Új privát üzeneted érkezett!

A nokivagy igazából nakival, bár lehet, hogy antivagy mindenkit megfertőz
coolvoltam

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!

Hát nem aludtunk el reggel. Tett erről az idióta újságkihordó. :evil: 8:10 perckor úgy nekiesett a kapucsengőnek, hogy Beni sikítva ébredt. Hát nem voltam vele kedves. :evil: Mondta, hogy csókolom, hoztam a Baba Magazint, meg az Anyák Lapját. Arra a kérdésemre, hogy ezért miért kell nekiesni a kapucsengőnek, elkezdett valami eltörött a kulcs, szóltam a közös képviselőnek, de még nem kaptam sztorit. Mondtam, hogy mivel hónapok óta egyáltalán nem kapom az újságot, vagy csak hol az egyik, hol a másik van bedobva, ezt már megtarthatta volna magának. :evil:
Aztán csak bejutott, mert be volt dobva. MOST MINDKETTŐ!!!

Na szóval Beni 10,5kiló és 80cm, de szerintem több, de az a vályú vagy mi csak 80cm-ig mér. :D
Mindegy, legalább aránylag szép kerek számok kerülnek a Babanaplóba az 1 évhez. :wink:

Hazafelé meg majdnem jól megáztunk, így vásárolni se mentem, semmi gond, rendelek kínait! :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jó reggelt!

Az éjszakánk brutális volt. Ébredés 11, 1, 3, 6, 8. Hát ez sosem lesz jobb? Én már nagyon ki vagyok, hogy még egy évesen is virrasztani kell! :x
No gyors reggeli után felturbóztam magam egy RR-val. Gyerek alszik én már hajat is mostam. ngyon aktív vagyok.

Visszaolvastam a klubb néven még töröm az agyam. Apraja-falva?
Köszi Bubek, hogy visszakerested az írásodat, szerintem ekkor épp nem voltam Pesten. Teljesen lemaradtam róla.
Az még, hogy jutunk el oda mint Kispesti nem tudom. Majd lesz valahogy.

Natasa nekem az Apró Talpak tetszik. Csak ez múló állapot. :lol:

Ilba gyermekeink nagyon összebeszének ha súlyról van szó! A postás, a szórólapos a takarító nálunk is mindíg a mi csengőnket találja meg.

Kép
vanília
 
 

 
 

Ilba, úgy látszik valamit csak bunkó módon lehet elérni :roll: A multkor leb...a Liberósokat a késés meg a mi semmibevételünk miatt erre megjött az ajándék :D

Vanília, lehet mire megnő a lábuk már nem járnak babaklubba vagy nem velünk :lol:

Szonja álmos mint a tök, de nem alszik. Cicin sem. Helyette reszeli a torkát meg sikít, dumál, ...meg törölgeti a szemeit, huzgálja a füleit és rossz ránézni olyan kómás!

Hogy lesz nekünk így programunk délután?

Ilba, honnan rendelsz kínait? És finom? Zuglóba szállítanak? /Mi szeretjük a kínait, bár igazán jót ritkán lehet kifogni :? /
Apropó, nem tudtok valami fincsi indiai éttermet? A neten néztem őket, de olyat keresek amivel már van tapasztalat. Nemsokára évfordulósak leszünk és az uram anno egy indiai étteremben kérte meg a kezem,... :) Remélem sikerül elmennünk egy vacsi erejéig és Szonja is rendes lesz majd /nem kezd el 5' után nyüglődni/.

....persze csak ha aznap nem ablakokat szerelünk :?
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Ja, Vanília az RR az Rubint Réka? Hogy? :shock: Neked ennyi ébredés után még kedved van ugrándozni? Hát, te is hős vagy! Az ébredések miatti lelkiállapotod megértem. Szonja csak 2x kell, de nekem olykor az is nagyon szörnyű :(
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sziasztok!

Bubek.

Nagyon jó hireket hoztál a klubról!
A pénzbefizetésében természetesen benne vagyok,nem vág földhöz a 200ft.
Név ötlet:Bubeklub.Tudom a te nevedet ne tegyük bele,de elsőként ez jutott eszembe.Másodszor:Törpiklub.

Natasa:

Én már vettem a Tescóban ilyen 8 az egyben fajátékot,Asszem irtam is!

Ilba:

Iden ,én irtam az áfonyás kaja meghajtásáról.Mikre nem emlékszel!Nekünk még mindig ott figyel egy üveg a szekrényben.Lehet,hogy én fogom megenni :D

Télapó ötlet nem rossz,de szerintem jövőre nagyobb sikere lenne a gyerekek körében.Akkor már el tudz velük róla beszélgetni és annyira izgatottan tudják várni,hogy öröm őket nézni.
Először azt hittem,hogy az az ötleted,hogy A. öltözteted be télapónak és körbejár a gyerekek között. :D
Beni képei roppant nagyfiúsak,olyan egyéves körüliek ugye?Nagyon huncut fejet tud vágni.

