Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm szépen e szépszavakat!
Biztos hogy többször benézek hozzátok, és ide is írok egy kis történetet majd.

V. Zoli
tirox
 
 


Kelimoni, Csöpke :!:
Nem túl bíztató. :(
Köszönöm, hogy válaszoltatok!
Xandra
xandrax
 
 


Hé, Marcianyu, ellpotátok a pizsamánkat? :):):)

És egy kis derülnivaló ebben a komoly időjárásban:

Az egyszeri négy gyermekes anyuka szoknyában, harisnyanadrágban divatozó lánykája lábát nézegeti tisztábatevés közben, miért is ilyen piros foltos az egész, és miért foltos vajon a másik lába. A fenébe, gondolja, mégiscsak orvoshoz kell mennünk, de legalább a piros fenekét is megnézi a dokinéni.

De had lám csak, milyen érdekesformájuk van ezeknek a fránya foltoknak... olyan virág alakúak....

És az egyszeri anyuka megnézi a harisnyanadrág belsejét, és látja, hogy a kívülről olyan szép virágminták befelé szépen kidudorodnak, és nyomják a picinyke lányka lábát.

Eljött a nagy megkönnyebbülés, harisnya a kukába ment, anyuka meg jót röhögött magán.

Boszi
szuperboszi
 
 

 
 

Boszi:
Annyira bejövős a pizsi Marcinak, hogy le sem akarja venni! :-) Ma abban akart jönni vásárolni is... :-) Elvileg a névnapjára vettem, de mikor hazaértem annyira faggatott, hogy mit hoztam..
Jót mosolyogtam a harisnyás sztorin! Az orvos fejét azért megnéztem volna, ha elviszitek a kisasszonyt! :-)

Tirox:
Üdv közöttünk! Jó is, hogy jöttél, nem árt néha egy kakas is a tyúkólban!! :lol: Várjuk nagyon a történeteteket! Hogy hívják a kisfiad?
Szerettem volna megnézni a honlapod, de nem sikerült. :-( Azért még próbálkozom!

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Egy Marcimondta:
Marci: Apa, megsimizem a naaaagy pocidat!
Apa: hm
Anya: :lol: :lol: (Őszinte a gyerek..!)

Háát, ez nem Marcimondta, hanem Apamondta, de jó! :-)
Apa: Lesz ma egy jó film, szeretném megnézni!
Anya: Hááát, ezt a Marcival kell megbeszélned!
Apa: Marci, lesz ma egy robbanós film! :lol:

Kép Lili

Kép Marci

Kép Szerelem van :-)

Kép Súgok a füledbe, Lili!

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Tirox udv es jo hogy irsz nekunk.
Kelimoni 3 hetmulva Pesten jarok ha majd az ido engedi es te is ugy gondolod talizhatnank na es ki is hasznalnalak vonalzo ugyben.
Marci-anyu szerelem az nalunk is él de pici lanyod irant!!!!!
Boszi parom meg most is somolyog azon amitt irtal!!!!
Amnerisz amit irtal Tiroxnak szivembol szolt!!!!4
VIVI1 hogy vagytok????
Na elmentek a tesomek most meg ez a fura hogy csend van.
Csabibaba 1 hete negykezlab hintazik lassan mar menni fog ja es az uszas is nagyon megy majd megfagy de fulig er a szaja,olyan edesek apucival , mar volt ra pelda hogy pityeregtem is eleg furan neztek ram a tobbiek.
Biankanak BOLDOGNEVNAPOT!!!!!!!!!BOCSANAT A KESESERT!

Kép
móncsi+3
 
 


Renoca nalunk is van elmaradt hazimunka O jaj!Nem latom a veget!
Obea Ó ha rozsabimbo lehetnek!Imadom SUSUT!
Lepkes keprol ez ugrot be.
Emike milyen nagyok mar a lanyok!
Amneris Remelem az én apukam is erezte hogy menyire szeretem.
Az aapukas kep miatt gondoltam erre.
Toltike Kepeken Ádám olyan mintha Nikike picuri kepeit latnam!
Napsugaracska Magatokrol is irjal hogy vagytok?Milyen volt a nagyfiadnak az elso ho?
VIVI1 nagyon is szepvagy!!!!!!!!!De nemelyik foton nezel meg engem!
Madri vartunk.Gratulalunk a fogacskahoz!!!!
Tviky SZUPER a szobatok annyira sugarzik rola hogy nagyon varja a kislakojat!!!!!!!
ATAN azert pihizel is!!!!
Kajla REGINANAK SOK SOK PUSZIKAT ES GYOGYULJON MEG HAMAR!!!!!!
Gabszi hanyan vagytok??????????,A fiuk hogy birjak?
Na megyek mert furdes van es pici fiam meg apukaja nagyon hangosak a furdoszobaban megnezem mit csinalnak.
Puszi mindenkinek!

