Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ma is bőgtem....megnéztem Zita videóját.. :lol:
Már én is gondolkoztam,hogy megcsinálom Bencének,csak én béna vagyok az ilyenekhez,így hozzá se fogok.....:roll:

Manka!
De még hogy bejön a konyha!!!! :lol: :lol: :lol:
Bár mostmár nem tud bejönni utánam őurasága gengszterkedni :lol: :lol: :lol:
A habtapidarabok,meg a kis "izé"rejtegetés a szájban,ismerős..amikor észreveszem én,vagy apa hogy valami van a szájában,kiröhög,és elszalad...de van amikor aranyos,kidugja a nyelvét,és hagyja hogy kiszedjem ami bent van.. :roll: :lol:
A héten tudtok jönni overállt nézni?

Márti!
Hogy vagytok?

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziasztok!
Megvagyunk mi is, csak a nagyik megszálltak minket, és csak ma délután mentek haza Keszthelyre. Mondjuk nagyon jó volt, hogy itt voltak, Bendegúz imádja őket, és ma így el tudtam menni délelőtt turkiba. Eredményes kör volt, vettem Bendegúznak egy overállt 1200 pénzért, piros-drapp, kicsit gondolkoztam, hogy nem lányos-e, de annyira tetszett, hogy megvettem. Ennyiért pláne. Majd még lehet hogy nézek én is a kínaiban egy melegebbet. Meg vettem neki egy orkán bélelt cuki kis nadrágot, ami jó lesz dzsekihez, meg egy polár melegítőgatyót és egy szuper polárpulcsit, ami még nagy neki, de nem bírtam otthagyni. Le is fotóztam a szerzeményeket, ha hagyja Bendegúz majd felrakom. Keveset aludt ma, kicsit nyügi szegénykém.

Hétvégén meg voltunk együtt Ikeázni, és vettem olyan szuperszép szalmadíszeket meg piros kockás szíveket a karácsonyi lakásdekorációhoz. Én már nagyon karácsonyi hangulatban vagyok, a másikba írtam, hogy fogok csinálni Bendegúznak adventi naptárt, és minden reggel kinyitunk majd egy kis ablakot vagy kiszsákot valami mini ajándékkal. Remélem lesz energiám tényleg megcsinálni neki, ezt már régen megfogadtam, ha egyszer lesz gyerkőcöm, csinálok neki ilyen naptárat.

A náthahelyzet javul, de még reggel este szívunk. Össze is vesztem anyuval, mert ő ezt gyerekkínzásnak tartja, és úgy csinál mintha én egy szadista lennék, aki direkt rosszat akar a gyerekének. Nem érti meg, hogy az, hogy anno ő nem csinálta ezt velünk, még nem jelenti azt hogy ez fölösleges hülyeség. Na, mindegy, ezen jót mérgeskedtem a hétvégén. De már kibékültünk. :D

Ayse!
Annyira aranyosak a videók, és tényleg megható. :) Nagyon szép gyerekeitek vannak.

Tünde!
Zitáét még nem bírtam negnézni. De ami késik.

Timi!
Jó az ilyen külhoni rokon azért. El bírnám viselni én is, ha hozzámvágnának egy zsák ruhát Bendegúznak. Mi sajna nem öröklünk senkitől. :( :roll:

Réka!
Milyen az új lakásban! Várjuk a jelentkezést!

Manka!
Jó bulizást ma estére! :D Túróspogi amúgy jól bevált de iszonyú primitív recept, mindig felfalják.

Kriszti! :)
Köszi, jobban vagyunk. Én gyakorlatilag meggyógyultam, Bendegúz még kicsit taknyi. De ma már kivittem délután sétálni, majd elfújt minket a szél. De muszáj volt egyet levegőzni, megpunnyadunk bent a lakásban.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, te hova jársz túrni?


Tünde, az Auchanban vettük, így ha esetleg van otthon karácsonyi katalógusotok(nov3-23-ig) abban a 3. oldalon megtalálható, kreatív konyha néven.Piros, ezüst színű.
Képet is teszek fel, de majd csak később, mert Fancs most fürdik apjával és utána cicike és tentike, mivel dél óta fent van.

KépKép
tibicsoki75
 
 

 
 

Timi!
A Blaha környékén voltam négy helyen is de ezekben még csak az egyikben voltam eddig. Most bementem többek között a Rákóczi úton abba a nagy turiba is, de ott síkideg lettem, annyian voltak, kimenekültem, ott vettem a termopulcsit egyébként, de odanyomultam a pénztárhoz az egy szem darabommal és bepofátlankodtam, mert mindenki zsákszámra vásárolt.

Itt vannak a képek:

Overálban de mezítláb!

Kép Kép Kép

Ez meg csak a killerkedés miatt :lol: Még nem felejtette el!

Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Ó, Márti de sukáááááááááááááááár :lol: :lol: :lol:
Nagyon jól áll Bendegúznak és szerintem nem is annyira lányos.Inkább uniszex.
A pulcsi meg a gatyó is pöpec!
Sose baj, ha nagyobb a ruha.Pláne ha tetszik!
Azt hittem az Örs környékén van valami jó kis turi, de be a városba csak gyerek nélkül, max péntekenként ha az apja itthon van és vigyáz rá.
Ha látnád Fanni egyik overállját..........fel is teszem.
Az unokatesóm fiaitól örököltük, és nincs szívem nem ráadni, tök jó lesz majd szánkózáshoz.
A szépekben meg majd villogunk ha megyünk valahová :lol:

tehát két kép:

Ferkó overallban
Kép

és a másik: a konyha Tündének
Méretek:25,5x45x75,5 cm
Kép

ezt meg csak úgy:
Kép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok, csak gyorsan benéztem, megyek teázni én is a többiekkel.

Márti, nagyon jó az overall, nem is lányos, inkább unisex, majd a kishuginak is jó lesz :wink: .

Kriszta, holnap rádcsörgök, és megbeszéljük :D .

Timi, Jack szereti a Chicco asztalt, reggel az első útja általában oda vezet, és kalimpál rajta egy jót :) . Tényleg nagyon jó kis játék, Majának is tetszett.

Én még nem tudom mit veszünk Jacknek karácsonyra, annyi játéka van, szerintem valami apróságot. Amúgy is, vettem neki hiperszuper vízhatlan csizmit (21-est), és finoman szólva nem volt olcsó :( .
Anyós már kérdezte, hogy mit vegyen Jacknek, nem igazán tudtam neki mondani semmit, legjobban vásárlási utalványnak örülnék :twisted: .

Láttátok a lap tetején a reklámcsíkot? Regisztráció után küldenek egy 500 Ft-os vásárlási utalványt a Bambini játékboltokba.

Zitavideót holnap megnézem, én azt hittem, hogy már régen megcsináltad, én is szívesen segítettem volna :) .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Márti!

Örülök hogy már jobban vagytok!
Killer-Bendegúznagyon cuki! :lol: :lol: :lol:

Manka!
Rendben! :lol:

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Timi, köszi a képet, asszem anyummal vetetek egyet.

Manka, egyszer már megcsináltam a videot, még akkor régen, de nagyon rossz lett a minőség, és nem igazán tudtam vele mit kezdeni, gondoltam, biztos én vagyok béna hozzá. Aztán tegnap, amikor írta Ayse, hogy neki is kockás lett, akkor vitattuk meg a dolgot, nem is tudtam, hogy máshova kell menteni...
Na mindegy, végre nekünk is van!

Mi se tervezünk nagy ajándékozást karácsonykor, Zitának is rengeteg játéka van. A rokonoktól Duplot kértünk neki, az sokáig jó és bővíthető.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Manka, reggel tettem fel képet a fischer-p-s oldalra, már el is küldték a kupont mélben, csak ki kell nyomtatni.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Timi, tegnap majdnem egyszerre írtunk, és szinte szóról-szóra ugyanazt a Bendegúz overalljával kapcsolatban :D .
Ferkó zöldben :lol: . Különben annyira mindegy, hogy milyen színűek a gyerekruhák, főleg a kislányoknál. Na jó, azért egy kis csini rószaszínű kabi furcsán nézne ki egy kisifiún :roll: .
Tök jó a konyha is, és ez ára is jó, én a bababirodalomban láttam egyet 44ezervalahány Ft-ért :shock: :shock: :shock: .

Tünde, jó ötlet a Duplo, szerintem én is azt mondom majd anyóséknak.

Jack téli dzsekije, még szombaton csináltam a fotót, séta előtt:

Kép Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, igen, úgy látszik egyformán járt az agyunk a képek láttán.
De egyébként mi mást gondolhatnánk, tényleg uniszex az az overall.

Jack is nagyon helyes a téli szerkójában.

Tegnap láttam a Soroksári úton a Baby Outletben hálózsákokat, 74-98-ig 3200 Ft.- körül.Azt hittem megüt a guta, hogy mennyivel drággábban vettem, csak akkor pont nem volt időm messzebbre menni, mint az Europark és rögtön kellett.
És a hálózsákon felül nincs patent csak cipzár középen.Rögtön eszembe jutott Jack, hogy szétnyitja a patentot.
Igazából hozentrogert kerestem és találtam is, nagyon mókásan néz ki benne, de tényleg jó találmány, ugye Tünde? :lol:

Egyébként ott is volt konyha 32000.- Ft körül.Röhej.

Vettem Fancsnak csizmát is a Deichmannban(erzsébeti Tesco), igazi csajos, rózsaszín és az orrára mega sarokrészre rátettek valami lakkszerű vízhatlan borítást, jó meleg, de az ára volt a legjobb:3290.- Ft, Bobbi Shoes, szóval meg voltam elégedve a tegnapi nappal.
Na persze voltak még hatszor jobbak is, kb olyan "finoman szólva nem volt olcsó" árban.
Még veszek neki jövő hónapban egy hótaposót, de azt szigorúan a kínaiban és ez a téli kollekció.