Vanilia:
Nem semmi,hogy ilyen éjszaka után ennyire fitt vagy!
Látom Ádám fehérnemű bemutatót tartott! :D Jól néz ki a kisautója!

Na menni kéne főzni!

Kép

Kép
novum
 
 


Novum,...bocsi, de elkerülte a figyelmem, hogy te is azt a játékot írtad. És jó?
Az áfonyás alma fini. Edd csak nyugodtan:o) Minket szerencsére nem hajt meg. Pontosabban Szonját nem hajtja meg :oops:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa:

Szerintem jó!Ha sikerül róla képet csinálnom majd felrakom.Van benne forme felismerés,fapuzzle,kétféle fakocka,az egyik szines a másik betűs és állatos,farúdra felhúzható fakarika,rajztábla.

Kép

Kép
novum
 
 


Natasa, én tudok indiai éttermet óbudán a 17-es vili vonalán, asszem az az egész bécsi út néven fut, bár nem fix. Maharaja étterem a neve, és néhány éve meg voltam róla győződve, hogy pénzmosoda, mert akárhányszor arra jártam, zárva volt. (Aztán elköltöztem, szóval nem rehabilitáltam őket lélekben teljesen..)

Valahogy senki sem erőszakoskodik, hogy a klubnév Coolasaklub legyen, nem értem, pedig rövid, frappáns, magyaros. Mindig csak bubek, megyek is sírni egy elhagyatott sarokba. (lényeg, hogy nekem a kacajhalmaz tűnik egyelőre a legjobbnak, kivéve ha Natasa tényleg csak elkeseredett viccnek szánta, a többiek szerint meg még csak nem is vicces…)

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok,

Kacajhalmaz :lol: :lol: :lol:

5let:
Szarostarkó
Pelenkásbajkeverők

Bubi,
jól eláztunk hazafelé
:lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


a csipet csapat helyett cifet cafat :lol: :lol: :lol:

én csak egy képet küldtem be a FP játékba, ezért én rossz anya vagyok??? :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


mégegy klubbnév eszembe jutott
ISTVÁN A HÖ KHIRÁLY :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


legyen egy zászlónk is amin egy halálfej van :lol: :lol: :lol:
na már megint morbid vagyok :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajtiné, te mit reggeliztél? Csak érdeklődöm :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Sajti, ha ezek a mondatok tőlem jönnének senki sem feltételezné, hogy megálltam egy pohár bor után 8)

Kép Kép
natasa1975
 
 


semmit

én ilyen vagyok /sajnos :lol: :lol: :lol: /

Kép

Kép
sajtine
 
 


küldtem email-en egy viccet FW-os, de nézzétek meg!!!
Majd beszartam a röhögéstől :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Ez is vicc? nekem nem jött semmi! Pedig a kukában is megnéztem,...hátha :wink:

Szonja alszik, eső csepereg,...de, akkor is ma klubbozunk ha csak mi ketten leszünk ott :twisted:
Klausztrofóbiás vagyok már itthon :cry:

Kép Kép
natasa1975
 
 


mi is a cimed Natasa?

Kép

Kép
sajtine
 
 


:lol: :lol: kronor,....freemail :twisted:

Kép Kép
natasa1975
 
 


jóvanna :lol:
kűdöm

Kép

Kép
sajtine
 
 


nya ottvan már :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


érzem, hogy azzal az egy fotóval mi nyerünk a FP pályázaton :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Fogadjunk Natasa, hogy nem tetszett a vicc :roll:
de azért még beszélünk :lol: ?

lekéne cserélnem a tickeremet, már nincs nyár :D

Kép

Kép
sajtine
 
 


Vanília,
Én le sem merem írni a tegnapi meg mai éjszakánkat … :(

Natasa,
Kínait hozni szoktunk legtöbbször, itt nálunk a sarkon van 1 jó kis étterem, elég jók az árai is.
Rendelni még nem rendeltem, nemrég dobták be, de ki akarom próbálni: Hao-Hao Kínai Étterem, házhozszállítás a II. III. és XIII. ker-ben, amúgy a Lajos utcában van.
Indiai: ha jót akarsz magatoknak, akkor ebbe nem jöttök. :D Mármint amit Cool mond, ami itt van a Bécsi úton. Mi kb. 5 éve voltunk, baromi drága volt és baromi keveset adtak. És szerintem is pénzmosó hely. :roll:
Ha mégis idejönnétek, akkor viszont szívesen vigyázok Szonjecra, mivel az étterem itten van 1 percre. :wink:
Mikó lesz a nagy nap?

