Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Nagyon egyszerre irtatok. :lol:

Úgy látszik volt valami a levegőben, mert a Szandi is végigaludta az éjszakát. Reggel én ébresztettem.
Én az éjjel egyszer sem mentem be hozzá, pedig többször körbejárta az ágyat. Egy vastag hálózsákban alszik, így nem takargatom. Egyre többször cumizza az ujját ezért a cumi, sem kell már neki.

Barbi: örülök neki, hogy nálatok is jó volt az éjszaka. Olyan jó lenne, ha már így maradna.
Hogy van a nagyfiú füle?
Nem tudom, mi lehet a Szandi hisztije mögött, remélem csak átmeneti anyahiánya van.

Márti: nagyon ügyes Zsombi, hogy már pápázik.

Mi ma megyünk anyóshoz ebédelni. Ha minden igaz lelépek a sógornőmmel, mert a barátnője pénteken szült, és megyünk látogatni.

Andi: hogy vannak a manók? Kell még őket kenegetni?
Marcinak utólag is boldog névnapot, ha tegnap tartottátok.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Tegnap délelőtt mi is vásárolni voltunk a gyerekekkel, végre felkerült a gyerekzár a nappali bejáratára (ott nincs ajtó). Marci folyton az előszobát vette célba és egy pillanat alatt kint is volt, de nem örültem neki nagyon, mert ott járólap van, és az hideg. Most meg szegény csak figyelni tud kifele.
Aztán a keresztszüleik jöttek névnapozni, utána anyumék, este pedig anyósom vállalta be őket, így mi elmentünk barátozni, vacsizni. Fél 8 körül léptünk csak le, így a fürdés-evés-alvás fél órája volt már csak hátra, nem volt semmi gond. Nagyon jól éreztük magunkat, régen röhögtem ennyit. (Leszámítva a két héttel ezelőtti szintén ugyanezzel a társasággal töltött estét.)

Ma is készült róluk egy-két kép, rakok párat.

Flóra
Kép

Marci
Kép

Ketten
Kép

Örülök a többeknél jól sikerült elmúlt éjszakának, remélem most már lassan ez lesz az általános, és csak hébe-hóba jön majd egy zűrösebb. Nálunk pár napja nem ébrednek szerencsére éjjel, a reggel viszont változó, ma fél 6-os kelés volt, viszont visszaaludtak fél 9-ig. Azért ezt is meg tudnám szokni.

Márti!
És mi szépet, jót vettetek a piacon?

Zsuzsi!
Köszönjük a köszöntést!

Mindenkinek szép hétvégét (az idő ellenére), a hátralevő fél napra!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi:boldog névnapot kicsi fiadnak!!!!! :wink:
Meleg sapót vettünk a manóknak!!!!Meg persze kürtöskalácsot :lol: .
Örülök, hogy kikapcsolódtatok, mi is szívesen mennénk barátozni...de nincs kivel, nincs miből..... :( no de sebaj!!!!
Zsombi már 2 és fél órája alszik!!!! :shock: :shock: Nem semmi, már volt ilyen 1x a héten, de engem megrémít!!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

 
 

Sziasztok!

Én amúgy most mosogatok, de máskor nem látom, mikor tudnék írni! :P :oops:

BArbi, Zsuzsi, örülök az átaludt éjszakának! Nálunk tegnap hőemelkedés volt, de aztán elmentünk a focimeccsre és mire hazajöttünk nme volt semmi. Estére aztán ismét 38 fölé ment két vonallal és hűtőfürdőztünk. lement 37,8-ra. Reggelre meg ismét híre hamva nem volt a láznak. :shock: Jókedvű is volt, meg minden. Éjjel egykor visítva kezdett sírni, nagyon lelkendezett is, alig nyugodott meg. este 40 ml-t evett, így egykor megetettem és képzeljétek, 9-kor kelt ismét. Már 5 percenként mentem be, hogy mi van. Közben meg felébreszteni sem akartam, ezért nem csináltam semmit azalatt, csak olvastam meg kávéztam! :roll: Ma még nem ebédeltünk, de én már mosogatok. HAmarosan eszünk azért.

Edit, ZSandi: Gyönyörű gyyerekeitek vannak! Egyik nagyobb csibész, mint a másik! :wink: Edit, remélem, hogy nálunk is lesz egyetértés a testvérek között, bár én is félek az első periódustól, ugyanis mi is kb másfél év múlva szeretnénk a kövtkezőt.

