Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsi:én nem ültettem egyik manót sem és Zsombi 7 és fél hónapos kora körül, Szoni pedig 8 hónaposan ült magabiztosan =semmiről nem vagytok lemaradva!!!!
Főleg amilyen kis ügyi lánykád van!!!!!! :lol: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Csajok!

Csak egy pár hozzászólást tudtam elovasni az én utolsóm után, amiben azt találgatjátok, hogy milyen volt a hétvége. A vasárnap délután egy nagy kaki (itthon voltunk), az éjjel horror, a mai nap pedig mondhatom, hogy megszületése óta nem volt még ilyen rémes. Ordít, visít, cumisüvegből nem eszik, csak kanalast, de azt rendesen. Ma elvittem orvoshoz, jön a foga CSAK. Már az előbb elkeseredésemben én is vele bőgtem.

Ráadásul nemsokára jelenésem van a nődokinál!!!

Bocsi, de egyfolytában visít, lépek!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit, nagyon sajnálom!!! Tarts ki! Nem használ semmi bogyó szegénykének? Homeós vagy ecsetelő vagy akármi? Nurofent próbáltad? Sok szerencsét a nődokihoz is.

KépKép
kgiulia
 
 

 
 

Márti, Bencének is lehet rossz napja.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Az éjjel egyébként 2x öltöztettem át, mert tiszta pisi volt :( Tényleg kénytelen leszek rá visszaadni a pelenkát, mert így meg megfázik:(

Kata és én is 11-ig aludtunk ma. Nem csak én merültem ki a tegnap :lol: Apa meg Bence meg 12-ig aludtak.....

Szal kivagyunk.....

Holnap mi is elmegyünk orvoshoz, mert egyik gyerek se tetszik nekem, jó lenne ha ránézne a doki....

Pusz

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu, a dokinak mondjad, Bence bepisijét. Feltétlenül járjatok utána, ki tudja mi húzódik meg a háttérben. Remélhetőleg semmi komoly, de akkoris.

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Edit, remélem hamarosan kibújik az a rusnya fog, és egy kicsit rendbejöttök.
Amikor Samu ezt csinálta (szerencsére "csak" éjszaka volt kiba nyűgi a foga miatt, illetve nappal keveset aludt), én Panadol baby-t adtam neki. Ez kb 20 perc alatt hat, és onnantól néhány órán át nyugi volt. Persze ez nem rendszeres dolog szerencsére, eddig 2-3 éjjel volt ilyen beavatkozás - de akkor megmentően hatott.

Zsuzsi, én sem ültettem Samut, megtanulnak a babók anélkül is gyönyörűen, egyenes háttal csücsülni.

Üdv:
Évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, ma egész délelőtt áramszünet volt, majd aztán a net sem ment. Mire megadták, már nekem nem nagyon volt időm jööni. :( Most is elég kutyafuttában írok, még volna valami ruhapakolós dolgom, de az is lehet, hogy inkább az alvást választom helyette! :D

Julcsi, nincs semmi titok abban, amiben én a Barbival nyomulok, de ha te vagy bárki más velünk együtt szeretne nyomulni, szívesen elküldöm, amit kaptam tőle! :wink: :wink: :lol: :lol: :P :P :P
De az üziírásra és küldésre, kérlek, tanítsátok meg Barbit a nevemben is! :roll: :roll: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Éva, valóban vigyázz ezzel a csak pár falás felnőttkajával! nagyon huncutok a babók, és rögtön rájönnek, hogy amit mi eszünk az "finomabb", a mi kajáink viszont még túl egészségtelenek nekik minden szempontból! A párodnak sem árt megmondani, hogy ilyet még ne tegyen! :) Bocs' , nem kioktatás volt, de a Samu érdekében jobb, ha legalább 12 hónapig babakaját eszik! :)

Zsuzsi: Én sem ültettem Krisztát. Se nem állítottam. Ő mindent magától tett. Sőt, hamarabb felállt, mint ült egyedül egyenes háttal. (Hű, ma este volt egy dőlése, csak egyszerűen ülésből. És szörnyet koppant a feje a parkettán. Nagyon sírt is, úgy sajnáltam szegényt! Ilyenkor mit lehet tenni? Van valami amivel lehet enyhíteni a fájdalmát?)

