Új privát üzeneted érkezett!

Hali!
Játszóházas képek nagyon tetszenek, hogy milyen sokan voltatok!

Csak, hogy fokozzam a helyzetet... ismét betegség híradó következik. Dani nagyon nyafogós, ha kérdem mi fáj, a fülét mutatja... Nurofen után fél órával jobb a kedve. Remélem nem esett vissza az ab. (antibiotikum) ellenére.

Gergő ma a délelőtti alvás után olyan furcsa meleg volt, a keze meg jeges. Hát megmértem a lázát ami popsiban 39,5 volt. Szem kigúvad, kúp bedug, Geri elalszik, majd 3/4 óra múlva felébred. Láza 1 óra múlva 39,1, orvoshoz mentünk. Hörghurutja szépen gyógyul, szinte alig hallható zörej, ennek ellenére ömlik az orra és csúnyán köhög, de legalább ürül. Dokinénit még megkértem nézzen a fülébe. Bal gyulladt!!!!!!! Megőrülök!

mennem kell...

Kép
sasha
 
 


hali-gali

hazajöttünk és mindannyian lefeküdtünk aludni :lol: :lol: :lol:

Nagyon jók a fotók Natasa :P
Az a legjobb mikor próbáltuk Őket együtt :lol: :lol: :lol:
Mindegyik vonyít, mászkál, nyügösködik :lol: :lol: :lol: :lol:

várom még a többiekét is
most megyünk vásárolni
este bekukkerolok

Kép

Kép
sajtine
 
 


Képeket mégmégmégméééééég!!!!!
Nagyon állat lehetett! Akkor most Babaszekta lett a név? :shock: :lol: Legközelebb fehér csukláyban viszem Petikét :lol: :lol: :lol: Csak vicc volt, tudjátok :lol:

Mbá szórakoztatja Petikét, én gyorsan hajat mostam, és most várom, hogy hasson a Bánfi. Mindjárt megyek lemosni. Nagyon elegem van. Gyerek egész nap nyűgös. Semmi se jó neki. Vessetek meg, de szeretnék egy napot, amikor csak szoptatom és a többi időt vki mással tölti el. :oops:

Sasha,
ez nagyon rosszul hangzik... :( Ezt elkaphatják egymástól? Nem csoda, hogy gúvadt a szemed... :shock: :shock:

Kép
mancs
 
 

 
 

Tééényleg, a csoportos fotón majd' minden gyerek savanyú képet vág :lol: :lol: :lol:

Kép
mancs
 
 


Tééényleg, a csoportos fotón majd' minden gyerek savanyú képet vág :lol: :lol: :lol:

Kép
mancs
 
 


Halihóóóó!

Nagyon szupi a hely, csak ááááááááááááááááááááááááááááááááá, az utazás. De egyáltalán nem bántam meg, hogy elmentünk. :wink:

Igaz, Livi babakocsiját eltörtem, a Noddy babáját meg ottfelejtettem, a lényeg, hogy őt hazahoztam. :oops:

Kép

Az úgy volt, hogy Livi adott puszit Beninek, aztán ő is kért a buksijára
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mancs, a csoportos képen remélem alaposan megfigyelted Nokit: bal felső sarokban Görgőcske hónalja alatt próbálja átvészelni a fotózást.... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!

Szuper volt!!!!!!!!! Bubek ezer köszi mégegyszer! :wink:
Kocsival nagyon sirály, 15 perc, bkv-val már sokkal gázosabb lenne nekünk is.
Beni egyből bealudt, de itthon elég hamar felébredt és azóta egy szopis megszakítással üvölt. Szép esténk lesz. :shock:

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép

Kép
Kép

Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Eszti,
:( hiányoztatok!

Meg mindenki, aki nem volt ott.

Beus,
Közülünk én úgy tudom senki nem szült nála.

Gabi,
Most belegondoltam, lehet, hogy Beni is játszott Noddyval, akit én lepinoccióztam? :shock: :D

Képek szuperek, Cool, nagyon szinkronban nyomjátok a lányoddal! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba :wink: igen, nekem is feltűnt, hogy mintha az ukrán szinkronúszó válogatott szárazedzésén kaptak volna minket lencsevégre..

És egyben felhívnám mindenki figyelmét arra, hogy ne tessék Ilbát igaztalanul azzal vádolni, hogy vele csak sapkákról lehet beszélgetni! Ugyanis tanuja voltam annak, hogy a szobacipők megvitatásától is extázisba esik. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok,


Annyira jók a képek, úgy sajnálom, hogy nem tudtunk menni. A gumicsere 1-ig húzódott, aztán meg 3-ra elmentem Petivel az ingatlanszakértőt fogadni. :roll: Szuper program....

