Új privát üzeneted érkezett!

Viccesek ezek a "bevállalós" "felvállalós" Anyósok, Anyukák!

Röhej, de pont tegnap mondta anyám, hogy milyen jó lenne, ha most összejönne és nyár közepén szülnék, mert neki nyári szünet lesz (tanár) és tud majd nekem segíteni. :) Úgy látszik ez egy ilyen időszak. Mondjuk én nem húztam fel magam, mert anyámmal szemben nincsenek egyáltalán ellenérzéseim, de azért a pár nap édes hármast én is szeretném.

Anyós viszont alattunk lakik, úgyhogy őt nehéz lesz kiiktatni. Úgy is fogalmazhatnék, hogy lehetetlenség. :(

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Az unokahúgom jól csinálta, mert mikor megszületett most a bébi, küldött mms-t a képével, hogy minden ok, majd küldött később másikat, hogy 2 hét múlva már fogadnak látógatókat is és ezt olyan kedvesen a bébi nevében írta!
Én is tudom, hogy jól jön majd egy kis segítség, de valóban szükség van arra az intimitásra, hogy csak magunk legyünk!
sonjus
 
 


Köszi Sonjus! Igazi "trifázisos", mi?
1. Alacsony
2. Aztán semmi
3. 37,2

Te meg ne keseredj el! Lesz ott pé. Szerintem most hétvégén, úgyhogy ti se mozduljatok ki otthonról! Tudod, hosszú hideg téli esték gyümölcsei.............a nyári babák! (Bár az én esetemben nem sok köze lenne a estékhez, de a gyümölcs a lényeg, nem? :).)

Kép

Kép
kamilla306
 
 

 
 

Tényleg!
Gyűjtsük össze, hogy milyen üdvözlő sms-ekkel lehet finomat a "nép" tudtára adni, hogy ne jöjjenek!

"Kedves rokonság. xy-án megszülettem, de most csak anyukámra és apukámra vagyok kiváncsi. Majd szólok, ha jöhettek. És ez vonatkozik a nagyikra is! Józsika "

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Ok, akkor mindenkinek bő termést! :)
sonjus
 
 


ez igen kedvesre sikeredett :lol:

Hasonló "kedves" jutott eszembe, de persze csak vicc szinten!!!!
Megszülettem stb, kérlek hívjatok fel, mielőtt meglátogatnátok, hogy egyeztessünk, mert tele van a naptáram, meg a tö.öm, hogy nem hagytok békén :lol:
sonjus
 
 


Ne hagyjátok abba csajok!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: ezek nagyon jók!
pihi
 
 


Sziasztok Csajok!

Nem jó hírekkel jövök! :(

A páromnak here visszér sérve van,amit egyénként nem szoktak megműteni,csak ha a pasi gyereket szeretne.Ezért neki lesz műtét januárba.12 éve pincér és ez a pincérek között népbetegség,a doki fél debrecent megműtötte már.Szóval ez van.
Az eredmény egyébként jó lett volna ha nincs z a sérv,mert így nem engedi át az összes spermát ez a betegség,ezért nincs elég kiskatonája.5 millió volt és ebből 80% mozog.A doki szerint a műtét után,jó lesz az eredmény.
Ennyi.Ne szomorkodjatok,minden rendben lesz.
Teszt nem lesz.Úgy is megjön.
breni
 
 


Sziasztok!

PotterÁgi, Kamilla,
akkor a 22-t bevéstem! :D

Kamilla,
szuper az a "görbe"! :)

Régóta nem mérek, de lehet, hogy a következő Utrós időszakban mérni fogok, csak kíváncsiságból!

Sonjus,
még mindig semmi PÉ-re utaló? :(

Beu,
szegénykém :( nagyon rossz lehet az a seb :shock:
Mikorra várható, hogy begyógyul?

Hát a császárral majd ezt legalább megúszom! :roll:

Reni,
ez tényleg nem jó hír :(
Szóval akkor januárban műtét!
Utána viszont semmi akadálya a babának! :)
angel37
 
 


Reni :(

Nem tudok okosat mondani. Talán csak annyit, hogy azt mondta nekem az orvos, hogy sokkal jobban számít az, hogy hány % mozog. Ezek szerint a minőség Nálatok nagyon jó és a műtét segítségével kiszabadulnak a többiek is! :)

Nálunk pont fordítva van. :(

Ne add fel, még nem biztos, hogy nem kell tesztelned! Hiszen Beukának is itt van már a kis Boti. Nekem is ők adják a legnagyobb reményt!!!!

