Új privát üzeneted érkezett!

Tünde! ez a cikk pont arról szól hogy jól csinálod! :wink: :lol:
Barabara :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Ágota!

Barbara volt kedves felhívni smsben figyelmemet arra h. varrónőt keresel.Mit akarsz varratni?Tudok 2-3-at itt felsőn.
Küldj egy mélt a citromosra mert azt 2-3 naponta megnézem .
Amúgy vagyunk dolgozom,időm semmi :(
Míra már bölcsit megszokta,tök jól alszik állítólag,no meg zabál :)

Tünde!

Én is soxor Barabarát akarok írni :)

Vera

KépKép
viranka
 
 


Sziasztok!

ezer bocs,hogy tróger módon 100 éve nem jelentkeztem... :oops: :oops:

a helyzet az,hogy minden rendben velünk,élvezzük az életet Benedekkel!! :lol: :)
nemsokára 5(!) hónapos.rohan az idő,de megpróbálunk minden percet kihasználni vele :)
súlya:5,7kg,most kezd "combosodni" :P
szeret hason lenni,nézelődni,de a fordulást még inkább ránk bízza :roll:
vidám,mosolygós,nagyon jó baba,elkényeztet minket.csak szopizik szerencsére,naponta 5-ször.este 10-fél 11 körül kap utoljára és reggel kb fél 8-kor kezdünk :)

remélem,mindenki és az összes "törpe" jól van!! :)

üdv mindenkinek

Adrienn
lufi
 
 

 
 

KépKép

Kata is ide akatr kerülni:)

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Hát szia Kata :D
Virág! püztem.

Adrienn! Részemről megbocsátok, ha ezetúl jössz rendszeresen, s most azonnal felraksz egy képet :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Bocsi, megint jövök a jatszoteres témaval... :mrgreen:
Nekünk ez az egyik fö programpont, Vince imad jatszozni és én sem banom, ha eldumalhatok felnöttekkel.

De Gödön akkor ez egyaltalan nem szokas? Csak baba-mama klub van hetente egyszer aztan helo :roll:?? Bedilizek :(!
saara
 
 


Saara

Naaa, azert bedilizni nem kell, latod, mi sem diliztunk be....mi is 3 eve koltoztunk ki, Zuglobol, ahol szuper bekeritett jatszoter volt... tuleltuk. Csinalunk magunknak programot, meg szinte mindenki kertjeben van hinta, homokozo, csuszda stb.
Nem azt mondom, persze elkelne egy jatszoter....amugy van egy itt Felsogodon, csak eleg satnya.:( Dehat telen amugy sem nagyon lehet jatszozni... vagy legalabb is mi nem. Tenyleg, mikor koltoztok ki?
A baba-mama klub a szervezett dolog ami hetente van, amugy azert ossze szoktunk mi magunk jonni, hogy legyen program. Szoval Atjarunk egymashoz.

Amugy benyaltam valami torokgyikot... remelem a torpek nem kapjak el. Dannyy kicsit taknyos, de amugy jol van. Emire meg nagyon buszke vagyok, masfel honap ovibol csak 1 hetet volt eddig beteg!!!

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok!
Nálam a gyerekeken söpör végig valami lázas baci, Kata már ok, Bori, Marci még lázas volt ma, Boti még nem kapta el, de csak egy picit merek reménykedni, hogy megússza.

Amúgy péntekre terveztem, hogy jöhetnétek hozzánk, de csak ha jól leszünk :?:

Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Sziasztok!

Voltunk Debrecenben az Aquaticumban, rakok képeket.

Aztán túlvagyok egy újabb ciciseben, szopi sztrájkon, hányós-hasmenős víruson (amit csak én kaptam el).

Adri: örülök, hogy jól vagytok, tényleg rakj fel képeket!!!

Sara: mi tényleg jól megvagyunk játszótér nélkül, biztos Ti is kibírjátok majd :)
Bárkivel össze lehet jönni akár hetente is, meg vannak más programok is (zenebölcsi, játszóház Vácon) Ja, egyébként Vácon nagyon sok bekerített szuper jó játszótér van- persze oda kocsival kell menni.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


HÚÚÚ de jó lehetett :lol:
Nálunk még tart a láz, pénteken megyünk vissza a dokihoz, így no tali.