Megyek muffint sütni, mert haa kislányka felkelt megyünk anyósomékhoz ebédelni és egy kis édesség nem árt utána.

Réka, remélem jól álltok a pakolással!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Ja és rájöttem, hogy szánkót kérek anyósoméktól karácsonyra.
Itt elöttünk két domb van, plusz 10 percre a népliget óriási szánkódombbal.
Csak most az a dilemma, hogy egyszemélyes háttámlásat, vagy többszemélyes hátámla nélkülit vagy többszemélyes háttámlásat, aminek nem sok értelme van, mert általában mi szülők ülünk hátul és szerintem én beragadnék a háttámla közé, a Tomit meg inkább hagyjuk. :lol:
Két szánkó felesleges, úgyhogy hétvégén szét kell nézni valami komolyabb sportboltban, hogy mi a kínálat.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Manka!
Milyen jól áll Jacknek a piros! Klassz ez a dzseki, és nagyon helyes benne a kispasi! :D

Bendegúznak van télre egy kis kék kapucnis meleg dzsekije, meg egy HundMes kis irhája, annyira vagányan néz ki benne. Mindkettőt a nagyi turkálta potom pénzért, meg vett neki egy kiscsizmát is, az is aranyos, csak kicsit mintha még nagy lenne neki. De majd jó vastag zoknit adok rá. Én nem is tudom ha nem lennének ezek a turik, hogy bírnánk ezeket mind megvenni. Valószínűleg persze valahogy csak megvenné az ember, de belegondolva, hogy 2-3 hónapig hordják őket, hát jobb ha nem tízezrekért veszi meg az ember.

Timi!
Jó ötlet a kiskonyha is, meg a szánkó. Nekünk azt hiszem megvan a régi szánkónk, azt fogja Bendegúz megkapni. Meg persze majd kitalálunk valami ajándékot neki, valami autós, kerekes, pörgetős szétszedős kéne, mert ezt élvezi legjobban. Az olvasáson kívül persze. :lol: De komolyan annyira sokat nézegeti a könyveit, van pár ilyen keménytáblás amiket váltogatva rakok oda neki a medencéjébe, mindennap 3at, és olyan okosan lapozza őket és nézegeti. Meg egy csomó mindent felismer a képekről.

Mi voltunk ma délelőtt sétálni, meg hintázni, mert nagyon mondja holnaptól a rossz időt. Délután is megyünk, de akkor némi vásárlással muszáj lesz összekötni, vészesen fogytán van a popsitörlő. :roll: :lol:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Mit szóltok ehhez a popóhoz?
Kép

Ez meg az én szende kisfiam ébredés után. :) Tök olyan mintha valami rossz fát tett volna a tűzre, és most lapítana. Pedig nem is..:lol:
Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Hű de jó kis overallokat, kabátokat gyűjtöttetek!!!

Mi Flocikánál szereztünk be egy bundával bélelt korddzsekit, annyira cuki benne Andris :). És maradt ill. örököltünk 3-4 overallt is :):):). Már csak csizmácska kéne, meg egy-két pulóver.

Márti!
Tényleg hideget mondanak?
Én meg azt hallottam (ma), hogy a november is melegebb lesz az átlagosnál....

ayse
 
 


Ayse!
Nem tudom mennyire lesz hideg, csak csapadékot mondtak a hétvégére, és én ha valamit utálok, esőben meg havasesőben sétálni. Akkor mi vackolunk, ezért használjuk ki a mai szép időt! Persze ha gyönyörű nagy pelyhekben hull a hó, és minden fehér azt én is imádom, és akkor tuti kint leszünk mi is. De nem hiszem hogy erre számíthatunk a hétvégén.

Szerintem kalciumhiányod is lehet, azért is fájhat a hátad, nekem is irtóra fájt a púpom amíg szoptattam, pedig én még calciumot is szedtem. Meg rengeteg kefírt, joghurtot eszem. Szerintem aki ilyen sokáig szoptat mint Te biztos nem ártana plusszban calciumot szedned.

Megjött már Kőagy Őrnagy utódja? :lol: Ma én is ráraboltam a csokiskekszre a délelőtti séta után, olyan éhség jött rám, kivert a víz, remegett a kezem, meg totál legyengültem. Utálom az ilyent, már gyerekkoromban is ájultam el éhség miatt, annyira le bír esni a vércukrom. Ilyenkor aztán gyorsan falni kell. :lol:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Hahó Lányok!

Timi, képzeld, hogy jártam! :D
Megkértem Anyut, hogy ugorjon már el a konyháért az Auchan-ba. Na, reggel 9 előtt hívott, hogy már meg is vette, vett hozzá egy reggelizőkészletet is, de nem adja ám oda, ez lesz az Ő ajándéka... :? :shock: :wink: :lol: :lol:
Most törhetem a fejem más ajándékon. :)

Manka, Jack-nek nagyon jól áll ez a jacky (ezt így kell írni?????)
Tényleg, a kilókkal hogy állsz?