Párod hogy viseli a dolgot? Fél a műtéttől? Ezek szerint megnézték őt is? Nem csak a kiskatonákat? Vagy hogyan derült ki a sérv?
pihi
 
 


Reni!
Sajnálom a párodat. Ez nagy műtétnek számít, vagy rutin?
Viszont nézd a jót a rosszban is. Ezek szerint ez volt a bibi, amit ugyebár lehet orvosolni. Veled valszeg minden rendben van. :)
De mi köze van ennek ahhoz, hogy valaki pincér?

Hát nem tudom melyik a jobb a gátseb vagy a császáros seb. Állítólag a gát hamarabb gyógyul.

22 bevésve! Potyautasokkal együtt! (és most nem Miklósbára gondoltam!!!!!)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Aranyosak vagytok,köszönöm hogy próbáltok vígasztalni. :)

Pihi!A párom nagyon jól viselte,még ő vigasztalt engem.Jó mi?
Megnéztél teljesen,még ultrahanggal is.De egyből észrevette a doki,egyébként tényleg látszik.
De hál istennek nincs semmi más baja,hererákot is nézett,prosztatát,vesét.Minden jó.
Sajnálom hogy nálatok nem jó eredmény. :(

Kamilla!Rutin műtétnek számit.3 napig kell bent maradnia.De 2 hétig nem szabad nehezett emelni,meg erőltetni magát.A fene bánja,ha ez segít.
A pincérek 18 éves korúk után csak mennek és állnak,ami nem tesz jót a szervének,mert egyfolytában lóg.
breni
 
 


Kamilla,
mindenki hozza a saját potyautasát! :D

Nekem speciel most tökéletes lesz Miklósbácsi! :lol:

Főleg, ha már Tibi bácsira úgyse lehet számítani...
angel37
 
 


Reni,
ez fura, hogy baj, hogy lóg...

Egy csomó pasiproblémáért az ülőmunkát teszik felelőssé...
angel37
 
 


Sziasztok!

Reni!
Jaj úgy sajnálom! :( Szegénykék. De az legalább bíztató, hoyg a párod "nem annyira rosszul" fogta föl a dolgot, és hogy bevállalta a műtétet, ez tök jó! Drukkolok nagyon!!!

Pihi!
Akkor zavarjuk el valahogy azokat a rohadt hullámokat :) :wink: Igen én is nagyon örülök a rohadt bolhák eltűnésének. Teljesen igazad van a "kivülállókkal" kapcsolatban. Nekem is fudztráló, ha néznek miközbenpelenkázok pl. Ráadásul úgysem állják meg, hogy bele ne szóljanak, vagy oda ne nyúljanak...

Vica!
Köszönjük a dícséretet :) Igen tudok mellette simán pihenni. Édi baba :) Anyukád akkor tényleg jól félreértette a dolgot. Szerencsére én Anyukámmal egész jól meg tudtam értetni a dolgokat. Nálunk is a "másik oldallal" van a baj :( ma is szétakasztott :evil:

Inci!
Teljesen igazad van. Azt hiszem én is meg fogom előbb utóbb mondani anyósomnak a dolgokat. Ha megsértődik, nem tudok mit csinálni. De így magamat hergelem csak :(
Jaj akkor most már jó sokat kell Marci után rohangálnod :) nem csoda ha nem érsz rá Netezni :) Egyébként mond már valamiket??

Ancsa!
Jaj bocsi, azt hiszem nem voltam elég érthető, kevebb lettem a szülés után, mint amennyivel kezdtem a terhességet :( na de szerintem azóta picit szedtem azért föl :) kell az energia a tejcihez!
De majd jövök a történettel, nem annyira hosszú, csak rá kell szánnom magam leírni :)
Akkor Te most épp már semmilyen gyógyszert nem szedsz? Lapar?

Kata!
Köszönjük szépen a gratulációt, és a dícséretet!

