Új privát üzeneted érkezett!

Kavicska!

Grat a PÉhez!!!
Vendég
 


Kép Nagyon Boldog Névnapot Szilviák! Kép
-Nagyon Boldog Születésnapot kívánok GINUSKA!!!! Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kép -GINUSKA,kívánom,hogy jövő ilyenkor.... a kis Zsebibabád bömbizzen a Kép zene alatt!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Hi!

Szilviáknak boldog névnapot!!

Ginuska!

Boldog születésnapot!

Kép

Kép
lara26
 
 


Backa!Aranyos vagy,de néha teljesen ,olyan érzésem van......mintha a sor végére löködnék!
Figyelj a vonalzódnál a -----PHPBB kód-ot kell bemásolni az aláíráshoz!!!! Szólj ha nem sikerül!

Rambóka!
Voltunk már 2x maszek fogászaton,van két ,olyan tömése Natinak amit Én nem vettem volna észre ,de a fogorvosunk résen volt és betömte a biztonság kedvéért (barázda zárás szinte)!A 3.fogászati kezelés volt ez és szó szerint ez a doki ki volt akadva,hogy gyönyörű a fogsora,hibátlan és ez ritka a mai világban.....nem kapot szurit,de nem is fájt Neki egyszer se!
-ja és Backa!Azért furrták ki a fogát,mert,már az inye durrant be....nagyon fájt Neki,na meg olyan volt,mintha afta lenne rajta,a foga meg kezdett kicsit szürkülni,pedig hófehérek amúgy!A lukon meg tisztul és ha leapad a duzzanat,megnézi a doki és ha minden ok,bezárja gyógytöméssel.....amitől kicsit zártabb lesz.....-jól tudom Rambóka?????
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Mamint!

Még aktuális az MR, mert ma felhívtam délelőtt a Diagnosztikai Központot és azt mondta a hölgy, h csütörtökön kérjek időpontot.
Kollégáim mondták, h kb. 3 hét mire kapok időpontot.

Kép
lara26
 
 


köszike :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Ginuska!

Köszi!

Neked meg boldog szülinapot! Nagyon szép volt a tortád!

Kép
babancs
 
 


Babancs!Most megyek és készítek fotókat Neked és Ginuskának!
Többiek meg fussák át a képeket majd,mert nem pont a topik témája lesz.....
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kép Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kép Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandika!

Köszi a fotókat! Nagyon jó a bútor!

Kép
babancs
 
 


Kép
Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandika!

Melyik foga volt? Elöl v. hátul? Beütötte korábban?
Örülök, h. jó dokitok van!!!! :D

Nagyon szuper az emeletes ágya!! Meg a szőnyeg is nagyon tuti!!!!! :lol:
Az ágyat csináltattátok v. lehet ilyet kapni készen????

Küldök Natinak egy autós képet szülinapjára:

Kép


Ginuska!

Boldog szülinapot!!!!!

Neked is küldök egy képet, remélem nemsokára neked is lesz ilyen:

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Mniki,

tényleg, neked is korábban jött meg az előző ciklusban.... nekem Tűű ilyet nem mondott, de én már semmin nem csodálkozom, ezt ma szentül elhatároztam. Jöjjön, aminek jönnie kell, ha hetente menstruálok egy-két napot, akkor is tűrök és tűrök. Előbb-utóbb csak rendbe jövök. Egyébként a 19. cn-re megjött mensim két nap tombolás után nyomtalanul eltűnt. Két napig dőlt belőlem a cucc(bocsánat) és ma reggelre elmúlt, de tényleg nyom nélkül. Furcsa dolog. de legalább lehet szexelni. Már úgyis itt az ideje. A párom szerint egészségügyi dugás lesz..... (már vagy 3 hete kíméljük egymást, nem a kedv hiányzik, hanem az energia.... :oops: :oops: )

Csakegy: jó kiságyat fogtál ki, gratulálok !!! Az IKEÁ-s ágyakat én sem ajánlom, de átmenetet képezhet a Szigediben kapható fenyő kiságy,ami 70x140 cm-es, lehet hozzá ilyen nagyságú kókusz matracot is kapni, és nagyon jó minőségű. Nem túl drága, kb. 20 ezer ft körül van. (csak a keret)
Az én álmom a Brendonban látott ( és legutóbb Rejoka által fotón bemutatott ! ) álomszép kiságy, kerekekkel, bükkfából ! A Brendonban 60 ezer ft.....
zsizsik
 
 


Csajok!

Miért jön elő nekem állandóan a MSN messenger? Ráadásul a gépem minden kikapcsolásnál frissít miatta! Soha az életben nem használtam és nem is áll szándékomban használni, de nem tudom hol lehet lelőni, h. ne tolakodjon már állandóan!!!! Azt sem tudom mitől került elő???? :shock:
Ért hozzá vki??????