Timi, most megint fejtörést okoztál nekem, szánkóval kapcsolatban. Mi is akarunk venni, apa szerint oylat, aminek van támlája, és majd le lehet szerelni. De én arra nem is gondoltam, amit írtál, hogy a lejtőn úgyis mi ülünk mögé, és abba lehet, hogy nem férünk bele...
8bár én pár hete még belefértem a játszón a hintába. :))
Nna, majd átadom a fejtörést apának, ha hazajön.

Márti, nálunk is nagy slágerek a könyvek. A kedvenc az Alexandrás, mert olyan kis pici, pont az ő kezéhez való. Most éppen a kismalac a sláger benne, megkeresi, és mondja, hogy bbbbbö-bbbbö-ppppppö-ppppö (=röf-röf-röf :D:D)
Itt is tök szép idő van, a kocsi hőmérője 15 fokot mutatott.

Elmentünk piacozni Zitával, hát Lányok, már bocsánat, hogy így írom, de a lökött vénasszonyok totál kiakasztottak.
Próbálom Zita fejére a sapkát, erre ott terem két néni, és elkezdik tapogatni, hogy ilyen-olyan aranyos, és felháborodva mondják nekem, hogy jajjj, hideg a keze! Hát mondom milyen legyen?? Kilóg, nem? Az enyém is hideg...
Egy másik meg a járdán rámtehénkedik, hogy hadd kapaszkodjon belém, amíg lelép. Basszus, nem arról van szó, hogy nem akartam neki segíteni, de nézzen már rám előtte, hogy babakocsi, szatyrok, nagy pocak... és bakker, állítom az egész súlyával rámtehénkedett. Hadd ne mondjam, voltak még rajtam kívül ott páran. :twisted: :twisted:

Na mindegy, végre kaptam meleg sapit a Kisasszonykámnak.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Márti, most látom a képeket, naygon jóóó Bendegúzpopó!! :)
Hol szerezted be ezt a harisnyát? Én már direkt nem veszek itthonra édességet és gyümilevet sem, mert felfalom egy nap alatt.
Tegnap vendéfünk volt, és mát mit hozott??? Kétféle fincsi édességet és gyümilevet. Eddig csak ez utóbbit végeztem ki. :D

Ayse, nekem most nagy szerencsém van a kajával, ált. reggel 9kor már itt van, de ez is csak hétfőn érdekes, mert akkor kell fizetnem, amúgy leteszi az ajtó elé az asztalra.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukkantok....

Márti!
Nagyon édi ez a harisnya Bendegúzon!
Hol vetted??????

Manka!
Sajnálom a mai napot! :cry:
Jó lett volna! :cry:
De Lilike meg Bence így is jó nagyot rendetlenkedett :lol: :lol: :lol:
Majd azért ha a jövőhéten össze tudjuk hozni,szólj!!!

Megyek Szökést nézni! :lol:
Üdv!

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


NNa, itt vagyok :D !

Úgy volt, hogy Krisztával talizunk ma overallvásárlás "ürügyén" :D :D , de aztán visszakoztam :( . Először is Jack újra változtatta a napirendjét, és még 4kor mindig húzta a lóbőrt, de amikor felébredt összecsomagoltam a vacsoráját (arra az esetre, ha valahol máshol érne minket a 6 óra :) ), és elindultunk a Gyöngyösi u.-ba metróval, erre a Ferenciek terénél bemondta a hangosbemondó, hogy a metro a Deák és az Árpád híd között nem jár :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: .

Mááárti, az a POPÓÓÓ :) :D :lol: A reggeli kép is haláli, mintha lenne valami a pelusban :lol: .

Tünde, milyen sapit vettél Zitának?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Ayse, látni akarom a bundával bélelt korddzsekis Adrist :!: :!: :!:

Tünde, a jacket-re gondolsz?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Minden nap megbeszéljük apával, hogy Ő CSAK ANGOLUL FOG BESZÉLNI JACKKEL, mivel a magyartudása enyhén szólva nem tökéletes, a "Jack, vigyázz ott a IZÉ"-től meg egyenesen frászt kapok. Erre a fürdőszobából hallom, hogy apa énekel Jacknek: "Sétálunk, sétálunk blablablabla blublublublu, csüccs" :shock: :evil: :twisted: :lol: :?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Márti, milyen okos kis könyvmolyod van :D . Én is próbálom Jacket ráhangolni a könyvekre, ma SICCet olvastam neki. Ahányszor kimondtam, hogy SICC, apa megszólalt, hogy "hogy beszélsz a gyerek előtt?!" SHITS :roll: :lol:

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Tünde, tudod már, hogy mi lett Ninával :wink: ?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Nnna..vége a filmnek!

