Új privát üzeneted érkezett!

A babanetes órát elfelejtették átállítani :?: :?: :shock:

Kép
Kép
beuka
 
 


Szia Beuka!

Marci neveben koszonom szepen!! :D
Az orat neked kell atallitani a profilodban!
Igy mar hatha eszreveszik magukat a latogatok! :twisted:
Puszild meg a ket hetes fiacskadat a nevemben! :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Beu,
ja, semmi gond, végülis egy szemforgatós ikonból nem olyan egyértelmű! :)

Szuper, hogy így javul a seb! Most már ez a dolog se fog kicsit se belezavarni az örömbe! :)

Ancsa,
boldog névnapot a Marci fiadnak! :)

És köszi, hogy írod az órát, rá nem jöttem volna! :roll:
angel37
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!


Beu!

Könnyes szemmel ülök itt a gép előtt. :) Nagyon megható a történeted.

Sajnálom az állandó vendégséget! Nem szép dolog a családtól, hogy nem hagynak békén. Annyira örülök, hogy nálunk nem volt és nem is lesz ilyen. Az a legrosszabb, hogy bele is szólnak. Én egy perc alatt kiosztanám azt, aki bele akarna szólni a pelenkázásba.

Krém: mi hanyagoltuk a krémes fürdést (rossz anya vagyok :)), sima vízzel fürödtünk az elején. Olajozás minden fürdés előtt van (gyógyszertári babaolajjal). Nyugodtan kérdezzél, ha van kérdésed. :)

Kamilla!

Már csak pár nap!!!!

Móni!

Sajnálom a rókákat! Úgy látszik, hogy neked is jutott a csomagból. :) Már csak pár hét és emúlik.

Reni!

:( Hamar meggyógyítják az uradat és aztán jön is a bébike!


Pénteken volt védőnéni látogatóban. Megdícsérte Bendit, hogy milyen szépen fejlődik. Kóstoltatni kell már az almát, krumplit, meggyet, ribizlit. Szerencsére az almával nem lesz gond, azt már kóstólta Bendi és nagyon ízlik neki. Olyan édes, mert amikor meglátja a kanalat, már nyitja is a száját. :D

Betti
betti73
 
 


Betti
A meggyel és a ribizlivel óvatosan, mert sok savat csinál. Mi annó megszívtuk Marcival és egész éjjel fent voltam vele, mert szegénykém nem tudott aludni a hasikájától.

Beu
A gátsebet én a mai napig megérzem időjárásváltozáskor. Ne izgulj ezt is meg lehet szokni, mint a habos sütit.
Csatlakozom bettihez.Mi sem fürdettük krémmel csak sima vízzel és utánna vizesalapú olajat használtunk.
Kérdezz tőlem is nyugodtan bármit, ha tudok segítek.

Ancsa
Marcinak BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!


Pusz
Marcell, Apa és Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Beuka
Milyen táblába kéne bekerülni? :roll:
gaby25
 
 


Jó reggelt!

Nem tudok a babásokhoz hozzászólni, csak nyálcsorgatva olvasgatok :)

Arra jöttem rá, hogy egy kicsit túlpörögtem már megint a baba témát, mostmár azt is görcsösen szeretném, hogy ne foglalkozzak vele ennyit! Ez azért már elég gáz, nem?
Lehet, hogy a babanetről is le kellene állnom kicsit!
De azt hiszem függő lettem :)
Mindig megbeszélem magammal, hogy csak olvasgatok, aztán tessék! Mindig van kiért izgulni!

Kamilla!
Rajtad a világ szeme!

Ancsa!
Én olyan gyagya vagyok, csak olvasok, de nem látok! :)
Beleférek még a 8 napba, Marci köszöntésileg?
Boldog névnapot neki!

Betti!
Édes lehet a manód, ahogy a kanál láttán már nyitja a száját! :)

Móni!
róka :(

Vica!
csak neked, csak most sms:
Kedves mindenki, megszülettem, örülök, hogy végre láthatom a szüleimet, egyenlőre másokra nem is vagyok kíváncsi!
Ha új arcokra vágyom, majd szólok! :)
sonjus
 
 


Beu!
Az jutott eszembe, lehet ki kellene írnod az ajtóra, hogy szabadság miatt zárva, nyitás xy-kor! :)
sonjus
 
 


Kép

5 napig 37 volt a hőm. Na, ma megtörtént a mélyrepülés, és mellé párosult néháyn páfrány. :shock: [/img]
gaby25
 
 


Beu!
Nagyon megható a szüléstörténeted!
Remélem egyszer tényleg mindannyian átélhetjük ezt az érzést.