Tünde! Gyönyörű a lányok haja!

Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Bocs. Elsősorban a szobában készült képre gondoltam, bár vizesen se rossz :oops:

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Halihó!


Saara! én is pont azt akartam írni mint Ágota: télen úgysem rohangálsz kint annyit, s majd talizgatunk.


Tünde! képek :lol: s a hely :o nagyon szupi őszelésetek lehetett :P


Ágota! bulást neked.
Gratulálok Eminek! idáig mindenkitől az ellenkezőjét hallottam (1hetet járt még csak oviba)

Virág! jobbulást mindenkinek!

Nekem a hétvégén beállt a hátam, s anyósék jöttek segíteni, mert még a kiscsajszit is alig bírtam felemelni :(
már jobban vagyok, de még nem 100as
kiscsaj pörög, fogzik, s a szokásos földreszállt angyal :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Huu, mennyi kép, és milyen jok :)! A palmafa az egy olyan jo dolog, nem? imadom! Tünde ez egy jo kis kiruccanas lehetett!
én is mar uuuugy elmennék valahova akar csak par napra. Jo lenne kicsit valtoztatni a napi rutinon :)!

Virag, Neked 4 gyereked van :o :D?!

Jatszotér: Köszi a megnyugtatast, biztos kibirjuk (muszalj lesz :)). Lehet ez csak varosi dolog :? ... Azért furcsalom, mert biztos mennének sokan, ha lenne egy vagy több szép nagy! Na majd menek reklamalni a polgarmester bacsi/nénihez (?) :lol:! (mint Neveleki lako :lol: :lol:)

Ugy néz ki csak jövöre költözünk ki, igy egyböl az uj hazba megyünk és nem kell atmenetileg anyosék hazaban lakni + 2 szer költözni.

Mindenkinek jobbulast!
saara
 
 


baRBI

SAjna elkiabaltam, Eminek tudogyulladasa van....:(

Virag

Nalatok is ilyen lazas kohogos ize van? Danny is csunyan kohog, bar meg nem lazas. Azert remelem a tudogyulat nem veszi at Emitol.

hoztam teli cuccokat a boltba... ha erdekel valakit....

megyek aludni


pusza

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Megegy

kivancsi lennek a velemenyetekre a bolttal kapcsolatban... leginkabb persze azokera, akik mar jartak nalam...:):):)

es nem azt szeretnem hallani, hogy jajj de szep, meg minden klassz, hanem kritikat, mi nincs ami kene, draga-e ami van, milyen a minoseg, legyen-e tobb olcsobb cucc, legyen-e tobb extra cucc...

ha valaki nem akarja a neten kozzetenni irja meg nekem priviben, de tenyleg szeretnem, ha minel tobben elmondanak a velemenyuket, csak ugy tudok megprobalni mindenkinek megfelelni....

megyek fozni


na pusz

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Ágota!

szegény Emi! :( ++++++++++ neki

bolt: nekem nagyon tetszik hogy milyen újításokkal állsz elő, s pörögsz kreatívan. :P szerintem jól csinálod!
:lol:
én ugyan már rég jártam nálad - ha azóta nem változott - akkor nekem vmi hiányzott - akár egy nagyobb kép - az üzlet sarkából (ha belépsz szembe jobbra)
van még vmi de azt majd személyesen szeretném


Virág! doki ma mit mondott? remélem már jobban vagytok!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


BArbi

Koszi, Emi mar jobban van, valami bika antibiotikumot kapott, mert 1nap alatt megszunt a laza!