Manka!
A sicc-/siths/en jót mosolyogtam! :lol: :lol: :lol:
De az ének se lehetett rossz! :lol: :lol: :lol: :wink:

Lassan megyek aludni,mert nem tudom Bence urfi meddig húzza ..... :lol:
Jó éjt mindenkinek!

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


:lol: már írni setudok..magyarul se mindig,hátmég angolul?! :lol:

Siths=shits

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziasztok!

Micsoda búval bélelt idő lett mára. Olyan jó bebújós szekrényrendberakós, gardróbalmolós. :lol:
Persze előtte jó kis túrógombócfőzős.

A harisnyát a Kenguru Goldban vettem, és az a legjobb az egészben, hogy nem is látszott rajta hogy ilyen aranyos, azt hittem csak a lába szárán kandikál a nyuszi, merthogy ott is kandikál. És mikor kibontottam, akkor láttam, hogy ilyen farzsebes nyuszika is van rajta. :)

Manka!
Most hogy írtad a SICCet, én is vagy megkeresem az én régi példányomat otthon, vagy veszek egyet Bendegúznak. Neki van egy pár könyve ami még a mienk volt, anyu megkereste őket. De azért kap újakat is. Nálunk Kisvakond is nagy kedvenc!
És szerencsére anyóspajti is gyakran vesz neki könyvet, ahelyett hogy ruhákkal próbálkozna. :roll: És olyan jópofákat választ, mondjuk általában majd kicsit nagyobb korára lesznek ezek igazán jók, most csak felügyelettel együtt olvassuk őket, mert ezek nem keménytáblásak, és könnyen áldozatul esnek a tépésnek-rágásnak.

Tünde!
Nem csodálom hogy kiakadtál a néniken, az igazság az, hogy én már attól is kiakadok, ha vadidegenek megfogdossák ki tudja milyen kézzel a gyerekem kezét, amit ugye ő még előszeretettel nyalogat, rágcsál. Persze vannak azért kultúráltabban ismerkedős nénik is, akik csak a lábát, vagy a fejét simizik meg. Őket kedveljük. :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Manka!
Mikor jöttök? :D
Tudod, nekünk nincs gépünk, de ha a közelébe jutok, lefotózom!!!

Márti!
Bendegúz popó nekünk is bejött!!!!

Én is imádom, ha a férjem énekel. Nála nem a szöveggel van a gond......
(de legalább sosem unalmas, kétszer még nem sikerült ugyanúgy :) )

ayse
 
 


Sziasztok!

Manka, a dzsekire gondoltam. :) Még mindig nem tudom, mi lett Ninával, igazán elárulhatnád! És a felesége megszülte a babát?
Egyébként a Cool-on most megy a 2. széria, de eddig lemaradtam róla.
A sapit majd lefotózom, ha felébredt Zita. Mostanában nem akar ebédet enni, nem értem... az összes többi kajálás ugyanúgy megy, mint eddig.
John-on jót nevettem. :)
Elérulom, én is így énekelek Zitának, egy csomó dalnak nem tudom a teljes szövegét. :( Apa meg jól kinevet.

Sétáltunk egy nagyot délelőtt, és szerencsére már az utcánkban voltunk, amikor elkezdett esni az eső.

Márti, ez nálam a gyerekcsináló idő, de mivel Apa dolgozik, és különben is..., inkább alszom egyet. :)

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!

na akkor szépen sorban:

Márti!
Bendegúz harisnyája nagyon édes, de nekem nagyon tetszik a kis combikája is :lol: .Harapnivaló!
Az a zöld kis body amiben alszik az meg pláne cuki darab.
Kisvakond nálunk is az isten (a nadrágos sztori).
Az én kedvencem a vakond a városban volt a felfújható erdővel :lol:
Evés közben is csak mesekönyv nézegetéssel hajlandó nyugton maradni.
Keménytáblás régi tévé macis mesekönyvemet már széttépte :cry:
Ma mondom neki, hogy tízóraizunk és ő is mondta utánam hogy tíz.

Nekünk sajna lenyúlták a régi szánkónkat a szemétledobóból :cry:

Én is szekrénypakolást terveztem mára, de már most nincs kedvem hozzá.

Tünde!

Van még a kisporszívó és a felmosószett.Bár lehet, hogy ehhez még kicsik.Tegnap anyósoméktól hazafelé beugrottunk egy ismerős anyukához, neki két és fél éves a kislánya, ott láttuk a porszívót, a Fanni meg volt őrülve érte.Persze az itthonitól kevésbé.

Észrevettem, hogy az egyik polár kapucnis felsőn a kapucni belül ki van bélelve pamutal.Lehet, hogy neked is meg lehetne csinálni és Zita nem lenne kiütéses és a sapit se kell kirakni.Na?
Ha van varrónő a környéken ő biztosan meg tudja csinálni.

Manka!

Nálunk tenap este volt 40 perces műsor elalvás elött.Zokogott mikor le akartuk tenni, többszöri próba után feladtuk, kihoztuk az ágyunkra és birkóztunk vele.Ebben szerencsére kifáradt, úgyhogy a Született Feleségeket már nyugiban tudtam nézni!
Persze extra szopival kellett elaltatni.

