Új privát üzeneted érkezett!

Tücsi, ez a kozmetikus kép CSÚCS :!: :D :D :D
És tetszik nagyon az apró csempe! /Egyik kedvenc, ezért nekünk olyan nem lesz (most), mert a csempéket nem cseréljük :x / az etetőszékben Gergő kissé ziláltabb formáját mutatja, de máshol nem mondanám rá, hogy hisztis :lol:

N:
UI: Ablakosok HOLNAP jönnek :evil: Majd mi is ilyen tréfásak leszünk a fizetésnél :twisted:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Most csak annyi, mert indulunk,
Natasa, amit linkelltem oldalt, annak az alján leírtam hogy kell hátul jönni az Örsről!
azt nézd meg, akkor idetalálsz!
na csövi

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Neked szóló hsz-ben, mert akkor is te kérdezted, így leírtam....

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 

 
 

Bubek, édes vagy és tudom, hogy külön nekem írtál utasítást, DE annak ellenére, hogy elolvastam meg próbáltam elképzelni az űtvonalat onnan, hogy beugrott a Ringató, úgy voltam vele, hogy ha nem is ua az útvonalon, amit te írtál, de tudom, hogy jutok oda. Érted?
De, sebaj, csütörtökre profi leszek a témában és nem fogtok minket sem nélkülözni :P

No, volt a védőnő,....Szonja mindjárt nem is akart aludni,..azóta sem akar :evil:

Éhes vagyok,....

Kép Kép
natasa1975
 
 


Halihóka!

Gyorsan bekukk, mert valami oknál fogva elálmosodott gyerek.
Az éjszakánk viszonlyag jól telt. Kilenckor alvás. Fél kettőkor ébredés odavettem magam mellé, ötkor vissza a kiságyba. Ébredés hétkor, szenvedés nyolcig, visszaalvás kilencig.
Egész jó!

:lol:

Tücsi ügye ti is jöttök csütörtökön? Gergő olyan édi a kozmetikus képen. Rugalmas kozmetikusod van. A lakás meg majd egybenlesz egyszer. Bár nem akarlak elkeseríteni nekem az a tapasztalatom, hogy egy kertes ház sosincs kész és mindíg van mit csinálni rajta.

Natasa az ablakosokkal meggyűlik a bajotok rendesen. Ti mikor költöztök?

Gabi mi lesz velünk csüt.?

Kép
vanília
 
 


Vanília, majd ha költözünk szólok :wink: Fogalmam sincs ugyanis,...már tervezni se merek :?

Grat az éjszakához!
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sziasztok!

Vanília,
aszongyák csütörtökön ááááállat idő lesz, ezen felbuzdulva és mert Ti is jöttök ELMEGYÜNK!!! 8) De nem vállalok felelősséget a hisztis lányomért a Nyugatitól Újpest-Központig... A buszozást már jobban bírja. :wink: Asszem a piros 96-os busz már alacsony padlós, rulez!

Tücsimami,
biztos jobban örülnél, ha már kész lenne a kéró, de azért megvan a hangulata a dobozok között élésnek is. :wink: Mikorra lesztek kész?

Na, megvárom, míg Livi elalszik, aztán elugrok tüdőszűrésre (igen, ez a hét health-week Kondeléknél. :lol:)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Cool,
Pontosan nem Neked szántam, ezért írtam, hogy UGORJÁL. :twisted:

Tücsimami,
Nekünk is hiányoztatok! :)
Görgő szenzációs a képeken, a kozmetikusos tényleg csúcs! :D
Figyelj, a kaján ne aggódj! Csütörtökön majd dumálunk, ok?
Többiek látták, hogy Beni hogy evett az Ikeában üvegeset, na másnaptól azóta is meg csak üvegeset eszik, vagy a miénkből. Érthetetlenek a kis szarosok.
Tejcsid van elég még?

