Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ayse!
Megnéztem az IKEA katalógusban a Fagerlandot, tényleg nagyon szép!!
De jóóóó, hogy jön Lili is!!

Manka!
Hihetetlen, Jack milyen stabilan közlekedik. Mi még mindig csak evickélünk bútortól bútorig. :lol: Persze hogy felismerem az "izét". :lol: Képzeld el Bendegúz meg tök szívesen ütögeti a zenélő párnát, ami a játszószőnyegen volt.

Timi!
Az pont jó, én majd megpróbálom Bendegúzt kicsit a szokásosnál korábban elaltatni, és akkor ő is hasonlóan ébred.

Képzeljétek Bendegúz az elmúlt éjszakákat végigaludta este fél9től reggel 7ig, és nem tudom nincs-e ebben annak is szerepe, hogy pár napja megint párologtatunk neki a konvektoron, de nem sima vizet, hanem levendulát csepegtetünk bele. És ugye az köztudomásúan nyugtató hatású. De tényleg olyan nyugodtan alszik mostanában, érdemes kipróbálni szerintem, akinek alvásproblémái vannak. Persze a torka sem szárad ki annyira, mert nem olyan száraz a levegő, így arra sem ébred fel, hogy szomjas. Mindenesetre olyan jókat alszom én is újabban! :D

Most pakolászom, mert délután megyünk Keszthelyre.
Vasárnap este, vagy legkésőbb hétfőn küldök mindenkinek emilben címet, útvonalat.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


sziasztok!

Manka!
Jó lett Jackre az overáll?

Márti!
Szerdán mi is csak alvás után tudunk menni..Beni általában 12 től alszik 2 ig,fél 3 ig....
Jó utat,és jó hétvégét nektek!

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Szaisztok!

Kriszta, jó lett az overall, csak a gombot kell egy kicsit odébb varrni. Olyan benne Jack mint egy kis Michelin emberke :lol: .

Márti, Jack is nagyon szereti püfölni a zenélő párnát. Jó keszthelyezést, pihizz sokat, mert szerdán a feje tetejére fordítjuk a lakást :lol: :lol: .
Jack is jól aludt múlt éjszaka, 6-kor kelt szopizni, és utána még 8-ig visszaaludt.

Timi, Fanni is jól eszik már? Úg yemlékszem Ő nem volt valami nagy evő.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 

 
 

Manka!
Köszi!! :)
Akkor ne is rakjak rendet ugye, minek ha ilyen kis lakásfelforgatók jönnek.. :lol: :lol:

Kérünk képet pufioverálos Jackről!!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Kriszti!
Neked is köszi! :) Biztos jó hétvége lesz a nagyiknál! :D

Várunk Titeket is szerdán!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti!
Én Bencét a levendulás Johnson fürdetővel fürdetem már egy ideje,és levendulás illatosító,+illóolaj a párologtatóba...
tegnap este 8tól reggel fél8ig aludt,úgy hogy már én ébresztettem,mert mennem kellett dokihoz... :lol: :lol: :lol:
Általában jól alszik,már nem kel föl éjszakánként,szerintem sokat számít az "illat" :lol:
Megpróbálom szerdán én is hamarabb elaltatni a kis gazemberkirályomat!

Manka!
Örülök hogy jó lett Jackre a ruci! :D

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Kriszti!
Mi is azzal a Johnsonnal fürdünk (illetve Bendegúz :) ), és amikor még kisebb volt akkor is párologtattunk levendulát, de a nyár óta valahogy elmaradt. Most kezdtük újra, de tuti hogy nyugtatja.

Jó, próbáld meg Te is hamarabb altatni kicsit Bencét, Manka is azt mondta, és akkor tudtok időben jönni!!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Hű de jó ötlet ez a levendula!!!!
Nálunk a fürdető nem jön szóba, de majd megróbáljuk a párologtatást (igaz radiátorunk van), :twisted:

ayse
 
 


Jack a nagy ho-ho-ho-horgász!!!!
Jól látom, hogy sokkal több haja van? És mintha sötétedett is volna...

ayse
 
 


Márti!
Jó hétvégét!

Én valami olyasmit viszek, amit meg lehet békávéztatni, két gyerek mellett is. Mandulás puszedlire gondoltam (sk).

ayse
 
 


Ayse!
Nekünk is radiátor van,arra szoktam minden este egy edénykébe vizet tenni,és abba pár csepp levendula-illóolajat!
Itt nálunk a Rossmannba volt a múltkor zselés illatosító,azt is vettem.... /az illóolajat is ott veszem/ :lol: :lol: :lol:

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Cristi!
Köszi!