Sonjus!
Köszi :) Várjuk a mintagörbét!!! :) :wink: Lipie + baba : :wink: :wink:
Nagyon jól csinálta az unokahúgod az SMS-ekkel!!!!

Kamilla!
Tök jók az SMS-szövegek!! :) teccik!!!!!Anyós :( :(
Jó a "görbéd" :lol:
millió DRUKK Neked!!!

Angel!
A sebem igazából már begyógyult, csak vagy megerőltettem picit, vagy jött egy front a fene tudja. Nem akarlak megijeszteni, de a császáros seb sokkal sz@rabb. Tovább tart a gyógyulás, nagyon stb... De bárcsak már ott tartanál!!! :)

Na most jó nagy lavinát indítottam el ezzel a látogatás storyval. Nem akarom már tényleg tovább ragozni, de komolyan nincs más megoldás, vagy van vér a pucádban, és megmondod kerek perec (persze akkor jön a megsértődés) vagy tűröd.
Remélem Ti mindannyian ügyesebbek lesztek, mint én.

Képzeljétek tegnap kimentük sétálni egy picit. Végig aludta a piciként, de legalább szívott egy kis friss levegőt. Ma úgy látom nem lesz séta, olyan hülye szél fúj :(

A fürdetés is jobb volt már, mert a vízben kentük rá a krémet. Már nem üvöltött :)

Na mindjárt hozom a táblát :)

Bea


Kép
Kép
beuka
 
 


Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu,
tudom, hogy rosszabb, hogyne! :D Azért is tettem mellé ilyet: :roll:

Meg túléltem már nagyobbat is! :wink:

Aha! Akkor jó, remélem, tényleg "csak" egy kósza front v. rossz mozdulat volt! :)

Jó Botizást! :D
angel37
 
 


Beu,
Ja, és nincs sok jelentősége, de 15 cn vagyok! :) Csak a tábla miatt! :wink:
angel37
 
 


Reni!
Én is sajnálom, de végre megvan az orvosolható probléma!
Drukk 1000-el, hogy utána minden jó legyen, és végre jöhessen a babóca is!

Angel!
Szúrka-piszkázik velem már 5. napja :? de hőm a béka popókája alatt van!
Volt már 18. napon pém, így most erre gyúrok :)
sonjus
 
 


Sziasztok!

Reni!
Sajnalom hogy ez lett az eredmeny! :( DE!!!
Hogy is irjam le hogy rovid legyen! :? 2001-ben kezdtunk el probalkozni Marcival!Aztan csak nem jott...Aztan elkezdett fajni apanak a zacsija!(o sokaig versenyszeruen biciklizett)Elment az ismeros urologushoz aki megallapitotta a herevisszeret es elkuldte kiskatona vizsgalatra is!Igaz az eredmeny jo lett!2002 januar 3-an mutottek,3nap korhaz es 1honapot itthon volt mert nehez munkat csinal!Es lass csodat!!!!! :D Februar 4-en pozitivat teszteltem!!
Ugy hogy fel a fejjel!!! :D Tul lesztek rajta es mar jon is a bebike!!! :D

Incike!
Koszonom! :D

Beu!
Te ne haragudj!Mondom en hogy nehez felfogasu vagyok!! :lol:
Nem szedek most semmit!Miki utan megyek orvoshoz megbeszelni a lapart! :D

Tobbek PUSSSSZZZZZi!!!!! :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa!
Köszi szépen hogy leírtad,ez nagyon jól esett.Tényleg mégegyszer köszi.Puszi érte.
De jó hogy itt vagytok és segítettek feldolgozni ezt az egészet.
breni
 
 


Kamilla, Sonjus!

Olyan jöt röhögtem ezeken az sms-eken, hogy folyik a könnyem... :lol: :lol: :lol:
Lehetne folytatni? :wink:

Beu!
Hát azt hiszem nekem is csak most nagy a szám, hogy kikötöm, hogy ne jöjjön senki, aztán tuti, hogy csak magamban fogok fortyogni, mert hogy elküldeni senkit nem merek az tuti.:oops:

Reni!
Látod, Ancsa a pozitív példa, kívánom, hogy pont így járjatok Ti is!:wink:

Ancsa!
Holnap nem leszek, úgyhogy boldog névnapot a nagyfiadnak! :D

Móni!
Holnap nem leszek, úgyhogy boldog névnapot a nagyfiadnak! :D

:wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 



Sziasztok!