Julcsi: Remélem, a mai napotok nem olyan "jó", mint a tegnapi, és javult a lányok állapota. A te fáradtságodról asszem jobb nem is beszélni!

Zsuzsi: Jó étvágyat anyósnál. Másnál mindig finomabb szokott lenni, mint otthon, ugye? Jó babalátogatást utána! :)

Andi, utólag is boldog névnapot a kicsi fiadnak! :)

Évi, merre vagy?

Na, legyetek jók, további kellemes délutánt! MI úgy néz ki, megyünk sógornőmékhez nemsokára. :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Andi, reggel asszem lemaradt. BOLDOG NÉVNAPOT KICSI MARCINAK!!!

MÁRTI! Mégiscsak megvan a vészhelyzet amit a múltkor kérdeztél. Árpi most mondja, hogy írjam oda hogy a film, mert félre fogod érteni. JA és a kért erjedt szőlőlé is itt van. Szóval itt a borocska. :lol: Nyugi nem azért vagyok ilyen marha "vicces"... Amúgy meg nem értelek. Zsombi egész héten torbézol éjszaka és nappal. Szegényke egyszer szeretné kipihenni magát, hogy utána tovább bulizhasson te meg aggódsz. Nyugi csak rátok pihen. (Remélem!!!)

Zsuzsi, remélem jó lesz a babalátogató. Kicsit kikapcsolódsz a nagy kipihentségben. :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Nemrég jöttünk haza, a család férfitagjai ki is dőltek. Barátnőmnél voltunk (Ő Samu "keresztanyja") egy közös ebédkészítésre, dumcsizásra. Samu ott aludt dél körül, és nagyon élvezte, hogy új terepet fedezhet fel. A kazettásmagnót olyan simán nyitotta ki, hogy öröm volt nézni :)

Barbi, én is nagyon örülök, hogy jól telt az éjjel - végre egy kis pihenés...

Zsandi: nagyon jók a képek, édesek a babák (akik már annyira nem is babák).

És íme egy viszonylag friss kép Samuról, a tegnap esti fürcsi közben készítettem.
Kép

Évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket! :)

Évi!
Látom, Samunak is a vízhőmérő a favorit, valahogy nálunk is mindig az a nyerő. Aranyos, ahogy kapaszkodik.

Mai attrakció (aztán most már leállok a képekkel :oops: ):

Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Márti!

Ma Virág is aludt délelőtt 1,5 órát, délután 3 órát, majd este a babakocsiban 15 percet. Már előre félek az éjszakától. Én is folyamatosan bementem, nézegettem, hogy lázas e. Zsombinak kutya baja ugye?

Julcsi!

Sajnálom a csajokat és persze Téged is! Én néha már kétségbeesem, ha belegondolok, hogy mikor lesz meg a 20 fog (nálatok 40). Egyébként annak örüljünk, hogy nincs komolyabb bajuk. Ezt majd kinövik! A cicás kép szerintem is jó, de kintről kellett volna fotózni, akkor látszana a kiscsaj pofikája is. Csak sajna lusta voltam kimenni.

Andi!

Marcinak nagyon boldog névnapot kívánok! Látom, Ő is megörvendeztetett Benneteket! Végig jártad már a lakást négykézláb, hogy lásd mennyire gyerekbiztos? Gyönyörű kék szemű gyerekek! De jól látom, hogy Flóra haja barnul?

Barbi!

Ne legyen lelkiismeretfurdalásod, hogy nem mentél be Szandihoz! Én délután aludtam a másik szobában, egyszer hallottam nyöszörögni, de visszaaludt magától. Erősen gondolkodom, hogy külön költözöm Virágtól.

Évi!

A hőmérő nálunk is csak játék, már nagyon régen nem mérem a vízhőfokot. Te miért nem csatlakozol a kidőlt fiúkhoz?

Megyek fürdetni!


Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Márti!

Holnap délelőtt nem leszek net közelben, de szeretnék én lenni az első, aki boldog hófordulót kíván kicsi Zsombinak!

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit:köszi, nagyon aranyos vagy!!!! :lol:

Most értünk haza:voltunk anyósékkal a tropicariumba!!!!!Így sokkal több mindent láttunk, nem kellett fél szemmel a manókat figyelni=4 en voltunk rájuk!!!! :wink: Sok-sok képet csináltam, ha érdekel valakit majd válogatok belőle, már ami sikerült, mert most nem vakuztam!!!!