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka,

ez a pocak kép rólatok szól ?? Ilyet még életemben nem láttam.... :shock: állati jó !!!
zsizsik
 
 


Rambóka!
A galériát a 98-as Ötlet Mozaik újságból nézte ki a férjem!Amikor terhes lettem!
Na közben férjem,már nem készít bútorokat,eladta a szerszámait....így egy régi kollégája készítette el Nekünk,ezt a bútort még láttam farönk-ként!Borovi fenyőből van!
A szönyeget ki kéne már cserélni,csak elfogyott a forintunk,főleg a szülinapozás miatt!Majd karácsony után....Rikitó pirosat néztem ki! :wink:
Natinak annyi volt,hogy az Il Treno-s magvas buciba beleharapott és könnybe lábadt a szeme,kiköpte a kaját.....mondván,hogy kitört a foga....persze csak magok voltak benne!Na ez a foga a .....ha hátulról számolunk előre akkor a 3. ,de tudom,Ti fogorvosok máshogy számoljátok!-ez most rágófog?-ez a 2hátsótól kisebb,bizti tudod miről beszélek.....vagyis remélem érthető voltam!Lefényképezzem???? :lol:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Rambóka!

Ez a lábikós-pocakos kép igazi??? Csak nem rólad?
Egyébként te (meg Rejó) mennyi (mg) magnéziumot szedtetek az utolsó 2 hónapban? Én most emeltem az adagon, mert szükségem volt rá.

És vége a teljesen gondtalan hónapoknak: pár napja mindennap törbbször gyomorégésem van :( De nem baj, ezt az egy hónapot kibírom - úgy olvastam, hogy az utolsó hónapban ez a gond megszűnik. Mir és Csillagfény, nektek nincsenek ilyen problémáitok?

Kandi!
Nagyon szép a szoba :) És köszönöm a tortameghívást :), majd kigondolom, hogy milyet is ennék, és megírom :)

Vöcsök
vöcsök
 
 


...és mindenki jó peterélelést, LH-tesztet, pocaknövesztést meg babaringatást - kinél mi van soron... :)
vöcsök
 
 


Rambóka!Natinak nagyon tetszik a kocsi,de a férjemnek mégjobban! :lol:
Vöcsök!Bármikor!-férjem ma hozott 1kg marcipánt...sajna elfogytak a torták....utánpótlás.....de tudnám,hova fér bele ennyi édesség és tökéletes a vércukra és inzulinja!!!!-Én meg se kostoltam a tortákat!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok Csajok!!!

Szilviák!
Nagyon boldog névnapot kívánok Nektek!
Még van egy Szilvikénk, csak ő nagyon ritkán ír:(

Rólam:
2 cn. Ma felhívtam a dokit. Közöltem vele a progi eredményem, tudomásul vette, hogy volt PÉm.
Napi 1 szem Closty.
Jövő kedden HSG :?

Megjegyzem alig bírtam beszerezni a Clostyt. Először is nem találtam a körúton gyógyszertárat. Aztán találtam, de a nő kötekedett, hogy adjak igazolást.
Nem hiszitek el, de egyetlen igazolás sem igazolja, hogy orvos vagyok, csupán dr van ott. :shock: Aztán sikerült valami régi kacat papírt előkaparni, amivel meggyőztem a nőt. :roll:
És képzeljétek volt Clostyjuk. Mondta, hogy az utóbbi időben nagy hiánycikk volt, de mostmár felteltek a patikák Clostyval.

HSG :? brrr.... :?
Lányok, akinek volt nyugtasson meg, hogy túlélem.
Egyelőre a doki semmit sem mondott, hogy mire figyeljek, milyen lesz stb. Persze majd fog mesélni, deaddig....

Azt sem tudom, hogy kábítanak e abban a kórházban, vagy nem...
Ha nem beveszek egy tutti triót: Diazepam, Nospa, Contramal :lol: :lol: És majd jóízűen csorgatom a nyálam a vizsgálóasztalon horkolás közben :shock: :lol: :lol:

Hú lányok, azt hittem, hogy megúszom ezt a vizsgálatot.... :?
Pénteken sperma cuccot is leadjuk.
Lássunk tisztán!!!

Minden infot előre is köszönök!
Ijesztgetni tilos!!! :lol: :lol:
Azt tudom, hogy Mir elájult :shock:
Ugye nem rosszabb, mint egy foghúzás??? :roll:

Most ennyi futja!