Ancsa! Marcinak utólag is boldog névnapot kívánok!

Velem semmi extra. Túl nagy a csönd odabenn. És várnék valami cicifeszülés szerűt is, de nem jön. :( Azért még nem adtam fel!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Szép jó reggelt!

Ancsa!
Nem tudtam az óraállítást :oops: :oops: :oops: köszi! :) :)
MEgpusziltam, köszönjük szépen!

Angel!
Igazad van, így már nem zavar az örömbe :)

Betti!
Jaj olyan édes lehet Bendi, ahogy nyitogatja a kanálra a száját! már lehet ilyenekkel etetni? De jó, már én is várom. De most is jó :)

Inci, Betti!
Köszi a fürdetéses infót. A tegnapi már egész nyugodt volt. A vízben kenjük rá a krémet, ha nagyon nem bírja elhagyjuk.
Ti meddig használtátok a "New born" pelust?
Tudtok valamit csuklás ellen, vagy nem annyira zavarja Őket?
Fejte(te)k? Bocsi, a sok kérdésért :)

Sonja!
Igen ez elgondolkodtató, hogy az ember már azt akarja görcsösen, hogy ne akarja annyira görcsösen a babát. Ebeb most gondoltam bele, hogy ez tényleg így van egy idő után :( Nagyon tetszett az SMS, és főleg az ajtófelirat :)

Kamilla!
Köszi :) mondjuk egyezzünk meg, hogy Te is átéled mondjuk 8 hónap múlva :) NAGYON DRUKKOLOK!!!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Gaby!
Ebbe:

Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka
Próbálkozás:2005.okt.
cn./kor: ???? ez mi? :oops:
ciklus: 26-29
életkor: 31 (01.25) hamarosan 32 :?
megjegyzés: a héten megyünk dokihoz
gaby25
 
 


Kamilla,
még szép, hogy nem adod fel! :)
Nem kell feltétlenül vmit érezni! :) Bár maximláisan megértem az elvárásokat! :wink:

Betti,
Bendi már lassan fél éves! :) Kis drága! :)
Egyszercsak rádtör az ötye, és megnézzük! :mrgreen:

Beu :)
nézem a táblát: a köv. az sajnos január :?
Vagy nem is tudom, mit kéne beírni... a fogigátló november, a szurka december, de lényeg a jövő évre marad...

Sonjus,
tudod, hányszor próbáltam már leállni a babanetről? :roll: A rekordom talán 3 nap! :lol:

Ha nem jössz, akkoris ezen járna az agyad! :wink:
angel37
 
 


Jaaa, nem jöttem ám rá tegnap, hogy hol kéne átállítani a profilban az órát :oops: HELP!
angel37
 
 



Betti!
Én a hozzátápival kapcsolatban csak azt tudom mondani, amit anno nekem Vikivel mondott a gyerekdoki.
A kizárólag anyatejes babák, és a HA tápszeresek hozzátápiját elég 6 hósan megkezdeni. Nem értem a védőnéni sürgetését. Nekem Vikinél kellett pótlás, HA-s tápit kapott, de csak 6 hósan kezdtem az almával. 10éve MArtinnál még totál más volt minden, ott már 2 hósan lehetett elkezdeni az almát, mondjuk őt nem tudtam szoptatni, de hülyeségnek tartom az iylen korai hozzátápit, mármint a 2 hós, de akkor az volt a "divat".

Beu!
Fejni akkor fejjél, ha kevés a tejci. Különben nem kell. Olvasd el a http://www.iboly.huoldalt. Fel is hívhatod, hivatkozz csak rám nyugodtan, régi ismerősök vagyunk. Pont múlt héten taliztunk, és kérdeztem tőle szopival kapcsolatban sokat. Köztük ezt a fejés dolgot is, de azt mondta ha beállt a kereslet kínálat, akkor nem kell fejni. De inkább hívd fel, nagyon kedves aranyos, és biztos segít eloszlatni minden bizonytalanságod.

moni
 
 


Sziasztok!

Már egy ideje olvasgatlak benneteket. Szeretnék táblába kerülni.
2006. április óta próbálkozunk, 28 éves múltam, ciklusom 26-38 között változik, úgyhogy minden hónap tök izgi! A hőmet is mérem már hat hónapja. Majd megpróbálok feltenni párat. Örölnék, ha valai mondana róla valami.
Orvoshoz 28-án megyek, remélem mond valamit! A cn/ kor. én sem értem.
h-boglarka
 
 


Sziasztok!!!