Julcsi:én is átgondoltam ám, hogy olyan sokat mozog napközben a fiam, hogy heti 1x 2x igazán szunyálhat 1 nagyot!!!! :lol:

Zsombi is imádja a vízhőmérőt rágcsálni, de leginkább akkor mikor hűtőfürdőt csinálok és akkor tényleg szeretném tudni, hány fokos a víz erre a gyerek nyálhőjét látom csak!!!!! :shock: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

írok amennyyyire engedi a billentyűzetem!

Márttti,
NAGYON BOLDOG 8 HÓNAPOS SZÜLINAPOT ZSOMBINAK! Sajna, nem megy az íráááás rendesen kb negyedóra alatt írtm ezt me g.

Kelleme s napooot mindenkinek!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Márti!

Boldog hófordulót Zsombidnak! Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


BOLDOG HÓFORDULÓT "KICSI" ZSOMBINAK!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
kgiulia
 
 


KÖSZÖNJÜK SZÉPEN!!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Nagyon bőbeszédű ma a társaság!!!!!!!! :roll: :roll: :roll: :roll: :P :P :P :P :P :P :P :P

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Mártikám, kicsi Zsombinak nagyon boldog 8. hónapot! :P
Azért, ha lesz egy perced, várjuk a tegnapi képeket.

Andi, már áll Marci?!?!?! És még aggódtál, hogy nem mozgékonyak. :lol: Ügyes!
És ne állj le a képekkel, minél többet szeretnénk nézni.
Ja, és utólag is :oops: , nagyon boldog névnapt Marcinak. :P

Edith, hogy van Kriszta? Remélem nem lázasodott be, minden rendben!

Julcsi, csajok? Jobban vannak?
Ti mit kaptatok köhögésre?

Évi, jó ez az aktkép. :wink: :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Képek a tropicariumból:
aligátor:
Kép


Kép

Kép

Kép


Kép



Kép


pinduri halacska:
Kép


piránja:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


manók autóznak:
Kép


gyerkők bedobozolva:
Kép



kiscsaládom:
Kép


kismackónk:
Kép


napfelkelte az erkélyünkről:
Kép


Szoni bebújt a víz alá:
Kép

Szoni autózik, Zsombi motorozik:
Kép

Szoni a krokodil:
Kép


Szoni a fáradt cápa:
Kép


Szoni tekinézőben:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edith:mi van a Krisztával????? :shock: Remélem nem beteg!!!!!

Edit:merre csavarogtatok?????

Ezek a tőmondatok!!!!! :shock: Többre ma nem futja ugye!!!???Hiába no hétfő van!!!!! :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti!

Naaagyon jók a képek! És egyik bámulatomból a másikba estem, miközben nézegettem őket, hogy kicsi fiad milyen nagy fiú már. Nagyon-nagyot nőtt! Szoni még mindig gyönyörű.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Márti, nagyon jók a képek. Szép élesek, és a gyerekek gyönyörűek.

Este megyünk a fülészetre. Hát, nem mondom, hogy nem vagyok beszarva! Remélem minden rendben és már gyógyulóban van a drága.
Csak ez a még mindig tartó szörcsögés idegesít, mikor múlik már el? Mitől van?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi:szorítok nagyon, remélem már gyógyulóban van a kicsi fiad!!!!! :roll:

Zsandi:köszi a bókokat, bezsebeltük!!!!! :wink: :lol:

Megyünk délután bankba, mondom a lánykámnak, hogy ők nem jönnek, mert nem viszünk 2 balhés babát, erre ő elmagyarázta, hogyha alszik 1 nagyot akkor ő nem lesz hisztis!!!!! :lol: Kíváncsi leszek, mondtam neki, hogy ezt tárgyalja meg az apjával, hogy ki jön és ki nem!!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Barbi!
Mennek a drukkok estére a fülészetre. Aztán majd írj, hogy mi volt. Remélem valóban múlóban van a dolog.
Hogy van Ádám?

Julcsi, merre jártok? Csajok?

És a többiek? Mindenkit elért a hét eleji takarítási láz? Vagy pihenitek a hétvégét? (remélem csak erről van szó)

Márti!
Na, ki ment, és ki maradt? Jó duma ez az "alszok egy nagyot, és nem leszek hisztis", aranyos!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!

Marcinak boldog névnapot (megkésve bár...), Zsombinak pedig boldog nyolcadik hónapot kívánok!