Vanília,
Éjszaka nálunk is tök hasonlóan alakult, ő is fél2-ig bírta, rövid szopi és alvás tovább. Összesen 3x ébredt, de végig az ágyában aludt. Kiegyeznék minden nap ilyen éjjelekkel.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Bubek,
napok óta nem jön be a Pampers oldalán a pontgyűjtős oldal, lehet, hogy már vége???? Bár ezt nem hinném.
Na azért, mert nem tudom mi mennyit ér. Tudnál segíteni?
És az 5ös valóban nem jó? Ezt konkrétan írja???
Kösszencs! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Ismét hoztam pár képet.

Duracellácska bújócskázik:

Kép
Kép
Kép

Liviapu voltam.
liviapu
 
 


Timi, Mariann,
holnap megyünk bölcsi. Ugye Ti is? És akkó viszem a mondókás könyvet, meg Szilvi játékát és a fényképeket.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi:

Megyünk persze!
Jó ez a bújocskás sorozat! :D
Tegnap sikerült valamit vásárolnod?

Ilba:

Most gazdasági szakközepeket nézünk.
Jó ez a cikk az alvásról.Lényegében mindenki jól csinálja amit csinál,ha neki és a családnak megfelel.

Tücsi:

Gergőke egy cuki falat!A kozmetikushoz ezért nem megyek,mert Szilvi is ezt csinálná azt tuti! :D Ennyit a relaxálásról! :D
Különben a konyha pultod nagyon klassznak tűnik a kép alapján!

A mai napunk egész jó volt!Nem volt hiszti,tudtam főzni Szilvi mellett,majd szépen ebédelt és aludt 2 és fél órát ebéd után.Igy kéne mindennap.

Kép

Kép
novum
 
 


Livicsek! Cukorfalat vagy! :)

Lányok! Valami van a levegőben. Ádusz is, Szilvi is és Beni is viszonylag jól aludtak. :roll:
Reméljük így is marad!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok,

Tücsííí, de jó, hogy jöttél. És képekkel. A csempe(csempecsem-pecsem-pecsem :lol: ) tényleg nagyon állat! :)
Tényleg, mikor lesz kész véglegesen?
És kezded már megszokni, hogy ilyen faja helyen vagytok?
Ú, biztos jó lehet.

Bubek, ez marha közel van hozzánk, szuper jó! :)

Én hétfőn karielőtti nagytakarítottam, egy takcsinéni segítségével, így most minden le van törölve, kirázva, kimosva, lemosva, felmosva, szóval faja. És a csillagok is felkerültek a helyükre, így most csillognak a csillagok az ablakban, és a gyertyáknak is lett helyük. :)

Bence viszont iszonyú anyás lett, egy percem nincs nélküle. Illetve napközben még csak-csak, de akkor is úgy, hogy azért a szeme sarkából figyel. Na, hát este meg már csak úgy, ha fogja a lábam, és néha átölel (olyan édes).

Csajok, szerintetek karalábé mehet már? Kaptam fini zsengét, holnap megfőzném répával. Szerintetek?
Vendég
 


Sziasztok!

Közsi mindenkinek a jókívánságokat!

Voltunk hétfőn a háziorvosnál is délután, Gergőt is bemutattam neki, mert randán köhögött, még álmában is. Ő is beszállt a csapatba, asztmás jellegű hörghurutjával... hörgtágító és köptető dukál neki... minő meglepő, hogy nem kellett egyiket se kiváltanom, mivel van itthon. Nem is tudom nevessek, vagy sírjak. :? Gerivel holnap kell visszamenni a háziorvoshoz... pénteken meg fülészet. Mindig olyan jól beosztják...

Ja a történethez hozzátartozik, hogy a hétvégén összeköltöztettük a gyerekeket és végre van hálószobánk... ellenben gondban vagyok az altatásokkal... de gondolom majd összerázódnak.