Manka!
Lili nagyon örült a majomnak! :D

ayse
 
 


Lányok, mi kezdettől fogva a gyerek részelgében teregetünk, a védőnő és a dokinénink javaslatára-felveszi a versenyt bármilyen párásítóval, és nincs vízkő!Nem túl szép, de legalább jó nagy felületen párolog.(Nekünk kezdettől fogva nem volt szerencsére komolyabb alvásproblémánk.)
Plusz fél éve rákattantünk a Lenor levendulás aromaterápás öblítőjére :lol: -micsoda véletlen....

Manka, mostanában egész jól eszik, de csak akkor, ha társasága van rajtam kívül, vagy van elötte mesekönyv, vagy kanál a kezében és etetheti saját magát, amit egész ügyesen csinál már, és főleg akkor szeret enni, ha leginkább normális kaját kap.Az üvegeseket nem igazán szereti.Max ha nagyon éhes, de az Univerből pl csak a brokkolis csirkehúsosat hajlandó megenni.Kecskemétiből a vadasmarha,brokkolis csirke meg a gyümölcsös csirke-pulyka, Hippből a rizses pulyka, cukkinis tészta, Nestléből pedig a bolognai.Nem is kisérletezek már, mert egy csomót ki kellett dobnom 1 kanál után.Krumplis pl szóba sem jöhet, abból csak az igazit.


Jack evőkéje milyen?

Ja és kilövettem ma Fanni fülét, szerintünk annyira aranyos, végre kislányosabb lett.Szerencsére nem volt sírás, csak egy pici, inkább az volt a baja, hogy le kellett fogni őt.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Ayse, örülök, hogy Lili örült :D . Most, hogy mondod, tényleg még sűrűbb lett a Jack haja, a színe pedig olyan lesz mint a Johné.

Nálunk sem jöhet szóba a fürdető, de az illóolaj tényleg jó ötlet. Holnap délelőtt el is megyünk Jackkel a Rossmannba. Esetleg a DM-ben is lehet kapni? Csak mert az közelebb van.

Fáááááj a fejem :cry: . Apa persze fellép ma este és holnap este is, ráadásul egész hétvégén dolgozik :cry: :( :cry: .

Most beszéltem Rékával, már átköltöztek, nincs még internetük, így nem is tudott a szerdai taliról, de most már Ők is jönnek Ágostonnal :D :D .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Manka, Jack mi az a bot, amit Jack cipel? Amúgy tök ügyesen megy, Zita azért még sokszor térdre veti magát.

Márti, már biztos elmentetek, de jó hétvégét Nektek! Kezed hogy van?

Timi, mikor látunk fülbevalós képet Fancsról?

Kriszta! Leírnád mégis a rizstej receptjét? kösz!

Nálunk minden ok, és ma nem fájt a gyomrom, juhhéj, így estére lecsúszott egy kis hagymás saláta. :)

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Timi, Jack üvegesből csak a Humana zöldséges-pulykás spagettit eszi meg vagy néha-néha a Kecskeméti Zöldséges csirkét. Én szinte minden nap főzök neki, több kevesebb sikerélménnyel, de azt, hogy megegye a brokkolit bármilyen formában, el sem tudom képzelni.
De ügyes Fanni , hogy már kanállal eteti magát! Jack nem hajlandó kanalazni, azaz hajlandó, de csak az én számba lapátolná bele a fincsi főzeléket :roll: .
Én is terítek a Jack hintájára egy vizes törülközőt éjszakára, sőt van párásító/légtisztítónk is, de elég zajos, engem zavarna éjszaka.
Csinálj fényképet Fannifülről!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Zita is kanalaz, de úgy, mint Jack, inkább az én számba. A múltkor is játszottunk evés közben, úgy csináltam, mintha bekapnám a kanalat, hát nem betolta a számba??? :D:D

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Tünde, az a bot az egyik keresztpánt a játszószőnyegről, most ez az egyik ügyeletes kedvenc játék a fakopáncsos tologatós bohóc (kép) mellett.
Kép
Arra emlékszem, hogy Zitának is van ilyen játéka, de valami más figura.
Jack, ha eszébe jut, előhozza, és azzal kell kergetnem, miközben gurgulázva kacag. Nekem persze 3 perc után lóg a nyelvem, de nem lehet letenni, mert mérgesen hozza utánam, és orrhangon kiabálva (ogyigaogyiga) nyújtja felém :lol: .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Jaj, Manka, de jó, hogy írtad ezt a játékot, én úgy eltettem, hogy el is felejtettem, pedig már Zita is tudja tologatni.

