Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kriszta, köszi a számot. Majd hívlak.

Betti, én sem láttam még kívülről sem. Be se mernék oda menni, nekem túl "menő". :lol: Tamás kollégája jár, meg a felesége. Tőlük hallottam ezt-azt.
Tanulást én is szeretném elkezdeni. Az angoltudásomat kellene feleleveníteni, de nagyon. :D

Kisfiúknak nincs semmi mozgás lehetőség 3 éves kor alatt?
Ismeri valaki a Rody Lovacskát? Talán szülinapra meglepjük vele Lórit.

Tegnap esti gyerekszáj:
- Felnőtt teát kérek.
- Ilyen későn már ne igyál, nem fogsz tudni aludni.
Szünet.
- Kipróbálom.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jó éjt!

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Betti.

Más is ezt a dokinőt ajánlotta,úgyhogy fel is hivtam.Ő vette fel a telcsit és rendkivűl kedves volt.
Sajnos csak dec.12-re van időpont,úgyhogy majd utánna beszámolok.

Tegnap voltunk temetőzni,dobok pár képet.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Ja és csináltunk apával tököket is:
Kép
Kép
Kép

ancsi26
 
 


Ancsi!
Töklámpás... én tegnap szenvedtem! De nem is keveset! Húúúú.... milyen kemény volt. Teljesen véletlenül keltek ki a magok, de .... Szóval 3-t kifaragtam és ennyi. BÁr még pályázok az igazi nagy tökre. Talán az ünnepek után le lesz árazva és akkor veszek egyet a magok miatt.

Dodus!
Várom! :)
Szerintem januárban elindítjuk végre a tornát. Addig kitartás. Tavaly csináltam játszóházat is. Most van egy kis kavar a teremmel. Amint megoldódik lehet, hogy most is csinálunk! Majd írok!

Ditta!
Én megrendeltem a jegyeket. Így, hogy postán szállítják + 1600 ft. Király! Próbáltunk spórolni, hogy anyu megy Bencével, de a dédi megveszi a Bence jegyét és így uo vagyunk és egyébként is... Engem is érdekel. Siessetek, mert már így is csináltak egy újabb előadást. Gondolom sok az érdeklődő. Még ezeknél az áraknál is. Mi szombaton 11-re megyünk. Ami mérhetetlenül felháborít, hogy ha vinném Blankát akkor neki is kellene jegyet vennem. Egy 5 hónapos babának. Király! Beszéltem velük telefonon és annyit mondtak,. hogy egy 1 napos manónak is kell jegyet venni. :x

Fény és mindenki!
Panka már jobban van! Elméletileg olvasgat minket! :)

Közérdekű: nov. 12-n ismét babaruha börze a Kolping házban /Szent Anna templom mögött/.

Legyetek jók!

bkriszta13
 
 

 
 

sziasztok!

Először is üdvözletem mindenkinek, új vagyok itt. igaz, hogy szoktalak titeket olvani.

egy kérésem lenne felétek.
tud-e valaki nekem abban segíteni, hogy egy megbízható, kedves bébiszittert találjak Miskolcon.
Kisfiam, Ábel még csak öt hónapos, de februárban szeretnék kicsit már dolgozni.
egy olyan embert keresek, aki heti kb 10 órában, két alkalommal hetente fél napot tudna a gyerkőcre vigyázni.

aki tud valami infót, hálásan megköszönöm!

szép napot

kinga
tothkinga
 
 


Dodus!

Pénteken táncház a Nyilas Misiben. Esetleg egy próba?
Vasárnap tali? írtam neked mailt.

Éva
neva
 
 


Sziasztok!

Kinga!
Üdvözöllek :) !
Nekem volt egy jó bébiszitterem, nemrég beszéltem vele, most megint szabad. Ha küldenél egy mailt, megírnám az elérhetőségét (nem látom a címedet).

Betti
kbetti
 
 


Sziasztok!

Neva! :)
Ne haragudj, nem jutottam el hozzád. Kedden Zalán belázasodott :( , Gyöngy is itthon volt a héten orrfolyással. Már több, mint 1 éve nem volt ilyen. Majd jelentkezek.