Dani ma délutáni alvásából is sírósan ébredt fél óra után. Aztán még fél órát nyüszizett mire hatott a nurofen. Lassan azt is pótolni kell.

Bubek!
Köszi a tippeket!
Zokniba csomagolt só helyett van fülmelegítős sapkánk, amibe már eleve vannak tépőzáras zsebek amibe bele lehet tenni a cuccos. Cuccos is van hozzá, egy a zsebbe illő kis tasak amibe valami zselés anyag van ami akár fél órán át is tartja ugyanazt a hőt és kb 1 óra alatt hűl ki.
Zsírozni is szoktam, a Baby Luuf balzsammal. Az ilyen légzéskönnyitő zsíros kenőcs... már kisbaba korban is lehet használni.

fúú mennem kell, ahogy érzem a Dani beszart, és ahogy hallom a Gergő hiányol...
Gabi meg: Anyuuuu gyere máááááár!!!!

Kép
sasha
 
 


Jajj, még valami:
Kérdeztem a háziorvosunkat a Pneomococcus baciról amit mostanában "reklámoznak", hogy a védőoltás használna-e a Daninak. Nagy alószínűséggel jót tenne neki, illetve ártani nem ártana a védőoltás, de amikor megtudtam az árát hát lemondtam róla. 2 oltás kéne a Daninak, darabja 16.000 forint. Egyébként sem biztos, hogy ez a baci van Danci fülében, ehhez kenetet kéne venni, de csak akkor lehet, ha a következő gyulladásnál amikor fel kell szúrni, akkor vesznek a friss gennyből mintát... az meg mikor lesz? Kiszámíthatatlan.

Kép
sasha
 
 


Ilba, és az "ugorj"-t úgy értettem, ugorjak a megadott linkre. És én engedelmesen meg is cselekedtem :wink: (máskor légy tekintettel értelmi képességeimre, és írd azt, hogy "ugord ÁT").
Amúgy ma találkoztam Szonjeccal és anyukájával, és olyat láttam, ami téged is érdekelni fog, csütörtökig izgulj, mi lehet az! (Natasa, ha van szíved, nem lövöd le a poént).

Ja, Natasa köszönöm még egyszer a könyveket, egyáltalán nem voltak nehezek.... csak azt nem értem, mért tetted be a 20 kilós súlyzóidat is közéjük.... nemes gesztus, de meglettem volna nélkülük, igazán. :wink:

Klassz a Livis képregény..

Kép Kép
coolasa
 
 


Ilba,
írtam mailt.

Tücsi,
a konyhás képen jól látom, hogy nem látom az egyik lábán gGergő cipellőjét???? Hihi....ilyet itthon is szoktam látni...és sosem tudom mikor és hol lesz meg a másik fele a mamusznak... :lol: :lol: :lol:

Natasa,
azért egy Jedivel, meg nemes utódjával csak nem tévedhettek el... :wink:

Zoli, megint nagyon jók a képek!
Nekem hiányoznak a sztorijaid... :cry:

na mentem, mert nagyon fáradt vagyok, ma egész nap Budaörsön voltunk anyuéknál...
MAjd holnap jövök talán du, bár akkor meg takarítani készültem....Na majd valamikor.
Jó éjt nektek!

ui :lol: :
Vuka,
ugye jbban vagy már?

Mi lehet Mancs családdal????? Mi lehet az államvizsgával????

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek,
Zoli mostanában kicsit lustika. :lol: :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Eszti,
Köszi a telószámot, holnap azért próba cseresznye. :wink:
Karalábét nem tudom, de tudod, hozzátápiban engem inkább ne kérdezz. :D Én adnék amúgy. :roll:

Pneomococcus: én is megkérdeztem, nekem azt mondta a dokinénink, hogy ha bölcsibe szeretném adni, akkor javasolja, ha nem, akkor csak 2 éves kora után, mert akkor már csak 1 oltást jelent.