Zsizsik!
Lélekben veled vagyok. Ne szomorkodj! Szedd a gyógyit és rendbe fogsz jönni! Az inzulin szint, prolaktin szint normalizálódásnak idő kell. !!!!
Helyre fogsz te is jönni!!!!
Küldök egy kis pozitiv energiát: ++++++++++++++ ++++++++++++

Köszönöm mindenkinek a PÉs gratut.

Mára ennyi voltam.
Pussz.

2cn.
Vendég
 


Gina! Boldog szülinapot!!!
tök jól nézett ki a tortád!!! puncs torta volt? (mondddddd,hogy igen. az a kedvencem :D ....)
Kandi, tök szupi a galériás ágy. gyerekek az ilyet annyira tudják élvezni :)

zsizsik, tudod. kitartás. és szex :D
kavics, mindent el fog mondani a doki, és úgy sokkal nyugtatóbb lesz.

rólam annyit: semmi. vagyis ma voltunk férjemmel fitnessbe. (bezony, zsizsik,megnéztük a cba fitness-t és ki is próbáltuk) jó. és nem volt tömegnyomor!!! de nemtom miért, mire hazaértünk azt hittem megszülök.majd leszakadt a hasam alsó része,mintha mensizni akarnék. pedig a hasamat nem erőltettem meg. kezd múlni.
ja, és a hajam csak hullik. vagy nemtom. de folyamatosan ettől parázom már. nagyon idegesít. abbamarad egyszer :( ....vagy rendeződik :( lehet lejjebb kellene vágatnom a hajam, mert hosszú már nagyon.
na, de lehet már ráparáztam ezerrel....nemtom :?
még mindig nem döntöttem nőgyogyi ügyben. lehet felhívom az egyik bajcsys dokit, és majd meglátom.
üdv mindnekinek. szép álmokat!!!
dimet
 
 


Kellemes estét mindenkinek!

Szilviáknak én is küldöm a névnapi köszöntőt! Kép

Kandika fiacskádnak boldog szülinapot! A torták nagyon guszták!! A szoba is csudijó!!

Kavicska szép pé-d volt! :wink: Gratula!
Szorítok a vizsgálatokhoz!!! Nekem laparom volt így segíteni nem tudok :(
A closti beszerzése nekem is zűrös volt, szombaton kellett olyan patikát keresni ami nyitva van,rengetegen voltak kb 20percet vártam mire kiszolgáltak.....de volt closti :) azon izgultam,hogy a várakozás után a patikus nehogy azt mondja nincs :shock:

Norka Bogi,hogy van?? Keveset vagy,nagyon lefoglal, vagy a munkád is több?

Okr-ről valaki tud vmit????

Zsizsik nem kell feladni,hat a gyógyi csak idő kell én április óta szedem és kezdek működni,egy éve még mensim se volt, most meg már 34 napos ciklusaim is vannak....a barátnődet sajnálom :cry: amikor a vérzései elmaradtak nem volt dokinál? Akkor nem vizsgálták meg?

Én a 4cn taposom és 3*1 clostit szedek.

A többieknek egy puszi és :P megy.

Jó éjt !!
Vendég
 


Sziasztok!

Asszem sikerül az a hülye vonalzó, mindenkinek köszi a segítséget!
Bár a múltkor is ugyanezt a kódot írtam be, csak most kivágtam és beillesztettem, akkor meg begépeltem. Gondolom elírtam valamit. :roll: :lol: Mindegy, most örülök, hogy kész!

Rejo!
A tesómnak kislánya lett az 5,2-es cukornál, de most is azt ígértek neki a legutóbbi uh alapján. Azt mondta a doki, hogy amennyire lehet, biztos, hogy nunis. :lol:
Tegnap nap közben megnézette a cukrát, 5.5 volt, pedig evett rendesen. Na, annyi azért van, hogy édesítőt használ, cukrot, csokit nem eszik, amúgy kajál rendesen. Hát, remélem nem lesz gond!

Ginuska!
Hát, szedem a gyógyit, mint a kisangyal. Nekem egy-két hónap múlva már alakulgatott a ciklusom, egy év alatt meg jó lett. Bár én ezt a kaális hormonkezeléseknek tudtam be, később állt csak össsze a kép, hogy mikor hónapokig nem volt stimu, mégis megjött.
A ilókkal nem küzdök, ugyanis akaraterőért elfelejtettem sorbaállni, mikor osztották. Annyit fogyóztam régebben, hogy egy életre elég lesz. Szerencsére az édességet nem szeretem, mert az katasztrófa lenne... :lol:
Ja! Utólag is nagyon boldog szülinapot! A tortád gyönyörű! (volt)

Kandika!
Nehogy a sor végére kerülj! Pláne ne önként!
A bútor nagyon klassz, de nekem a színek tetszenek a legjobban! Olyan jó meleg és otthonos! Nálunk a háló ilyen, imádom is, itt vagyok a legtöbbet!