Esztenás táncházban (Nyilas Misi Ház-református ház, Kossuth utca) mi is voltunk nyáron. A lányokat inkább a kézművesség kötötte le. Idén még lesz nov. 17, dec. 1 és 15-én. Mi sajnos épp' hogy odaérnénk, mert a lányoknak péntekenként 17.10-ig van judo(Gyöngy) és torna (Hanga).

Laura füle jól van? Gondoltam rá a héten, amikor annyira fújt a szél...

Betti!
Bébiszitter elérhetőségét nekem is meg tudnád adni? Igaz csak jövőre lenne aktuális.
Meg érdekelne, hogy Ti hova jártok a kislányoddal balettra/tornára, és mikor? Hangának keresek még valamit, mert imád mozogni, és rá is férne.

Zalán lassan 7 hónapos, van 2 foga és a harmadik a héten törte át az ínyét, na azzal megszenved szegénykém. A héten már felült önállóan ügyesen, nagyon aranyos.
Gyöngy és Hanga nagyon aranyos, kész hölgyek. Sokat játszanak szerepjátékosat együtt, de rajzolnak, színeznek, társasoznak is együtt. Hanga nagyon szereti az ovit, jár logopédiára. Be nem áll a szája, csak nem tiszta a beszéde. Gyöngynek még mindig a sulin rágódunk, milyen osztály/tanítónéni lenne neki a legjobb. Rengeteg kétség van bennünk...


Davalilla!
A pelus hátul is "gumírozott", mint a Pampersnél?

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!

Gyöngyöske :)!
Küldtem mailt!

Többiek :)!
Hova lettetek?

B.
kbetti
 
 


Lányok!

Tud valaki valamit a Feketemarisról?
Már biztosan megszületett a babája!
Maris, ha olvasol bennünket, mesélj, mi újság nálatok??

Fény
fény
 
 


Sziasztok Lányok!

Állítolag ezen a héten a hámori waldorf suliban "családi- tökfaragós- nyilt" nap lesz... Tudtok róla valamit?

Betti, én itt vagyok és csütörtökön sok szeretettel várlak ...

Üdv mindenkinek.
Eszter
r.eszter
 
 


Sziasztok!

Gyöngyöske!
Fülproblémánk már 1 hónapja nem volt. Azonban én hétfőn alaposan megfáztam (fűtetlen iroda ) és mára már sikerült elkapnia Laurának is. Ilyenkor már kész depressziós vagyok, mindent megteszek, hogy megelőzzem a bajt...csak sajnos ez nem elég általában.
Remélem, hogy meggyógyul hamarosan és nem megy a fülére megint.
Sapka ötlet neki nem tetszett, ha meg nem venné fel, akkor felesleges. Melegíteni szoktuk mi is hasonló módszerrel.
Esztenás egyébként 18-tól kezdődik.

Ismeri esetleg valaki közületek ezt?
http://www.vitaminsprayk.hu/
Jó lenne valami tapasztalat róla.

Mindenkinek vírusmentes szép napokat! :D
neva
 
 


Sziasztok!

Érdekel valakit fajáték innen:
www.fakopacs.com
Kriszta megy holnap Pestre és elhozná nekünk, így nem jön rá a postaktg, mit szóltok hozzá?
Szerintem jó árban vannak.
Ha kértek valamit holnap 9-ig írjátok meg nekem, jó? Én majd továbbítom Krisztának.

Puszi, Janka

panka
 
 



Janka, nem látom sehol a címedet, pedig régen megvolt nekem :(
Megpróbálom ide tenni a kívánságaimat. :D
Előre köszönet érte neked és Krisztának.
Kép számlépcső
Kép gomba
Éva
neva
 
 


Janka!
Priviben leírtam a kódokat is.
köszi
Éva
neva
 
 


Janka!

Lahet, hogy már lekéstem a határidőt, de ha nem az alábbi dolgok érdekelnének:
833-KJO-05 3-as cipő fűzőcske K 30 x 22 cm 990 Ft
304-OES-03 Szamlepcso 13 x 42 cm 2480,-Ft

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!
Mi ez a csend? Alig-alig írtok!

Remélem mindenkinek jó lett a szállított áru!

Neva!
Sajna nem volt a számlépcső,de gyakran meg fogom látogatni ezt az üzletet és nézni fogom!