Inci!
Nagyon jók az aplikált fotóid!

Breni!
A %-os arányotok nagyon jó, sz.tem műtét után hamarosan jönni fog a babó! Fel a fejjel!

Vica!
Köszi a köszöntést! A ciki az,hogy még nem vettem neki ajándékot... :oops: És ötletem sincs. Az már biztos,hogy amit a nagyszülőktől kap pénzt abból íróasztalt veszünk. De jó lenne neki valami mégis...

Látogatók:
SZerencsére nekünk itt nincsenek rokonok, csak barátok, és ők tudom, hogy nem fognak zaklatni. Eddig mind2 gyerkőccel hazamentünk anyuékhoz. Martinnal 2 hós koráig otthon voltunk (aakor költöztünk, és már a régi lakásban minden össze volt pakolva), Vikivel csak 3 hetes koráig. De most nem lesz így. AZ első pár hetet együtt szeretnénk tölteni majd. Mondjuk szerencsére nem jöttek folyton ott sem. Meg nekem semmi dolgom nem volt, anyu mindent megcsinált, csak a baba volt.

moni
 
 


Beuka

Igen már dünnyög.
Apa, anya, vau, ham-ham, baba+ sok olyan amit nem sikerült megfejtenem eddig.

inci

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok Csajok,

Beu,
egyszerű: fél literes pillepalackba beleengedsz forró csapvizet, belenyomsz vmennyi kenőcsöt, és jól felrázod, mondjuk kb 10-15 mp-ig, és akkor teljesen feloldódik, és beleöntöd a vízbe. A gyereket így is "tisztíccsa". :D
Varrat begyulladhat még, de nem fog.

Rokonok: jobb előre megbeszélni. Akkor is lehet sértődés, de talán kisebb. A férjek meg rendezzék a saját szüleikkel, úgy egyszerűbb.
Sms: "XY megszülettem. De most ne gyere, mert anyának kisebb gondja is nagyobb annál, hogy téged vendégül lásson." :D

Nekem semmi gond nem volt a csaszis heggel.
potter_76
 
 


Sziasztok,

Már egy ideje szeretnénk babát a férjemmel, de eddig normálisan csináltuk a dolgunkat, és nem jött össze. Szeptemberben a ciklusom 11. napján vettem egy pg53 tesztet, és abban a ciklusban nem is mutatott páfrányt. Megjött, és utána a 6. napon páfrányos lett, mi persze meg tettük a tőlünk telhetőt. Viszont még a 15. napon is páfrányos volt, addig 2 naponta együtt voltunk. Ekkor elkezdett duzzadni a cicim, és feszült alul a hasam. Páfrányaim is voltak. Gondoltam ilyen sokáig nem lehetek ugye termékeny, lehet, hogy már összehoztunk valamit, és attól nő az ösztrogénszint. A hormonaim becsaptak. Ma a 27. napon reggel megjött. A héten kezdtem csak el mérni a hőmet, mert olvastam, ha megjönne akkor lemegy. Érdekes, ma is 37 volt, mint előtte pár napig is. Hát újra próbálkoznunk kell. De jövőhéten azért most már dokihoz is megyünk, mert már 1 éve nem védekezünk.
Ma egy kisé el voltam szomorodva, hiába mondogattam magamnak, hogy nem élem bele magam, mégis rossz érzés volt mikor megjött.
gaby25
 
 


Gaby,
üdv itt! :)

Sajnálom, hogy nem jött össze, az 1 év vhogy olyan vízválasztó :(

Ciklus második felében nemigen szabadna páfrányoknak lenni, sztem ha még eddig nem volt, egy hormonvizsgálat nem ártana...

Én magam sose használtam ezt a kütyüt, de sokak szerint nem megbízható.
angel37
 
 


változó dolgokat olvastam róla. Sokan azt írták hogy 1-2 hónap alatt összejött a baba vele. Arra is gondoltam, lehet hogy tényleg volt ott valami, amitől nőtt a hormonszint, csak lehet nem tapadt meg. Egy fórumban írta valaki, hogy neki páfrányos volt terhességnél. Ami persze normális, mivel a terhességnél nő a hormonszint.
gaby25
 
 


Terhességnél a progeszteronszint, ami jól megnő, meg a hcg... Peteérés előtt, más hormonok ugranak meg, másra jelez a pgizé.