A Szilviknek boldog névnapot!!!

Lányok! Mindenki clostyt szed?????
Tegnap éjjel még gyorsan elolvastalak benneteket, amikor hazaértem, és olyan de olyan kísértésbe estem! :shock: Majdnem bekaptam két clostit. De már az 5. napon voltam, ezért nem mertem. Lehet, hogy mégis kéne napi kettő? Az nem sok! Ma már késő kezdeni, ugye?

Kép Kép
backa
 
 


Kandika, nagyon tetszik Nati ágya. Látszik, hogy jó minőségű fából készült, masszív az egész és ötletes.
Mit csináltok 1 kg marcipánnal ? Csak nem úgy magában majszolgatja el ? :shock: :lol:

Kavicska, HSG témában csak annyit tudok írni, hogy mi 4-en mentünk egyszerre (egymás után) be és fele arányban volt a fájt/nem fájt :wink:
Én persze a fájt kategóriába tartoztam, :(
Viszont tök gyorsan megy az egész, pár perc és kész !
Hááát, nekem ki kéne egy bölifogamat húzatni, de nyár óta még nem szedtem össze a bátorságomat. :lol:

Dimet az én hosszú hajamból 2 hete vágtak kb 15 cm-t. sokkal kevésbé veszem észre, hogy hullik, de azért nem múlt el :?

Csajok, mit szóltok milyen klassz idő van ? Ilyenkor legszívesebben be sem jönnék dolgozni (majdnem sikerült, mert nem csörgött az órám :lol: )
mniki
 
 


Szia Niki!
Már azt hittem, mindenki alszik! :)
Milyen idő van??? Itt csupa borult, néha csöpög az eső. Más kérdés, hogy én szeretem ezt.

Kép Kép
backa
 
 


rejo :)
Most ugrott be, hogy Te is Szilvia vagy. Nagyon Boldog Névnapot!!!
gtünde
 
 


niki, nekem is ezt ajánlotta gyógyszerész barátnőm. (aki sokszor komolyan több mindent tud,mint a dokik....)
úgyhoyg vágás lesz. férjem sír is a hajamért,hogy le ne vágassam!!! :D
dimet
 
 


Jó reggelt,

Kincs, Kavicska, köszi a bíztatást, elkél néha.... :cry: Mindegy, majd csak lesz valahogy. Biztosan több idő kell nekem, mint másoknak.

Dimetke, Niki: tényleg le kell vágatni, és akkor kevésbé hullik. Fene tudja miért, de nekem is talán mintha kicsit kevésbé hullana. Vagy csak nem látom annyira......

Szilviák, boldog névnapot !!

Kavics, én nem voltam ilyen HSG vizsgálaton még, de nagyon drukkolok neked, hogy ne fájjon. Vesd be a protekciódat, mint orvos, és kérj valami kis kábítást !

Itt Pesten eszméletlen ronda idő van.... :cry: :cry: Olyan szomorkás, bornogós. De szerencsére nincs hideg.
zsizsik
 
 


Jaj, képzeljétek, álmomban szültem :shock: utána a kezembe adták a kisfiamat, akinek öregember arca volt, a füléből, orrából kilógott a szőr :shock: :shock: :shock:
Miért álmodunk lyen marhaságokat ???

Dimet én kicsit sokkot kaptam, amikor végzett a fodrász és a derékig érő hajamból csak hátközépig érő lett. Egyébként a barátnőmön kívül senki nem vette észre, mert ált. össze van fogva és hát így is hosszú :lol:

Most hallom, hogy abban a kórházban is tombol ez a kalici vírusfertőzés, ahonnan apu most jött ki 1,5 hét után.. remélem nem kapta el :x

Szúrkál a petefészkem és majd leszakad a derekam. Remélem ez nem mensi előjel így, a 19. napon, hanem mondjuk kései pé :wink:
mniki
 
 


Sziasztok

Először is Szilviáknak nagyon sok boldog névnapot,így utólag is!

Ginuskának
Boldog születésnapot!!! :)


Backa
Ügyes vagy ,h végül sikerült nem elcsábulnod!!! :roll:
Hogy birsz ilyen hamar kelni mindennap..én ma 10 előtt keltem :oops: :lol: ,mondjuk majdenm éjfélkor aludtunk el!

Kavicska
Mennek a drukkok a hsg-hez!!!Van 5 szem Clostym...nem sok..de szivesen odaadom,h ne itt járjon le a szavideje,neked meg szerencsét is hozhat! :wink:


Kincs
Gyere kicsit sűrűbben,,aztán beszámolni ám h alakulnak a dolgok!