Cool,
Egy új sapit??? :lol:

Bubek,
Köszi előre is, meg a számot is, holnap hívom őket. Most már csak azt áruld el, hogy hány pont az a szuper holdjáró?

Mancs Ózdon van még szerintem, írta, hogy nem fog tudni jönni.
Mbá, meg biztos másnapos. :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Eszti,
karalábé mehet! :wink:


Pneumoról ugyanez az infónk dokibáncsitól.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Halihó!

Ma már jobban vagyok, bár Petra nem igazán hagyott aludni, min. óránként keltett. :evil: Már nagyon kivagyok, miért nem tudja átaludni az éjszakát, hiszen semmi baja nem volt, viszont a kiságyában aludt.

Ma zsúfolt napunk volt, voltunk tanácsadáson, sétáltunk, baba-mama tornán, majd anyukámék tettek egy villámlátogatást.
Sasha én is rákérdeztem ma a dokinéninél erre a pneo... oltásra. Azt mondta, hogy várjunk még, mert minél idősebb lesz annál kevesebb oltás kell. Végülis akkor sűrgős, ha társaságba megy. Egyébként lehet, hogy januártól lesz rá 50 %-os támogatás, ezért sem árt várni.

Liviapu nagyon jók a képek!!!
Kíváncsi vagyok Mancsbának miként sikerült a vizsga, mi drukkoltunk ezerrel.

Na most megyek végignézem a filmet, aztán elteszem magam holnapra. Holnap pihenőnapot tartunk, aztán csütörtökön tali és jön haza nagypapi Németországból (vasárnap délig vele töltünk minden percet).
Jó éjt!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Halihó!

Ma vettem Ádusznak egy új sapit. úgy látom most ilyen mánia dúl babaneten. Ja meg egy téi cipőt.

Gabi Lívi olyan aranyos. Holnap megyünk bölcsibe. Tíz körül ok?
Mennyi pénzzel jövök?

Eszti én Ádusznak már ilyen korban adtam karfiolt. Azt hiszem a Hipp-nek van karfiolos kajája, gyerekem imádta.

No pá! Jó éjt! :lol:

Kép
vanília
 
 


Vanília,
de jó az avatarod!!!! :D

1570 pénz.

10 óra okés! De klassz, végre látom Ádit sétálgatni! :wink:

Eszti a karalábét kérdezte. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vuka,
mondta Éva barátnőm, hogy a múltkor összefutottatok a torna után. (Ez most csak eszembe jutott. :D )

Vanília,
milyen a sapi és a cipő? Képet, vagy csütörtökön add rá! Vagy mindkettő! :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba tényleg már én is akartam írni. Szóvátettem neki, hogy még nem regisztrált. :wink: Sajnos nem sok időnk volt beszélgetni.
Na Petrának megvolt az 1. ébredése. Nem értem miért kell már másfél óra után ébredni. :evil: Du. is tud simán egyhuzamban 2 órát aludni, akkor éjszakai miért nem?! Megsimogattam a buksiját, cumit benyomtam a szájába és 1 perc után már vissza is aludt.
Az a baj, hogy nincs időm elolvasni a Suttogó című könyvet, hátha mondana valami hasznosat. Nem értem, hogy miért kell több kötetes 300 oldalas könyvet írni egy anyukának, mégis mikor olvassa ki???
Na most már tényleg megyek aludni, jó éjt!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Helló, jó reggelt.

Remélem mindenkinek szuper éjszakája volt.

