Új privát üzeneted érkezett!

Doresznak 1. Dávidnak 2. Nagyon Sok Boldog Szülinapot Kívánunk

Kép



Kép
Kép

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Szia Kriszti!
Köszi, aranyos vagy! Ezek szerint már te is átéltél hasonlót, muszály észnél lenni, de nem könnyű.Egyszer lehet, hogy minden anyának át kell élni a tehetetlenséget, félelmet.Remélem többet nem fogom.Pokol volt.
Kevinen gyorsan átment hálistennek!
Puszi
Szilvi
nsyl
 
 


Sziasztok!

DÁVIDKÁNAK!

NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!

Sajnos én most folyamatosan dolgozom, Zoli anyukája van itt ő vigyáz a gyerekekre. teljesen hulla vagyok, de még le kell töltni a képeket, ami nem két perc lesz.

Írni nincs nagy ihletem, mert hét óra Csókos asszonyal /kettős szereposztás/ teljesen leszívták az agyamat, kb ezt érezhetik a zombik.
anett
kállai
 
 

 
 

Sziasztok!

Nagyon köszönjük a köszöntéseket!Jól esett. A képekkel majd jelentkezem,de a zsúr és torta csak vasárnap lesz.

Most rohanok,csak megköszönni ugrottam be,amint tudok jövök.

Puszi:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Csak érdeklődni szeretnék,hogy van-e köztetek monori?
Annyira rossz hogy monoron nem ismerek senkit! :(
Van egy 6 hetes kisfiam,akit Leventének hívnak.
mano83
 
 


Sziasztok!

mano83!
Topiclakóink: Vecsés, Péteri, Tatabánya és Ecser! (Anita nem toom pontosan merre költözött!) De csatlakozhaccc nyugodtan! Levi lenne a legkisebb, de már nem sokáig! :lol: :lol: Ha van kedved mesélj a Kisfiadról!

Csajok!
Agggyon nekem Vki tanácsot, mert Dóri nem eszik meg semmiféle felvágottat, péksütit, vajat, kefírt.... Csak az üres kifli, kenyér, főtt krumpli..... Főzelék meg a gyümi megy, elvileg nem kéne aggódnom... Ja és a tejpépet is megeszi, de hátha van vmi jó ötletetek! :lol: :lol: Ma is csak 1 lehhhhhelllletnyi vajacska (talán fél borsnyi :lol: ) volt a bucin és ki is fordult a szájából..... Ezt a nőcit!!!!! Arról már nem is beszélek, hogy újabban a fejjel kiesek az etetőszékből produkció megvalósítására törekszik! Ami nem könnyíti meg Anyának ugye az etetést!!!! :lol: Szegény Anya!!!! :lol:
A másik meg, hogy lassan romokban a lakás, mert x-edik falat után, tökéletesre fejlesztette azt a tudását IS, hogy kiverjük a kanalat Anya kezéből! :lol: :lol: Nálatok is csinálták? Hogy fog így a lányom megtanulni rendesen enni? Már nem merek kanalat adni a kezébe........ :lol:

Köszike, Dóri és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy így eltüntünk,de mint mindig rohanunk :(

DÁVIDNAK BOLDOG 2.SZÜLINAPOT!!!!


Manó 83!
Mi Péteribe lakunk,de járunk Monorra,Kb 5 perc tőlünk.Ha van kedved írj és beszélhetünk vagy össze is futhatunk.

Többiek jól vagytok?Képekel még tartozok,de csak csütörtökre igérem,mert holnap babaúszás és utánna suli.Csütörtök talán már nyugisabb.

Puszi mindenkinek!

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a meghívást,csatlakozom hozzátok!
Rólunk:
23 éves vagyok,6 éve költöztünk monorra.
Levente 2006.09.05-én született Kistarcsán 3130 grammal és 51 centivel.
Nagyon nyugis baba,bár kicsit hasfájós.
Bővebben majd később,nert ébredezik!

Kati
Kép
mano83
 
 


Sziasztok!

Szia Mano!
Üdv közöttünk! Nagyon édi a kis Levente baba! Gratulálunk hozzá!
Gyere gyakran!

A hasfájás nagyon gyakori még ebben a korban.Gondolom szopizik még.