Csak leírtam, mit gondolok.

Akkor csak ügyesen a továbbiakban.
angel37
 
 


Sziasztok!

Na összeállt a történetünk, elég hosszú lett, előre is bocsánat érte!!!
Hozzáteszem, nem így képzeltem el, mármint a bemenetelt, de végülis jó, hogy így alakult.

Na szóval ez történt…
Október 28-án szombaton reggel be kellett mennünk a kórházba egy CTG vizsgálatra. Picit vártunk a dokimra, mert épp ügyeletes volt és épp szültek nála. Egy kórterembe lefektettek, rámtették a gépet. Boti nem nagyon akart aktívkodni, úgyhogy a nővérke néha-néha megrázta a hasam, tapsolt…
Mikor végeztünk bejött a doki, és közölte, hogy na jó, akkor maradok. Jól meglepődtem, igazából nem mondta, hogy miért, gondoltam nagy baj nem lehet, hisz dobog a pici szíve. A párom felhozta a cuccaimat a kocsiból, és elbúcsúztunk. Elvoltam, olvasgattam… Délután 3 után néhány perccel az épp nálam lévő újság hátuljára elkezdtem feljegyezni az időket, mert fájásokat, vagyis inkább összehúzódásokat éreztem. 10-15 percesek voltak. A derekam fájt igazából csak. ¾ 6-kor megint rám tették a CTG-t és szép fájásokat produkáltam. Dokim jött vizitre, és jólt meglepődött, azonnal a vizsgálóba hívott. Szűk 2 ujjnyira voltam kitágulva. Annyit mondott menjünk a szülőszobára, meglátjuk, hogy beindul-e. Én még mindig nem hittem, hogy lesz valami. Innentől úgy felgyorsultak az események, hogy csak na. Azonnal jött a szülésznő, átcuccoltunk a szülőszobába, és elkezdett borotválni, beöntés (na ez elég kellemetlen volt, már a kiszolgáltatottság miatt ) aztán újra CTG. Na ekkor már rendesen éreztem a fájásokat, amik 3 percenként jöttek. Csak ekkor tudtam telefonálni a Petinek, hogy jöjjön, mert szülünk, de ne kapkodjon, mert még van idő. No gondolhatjátok mennyire nem sietett….
Rossz volt, míg odaért, mert egyre erősödtek a fájások, és lassan telt az idő. Amikor odaért, talán akkor tudatosult bennem, hogy most már tényleg nemsokára találkozhatunk a pici fiunkkal.
Közben kiderült, hogy 17-es a medenceméretem, ami a doki szavaiból kivéve ölég kicsi…
Olyan 10 óra körül közölte a doki, hogy tankönyv szerint hajnali 3-kor lesz meg a baba. Közben valamikor burkot is repesztettek, de azt megmondom őszinén már nem tudom mikor. Na jót gondoltam. A párommal, és a szülésznővel ott maradtunk a szülőszobában. A szülésznő folyamatosan nézte a szívhangot, de ekkor nálam már olyan fájások jelentkeztek, amiket nem tudok igazán leírni. Hihetetlen volt, nem is gondoltam hogy létezik ilyen fájdalom, de komolyan. A szülőágyba kapaszkodva, mögöttem a párommal, majd szétszakítottam azt az ágyat, nagyon sűsűn jöttek, már-már szinte föladtam. Végig sétáltam, mert egyszer amikor lefeküdtem, úgy éreztem sokkal rosszabb. Dokim néha-néha benézett, bíztatott, hogy úgy néz ki hamarabb meglesz, és közben mindig megnézett, na az, amikor fájás közben beléd nyúl egy doki, az maga a pokol.