Gabi, és többiek, köszi a karalábé tippet, akkor ma azt főzök, répával. Vanília, neked is köszi a karfiolos hozzászólást. :wink: :lol:

Vuka, nem tudom, hogy miért kel fel Petra. Bencénél utoljára ilyen 6 hónapos korában volt, de ő egyértelműen a cici miatt kelt fel, de óránként. Aztán meg már ez sem volt elég, mert amikor visszaaludt a cicin, és én kihúztam, akkor már ki is pattantak a szemei. Na, az kicsit durva volt, és akkor mi kicsit bekeményítettünk, mert azt mégsem lehetett, hogy akkor egész éjszaka mellettem aludjon és benne lógjon a szájában a cici (cumit nem fogad el). Akkor mi hagytuk sírni másnap, negyed óra bömbi volt, aztán aludt reggelig. Másnap is ugyanígy, és azóta (lekopogom) nagyon jó alvó lett, sokkal kiegyensúlyozottabb a napja is.
Most is még alszik, pedig fél9-kor ő már horpaszt. Most ezzel nem azt akarom mondani, hogy ti is így csináljátok, egyáltalán, csak mondom, hogy megértem, hogy milyen rossz, mert nálunk is ilyen volt, vagy legalább is hasonló.
(Megjegyzem, az a két éjszaka, amikor bömbizett negyed órát, na hát akkor meglehetősen leizzadtunk Petivel, olyan rossz volt hallgatni, de valamit muszáj volt csinálni, utólag ugyanígy csinálnám)


Nos, Mancs család úgy tűnik, végleg elhagyott minket.....vajon miért???

Én már nagyon várom a holnapi talit, és végre nem lesznek falevelek, amit Bence úgy szeret enni. :roll:

Mi Bencével tegnap egy barátnőmnél voltunk, akinek 10 hónapos ikerlányai vannak, tyű, gyerekek, az nem gyenge. (megj.: van még hozzá neki két idősebb lánya is :shock:) Ahhoz képest egy gyereket nevelni szinte semmi. És tuti, hogy nem alszanak egyszerre, nem egyszerre éhesek. Nagyon nehéz mégcsak minimális rendszert is felépíteni.

Most pá.
Vendég
 


És képzeljétek, már nem kell fullra leturmixolni minden kaját, ha egy kicsit darabos, azt is aranyosan rágogatja az ínyével, és nem fuldoklik!
Pl. a gyümit már nem turmixolom, hanem töröm villával.
Ezt sem gondoltam volna, mondjuk 2 hete, hogy ilyet majd Bence megeszik. :) Érdekes látni ezt a fejlődést.

És még valami: mostanában úgy főzöm a főzit Bencének, hogy főzés előtt (vagy sütőzacsi előtt) olívaolajon megpirítom a zöldséget, rizst, húst, bármit, amit csinálok, és csak utána főzöm, hú, lesz egy fincsi bukéja így. :)
Vendég
 


Vuka, a Suttogó azért 300 oldalas, mert amerikaiaknak íródott, és szájbarágós. Ezt a bölcsességet nem én találtam ki, valaki már említette itt közülünk, és én mélyen egyetértek vele, meg veled is. Én anno szopik közben olvastam ezt a remekművet, amik akkoriban fél-3/4 órásak voltak. Szóval ilyenkor én fennhangon felolvastam belőle Nokinak, lehet, hogy ezért tud ilyen ügyesen aludni, hihi. De szerintem is fél oldalban összefoglalható minden (számomra) lényeges. (Közben belegondoltam, hogy mennyit tudnék olvasni a mostani szopiztatások során.... hát, pont annyit, mint bármelyikőtök. Egynehány hónapos kortól a gyerkőcök annyira érdeklődőek, hogy a múltkoriban, mikor a hvgbe akartam naív módon etetés közben belelapozni, kiderült, hogy gyermekem élénk érdeklődést tanúsít a kualalumpuri belpolitikai viszályok iránt is..)