Melyik korházban szültél?

Betti!
Várjuk a képeket!(Csütörtök van :D )
Remélem minden okés veletek.
Jelentést is már olyan régen kaptam....


Kedves anyóspajti!

Mi is ugyanezt csináltuk ebben a korban,szóról szóra......sőt még ennél is rosszabb volt a helyzet,mert ő nem hogy felvágottat,péksütit,kenyeret nem evett,de a bébikaját is úgy kellett beletuszmákolni,iszonyatos nehézségek árán...
Én csak azt tudom mondani,hogy továbbra is próbálkozzál,mert mindent jól csinálsz,és idő kérdése és meg fog változni a dolog... :wink:

Ja és amig el nem felejtem,kedves Jutka!
Kép



Nagyon jó volt a szerdai Tücsökzene,elég kevesen voltunk a 9 órásin,és végre az én kedves két éves fiacskám is megmutatta,hogy nem is olyan béna,csak tömegiszonyos! és csinálta a feladatokat :roll:
Andival és Nórával utána bementünk egy kreatív boltba,és vettünk egy két őszi dekorációt a lakásban.

Végül is az ajtódíszt a belső ajtóra raktam,így nem kellett összerondítani semmiféle ragaccsal a bejárati ajtót,apa le is szedte volna a fejemet,ha be pillanatragasztózom. :evil:


Nóra!
Tudom,hogy már elmúlt,de azért sok boldogságot kívánok házassági évfordulótok alkalmából!!
Kép

Sikerült megvenni a cuccokat az Ikeában?

Andi!
Nektek jó pihit kívánok hétvégére és amint tudsz jelentkezz!!!
Ja itt van egy pár kép a pénteki játszóházas talinkról:
Kép
Kép

És akkor a díszeim:
Ajtó:
Kép
Asztal:
Kép
Pult:
Kép
Ezt meg a Dávidnak vettem,olyan édi volt:
Kép


Szilvi!Anett! Judi,Kriszti! Merre vagytok?

Puszika:Ildikó
ilgya1
 
 


Ildi!

Köszönöm!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Puszika!
jatka
 
 


Jutka!

Boldog szülinapot kívánunk Neked
Lőrinccel!

Puszi, Andi
idna
 
 


Kedves Andi és Lőrinc!

Naon köszike! :D :D :D

Puszkó: Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!

KEDVES JUTKA BOLDPG SZÜLINAPOT!!!!

Manó!

Nagyon édes a kisfiad :) Nekem pedig 1 éves(3-án volt) Milán nevű fiam van.Előfordul a hasfájás ilyen korban.Remélhetőleg gyorsan túllesztek ezen is.

Ildikó!

Nagyon jók a játszóházas képek!!!!Tudom hogy jövök még az esküvős képekkel és a Milán szülinapjával+ a tali(bár nem olyan profi képek mint Anetté) :oops:
Most hogy felvertek a kutyák így kicsinyítek pár képet és feldobom.1órája aludtam el végre és erre most vonyít az egész utcába a kutya hadsereg.Még a Milán is felriadt :evil:

Akkor kezdem a képeket!!!

Betti
raczbetti
 
 


Reszkessetek jönnek a képek! :D

Kép

Milán bealudt a elején :D

Kép

Itt egy kép rólunk

Kép

Milán a barátnőm kislányával

Kép

MI

Kép

hárman :lol:

Kép

Milcsi futtában(kicsit homályos)

Kép

Itt beszélgettek :)

Kép
:D

Kép

Szépségem :twisted:

Kép

Ittis nagyon édes :oops:


Most akkor ennyi és mindjárt jön a szülinapi :twisted:
raczbetti
 
 


Kép

Milcsi husit eszik :D

Kép

Gyerekek egy része :P

Kép

Milcsi így örült a tortáknak

Kép

Itt pedig figyelte a tüzijátékot

Kép

Anyósék tortája közelről

Kép

Mi tortánk

Kép

Ajándékozás kezdete

Kép

ezis ajándékozás

Kép

ezis...