Csajok, van egy hírem, amit ma meg is láthattatok volna: a fiam jár. Ahogy felhúzza magát, hogy álljon, azonnal elengedi a kapaszkodót, és nekilódul. 2-3 méter a csúcs, de ez most már egész nap megy. Szerintem Karira futás lesz. :wink:

Még jövök, csak fürdetés van. :)
Vendég
 


Aszta!!!!!
Azt hittem, Livi a csúcs a 11 hónapos járásával, erre tessék! Ma láttam Marcit lépegetni, Benyó is dzsesszel ezerrel! 9 hónapos, dzsííííízösz! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ez az Benyófi!!! Lépegess csak a pilinckákkal!!!! :wink: :D

Coolasa,
na ha nem mondod, észre sem veszem Őnokiságát Görgőcske hóna alatt. Már bocs :wink: :lol:

Kép
mancs
 
 


Gabi, és hogy törted el a kocsit? Mennyi így az út nektek?

Mancsusz, következő talira hozol ebből a krémből? Megkóstiznám. :

Egyébként hihetetlen számomra ez a fejlődés, amit Bence diktál. Szinte egyik pillanatról a másikra csinál dolgokat. Két hete már volt néhány alkalom, hogy elindult, de ma meglódult, rájött, hogy ez megy neki, és egész nap ezt csinálja. Hova rohan, nem tudom.... :wink:

Annyira jó játékok vannak itt a képeken, biztos élvezték a gyerkők.

Na, megnézem a BK-t (igen, jól hallottátok), aztán jövök még, ma valahogy nincs kedvem tévémacival ágyikóba borulni.
Vendég
 


Sasha, ezt egyszerűen nem hiszem el. Ez nagyon durva. Kitartást neked, és most már tényleg javulást!
Vendég
 


Eszti,
ha lesz még akkorra, akkor naná, hogy viszek! Ugyanis már majdnem a fele elfogyott... :oops: :oops: :oops: De a csaj gyakran megy ki (stuvi) úgyhogy lesz utánpótlás :wink:

Kép
mancs
 
 


Eszti,
odafelé 1 óra 45 perc volt, hazafelé csak 1 óra 30. :x

Össze akartam csukni, aztán egyszer csak reccs. De ez a játékbabakocsija, nem a rendes. :wink: Holnap veszek neki másikat. Mer rendes vagyok. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Uhhh, az marha sok idő. Jó ez ez új avatarod. :wink:

Mancs, köszi.

Egyébként marha mókás, ahogy Benyófi a kis lábikóival, meg amúgy sem túl testes lényével megy. Olyan pincurka még, vicces.
Vendég
 


Videót!!!!

nincs is új avatarom.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Eszti,
szivi :wink:

Kép
mancs
 
 


Eszti,
igazából nem a menetidő a legnagyobb probláma, hanem a babakocsi(k) cipelése. Nem akarok nyavajogni, de piszkosul fáj a hátam a mai naptól. Livit sem emelgetem már annyit, mint eddig, mert nem akarok lerokkanni.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Holnap megpróbálom lekapni. :)

Azért egy pár képet dobok. :)

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Eszti,
tegnap az RTL Reggeliben a csajos műsorban egy pasi volt a vendég, aki a csecsemők újraélesztéséről, bölcsőhalálról stb.-ről beszélt, és arról, hogy nemsokára ad ki egy ilyen könyvet. A fickó nevéről sajna lemaradtam. Nem a Te tesód volt?

Kép
mancs
 
 


Klau megbuggyant, hihihihi :wink:
Vendég
 


Eszti,
a jobbegyes képről egy netes videó ugrik be... A Mocsolád. Vagy ha így nem ismerős, akkor: "...na ez itt a kert..." :lol: :lol: :lol:
Egyébként nagyon édi :wink:

Kép
mancs
 
 


KiazaKlau??????

Kép
mancs
 
 


Mancs, de, az a pasi a tesóm volt. :)

Egy kis ízelítő:

1163707993.01.pdf
Vendég
 


Mancsusz, nem ismerem ezt a videot... :)

Klau a BK-ból, jajjjistenem. :wink:
Vendég
 


Hehe, hogy kiszúrtam! :wink: Már tegnap akartam, csak kiment a fejemből :oops: A Lilu jól elhülyülte a dolgot, le akarta nyúlni a műbabáját :lol:
Nagyon jó az autósüléses kép Benyófiról! :D

Kép
mancs
 
 


Én is a BK-ra gondoltam, csak nem voltam benne biztos.
Na ha nem ismerős a videó, érdemes rákeresni! Nekem nincs meg, így nem tudom átküldeni, de a videa.hu-n tuti megvan. Ha a "Mocsolád"-ra rákeresel, láthatod :lol:

Kép
mancs
 
 



Kép
mancs
 
 


Megkeresem. :)
A könyvben a műbabán is Benyó ruhái lesznek. :)
Nem utolsó sorban a könyvborítón is Bence lesz, meg tesóm kislánya, marha édesek lesznek. :) Amúgy nagyon jó képek lesznek bent a könyvben is. Karikor lehet keresni a könyvesboltokban! :)
Vendég
 


Mancs :wink:
Vendég
 


Na megyek, mindjárt lesz a Kész átverés :D

Jóccakát!