Nálunk is csúny idő van! :cry:
Vendég
 


Mindenkinek köszönöm a köszöntést!

Rejoka!

Igen, én is Szilvi vagyok. :lol: Boldog névnapot kívánok neked is!


Kavics!

Mikor lesz ez a HSG? Az egyik ismerősömnek altatásban csinálták meg. Semmi mást nem tudott mesélni, csak hogy nagyon vérzett utána. Majd drukkolok, hogy fájdalommentes legyen!

Kép
babancs
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem engedett be a Babanet, nem tudom mi volt!

Így utólag is boldog névnapot kívánok a Szilviáknak!!!
(Bár még nem vagyok képben, hogy kit hívnak közületek Szilvinek...bocsi :oops: :oops: :oops: )

Ginuska!

Neked pedig boldog szülinapot!! Gyönyörű tortád volt!Remélem, ettél belőle jó sokat!!!!! :)

Rambóka!
Ha majd jöttök Zegre Csúzdázni, feltétlenül szóljatok!
Nem hiszem, hogy kipróbálom, hacsak párommal nem a nagyon lájtosat, de csendestársnak jó leszek :wink: .

A pocis kép nagyon drága, csak az a baj, hogy most elkapott a depi,tavaly karácsonykor elterveztem, hogy az ideit, már hárman ünnepeljük, erre még mindig csak ketten vagyunk, és ha meglátok egy pici babát, potyognak a könnyeim, mint ma délelőtt is egyfolytában :cry: :cry: :cry:
Úgy szeretnék már anyuka lenni, de lehet ez már nem lesz így....

Aranykavics!
Légyszi, majd részletesen számolj be a Hsg-ről, lehet, hogy még erre rászánom magam, mert én sem tudom , hogy átjárható vagyok-e.
ezoterike
 
 


na, de kihalt mindenki :D
ezo, nyugi. relax, no depi! majd jön a pici.

jaj, még mindig nem tudtam dönteni nődoki ügyben. hova menjek?? kihez? bajcsy, vagy szent imi???????
dimet
 
 


Sziasztok, köszönöm mindenkinek a köszöntést! :lol:

Ginuska boldog szülit!

Dimet én szt. Imre fun vagyok, de asszem mindegy, csak a doki jó legyen!

megyek mert hulla vagyok!

Kép

Kép
rejo
 
 


Kavics,küldtem privit a HSG-vel kapcsolatban!
Kibírható! :wink:
pimó
 
 


Sziasztok Csajok!

Ilyenkor még ébren! :shock:
Holnap reggel, mert tripla gravitációs ereje lesz az ágynak :shock:

Nagyon aranyosak vagytok, hogy bíztattok a HSGvel kapcsolatban.
Márpedig kedd! 10. cn-on meg lesz. :?
Mindenképpen fogok kérni valami cuccosat, ha nem is altatnak el (szeretnék észnél lenni, hogy utánna tudjam elmesélni, hogy milyen volt), de fogok kérni fájdalomcsillapítót.

Én konkrétan arra lennék még kíváncsi, hogy a hüvelyfertőtlenítést, mint olyan, hogyan oldják meg???

Doktorbácsival pénteken beszélek, de addig is minden hasznos infot gyűjtök!

Pimo!
Nagyon szépen köszi a privit!
Holnapválaszolok! :)

Ezoterike!
Ne sírjál!!! Vagy ha úgy jobb, akkor tedd azt! :(
Nekem ez a sírós időszak időszakosan jelentkezik. Nagyon rám jön, fáj, érzem, hogy szeretnék már anya lenni, aztán elmúlik :shock: Azt hiszem van az agyunknak egy védekező mechanizmusa, mert különben ebbe bele lehet őrülni :shock:
Fel a fejjel. Összejön a babuci mindannyiunknak. Kinek hamarabb, kinek később. :roll:

Mniki!
Csak pozitiv teszt jöhet szóba. Nem holmi havizás. !!!!
Érdekes az álmod!
Nekem volt egy olyan álmom, hogy négy gyereket szültem, mind a négy fiú volt, de az egyik túl fejletlen volt és meghalt :(
És mondtam a páromnak, hogy három fiút akartál, hát egyszerre bejött!!! És emlékszem, hogy attól eltekintve, hogy a negyedi baba fejletlensége miatt meghalt, nagyon boldogok voltunk. :roll: Furcsa álmok.

Gabika!
Köszi a Clostyt. Egyelőre igényt tartok rá.
Most egy szemet szedek, esténként, dokival így egyeztünk. Meglátjuk, hogy hat.