Kép

Ezis :P

Kép

Ez már este volt és kisértük ki a vendégeket.Milcsi kómásan :D


Most ennyi elég lesz belőlem.Még tartozok a talis képekel,de majd holnap.Oké?
Milán rengeteg mindent kapott a szülinapjára és úgy kellett tőle sorba eldugni az ajándékait,mert mindel aakart játszani és nem akarta megnézzni a többit.Nagyon édes volt!!!!!! :P Felvettük videóra is.

Megyünk aludni!!!Puszi mindenkinek és remélem Ildi kielégítettem a tartozásom :wink:

Jó éjt!!!

Betti&Milán
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Jutkának boldog szülinapot!

Én még mindig dolgozom, ma hazautazunk a szüleinkhez. Sajnos még a jövő hetem is nagyon munkás.

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

MERRE VAGYTOK??????????????Na így elriasztottak aképeim benneteket? :cry:

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Betti,dehogyis ijesztettél el,sőt....mint írtam nálunk most volt a buli a hétvégén és azért nem tudtam jönni. :?

Milánka nagyon édes az összes képen!És a tortája is nagyon tetszik,mind a kettő. :D ötletes az a focilabda!!!

Nagyon jól néztek ki együtt!!!!Jó sok ajándékot kapott ő is!

Most mennem kell romeltakarítani,de amint lesz egy kis időm,megcsinálom a szülinapi albumot!

Puszi:Ildikó
ilgya1
 
 


Azta!!!

Most nézem mikor raktad fel a képeket,,,, :( azok a fránya kutyák!!!! :evil: )

Mondjuk egyik nap dumcsizhattunk volna,mert én is 2:20-tól 4:40 ig fent voltam.... :oops: mostanában álmatlanságban szenvedek.... :shock: :wink:
ilgya1
 
 


Sziasztok!

NA túl vagyunk a szülinapi bulin,itt tudjátok megkuksizni a képeket,előljáróban ide is felteszek egyet:http://davidbaba.b13.hu/
Kép

Minden jól sikerült,de a képek beszéljenek helyettem...sajnos a fényképész lemondta a szombati napot,így csak kedden megyünk hozzá délután,ezáltal az autós tortát nem örökíti meg,de majd akkor holnap beszerzek egy másikat valahonnan :(
Kicsit bosszantó ennyi pénzért,dehát ő is ember,mindenkinek közbe jöhet valami :(

Hova tűnt Mindenki? :oops:

Szerda 9-kor Tücsi? És pénteken 9-kor játszóház? Ez a program a hétre jól tudom?

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok Lányok!

Ildi! Hát ez a napló! Nagyon ügyi vagy, ahogy beleolvasgattam bánom, hogy nem csináltam hasonlót.Bár ilyet biztos nem tudtam volna! A képek is nagyon jók és minden. Dávidkának nagyon klassz élmény lesz olvasgatni majd, ha megnő. Gratulálok a hosszú szopizáshoz , tuti , hogy egészséges kis lurkó lesz.

Betti! Neked is tutik a képeid, ennyi játék és azok a torták! Nagyon csinos voltál az első képeken, jó az a nadrágkosztüm.Lehet, hogy nem kívántam boldog szülinapot kis Milánkának/ nem néztem be, kórház, stb./, most kívánok Neki NAGYON BOLDOG 1éves SZÜLINAPOT! /ne haragudj!/

Viki ma ment először oviba, idáig diétán voltunk azért nem vittem. Ez a hét ovi, jövő héten pedig megint csak itthon maradunk, mert kezdődik az őszi szünet.Jó lenne azon a héten talizni.

Mindenkinek pusszantás, sziasztok!
Szilvi
nsyl
 
 


Sziasztok!

De jó hogy végre írtatok. :D

Ildikó!

Köszi a dicséretet.Ti képeitek is nagyon szuperek és az oldalatok is nagyon tuti.Ügyes vagy nagyon.Guszta a fasírt is és szép volt a dekoráció is.Tortátok is guszta!!!Édes a Dávid is a képeken és a büszke anyuci is jól mutat!
Nekem se jut elég időm pihenni és mikor meg lehetne nem jön álom a szememre :evil: Na mindegy.Mindjárt megyek aludni,mert reggel babaúszás :P

Szilvi!