Ilba, nemá, oan izé vagy. Honnan tudtad, hogy sapi? By the way, Nokedlinek is van dizájnos skandináv érzetű sapija, majd megmutatom holnap, hacsak nem lesz túl meleg, ami állítólag pedig orvul leselkedik ránk.
Felhívás mindenkinek: bárki bármilyen hsz-t akar írni, először adjon személyleírást gyermeke sapkájáról és/vagy fotóval illusztrálva, mert Ilba úgyis addig veri ki belőle a szuszt, amíg ezt meg nem tette. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!
Eszti, karalábé nálunk már csúszik és Szonja még szereti is /mint mindent ami erősebb szagú/. És egyálatlán nem volt reakció rá, még csak nem is pukizott tőle többet.
No, ennek örülök, hogy a meleg jó haással is lehet némely gyerekre. Szonja mióta bejött ez a szerintem hülye idő sokkal zaklatottabban alszik nappal. Mondhatni semmit :?
Basszus Cool, elvitted a súlyzóim? :shock:

Tegnap mi babaklubboztunk Cool után. Valahogy el kellett ütni az időt, hogy túléljük Jedi nélkül azt a pár órát csütörtökig :wink: Szonja annak ellenére, hogy semmit sem aludt egész nap, nagyon jól eljátszott magában meg néha egy-egy gyerekkel. Aztán kinézte magának az egyik anyukát és azt játszották, hogy ő levette a cipőjét az anyuka meg visszahúzta neki,....és ez így ment hosszú időn át :D
Lelkemnek balzsam, hogy nem én vagyok a legidősebb a klubban, bár kinézetre,... :roll: És szinte mindenkinek a szülés magzatvízelfolyással kezdődött,....és mindenki más kórházban szült noha egy helyen lakunk :) Szóval, tegnap statisztikáztunk :D

Ablakosokra duplán haragszom, mert ma jönnek /vagy már jöttek/ és így kizárt, hogy ma indiait kajálunk vagy bármit is csinálunk, mert addig nem mennek el, amíg meg nem csinálják a betervezettet :twisted:

Vanília, a multkor nem árultad el, hogy van kedved tornázni egy szar éjszaka után. Vagy azóta Ádusz jobban alszik és már nem RR-zol?

Eszti, milyen volt a közös takarítás és mennyiért takarít a takinéni közösen? Én ebben a lakásban már csak szintfenntartó takarítást végzek,... a hópihéket meg remélem majd decemberben a ház új ablakaira ragaszthatom :!:

Szonja 5 centiről néz Havas arcába. Lehet ez nem a legegészségesebb a szemének, megyek intézkedem!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok,

hogy megint egy eltérő véleményt mondjak a pneumococcusról :lol:
Nekünk felírta a dokinénink és 1 éves koráig kellett kiváltani, mert akkor 50%-os támogatás van rajta. (így volt 2300 Ft).
1 éves kora után megkapta és csak 1 kell.

Gabi,
nagyon jó volt a diavetítés :lol: :lol: :lol:

Alvás:
két éjszaka egy mukkanás sem volt.
ma csak 2 mukkanás volt :lol:

most megyek, mert felébredt a hercegnőm

Kép

Kép
sajtine
 
 


Gabus, most alattomban eredményt hirdettél? Nem baj, nekem a kacajhalmaz is tetszett eredetileg is. (Natasa, csak azért, mert eltulajdonítottam a súlyzóidat, még nem kellett volna a habtapira szavaznod, amikor Mbá direkt a froclizásomra vetette csak fel. Vagy épp ezért szavaztál rá??? Döbbenet.)

Kép Kép
coolasa
 
 


Sajti, a pneumococcust én is így tudom, ahogy te. :wink:
Vendég
 


Cool,
neeeeeeeeeeeeeeeeem, ez csak a pill. állás. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Natasa,
vagy akit még érdekel:
http://www.ramazuri.hu/

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


én a Babaszektára szavazok :lol: :lol:
Vendég
 


Cool, pironkodva bevallom, hogy nem gondoltam rád a habtapinál :oops:
Ilba, köszike....pont a minap jutott eszembe, hogy kaptunk szórólapot, de kidobtam. Egyébként képzeljétek /lehet már írtam/ ovi van a szomszédunkban meg a környéken még egy pár,... És az egyik suli sincs messze, igaz az még odébb van :)
De, már Gödöllőn is kinéztem 1-2 számomra érdekes foglalkozást.