Nagyon tuti dolgot vettem Bencének. Fogkefe tartót. Fából. Nem volt a honlapjukon. Van a bábú kezében egy homokóra. Nagyon király! Kb 400 volt az ára. Én békásat vettem!

Eszter!
A hír igaz és ha minden igaz akkor pár perc és indulunk a Márton napi buliba!:)

Közérdekű infó: a diósgyőri Mazsola Muzsika átköltözött a kézműves házba. (Kisgergely cukival szemben).

LEgyetek jók! További jó hétvégét!
k

Ja! Balnka Zoé 7400 gr és 67 cm

bkriszta13
 
 


Sziasztok!
Meg tudná nekem valaki mondani hogy itt Miskolcon melyik kórházban van olyan 4d uh rendelő ahol nemcsak képet adnak hanem videóra is felveszik a baba mozgását? Mert a vasgyáriban 10ezerért csak képeket irnak ki cdre. MEg tudnátok mondani a Szentpéteri és a Semmelweis 4ds uh rendelő telcsiszámát? A központ soha nem veszi fel.
köszike

Kép

KépKép
búzaszem
 
 



Sziasztok

Meg tudnátok mondani, hogy Dr. Károlyi Zsuzsánna bőrgyógyásznál mennyi a vizit díj? Ki járt már nála? A múltkor úgy rémlik róla írtatok. Aki volt nála, jó a tapasztalat?
Rettenetesen hullik a hajam, de nem az őszi-téli, illetve szülés utáni hajhullásról van szó, mert tele van a kád, amikor fésülködöm.

Nem hallottatok a hajvizsgálatról? Létezik ilyen Miskolcon?

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Sziasztok Lányok! Már régóta figyelem mit irogattok. Még új vagyok, általában a mamanet-en szoktam lenni, vereb néven. Van itt valaki, aki pl. mint én is Görömbölyön lakik, jó lenne dumcsizni egy kicsit. Van egy kisfiam most lesz dec. 2 éves. Most szeretnénk hozzá, egy kistestvért, remélem összejön.

Ti lányok mit csináltok éppen? :lol:

Kép
Kép
lusti
 
 


Ezt buzaszem irta:
[quote="búzaszem"]S írta:búzaszemziasztok!
Meg tudná nekem valaki mondani hogy itt Miskolcon melyik kórházban van olyan 4d uh rendelő ahol nemcsak képet adnak hanem videóra is felveszik a baba mozgását? Mert a vasgyáriban 10ezerért csak képeket irnak ki cdre. MEg tudnátok mondani a Szentpéteri és a Semmelweis 4ds uh rendelő telcsiszámát? A központ soha nem veszi fel.
köszike



Szia buzaszem! A Megyei kórházban is van már 4D uh, csak sajnos pontosan nem tudom, hogy mennyibe kerül, az Észak-magyarország újságban hirdetni szokták, a száma:515-200

A Semmelweis-é pedig:555-666 szia Lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok Lányok!

S.O.S.!
Nem Ismertek véletlenül egy jó "házhoz jövö Mikulást"?

Egyébként klasz volt a Waldorfos márton nap...

Segítsetek !

Eszter
r.eszter
 
 


Köszi a számokat.
Davallia: EGyszer már felhivtam a megyeit de azt mondták a csajszi e hét péntekig szabin lesz. Nem a Patkó Eleonóra valami más a neve. Aki ott volt nem tudta megmondani hogy fel is veszik videóra vagy csak képet irnak ki cdre. Mert én olyan helyre szeretnék menni ahol ennyi pénzért a mutatványát is megörökitik a bébinek. Jó lesz jövő hét is mert most csütörtökön a dokimhoz megyek uhra a 30hetesre. Hannával 32hetes volt.
Nem jöttetek péntek délután az oviba!
Lusti!
Üdv itt a lányok között! Hogy hivják a kisfiadat?Tesót mikor szeretnétek?