Jó hogy írtál teis.Viki jól van már?Köszi a dicsérete,de én nem vagyok valami jó látvány,de azért jól esett.Neklemis tetszik a nadrágkosztüm és jól is érzem benne magam(és még jó is rám :wink: )Köszi a köszöntést Milán nevében is.Nem tudom hogy írtad e,de nem érdekes,mert nem haragszom.Talizni nem tudom hogy mikor tudunk,de ha van időpont csörgess meg.Köszi!

Töbiek merre vannak?Mizus veletek?Tessék írni csajok!!!

Megyek aludni!Pusszancs mindenkinek!

Betti
raczbetti
 
 


sZIASZTOK!


Szilvi!

Sose késő elkezdeni... :D és köszönjük :oops: ....

Átjöttök Vecsésre jövőhéten? Mondjuk hétfőn a játszóházba?És akkor tudnánk találkozni. :D az a baj,hogy csak hétfőn,szerdán meg pénteken van.A szerda kilőve,csak a hétfő vagy a péntek a jó.

Örülök,hogy túl vagytok ezen a diétás dolgon,biztos mostmár megkönnyebbültél egy kicsit.

Betti!
Azt én is akartam írni,hogy nagyon jól néztél ki a képeken,és tényleg szuper a cuccc rajtad,ja és a Milánka esküvői szerkója is nagyon vagesz.

Ja és a sütimmel el is felejtettem dicsekedni:(Nóra féle!tényleg fini!!!!)
Kép




Tegnap sikerült eljutnunk fényképészhez is,kellett vinnünk még egy tortát,mert úgye a szombatot lemondta valami családi banzáj ürügyén,elég nehézkes volt a Dáviddal,mert majdnem elaludt a kocsiba odafele menet( Kispest),aztán nyűgi volt,nem akart semmire felülni,így sok az egyforma kép róla.Felteszek egy párat mutatóba: Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Ja, és Anett köszi szépen,hogy felajánlottad,legközelebb biztos,hogy igénybe fogom venni a segítséged! :D

Puszika a többieknek is,akik már ezer éve nem jelentkeztek!

PÉNTEKEN 9-KOR JÁTSZÓHÁZ!!!


Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Végre van egy kis időm és a gépemet is vissza kaptam,így írok.
Hasfájásra most az espumisant használom,mert az infacol már nem volt elég,azt mondta az orvos.

Én kistarcsán szültem,ott volt orvosom.
A kórházzal és a személyzettel nagyon meg voltam elégedve.
Nagyon meglepett,hogy a szülészet olyan modern és hogy a babás-mamás részleg is olyan,mint amilyennek hallottam.

Nagyon szépek a fiúk-lányok,öröm nézni ezt a sok képet!
Amúgy én a kistarcsa-Flór Ferenc topikba szoktam írni,de örülök hogy megtaláltam ezt a topikot! :D

Ti fent vagytok az iwiw-en?
Ha igen,akkor ha gondoljátok,jelöljetek be,Jónás Katalin néven találtok meg!
További szép napot mindenkinek!
mano83
 
 


Sziasztok!

Szeretnénk menni játszóházba! Remélem fel tudunk kelni! :lol: :lol:

Lécike dobjatok priviben, mélben vagy msn-en telcsiszámot, ha eltévednék.... :oops:

Köszike, Dorka és Jutka
jatka
 
 


Jutka!
Elküldöm priviben a telcsiszámom.

Az a lényeg,hogy gyere át a nagy sorompon,aztán,ott ne a Martinovics tér felé,hanem rögtön jobbra fordulj,és megfogod látni a kocsikat jobb oldalon,pár 100 méternél.A ház bal oldalon van egy fehér épület.
Hívj,ha baj van.

Ildikó

Mano!
Megjelöltelek!
ilgya1
 
 


Bocsika! :( :oops:
jatka
 
 


Sziasztok Lányok!

Ildi! A hétfő nekünk jó lenne, csak az idő és a hely nem tiszta. Ott van, ahol már mi is voltunk?

Jó lenne, ha sokan lennénk!
Puszi, most megyek mert készülődünk.
Sziasztok
Szilvi
nsyl
 
 


Sziasztok!

Ildikó!

Nagyon jók lettek a képek Dávidról.Az a katicás is nagyon szuper :D Tortát megettétek?Terheségel hogy vagy?Jól bírod?