Folyamatosan mondták, hogy a szívhang jó, a buksija beilleszkedett. És ez nagyon nagyon megnyugtató volt. A párom vizezte a pelenkát a nyakamon, meg töltögette a pici műanyagpohárba a vizet, amivel csak a számat öblíthettem, mert inni sajnos nem lehetett. Amikor fájt, akkor éreztem, hogy néznek, és sajnálnak, de nem tehettek mást. Sikerült nem kiabálnom, sírni sem bírtam igazán, csak nyöszörögtem, kínlódtam.
Eljött az éjfél, akkor már nem nagyon voltam képben. Egyszer csak elkezdték átszerelni az ágyat szülőszékké. Na akkor már nagyon örültem. Itt néhány kocka kiesett, arra emlékszem, hogy az egyik zoknit rám húzták, de a másikra nem. Egyszercsak egy óvatlan pillanatban közölte a doki, hogy na most nyomjon…
Hát még soha életemben nem nyomtam ilyen erősen. A szemem csukva volt, kapaszkodtam abba hideg vasba, a Peti hátulról nyomott, a doki a hasam nyomta. Aztán elmúlt a fájás, pihenő… Ezt meg kellett csinálnunk még 4×sajnos. Közben éreztem, hogy vágják a gátamat, hát ez sem volt kellemes.
Féltünk, hogy nem fér ki a buksija, már a vákumost is hívták, de szerencsére nem volt rá szükség Hihetetlen érzés volt. Lent feszült minden, körülöttem mindenki nekem drukkolt, bíztatott. Én félájultan nyomtam, mint egy állat, és egyszercsak elmúlt minden fájdalom. Éreztem, hogy kicsusszant a pici teste. Nem tudtam megmozdulni, csak feküdtem, és hallgattam, remegtem a fáradságtól. Nyöszörgést hallottam, és ránéztem a páromra. Láttam a szemén, hogy minden rendben van. Csak annyit kérdeztem, hogy milyen a színe, és megkértem, hogy fényképezze le. Aztán egyszercsak felsírt. Hihetetlen érzés volt. Elvitték, megmosdatták, megvizsgálták, közben engem is elkezdtek ellátni. Odatolták mellém, már a kocsiban feküdt. Nyitogatta pici szemeit, lányok én nem tudom elmondani azt az érzést, amit akkor éreztem. Hihetetlen volt. Nagyon nagyon nagyon kívánom mindnyájatoknak, hogy átéljétek ezt.
Néztük egymást, vagyis én néztem Őt, Ő figyelt a hangomra, meg a fényeket nézegette. Egyszer csak elkezdett cuppogni a szájával. Megkértem a csecsemősnénit, hogy próbáljuk meg cicire tenni. Megengedte. Azt hittem már attól nem lehetek boldogabb, mint amikor megláttam Őt. De lettem. Szopizott. Elképzelhetetlen érzés volt.
Aztán végeztek velem (varrás), kitoltak, a babát elvitték, a Peti meg eljött haza. Csönd volt, remegtem a fáradságtól, még ott kellett feküdnöm 2 órát, míg lefolyt az infúzió. Csak feküdtem, és folytak a könnyeim. Nem tudom elégszer leírni, hogy milyen hihetetlen élmény volt, a fájdalom ellenére. Nagyon nehéz, de ki lehet bírni.