Ancsa!!

Köszi most már jobban,új orvos,új gyógyszerek és remélem meg lesz a hatása.
:wink:
Drága Beu!!!

Örülök,hogy sikerűlt az ajtón kívül maradniuk a látogatóknak.Ne hagyd magad!!!! :wink: Szüléstörténeted egy csoda!!!Nekem nem csak könnyeket csaltál a szemembe. :cry: Nem részletezem... :(
Nincs friss képed Botiról???

Vica!!!

Hogy vagytok!!!!Hiányzol!!!!!!!

Gaby!!

Szerintem mi még nem "találkoztunk"!!!Üdv itt!!!

Boglarka!!!

Neked is!!!!

Cn:Ciklusnap ahol éppen tartasz.
Kor:Terhesség időd
csanita
 
 


Köszi Csanita

Üdv Neked is.
Ma a ciklusom hatodik napján vagyok.
Megpróbélok hőmérős görbét mellékelni. Remélem sikerül.

Hát nem sikerül! Valaki tudna segíteni. Csináltam a wunschkinderen görbét, hogy tudom ide áttenni?
h-boglarka
 
 


Boglarka!!

A Melléklet feltőltésére kell kattintani,ott tallózás,majd feltőltés és elvileg okés a dolog.
csanita
 
 


Bea
Én fejtem is , de nekem muszáj volt, mert annyi tejem volt, hogy szopi után is még folyt a cicimből meg, ha nem fejtem akkor nagyon fájt a cicim és hatalmas lett a következő szopiig.
Fejni szopi után még 80 körül tudtam.
A pelusok sújra vannak, mi kb. 1 hónapos volt a Marci mikor az 5kg-ra váltottunk, mert a másik már kicsi volt, de ezt majd te is észre fogod venni, ne izgulj.

Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Ez ám a termés, volt mit olvasni. :D
Főleg, hogy most még többet, fogok, ha majd ritkábban tudok jönni. Megvan a helyettesem, aki utánam fog dolgozni itt a boltban. Őt tanítom most be, többnyire délelőtt jön, bár gondolom egyre többet azalatt a 3 hét alatt, amíg itt vagyok. Azért hiányozni fog... :cry:
Dehát erre várok már mióta. A pocakom egyre nő, biciklizni is egyre nehezebb (azzal járok dolgozni) és fáradt is vagyok. 2 hét múlva megyek dokihoz, akkor kiíratom magam táppénzre, mert amúgy se fogok dologzni, és állambácsi is járuljon már hozzá a költségeimhez, ne mindig csak én az övéhez. :)

Beu!
Ahogy a többiek írták, nekem is könnyek szöktek aszemembe a szüléstörténetedet olvasva. Nagyonmmegható és gyönyörű volt olvasni, mikor néztétek egymást Botival. Csodás élménylehetett. Meg azóta is az. :wink:
Hát elhiszem, hogy meguntad a vendégsereget, jól tetted, hogy kizártad őket, azért lehet megállj nekik is! :!:

Gaby25!
Üdv itt! A fürdősót én használtam a babásodásom előtt pár hónappal, lehet hogy az is használt, mindenesetre ártani nem fog.
Én se törölköztem meg "alul", hagytam, hogy hasson a só.

Sonjus!
Drága vagy, köszi az sms-t. :lol:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica
Lehet hogy pont tőled olvastam a sóról, asszem te vagy a Dandi írta a korai terhességi tünetek topikban. Próba cseresznye :P
gaby25
 
 


Beu!

Pelenkánál egyetértek Incikével. Most éppen 4-9 kg-ost használunk. Ezt kb. 6 kiló óta használjuk, előtte a 3-6 kg-os ment. Tényleg látni fogod, hogy mikor kicsi már rá. Elején aggódtam én is, nem mertem nagyobb mennyiséget felhalmozni.

Fejés: szerintem embere válogatja, illetve melle válogatja. Az elején nem fejtem, annyi volt a tej, amennyi kellett. Kb. 1 hónap után kezdtem fejni, mert akkorra sokkal több termelődött, mint amennyi kellett. Főleg azért mert éjszaka már nem evett a gyerek, így reggelre feszülő, csomós, folyós mellre ébredtem. Most változó, van, hogy muszáj lefejni, mert fáj és úszom a tejben, van, hogy nem durran be nagyon. Van, hogy napokig semmi gond, aztán meg elönt a tej. Nem tudom, hogy mitől függ, lehet, hogy egyik nap többet eszik a másik nap kevesebbet és ezt nem tudom követni. :?: A múltkor be is lázasodtam, talán emlékszel rá, így óvatosabb vagyok.