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Davallia
Jövő héten melyik nap mész dokihoz? Mert én már szeretnék jövő héten elmenni mert már 31hetes leszek és nem akarom, hogy ne látszódjon jól a bébi mert már nagy lesz. Közben próbálom a Litoterápiát is hivni ott is van 4d de nem veszik fel. Akkor meg mikor dolgoznak?
Ez az orvos probléma nálam is gond. Hátha addig még nem lesz belőle semmi.
Hallottátok hogy be fogják zárni a Vasgyári szülészetét jövő dec 31ig? Elfekvőt meg rehabilitációs intézetet akarnak a helyére csinálni.
Eszter!
Van itt a házunkban egy kismami Vera a kislánya és ők is jönnének kedden Mazsolára. Júniusban volt egy éves a gyerek.
Holnap leszünk 30hetesek. Márcsak 10hét van hátra a nagy találkozásig vagy még annyi sem.
Csütörtökön ultrahang lesz másfél kiló már biztos van a tesó.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Helló!

Ilyen házhoz jövő Mikulás engem is érdekelne. :D

Davallia, kedden még jártok a belvárosiba? Sokan vannak?

Nálunk nem történik mostanában semmi érdekes. Telnek a hétköznapok. Lóránt mondhatni folyékonyan beszél, mondatokat mond. A ragozással vannak még gondok, na de kétévesen ez még elmegy... :lol: :lol: :lol: Olyan rossz, hogy délután, mire felébred, és felöltözünk, szinte sötét van. Ti kiviszitek a gyerekeket délután, a sötétben? Ez olyan fura nekem... Bent meg alig lehet lefárasztani. Próbálkozok némi kreatívkodással is, a múlt héten nyomdáztunk krumplival, valamelyik nap pedig a sógyurmát szeretném kipróbálni vele, hátha tetszik. :D

További szép napot!

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok! Köszi a köszöntéseket! Most hétvégén leszek elvileg fogamzásképes, de mérem a hőmet is, Ákossal a kisfiammal is igy csináltam, és elsőre besikerült. Ő már 2 éves lesz dec.12-én.

Remélem most is fog sikerülni elsőre, szoritsatok.



Van valaki, aki Görömbölyi vagy Hejőcsabai esetleg?

Kép
Kép
lusti
 
 


Megtudnátok mondani, hogy mi a babafalva neve, mármint a net-es neve, babafalva.hu, vagy micsoda? Szeretnék feltenni képeket a manóról.

Kép
Kép
lusti
 
 


Hi Lusti!

Üdv itt :D
www.babafalva.hu
Én szikszói vagyok :) De sokat járok arra :wink: Hőmérzőzéshez csak jókat és nagyon drukkolok neked. Nekem Bence olyan nehezen sikerült:( De most már itt van :D Bár hajnali 2-kor nem annyira bulis a dolog :wink:

Eszter, Dodus!
Postamiki? Bár itt mifelénk elég gagyi volt :evil:

Éva!
Tudsz jó gyerek fül-orr-gégészt? Baletten kérdezték, de nekem is kellene.

Pussz :P

marika
 
 


Búzaszem,

Tegnap voltam a nőgyógyászomnál, aki ugyanezt mondta: meg fog szünni a szülészet-nőgyógyászat a Vasgyáriban. Sőt, ha jól láttam, nincs is rajta a kórház a a minisztériumi VIP listán...

Jajj lányok, kismedence és méh gyulladásom van...és úgy fájok néha...alig bírtam ma is Gigit fürdetni, amikor behajoltam a kádba, mintha kést szúrtak volna belém. :(

De annak azért örülök, hogy jó az idő...
dodus, én úgy főzök, hogy inkább négy óra után, amikor már besötétedett és elteszek belőle Giginek másnap ebédre, így délelőtt nem kell a főzéssel bajlódnom, mehetünk ki sétálni, kóborlni. Ebéd után megint ki, akkor alszik a babakocsiban, de van hogy már csak a kiságyban. Nekem az esti program nehéz, folyton a tv-n csüggne, és kikapcsolom, ordít:(
Meélsel neki, nagyon szeret képeskönyveket nézegetni, vagy gyurmázunk, napról napra ügysebb.
Ja és kedvenc elfoglaltsága: rajzol a falra...
:evil:
Tiszta firka az egész, nem győzöm lemosni, még jó, hogy mosható a falfesték.

egy kérdés: meddig tart ez a "mindent a számba veszek" korszak?