A kórházban szerencsére bab-mamás szobába kerültünk, első nap egyedül lehettünk. Csak néztem egész nap. Utána már lett két szobatársam ,az már nem volt olyan kellemes, mert egy átjáróházhoz kezdett hasonlítani a kórtermünk 
Volt azért izgalomban is részünk, fel kellett vágni a nyelvét szegénykémnek (hozzáteszem én sokkal jobban sírtam, min Ő), meg az utolsó napon volt neki koponya UH, mert láttak nála valami nem jó szemmozgást (na nem mondom milyen lelkiállapotban voltam) de szerencsére negatív lett.
Most már lassan két hete anyuka vagyok, és NAGYON BOLDOG

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Gaby üdv itt nálunk-bár még ln is elég újonc vagyok! :lol:

Beuka drága!

Hát még a könnyem is kicsordult...ez valami gyönyörü és elmondhatatlanul csodás dolog lehet........nem tudok olyan szép jelzőt írni, ami elmondhatná, hogy mennyi csodás dolgot/érzelmet...stb. éreztem, ahogy soraidat olvastam!!! :roll:

Sok-sok boldogságot és csodáa percet kívánok nektek! :D

Csipi
csipi78
 
 


Beuka

Én is gratulálok. Sokan szeretnénk már átélni ami neked már megadatott :D
gaby25
 
 


angel37
sebaj, most már mérem a hőmet, nyalom a mikroszkópot, és veszek egy ovulációs tesztet is, és mikor a hőm és a pg is arra utal, akkor nézem az ovulációs tesztet is. Vagy ez így már bonyolult? :shock:
gaby25
 
 


Beu,
gyönyörű a szüléstörténeted! :) :) :)

Na és ez eredmény, még szebb! :lol:
(nem a gátsebre gondoltam :wink: )

Gaby,
az ovulációs teszten, amikor vastag a tesztcsík, akkor van az LH csúcs, az kb 36 óra múlva vátja ki a peteérést. Tehát aznap/másnap mindent bele! :)
A hőmérés jó dolog, ez ember meglátja belőle, hogy jól működik-e, hormonálisan, de PÉ meghatározásban inkább csak utólag okos vele az ember! Peteérés előtt kicsit leesik a hő, de az egyáltalán nem mindig mérhető, ami biztos, ha már elkezd felmenni a hő, akkor megvolt a pé.
Ha rendszeres és egyforma hosszúak a ciklusaid, akkor kb a 3. hőmérős ciklusodnál már elég jól előrejelezhető, mikor van action-time! :)

PG asszem u.akkor páfrányos, mikor az LH szint is megnő, csak ez másra jelez. Érdekes lehet egy hónap, így mindne segédeszközzel, de sztem vagy PG v. LH teszt a kettő közül elég! :wink:
angel37
 
 


Angel
Az LH tesztetben csak pár darab csík van, nem? Mivel nem akarom pazarolni, ezért csak akkor csinálnám, mikor a másik kettő is arra utal, hogy teszteljek vele. Az előző ciklusban nekem a 6. napon mutatott először páfrányt, és az LH tesztet meg általában a középidő előtt kezdi nézegetni az ember, és lehet hogy az késő.
a ciklusom régebben olyan 30 napos volt, ez mostanra változott, és nem teljesen egyforma, 27-29 napos, és általában 4 napig van meg.
gaby25
 
 


Sziasztok!

Beu!
Egyaltalan nem lett hosszu!Viszont annal szebb! :D Nagyon ugyesek voltatok!Gratulalok megegyszer!!!!!!! :D :D :D

Vica!
Marci neveben koszonom szepen!! :D

Moni!
Kisfiadnak BOLDOG NEVNAPOT!!
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Mégegy kérdés. Itt egyik topikban olvastam, hogy jó fürdősót használni. Most vettem egy thetis fürdősót. Érdekes, azt írja hogy a sót nem mossam le, hanem hagyjam rászáradni a bőrömre.
Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata? Azt írták, hogy segíthet a beágyazódásba meg ilyesmi
gaby25
 
 


Gaby,
Nem biztos, hogy a hődből látni fogod az LH tesztelés idejét! Sztem az alapján megtörténhet, hogy lemaradsz róla...

Az LH teszt papírjában elvileg ciklushosszhoz igazítva le van írva, melyik napokon érdemes rápisilni.

De ahogy tetszik! :wink: Majd kitapasztalod magadon, hogy hogy a legjobb!
angel37
 
 


Angel
És mikor szokták a dokik UH-val is vizsgálni? Nekem most nem nagyon van pénzem maszek orvosra, egyelőre csak az sztk-ba megyek.
gaby25
 
 


Gaby,
tüszőkövető UH-ra gondolsz?

A peteérés előtti állapotot kell elcsípni, amikor már látszik, hogy a tüsző elérte a megfelelő nagyságot, és akkor adnak tüszőrepesztő szurit, és lehet akciózni. Így tuti az időzítés!
angel37
 
 


Angel
Juj, utálom a szurit :shock: De ha nem jön össze máshogy, akkor persze a babáért mindent :wink:
gaby25
 
 


Ki lehet bírni! :D

Én már simán szúrom magamat, ha kell! Sőt, még tetszik is! :mrgreen:
angel37
 
 



Beu!
Ahogy olvastam, folytak a könnyeim, gombóc atorkomban... Még most is borsózok. Nagyon ismerős ézések törtek fel belőlem. Igen! Ezért érdemes élni! Mégegyszer gratulálok! És egyáltalán nem volt hosszú!!!