Manka, Nálatok nem csúszkál a habtapi?

Nálunk most a számlás borítékokat kapja meg, és abba pakol mindenfélét, ami belefér.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!

Tünde

1 kg/barna!/ rizst kb. 2,5-szeres vízzel felteszünk főni. Amikor a víz tejszerű állagú lesz (kellően sűrű, fehéres-barnás színű), akkor leöntjük a rizsről, és új vizet öntünk a rizsre, majd továbbfőzzük. Mindezt addig ismételjük, míg a rizs „ad tejet”. Egy kiló rizsről 3 óra alatt körülbelül 3-4-szer tudunk vizet cserélni, és összesen körülbelül 1,5-2 liter rizstej nyerhető így. A végén a rizst szitán átnyomkodhatjuk, és ezzel is nyerhetünk még egy kis sűrű rizstejet.

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Megvettem a levendulaolajat és be is üzemeltem, nagyon jó illat van tőle :).
Egy valamiben egy kicsit elbizonytalanodtam. A neten elérhető források szerint gyerekeknek csak 5-7 éves kora fölött alkalmazható. De nem fogalmaznak egyértelműen, azaz a párologtatásra is vonatkozik-e ez, vagy csak a zsebkendőről való belélegzésre ill. egyéb intenzívebb alkalmazásokra, mint például a bőrbe masszírozás, netán a belsőleg való alkalmazás. Ti tudjátok?

ayse
 
 


Ayse, én is beszereztem és üzembe helyeztem a levendula olajat. Megpróbáltam utánanézni az angol oldalakon is, több helyen ajánlják a levendulás párologtatást a babáknak éjszakára, de nem kifejezetten babás oldalakon :? . A babycentre-en, amit böngészni szoktam, csak a terhességgel kapcsolatban említik a levendulaolajos párologtatást. Meg persze a levendulás Johnson fürdető ott van mindenhol (aminek az összetevői között én nem is látok levendulát :shock: ).
VISZONT nagyon sok olyan babafürdető/masszázsolaj van ami tartalmaz levendula olajat, gondolom ha ártana, akkor nem engedélyeznék ezeket.
TE mennyit csepegtettél a vízbe?

Tünde, nálunk nem csúszkál a habtapi, de szerintem azért, mert sok van belőlük (72db).

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
Elfelejtettem :oops:
De úgy kábé 5-öt.
Az 5-7 éves kort nem kifejezetten a levendulaolajra írták, hanem általánosságban véve az aromaterápiára.

ayse
 
 


Sziasztok!

Kriszti, köszi a receptet!

Tegnap én is vettem levendulaolajat, be is üzemeltem. Az elalvással nem volt gond, de 11-kor Zita felébredt, és a helyén nem akart visszaaludni, így megint jön mellénk. :shock: Mondjuk nem kezdett el ugrálni, ahogy szokott. Nem tudom, mi volt vele, mert most nem volt elég, hogy mellettem van, egyfolytában jött, és tette a vállamra, tenyerembe a fejét. Ahogy elaludt, próbáltam "lekoppintani" magamról, de jött rendületlenül. :D
Sztetek az lehet, hogy előtte beszélünk arról, hogy mi lesz, ha nem leszek itthon, Apa mit-hogy csináljon, és ez foglalkoztatja őt is?

Ma tobzódnak bennem a hormonok, a fürdőt kisikáltam padlótól plafonig, de még a létrát is elővettem, hogy a plafon alatt futó gázcsövet is lemossam. :D:D Ez igazán nem jellemző rám, remélem karácsony előtt is lesz vmi hasonló hormontúltengésem. :)

Ayse, úgy jártam, mint Te, a múltkor. A Pékné van a sütőben, pedig már reggel 9-kor benne volt a csülök a fazék vízben.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Tegnap a lufi volt a menő, anélkül semmit se lehetett csinálni:

http://s114.photobucket.com/albums/n275 ... t=lufi.flv

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Jaj, képzeljétek, tegnap mi volt:
Zita vmelyik nap bedobta a franciaágyunk mögé az egyik cumiját (kettő van). Naponta nem tudom, hányszor mondtam apának, hogy vegye már ki, ne kelljen egyfolytában cumit keresgélni.
Erre tegnap este jön, méltóságteljes arccal leteszi az asztalra a cumit, hogy kivette az ágy alól.
Na de milyen cumit talált? Még azt kisméretűt, ami kisbaba korában volt jó Zitának. :D:D:D
Nna, én ma kibányásztam a cumit, és találtam még egyet pluszban, már van 3 cumink. :)