És szerintetek mikor lehet vele elkezdeni festegetni? :)

fény

KépKép
fény
 
 


Szia Davalilla! Bocsi, ha rosszul irom, komolyan mondod, hogy 11eFt a 4D uh a megyeiben?Ne már, ez nagyon sok, legalábbis szerintem, igaz rég szültem Ákost, de ez szerintem a pofátlanság teteje, ennyi pénzt elkérni, azért hogy lássad egy jobb képen a gyerkőcöt :evil: !


Lányok, csak én sokkalom, vagy tényleg drága szerintetek is?

Kép
Kép
lusti
 
 


Szia fény! Jobbulást kivánok! Szerencsére én nem tudom, hogy mi az amikor a gyerek ordit, meg nem alszik, az én fiam hála az égnek, 4 hetes korától végig aludta az éjszakákat, amit a mai napig nem felejtett el, most is nagyokat horkol. Nekem este 20.30-tól, reggel 07.00-ig meg se szólal, amikor jöttek a fogai, akkor volt este 22.30 körül egy kis nyafi, de bekentem a fogát a dentinoxal, és utána aludt reggelig. puszi lusti :wink:

Kép
Kép
lusti
 
 


Szia Marika! köszi a net-es nevét a babafalvának, majd valamikor, ha lesz egy kis időm, akkor csinálok egy avatarképet, és felteszem a manó fényképét, a vonalzóra. puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Olyan emléktárgy készítésével foglalkozunk, amellyel azt hiszem, minden családnak örömet szerezhetünk.
Szakszerű lenyomat alapján megörökítjük gyermekeitek élethű tenyér és talp másolatát színes kemény gipszből.

Elérhetőségeim: 70/318-41-17, 46/389-058


Mónika
móni79
 
 


Sziasztok!

Jó rég írtam már, de azért olvasok szorgalmasan.

Újak! Üdv itt.

Holnap megyek Dr. Károlyi Zsuzsánnához.Kiváncsi vagyok, bár izgulok is egy kicsit. Valaki kérdezte, hogy mennyibe kerül a magán, holnap már tudni fogom.

Lusti!
Erről a hőmérőzésről elcsevegnék szivesen, elvileg én is hétvégén lennék fogamzóképes. Ha gondolod írj egy e-mailt.


Puszi mindenkinek

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!

Davallia, szegény Panda! Nálunk ha Lóri egy kicsit is beüti a fejét már szalad a konyhába, késért. :D Imádja! :D Telefonon be kell jelentkezni, vagy ilyesmi a keddi foglalkozásra?

Lányok, tud valaki valamit a regisztrációs adó visszafizetéséről? Lehet, hogy minket is érintene, de konkrétumot eddig még nem találtam. De keresek én is tovább...

Szép estét!

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Dodus :)
Reg.adó: annak jár vissza aki saját maga hozta be külföldről az autót és azóta is az ő tulajdonában van. Pert kell indítani az állammal? szemben és ha megnyered a pert (amit állítólag mindeki megnyer) akkor fizetik vissza a pénzt.

Puszi, Janka

panka
 
 


Sziasztok!

Valamelyik nap írtam és írtam és elküldtem és nem ment el! :(
Nem is baj, mert csak butaságot írtam volna.
Most olvastam ezt a baromságot, hogy meg akarják szabni, hogy hol és kinél szüljünk! Úgyis lesz kiskapu! Remélem! Bár még messze van a 3., de ....

Úgy fest, hogy köv. héten megyek Pestre. Szóval ismét él a Fakopáncsos rendelés! Annyit kérek, hogy előre fizessétek ki a megrendelt árut. Megadom a szmla számomat és át tudjátok utalni!
Várom a rendeléseket! mazsolamuzsika@vipmail.hu

Ja!
Közérdekű infók:
A Plus mögött van egy turi. Király a neve. Szóval holnap és szombaton 50%-os árleszállítás lesz. Gyerkőc és felnőtt rucik is vannak!

Még egy fontos dolog!
Szombaton a Kisgömböc játszóház keretében /ők szokták csinálni a Városház téren/ a Papszeren gyertyaöntés lesz. 500 Ft a beugró. Azt hiszem.