Dimet!
Ha nincsenek ész érvek a kórházak mellett, akkor marad az Eke, beke, béka töke, potty... című mondoka. Amelyik kiesik már nem jön szóba :lol: :lol:

Norka!
Valami baj van, hogy nem vagy??? :roll:

Backa!
Szép lett a vonalzód!
:) :)

Most ennyi vagyok, mert kezdek hulla lenni! :)

Megyek lebebelek!

Alig várom a hétvégét, hogy jó sokat szunyizzak!!! :lol:
Vendég
 


Jó reggelt !

Kavicska a mai álmomat már el sem mesélem, annyira szörnyű volt :( Bizti van valami a levegőben.. vagy a holdállás... :)

Jól aludtál ?

A HSG-ről még nem is hallottam, hogy altatásban csinálták volna. :shock: azért annyira nem nagy bevatkozás :wink: Fájdalomcsillapítót viszont adnak :)

A mai reggeli vérvételt elaludtam, úgyhogy majd holnap, a 21. napon ejtem meg. MOndjuk szerintem baromira nincs értelme, mert tuti nem volt pém.
A hasam alja ,petefészkeim fájnak, meg a derekam is, mi a fenétől lehet ez, remélem nem a mensi készülődik már megint :shock:
ilyen a hőgörbém :


Kép
mniki
 
 


Jó reggelt, lányok asszonyok!

Egyszer már hétfőn nekifogtam írni, de felébredt a lányom, aztán rohantunk tornázni... a hozzászólás meg úgy maradt.

Nehéz úgy mostanában a fórumozás... :? Kicsit eldivergáltam már az itteni témáktól. Nehéz egyszerre ráhangolódni a gyereknevelésre és a peteérés-követésekre, tünetekre. A gyerekről írni meg olyan, hogy - tudom ezt magamról is jól - egyeseknek, akik még csak reménykednek, ez fájdalmas, vagy unalmas.
Meg aztán valahogyan, nem is tudom miért, de az enerváltságból még mindig nem tudtam kitörni. Persze nem számoltam azzal, hogy a metformin újrakezdése ezzel is jár, hogy az ember le van taglózva. Szóval olyan semmilyen, de nem éppen pozitív hangulatban írni a többieknek: az a fórumlakók számára sem túl lélekemelő, igaz? :wink:
A világért sem cserélném el ezeket a napokat-hónapokat mással, és Bogi baba mozgása gyönyörűen megindult, szépen fejlődik. :) Elkezdett próbálkozni az oldalra fordulással, ölben, etetőszékben stabilan ül. Két kézzel markolássza végre a játékait (ez eddig nem volt). Nem volt könnyű az elmúlt időszak, mert értelmileg sokkal előrébb van, mint mozgásban, és ez jelentős frusztrációba kergeti szegényt. :(
Felkapni meg nem tudom már mindig, mert a térdeim, derekam kétoldalt nagyon megsínylik a 9 kilót. Döbbenetes, hogy mennyire le vagyok rongyolódva, de reggelre sem tudom kipihenni az ízületeimet. Támolygok, mint egy részeg vénasszony. :x
Bogi pedig csak eszik és hízik felváltva. :shock: Majd mindjárt felteszek egy kis képsorozatot, illusztráció gyanánt. Imád enni, és könnyeket képes sírni, ha már kicsit is ehetnékje van. Akkor már nem hatja meg semmi. És még eddig semmit nem utasított vissza! :shock: :? Jézusom, mi lesz itt...
Voltak kisebb válságaim az elmúlt időszakban. Néha azt éreztem, rosszul tűröm a monotóniát, néha hogy megzakkantam (állandóan karácsonyi zenét hallottam, akkor is, ha nem ment a CD), néha hogy a házasságom válságba jutott. De a gond csak annyi igazából, hogy egyedül vagyok, mint a kisujjam, este 7-8-ig, de időm sincs elmászkálni közösségbe, kikapcsolódni egy kicsit, lelkizni. Család mint olyan, nincs, anyámmal kölcsönösen megegyeztünk, hogy nem szívjuk le egymás energiáját a panaszkodással :? , anyósom jövőhéten hazaér a másfél hós floridai töltekezésből, lesz nemulass. A férjem meg dolgozik, mint a güzü (saját cég), és megmondom őszintén, amikor azt írtátok, hogy a szülés után tovább javult a házasság, én kivételnek éreztem magunkat. :(
Hát ennyi.