KépKép
tibicsoki75
 
 


bocs a hibákért :lol:

KépKép
tibicsoki75
 
 


Érdekes, Zita totál be van izgulva a porszívóért. Ha Apa porszívóz, akkor Ő segít, tolja neki. :D:D
Amikor Sisék itt voltak, a két kölök felváltva tologatta 2 orrszívás között. :)
Amikor én porszívózok, akkor azt szegénykém végigüvölti, mert én kegyetlen anyuka módjára berakom addig az ágyába, és nem hagyom lábatlankodni. :(

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Zitasapi (élőben vhogy jobban áll neki):

Kép

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!

David tokre nem szept 22-en szueltett, de nekem a masik topik tul porgos, szoooval..
van itt még egy hely esetleg? :roll: :)

Meg amugy is vannak itt akiket igy konnyebben szemmel tarthatok :)

Akik pedig meg nem ismernek minket: Dávid okt 12-en szuletett, Algirban, ahol a magyar nagykovetsegen dolgozik apukaja, meg nyarig itt vagyunk aztan irany vissza EUROPABA!


Tunde, parod megbekelt mar az Akos nevvel? :)
Jok a kepek nagyon, kiraly a sapi!!



Marti, aranyos az overall, nekunk ilyesmire meg nincs szuksegunk, itt ma is kb 22 fok volt..

Tibicsoki, David is nagy konyvrajongo, es sajnos az en egyik regi konyvem is aldozatul esett, mert kinyitotta a feledik oldalon
:x

Manka, tettem fel kepet az oszibe just for you :)

Kép

Kép
ppanna
 
 


Tünde!
Miért mondod, szerintem irtó cuki Zita ebben a sapiban, mint egy kis törpi.

Látszik milyen egy "lúzer" vagyok, nekem meg csak a pakolás, és rendrakás jut eszembe ilyen időben. :roll: :oops: :( Mondjuk hiába is jutott volna eszembe bármi kellemesebb dolog, ha apa dolgozik, és még mindig nincs itthon. :(

Timi!
Ma nálunk széttépődött a Három nyuszi a hóban című könyv, ami még az enyém volt. :(

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Ppanna, tőlem nyugodtan írj ide, emilezni már úgysem szoktunk, így legalább tudok Rólatok!

1-2 régi könyv sajna nálunk is cafatokban van. :(
Ma J.A. Altatójából kellett mutogatnom, hogy mi micsoda, pl fa, labda, sihuhu-vonat ....
és a cím alatt József Attila neve :D:D:D

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!

Márti!
Akkor én is "lúzer" vagyok! :lol:
Nekem is pakolás,és szekrénybúvárkodás volt a tegnapi,meg a mai programom is! :lol:
Holnap szőnyegtisztítok,függönyt varrok,és hasonló nyalánkságok! :lol:
Ja,és sütiket sütök,mert szombaton vendégeink lesznek.
Ebben a tré időben úgysem tudunk nagyon sétálni...de ha nem esik,akkor azért picit lemegyünk :D

Tünde!
Szerintem is nagyon édi Zita abban a sapiban! :)

Bence nekem is "könyvmoly",szétrágja őket! :lol: :lol: :lol:

Bár van 3 amit nem tud szétrágni,vízálló műanyag izé... :roll:
De szereti ő is ha mesélek vagy énekelek ( :roll: ) neki!

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Kriszti!
Akkor megnyugodtam.. :) Bár én duplán lúzer vagyok, mert ráadásul Bendegúz ma kevesebbet aludt, és délután tök nyűgös volt, alig játszott valamennyit nyugodtan egyedül, úgyhogy én csak épp nekikezdtem a szekrénypakolásnak. De majd holnap folytatom. Elhatároztam, hogy kicsit szellősebbé teszem a szekrényeket, és ami már 3-4 éve nem volt rajtunk azt kiszanálom, és eljuttatjuk a máltai szeretetszolgálathoz.
Holnap én is sütök mufint a hétvégére. :)

Képzeljétek Bendegúz legújabb szórakozása az, hogy lendületből lekoccol bennünket a fejével, ahol ér, hasba, bordába, homlokon, orron, és nagyokat rötyög rajta, Nem tudom neki hogyhogy nem fáj amikor nekem meg igeeen?? :roll: :?:

Tegnap meg a fürdés közben kétszer véletlenül eldőlt ülésből a kádban, de úgy hogy teljesen elfeküdt a vízbe hanyatt, és azon is akkorát rötyögött. Szerencsére abszolút nem pánikol a vízben. Pedig még az arca is alámerült. :lol: :roll:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok, itt a harmadik lúzer :lol: , én a konyhaszekrényben pakoltam ma rendet. Ja és répás-ananászos muffint sütöttem.

Ppanna, október 12. az még majdnem szeptember 22. :D . Nyáron hazaköltöztök, vagy valamelyik másik európai városba?