A Mazsola Muzsika Kézműves- és Játszóház következő foglalkozása: dec. 1-e, péntek, 3 órától a Civil házban. Adventi koszorút fogunk készíteni a belvárosban. 3 fajt technika lesz. Szóval ide is be kell jelentkezni a fenti e-mail címen.
Az árakról majd később!

Legyetek jók!
k

bkriszta13
 
 



Sziasztok!

Ma voltam Dr Károlyi Zsuzsánnánál.
Nagyon rendes volt, csak sajna szeretné, ha levetetném a szemölcsömet. Peresze, ha Ő mondja... Csak sajna nagyon be vagyok tojva.
Nem ismeri valaki a két sebészt a Semmelweisben a plasztikán, akik hétfőn, és kedden rendelnek?

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!

Sziasztok!
Igen a hir igaz!
Szombaton lesz KISGÖMBÖC !
Gyertyát öntünk -pontosabban mártunk- a papszeren !
Gyertek várunk benneteket, jó móka lesz!
Puszi mindenkinek !
ESZTER
r.eszter
 
 


Ezt Móni79 irta:
[quote="móni79"]S írta:móni79ziasztok!

Olyan emléktárgy készítésével foglalkozunk, amellyel azt hiszem, minden családnak örömet szerezhetünk.
Szakszerű lenyomat alapján megörökítjük gyermekeitek élethű tenyér és talp másolatát színes kemény gipszből.

Elérhetőségeim: 70/318-41-17, 46/389-058


Mónika


Engem érdekelne a dolog, szerintem nagyszerű ajándék pl: karácsonyra a nagyiknak, dédiknek. Mennyibe kerül?

lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Eszter!
Pontosan hol lesz a szombati foglalkozás? Papszer...

Lányok!
Tanácsot várok...
Ádám néhány hete pelenka nélkül alszik, de minden éjszaka bepisil (néha többször is), ilyenkor átöltözés, ágynemű csere stb.
Mikor mondom neki, hogy vegyünk fel inkább pelust, azt nem akarja, és állítja, hogy nem fog bepisilni.
Szerintetek mit kellene csinálnom? Ébresztgessem fel 2 óránként pisilni? Erőszakoljam rá a pelust? Ha bepisilt, hagyjam benne?
Komolyan mondom, teljesen ki vagyok...

Üdv: Emese
mse173
 
 


Szia Emese!
Mi még nem tartunk itt, mármint a szobatisztaság közelében sem, de szerintem ne foglalkozz vele. Úgy értem, ne beszéljeek róla, nem kell szóba hozni a pelust sem este, csinálja úgy Ádám, ahogy szeretné. Gondolom, borzasztó lehet az éjjelt ezzel tölteni, de szerintem nagyon sok türelemmel és következetességgel lassan megoldódik majd magától. Lényeg, hogy ne foglalkoztassa, ne legyen ez téma, ne frusztrálja Ádámot.

Bár szerintem nem kell sokat várni egy pszichológustól, de esetleg meg lehetne mutatni egynek.

Én nem vagyok orvos, és mondom, mi még nem tartunk itt, de én ezt tenném.
Szerintem Detti tudna ebben neked jobban tanácsot adni.

üdv, fény
KépKép
fény
 
 


Sziasztok

Zsu
Olvastam, hogy voltál Károlyi doktornőnél. Hát elég drága a magánrendelése, nem gondoltam, hogy ennyibe kerül. :oops:

Eszter
Engem is érdekelne a gyertyaöntés, és hogy pontosan hol és mikor lesz.

Emese
Én is a kiborulás szélén állok Benivel. :evil: A bölcsiből ki kellete venni, mert nála is és nálam is betelt a pohár. Legutoljára akkor, amikor a gyerek azzal jött haza, hogy kizárták egyedül az udvarra, hogy ott hányál és sírjál kint. Most az anyukám azt mondta, hogy elvállalja mindkét gyerkőcöt. De Beni olyan eleven..............................Állandóan rosszalkodik. Na és itt van a pelus téma. Egyszerűen már mindent próbálunk, de az istennek nem akar a bilire sem ülni. Ha leveszem róla pelust körbepisili a lakást. Most megint ott tartunk, hogy ha hisztizik, annyira bepörörg, hogy elhányja magát. Már voltam vele dokinál is, ő azt mondta, hogy adjak neki B6-ot,meg hányás elleni kúpot. De én aggdok a gyomráért és azért is, hogy mindenért sír. Egyszerűen teljesen tanácstalanok vagyunk, hogy hol rontottuk el, vagy a mi gyerekünk egyszer is be fog tudni illeszkedni a közösségbe? Pedig amúgy mosolygós, cserfes gyerek.
Bogi miatt avédőnő meg mindig cseszeget, hogy a gyerek még éjszaka is eszik, ez nem lesz jó így. Most mit csináljak? Ordítsunk minden éjszaka?