Koszi a velemenyt is, amit nem akarsz ideirni megirhatod priviben is....vagy az nem jo?

ujabb otleteim:

lesznek kesztyuk is (VERAAA!!!!!):)
unneplos rucik, fius es lanyos is
valszeg pulcsik, kardiganok
(ugy vettem eszre ezekbol nehez jot kapni, de nyugodtan hurrogjatok le, ha tevedek.ARakkal megprobalok a foldon maradni...:))
kisebb jatekok, lehet gyerekkonyvek igy karacsony elott


ha van otlet meg ne kimeljetek!

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok!

Agota, hol van az üzleted?

Egy bababoltot lattam, ami az Ady Endre utcaban van, talan Tappancs a neve? Ha tudom melyik, lehet bemegyek, ha Gödön leszünk legközelebb :)!

Hasznalt ruhakat is arulsz?
saara
 
 


Saara

Az uzlet a Tappancs elott van a foutcan, egy udvarban egy viragossal es egy zoldsegessel. BOBITA a neve. :)
Hasznalt ruhakat nem arulok, azzal Virag fog foglalkozni.

Virag

Tenyleg mi van veletek? Nagyon eltuntel! Jartok oviba?
Kene dumcsizni egy kicsit... mikor nyitod a boltot? JAnuarban? ES hol? A Bozoki teren?

na megyek oltozni, es utana a boltba

puszi

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok!

Ágota, Virág:
Én meg bababútor boltot akarok nyitni, de egyelőre fogalmam sincs hogy kell elindulni.
Esetleg tudtok segíteni??

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Ágota: Emikének jobbulást, nagyon sajnálom szegényt!!

Virág: Ti jobban vagytok??

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Köszi lányok, alakulunk. Már csak Boti beteg, ő sem úszta meg. Ja meg Gábor: fincsi kötőhártyagyulladás:(
Remélem mindenki más is meggyógyult.

Üzlet: február végén-március elején vizsgázom: utána lehet csak nyitni.
Helyszín: Bozóki tér, ruházati bolt mellett.

Tünde, első lépés: megfelelő képesítés megszerzése :?
Hajrá!

Boti sír, megyek.

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Na mi van lányok! Sehol senki?
Jövő héten, ha nem lesz újabb baci talizhatnánk.
Mindenki gyógyulgat?

Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Mi meg most lettünk betegek. Mindenki köhög, tüsszög, orrunk folyik, szuper... :(

Jelentkezek ha meggyógyultunk.
Virág: végül Rinathiolt vettünk.

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Hello!
Aki meggyógyul, azt pénteken délelőtt szívesen látjuk :lol:

Írjatok, ki hogy van, van-e, aki eljönne!

Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Hahó!
Bár már sokatokkal találkoztunk, szeretnék bemutatkozni: Varga Izabellának hívnak, s kb. egy éve költöztünk a Nevelekbe kicsiny családommal. Anna lányom 5 éves lett szeptemberben, és februárra már nem lesz egyke: valamikor a zimankó kellős közepén érkezik Sára/Máté :lol: .
Egy fontos kérdésben szeretnék segítséget kérni: még nem jelentkeztünk át a Nevelekbe lakcímileg, ugyanis az I. kerületben laktunk ezelőtt, ahol minden hivatal fantasztikusan működik és az orvossal-kórházakkal is maximálisan elégedettek voltunk. Mivel azzal áltattak bennünket, hogy hamarosan csatlakozunk Gödhöz, gondoltuk, minek kétszer papírügyeket intézni,addig maradunk a régi helyen.
Most, egyre növekvő pocakommal megdöbbenéssel fogadtam a hírt, miszerint már nem csinálnak vér-vizelet vizsgálatot a választott nőgyógyász kórházában (Uzsoki), a lakhely szerint illetékes helyre kell menni. Ez hajnalban Gödről egyre macerásabb, s ezért gondoltam, átjelentkezem egy gödi háziorvoshoz. Körkérdéseim után Gazdag Anikót választottam, sok jót hallottam felőle. Lelkesedésem nem tartott sokáig, ugyanis telefonáltam a rendelőbe, mire csak annyit kérdezett, hol lakom, s mikor mondtam, hogy a Nevelekben, kerek-perec ennyit mondott: NEM. :cry: Állítólag a Nevelekieket csak Gál doktor úr fogadja be. Kérdésem: tud valaki róla valami bíztatót mondani? Egyenlőre elkutyagolok az I. kerületbe, de ezt már nem sokáig tudom megtenni...Segítségeteket előre is köszönöm!
Íme "kis" büszkeségünk: Anna
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 7330.4.jpg[/img]
yuta
 
 


Hátha most sikerül... :wink: Kép
yuta
 
 


Virág! örülök, hogy meggyógyultatok :P Nekünk jó a péntek de.