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Tünde!
Milyen módszerrel nyiffantottad ki végül Péknét? Most ugye azért sütöd, hogy a bűnjeleket eltűntesd? :)

Egyszer, mikor nyaralni mentünk, ahogy a lépcsőházban visszük a csomagokat, azt kérdezi a férjem:
- A Borikát eltetted? (=vörösbor)
- Persze, bennt van a hűtőtáskában! :lol:

Andris az éjjeli középső szopit kihagyta :). AZ igaz, hogy éjfél után mentem fel (mindig szopizik, ha felmegyek, ezért nem tudok az ágyamban olvasgatni. Ezért, csakis ezért érzem úgy, hogy hamarosan áttelepítjük a saját szobájába), és akkor az éjjel 2 óra közel volt (bár ez sem mindig kizáró ok). Viszont a hajnali 5 órás szopi után úgy visszaaludt, hogy csak fél 8-kor ébredt!!!!
És olyan jó illat volt a szobában!
A levendulára egyébként is azt írták, hogy jó a hátfájásra (bár gondolom inkább bemasszírozva).

ayse
 
 


Elővettük a tologatós kacsát.
(közben Halászjutkanéni szólt, ez mint látható, némileg "bezavart" a kacsa helyes használatába)

http://s114.photobucket.com/albums/n275 ... ikacsa.flv

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Tünde!

Zita nagyon jó fej,ahogy táncizik! :lol: :lol: :lol: :lol:
De a "hintás-lufis" is aranyos! :lol: :lol:


Ayse!
A levendulát nagyon sokmindenre használják,a "jó" tulajdonságai miatt!
http://www.vegetarianus.hu/irasok/gyogy ... ndula.html

Manka!
Kedden hívlak majd valamikor .....

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Kriszta, ebben lehet vmi, mert ma kis pihikkel egész nap ganéztam a lakást, míg Apa meg nem. Máskor ilyenkor már a plafonon lettem volna, míg most tök normálisan tudtam beszélni vele. :)

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk tegnap este Keszthelyről, csak kicsit későre sikerült kipakolnom, már nem volt erőm jönni.

Manka!
De jó, hogy Neked megvan Réka száma, és hogy beszéltél vele, már én is gondolkoztam hogy lehetne elérni! Megírnád nekem emailben a számát, felhívom, hogy elmondjam neki a címet, mert akkor emilt írni is fölösleges neki. (az én címem nyukisza@freemail.hu)

Ayse!
Megírád az emilcímedet, mert a többiekét tudom csak a Tiedet nem. A cím, útvonal miatt.
És szerintem ne cipekedj semmit onnan a messzi Nagykovácsiból, bőven elég lesz Neked a két gyerkőc! Hozd csak Magatokat! :)

Nem kell ám mindenkinek sütni lányok, a vége az hogy mindenki dolgozik, én meg csak itt fogadom a sütiket. :lol: Szerintem már így is el leszünk látva mindennel.
Ásványvíz, almalé, málnaszörp van itthon. Én csinálok franciasalit és sonkakrémes melegszendvicset, meg lesz gyümi is bőven.
És próbálom minél gyerekbiztosabbá tenni a terepet. :lol:
Nagyon várom már a szerdát!!

A hétvége amúgy jó volt nagyon otthon, kollektív birkanyírást terveztünk, amiből az én hajam és apáé sikeredett is, de Bendegúz bealudt a babakocsiban a fodrászat előtt, és nem volt szívem felébresztgetni. Amúgy sem hosszú még a haja, csak úgy tetszett olyan tüsin. De majd legközelebb.
Amúgy Bendegúz borzasztó jól viselkedett, bűvölte a nagyikat, folyamatosan papázott meg mamázott nekik, különösen a nagypapára tapad rá ilyenkor. Végigaludta az éjszakákat otthon is, csak tegnap az úton volt a végefelé nagyon hisztis, a sötétben kicsit nehezen bírja az autókázást szegénykém, ha nem alszik. Nem csodálom mondjuk mert biztos unatkozik.
Na megyek és azért elkezdem kicsit rendbevágni a lakást. Ráfér. :lol:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Timi!
Tele a postafiókotok, visszadobta a meghívót a TALIra! :lol: :lol:
Jelezz, ha újra próbálhatom. :)