Bocsi, hogy ilyen hosszúra nyúlt, de megértelek Emese. Én hányást takarítok minden nap, és már teljesen KO vagyok. :cry:

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Sziasztok!

A gyertyaöntés azaz merítés a Herman O. múzeumban lesz a Papszeren. Hánytól is? Azt hiszem 9:30-tól. Eszter a benfentes. Mi megyünk! Remélem Ti is, mert sajna Miskolcra jellemzően, 2 hete a mécseskészítés elmarad, mert nem volt rajtunk kívül senki! Bocsi! Csak úgy el vagyok keseredve, hogy lenne egy tök jó program és akkor nincs érdeklődés!

Emese!
Pelus kérdés: azt hiszem csatlakozom Fény véleményéhez. Ne beszéljetek róla. Nálunk bevett szokás, hogy elalvás előtt iszik kb. 2 dl innit. Pisi és alvás. Na, jó! Pisi nem mindig van, de amíg kisebb volt ment! :) Szóval egy szép éjszakán, félálomban közölte velem, hogy márpedig ő nem kér a pelusból! NAgyon jó fej volt, mert a csomag utcsó dbnál döntött úgy, hogy ennyi elég volt. És attól az estétől nem kellett többet a pelus.
Bilit, anyukámék már majdnem a születésekor :lol: , na jó ez sarkítás; venni akartak, de végül sikerült lebeszélni őket. Kb az 1. szülinapunkig. Attól a naptól, hogy vettek egyet kint volt és játékosan használtuk. Nyáron pelus nélkül nyomtuk. A ház úgy nézett ki mintha kiskutyánk lett volna. Mindenütt egy folt. Szóval így szépen leszokott.
Mindenképpen vallom, hogy magától kell eljutnia addig a pontig, hogy nem kell! Nem szabad eröltetni! :)

Zsuzsa!
Hányás... Nem semmi! Amit meg a bölcsiről írsz egyenesen rémálom! Olvastam a bartánőmnek! Teljesen kész van ő is!
Mindenért sír: szerintem ez inkább lelki dolog! BEnce is, mostanában nagyon érzékeny lelkü. Lehet, hogy a kistesó miatt. Nem tom! Próbáltad már valami homeos bogyeszt? Hátha segítene!

Móni 79!
Te árulod ezt Mazsola Muzsikán is?

Lépek!
LEgyetek jók!
Szép napot! Jó hétvégét!
k

bkriszta13
 
 


Szia Bvigh! Irtam neked privit a hőmérőzésről, majd olvasd el ha ráérsz valamikor szia.Lusti


Szia Emese! Nekem az a véleményem erről a pelusos dologról, hogy nem szabad erőltetni, az én manóm 2 éves lesz most dec12-én, és még javában pelusos, igaz, hogy reggel a kaka, a biliben landol, kb. 1 hónapja, de nem mindig hajlandó rá, nem erőltetem, mondja magától, és hozom a bilit, vagy ő hozza.

Próbáld ki, hogy este vacsora után iszik egy keveset, pisilteted, és utána kb. 24.00 körül viszed neki a bilit felkellted és megpisilteted, hátha sikerül, nálunk a nővéreméknél bevállt, a gyerek kb. 2 hónap alatt szobatiszta lett este is. /Persze az én ötletem volt :lol: / sztem egy próbát megér, és igy te is csak egyszer kellnél fel éjszaka nem? :wink:

Kép
Kép
lusti
 
 


Szia Davallila! Hát nem semmi, akkor fogok spórolni azért, hogy láthassam a második gyerkőcöt 4D-uh-n.