Tünde, az a szemét Nina megöli a feleséget (Terry a neve, vagy valami ilyesmi :? ), aztán szökés közben Jack (nem az én Jackem, hanem Kiefer Sutherland :roll: ) elkapja, és majdnem kinyiffantja, de aztán mégsem, így megy a dutyiba. Aztán a második, sőt még a harmadik szériában is feltűnik.

Jack is nagyon szereti a porszívót, de még mindig a hűtő a sláger :evil: .

Zitaspi jó melegnek tűnik, nem fog fázni a füle. Mi az a fekete Hippes bigyóbogyó a háttérben?

Tünde, hihetetlen, hogy már nemsokára négy tagú család lesztek!
Kép

Márti, nem semmi ez a Bendegúz, gondolom akkor Nálatok nem okoz gondot a hajmosás.

Ja, és a kilókkal kapcsolatban, elhatároztam, hogy télen nem fogyózom, amíg vékony voltam olyan fázós voltam, így jobb, hogy melegít a háj :wink: :evil: :twisted: :P :? :roll: .

Még megnézem Dávidot, aztán irány az ágyikó Kép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Nem lehet, hogy akkor én vagyok a lúzer? Pl most is pakolhatnék, a kutya se zavarna... :D:D

Manka, ma este néztem a 24-et, és éppen feltűnt a Nina, eddig csak fotón.
Igen, néha én is ledöbbenek, szó szerint, hogy nemsokára még egy kukac lesz a családban, és jesszusom, mi lesz velem, pláne ilyenkor, amikor Zita bulihuligánkodik éjjel.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Akkor most patkányos topik helyett lúzeres topik leszünk? :lol:
Én tegnap pakolás helyett fényképeket rendezgettem.Pedig Fanni 3 órát aludt egyhuzamban, szóval lett volna idő 2-3 szekrényre. Majd ma.

Szia Panna, írjál csak nyugodtan :D Speciel én el tudnám most viselni a 22-fokot.Jól érzed egyénként ott magad?Ez az irány vissza Europába kicsit segélykiáltásnak tűnt.
Felteszel képet magatokról??????????

Na megyek beágyazni, meg kicsit elpakolni, mert 1/2 10-re jön a biztosító, úgyanis a radiátorok nem lettek rendesen meghúzva és a feltöltés során 3 szobában elázott a parketta................

KépKép
tibicsoki75
 
 


Hat eez az Tunde, hogy megorultem en is, hogy itt is vagy, mert ez a topik nem porog annyira es legalabb kepbe kerulok, hogy mi van VELETEK! Szoval nem irtad, hogy a parod kiegyezett az Akos nevvel? Es mi a helyzet az ejszakaval? Az allergiat olvastam.. Nem kene vhogy tobb kalciumosat fogyaztani Zitanak? Vagy ez tok nagy hulyeseg?
Egyebkent latom, nem szereted ha fogdossak Zitat, hat tudod, hogy mi a helyzet itt ezugyben. Arra kell figyelni, hogy ha mar megpusziljak (!!!!!!) legalabb ne a SZAJAT!!
:evil: :evil: :evil:
Szoval ha a sapkajat fogdossak meg a kezet akkor en megkonnyebbulok.. Es kepzeljetek azokat a jo sotetbordo meg lila ruzsokat, alig jon le a gyerek arcarol :) :( De tenlyeg nem lehet mit tenni, mert nem vihetem zsakban a gyereket..

Ssszoval, kedves Tibicsoki, radarjaid kivaloak, pontosan jol erzekelted hogy mar elegge varjuk azt a hazamenetelt.. :)
De ok, nem sirankozom, vannak jo reszei is az ittletnek,e gy csomo, pl tok sokat vagyunk egyutt harman, es ma is sut a nap es megyunk a tengerre.

Manka, ez meg nagy kerdes, hogy haza vagy mashova megyunk, valoszinubb hogy meg ket ev mashol, ez meg iden kiderul..



Kép

Kép

Kép
ppanna
 
 


Sziasztok!

Manka, az a Hipp-es bigyóbogyó egy strandlabda, az egyik Kismamában volt. Zita szereti rugdalni, mondd meg John-nak, hogy talán focistalány lesz. :)

Panna, Apa megbékélt az Ákossal, legalábbis már nem ellenkezik, és nem bújja az utónévkönyvet.
Calcium van a Sinlac pépben is, és a szójás tápszerben is, azt mondta a dokinő, hogy ez elég.
Esetleg ha vmelyikőtök ad tápszert, megnézné, hogy abban mennyi Ca van? Köszi.
Tök jó ez a kép rólatok, jó vékony vagy.
Blehh, szájrapuszi... :(
Alvás mostanában jó, de a telihold (most is) bezavar. :(

Tényleg Manka, hogy álltok a fogzással?
Zitának jön alul-felül, elég ronda, de szerencsére csak az ebédet nem eszi meg időben, hanem du pótolja be.