Szilvi!
Jó hogy benézzel teis.Mi még nem tudom hogy megyünk e hétfőn.Hova és mikor kéne menni?Apa úgyis alszik délelőtt és lehet elmegyünk hogy tudjon pihenni.Írjatok!

Manó!
Megnézzlek az iwiwen.Hasfájásal hogy vagytok?

Többiek???

Puszi mindenkinek!

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Nem tudom mi lesz a hétfővel, mert ha így esik nem indulok útnak.Jó, hogy már esik, de pont hétfőn, ne má. Remélem nem fog!
Azért az időpontra még kiváncsi vagyok.

Manó! Üdvözöllek én is nálunk! Megnéztelek az Iwiwen, hát nagyon klasszak a képek és gyönyörű a picikéd.

Sziasztok
Szilvi
nsyl
 
 


Sziasztok!

Megkaptam a jelöléseket az iwiwen,szerintem okos volt aki ezt kitalálta,mert így a nevekhez tudok arcokat is társítani,hiszen a babanetre nem mindenki rak magáról képet!

Betti,
Levi hasfájása kezd javulni,használ neki az espumisam,csak most a kakival vagyunk gondban,mert múlthét vasárnap óta nem volt.Erre én ma reggel,mokor erőlködött,hőmérővel kipiszkáltam ami kijött,de azóta sincs semmi! :(
Szerintetek ez normális?

Sziasztok
Kati
mano83
 
 


Sziasztok!

Holnap délelőtt játszóház?
El tudnék menni (Apa dolgozik,így talán nem jön közbe semmi),de minden gyerekem itthon lesz,mert őszi szünet van.Tamarát is vigyem szerintetek?
Jó lenne talizni,mert olyan nehezen írok megint :roll:

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Most én se érek rá több időre,de megígértem az Andinak,hogy írok,ha hazaértünk.Szóval,Andi! Úgy néz ki,hogy jó nekünk is a holnap délelőtti játszóház.

( Mi az Andival 10 kor beszéltük meg a játszóházat holnap,aki tud az jöjjön.)

Nóra! Viszem a cuccost! És hozzad Tamit is természetesen.
Jutka! Vigyem a kódot?Mond meg a Doresznek,hogy tetszeni fog neki is! :wink:
Szilvi! Remélem nem fog esni és el tudtok jönni.Tudod hol van? Hívj,ha elakadsz.
Betti! Te is gyere el Milcsivel,ha tudsz.
És mindenki aki akar!Anett! Judi! Kati!stb...remélem nem hagytam ki senkit! :wink:

Most rohanok,de akkor holnap tali. :)

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Naon teccettt nekünk a játszóház!!!! :D :D :D Megyünk máskor is!!!!

Sajna ma már nem tudom leszedni a képeket a fényképezőről! :( :( :(

Voltam olyan ügyes és elpakoltam a tartalék aksikat! :evil:

Puszika, Dóri és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!

Mostanra utolértem magam egy kicsit épp szabizok nincs itthon senki!!
A gyerekek a hugomnál aludtak tegnap István dolgozok, kész vagyok a takarítással is és most kiélhetem magam.

Ildi!
szuperek a képek szokás szerint, miújság veletek már rég beszéltünk. December 1-én megyünk a svábhegyre pénteki nap :D

Hétvégén volt a nagymamám 70. szülinapja olyan aranyos volt a tortánál kiment a konyhába sírni a meghatódástól aztán jött csak vissza felvágni , de végig zavarban volt küszködött a könnyeivel.
Ott volt az egész család még a testvérei is Alföldről.
Olyan jó volt nézni a sok unokát(8) és dédunokát(5) együtt.

Később még benézek.

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok Lányok!

Sajnálom, hogy lemaradtam a taliról, de majd legközelebb. Pénteken van vmi találkozó? Megy vki?

Kriszti! Nagyon ari nagymamád van , hál istennek nekem is ilyen nagymamáim vannak, csak egy kicsit idősebbek, egyik decemberben lesz 80, a másik pedig most volt 86.Ti mivel ajándékoztátok meg Őt, így a kerek évfordulóra. Mi már agyalunk rajta, de még nem sikerült dönteni.