Lányok! Mit tudtok a Megyei kórházról, mi lesz ez a kórház megszünés, meg egybevonás mizéria? ÉN 2004-ben szültem a fiamat Berkő Péternél, császárral, aki most ott a nögyógyászat feje, meg mindene, most a második gyerekkel hova menjek szülni, jó még nem tartok ott, nade hova sztetek, a Semmelweis-be? Jó annak aki még ez éven megszüli a csemetéjét!!!!!!!!! :lol:


Tájékoztatást kérek! A Semmelweisben ki a jó doki, nem annyira drága, és normális!!!!? lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Lányok!
Köszike a hozzászólásokat!!! :)
Már a az ébrenléti időben való szobatisztaság is elég nehezen ment Ádámmal, az kivette egy csomó szuflámat, erre meg már nem maradt erőm. :(

NZsuzsa!
Találkoztam mamáddal a városban néhány napja. Szegény nem tudom, hogy fog a két gyerkőccel egyszerre elbírni.
Bili: alig 1/2 éve még mi is ezzel harcoltunk. Nem akart ráülni, mindenhova odapisiltstb. Aztán vettem neki a WC-re egy szűkítő ülőkét, és csak akkor húzhatta le a WC-t haŐ pisilt bele. Ez jó buli volt neki, így 4 hónapig a bilit nem használtuk, csak a wc-t, de most már a bilire is ráül. Mikor milyen kedve van.
A hányás dolgot mi is végigycsináltuk. Nálunk is vagy a féktelen játszás (fetrengés, bírkózás) hozta elő, vagy a hisztérikus sírás.
Mára már túl vagyunk rajta, de emlékszem, hogy milyen rosz volt, amikor minden hányás szagban úszott.
Amit a bölcsiről írtál, az elképesztő. He ez bizonyítható lenne, még a bokájukat is megüthetnék.
Hát téged sem irigyellek...

Kriszta!
Köszi az infót, ha nem jön közbe semmi, megyünk a múzeumba.
Ádám éjszakai szobatisztaságánál az is gond egyébként, hogy éjszaka rengeteget iszik, de ezzel már nem tudok mit kezdeni, végletesen eltoltam.:)
Nyilván ami bemegy, az ki is jön egy idő után, így nem meglepő, hogy bepisil 1,5 órán belül. Engem csak az lep meg, hogy ez Őt nem zavarja. Pedig biztos nem lehet jó pisiben aludni.

Lusti!
A nagydologgal mi is hamar megbarátkoztunk, azzal nincs is gondunk, de ez a pisi húúú...
Én is próbálkoztam már a felébresztéssel, és biliztetéssel éjszaka, de gyakran kiborul, hogy nem is kell pisilnie, és hagyjam békén, sír, hisztizik, nem hajlandó a bilire ülni, aztán persze 20 percen belül összepisili magát.
Gumi lepedő az ágyon, rajta vastag takaró (mert a gumi lepedő csúszik, és kényelmetlen rajta feküdni), aztán rajta lepedő, és a törülköző. De baromi fárasztó.
Bár tudom, hogy sem eggyik, se másik módszer erőltetése nem normális, én még is szivesebben adnék rá pelust, a nyugodt éjszaka kedvéért. Borzasztó vagyok :(

Üdv: Emese
mse173
 
 


Emese! sajnálom, biztos nagyon fárasztó lehet, állandóan tisztitani a gyerkőc után, sztem jobban tennéd, ha ráadnád estére a pelenkát, legfeljebb hisztizik, de legalább az éjszakáid is normálisak lennének, tudnál te is aludni! A barátnőmnek a kisfia nem pelenkás estére sem, most 2 éves múlt egy hónapja, viszont a lánya aki már elmúlt 4 éves, még mindig bepisil éjszaka, tehát még rá is kell pelus.

Inkább egy kis hiszti, mint egy nem alvás megint? :wink:
Vegyél bugyipelenkát, azt könnyebb ráadni, mint a normált. Lehet kapni olcsón Szirmán a Szép utcában én is ott veszem, 45Ft/db ha 30db-ot veszel, amúgy ha veszel 90db-ot akkor viszont 43Ft.

Próba cseresznye! :)

üdv:lusti

Kép
Kép
lusti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?