babáznának, mi meg lazáznánk. :)

Nem ér, hogy mindenki fogy, én meg..........köhöm hát szóval nem igazán, sőt....úgyhogy példát vettem és mától megszorító intézkedéseket foganatosítok, nahhh.

Mamacka, ez nagyon kész lesz....szóval kemény meló lesz, de már előre látom, hogy marha gyönyörű lesz!! Mert neked olyan ízlésed van, és kreativitásod, hogy tuti iszonyat hangulatot fogtok csinálni!

Bubeknéni, alig várom a következő talinapot! :)
Vendég
 


Sziasztok,


Nem mentünk játszóházba, mert Marci még egy kicsit náthás, és el is aludt. és én is kaját csináltam, meg ettem, meg leültem most a gép elé...

Gabi, szerdán már tuti megyünk, akkor majd magamhoz ölelem Noddyt.

Tücsi, hogy vagytok?
Neked is, és mindenkinek itt a neten javaslom, hogy ősztől tavasz közepéig minden csemete kapja a napi 5 csepp cebiont. Ártani biztos nem árt, viszont a védekezőrendszert egy kicsit megerősíti. Marci egy nap alatt túl volt az igazán erős náthán, és én leginkább annak tudom be, hogy okt eleje óta kapja minden nap a cebiont. Most egy kicsit többet, 8 cseppet, de ma már csak 5 cseppet kapott.
Ezt nekünk a dokinéni még újszülöttkorában javasolta, mert ma már nagyon kell a c vitamin a gyerekeknek, és a gyümölcsökben zöldségekben nincs elegendő ahhoz, hogy a komolyabb influenza szerű betegségekhez elég legyen. teszem hozzá, sajnos. Na mindegy, a felesleget úgyis kipisili, szóval én azt tapasztaltam Marcinál, hogy ez jó. (Az elmúlt 11 hónap során egyetlen egyszer volt lázas, akkor 38,5 volt, és összesen 4x volt náthás max 2-3 napig, én ezt is annak tudom be, hogy tavasszal is kapta és most ősszel is.)

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Cool,
engem is érdekel, mennyire volt sikeres az első orrszívásotok...

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


húúú, enyém a laptető....ilyen sincs túl gyakran...

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Sziasztok!
Boldog hófordulókat!
Rövid leszek /de velős :D /.
Tegnap hajnali fél négytől nem aludtam. Fene se tudja mitől, de nem jött álom a szememre. S minthogy anyóséknál voltunk nem is nagyon tudtam mit csinálni mint feküdni bénán az ágyban s várni, hogy felkelljen a reggel :?
Jobbulást minden takonykóros gyereknek! Bibííí Cool, szerencsére mi nem vagyunk betegek és Szonjának az orra is rendeltetésszerűen funkcionál.
Viszont ma reggel rákiíbáltam és ő elkezdett sírni. Engem meg most furdal a lelkiismeret, mert annyira nem érdemelte meg, hogy kiabáljak :roll: Én nem könnyeztem meg Szonja felállását, de ma amikor láttam, hogy elkezd sírni :cry: Azt hiszem az én érzékenységem más pályán mozog.
Ez az együtt bulizás nagyon jól hangzik. Csak kicsit félő, hogy lehettlen összehozni. Vagy legyek optimistább?
Mamac, csak ismételni tudom a többieket. Nagyon nagy munkába kezdtetek, de csodálatos érzés lesz a végén hátradőlni és megszemlélni a művetek! Bevallom egy kicsit írígykedem is, mert én folyton attól félek, hogy mait elképzeltem az a valóságban már nem fog tetszeni, de ti olyan tehetségesek vagytok, hogy ez titeket nem fenyeget!
Gabus, Livi ezzel a babakocsitologatással /ide tessék szivecskéket képzelni/! A kis lak, meg nagyon tündéri. A fogadalmatok meg hasonlít az enyémhez csak én a ruhák vásárlásának leállításást is megfogadtam. Igaz még egy overall kell, de más kizárt!
Dunaujvárosi mikulásotthon nagyon kafa!

Már nagyon várom a köv. talit!
Most viszont levelem nem befejezvén is továbbállok, mert Szonja felébredt. Ráadásul az idő is olyan mint a hangulatom
:? Remélem du kisüt a nap!

Majd még igyekszem jönni.

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa, ilyen nekünk is volt már. Amikor erősebben kiáltottam Bencére, tán szokásosan a vezetékeket ráncigálta. És ő is úgy elkezdett sírni. :( Nekem is olyan volt, mintha tőrt döftek volna a szívembe, közben meg muszáj éreznie, hogy az veszélyes. (persze azóta is az a kedvenc foglalatossága, de akkor sem szabad).....

Annyira trágya az idő, hogy Benyófi másfél órája húzza a lóbőrt.

Délután viszont jön haza Peti, nemsokára, és megyünk shoppingolni, juhhhééé, legalább van valami jó is ebben a napban.

Nekem anyukám ma Szolnokon szerezte be Benyófinak az overált, kétrészes, külön kabát, és külön nadrág, pántos. Ilyet szerettem volna, és Szolnokon volt most Rucanor, olcsóbb, mint itt. :) Holnap már itt is lesz. Egyébként nagyon nem találtam Pesten kétrészes overált, csak egyrészeseket.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?