Készültek képek a taliról?

Betti! Neked sikerült eljutni Vecsésre?

Képzeljétek / nem akartam evvel "dicsekedni", de mégis csak elmondom milyen meglepetésben volt részem, mert nagyon örülök/a párom lefoglalózott egy kis garzont. Úgy volt, hogy teljes meglepi lesz, de mégis be kellett avatnia, mert az én nevemen lesz inkább. Ennek a hitel részét kellett elindítani tegnap délelőtt. Ezért is nem tudtam menni a talira.

Holnap egy nehezebb nap lesz, Anyuhoz megyünk a temetőbe , majd Apuhoz ebédre. Feljön a mamám is és együtt töltjük a délutánt.Még mindig "tabu", ha lehet ezt így mondani, mert még mindig nem tudunk úgy beszélni róla és emlékezni.Még csak 3 éve volt júliusban...

Emlékezzünk és gyújtsunk gyertyát szeretteinkért.

Bocsánat, ha kicsit szomorkás volt a hangulatom a végére.

Puszi mindenkinek!
Szilvi Kép
nsyl
 
 


Szilvi!

Elég nagy a család a gyerekei (4) vettek neki egy hűtőt közösen, a hugommal mi vagyunk a legidősebb unokák nekünk van csak eddig családunk mi közösen vettünk egy tea-kávé főzőt meg bonbon mini rózsa bokor amit ilyenkor a lakásba nyáron meg a kertbe is kiültethet.
Készültek képek de még nem kaptam belőle mert én szokás szerint itthon hagytam a gépet :lol:

Ildi!
Tegnap a 20 perc boltból 1,5 óra lett mert a hugom pont hozta haza a gyerekeket és kirángattak a boltból , hogy megyünk a tescoba :lol:
Megvan a kép köszi!

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Az, hogy én nem írok, csak olvasok, nem meglepő. De, hogy a csapat oszlopai eltüntek, az pánikkeltő.
Drága, kismamák, sokgyermekes anyukák! Minden rendben? Mindenkivel minden ok? Tessék életjelet adni.
anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, csak naggggyon lusta vagyok :oops: ezért nem írok. De tényleg, Ildi, Nóri, Betti, Jutka hova lettetek? Ti rendszeresen szoktatok írni.......

Csajok, ez aztán a téli időjárás! Uuuuuutálom ezt a hideget, és olyan hirtelen jött. Lőrincnek még téli kabátja se volt, gyorsan be kellett szereznünk egyet.

Szilvi, gratula a garzonhoz! Merre fele vettétek?

Nóri, Kristófodtól lopva az ötletet, én is csináltam sült almát. Lőrinc hármat is megevett belőle! :D De tényleg finom is volt, a fiúk mézzel meg fahéjjal ették, én csak úgy natúr.

Ildi, nálatok mi újság?

Gyerünk lányok, írjatok! :D
Puszi Mindenkinek!
Andi és Lőrinc
idna
 
 


Sziasztok!

Mi ki sem mozdultunk a lakásból a hétvégén. Én próbáltam munkába , háztartásban utolérni magam. Csak félig-meddig sikerült. Ugyanis szombaton egész egyszerűen kikapcsoltam a telefonom, gondoltam a családtagok úgyis elérnek a vezetékesen, más meg ne zavarjon. Sutit sütöttünk Tamival, plussz a hétvége midkét napján kipróbáltam egy-egy különlegesebb, pikáns csirkeételt.
Zoli sokat játszott a gyerekekkel és hagyott reggel későig aludni, ma terített asztallal és kész reggelivel ébresztett, még majdnem kapucsinóért is elment, úgyanis nem tudja használni a kávéfőző gépet. Hát ilyen az én uram...
Gyerekek, kicsit örjöngtek, gondolom hiányzott nekik a levegő, de nem tudtam rávenni magam., hogy kiránduljunk, bár Zoli noszogatott.
Én is üdvözlöm az új babát és mamát.
anett
kállai
 
 


Andi!

Örülök, hogy te legalább életjelet adtál! Én sem szeretem a hideget!

Szilvi!
Egy garzonnal lepett meg az urad?! Húha!