Kép
móncsi+3
 
 


Móncsi!
Köszi! :D

Ma már nagyon is hogy jól van a kisasszony! Olyan műsort vágtak le a szomszéd csajszival, hogy fel kellett vennem videóra! Táncoltak, sikoltottak, tapsoltak, énekeltek!
Tegnap óta ügyesen töltöget vödröt vízzel és a csuklóját csavargatva mutatja a játékokat!

Még jövök, csak már hiányolnak a fürcsinél!!! :wink:

Kép
kajla
 
 


Sziasztok ! :)

Tirox: Üdv közöttünk! :)

Marcianyu: Nálam a szerelmes kép az első. :)

Boszi, jót vigyorogtam a harisnya sztorin. :lol: :lol: :lol:

Móncsi: Várunk! :)
Írtam mélt! :)

Kajla: örülök, hogy Regi jobban van. :)

Tegnap a börzézés eléggé csalódás volt számomra, úgy tűnt tegnap mindenki meg akart gazdagodni. Olyan árak voltak használt ruhánál, hogy majd elájultam. Csak egy apró példa: overál 4 és 8 ezer!!! Ft között. Miközben a Kenguru Gold standján 5200-ért volt vízlepergetős, új overál.

Ám tudtunk venni szuper bodyt és kaptunk kedvezménykártyát is ennél a gyártónál. :) Mivel nincs túl messze tőlünk, így meg fogjuk
látogatni. :)

És ami nagy pozitívum:
A börzén találkoztam Hildussal és Tirzával meg Matyiapuval. :)
És ez a pár perc beszélgetés olyan jó érzés volt.
Remélem, Ti jobb tapasztalatokkal mentetek haza, mint én. :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Ildikó Bálintja!

Szülinapod alkalmából nagyon sok puszit küldünk!!

Lili, Marci és Andi

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Kedves Bálint!

Boldog szülinapot kívánunk neked :)

Boszicsalád
szuperboszi
 
 


Sziasztok!
Megint jó sokáig hallgattunk....
Látom Mindenki jól van, gyarapszunk, rendben mennek a dolgok, hömpölyög az élet.
Sok ismerős Törpit láttam a Fisher-Price fénykép-pályázaton. Sajna, nem sikerült a bónuszt letöltenem! Van valami jó kis tippetek?
Tsao,
idusa
Kép Mikor jön már a Télapu?!

KépKép
idusamoja
 
 


Ildikó, Bálintnak nagyon boldog szülinapot kívánunk.
Kép

Marci_anyu, gyönyörűségesek a gyermekeid. Nekem is a "szerelem van" című tetszik a legjobban, nagyon édesek. :lol: :lol:

Kép
Kép
atan
 
 


Drága kicsi Bálintka!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk neked!

Simi, Simineni, Pisti, Szandi
simineni
 
 


Sziasztok!

Ildikó Bálintnak Sok Boldog Szülinapot kívánunk!

Kép
madri
 
 


Köszönöm szépen Bálint nevében is a szülinapi jókívánságokat! Aranyosak vagytok! :)

Tegnap megszülinapoztuk a 2 éves nagyfiút :) teszek is fel képeket nemsokára. Nem volt nagy buli, csak mi magunk ünnepeltünk egy kicsit (Veronika meg ráadásul át is aludta).

Marci_anyu: Hú, nálunk Vivien van teljesen rákattanva Pókemberre! A mesét nem ismeri (legalábbis remélem), csak a figurát, de nagyon bejön neki! Amikor elmagyaráztuk, hogy a Pókember fiúknak való, azóta azért rágja a fülünket, hogy Bálintnak vegyünk :) Én még eléggé ódzkodom... én olyan "micimackós" vagyok, de már tudom, hogy ŐK fognak győzni :lol:

Tündéri képeket raktál fel megint! Nekem a legjobban a súgdosós kép tetszik, ugye jól látom, hogy azon Lili is mosolyog?! :)

Apa meg tudta nézni a robbanós filmet? :lol:

Kelimoni: Elküldöm priviben a receptet, jó?

Tirox: Üdvözöllek, én is nagyon megörültem, hogy egy apukát olvashatok köreinkben :) A honlap sajnos nekem sem jött be :(

Szuperboszi: Jót nevettem a harisnyás sztorin :)

Kajla: Örülök, hogy Regi már jól van!!!

Idusamoja: Nagyon édes Lili! Milyen nagylány már! És micsoda gyönyörű szemei vannak! A kupont én sem tudtam letölteni :(
ildi_ko
 
 


A szülinapozás kezdetekor ilyen volt az alaphangulat :) Vivien nagyon izgatott, Bálint elég unott volt....

Kép

Milyen lehet ez a torta???