Márti, jól sikerültek a fotóid nagyon, hajrá!
Nálunk mostanában valahogy eléggé elmarad a fotókészítés, pedig hordjuk magunkkal a gépet lelkiismeretesen, de szegény mindig bentmarad a kocsi csomagtartójában, vagy a hátizsákban figyel elfeledve. Pedig elég sokat mászkálunk, mégis a fotók 90%-a itthon készül Samuról. Nem vagyok valami megbízható gyerekkor dokumentáló...

Hőmérő: na igen, ez most az aktuálisan kedvenc fürcsijáték. Ennyit a kacsák, halak és szitakötők tömkelegéről...

Ajándéktipp (mondjuk karácsonyra): ami most Samunak nagyon bejön az a búgócsiga. Lenyűgözve figyeli, ahogy pörög meg búg, tetszik neki h fémből van, és ő is próbálja megpörgetni - persze egyelőre sikertelenül. De amikor pörög, akkor tök jól arrébb tudja lökni, anélkül h felborulna a csiga - ennek is örül! Szóval hálás egy darab :)
Évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Barbi, mi volt a dokinál??? ÍRJ!

Nálunk úgy néz ki, hogy Dorka 1-2 napon belül 5 fogú lesz. Livi szokása szerint egyszerre 3-at növeszt. Estére megint kellett neki nurofent adnom, mert annyira szenvedett, nem tudtam vele mit kezdeni. Szegényeknek adom az antibikát a hörgkurutra(vagy hogy kell írni) meg a torokgyuszira is, meg calcium injekciót, meg köhögésre sinecod cseppet( a stodal kevésnek bizonyult). Már elegem van, hogy mérgezem őket. De legalább nem lázasak, "csak" fosiznak. Nem tudom, hogy a fogtól vagy az antibikától-e.
Edit, mikor adtad Virágnak a normaflorát? Asszem te adtál az antibika után?/alatt?

Márti, nagyon jók a képek. Kedvem támadt elmenni, de szerintem a csajok még nem nagyon élveznék. De jövőre tuti!!!

Ja, még egy buggyant kérdés. Nagyobb gyerekesek, mikortól "illik" (tehát már képes rá a gyerek) próbálkozni az önálló evéssel? Nem tudom, hogy mennyire ennének egyedül. Persze tudom, hogy maszatolnának, de nem is igazán tudom, hogyan kezdjem el. Vagy még korai? Ti hogy csináltátok?

KépKép
kgiulia
 
 


Julcsi:nekem a memóriám eggyenlő a nullával, de találtam 2 képet, akkortól volt digitális fényképezőnk ...és ez alapján 14 hónaposan má evett egyedül!!!! :lol: Én úgy csináltam, hogy mikor már látod rajtuk, hogy szeretnének kanalazni akkor hagyd őket!!!:wink: De ezt nem lehet erőltetni...majd alakul!!!!! :lol:

Kép


Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na elmentünk a bankba, persze már be volt zárva...mi jóhiszeműen azt gondoltuk, hogy ma 6ig van, de mégsem.Kiscsajt vittük, bár olyan nyűgösen kelt, hogy azt hittem kiugrok az erkélyen, de elmúlt!!!! :lol: Aztán odaérünk persze zárva, erre a párom bölcsen, hogy van egy másik a Móricz másik sarkán, na rohantunk , gyerek apa nyakában lobogott, nade miért lett volna nyitva a másik ugyanolyan bank!!!!! :shock: :? De legalább sétáltunk 1 jót.
Aztán hazafele rámjött egy olyan röhögőgörcs, hogy majdnem nem bírtam abbahagyni!!!!!Elég hosszú a sztori, de röviden annyi a poén, hogy a páromnak egy szuper ötlete támadt és ahogy azt benyögte még láttam az agyában kigyulladt lámpát is, ahogy megvilágosodott ......már sírtam a nevetéstől!!!!! 8) :P 8) :P

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Megjöttünk, csak az esti ceremónia zajlott, már nagyon álmos volt.