Amúgy csinálom a dolgom, a pcos.hu-ra nemsoká felkerül egy kb. 70-80 kérdésből álló kérdezz-felelek, ennek felével vagyok meg (inciid.org-os anyag), van sok megválaszolni való, ésatöbbi, ésatöbbi, néha elképesztő kérdésekkel keresnek meg. :roll: A fejembe vettem, hogy Petrányinak nekiszegezem a kérdést, hogy hazajön-e, tavasszal lesz egy közönségtalálkozó vele, de praktizálni sajnos a felesége miatt nem jön haza. :(

Mindenkit pusszantok, remélem megbocsájtátok, hogy nem reagálok egyenként, mostanában csak annyi telik tőlem, hogy ha sürgős késztetést érzek valakinek beszóláshoz (segítség, info), akkor szólok vagy privit írok... :roll: bocsi!

Képek: Bogi sír kaja után, első pillanatok az evésnél (ez még tápi, azzal kezdünk, mert az gyorsabb) - Bogi eszi a főzeléket - A végén: a jóllakott napközis ("ezért érdemes élni"-szempillantás).

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


annyira gyönyörűűű bogi:)
kitartás mindenhez!!!
dimet
 
 


nekem a középső kép tetszik a legjobban :D
dimet
 
 


Szia Norka,

jó volt végre olvasni rólad-rólatok. Sejtettem, hogy valami hasonló lehet a viszonylagos hallgatásod hátterében. Valóban nehéz ezekkel a topic barátságokkal, az ember élete változik, a körülmények is, a pco-sok előbb-utóbb terhesek lesznek, szülnek, már nem a baba összehozása többé a központi gondolat, hanem a terhesség körülményei, majd utána a szülés, a baba gondozás. Egyszerűen más téma érdekel már, és biztosan nehéz - mint ahogy írtad is - ráhangólódni a babagyártás témakörre, erről írni, hozzászólni. De ez természetes. Akik viszont még a küzdők között vannak, szerintem nagyon szívesen olvassák az eseményeket, amik veled történnek, nem unalmas ez egyáltalán, hidd el.
A képek tündériek, nekem a röhögős tetszik nagyon ! Micsoda gyönyörű kislány lett Bogi !
zsizsik
 
 


Sziasztok!

Tegnap vettünk gyerekkocsit. Nagyon klassz, nagyon örülök neki! :-)

Meg láttunk kiságyat is a brendonban, 10Eért, amibe belemegy a szabványméretű matrac, fenyő, és tényleg jobb mint az ikeás. Asszem ő lesz a szerencsés :-)

Csajok!

Egy most szült ismerősöm mondta, hogy a szülésnél nem is annyira a hasad fáj, hanem a derekad, a csontjaid. Mit szóltok ehhez?

Apropos, tegnap megnéztem a szülőszobákat a sotén. Nagyon tetszett, komolyan az ember szinte kedvet kap. :)
Nagyon tiszta, kultúrált hely, ami különösen tetszett, hogy egyszemélyes, meg az is, hogy van egy zuhanyzó, és azt mondták, oda nyugodtan be lehet ülni, és magadra engedni a vizet vajúdás alatt.

Én imádom a vizet :-) És akkor állítólag nagyon jó is.

Veletek mi újság?
Puszi :-)
csillagfény
 
 


Norka!

Ezek szerint semmi esély arra, h. a kaja előtti "Adj uramisten, de azonnal, különben itt helyben rögvest éhen veszek!!!" hisztik belátható időn belül elmúljanak???? :shock:
Pedig mindig mondom neki, h. megint megúszta az éhhalált (még ha szerinte csak egy hajszálon múlt is)! :lol:

Kaptunk tápot (Sinlac), mert a Gyöngyöm megtanult kérődzeni. :( Azzal indult a dolog, h. nagyon sokat küszködtünk pocifájással, erre felírtak egy görcsoldó-simaizomlazító gyógyszert, ami semmi másra nem volt jó, csak arra, h. ellazította a gyomor felső záróizmát és ennek következtében a gyerek rájött, h. ha elég rafinált módon játszik a nyelvével, akkor fel lehet küzdeni a tejcsit és megkönnyebbül a pocija.
Ezzel a megoldással a megivott tejcsi jelentős részét vissza tudja bukni. :cry:
Csak olyankor csinálja, amikor feszül a hasa, úgyhogy valszeg ez az összefüggés.
Most felírták neki a Sinlacot, remélem segíteni fog és nem szorul be tőle, mert akkor adtunk a sz.rnak egy pofont!!!!!! :evil:

A bekevert tápot meddig lehet eltartani hűtőben??? Mert neki lényegében csak szopi előtt egy-két kávéskanálnyit kell adni sűrítés céljából, de annyit meg lehetetlen bekeverni!!!!
Nem szeretném, ha gyomorrontást kapna!!! :(

A pioctanin szuper volt szájpenészre, teljesen elmulasztotta az az egyetlen ecsetelés, igaz minden lila volt tőle ( a mellem végülis nem lett lila! :lol: )!