Ayse!
Emailcímet kérek szépen!!!!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Merre van ma mindenki???? :roll:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti!
Megírtam priviben. Nem ment át?

ayse
 
 


De, csak vaksi vagyok és nem vettem észre, bocsi!! :roll: :oops: :)
Mail ment! :D

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, és irigykedem a talira. :(

Képzeljétek, Zita elkezdett énekelni. Na persze nem a bocibocit tisztán és érthetően, de olyan kis ügyesen dallamosan énekelget.
Bár a Lepke, lepke szállj a tenyerembe címűnek az elejét ki lehet venni.
A lepkéket amúgy is tökre szereti, megkeresi a könyveiben, és mondja, hogy leee-leeee. :)
A tesóm meg csinált neki ilyen sötétben világítós lepkéket, csillagokat, fellógattam a lámpájára.
A város karácsonyi díszben pompázik, tele vannak a belvárosi utcák lámpákkal. Tiszta kánaán volt ma délelőtt is Zitának, kezei az égnek álltak, és mutatta, hogy lááá. Az nem is zavarta, hogy nem égtek. :)

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám,csak Beni későn aludt el....

Tünde!
Biztos hogy van a Levendulában valami,mert amióta én használom,Bence jobban alszik!
De most rákattanok még az öblítőre is!:lol:

Márti!
Megkaptam a mailt!
Az Uzsokiban dolgozom/tam! :lol: :lol: :lol: :lol:
Odatalálok,de majd azért Mankával randizunk valahol,az a biztos!:lol: :lol: :lol:

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Márti, kukáztam, úgyhogy jöhet a mél :lol:!
Kollektív birkanyírás :lol: én úgy szeretem ezt a szót...

Fannifület lefotóztam, de lehet hogy csak csütörtökön tudom feltenni.Nincs hely a gépen.
Amúgy jó kép lett, fülbevalós és pörköltszaftos pofika :lol:

Szombaton voltunk az új soroksári KIKA-ban, Fannika kapott 3 új body-t, rózsaszín, fehér piros zsiráfokkal és rózsaszín csíkos kollekció,a 3 db1490.- be került, de a pénztárnál csak 1190.-ért számolták.Egyébként tele volt emberekkel, akik nem kis tételekben vásároltak.És olyanokkal is, akik tréningruhában jöttek vásárolni............ :lol:

Szerdán talizunk.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Micsoda mocsok egy idő. :( Azért ha nem esik délután kimegyünk sétálni, de ilyen vizes nyálkás időben a játszóterezés nem lehet túl élvezetes, úgyhogy ma kocsiban ücsörgés lesz.

Tünde!
Megnéztem Zitát, haláli ahogy riszál, látszik hogy kiscsaj. Bendegúz egész máshogy táncol, sokkal férfiasabban. :lol:
Most hogy írtad a zenélés-táncizást elhatároztam én is el fogom vinni valahova rendszeresen zenebölcsibe Bendegúzt. Jó kis őszi-téli program lenne délelőttre. Remélem találok valahol közel.
Sajna én keveset énekelek neki, inkább mondókázok, de kellene, mert szereti, megvan a pár jól bejáratott nótám, de sajnos az ismereteim elég hiányosak, hogy a hallásomról és az énekhangomról már ne is beszéljünk. :roll:
Kár hogy Ti olyan messze vagytok, de majd rakunk fel képeket.

Timi!
Gondolom mennyien voltak az új Kikában. Én még nem vettem az idén a bátorságot, hogy elmenjek és megtekintsem a karácsonyi vásár részt, félek mert mindig újabb díszeket muszáj vennem. :roll: :D

Tegnap bővült Bendegúz szókincse, tudja hogy az ebéd, az "ebé". Olyan szépen mondja, és tök büszke magára, csak a d-t lefelejti a végéről. Persze a reggeli meg a vacsi még nem megy. Az marad hami= "hamma/ amma". :)

Na, megyek a konyhába ebé-t csinálni neki. Majd még jövök.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, én is a foglalkozáson kaptam bátorságot, hogy énekeljek Zitának. Még arra gondoltam, hogy veszek kottás gyerekdalos könyvet, mert én is elfelejtettem már a gyerekdalokat.

Itt délelőtt jó napsütéses idő volt, sétáltunk is egy nagyot, és végre 3 nap után elaludt Zita ebéd után.