Tünde! sajnálom hogy most pedig ti taknyoztok :( Ha érdekel akkor nekem megvan a homeos füzi babáknak

Szia Yuta! én sem vagyok "helyi" lakos, így segíteni nem tudok. csajodnak megy a modellkedés :lol: :wink:

Mi a hétvégén első nagy túránkon voltunk: barcikai rokonoknál. hát a csajomat semmi sem kezdi ki :wink: sem a rakás rokonság, sem a hosszú út. :lol: Bár az éjszakája ritka pocsék volt a nappalok, mint máskor

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Hali csajok

Megvagyok, csak kicsit lebetegedtem, mintegy 2 hete kuzdok valami undorito kohoges-takonykorral, mar azt hittem kijovok aztan puff vissza. Kozben Emike tudogyuszit kapott, ma vittem eloszor, erre ki van irva hogy baranyhimlo jarvany van....aaaaaa....
ez azert is ciki, mert jovo szerdan mennenk ANgliaba. Szerintetek vigyem oviba? Szerdan most a heten meg fenykepezkedes lenne. Asszem azt is lemondom. :( Nem szeretnek kockaztatni.Nem lenne baj ha atesnenek a betegsegen, csak ne most. Vagy nem tudnank utazni, bar nem tudom mennyi a lappangasi ido, vagy ha ott jonne ki hetekre kint ragadnank....

Virag

Ti meg nem vagytok himlosok? Jartak oviba mostansag a lanyok? Mi mennenk penteken, vagy nem is tudom...ha oviba nem megyunk.... majd kitalalom. Mindenesetre ha tudsz nezz be a cipoboltba valamikor, mert vannak hireim szamodra. Holnap delelott leszek peldaul, de ha dobsz sms-t elotte az a legjobb.

Yuta

Mar sokszor talalkoztunk az oviban szemelyesen is...udv itt a topikban!:) Nem tudok mit tanacsolni, en sem a Nevelekben lakom, bar nem messze onnan. Az en dokim is Gazdag Aniko, Gal dokit nem ismerem. De ha csak vervetelhez kell jelen pillanatban , akkor mindegy, nem? Vagy nem csak ahhoz? Emlekeim szerint nekem nem sok kozom volt a hazidokikhoz egyik gyerekem szuletesekor sem. A lanyom a Kuvolgyiben szuletett, a fiam meg az Istvanban. Igaz a lanyomnal meg Zugloban laktunk. Asszem csak pofavizitre mentem a korzetihez, meg hogy tudja, hogy terhes vagyok....:)
Azert csak az lesz a vege, hogy hozzacsatoljak a Neveleket Godhoz...
Nagyon cuki a lanyod, csak kicsit morcosnak tunik a kepen...

Barbi

A kis utazono!!!! Csak szokassatok! Jo kis ut, habar ha belegondok, hogy Emivel 2 honapos koraban megjartunk Angliat...:)
Voltal vegul a penteki babaklubban?

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Hello Iza!!! :lol:
Üdv a topikban!

Anna hogy van? És te?
Sződligeten ki a háziorvos? Azt nem próbáltad? Ha már úgyis ott van a gyerekdoki is?

Mi már voltunk bárányhimlősök: Marci fél, Bori 2, Kata 4 éves volt, röpke 4 hét alatt átment a 3 gyereken :?

Boti nem volt, most, hogy így mondjátok, lehet, hogy nem kellene mama-klubot tartanom?