Ildi!
Szerintem aranyosak lettek a képek. Ha sikerült mosolyt csalni Dávid arcára nem lehetett ügyetlen a fotós.

Betti!
Nekem nagyon tetszett az első kép a sorozatból, szép.

Jutka!
Dóri nagyon nagyot nőtt, még most született.

Nóri!
Andinak is kifejtettem a játszóházba, ha nincs stressz a fejem felett mindig rájövök, mennyire faradt vagyok, ezért láttok ásítozva a találkozókon, de jó veled beszélgetni, hihetetlenül közvetlen vagy. Egy szorongós ember -magamra értem- mindig felvidul, ha ilyen emberrel találkozik. Csak akkor nagy a szám, ha fényképezőgép van a kezembe, vagy a fotózásról beszélek.
anett
kállai
 
 


Nincs ma játszóház,valami ellenőrzés miatt!!!! :(
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Anett, de jó dolgod volt a hétvégén! :D Sokáig alvás, terített asztal és kész reggeli?! Ez aztán egy rendes férj! :D
Én is nehezen veszem rá magam, hogy kimozduljunk levegőzni ebben az időben. De Lőrinc miatt nagy nehezen csak kénytelen vagyok rászánni magam, de igen sokáig kell győzködnöm magam nekem is! :(

Többiek merre vagytok???

Nálam nagyon lassú a babanet, remélem azért az üzenetem elmegy...

Puszi, Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Hát mi mindketten náthával birkózunk péntektől! Ma sajna csatlakozott hozzánk Apa is! :( :( :( Vége lesz ennek vmikor?

Hétvégén itt volt a Párom lánya, nem is jutottam géphez! :lol:

Sógornő-bébink hogy van? :lol:

Kristófot külön puszikázzunk a kedves fogadtatásért! :lol:

Csajok! Melyik kép kerüljön fel a játszóházról?

Puszika, Dóri és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!

Hát mi kivontuk magunkat a forgalomból! :(:(:(:(
Dóri antibiotikumot kapott! :cry: :cry: :cry: :cry:

Sziasztok!
jatka
 
 


Sziasztok!

Jutka, jobbulást Nektek!!! Dóri be is lázasodott? Te már jobban vagy?

Lányok, holnap a 9 órás Cini-cinire megyünk?
idna
 
 


sziasztok!

ide értem hozzátok is végre....

Rámjött a fészekrakási ösztön,és egésznap pakolok,mosom a bébi cuccokat,vasalok,irogatok,jegyzetelek,olvasgatok,vásárolgatok és listákat gyártok.....ehhez hozzájön az én drága kétévesem,aki sokszor igényli a társaságom,sőt a múltkor be is szólt: "Anya,ne számítozz!" Pedig csak kicsit ültem le olvasgatni,előtte kirakóztunk....

A héten már kezdem a CTG-t is. 36. hétbe lépek!

Ja és a szülinapi bulikból nem fogyunk sose ki,nagy a család,minden hétvégére jut belőle,sőt sokszor kettő is.

Na szóval ennyit rólunk....

ja és voltunk pénteken játszóházba és senki nem volt a csapatból, :( kicsit letargiába voltam miatta,de már jól vagyok, túlléptem rajta....ilyen az élet! :x

Manó!
Remélem már nem fáj Levibaba hasa!
Köszönjük a dícséretet az összes topiklakó nevében!

Betti!
Tudom,hogy már nem aktuális,de igen megetttük a tortát,nagy a család,és a torta is fincsi volt nagyon. A Karamell cuki messze híres a környéken,ilyen finom fagyi és süti nemsok helyen van. :D és onnan rendeltük az idé időben elkezdtem szervezkedni.

Remélem pihizel is a sok tanulás mellett. Mikor lesznek vizsgák?

Köszike kérdésed,egyre nehezebben bírom magam,de már szerencsére közel a "vég", a sok súlyfelesleget nehéz cipelnem,hamar elfáradok,és este is sokkal aluszékonyabb vagyok,mint pár hete. Igaz éjjel sokszor kelek,és ma is hajnalban már fent voltam,de valahogy kibírom ezt a pár hetet.