Kint van egy szemfoga, és egy kisörlőjének az egyik hegye.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Gratula Zitának a fogacsokhoz! :)

Lányok!
Még valami eszembe jutott, mi a harmadikon lakunk, nincs lift, a babakocsikat felcipelni elég nehéz lenne, de a ház nagyon jó megbízható, nyugdíjas ház, lent lehet hagyni őket a földszinten, de azért jó lenne egy biciklilezáró, nekünk van egy, hogy azért össze tudjuk zárni a kocsikat. De ha valaki nagyon jó erőben érzi magát, persze fel is hozhatja a harmadikra a kocsit, és itt aztán tuti biztonságban van.

Na, megyek fürdetés van. Még jövök majd.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Tünde, három napig nem aludt Zita nappal :?: :?: Vagy aludt, csak nem ebéd után?
Nagyon jók a videók, tényleg olyan kis "nőiesen" mozog Zita :D .

Ti nem érzitek magatokat idétlenül amikor a zenebölcsiben énekelni kell?

Nekünk is jó lenne valami jó kis zenés program a közelben, a manótorna nem igazán jött be.

Holnapholnapholnap :D :D :D :D :D :D :D :!: :!: :!: :!:

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Csak röviden jövök, átengedem a gépet Lacinak.

Holnap!! :D :D :D :D :D

Elhelyeztük a konnektortappancsokat, a veszélyes sarkokra megújítottuk a sarokvédőket, visszaszegeltünk két parkettaszegélylécet, remélem a veszélyzónákat ezzel tényleg sikerült ártalmatlanítani. :)

Várunk Benneteket!

Jó éjszakát Mindenkinek!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantok gyorsan,és már itt sem vagyok..
Bence 8tól alszik,én meg most végeztem..megcsináltam, ma mindent,azt is amit holnap kellett volna :lol:
Mert holnapholnapholnap :D :D :D :D :D :!: :!: :!:

Jó éjt nektek,megyek én is aludni! :D

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Manka, aludt Zita, csak nem ebéd után délben, hanem első nap du 5-kor, aztán olyan 3 körül, aztán 2, most meg rendesen, ahogy kell.
És juhhéj, most éjjel aludt estétől reggelig!

Én nem érzem magam hülyén, hogy énekelek, mert mindenki énekel. Azért az első alkalommal asszem nem énekeltem mindjárt, kellett egy kis idő. :oops:

Talis képeket tegyetek majd fel!!!!

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!

Márti!
Köszönjük szépen a vendéglátást, nagyon jól éreztük magunkat!!!
Olyan jó volt egy kis vidámság ebben a szomorú novemberi időben! És hát mi is jó hatással voltunk Bendegúzra, hiszen felállt!!!

Nem tudom, hogy ki mit csinált, de nagyon jót falatoztunk!!!

Andris egyből bealudt az autóban, annyira kimerült :).
Olyan jó kis játékarzenál van Nálatok!

ayse
 
 


Sziasztok!

Márti!
Mi is jól éreztük magunkat nagyon,és örülök hogy személyesen is megismerhettelek benneteket!
Köszönünk szépen mindent!
Bence már a metrón elaludt,most meg üvölt mint akit nyúznak..
Nem is tudok sokáig maradni!

Ayse!
Lili nagyon édes,ahogy bújik a kicsikhez!:)

Manka!
Holnap rádcsörgök,hogy mikor megyünk! :D

Ha elaludt Bence,és lesz egy kis energiám még,fölteszem a képeket!

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziasztok!

Márti, nagyon szépen köszönjük a vendéglátást!!!!
Nagyon jó kis tali volt!! Olyan jó volt látni ezeket a drága gyerkőcöket, és a mamikkal is jót dumcsiztunk. Ildivel még utána benéztünk az Árkádba, és csak 8-ra értünk haza, de Jack olyan aranyos volt, szépen megvacsizott, épített egy kicsit, aztán fürcsi után szépen elaludt.

Én persze alig fényképeztem (szokás szerint :evil: ), de remélem a többiek elhalmoznak jobbnál jobb képekkel.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Itt van a két kép, ráadásul ezek sem valami jó minőségűek (egyszer úgy is kidobom ezt a fényképezőgépet az ablakon :evil: :evil: ), pedig amúgy olyan aranyosak lennének:
Kép Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Nah,Bence végre elaludt,világraszóló hiszti után...remélem nem fog felébredni reggelig
Tényleg jó kis tali volt,és a gyerkőcök is imádnivalóak voltak mind!!!!
A képeket majd holnap teszem föl,már amennyi sikerültnek nevezhető...... :roll:
Azt hiszem most megyek aludni,fáradt vagyok!

Pusz!

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?