Amúgy már van védőoltás!!! Én tervezem/terveztem Botinak beadatni, hacsak nem előz be a betegség. A lappangás 15-21 nap, így ha tegnap ment először, 2 hétig tuti nem jön ki. Sőt ha a héten beoltatod, állítólag még megelőzheti akkor is, ha találkozott a vírussal....????

ajánlom: www.baranyhimlo.hu

Na ezt a pénteket még átgondoljuk...
Vélemények?

Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Virag!

Hat ha 2 het a lappangasi ido, akkor mar itthon leszunk addigra...:)Vagyis kicsit tobb, szerdahoz egy hetre mennenk. Vagyis 16 nap. AMugy nem javasoljak a gyerekorvosok a vedooltast, mert jobb ha kisgyerekkent esik at rajta....nagyobb gyerekkent sokkal tovabb tart allitolag, meg durvabb szovodmenyei lehetsegesek....
mingya felhivom a Vecserkat, mert akkor ennyi erovel akar vihetem oviba is, nem?

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Szia Iza!! :)
Nekem Újpesten van a házidokim, de én csak a betegállomány miatt mentem hozzá. Vér és vizeletvizsgálatra a váci szekrendelőbe mentem a kórház mellett.
Én semmi jót nem hallottam (sajnos) a gödi dokikról, minket egy gyerekdoki sem vállalt.
Mikor akartok átjelentkezni (ha akartok egyáltalán)?
Anna teljesen meggyógyult??

Virág: én nem adatom be semmiképp a bárányhimlő ellenit, ez is egy nagy üzlet az oltóanyaggyártóknak. Persze ha nagykoráig nem kapja el, akkor nagyobb a szövődmény kockázata és akkor talán érdemes, de azért ált-ban kisgyermek korban mindenki átesik ezen.

Mi péntekig tuti nem gyógyulunk meg 100%-ra, úgyhogy nem megyünk senkihez.

Ágota: voltam a boltban múlt héten, nagyon kis barátságos!!!
Olcsó játszócipőt és mamuszt kerestem Dorinának.

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tunde

Jobbulast Nektek!:)
Mindegyik dokirol rosszat hallottal, vagy csak nem vallaltak el? Mert en bevallom elegedett vagyok Gazdag Anikoval meg Vecserkaval is.
Orulok hogy tetszett a bolt...ezek szerint a mamusz nem tetszett? Vagy az arat sokalltad? Kivancsi vagyok. ma is eladtam 2 parat....csak hogy legkozelebb milyet hozzak? Jatszocipon mit ertesz?

Amugy talaltam egy nagyon jo olasz nagykert, toluk fogok egy csomo cuccot hozni a jovoben, cipot is tavasszal, szandit is. Arulnak bort is, mubort is, ugyhogy bovitem az olcso kategoriat is. AMugy a mamusz meg a hotaposo is toluk van.

Es van egy masik ceg, aki a Siestaval azonos talpakkal dolgozik es sokkal jobbak az araik. Bar sokan ragaszkodnak a Siestahoz, nem ertem miert.... kozuletek van valakinek tapasztalata a Siestaval? Bevallom en sosem vettem nekik ilyen cipot, sztem tul magas az ar/minoseg aranya.

Ja es nagyon tuti sapkakat es kesztyuket hoztam, occsot is, dragat is, Barbie-sat is...:):):)

Verankkal mi van?

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Virág!
A hírek függvényében valszínű jobb a buli elnapolása. :(
Oltás: én nem fogom beadatni. Szerintem ez az a kategória amin jobb ha átesik, s többet árt mint használ ez a típusú oltás (is :( ).