Móni!

Egyelőre csak apróbb kóstolgatásokat javasolt a védőnő, 1 hónap múlva meg jöhet az igazi bevezetés.

Angel!

Rámtörhetne igazán már az az ötye!!!! :lol:

Gaby!

Üdv. itt! :)

Sonjus!

Mindenki átesik ezen! Ne aggódj! :)
Nagyon tetszenek az sms minták. :lol:

Betti
betti73
 
 


Jajj Beu......... Olyan jó volt ezt olvasni. :cry: :cry: Bocsánat a sírós jelekért, de úgy elérzékenyültem. :oops: :oops:
Azt hiszem, ezt nem lehet elképzelni, ezt át kell élni!! :) :)
Úgyhogy hajrá lányok! :wink:
pihi
 
 


Kamilla, nem baj ha nem érzel cicifeszülést, sőt az sem baj, ha semmit nem érzel, legalábbis nekem már megvolt a pozitív tesztem(5 napos késés után) amikor végre olyasmit vettem észre magamon, ami terhességre utalt.

Beu, köszi, hogy beteszel a táblába. Idén május óta próbálkozunk, 27 éves vagyok, a ciklusom 28 napos (volt) és ma vagyok pontosan 6 hetes. Július elejére várjuk a kisbabát :D .
Vendég
 


Vica!
Milyen fürdősót használtál?

Angel!
Na igen, annyira sikerült lekattani a netről, hogy már ittonról is írok :lol:

Betti!
Köszi, a nyugtatást!
Igazándiból reggelente vagyok csak ilyen lehangolt, a hőmérő láttán, lehet erről kellene leállnom inkább? :)
sonjus
 
 


Sonjus
Thetis fürdősó. Én most vettem, már 3* pancsiztam már benne :P
Ha nyárig sem jön össze, akkor meg elmegyek Szovátára és megfürdőzöm a medve-tóba. De reméljük erre nem kerül sor :wink:
gaby25
 
 


Gaby!
Ez a thetis közelebbről mit takar? Mi van benne?
sonjus
 
 


Az van ráírva, hogy a kárpáti őstenger sós párlata.
Házi fürdőkúrához, reuma, ízületi bántalmak, idegesség,
álmatlanság, nőgyógyászati panaszok, idült mozgásszervi
betegségek otthoni kezelésére. Megfázás megelőzésére.
A fogamzásnak, beágyazódásnak nagyon jót tesz. Közömbösíti a hüvely savasságát, gumilabda-szerű lesz a méh, idült- nem észrevett gyulladásokat is megszünteti.
gaby25
 
 


Köszi Gaby
sonjus
 
 


Szivi :)
gaby25
 
 


Sziasztok!

Gaby, ezt a fürdősót hol lehet venni? Hú ebben én most megkapaszkodtam. mármint, hogy ki kell próbálnom. Mert lehet, hogy a hüvely ph-ja öli meg az én kis katonáimat. Mert ugye a doki azt mondta, hogy nem jutnak fel a helyükre, nem engedem.
És ma ki is próbálom, ha találok. Még éppen időben vagyunk. :)
pihi
 
 


Pihi
Én a tescoban vettem, de drogériákban lehet kapni. Ártani biztos nem árt. De azért azt nem mondom, hogy csodaszer, de drukkolok, hogy segítsen :wink:
gaby25
 
 


Pihi, még valami. Ezt kúra szerűen kell használni, 1-2 pancsi még nem hiszem hogy elég.
gaby25
 
 


köszi Gaby!

Soha nem lehet tudni, hogy kinek mi jön be. Ez nem egy nagy összeg, egy próbát megér! :) Aztán meg a férjem ma jelentkezik be vizsgálatra és remélem januárban kezdhetjük az inszemet.

Lányok a HSG után ugye nem kell hónapokat kihagyni??? :roll:
pihi
 
 


Na igen, de gondolom a hüvely savasságára rögtön hat valamennyit.Hiszen megmártózik benne az ember. :)
pihi
 
 


Pihi
Igazad van, csak is optimistán lehet hozzáállni :D
gaby25
 
 


hello Lányok!

