Új privát üzeneted érkezett!

Cool, szerintem elég sok rövidlátó mozog felénk :twisted:
Nagymami multkor csatot tett a hajamba,... Kép

Milyen amanda? Ja! Amanda :wink:
Amanda a leggyakoribb név a fórumon. Bljekk!

Ilba, nem vagy tekintettel arra, hogy alszik a gyerekem. Szétröhögtem magam a videjókon :D

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa az a csatt.....ömmm....csinos.
Ez az, megvan, ezt a szót kerestem.
De mért van az, hogy valahogy éreztem, nem te voltál a stájliszt a fotózás előtt? :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Háááááj!

Mancsi,
ahhoz mit szólnál, hogy Szaros Istikék? Vagy egyenesen Szarosok?
:lol:

Ádusznak boldogot!

Vvolga,
juj, de jó, hogy írtál! :D Kitartás a hátralévő időre! Aztán ha tudsz, gyere sűrűbben! :wink:
És hát Andrisnak is boldog 1. szülinapot!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

BOLDOG SZÜLINAPOT BENI!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Cool, éreztem az élcet a hangodban :P Fogalmazzunk úgy, hogy az egész házban ez volt a legkisebb és egyetlen ilyen csat, ami még nem volt nagyobb Szonja fejénél noha hajszálak nem nagyon töltötték ki :)

No, megyek, mert bár most fagyasztottam le magam a babakocsiról, Szonja most könyvet akar nézni. /Nem, nem lexikont :wink: /

Kép Kép
natasa1975
 
 


Nekem tecc csattos Szonja. :oops:

Gyerünk a név ötletekkel, ma este - Stohl Buckus szavaival élve - lezárom a szavazást! Szóval hajrá!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Félreértés elkerülése végett: nekem is tecc Szonj csittcsatt, csak Natasánál jobban már csak Gabusnál érzem az itteni lányos anyukák közül, hogy némileg rettegnek, s így aktívan harcolnak is lányuk idétlen kiscsajos lénnyé cseperedése ellen. De Gabus! Babaméretben nem árulnak pogósbakancsot! És az fp-s fotópályázaton is összefacsarodott a szívem, mikor láttam, hogy egy klassz Livis fotónak az "idétlenke" nevet adtad, mintha még annak is elejét akarnád venni, hogy mások bájos kislánynak nézzék Livit, aki - kapaszkodj meg, ha állsz ülj le - tényleg egy bájos kislány!
Akarsz róla beszélni?
Feküdj csak végig itt a díványon, dr cool rendel, terápiás foglalkozás minden hónap első keddjén és második csütörtökjén a Bubekklubban (lazulj el Bubek, csupán munkanév, nyugodtan lapogasd le a hirtelen égnekmeredő összes hajszáladat... :wink: )

Kép Kép
coolasa
 
 


Mancsi,
sztem műbalhé. Kis Mokka reklám. Mint amikor a moncsikasóban verekednek. Ez a rakás szerencsétlenség meg pont kapható ilyenekre, minden fillér jól jön.
(Semmi köze ehhez, de Hajdú Pétertől kiszaladok a világból. Jujfuj!)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hajdú Péter nekem Bochkor Gáborral egyetemben az ufójelenség megtestesülése. Vagy épp ellenkezőleg, reményt ad, mivel eszerint tehetség, humor, külcsín, és a kreativitás legcsekélylebb szikrája nélkül is remekül boldogulhat az ember.

A www.alexandra.hu -n a gyerekkönyvek kategóriában (baloldali oszlop) már 2-300 ft-okért is lehet leporellókhoz meg foglalkoztató könyvekhez jutni, ráadásul az internetes vásárlás kedvezményes is a becaplatós személyeshez képest.

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool,
Bocsit én is ennyire szeretem, mint Te...

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Mama és Papa most szereli össze az ajándékom és esznek a tortámból is még, csak este tudnak majd benézni.
Addig is köszönöm a köszöntéseket!