Szilvi!
Sajnálom,hogy nem tudtatok eljönni hétfőn,jó sokan voltunk,de majd legközelebb....
Biztos Viki is sokat nőtt mióta nem láttuk,de már bizti van neki is ovi,esetleg a téli szünetben.

Gratulálok a garzonhoz,nagyon rendicsek a férjecskéd.És hol?

Sajnálom anyukádat! :(

Kriszti!
Szuper,hogy átmentek a képek!
És szeretettel várlak titeket december 1-én.

Andi!
Mi a 9 órásira megyünk holnap.

Anett!
Végre ,olyan jó volt olvasni,hogy ennyit irtál.
Neked is milyen aranyos párocskád van,nem is baj kell is a kényeztetés...

Jatka!
Sajnálom,hogy lebetegedtetek,küldjük a sok gyógytündérkét!!!

A képek aranyosak rád bizzuk,hogy melyiket teszed fel. És köszike az érdeklődést,mindenkitől jól esik,de tényleg!

Nóra!
Hova lettél?

Ja és a blogomban általában leírkálom,hogy mi van velünk,akit érdekel:

http://davidbaba.b13.hu/

Na puszi:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

El vagyok havazva azért tűntem el :roll:
Lett egy csomó munkám,megrendelésre varrok polár cuccokat+köhögök én is nagyon+itthon is kéne ezt-azt.
Szóval összejött megint....

Holnap azért megyünk cinire :wink:

Jutka!
Jobbulást nektek!!!
Msn-re is ezért nem jövök bocsi,mert úgysincs időm írni.Ha lezavartam ezt a varrást,visszatérek :lol:

Anett!
Köszi :oops:
Tényleg szeretek emberek között lenni,dumcsizni,de ennek megvan a hátulütője is:időnként viszont(nem is tudom,mintha telítődnék) bezárom magam teljesen :? Így volt ez a múlt héten is.Nem volt ovi,suli,nem mozdultunk ki sehova.

Ildi!
Kitartás,már nem sok :D :D :D
Nagyon jól bírod :wink:

Többieknek is puszika!!!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap hallottam a jógán, hogy az oktatónk Vecsésen is elkezdte a jógát, a régi sóbarlangnál, vagy -ban? Biztos tudjátok hol van. Elég jó , ha kedve van vkinek szerintem nézze meg.Azt mondta, hogy 18-an voltak múlt hétfőn. Itt Üllőn max. 10-en vagyunk, ezt egy kicsit kevésnek találom, de mindegy.

Andi! Köszi , a lakás a XVIII. ker-ben van , úgy gondoltuk, hogy míg a Viki felnő, kiadjuk és így nem lesz + kiadásunk. Ezt a hideget én is utálom, abszolút nyári ember vagyok. A Viki is kinőtte az egyik
kabiját, a másik szerencsére most lett jó rá.

Jutka! Gyorsan gyógyuljatok meg, jobbulást Nektek!

Ildi! Köszi Neked is. A lakás a XVII. ker-ben van, elég jó újépítésű környezetben.
Hihetetlen, hogy repül az idő! Már csak egy hónapod van! Dávidka, hogy viszonyúl , hogy lesz egy kistesója? Hanyadikára vagy kiírva?Minden tökéletes lesz, idáig is a legjobb forgatókönyv szerint ment minden. Gondolok itt korkülönbség, fiú az első, a 2. kislány.Tuti minden.

Befejezem mert egy kicsit dolgozgatni is kell.
Puszi mindenkinek!
Szilvi
nsyl
 
 


Kedves Szilvi!

Ez nagyon jó hír. Én az Örsre jártam jógázni és nagyon szerettem. Igaz, csak kismama és babamama jógán vettem részt. De így is nagyon hiányzik. Egyszerűen nem tudom megoldani a bejárást Pestre.Kaphatok egy elérhetőséget az oktatóhoz?

Más. Voltam ma ékszerboltba, ami a játék és dekorációs üzletek között van. Nagyon jó akciók vannak. Ebbe a hónapban, ha vásárolsz egy ezüstékszert az árának megfelelő még egy a tied lesz. Karácsony előtt jó ha tudjátok. Aranyra is van valami akció, csak én soha nem hordok, így azt most nem tudom leírni. Később még jelentkezem.

anett
kállai
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?