Edit, akkor nem csalódtam olyan volt a hétvége, mint amilyennek sejtettem! :wink: Szerintem is megpróbálhatsz egy Nurofen-t vagy Panadol-t. A kritikus napokban én Krisztának Nurofent adtam. Elég jót tett.

Barbi: Gratuláűlok a kocsiüléshez! Az tényleg, jó olcsó volt. Én ma este kaptam az alsó szomszédnőtől két pár cipőt Krisztának. Mindkettő jó bundás, egyik pont most jó, a másik meg majd a télen, amikor vastag zoknit is kell bele húzni. Amikor kinőjük, visszaadom, így kölcsönbe kaptuk.
Ja, és az imént írt üzit a tesóm, hogy látott nagyon jó állapotban lévő használt etetőszéket átszámítva az is csak vagy 5200 ft-ba kerülne. Csak az a baj, hogy más helységben van, de biztos elmegyek majd megnézni. Amikor megkapom a Gyed-et. :oops:

Na, most megyek is, mert a csajomat letettem, de csak rágcsálja a cumiját, nem akaródzik neki aludni! :roll: :roll:
Mindenkinek jó éjt, remélem, holnap többet tudok jönni! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edit:sajnálom , hogy ilyen vacak napotok volt!!!!!! :(

Edith:talán bukósisakot adj a lánykádra :P , szerintem csak az segít, no meg az, hogy a csajod ügyesedik és nem koppan többet!!!!! :wink:

Évi:már csak ilyenek a pasik, legközelebb sült csirkecombot fognak rágcsálni mikor hazamész!!!!! :wink:

Zsu:a sokáig alvástól vagytok ki????? :shock: :shock: :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jó reggelt! :)

Én ébresztek? Na, keljetek már fel!!! :P :P :P :wink: :wink: :wink:
Márti, fogalmam sincs, hoyg honnan szerezhetnék neki bukósisakot. Tudok egy gyereket, akinek azt adtak a fejére, mert sokat esett, de nem tudon, honnan vették.

Kinek milyen volt az éjszakája? Nkeünk olyan ni. egyszer kellett cumi neki, aztán már 7 előttől "boldogít". Már vagy félórája aludni készül, de még mindig nem alszik. Vannak érdekesebb dolgok is, tudjátok! :)

Írjatok sokat! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


A mi éjszakánk szörnyen fárasztó volt, rengetegszer kelt, nem volt elég a cumi, kicsit taknyos is :( , reggel 37. 2 volt :( , remélem semmi komoly.Ma elvileg a tanácsadásra megyünk, ha nem fajulnak el a dolgok akkor tartjuk magunkat a tervhez.Nem akarom halasztgatni, apukám jön értünk.De ha gáz lesz akkor persze nem.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Nem tudok semmi vicceset írni , a hangulatom megint a béka segge alatt van.... :( , de nem a manók miatt!!!!
Meséljetek valami jót! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Próbáltam a csokikúrát, tudod Barbi a boldogság hormon miatt, de nem lett jobb!!!! :roll: Lehet, hogy a mennyiséggel volt gond????? :shock: :shock: :shock: :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, sajnálom, hogy rossz a kedved! Talán ismét beszéld ki magadból, és akkor jobb lesz. HA meg nem segít, még mindig ott a papír és írószer, aztán meg kidobod! :wink:
Nem tudom, milyen más jót mesélhetnék! :roll: Vagy vicceset!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Jó reggelt!
Hát, felvidítani engem is kellene.
Kb. 3 órát aludtunk. 1/2 5-kor megetettem, hátha. Vissza is aludt 1 órát, majd üvöltve kelt. 3/4 óráig sírt, de vígasztalhatatlanul. Sétáltam vele a szobában, de csak sírt, sírt, sírt. Mikor végre elaludt, 5 perc múlva hányt. (még mindig az ágya mellett álltam és simogattam)
Még sosem hányt. Hát, képzelhetitek.
Most reggel felhívtam a dokicsajt, vár szeretettel 12-től, azt mondta azért megnézi, hátha bújkál benne valami.
Edit, annyit gondoltam rátok éjjel, mert szinte ugyan úgy alszik Virág mint az Ádám. Sehogy. Hogy vajon ti is virrasztotok, vagy végre alszotok?