Beni Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, Beni alkarján a pólót még külső szemlélőnek is fájdalmas pusztán látni is... de sebaj, legalább letesztelheted a mosóporodat más hagyományos mosószerek ellenében :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Kép


-------
Livi'apu
liviapu
 
 


Cool,
most olvasom a 18.30-as hsz-ed.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Most kijelentem, hogy egy fikarcnyi alkohol sincs bennem!
És akkor a hsz-om:
Ilba szerintem olvasztott csokiba mártotta a gyereket /név szerint Benedeket/ majd a vaku elé ültette. Mi meg még el is hisszük neki, hogy ízlett a torta. Holott kizárt már csak azért is, mert a Hipp és a többiek nem gyártanak tortát :!:

Gabuska az a bor Livicsek előtt amolyan béjzból ütő pénisszel ötvözve alakot vett fel :lol:
Egyébként /sajnos Cool előttem szólt/ mondani akartam, hogy nekem is pont a bájos szó jutott eszembe a távírányítós kép láttán, bár arra már nem emlékszem, hogy ti milyen címmel illettétek?!

Cool, hogy mi? Szerinted mi mitől menekülünk? én a csatos kortól csak azért félek, mert nagyon béna vagyok fodrászatból :? Amelyik játékbabám elkaptam és megfésültem az kopaszan végezte :shock: Mondjuk azzal vígasztalom magam, hogy Szonja kopaszan is jót mutat majd, mert velem ellentétben szép a fejformája :)

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Kezdem már nagyon unni ezt a pelenkás Amandát! :twisted:
Virsli lesz vacsira :P Mustárral, méz nélkül :wink:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa, aha, elolvasva a hsz-ed középső bekezdését már értem, mért szabadkozol rögtön az elején....
A menekülősdit csak eltúloztam, írói eszköztár része, tudoood, arra utaltam vele, hogy az eddigi benyomásaim alapján te sem azon lányos anyák sorát gyarapítod majd, akik az abd-be is olyan habosbabos kiszerelésben viszik le kislányukat, mintha legalábbis onnan azonnal keresztelőre, utána pedig halaszthatatlanul gyermekszépségversenyre ill. fotózásra sietnének...

Kép Kép
coolasa
 
 


Natasa,
az a címe, hogy Sehol egy jó kis mese :wink:
Borosüveget Zolinál tessék reklamálni, én nem tehetek semmiről!

Ma nemcsak Beni bulizik
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Coolasa ellopta Livi fluxuskondenzátorát!!! Mi az, hogy szeptember 23?!?!?!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na azé, mostmár november 10.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Cool, örülök, hogy a hsz-om középső részét elolvasva is szóba állsz velem. Tuti csak a könyvek miatt van, ne is próbáld tagadni :?
Egyébként megfigyelőképességed tökéletes! Tényleg inkább a kényelemre /baba és mama/ törekszem :wink: Remélem ez nem idézi elő azt, hogy Szonja fogadásra is farmerba megy :D
N

Kép Kép
natasa1975
 
 


Hát az attól függ, milyen fogadás. A lovira pl. nem kell kiöltözni. :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska, mi nem ismerjük a lovit! :twisted: :P

Szonja fürdik,...lehet holnap én is elmerülök egy kád fincsi vízben. Apa meg majd addig felügyel :wink:
A virslik /le nem írom hány db :roll: / belefeküdtek a gyomromba :wink:

Ja Gabus, asszem a ti ágyatok ugyan olyan borítású anyaggal bír mint a miénké. Én nagyon utálom /Cool, remélem ennek kiválasztásában nem működtél közre :twisted: /, de megszabadulunk tőle,....itt marad :D Viszont Szonja amikor még nagyon mini volt imádta, hogy a fényben meg-megcsillan a mintája :)

N

Kép Kép
natasa1975
 
 


Gabus, nahát, én is pont ilyesmit gondoltam reagálni Natasa hszére, hogy pl ha Szonja nagyobb összegben fogad arra valakivel, hogy mit játszik a fradi a hétvégén....stb, de te megelőztél.
Jó hír, hogy ezek szerint ugyanúgy működik az agyunk.
A rossz hír ugyanez. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Natasa, nem, az én lelkemen csak a tapétátok szárad. Utólag is bocsi, nem vagyok benne biztos, hogy a te ízlésvilágodat képviseli, ellenben ha Szonjec rajong a fényes felületekért, akkor nem csoda, hogy ha a következő talin túláradó hálával pislog rám ennek okán...