Petikét 20.15-kor leraktam. Egyetlen hang nélkül elaludt. Azóta is szunyál.

Kép
mancs
 
 


Mancs, ez szuper!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Eszti,
én is láttam a tesód, le is ültem, hogy megnézzem az újraélesztést, erre azt pont nem mutatta meg, hogy nagy hely kell hozzá. :twisted:
Hajrá Benyó! :D

Cool,
látod-látod??? Nem figyeltél jól. Nem a szobai, hanem a kinti cipőket vitattuk meg. :D

:!: Elkezdtem küldözgetni a képeket (Bubek, Sajti), hol az enyémről, hol Andráséról, ne tessék meglepődni! Csak azt a hülye Outlook-ot mindig elfelejtem állítgatni. :oops:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


halihó,

én olyan hula vagyok, hogy csak na...
Király volt! én nagyon jól éreztem magamat!

Gabi, Vuka, Vanília legközelebb télleg úgy kell majd jönnötök, hogy kocsival, mert ez az másfél, meg 1 és háromnegyed óra,ez azért durva... :cry: Kocsival azért könyebben itt lennétek kb 3/4 óra alatt, az tuti.

Többi képet majd holnap, mert nincs erőm lekicsinyíteni mind, (77-et csináltam :oops: ), de amint tudom küldöm mindenkinek mailen is.

Ja Gabi, a Noddy megvan, eltette az Erika, hétfőn elhozom, aztán majd valamit kitalálunk, hogy hogy juttassam vissza, okés? Vagy hát esetleg ez azt is jelenti, hogy legközelebb is el kell jönnötök... :wink:

Na jó éjt, megyek, mert ráadásul ma apa szülinapja is volt, szóval télleg fáradt vagyok.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


szasztok!

nem semmi módon fejlődnek meg örexenek ezek a gyerekek, az első talis képeken még csak hevertek egymás mellett, mint a Tescoban a kenyerek, most meg ácsorogva lazáznak egymásnak :shock: 8)

nu, amivel adós vagyok: sikerült az államvizsga :lol: :lol: 8)
méghozzá minden eleme 5-ös lett, így legnagyobb meglepetésemre elég előkelő helyen végeztem az egész átlagát tekintve (szigorlati jegyekkel), valami 4,3 körül. :shock:
sikerült kihúznom a 2 leg-leg-legszarabb tételt, de mivel a rizsa részét tudtam, azt nagy lendülettel elkezdtem előadni, időt se hagyva a közbeszólásra, így kénytelenek voltak egy "elég lesz, köszönjük, térjünk át a következőre"-vel megszakítani. A szakdolim meg szintén 5-ös lett mindkét bírálónál, így nem nagyon kellett megvédenem, csak olyat kérdeztek, amiből kiderül, hogy valóban én írtam. :D
összességében nem is paráztam az egész előtt és alatt (bár a szervezetem másképp jelzett :oops: ), sztem ezért ment jól a dolog.

Mostmár csak egy német tanárt kéne kerítsek (khmmm) hogy visszaszerezzem a kiesett tudást + rágyurjak a nyelvvizsgára.

Kép
Kép
mancsbá
 
 


Tényleg

boldog hó- év- járáscsúcs és fogzási évfordulókat kívánok minden babának, meg névnapot meg szülinapot mindenkinek, aki érdekelt volt a fentiekben az elmlúlt kb. 1 hónapban :) Sőt, aki a következő egy hónapban lesz érdekelt, azoknak is előre (így a biztos 8) )

Kép

Kép
Kép
mancsbá
 
 


Sziazstok, nagyon jó lehetett a tali, a legközelebbin már remélem mi is iott leszünk!! Nincs egy hónapja, hogy az ikea tali volt, nekem úgy tűnik, mégis változtak a gyerekek. A mostani képek közül kedvencem ahol Noki a kislabdára dől, és ahol Livi a teherautó platóján várja a falatokat a szájába. Azt láttátok, Natasa hogy szorítja a száját, míg Szonját eteti? Biztos, hogy az alőzú pillanatban mondta, hogy hammm! Ez ismerős.