Edith, azért örülök, hogy ti aludtatok.
Mártikám, neked is kitartást!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Majd jövök bővebben, ha elaludtak a gyerekek, mert ilyenkor mindig anyahiányuk van, nem is értem.
Sajnálom a rossz éjszakákat, tudom, hogy nem vígasztal, nekünk most jó volt, fél 7-kor keltek először. Az este viszont katasztrófa volt, talán még soha nem aludtak el ilyen nehezen, fél 10-kor még hurcoltam, etettem Flórát, a szokásos 260 ml tápszer után még üvöltött, és simán lenyomott még 90-et. :shock: (Annyira tudják, hogy a hét fénypontja nálam a Győzike show, mivel fetrengeni szoktam rajta a röhögéstől, és ilyenkor nem nagyon hagynak tv-zni.)

Majd még jövök, hozok képeket, most bömbi van.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Na, azért még próbálkozom és jobb ötlet híján ezekre a képekre gondoltam. Nektek még úgysem mutattam (ha jól tudom :oops: )

Kép :)

Kép .

Ezt a sodrófát ajándékba kaptuk az István munkatársaitól! mellette még egy fél tégla, egy háztető-cserép, egy fakanál, egy tekercs vécépapír, egy 10 voltos ellenállás és egy masnis-biztosítótűs óvszer is volt! :lol: :lol: :lol: Kép .

Kép .

Kép .

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Andi: 260 ml tápi??? :shock: :shock: :shock: Annyit kriszta még soha életében egyszerre meg nem evett. a 230 volt a maximum, azt is eddig vagy 10x ha megette. MA reggel 100-at "vágott be", az este 120-at. Jó, mi? És még ne aggódjak. De nem teszem, mert ha ennyi kellett neki! :roll: :roll: :roll:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Na ,nem megyünk tanácsadásra 38 fokos a lelkem.Most elaludt:fárasztó éjszakája volt :( , majd látom, hogy akkor menni kell-e délután a betegrendelésre!!!! :( :( :roll:

Barbi:sajnálom nagyon.Én még tisztán emlékszem amikor a Szonó hányt először(és szerencsére eddig utoljára, na jó nem számítva azt mikor apám megpörgette a kis zsák hintájában és kijött belőle a gyümilé amit előtte ivott!), már nagyobbacska volt, kocsiban ültünk, ő az ölemben: utálta a gyerekülést.És úgy tele hányt szegénykém én pedig remegtem az idegtől, mert ilyet még nem láttam és féltettem, hogy mi baja.De azt hiszem semmi komoly nem volt!!!!

Edith:akkor legalább ti jót pihiztetek, ennek örülök!!!!

Zsandi:vedd fel videóra, akkor nem tudnak kibabrálni veled a manók!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edith:látod ettől kicsit jobb lett!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Köszönöm!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, sajnálom azt a 38-at. Vajon mi lehet? Megfázott vagy egy fogacska rakoncátlankodik? Az nem kellene ilyesmit produkáljon!

Sajnálom a rossz éjszakátokat, BArbi, nem tudom, mit mondhatnék, mert iylen még nem volt, hoyg Kriszta annyi ideig vigasztalhatatlanul sírjon! :o

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith:
Nem tudom hogy mi van, este szenvedett valamitől:vagy valami tényleg bújkál benne vagy a foga!!!!Hajnalban adtunk neki chamomillát, olyan édes volt megint vigyorgott mikor beadtam a szájába és szopogatta ahogy kell!!!!! :lol:
De jó kedve volt reggel, most már nyűglődött, de szerintem a fáradtság miatt!!!!
Nagyon szép menyasszony voltál!!!!Szép pár vagytok!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Sajnálom a rosszalvókat, remélem, hogy nincs semmi komolyabb gond - épp tegnap hallottam a híradóban, hogy elvileg még nem kezdődött el az influenza szezon. Meg is fordult a fejemben, hogy az idén lehet hogy kérek védőoltást (Samut tőlünk védendő). 600 huf. Ha a gyereket ennyit szurkálják, én is kibírom egyszer :)