Ágota!
Az írtad bort (bőr helyett), s kezdett kikerekedni a szemem, amikor írtad hogy hozni fogsz. :mrgreen: :lol:
Én ugye lenni kezdő, de a nagy Siesta rajongást tapasztalom. Szerintem ez olyan lehet mint a felnőtt cipők, több jó márka is biztos van a piacon. Nyitottnak kell lenni.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Hahó csajok!
Anna már jól van, egy hétig küzdöttünk a tüszős mandulagyuszival, elég ijesztő egy kórság, három napig szinte folyamatosan 39 felett volt a láza. Holnap megyünk kontrollra, de oviba valszínűleg még nem viszem,bár már volt barihimlős, de a mi csoportunkban most szélesebb a paletta, nem szeretném, hogy valami újdonságot összeszedjünk....
Tünde:Ami az átjelentkezést illeti: eddig is az orvosi ellátás volt a fő szempont, ami miatt jobbnak láttuk nem megtenni, de hosszú távon ez sem jó megoldás. Nem tudom. Még puhatolózom a váci kórházzal kapcsolatban is, kicsit bizalmatlan vagyok, bár erre semmi konkrét okom. Szerinted ha viszek beutalót, megcsinálják Vácon a vizsgálatot?
Ágota: Anna a bárányhimlőt pont egy hosszú utazásunkon produkálta :-) Szerencsére gyorsan átvészelte, s hogy ne vakarja el, copfos kislányokat hímeztem egy cérnakesztyű ujjaira. Bevált-annyira szerette, hogy abban is aludt, egy pöttye sem maradt meg.
Virág: Járjunk együtt pékhez! Rég nevettem ilyen jót!
Asszem elájulok- ma hétre mentem dolgozni, és este nyolcra értem haza. Megyek aludni-jóccakát mindenkinek!
yuta
 
 


Ágota: eddig Dorinának Siesta cipőt vettünk, nem a márkahűség :) miatt, hanem mert annyira magas a rüsztje, hogy csak egyféle cipőt tudtunk rápréselni a lábára. Most egy Superfit cipője van, 12ezer helyett volt 6ezer. Nem olcsó :?
Azért nem vettem Nálad semmit, mert most csak nézelődtem, nem voltam komoly vásárló, csak nézelődő :)
Te egyébként milyen szempontok alapján választod ki az árulandó cipőket?
Következő beruházás egy csizma lesz vagy kényelmes bakancs.

Iza: még dolgozol?? :shock:

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tali halasztva. A gépem meg bekrepálni látszik, és miután apa Angliában van, nem is lesz megcsinálva.
V

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Hahó!
Tünde: Még 3 hétig. Már nem viselem jól, igaziból nem a munka fáraszt, inkább a közlekedés: amióta a Campona mellé költöztünk, 20 perc helyett (régi stúdió) másfél óra (új) alatt érek ki. Ez csúcsforgalomban elég bosszantó, rengeteg önjelölt Schumacherrel kell megküzdeni. Két hete össze is koccantam egy index nélkül elém soroló hapsival, természetesen még neki állt feljebb, de én a terhes nők kitudjahonnanjövő bátorságával úgy elküldtem melegebb égtájakra, hogy csak hebegett, s a végén még elnézést is kért. :lol: :lol: :lol:
Mindenesetre alig várom már, hogy itthon legyek... Talán sok év után igazi, aprólékos karácsonyi készülődésre is sor kerül. Már vettem viasztömböket, meg szárított mütyüröket, gyertyákat fogunk gyártani Annával. Mmmmmmmmmmmm. Nagyon jó lesz!
Még egyszer kösz a szakrendelős tippet :idea: ! Sokat segítettél!!!
yuta
 
 


Yuta! Felkeltette az érdeklődésem ez a cérnakesztyű copfos kislányokkal! :lol:
Két hete nekünk is volt egy koccunk: csajszi a buszsávból akart bekanyarodni, s mi útban voltunk. Az autó hála működőképes, de az első ajtó érdekes hangokat hallat. Külföldi a csajszi biztosítója szóval kb. 2-3 hónap míg pízmagot látunk :roll:

Ágota! Védőnő aszonta micsajszinknak is magas lesz a rüsztje.