Timi, patkányos lúzer topic... :D:D
Fúú, ezt jól megjártátok, most új parkettát tesztek le, vagy kiszárad? Vagy mi lesz?

Márti, ilyen lekoccolást Zita is szokott csinálni, nagyon brutál. És pont mint Nálatok, én nézegetem, hogy lett-e monoklim, neki pedig meg sem kottyan.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!

Hát ez a lúzer-mama patkányos-baba topic azért nem hangzik túl jól. :lol: :roll:

Meg akkor lúzer-talit tartunk vagy mi??
Tényleg tali! Most mi jövünk, sajna a jövő hét nem valószínű, hogy összejön, nekünk kicsit zsufi, pénteken meg megyünk haza Keszthelyre, de az utána héten valamelyik napot megbeszélhetjük. Nem kellene túl előre szervezni, mert akkor tuti közbejön valami hülye betegség, csak bedobtam a köztudatba mondjuk a keddet/szerdát/csütörtököt? Manka, Timi, Réka, Kriszta, Ayse mit szóltok? Nem tudom Tünde Ti vállalnátok-e az utazást így pocakkal? A lakásunk nincs túl sok főre hitelesítve, de ennyien szerintem épp beférünk.

Manka!
Egész pontosan hol is van az a háj ami Téged melegít?? :)

Panna!
Nem csodálom, hogy nem tudod követni az őszi topicot, én is csak próbálom, és hébe-hóba írok pár sort. Úgyhogy üdv a lúzerek között.. :lol: :lol: Nem is vagyunk ám azok!
Nagyon jó a tengerparti kép Rólatok. Itt is fújt ma a szél, csak az a különbség, hogy nem voltak hullámok, és Bendegúzon három réteg ruha volt, meg orkánnaci.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Tunde! Reakerestem: Sinlacban 100 grammban 550 mg a kalcium, es abban a tapszerben amit DAvid kap (Bledina nevu franciak kozul a legnepszerubb tapszer) 560, szoval mondhatjuk hogy ugyanannyi.
Kulonben csak azert jutott eszembe, mert nekem ha kijon az allergiam, a kalcium segit. De lehet hogy ez megelozesre nem jo, csak ha mar kijottek a pottyok
:?:

Marti, nem is tudtam, hogy Ti luzerek vagytok, vaszker akkor nem is jovok :P

Kép

Kép
ppanna
 
 


Márti, sztem mi mostanában sehova sem megyünk, pláne, ha Apán múlik a dolog. Már tökre elegem van. :( :cry:

Panna, már késő, itt vagy a patkányos lúzer topicban. :wink:

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Zita megjött a sétából:

Kép

Nem így megy, hanem éppen eldőlt. :)

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Tünde, most biztosan nem parkettázunk, amíg Fanni a motort hurcolássza, meg a kisszékét tologatja rajta.Majd két év múlva.
Egyébként is tök gáz az egész, mert mi minden évben egyszer tutira beázunk hála a fölöttünk lakóknak.És mivel a parkettának jó szokása, hogy évekkel később jön fel darabokban már nagyon csúnya, plusz fel is kellene csiszoltatni, lakkozni, úgyhogy egy nagyobb beruházás keretén belülre tervezzük a parkettázást.Elöbb a kövezés jön tavasszal!Izgi lesz.Plusz új konyhabútor.
A biztosító meg egy nagy görény, mert csak a sérült négyzetméter cseréjét fizeti, amivel sokra nem megyünk.Főleg az érdekes, hogy honnan szerzünk ugyanilyen színt és társai.Na inkább hagyjuk.
:cry:

Zita hogy viseli el magán a kesztyűt?


Panna az a tengerparti kép................én annyira imádom a vizet, szívem szerint elköltöznék pl Mauira, hogy állandóan víz és napfény közelében lehessek :lol: :lol: :lol:
Bár akkor meg a hó hiányozna!


Húúúúúú tali, ez jó ötlet!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Márti!

Mi benne vagyunk! :P

Különben a lúzerség élő cáfolatai ott virítanak a vonalzók melletti kis képeken - egy-egy nem lúzer esős (vagy nem esős) délután (vagy más napszak) csak becsusszant (hogy másról már ne is beszéljünk :oops: :lol: )!

ayse
 
 


Timi, tetszik neki a kesztyű, olyannyira, hogy tiszta nyál volt, mire hazaértek, a keze meg ebből kifolyólag tök hideg. :(
Olyan kis ügyi, ma volt rajta 2x, és már tartotta a kezét.

Parketta :( emlékszem, amikor minket eláztattak a panelban, akkor is kiszámolták, hogy a falnak hányadrésze csúnya, és csak annyit fizettek. Mondjuk mi nem akartuk megcsináltatni, mert éppen elköltöztünk, de a lóvét se akartuk otthagyni.

Jövő szombaton lesz a nővéremnek meglepetés szülinapi bulija, de nem tudunk menni, nem tudjuk kire hagyni Zitát. :(:(:(

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?