Barbi: te mesélted, hogy Ádám kapott plusz védőoltást. Jól sejtem, hogy Pneumococcus ellen? Mivel Samut egy éves korától bölcsibe szeretném adni, ezért lehet, hogy én is beoltatom (nehogy a nagyoktól elkapjon valami csúnyát)
Amikor én kicsi voltam, borzasztóan hasfájós és hányós gyerek voltam (olyan 3-4 éves koromig), és igazából nem tudni, mi volt a gond. Aztán elmúlt. Persze remélem, hogy Ádámnál nincs semmi ilyen probléma. Viszont úgy tünik, hogy a hányásos részt akkor le is tudtam az életemből, azóta összesen 3x volt ehhez a dologhoz "szerencsém" az azóta eltelt 27 évben - kétszer nagyonnagyon sokat ittam (alkeszt), és a gyomrom beszólt, és 1x a terhesség alatt (imádtam terhesnek lenni, semmi classic panaszom nem volt).

Márti, remélem, hogy Zsombi sem valami komoly cuccot szedett össze!

Edith: nagyon szép mennyasszony / menyecske voltál. Jól néztek ki együtt a pároddal, sugároztok - bár ez érthető is. És most már tudom, hogy kire hasonlít annyira Kriszta! :)
Ja, és nehogy adj a gyerekre bukósisakot :) Hogy fogja akkor megtanulni, hogy nem jó dolog fejre esni? Ne izgulj, néhány koppanás, és rájön, hogy háríthatja hatékonyan. Samu már olyanokat vetődik (vállon átfordul esés közben), hogy jó néhány védő és kapus megirigyelhetné :)
Most ennyit voltam, ma délután workshopolok, arra kell készülnöm!
Évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Évi, ne félj, nem adnék rá. Persze, hoyg meg kell tanulnia. Annak a másik gyereknek más problémái is voltak, és azt hiszem, inkább azért kapta.
Na, és kire hasonlít Kriszta? :) :wink: :wink: :wink:
Jó munkát neked!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Még valami (nem akarodzik elkezdenem dolgozni:)):
mennyibe kerülnek a 2-es / 3-as tápszerek? Samu az elmúlt néhány napban nagyon sok tápit kezdett betolni, és attól tartok, hogy a HA nem elég tápláló neki. Persze nem tudom, hogy lehetséges-e ez egyáltalán.
Mondjuk hozzátartozik a dologhoz, hogy Samu a múlt héten szokott le végérvényesen a szopiról. Mióta a foga előbújt, iszonyúan tiltakozik a cici ellen, még éjszaka is, pedig eddig ezen nyugodott meg - ki érti... Biztos csak kimélni akar :)
(És remélem a szopitémával senkinek sem okoztam rossz érzést, nem áll szándékomban)

Most már tényleg elég belőlem,
Évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Húú, Márti, remélem nem lesz semmi komoly ebből a lázból. Talán "csak" a foga.
A videó sajna csak lejátszik, a felvevős része bekrepált, valahogy nincs szerencsénk a technikai cuccokkal. Most a mosógépem bedöglését várom, nehogy már jól érezzem magam, az igazán nagy érvágás lenne.

Barbi!
Mi újság azóta? Lehet hogy a sírás miatt jött vissza a kaja, nem? Remélem nálatok sem betegség van a háttérben. Mard írj, ha már látta a doki!

Edith!
Nagyon szépek vagytok a képeken! Tök jó, hogy felraktad! A mennyiség miatt ne aggódj, mi kezdetektől nagy evők vagyunk, nem mindenki ilyen zabagép. Krisztának is tuti elég, amennyit eszik, tudják ők ezt, hidd el! Nálunk is volt már olyan, hogy 2-3 kanál főzelékkel mentek délután aludni, utána megették a maradékot. Valahogy nem mindig egyformán éhesek, mint ahogy mi sem.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Évi!