NYafog Julcsi, jövök még!
jumam
 
 


Ennyi hibát, mit amennyi az előző hsz-emben van, ez elképesztő!
Néhány napja folyamatosan korrektúráztam, biztos így vezetődik le :roll: !

Mamac, küldjél bemutatkozó anyagot-portfóliót, hátha tudok valami munkát szerezni! cartaphilus kukac fibermail.hu

Altatással-alvással kapcsolatban, látom, hogy annyi előnyben vagyok, hogy még egy éjszakát sem aludt át Julcsi :( , tehát nincs mit visszasírnom és legalább tudom, miért ébred fel sokszor (most pl. negyed 8tól eddig, kb 8szor) ill. nem is ébred, csak felsír, azért mert büfiznie kell. Képes evés után másfél órával is hatalmasakat! Ilyen volt a másik kettő is, emiatt nem lehet lerakni csak úgy aludni (próbáltam, egy darabig elvan, még altatja is magát, de aztán nyafi, és mikor felfeszem böfff. Ezt képes hosszú ideig. tehát altatás cicin, 20 perc büfiztetés, aztán a 2 órás alvás alatt legalább még egy felsírás, megint böff, és alvás tovább. Egészen ritkán van, hogy megússzuk enélkül.

Egyébként Bubek foglalta nagyon jól össze szerintem, hogy ahány ház annyi szokás, nem ugyanúgy neveljük, öltöztetjük, etetjük és altatjuk a gyerekeket, ők sem egyformák, ami az egyiknek jó az amásiknak nem.

9edik felsírás...
jumam
 
 


1. ébredés megvolt, de tovább bírta, mint tegnap :roll:

Kép
Kép
mancsbá
 
 


Piros pontot kiosztok magamnak :arrow: fényképek szétküldve.

Mbá,
piros pont Neked is!!! Volt másnaposság? :lol:
Khmmm, célzás értve, de bocsi, Beni mellett (még) nem érzem azt, hogy nekem bármit is csinálni kéne. Nincs hari, ugye? :wink:

Jumam,
én azt hittem jöttök ma. :(
De majd legközelebb! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, ma ment az utolsó 2 könyv nyomdába aminek még karácsonyra (értsd: nov elején) meg kell jelenni, és az utolsó simítások miatt nem tudtam menni. Lapzárta volt, ha úgy tetszik :wink:

Köszönöm, Gabuskának és Coolnak, hogy kezelik/ték a pénzemet, azt hittem az évi tagságot kell ma befizetni, de jó így is, Cool addig használd nyugodtan amíg nem találkozunk :wink:

Velünk ma ez a jó történt: Kép
Megjött postán az ülésünk, amit a tesz-veszen vettem! Ez nem a 12 ezres, az eltűnt, hanem 20 volt, postaköltséggel együtt. Römer és kordbársony és sok-sok kutya van rajta és naagyon szép! mintha még nem is használta volna senki, csak a csaton látszik, hogy kb 5x be volt kapcsolva :) Még csak "szárazon" próbáltuk ki, de J így is elüldögélt benne vagy fél órát.
jumam
 
 


Na, bezzeg, most, hogy itt vagyok, mindenki alszik vagy tévét néz...
szépen megvárjátok, hogy elmenjek aludni, mi?
jumam
 
 


Jumam,
én vagyok.
És épp a tesz-veszen bénázok. :oops:
HELP!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Akkor írogatok magamban.

Mancs, van Déditől örökölt székünk és asztalunk, fel vannak újítva, de kis javításra szorulnak, ha küldök fényképet róluk, megkérdezed Mbá-papát, hogy meg tudja-e csinálni?

Benyóban is biztos duracell elem van :wink: , nagyon ügyes, nekem az mindig úgy tetszik, ha egy apróka már lépeget!

minket ez a veszély most nem fenyeget :( , még épp hogy forog, láttam már felhúzogatni a fenekét, de az még nem komoly. Viszont kőkemény hasizma van, háton fekve, fej felemelve, hasizom megfeszítve, szokott edzeni. Talán így fog felülni?????
jumam
 
 


kérdezz! felelek mindenre. :wink:
jumam
 
 


Én is vagyok, de nem sokáig, megyek szunyálni.

Méghogy Mbá nem izgult.... Egyrészt: feszült volt, nem lehetett hozászólni, másrészt: Gyöngyös felé tartva rájött a szapora :lol: Magyarul: fosott, mint a rimóci nyúl :twisted:
Szép álmokat mindenkinek!

Kép
mancs
 
 


Jumam,
naná, küldj képet és megmutizom neki :wink:
Hasizmozásban Bubek Marcija volt még nagy király :D

Kép
mancs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?