Virág! Hát szólj apjuknak hogy azonnal jöjjön haza mert krepálós a géped :mrgreen:

Ma ivott először Angi vizet. :lol: A pofikat amiket vágott :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Tunde

:)
Senkit sem akarok megdorgalni, amiert meg nem vasarolt nalam. Csupan az okokra vagyok kivancsi, hogy miert nem???? Na ilyen szempontok alapjan valasztom ki a cipoket is, amiket a vevok mondanak. Pl. ez a magas ruszt. Jart mar nem egy ilyen kisgyerek nalam es talaltak a labara cipot, mert mostanaban erre is figyelek. Enyim gyerekeknel nem volt ilyen gond. Persze en is most tanulom business-t, mert hiaba van kozgaz diplomam, ezt ugye em tanitjak az egyetemen. Meg hiaba dolgoztam 8 evet egy multinal kontrollerkent...ott sem....:)
Szoval azert gyujtom az infot, hogy ki mit szeretne, amit hozok tetszik, ha nem tetszik miert nem, stb. Mar most is sokat valtozott a bolt palyafutasa 5 honapja alatt, ezt leginkabb Virag tudna megmondani, mert o fordul meg nalam a leggyakrabban...:) Nehez am visszajelzes nelkul jol csinalni, mondok 2 peldat: 2 veglet:
- bejon egy csalad kisgyerekkel, nagymamaval, nagyi leul az egyik szekre, korulsasol, meglatja az arakat, majd fennhangon huledezik "jajj istenem hogy lehet gyerekcipot ilyen dragan adni "6-7-8 ezer) megjegyzem a legdragabb cipom is 10 ezer alatt van. De meg se nezi, hogy mi az, a kezebe sem veszi....:(
-berohan egy jol oltozott fiatal apuka, "Siesta cipo van?" mondom nincs, de nezzen korul, igyekszem azert jo minoseget arulni, " van ezekben a cipokben talpbetet, lagyekemelovel?" mondom persze hogy van, amugy a falon ott is van az ASso hirdetes aminek benne van a szovegeben, leveszi az egyik legjobb szandit a polcrol ,majd lefitymalja" Hat ez nulla" es sietos leptekkel tavozik....:) vagy inkabb :(
Szoval en azt szeretnem ha minel tobben nalam vasarolnanak, Ti is, meg masok is, de ez csak ugy megy, ha megmondjatok, hogy mit szeretnetek es mit nem.

Monolog vege.:)

Virag

Privat uzit megkaptad? Majd felhivlak, mert en is tervezek valtozast....:)

Yuta vagy Iza?:)

Mandulagyuszi.:( Azert remelem gyermekeim kibirjak betegseg nelkul mig vissza nem jovunk... habar meg eddig szinte nem volt alkalom, hogy valamit ne szedett volna ossze Emi, mikor az angol nagyszuloket latogattuk, legtobbszor hasmenest, vagy fulfajast, mar az angol doktorbacsi egesz jol ismer minket.:)
Koccanas.:(:) AMugy hihetetlen a gyermekaldas mennyi erot, batorsagot ad az embernek, nekem is azota ilyen nagy a szam,amiota anyuka vagyok...:)
Azert csak ovatosan azzal a sok dolgozassal....:):):)ez a reggeltol estig durvan hangzik....mikorra varod a picit?
En is elvezem, hogy miota itthon vagyok a torpekkel normalisak a karacsonyi keszulodesek, idoben meg tudom venni az ajandekokat, sot karacsony elott 2 hettel altalaban vegzek is. Es akkor mar max. csak kaja miatt megyek a hipermarketek tajekara.

hogy nekemmitol van most ilyen szohasmenesem...

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Ágota: én is nagyon drukkolok Neked, hogy jól menjen a bolt!
Én tuti vásároltam volna, ha lett volna pénzem akkor éppen. Sajnos most nem tehetjük meg, hogy vásároljunk :(
Na nem akarok én panaszkodni.
Nekünk a cipők terén az a fontos, hogy kényelmes, tartós legyen.
Bár Dorina lába 1 év alatt 4 számot nőtt, tavaly 22-es, most 26-os.
Patríciának meg súlyos bokasüllyedése van, a lábfeje deformálódott, szóval neki meg különleges cipő kell. Bettina most örtökölt egy csomót, neki majd akkor veszünk ha nagyobb lesz.