Én épp most nézegettem a tápszereket. A BEBA 2 1800 Ft körül van, a BEBA 2+ 2500 Ft, a Mildibé 2 1500 Ft most a Tescoban akciósan. A többit nem is néztem.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Én múlt héten vettem Krisztának Milumil2-est, hadd lám, nem bírja több ideig vele? Hááát. Fogjuk rá. De csak akkor ha megevett egy normális adagot. Ilyen 100, meg 120 millikkel nem bírja soká így sem. És én nem vagyok oda ezért a eápszerért, mert szörnyen édes meg vaníliaízű, vissza fogok térni én a régi bevált tápnkra. Inkább többször etetem ha kell, de nem tmöm bele ezt. Na, nem elriasztani akarlak, mert nem biztos, hogy a többi fajta tápszer is ilyen, de én a Milupától azért jobbat várnék. Mármint természetesebb ízű "tejet". Ez nem vot drágább, ugyanannyi volt, mint az 1-es és dekában is ugyanannyi. Általában 4 hó után lehet adni a 2-est, majd 8 hótól a 3-ast.
Sajnálom, hogy nincs már nálatok sem szopi. Talán már kezdek megedződni ebben a kérdésben, és nem leszek ismét búskomor, amikor a szopira gondolok! :)

Most már én is húztam. :P

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Évi, agyhártyagyulladás ellenit kapott. (nem tudom, amit írtál az ez? :oops: )
2400.-adag, 2x kell adni. Az elsőn már túlvagyunk, a másodikat elvileg jövő héten kapná, de mivel újra kapta a BCG-t ezért csak 1 hónap múlva kaphatja.
(két oltás között kell 1 hónap szünet)

Márti, akkor szintén zenész. Az Ádám már 37,8, nem is reggelizett, visszaaludt.
Úgyhogy hiába hívtam a dokicsajt, így is levittem volna.

Edith, nagyon szépek voltatok. Jó nézegetni kicsit vidám képeket, úgy tűnik a mai napunk nem lesz az.

Andi, ne aggódj, nem maradtál le semmiről. A tegnapi rész nem volt valami jó. Ki is kapcsoltam a felénél. Én is mindig nézem, olyan hülye, hogy szinte fáj. Amikor kertészkedett sírtam a röhögéstől.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Érdekesek ezek a szokásos mennyiségek, hogy ki mennyit eszik meg. Nálunk a standard Livinél 180, Dorkánál 210 (persze picivel több az, hiszen ehhez jön a tápszerpor, ez csak a víz). Már amikor megeszik.

A múltkor az Auchanban 1-et fizet 2-t kap akcióban volt a Mildibé 2, a natúr és a rizses is, ott jót spóroltunk. Amúgy 1 doboz, amiben 2 tasak van, kb. 1800 HUF. Azok után, hogy a Mildibé 1, amiben három tasak volt, 532-be került, szép... Még féláron is drágább volt.
Vendég
 


Andi, és ezek milyen mennyiségekre vonatkoznak?
Én csak a HA tápszerekkel vagyok "képben"...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Ja, már írni akartam többször is, ha spórolni akartok:

A Rossmannban a pontgyűjtős füzetet használva, egy idő után összejön a 20%-os kedvezmény, akkor érdemes vásárolni ott. Pár doboz tápszer, pelus, popsitörlő (mi ezeket mind ott vesszük), némi kis bébiétel a nem főzős napokra, és egy kis teapor, máris több ezer forintot spórol az ember. Azt írják, hogy háztartási mennyiséget lehet levásárolni, de még 1x sem szóltak, még ha 30 üveg bébiétel vettünk, akkor sem. A pelus így nekünk max 30 forint, a tápszer meg 1400 körül lesz. A legtutibb, hogy az akciós áruból is lejön a 20%, ezt még csak itt tapasztaltam.
Vendég
 


Zsandi! A Mildibé 2 és 3 a Rossmannban is 1499 ezen a héten.
Vendég
 


Sziasztok!