Azuram meg írja SMS-ben hogy halálukat élik a csempék :shock: Lehet nálunk is lesz új csempe???? Erre nem számítottunk. Még nem tudom, hogy :) vagy :( legyek :roll:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa, szerintem inkább legyél :). Új csempe! Szuper! :)
Vendég
 


Halihó!

VAgyunk, de egyenlőre csak egy gyors bejelentkezés.
Mbá majd jön és beszámol az államvizsgáról :wink:

Tegnap jöttünk haza. Petike nagyon szarul alszik éjszakánként, pedig azt hittem, rosszabb már nem lehet. De. Óránként ébred. És se cumi semmi nem kell, csak cici. Hisztizik ezerrel, rázza a fejét hogy még csak véletlenül se tudjam a cumit a szájába tenni. Ha sikerül, kidobja. Elég gáz. Tegnap is 8-kor tettem le, persze már ilyenkor is van bömbi, aztán 10-ig már 2x ugrasztott ki a s kádból :evil:

Jövök még, csak most etetek, meg leviszem levegőzni :wink:

Kép
mancs
 
 


Halihó Mancsusz! Ez a :wink: nekem nem hangzik rosszul, akkor mégsem kollektív ablakonkiugrás miatt nem jöttetek. Akkor va még remény az egyszeri koktélra :wink:
Az alvás miatt nem írígyellek, én többé nem nyafogok. Rá kellett jönnöm, hogy 1-2x ébredni nagyon nem rossz dolog az egész éjszakázáshoz képest! Ráadásul Szonja rácupp majd lecupp és alszik is.
Lehet Petikénél most sok minden új zajlik,...fog, helyzetváltoztatási technikák,....vagy csak simán rájött, hogy pasiból van és kezdi nem kímélni a nőket :lol:

OK, Eszti akkor :) , de majd ezt juttasd eszembe akkor is, amikor a párom napestig dolgozik,...bár nem lesz újdonság :roll:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sziasztok!

Szent Istvánban keresnél nőgyógyászt magamnak. Őket szemeltem ki: Dr. Hetényi, Dr. Németh M., Dr. Mészáros L., Dr. Újvári.

Légyszi írjatok róluk, aki szült már valamelyiknél! A magánrendelésük címe is érdekelne. Előny a dél-Pest, dél- Buda.

Köszönöm!

Beus
beuska81
 
 


Halihó!

Eszti sajnos már kipróbáltuk ezt a "hagyjuk sírni a gyereket" módszert, ami tényleg hozott egy kis eredményt 2 hétre, aztán minden visszaállt a régi rendbe. :( Közben arra is rájöttünk, hogy azért volt, mert kijött az alsó 2 foga és utána nyugodtan tudott aludni 2 hétig, aztán beindultak a felső fogak és ezért lett éjszakázás megint.
Most a héten megint hagytuk ordítani szegényt, mert vissza akartuk szoktatni a kiságyba, ugyanis átszokott hozzám és ez mindegyikőnknek rossz volt. Végülis sikerült, ma végig a helyén aludt. A bökkenő az, hogy most már sokkal nehezebb ez a módszer, mert amikor ordít feláll a kiságyban, tehát tuti nem lesz belőle alvás. A nagyobb gond pedig, hogy teljesen leizzad, mintha egy vödör vízzel leöntötték volna. A héten is hagytuk sírni, majd 20 perc múlva vittük szárítani a haját.
Valószínűleg a foga miatt van ez, most egyszerre 4 jön neki felül és rohadtul be van durranva az ínye. Szabályosan látom a fogakat az íny alatt, szóval nagyon remélem, hogy nemsokára kibújnak már és akkor újra lesz nyugodt éjszakánk.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Beuska sajnos én egyik dokit sem ismerem, így nem tudok véleményt mondani róluk.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Hali Beus, nem én fogok segíteni neked, mert az én dokim nem szerepel a listádon. De tuti lesz akinek ismerősek az általad említett nevek,...meg ha esetleg visszaolvasol az elejétől,...