Ancsa!
Köszi a köszöntést Martin nevében!

Üdv az újaknak!

Magunkról annyit, hogy folyamatos hányingerrel küzdök. Ma elkezdtem szedni a Magne B6-t,remélem segíteni fog. De büszkén viselem. Emlékszem egy évvel ezelőtt hogy írígyeltem Bettitől a vukkozást, most megkaptam, de nem panaszkodom. Csak az a baj,hgy az egész közérzetemre rányomja abélyegét, és nincs kedvem így semmihez. De sebaj! Mjad örömmel továbbítom az utánam jövőknek!!!

Gaby!PG53:
Nekem van, de nem mutatott semmit... DE van akinek bejön. Babáért mindent szokták mondani! Én nevetve bírtam az 5-ös gynevac kúrát is.

moni
 
 


Agel
Nahát, a babért mazohista leszek??? :shock: :lol:

Hallott már valaki a Medve tóról Szovátán? Azt mondják nagyon jót tesz a nőknek. Tapasztalat???
gaby25
 
 


Beu!
Na hát én is küzdöttem a könnyeimmel miközben olvastam az írásodat! És köszi érte!

Én igen rendesen hülök, a ferti által bejelölt pé-t érdekesnek tartom, így hétfőre tervezek egy telefont, fölhívom azt a dokit, akit ajánlottak az I.sz. Baross utcában, mert mégsem vagyok olyan türelmes mint gondoltam :) Meg akartam várni a márciust, de hááát nem fogom :)

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 839.57.jpg
sonjus
 
 


Moni
Mi az a gynevac kúra? :roll:
gaby25
 
 


Boldog névnapot a Marciknak!!!!!
csanita
 
 


Anita!

Koszonjuk szepen!!!!!!!! :D
Hogy van a hatad?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Beu, annyira megható a szüléstörténeted, nyeltem a könnyeim és gondoltam felolvasom a férjemnek, de képtelen vagyok rá...elbőgném magam. Gyönyörű képeket tettél fel, te is olyan szép vagy rajta, a fiacskádról nem is beszélve :)

Gaby, én hallottam a szovátai fürdőről, állítólag van akinek bejött.

Móni, hányás? :( Nálam még nincs, de nem is kívánom.Én is szedem a MagneB6ot, még mielőtt megtudtuk hogy baba van a pociban, már akkor szedtem, állítólag megelőzi a rosszulléteket.
Vendég
 


Sziasztok!

Angel!
Bocsi :oops: :oops: :oops: félreértettem a császáros dolgot :)
Köszönjük az újabb dícséretet :oops: :oops: most már a gátseb sem olyan vészes :wink:

Vica!
Igen elhiszem, hogy majd nem mersz elküldeni senkit. Én ma odáig jutottam (tegnap reggel 10től este fél 7-ig szinte folyamatosan volt itt valaki) hogy egyszerűen bezártam az ajtót. Pihentünk is jókat :) :wink:
Jó az új vonalzód!!!

Inci!
Tök jó lehet, hogy Marci már dünnyög :)

Móni!
Igazad van teljesen ezért érdemes élni! Rosszullétek :( vitamint szedsz?

Szonja!
Örülök, hogy örömet szereztem :)

Csipi!
Köszönjük :)

Gaby!
Köszi :) a 2 naponta sex tuti jó! :wink: :wink: (ha más gond nincs, márpedig nincs :wink: )

Ancsa!
Na ez tök jó, hogy megbeszélitek a lapart!
Én is nagyon boldog névnapot kívánok a kisfiadnak!!!!

Ági!
Köszönjük a tippet!!! SMS :D most már jobb a gátam :) úgy néz ki a front volt a hibás.

Zsanett!
Zavarba hozol :oops: :oops: köszönjük :)
Te szedsz valamilyen vitamint?
Nem szeretnél a táblába kerülni?

És a többiektől (újak) is kérdem, hogy szeretnétek a táblába kerülni?
Persze csak akkor érni, ha nem tűntök el :)

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?