Dokibácsi azt mondta, nagyon szépen javul a füle. Bár még van benne trutyi rendesen, de már nem nyomja a dobhártyáját. Várható volt, hogy nem egyik napról a másikra jön helyre. Csak ha felszúrta volna, akkor már nem is emlékeznénk rá.
Szerdán újra kontroll, mivel csüt-ig kell szednie az antibigyót, szerdán még látni akarja, hogy van.
Nagyon aranyos volt a doki, mindent szépen elmagyarázott. Most már lámpázhatom és a sapkát is ráadhatom. Gyorsan elő is kerestem.
A szörcsögésre azt mondta, sajnos ez ezzel jár, olyan kicsi nekik ott a nyílás, és megvan duzzadva az orrnyálkahártya, nemcsoda, ha nem kap levegőt.
De végül is nagyon szépen javult, egy ilyen középfülgyulladás akár 6 hétig is eltarthat. Szép, mi?
Mondtam, hogy eddig a foga miatt nem aludtunk, most vagy nem kap levegőt vagy köhög, arra ébred. Kérdeztem, mikor fogunk már végre aludni? Jófej orvos, majd ha megnőtt a gyerek és kirepült a fészekből.
Ja, és ha ez a vírus elmúlik, jön a következő, ezáltal erősödik. Nyugi, csak az a cél, hogy ne kelljen mindig az antibiotikum.
Röviden ennyi.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Nem ússzátok meg ennyivel, csak vacsiztam. :lol:

Julcsi, ez a legrosszabb, mikor már nem tudod, hogy a foga miatt nyűg, vagy ez még a betegség. :? Azért éjszaka alszanak? És milyenek a nappalok?
Kell, hogy lássa őket újra a dokinéni?
Ja, nálunk már megy az egyedül evés. Még a hordozkában eszik, mivel az etetőszékben elveszik. És, hát sokszor megfogja a zokniját és a lábát dugja a szájába. Én meg a két lába között próbálom bekormányozni a kanalat. Ez már egyedül evés, nem? (igaz, még csak a zoknit eszi egyedül) :lol:

Márti, az utolsó képen a Szoni nagyon hasonlít a Zsombira.
Ez a legjobb, mikor kínodban már csak röhögsz. De nagyon. Én is így szoktam, a könnyeim potyognak és alig bírom abbahagyni. :lol: :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Kriszta szerencsére nem lett beteg azóta sem volt láza, de most elkezdett köhécselni. remélm, nem lesz belőle nagyobb gond!
A billentyűzetem meg van háborodva, mikor megy, mikor nem. Máris elkezdett szarozni, de ki tudtam törülni. :roll: Elegem van belőle! :evil: :evil: :evil:
Köszönöm az érdeklődést, igyekszem jönni, ahogy tudok.

Márti, gyönyörűek a képek,és a gyerkőceid! Hihetetlen, hogy Zombi és Szoni mennyire hasonlítanak a csajszi kiskori képén! :shock: Amikor csak átfutottam a képeket, azt hittem, Zsombi. :lol: :lol: :lol:

Barbi, örülök a jó híreknek! HAmarosan meggyógyul kicsi fiad, ne aggódj! Valóban, vicces volt adoki. Nem mintha nem tudnánk mi is, hogy igaza van! :roll: :roll: :roll:

Aludjatok jól! Hátha hlnap nem lesz baj ezzel a hülyebillentyűzettel, mert teljesen kiszámíthatatlan! :evil:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith:jó is lenne akkor már egyedül eszegetne ez a kisbetyár!!!!!! :lol:
Örülök, hogy nem beteg a lánykád!!!!Reméljük így marad!!!!!

Most már tutira biztos, hogy kibújt a kicsi fiam foghegye, benyúltam a szájába és éreztem az ujjammal...ez már nem múlik el ugye!!!!! :lol: :lol: :wink: 8) ÉLJEN!!!!!Nem lesz fogatlan, megspóroljuk a protkóra a pénzt!!!!!! :roll: :wink:

Barbi:persze ez már egyedül evés, de akkor már a Julcsi lánykái réges-régen egyedül esznek, mert a zoknijukat imádják=én nem tudom mit kell ennyit parázni Julcsi :shock: látod, a Barbinak milyen jó meglátásai vannak!!!!! :P

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szép jó reggelt!

Nyugodt, végigalvós éjszakánk volt. Nem tudom, hogy csinálta, de olyan szépen vette a levegőt, szokatlan volt, hogy nem hallok semmit a kiságy felől. :lol: :wink: (fel is keltem megnézni, hogy minden rendben?)

Edith, örülök, hogy nincs baja Krisztának. :P

Julcsi, ti mikor szerződtök a lakásra? Mostanában, nem?

Gratula Zsombi első fogacskájához! Innen már nincs megállás. :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi drága!!!!Úgy gondoltad, hogy akkor most már mindíg szörcsögni fog???!!!!! :shock: :roll: :P Meg fog gyógyulni teljesen!!!!! :wink: És nem sokára már ez a végig alvós éjszaka lesz a megszokott!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, tök fura volt a nagy hajú lánykád ilyen kevéske hajjal!!! Nem izgulok az önálló evés miatt, csak nem tudtam mikortól elég érettek már rá(kb).