Kép Kép
coolasa
 
 


Natasa,
én is utálom ezt az ágyhuzatot (régen tetszett), és jövő nyáron a tapétázás, parkettázás után hajítom kifele! Mármint az egész ágyat.

Coolasa,
:lol:

No comment :lol:
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hát igen, a gyerekek játékkal dolgozzák fel az őket ért traumákat /is/.
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Lehet, hogy hülyeség, de nem előbb feldolgozza és aztán játszik ilyet? :roll: Mer amíg félt tőle, eszébe nem jutott volna a babáján is kipróbálni.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus,...nemtom, de cicológiából anno azt tanultam, hogy pl a gyászt a gyerekeke eljátszák meg ha vkit bántanak /pl szexuálisan/ akkor a játékán keresztül mondja el,...Szóval, amit elfolytanak szóban /ha már tud beszélni/ az a játékban, rajzban előjön :roll:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa, a cicológiához nem értek, de szerencsére nem is kell, mert így is kristálytisztán értem, hogy Szonjec és Noki édestestvérek, családnevük pedig Sorry!!

Kép Kép
coolasa
 
 


De legalább nem Szuri mint Toméknál :wink:
Mellesleg ti is rokonok vagytok ha szemem nem csal :wink:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa, a tapéta miatt? Nálunk másmilyen van, de az sem az igazi :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Sorry :P

Kép Kép
natasa1975
 
 


No, eddig birtam. A TV-maci már rég alszik /pisilt is már azóta, mást meg azért nem írok, mert Cool is olvassa,.../ megyek én is.

Jóccakát!
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sziasztok!

Vuka,
Az 1 éves semmi különösben nem részesült, volt Dédinél míg takarítottam, aztán vigyázott rá Nagymama míg fodrászoltunk A-val, délután volt egy kis ramazuri tortával :lol: és megkapta a széket. Röviden ennyi.
Most pedig remélem éjjel jól fog viselkedni és aluszkál szépen!

Vvolga,
De jó, hogy benéztél!
Andris nagyon szép lett és mekkora haja volt!

Timi,
Szilvi tényleg vegyes! A Te képedről megmondtam volna, hogy Te vagy. :wink:
Fanni nagyon kis édi volt és milyen csini!

Mancsi,
Cicileszoktatással én is pont így vagyok! Hiába próbálom éjjel nélküle, nem megy. Inkább gyorsan csatlakoztatom Benit és 2 perc múlva alszunk tovább.

Bubek,
Fogak száma még mindig 2. :D

Natasa,
Nekem nagyon tetszik csatos Szonjec! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Képekben az este:
Kép Kép
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
tegyél fel a tortáról egy rendes képet, olyan jól néz(ett) ki! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


oxi! :D
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mi van ma, valami sorozat? :shock: :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Halihóka!


Ma jöttek a mamiék látogatóba. Nem volt időm bekukkantani. Sajna.
Nálunk az éjszakák pocsékok, múlt éjjel fél háromtól volt fennt és háromnegyed ötkor tettem vissza az ágyába hatig. Közte max húsz perc alvás és állandó forgolódás, nyűglődés. :cry: Napközben 2*20 perc alvás.
Mancs nagyon együtt érzek veled. :lol:
Köszönjük a köszöntést!


Beni boldog első szülinapot!

Amit Beni széttrancsíroz az a répa torta? De szemmel láthatóan ez ízlik neki.