Csak vidítás képp egy röpke történet, aztán megyek fordítani... Remélem a héten nem kapok többet, mert nem bírnám már a jogi szövegeket. :D

Szóval:
Tegnap mentem be anyumért a munkahelyünkre, ahol is az utcán összefutok az egyik kollégával. Fizika, meg áru tanár a lelkem. Hanna kendőben rajtam nézelődik. Jóska meglát mindket és mondja, hogy jajjj, de édes, de látom, már jön a következő.....
Kész voltam. :twisted:

Ha befejeztem a fordítást jövök! :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Évi!
Ez a Mildibé 2, amit most vettünk, 800 g-os. Nekünk a BEBA1 700 g-os volt. Tényleg sokkal drágább így recept nélkül, még jó, hogy már csak napjában 2x eszünk tápszert, különben rámenne a gatyánk. De ha HA-sat esztek, akkor azt is le lehet cserélni ilyen simára? Vagy nem azt kell enni végig? Abból nincs 1-es, 2-es, stb? Na, ehhez nem értek.

Tényleg, meddig kell nekik tápszer? Mikor lehet azt kiváltani valamivel? És mivel? Na nem holnap, és nem tehéntejjel gondoltam. Vagy addig tápszer, amíg nem mehet a rendes tej?

Barbi!
Sajnálom, hogy már láza is van Ádámnak, remélem - akármi is ez - hamar túl lesztek rajta.

Eszter!
Édes a történet, van egy két meghibbant ember, aki belefut ilyesmive. De vígasztaljon, hogy neki állati kellemetlen volt (remélhetőleg).
Én a múltkor sétáltam a gyerekekkel, persze talpig rószaszínben/kékben, ahogy illik. Megállított egy idegen ürge, és kérdezte, hogy milyen neműek. Mondtam, hogy nézzen a sapkájukra. Azt mondta, ő színtévesztő. Na, mondom, akkor mindegy, fiú-lány páros. Erre ő: ki sem néztem magából. Mármint, hogy ekkora gyerekei vannak. Mondtam: köszi! Utána :!: megkérdezte, hogy ikrek-e. Miután megbeszéltük, hogy igen, az utolsó kérdése ez volt: Mindkettő a magáé? Erre csak röhögtem, és mondtam, hogy akkor mi most mennénk tovább sétálni.

Andi
Kép
zsandi
 
 


1 óra alvás után 37.5!!!!Van még remény és nem adtam neki semmit!!!!!A tejpépet is mind benyomta!!!!! :lol:

Én sokáig adtam a tápit a Szoninak, mert én valahogy tartottam a tejtől!Meg addig legalább reggelizett, mostanában meg :shock: megiszik 1 fél pohár kakaót aztán annyi, néha megeszi a reggelit is, de az nagyon ritka!!!! :roll:

Eszter:ez jó!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Zsandi:te is valami félőrülttel találkozhattál!!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Képek a törpékről (remélem nem sokalltok be)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok

Csatlakoznánk a nem alvós babákhoz. 1-kor ébredt először és úgy szörcsögött, hogy muszáj volt orrszívózni (alattunk lakó biztos örült). Ezzel aztán sikerült jól felébresztenünk. Kb. óránként ébredt.

Barbi, Márti: remélem semmi komoly nem lesz a babákkal, csak a fogacskák csinálják.

Andi: jót nevettem a történeten. Én is szeretem, amikor a Szandi full rózsaszínben van és megkérdezik, hogy fiú?!
Háztartási gép ügyben kezet foghatunk. Nyáron leéget a mosógép, aztán a porszívó, tegnap meg a mosogatógép rázott úgy meg, hogy szikráztam.
Nagyon szépek a manók, jól áll Flórának a fülbevaló.

Edith: nagyon szépek a képek.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Na Zsuzsi akkor te sem unatkoztál éjjel!!!!! :?