Csajok, ezt csak az olvassa, akinek nincsenek kajaparái:
Szonjának csináltam fincsi sóskát. Nem kellett neki. Az enyém viszont igen! Ráaádsul az én kanalamból, úgy, hogy az egyik kezével kapaszkodott belém, egyébként állt a másikkal meg próbált néha-néha a tányérba nyúlni :shock: Megjegyzem nem volt szándékomban megkóstoltatni vele, de odamászott és mint kicsi fecske tátogott. Először az ő kajájával próbálkoztam, de nem volt sikere :roll:
Lehet Szonja is előbb fog bablevest enni mint az én gondoltam? :lol:

Végezetül kaptam egy sóskamaszat fogas puszit az arcomra. Megyek összepakolok aztán irány a jó /kissé szmogos/ levegő!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sajtine az egy másik oltás amiről Te beszélsz. Azt nekünk is mondta a dokinéni egyébként. Azt mondta várjunk vele, mert 1 éves kor után már csak 1 kell belőle, viszont a támogatás csak 1 éves korig jár. Ezért majd felírják nekünk januárban, akkor támogatottan megvehetem és beadják majd februárban.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Natasa,
új csempe tényleg szupijó dolog, legalább az is le lesz tudva. Arra gondolj, hogy inkább most, mint 1 év múlva :wink:

Sikerült Petikét eltologatnom az udvaron. Most lent alszik a teraszon, az ablak alatt. Pont rálátok. Már ez is jobb, mint itt a szobában, mert akkor síri csendnek kell lennie. A konyhába viszont így se jutok ki, mert ott már se kép se hang. Semmit sem hallok belőle, ha vinnyog. Köcsög szomszéd, nem pont most kezdett el levelet égetni? :evil: Olyan füst va kint, hogy még. Petike meg szívja. A lakásba is feljött, mert pont idehozza a szellő. :evil:

Be kell szereznünk pár szekrényzárat, mert ma felfedezte, hogy milyen jó dolog a fiókokat húzogatni és 2x az utolsó pillanatban kaptam el az ujjacskáit, majdnem rátolta a fiókot :shock:

Új tudományai is vannak: ha mondjuk neki hogy pápá, integet. Fel akarom venni, vagy átvenni vkitől, kérdezem hogy jössz? És kepeszt, hogy jön. Meg kérdezzük hogy hol a lámpa és ő egyből nézi, hogy ott a lámpa. Négykézláb áll, és már pár tempót mászik is. De helyváltoztatásra még mindig inkább a kúszás megy. Viszont ha megáll, akkor mindig négykézláb áll. Meg ha odamegy vmihez, akkor van úgy, hogy térdel, és kapaszkodik abban a vmiben.

Gabi,
vmiért nem tudok levelet küldeni, úgyhogy itt írom: nálam az apró léptek a kedvenc.

Kép
mancs
 
 


Egyik barátunk hozott nekem Torontoból mogyoróvajat. 1 kg-os kiszerelés. Imádom. Csak hogy a legközelebbi talin ne kérdezzetek rá, hogy mitől híztam el :lol: :shock:

Kép
mancs
 
 


NEktek ki a dokitok?

Esetleg dr Koiss-ról infó?

Köszönöm!
beuska81
 
 


Ilba,

azt a feladatot kaptam, hogy írjak Neked mailt (mingyááá)

Vuka,
mi az a másik akkor amiről beszéltek? :shock:

Natasa,
én is az új csempére szavazom :lol:

Beuska81
nekem a Hetényi a dokim
Váci úton van a rendelője
ha kérdésed van esallai@yahoo.com -ra írhatsz nekem

Kép

Kép
sajtine
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?