Egyébként minden boltban/szakmában vannak negatív tapasztalatok. Én is üzletben dolgoztam/dolgozni fogok, hát mesélhetnék...

Reklámozod valahol a boltot??

Iza: pihend ki magad, élvezd az utolsó hónapok nyugalmát!
Mert ha a pici megszületik, akkor................
sokkal boldogabb leszel, de elfoglaltabb :D :P :)

Mi ma egész nap csavarogtunk, a két kicsinek egy hangja sem volt, ők állandóan úton lennének.

Én sem szoktam ilyen sokat írni, mi történhetett?? :D

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Ágota! én szeretem az írásaid :D
mellesleg múltkor nem reagáltam, nem mentünk babaklubba, mert nem volt autónk, s pocsék idő volt. no meg pörögtem hogy az útra mindent összepakoljak.


jövőhéten már szerettem volna menni zenebölcsibe :roll: gondolom bölcsebb ha azt is kihagyjuk a járvány miatt :(


ja és fossátok csak a szót lányok, van itt hely, nemde? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbi

Koszi aranyos vagy!:)
Csak lesek, hogy mar feleves a lanyod????:)
Hu de szalad az ido!

Nekem jo mozgalmas napom volt, a delelottot a Dunakeszi rendelointezetben toltottuk, ugyanis anyu elesett a minap es raesett a csuklojara. Annyira fajt hogy elmentunk megnezetni, egy darab letorott belole, ugyhogy gipszeltek 5 hetre. Kicsit elegem van mar... most meg faj neki, ugyhogy en furdettem ,meg csinaltam vacsit neki, meg mostam, teregettemm meg mellette a ket ded ugralt egesz nap. Emi ugye nem megy oviba a baranyhimlo miatt, a doki is azt javasolta. De egesz jol birtak a rendeloben a 2.5 orat... asszem egesz hetvegen fozni fogok, hogy legyen fott kaja neki amig mi Angliaban leszunk. Aztan ha mar megszokja a gipszet gondolom konnyebb lesz neki is. Meg jo, hogy a bal keze....

na megyek is, mert mocskos faradt vagyok....

pusza

Jo ejt

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Csajok

Viraggal valo telefonbeszelgetes alapjan hadd reklamozzam, ilyen cipoket is fogok arulni:

http://www.salus.hu/belindex.php?item=t ... gyerekcipo

http://www.elitrt.hu/drleo.htm

pusz

AGota

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


MA HATHÓS A LÁNYOM!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Ágota! kitartás és egy kis ++++++++++++++
(majd később nézem meg a linked most nincs rá időm)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbara:
Boldog fél éves szülinapot Anginak!!!!!

Kép

Akkor jöhet a csülkös bableves meg a pacal :lol: :lol:

Ágota: megnéztem, szerintem klassz cipőcskék! :)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde! köszi :D ja és pont ilyen sorrendben fogunk hozzátápizni :mrgreen:
Meggyógyultatok?

Ágota! Dr. Leo jól hangzik, s tetszik is :P
jó utat! :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Iza!
Anna várja már a kistesót??

Barbara: ha bármi kérdésed van a bébiétkekkel kapcsolatban bátran kérdezz, tudod most én is benne vagyok a sűrűjében :lol:
Bevallom őszintén még nem sok mindent adtam Bettusnak, ill. úgy fogalmaznék, hogy ami allergizálhat azt nem adtam, pl. tejtermék, glutén, tojás, szója és a puffasztó dolgok, meg cukor, só...
Így 9 hónaposan eddig evett: srépa, cékla, borsó, sütőtök, krumpli (ezt most nem adok, mert fáj a hasa tőle), fehérrépa, zeller, cukkini
alma, körte, szilva, banán, őszibarack, sárgabarack
Holle bio kölespép és Sinlac rizspép

Anginak mit adtál eddig és hogy fogadta?

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Barbi

Esetleg nezd meg ezt a tablicskat is, en mindket gyereknel nagyjabol ezt kovettem:
1163430140.9.doc

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?