Mégis megyünk a tanácsadásra, felhívtam a védőnőt elmondtam, hogy mi van.Mondta hogy inkább odamenjünk mint a betegrendelésre mert ott tuti benyal valamit, ha most ez tényleg "csak" a foga!!!!!És olyan nagy gond nem lehet (remélem) hisz ez "csak" hőemelkedés!!!!

Zsandi:édesek a manóid, ahogy látom már a Flóra sem csak lustizik!!!!Nagyon csajszis lett a fülbevalóval és jó sűrű lett a haja, nem????!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Zsandi: gyönyörűek a gyerekeid! Szeretnek együtt játszani? És egy ágyban alszanak? - ikerügyben analfabéta vagyok :)
Nálunk Samu elég sok tápszert eszik meg, naponta négy üveggel betol, alkalmanként 1,5-2 dl-t az elmúlt héten. Szóval ez most 600-800 ml /nap, és emellett elég sok szilárd cuccot is megeszik. Mondjuk látszik is rajta, tegnap mértem és 9920 grammot (!!!) mutatott a mérleg. Többször is ráraktam, mert nem hittem a szememnek.

Kiszámoltam az ár/érték arányt a HA és egyéb tápok esetében. Mi a HA-t (3csomagos, summa 1050 g) 1800 Ft körül kapjuk receptre.
Így olcsóbb mint a 2-es, 3-as recept nélkül. Ja, és a mildibének nincs HA-ból 2-es, 3-as verziója, de úgy tudom, hogy másféléből azért létezik HA2-es is (BEBA?)

Azért gondolkodom a váltáson, mert kissé sokkallom az elfogyasztott mennyiséget. Többieknél mennyi tápit esznek a babók naponta?

Évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Samunak boldog 8 hót!!!!!

Évi:nálunk Zsombi este 100-150 között eszik , reggel pedig180-240, de mostanában csak 180-akat.Ennyi a tápi mennyiség a többi az tejpép, főzi és gyümi.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Márti, Barbi, drukk hogy ne legyen nagy gond, gyógyuljanak a manók:)


Évi, Kata 2x eszik 250-270-et, de változó hogy tápszert eszik-e, vagy anyatejet. De ezzel alszik éjjel.

Boldog 8 hónaposságot a fiadnak:)

Pusz

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Évi!
Mi is úgy eszünk mint Mártiék, mi 240 ml víz+tápszer, ez kb. 260 ml összesen. És nálunk még elég sok tea vagy gyümilé fogy naponta, főleg Marci a nagy iszákos.

Boldog 8. hónapfordulót Samunak!
Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Olyan szép idő van, most ebédelünk, aztán kimegyünk kicsit sétálni. Addig írjatok sokat!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi:soksoksoksoksoksoksok :lol: :wink:

Barbikám:jelentkezz, ha megjöttetek, hogy van a kis drága kék szemű fiacskád??????
Enyém itt a nagy hőemelkedésben lassan megtanul pápázni.Integet a kezével én meg mondom, hogy pápá, vigyorog és integet!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na, még csak most indulunk, előtte gyorsan benéztem.
Márti!
Örülök, hogy kicsit jobb kedved van, annak meg mégjobban, hogy már csak hőemelkedés lett a lázból! Nagyon ügyi fiad van minden szempontból.

Lemaradt az előbb, hogy nem alszanak egy ágyban, kezdetektől mindenkinek megvan a maga kis kuckója. Mostanra már a nappali fele (ami teljesen az övék nappal) is kicsi, így is folyton összegabalyodnak, egymásra másznak, akkor meg megy a sírás. Néha elgondolkozom, hogy az egyiket áttelepítem a gyerekszobába. Együtt játszani még nem nagyon tudnak, Marci folyton elveszi Flórától azt, ami épp nála van. Viszont megkaparintott újsággyömöszkölésben fantasztikus az összhang.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Évi: BOLDOG HÓFORDULÓT A FIADNAK!!!!!!

Kép .