Timi jók a képek! Meggyógyultatok már?

Gabi ne tagadd Lívi titokban mániákus orrszívó lett. Lehet árulnak már játék orrszívót is!

Kép
vanília
 
 


Ilba,
de ne ilyen kicsibeeeeeeee! :roll:

Mariann,
hétfőn lemegyünk a bölcsibe, jöttök?
Hát játék porszívót fog kapni karira, arra ráteheti. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


savaztok

csak benézek má', mert hallok ám mindent (meg most látok is), meg amúgy is rég voltam (most eszembe jutott egy vicc is:
Pistikének magyaráz a papbácsi:
-Isten mindent tud, mindent hall és mindent lát!
-Azt is látja, hogy van pincénk?
-Igen azt is látja.
-Akkor jól ráb@szott, nincs is pincénk...

nekiláttam bepótolni az elmúlt évek átpuskázott vizsgáinak tananyagát...államvizsgán azé mégiscsak necces a dolog...

szóval névadás meg ilyenek...építő ötletre tőlem ne számítsatok, bár beleadok mindent:

1. Bölcsőzsír
2. Babaszekta
3. Habtapi (Cool kedvéért)
4. Küzdőtér (Gabuska kedvéért)
5. B közép (szintén Gabuskának, de jelenthet a B babát is)
6. Apró léptek
7. Ráérünk amíg apa hajt a szemét mocskos kizsákmányoló főnökének :twisted: belátom, kicsit ez hosszú
8. Szentasszonyok
9. Offtopik
10. Kárókatona (mer ugye ez sokunknál segít de lehet hogy Gryllus copyright)
11. Kúszóbab
12. Koszmó
13. Po(ro)ntyok (nos, Ilba?) erről jut eszembe, Boldog szülinapt Beninek!!!
14. Éjszakai harcosok (kivéve Noki)
15. Zsibogók

hirtelen ennyi jutott eszembe... de még gondolkozom rajta.

Kép
Kép
mancsbá
 
 


Ikrek :)
Kép

Horror :shock: :shock:
Kép

Kép
Kép
mancsbá
 
 


úgy látom, a névjavaslataimtól mindenki sokkot kapott 8)

Kép
Kép
mancsbá
 
 


Mancsbá, te teljesen lökött vagy! :D Jók a nevek, a babaszekta, a éjszakai harcosok lettek nálama nyerők. :) :)

Jók a képek is, csajok!

Petikének boldogat! :)

Wolga, jó, hogy jöttél, jó lenne sűrűbben is! KÉPEKET!!!!

Sajti, én most olvastam még csak el a fw-olt viccet, marha jó volt! :)
Vendég
 


gute morgen,

Mancsbá,

nagyon jó mind1gyik :lol:
7-es a nyerő nálam :lol: :lol: :lol:

Ilba,
Beni nagyon jót mulatott :lol: :lol:
Raksz fel a székről közelebbit is, persze Benivel együtt.
Látni szeretném a méreteket.
Az az a torta????

Gabi,
tündéri a kis Livicsek :P

Most megyünk szerelni a konyhába.

Kép

Kép
sajtine
 
 


"babaszekta" lelkemhez közeli. Gondolom, ez egyben azt is jelenti, hogy másnak nem fog tetszeni (Pervez Eszti=Peszti-n kívül :wink: )

Kép Kép
coolasa
 
 


Bár Mbá a kiszabott határidőn túl dobta be ötleteit, jószívű vagyok és belevettem azokat is. :lol:
Lécci küldjetek egy mailt a nektek tetsző névvel, mert itt mindenki máskor ír, nehezebb összegezni.
Személy szerint a B közepet favorizálom. :wink:

Mbá,
Péter és Pál nagyon aranyosak, tisztára, mintha egymás tükörképei lennének. :lol: Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


jujjuj, ezt elcsesztem

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Marcinak boldog névnapot!

(Ugye ma tartjátok Bubek?)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?