Barbi, 25-én jönnek haza az eladóék és akkor szerződünk. Már annyira költöznék ill. ott tartanék. Izgulok. Az viszont jó hír, hogy javul Ádám füle. És szerintem jól tetted, hogy nem engedted felszúrni a fülét. Mert azt hallottam ha egyszer felszúrják akkor mindig fel kell majd.

Nekem NAGGYON jó éjszakám volt. Fél háromtól fél hatig kb. 10-szer ébredt a Livi. Olyan érdekes problémája volt, hogy ha felvettem a kezemben egyből elmúlt és elaludt. Egyszer tuti a hasa fájt, szerintem a többinél nem kapott levegőt. Az egyik orrluka be volt dugulva és nem is tudtam feloldatni a trutyit. Remélem ez nem olyan mint az Ádám füle miatti orrdugulás. Ha nem múlik el akkor csütin megint doki. Amúgy elég csak felhívnom és megbeszéljük, hogy minden oké e vagy van e még valami. De mondta, hogy tutira hívjam fel.
Edit, Zsuzsi? Minden oké?

KépKép
kgiulia
 
 


Jó reggelt!

Bocsi, hogy tegnap nem jöttem, de Virág olyan nyűgös volt, alig aludt a szél miatt napközben (na az éjjel is nagyon kaki volt).
Most persze szunyál! Egy idegen csajra vigyorgott a boltban Virág, aki megjegyezte, hogy felül 6 foga jön a gyereknek. Hát ha már idegenek is látják, akkor én mit szóljak?

Julcsi! Hogy vagytok? Átgondoltam a helyzetedet, milyen lehet két egykorú kismanóval betegség és fogzás idején. Szegény Te! Akinek nagyobb a gyereke, az is persze lebetegíti a kicsit, de hát legalább a nagy nem fogzik, hagyja az orrszívást, és legalább megmondja, mi baja van.
Evés: Én kb. 1 évesen kezdtem tanítani egyedül enni, dehát a kultúrált evés az még messze volt.

Barbi! Örülök a javulásnak, én sem engedtem volna felszúrni a fülét. És egyébként ez a nátha ráhúzódásától van? Szerintem ha megjavul Ádám alvókája, akkor nem is tudsz majd mit kezdeni magaddal éjszaka!

Márti! Az etetőszékes képen egy pillanatra azon gondolkodtam, hogy kilövetted Zsombi fülét? Aztán leesett ám, hogy mekkora marha vagyok, nem is Zsombi van a képen. Komolyan mondom, a megszólalásig hasonlítanak egymásra.
Gratula a foghoz, akkor jöhet már a fogmosás is?
Szoninak a vitaminból naponta egyet adsz? Bocsi, de elfelejtettem. Megpróbálom Barnusnak is.

Párom elmesélte a mindentudó doktorbácsinknak téli gumi feltetetés közben (ott találkoztak), hogy Virág mennyire nem alszik. Rögtön a hasfájást kérdezte, és hogy mit eszik este. Azt javasolta, hogy próbáljunk meg tejcukormentes tápszert, mert a tejcukor hasgörcsöket okoz, ettől ordíthat. Fel is írta két kerékcsere közben. Megpróbáltam, szépen meg is itta, de ma éjjel különösen ordított. Megitatom vele az 1 dobozzal, ha változás nincs, akkor tejcukor kilőve.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit:Szoninak 2 naponta 1 egészet adok, először elrágcsálta, mert már Cvitamint is evett, de azóta inkább vízben kéri!!!! 8)
Szegény Virág, vacak lehet, hogy még az időjárásra is ennyire érzékeny!!!Na meg az a sok fog egyszerre!!!!!Nem semmi!!!!! :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok

Barbi: örülök neki, hogy végre nálatok is csendesek az éjszakák. A Szandi is újra alszik, csak reggel kezd nyöszörögni.

Márti: utólag is boldog hófordulót Zsombinak!
Nagyon jók a képek a Tropicariumról. A gyerkőcök meg még mindig gyönyörűek!
Gratulálok a fog csücsökhöz, én is érzek valamit a Szandi szájában, de tuti, hogy csak annyit nyúlkálok a szájába, hogy kidörzsöltem az ínyét!

Edit: nem próbáltad Virágnál az Espumisant hasfájásra? Én szoktam a Szandi esti kajájába rakni, ha nem kakilt.