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Én akkora egy emeletes barom vagyok!!!!
Nov. 10-re volt időpontunk a neurohabilitációra, de küldtek egy levelet, hogy aznap a rendelés elmarad, így menjünk nov. 7-én 11-re. Szépen megnéztem akkor a naptárban, hogy az mikor lesz, és konstatáltam, hogy mindenszentek után pont egy héttel, szerdán. A Zsolti kivett szabadnapot, hogy akkor holnap megyünk, erre most megnéztem a levelet, és rájöttem, hogy az MA VAN. Szóval, frankón nem mentünk el. Próbáltam hívni őket, de majd csak holnap 1-től lesz rendelés. Nem hiszem el, hogy ennyi ész jutott csak. :evil: Remélem arra jól emlékszem, hogy csütörtökön 12-re kell mennünk tanácsadásra. :roll:

Hogy vannak a hőemelkedéses, lázas, fognövesztős, kúszó-mászó, felálló, lépegető manók?

Andi
Kép
zsandi
 
 


Itt vagyok.
A helyzet sajnos nem javul, folyamatosan lázas.
A dokinéni azt mondta,hogy van valami nagyon hasfájós vírus. De nem tudja, mi lehet az Ádámnak, mert a torka, tüdeje rendben, a fülét meg nem látja, úgyhogy elküldött fül-orr gégészetre.
Persze mire a dokicsajnál végeztünk Dunakeszin már nem volt doki, a Heim Pálba vagy a Budaiba nem érünk be rendelési időben.
A Madarászba is kétes volt, hogy odaérünk-e 3-ig. De találtam egy maszek dokit itt nálunk, csak este lesz itthon és akkor tudom levinni.
De elgondolkoztam, pont leszarom mennyibe kerül, valahogy nem szeretném a többi még betegebb gyerek között több órát várni a kórházban.
Ja, és reggelre pisit kell gyűjtenünk és leadni a laborban, hogy délutánra eredmény legyen.
Úgyhogy holnap délután megint megyünk a dokinénihez, és akkor kitalálja, hogy mi a baj.
Szép lesz ezt a kis fütyköst a zacsiba húzni!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Na, most hűtőfürdőztünk, evett és alszik. :?

Évi, Samunak nagyon boldog hófordulót!

Andi, így már én is jártam. Csak mi a Tűzoltó utcába mentünk volna rendes kontrollra.
Kérsz másik időpontot és azt mondod, betegek voltak a gyerekek. Mondjuk ez nem jó, ne fessük az ördögöt a falra. Találj ki valamit. :lol:
Nagyon szépek a gyerekek. Méghogy nem mozognak! Flóra nyomja a négykézlábazást! Az tök jó!

Zsu, ti voltatok dokinál? Mit mondott?

Márti, remélem nálatok nem is lesz komolyabb. Pápázik a drága? Holnapra millió puszit küldök neki. Most add át, mert az én agyammal lehet, holnap nem jut eszembe. :wink: :roll:

Zsuzsi, remélem csak egyszeri nem alvás volt, mert ez rémes, ha minden éjszaka ilyen. :evil:

Edit, mi van veletek?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Itt vagyunk mi is, hőemelkedés az van, most mikor hazaértünk 38.3 volt, de én ettől még nem rémülök meg(ugye edződtem már a kiskrapekkal) hűtőfürdő után lejjebb ment.Meg nem úgy néz ám ki mint 1 beteg sokat alvó gyerek , a vacak éjszaka és a 6 órai kelés után ma eddig bírt aludni 2x 1 órát. :wink:
Doki azt mondta, hogy duzzadt az ínye(ki hitte volna :shock: ), kicsit piros a torka, ő most nem ír antibiotikumot=kedves tőle!!!! :?

Barbikám:nekem eszembe fog jutni holnap, hogy te ma mondtad!!!!
Sajnálom kicsi beteg Ádámodat, küldök gyógypuszikat neki, ha felébred add át!!!!! :wink:

Zsandi:ezt benézted!!!!! :lol: Mi 1x nem jutottunk el a bejelentkezett rendelésre, hasi uh-ra, de az a baleset miatt volt és különben sem volt humorom elmenni, így nem jelentkeztünk be megint! :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?