Gondoltam hogy ebbe én is belekotyogok:)

szóval én is használok fürdősót, én is valahol itt olvatsam. sztem is nagyon jó. én kb 5-6 félét kipróbáltam.
A DM-ben vettem a Thetis az 299 Ft a DM-ban, nagyon szuper színes, meg habzik is ám:)
de azt mondják a nagyokosok, hogy mindegy hogy milyen féle, de az a lényeg hogy tengeri só legyen.
Én vettem már Bükkfürdői is, (500 g -549 Ft ), de isten igazából sárvári termál kristályt keresek, mert arra azt mondják nagyon jó.

nem csodaszer, mert még nem lettem babás, de ártani biztos nem árt!!
:lol: :lol: :lol:

zsuzska80
Szombathely
 
 


Gaby!

" A fogamzásnak, beágyazódásnak nagyon jót tesz. Közömbösíti a hüvely savasságát, gumilabda-szerű lesz a méh, idült- nem észrevett gyulladásokat is megszünteti." ezeket hol olvastad? a zacsiján??


Pihi, mindeki mást mond. valaki azt mondja hogy a HSG hónapjában is lehet próbálkozni, valaki meg azt hogy nem.Orvosfüggő.

zsuzska80
Szombathely
 
 


zsuzska

Ezt itt olvastam egyik topikban :oops: A zacsin az van, hogy nőgyógyászati problémák kezelésére is jó.
Sárvárit szerintem kapsz patikában is, nem?
Azt írod, az a lényeg tengeri só legyen, de Szovátán a medve tó is sós, de az nem tenger :wink: Arról sok olyat hallani, hogy a meddő nők oda járnak, és sokaknak össze is jön a baba.
gaby25
 
 


A francba, én is azt hittem, hogy ennek ez van a zacsiján. :)
Egyébként tengeri fürdősóm nekem is van otthon. Akkor lehet, hogy tökmindegy. Akkor is fel vagyok dobódva! :lol:
pihi
 
 


Sziasztok :)

Most csak egy gyors helyzetjelentés. 3.cn-n vagyok.

Igyekszem visszaolvasni.

Pusz mindnekinek.

B.Ági
buboskemence
 
 


Dec.8-ra kaptunk időpontot apavizsgálatra. Az olyan soká lesz még. :(
pihi
 
 


Sziasztok! Én új vagyok még itt. Tudnátok tanácsot adni? + nagy gyerekem van, ők hihetetlenül könnyen megfogantak. Most 37 évesen szeretnék még egy picit. Megint azonnal terhes lettem, de a baba a 8. héten elhalt. 3 hónap telt el és olyan furcsák lettek a ciklusaim a vetélés óta. Minden jel peteérésre utal, de a hő csak váratlanul egy héttel később emelkedik. Aztán a mensi barna folyással kezdődik és jól el is húzódik. Nekem soha nem volt ilyen gondom, mi lehet ez?
zora7
 
 


Beu :D
Alig láttam a könnyeimtől, nagyon megható és szép a születéstörténetetek! Gratulálok még egyszer!

Kamilla :D
Drukk hegyek és babatapasz!!! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Most mennem kell!

Mindenkinek mennek a drukkok.

Pusz
B.Ági
buboskemence
 
 


Pihi
Én tegnap jelentettem be apát vizsgálatra a szabolcs utcába, és jövőhét szerdán már meg is nézik a ficánkáit :wink:
gaby25
 
 


Nekünk az Dokink azt mondta, hogy a Krióba menjünk. De ma azért kérek egy időpontot a Czeizel féle központba is. Oda szerintem jövő hétre kapunk időpontot és ebből a vizsgálatból már fogjuk tudni, hogy lehet e inszem, szóval, hogy kell e HSG. Remélem igen! :)
és hátha azt mondja a dokink, hogy nem is kell már a Krióba menni, elég lesz ez az eredmény.

Szia Zora!

A mensi nekem is barnma folyással kezdődik, sőt 3-4 napig csak az van. A hormonjaim mégis jók. Szóval ez normális is lehet. Hőt nem mérek, úgyhogy ebben nem tudok segíteni. De mégis mik azok a PÉ jelek?
Nyák? Szúró fájdalom?
pihi
 
 


Sziasztok!
Pihi!
En a HSG utan rakerdeztem a dokinal hogy akkor most vedekeznunk kell?Azt mondta hogy nem kell!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Köszi Ancsa! :)
pihi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?