Julcsi: sajnálom az éjszakát, nem lehet egyszerű. Fel is ébresztik ilyenkor egymást?

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Csajok, mindenki lustizik?

Tud valaki valami jó ízű cukkinis kaját? Vettem egyet, de fogalmam sincs, mivel kéne társítani, mert önmagában párolva eléggé seízű lehet.

Nem láttatok valahol fagyasztott előfőzött gesztenyét? Én már annyi helyen kerestem, de nem találtam.

Köszi/Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit én ezt a két receptet találtam, igaz 9-12 hó között ajánlják

Mediterrán zöldségek rizzsel (2 adag)

1 evőkanál növényi olaj
1 ek apróra vágott vöröshagyma
fél kimagozott apróra vágott piros kalifornia paprika
fél kimagozott apróra vágott narancssárga kalifornia paprika
fél közepes méretű cukkini
fél gerezd zúzott fokhagyma
25 g rizs
1 meghámozott, kimagozott paradicsom
2 kiskanál bazsalikom (elhagyható)


Sajtos rizs cukkinivel

1 kiskanál olaj
50 g cukkini
1 paradicsom
25 g rizs
25 g reszelt sajt

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Mi történt, hogy nem írt senki? Kihasználjátok a jó időt?

Megvan az 5. fog!!!

Zsuzsi!

Köszi, a másodikat sajt nélkül megpróbálom.

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

Látom, ma nem volt túl nagy a forgalom!

Kriszta sajnos mégiscsak lebetegedett, volt egy kicsi láza is, 38, folyik az orra, szortyog, mégsem jön semmi, és köhög. Beszéltem ma este a dokinővel, ha nem javul, vagy rosszabbodik az állapota, holnap kijön. Jobbanmondva mindenképpen kihíom, hogy nézze és hallgassa meg, nehogy nagyobb baj legyen. Már előre félek az éjszakától. Itt fogok aludni mellette, nem merek átmenni a másik szobába.

remélem, az eddigi betegeskedők sokkal jobban vannak, vagy már mindenestől meggyógyultak. Gratulálok az átaludt éjszakáknak és az újonnan kibújt fogacskáknak! :) Bocs, hogy így ömlesztve zúdítok mindent, de már nincs erőm külön-külön válaszolni. Hasfájásról is volt szó. Nekünk arra a Sab Simplex csepp vált be.

Holnap nem tudom, mennyire leszek. Legyetek jók, Sok egészséget kívánok minden babának és anyának! :)

Jó éjt! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith:sok gyógymanót küldök a lánykádnak!!!!!!Szegénykém!!!! :(

drev:nem feküdtél ki tegnap a Vészhelyzeten????!!!!Nila beszólása:"toll a fülébe" :lol: :lol: :lol: :lol: , egyből te jutottál eszembe!!!!! :P De ezt nem gondoltam volna, hogy 1 folmben hallom vissza!!!!!! :shock: :D

Edit:nálunk apa a héten itthon van, ezért nem írogatok olyan sokat, van időm a házimunkára :lol: , vagy a "3" gyerekemet pesztrálom!!!!! :wink:
Nincs infóm a gesztenyéről, de miért nem kérdezed meg a tavasziakat???!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edit, Márti, köszi az etetésis válaszokat!

Barbi, ha az egyik felsír tuti a másik is felnéz(ritka ha nem) és vagy visszaalszik vagy teljesen felébred. Általában az ébresztő gyerek hamarabb visszaalszik mint az ébresztett. Én ezért alszom annyira éberen mert állandóan parázok, hogy ha valamelyik felsír felkelti a másikat. Nem egy ilyen átdorbézolt éjszakám volt...

Edit, gratula az 5. foghoz. Lassan mi is csatlakozunk...

Nekünk viszont nagyon fa...sza éjszakánk volt. Ugye eddig Dorka miatt kapták az antibikát, meg a gyógyszereket. Ő most úgy látom kilábalt belőle, viszont két napja Livi kettyózott be. minden nap adnom kell neki nurofent, mert anniyra üvölt és látszik, hogy fájdalmában. Tegnap már én is vele sírtam. Annyira bömbölt, hogy teljesen eldugult az orra, a nyál folyt a szájából és a zokogása már csak olyan hörgésféle volt. A nurofen után viszont csitult majd abbahagyta. Hajnali kettő körül mewgint adtam neki, mert 38 fölött volt, fél 5-kor melegnek éáreztem kivettem magam mellé, mert nyüszizett. Vizesruháztam a homlokát és a kezét de erre fölébredt, megmértem 39 volt. Akkor kapott kúpot és fürdettem, amit végigsírt, főleg, hogy nem ülhettem be vele, mert "mikulás". Mostanra "csak" 38,2. Szal király, megyünk dokihoz. Remélem ti jobban vagytok. Edithnek is mennek a gyógymanók. Gyógyuljunk már meg végre topikilag!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Sajnálom, hogy megint vannak beteg babák! :cry: Most már elég lehetne!!! Mondom én, akinek megint folyik az orra, fáj a füle, arca, mindene. :?