Timi,
Én is 2 üveggel vettem, én is gondolkodom, hogy a másik az enyém lesz. :D
András, mint télapó: :D :shock: :D :shock:
Csak lassan kezd sovány lenni télapónak. :wink: -12kg

Cool,
17-es vonala először Frankel Leó oszt Bécsi út. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sajti,
nekem annyira nem tecc. :oops:
Vannak jó téli vonalzók, én már nézegettem. :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Képzeljétek mi egy nagyon kis frankó Máltai játszóra járunk télen-nyáron (télen a házikóban játszóház mükszik) és most megint építenek egy ugyan ilyen kis frankó Máltait, kb. 10-15 perc sétára innen. Tök jó! :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Na, most már jót beszélgettem magammal, megyek picit kényeztetem magam egy UH-os masszírozással. :wink:
Remélem Beni átalussza.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, akkor hozzánk nem szállítanak :twisted: Viszont van hozzánk közel sok kínai csak azokat viszont nem tudom szállítanak é :roll: Az Árkádosakat nem szeretem :?
OK, akkor tudom melyik iniaiba nem megyünk :!:
Egyébként nov.15-e. De nem akkor ünnepeljük az eljegyzést hanem akkor leszünk 3 éve házasok :D Azon a hétvégn megyünk anyósékhoz névnapozni,....16-án a párom céges elvonuláson lesz,.... El tudtam volna romantikusabban is képzelni eme napokat :evil:

Sajt, asszittem képeket külcc! Egyébként próbálok leszokni a csúnya beszédről, nem mondtam? :?:
Szerintem az FP pályázaton nem ártana több kategóriát hirdetni:
leg,...aranyosabb, beállítottabb, spontánabb, művészibb, kisebb, nagyobb, testvérek,...No, kíváncsi leszek a végerdményre. Sok jó fotó van! Persze az Istvánosak a the best, of course :!:

Szonja még mindig alszik,...eső még mindig esik,... :?

Kép Kép
natasa1975
 
 


na nehogymá nem tetszik a viccem :shock:

na majd a Gabinak
Ő megért engem :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


jó a tickerem?

Kép

Kép
sajtine
 
 


Helló!!!

Kölök beájult, én meg halsteaket falok.
Este úgy nézett ki, ez az éjszaka is tré lesz, de az éjféli orrszívás után csak fél 10-kor keltünk. Pedig tele volt az orra egész éjjel, de akárhányszor átmentem megnézni mindig békésen aludt, nem zavarta szerencsére.

Most, hogy Sajtiné írt istvános klubnév-ötletet, le merem én is írni, hogy Istikék jutott eszembe, csak a tegnapi fantasztikus sikert aratott :lol: ötleteim után inkább nem írtam eddig. :oops:

Sztem a törpike meg manók meg ilyenek elcsépeltek egy kicsit. Ahoz mit szólnátok, ha csinálnék egy táblát, benne az eddigi és a jövőbeni ötletekkel, mondjuk holnapig, mindenki megírja, melyik tecc és a végén összesítem. Oszt akkó az lesz a nevünk. Hö?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sajtika,
jó a tikkkkered, plusz pont, hogy fenyőfák vannak rajta, nem karácsonyfák. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nekem nem jött vicces mééél. méééér?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


hedszettesre küldtem pedig

Kép

Kép
sajtine
 
 


van másik címed?

Kép

Kép
sajtine
 
 


hedszettes? :shock:

a hdsnetesre gondolsz?

van egy h.gabuci@freemail.hu-m is. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sajtii: nekem is elküldöd had lássam én is azt a viccet

név ötlet: ördögfiókák :D :P

Kép

Kép
novum
 
 


Timi,
nem jöttök át fél négy örül?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


gabi: persze! visszük Fannit is. Ha nem baj

Kép

Kép
novum
 
 


Timi, tényleg, és Fanni mit kap 14. szülinapra? Nekem elmondhatod, nem fog kiszivárogni, dehogy.

Kép Kép
coolasa
 
 


Nekem bejön az Istikék :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ki van a képen?
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nokivagy, Coolvoltam, :lol: :lol: :lol:

Egyébként neked autód Coolaverda? - és Cool TV-t nézel :roll:

Ilba, önkényesen adományozgatjuk az istennő címeket?????

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


Azta, mi ez az észbontó csíkos cuccos Szilvin? :lol:
Fanni nagyon dögös! :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Antivagy, a telefonom meg n-o-k-i-a....

Kép Kép
coolasa
 
 


Gabus, micsoda kérdés, a képen természetesen Livi van, kislánnyá operálása előtt.
(nekem is tetszik az istikék név)

Kép Kép
coolasa
 
 


Ne mondjátok már, hogy nem hasonlít senkire!!!!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, hát most hogy mondod, egy kicsit kiszeltünde donatellácskájára... de mért?

Kép Kép
coolasa
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?