Vöcsök!

A pocis kép nem saját! A neten kering, anyutól kaptam! Azért ennyire nem látszik át az ember hasa!!! :lol:

Kavits!

Miért kellett a gyógyszertárban igazolnod, h. orvos vagy????? :shock:

Na megyek, mert úgy hallik felébredt.... Aludt vagy egészen egy fél órát! :(

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka,

a Sinlacot nem javasolnám alig 2 hósnak! mi is csak 3,5 hósan kezdtük el. az egy szilárd kaja, bármily kicsi adag is, Gergő bélrendszere még nincs rá kész. Ettől miért fájna kevésbé a hasa amúgy. neméétem... :shock:
Nagyon megfogja a kakit is. Mindenképpen ütősnek gondolom. Csak este esszük, laktatás célból.

Nem lehet előre kikeverni sem, a benne levő dara miatt megbuggyan hamar. A sima Beba tápot kikeverve max.6-8 óráig szeretem a hűtőben eltartani.

Utólag bölcs tapasztalt anyukaként :? , úgy gondolom, a gyerek hasa fáj, ha egyszerre túl sokat, túl gyorsan eszik és ott marad a levegő. Punktum. Igazán jó megoldás nincs rá, csak a simogatás, ha sír. Szerintem... kitartás, 3 hó után sokkal könnyebb lesz.
Vendég
 


Norka!

Sajnos mostmár muszáj neki adni, mert ez a rossz szokás, ha nem szoktatjuk le róla, később kórossá válik! Elvileg két hét alatt le kell szoknia róla, mivel így a táp miatt nem tudja feljátszani a kaját a gyomrából!

A hasfájáson nem segít, de már beletörődtünk, h. majd kinövi. Szoktam tornáztatni, masszírozni, megtaláltuk az ún. " Sz.ratós tartást" :lol: , amiben könnyebben tud nyomni, ha meg már semmi sem segít, akkor hőmérőzünk.
Sajnos még mindig marad benne levegő, pedig már egészen jól megtanult böfizni, de van, hogy bealszik, meg van, h. a hiszti miatt nem tud böfizni. Ilyenkor órákkal később sikerül csak kiimádkozni belőle v. a másik végén távozik! :lol:

A kérődzéssel viszont az a baj, h. egyrészt rengeteg tejcsit elpocsékol, másrészt a felböfögött gyomorsav nagyon marja a száját és a nyelőcsövét is, és emiatt is sírdogál. Borzasztó hallgatni, ahogy nyöszörög és hüppög!!!
Úgyhogy most két hét próbaidő, utána remélem lesz egy fél zacsi felesleges Sinlacunk!!!!

El ne kiabáljam, ma még nem bukott, pedig dolgozott rajta a kis hamis keményen!! :lol:

Ugye csajok nem baj, ha rakok fel képet?
Na ennyire volt lila a szája:
Kép

És ilyen áhitattal néz apára, amikor az mesél neki:
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka,

már mééér lenne baj...?? :lol: :lol: :lol: Gyönyörű kisbaba, kedvem lenne megölelgetni, megpuszilgatni....!
Szép lila a szája, olyan kis punkos... :lol: :lol:


Pogikánkkal vajon mi lehet ?? És Okr és Felicia, és még a többiek ?? :roll:
zsizsik
 
 


Rambóka, akkor így már világos. Érdekes, hogy mekkora különbség van gyerek és gyerek között, én még sose láttam kérődző kisbabát. :lol: :shock: Nem is tudom, milyen lehet az...

Egyébként nálunk már napok óta nincs szopi. Ha összepréselem a mellem, még van kis tej, ami jön, de már nem adom oda. Napi másfél-két szem metforminnál járok (500 mg-osból), és egyszerűen nem merem szoptatni Bogit, bár még napi 1 rendes és 1 komfortszopi belefért volna. De olyan averzióim vannak, hogy rettenetes. :shock: :? Egyszerűen nem tudom elhessegetni, hogy ez egy gyóygyszerezett tej, pláne hogy küszködök most rendesen a mellékhatásokkal.
És tudja a fene, amit idáig megtanultam az 5 hó alatt, az az, hogy az anyai ösztönök sokszor nem csalnak!
Vendég
 


Láttátok, a Családinetes PCOS-os topik fullig átalakult kismamissá. :lol: :lol: :lol: Mindenki bebabásodott...

Na ez lesz itt is nem is olyan sokára! :lol:

Bár újak mindig lesznek, de ez így van rendjén.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?