Edith, milyen volt az éjszakátok? Tudott Kriszta aludni? Láza?

Julcsi, én ezt nem értem. Ha mindketten kaptak antibiotikumot, hogy a fenébe lehet beteg Livi? Illetve újra beteg, hiszen ő sem volt teljesen jól. Nem?
Ezek szerint ennyit ér a gyógyszer? ( a káros hatásokról ne is beszéljünk)

Évi drága, hova tűntél? Még nincs csütörtök. :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi, hát pont ez az!!!! Már teljesen kivagyok, hogy gyógyszerezem őket.

KépKép
kgiulia
 
 


Sajnálom, hogy mindenki lerobbant!!!!! :(
Mi a körülményekhez képest jól vagyunk, olyanokat hapciznak, hogy minden kijön a nózijukból...még nem az igazi, de nem lázasak, nem nyűgösek!!!
Barbikám azért figyelj magadra is:sok vitamin meg ilyenek!!!!!! :wink:
Julcsi:ha kell segíteni valamit csak szólj!!!!!Rohanunk, ha kell!!!!!
Írj, hogy mi volt a dokinál!!!! :?

Zsuzsi, Timi, Zsandi, Évi,drev:merre vagytok??????? :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Sajnos mi is csatlakozunk a betegek táborába! :cry: :cry:
Múlthéten Rebeka lázasodott be,gennyes mandula gyulladás.Szerencsére gyorsan hatott a gyógyszer már jól van,ismét mehet oviba.
Aztán Hanna lett beteg.Megint füle. :cry: Hétfőre virradó éjszaka alíg aludtunk,du.orvos aztán a fülészet,apa pont ügyelt,megint felszúrták neki.Azóta folyik a genny a füléből.Nagyon nyügi szegény,én is adom az antibiotikum mellett a Nurofent,az után jobb kedve van.Apa szerint lehet,hogy ki kell venn az orrmanduláját.Holnap visszaviszem a főnökéhez,és megbeszéljük a továbbiakat,mert ez nem állapot,hogy alíg egy hónapja volt felszúrva a füle,és most megint kellett. :evil:

Edith, Julcsi,
mennek nektek a gyógymanók,legyetek ti is hamar túl a betegségen!
Különben nálatok mi a helyzet?Mit mondott a doki néni?

Mindenki képe nagyon aranyos,és olyan szép gyerekeitek vannak.
Sajnos én nem tudok képekkel szolgálni,mert még mindig nincs dig.fényképezőnk. :(

Pusz mindenkinek!

Timi
Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Mártikám,
egyszerre írtunk!
Utólag boldog hófordulót Zsombinak!

Pusz

Timi
timiban
 
 


Ó, Timi, borzasztóan sajnálom a beteg manócskákat. :cry:
Gyógyuljatok meg gyorsan. És ha az segít, hogy kiveszik a mandulát, akkor hajrá. Reméljük, utána már nem lesz ennyit beteg.

Márti drágám, figyelek, figyelek. De nálunk a körbeköpködés játszik.
Az István hazahozza a bacit, majd megkapja az Ádám, végül én. Aztán én meg az Ádám felváltva adjuk a másiknak, hol én vagyok jobban, hol ő.
De most már lámpázunk mindannyian. Remélem segít.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi:akkor az István egészségére figyelj jobban!!!!Adj neki valami vitamint, hogy ne nyaljon be semmit!!!!!
Én mondogattam tavaly a Rolandnak, hogy vigyázzon magára, már csak a manók miatt is, aztán még vitamint is hajlandó volt szedni 1 ideig!!!! :lol:

Timi:köszi Zsombi nevében!!!!! :lol: Sajnálom a lánykáidat!!!!!Szegény Hanna baba :( , nekem a torokmandulámat vették ki kiskoromban, mert állandóan be volt gyulladva!!!!Lehet hogy Hannának is jobb lenne az orrmandula nélkül, de azt ilyen pici korban már kiveszik?????Vagy mikor???? :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?