Kép
ildi_ko
 
 


Kicsi Bálint!
Boldog születésnapot! :)

Idusa: Ha a géped nem támogatja azt a programot, ami megnyitja a kedvezménykupont, sajna nem fog meni. :(

Nekünk nincs nyomtatónk, pedig szívesen átadnám a miénket.

Lili tünemény, milyen nagy lett a haja. :) Lassan lehet bele csattot tenni. :)

Ildikó: köszi a képeket itt is és mélben is, érezhető a képeken a jó hangulat. :)
Receptet várom. :)

Kismanóm kicsit tannyos volt az utóbbi időben, de mára már naggyon tuti. :) Ma reggel a porszvó csövébe próbálta bedugni az orrszívó végét, aztán a saját orrocskájába. Tanulékony gyerek. :D

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Ildikó, Bálintkának boldog szülinapot kívánunk!
Kép

Kép
vivi1
 
 


Üdv mindenkinek!

Csatlakozva az előttünk szólókhoz, Bálintnak mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk, Isten éltesse még sokáig! :)

MarciLili anyu: Nagyon tündériek a gyerekeid! Igazi TESTVÉREK!!!!
És Lili milyen gyorsan nő... Hihetetlen, hogy milyen ütemben fejlődnek ezek a gyerekek!

Jön valaki közületek a most pénteki Ágacskás találkozóra?

Kelimoni: itt Miskolcon van egy nagyon jó gyerekturi, igaz, neked nincs közel. Nem mondom, hogy a legolcsóbb, de a ruhák minősége nagyon jó. És azért mégsem olyan drága, mint az a börze, amit írtál. Én 1500Ft-ért vettem Grétának egy overált. Teljesen jó.

Szép napot mindenkinek ebben a felhős időben. Vagy csak nálunk felhős?

obea

KépKép
obea
 
 


Szóval ez az az overál: Kép
obea
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek, ma beszéltem a Tegyeszes ügyintézővel, aki azt mondta, hogy holnap jön körny.tanulmányra, mert olyan gyorsan halad a sor! :roll: Nahát, lehet, hogy jövő nyárra kétgyerekes anyuka leszek????

Kép
kajla
 
 


Ildikó Bálintjának NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT kívánunk! :D

Kép

Kép
töltike
 
 


Kedves Bálint!

Nagyon-nagyon boldog 2. szülinapot kívánunk Neked!
Kép

Miklóska, Reni és Robi

Kép
renóca
 
 


Ildikó Bálintjának boldog szülinapot kívánok!
petyaanya
 
 


Sziasztok!

Tegnap volt 6 hónapja, hogy kicsi fiúnk hazaért. :P Szerettem volna képet feltenni, de Robi gépén van az összes régi fotó, majd legközelebb.

Tegnap vettünk Miklóskának kiscsizmát. Egész este abba rohangált
egyik tükörtől :lol: Kép a másikig :lol: Kép .
Annyira tud örülni a ruháknak :P és persze imádja ha megdicsérjük milyen csini. :P Az EGO-jával tuti nem lesz gond :lol:

Persze a vásárlás nekünk sem ment könnyen. A kezébe kellett adni a kiscipőjét, mert biztos akart lenni abban, hogy senki nem veszi el. Ugyanez volt a kesztyű és a sapi vásárlásnál is. :P
Overálokat örököltünk a keresztgyerekektől, de egy szépet azért vettünk pluszba. Mi is turiban. Ki sem volt még mosva, még nincs róla kép, de amint lesz teszek fel. 1800 Ft volt :wink:
Az orrszívótól nagyon féltem, most már egy hete használjuk. Első nap sírt Miklóska, de tegnap már ő húzta ki a kamrából a porszívót és hozta, hogy kapcsoljam be. Nevet előtte és utána, sosem hittem volna. Este hajvágást is "rendeztünk", nagy sírás-rívás közepette. :roll: De most 2 hónapig elfelejtjük a hajnyírót :wink:

Mindenkinek szép délutánt.
Üdv Süni

Kép
renóca
 
 


Sziasztok!

Ildi_kó köszönjük a képeket, Dávid babával együtt néztük meg és egyfolytában járt keze-lába :lol: Biztos tetszettek neki is :wink:

Süni Miklóska csizmája nagyon aranyos! A turiban mi is szoktunk vásárolni, igaz, egy-egy darabot, mert a többi ruhát örököljük a keresztgyerekektől :)

Kajla ezek a jó hírek! :D Tavaszra hozzátok is megérkezik a gólya! :roll:

Marci_anyu nagyon jó képeket készítettél a gyerekeidről, igazi testvérek :D

KeliMóni Gergőnek jobbulást! Szerdán megyünk felétek. Van már programod?

Dávid baba szerencsére teljesen meggyógyult. Már csak "műköhög", amit az Apjától tanult. Mire nem jók az Apák!? :roll:

Szép estét mindenkinek!

Kép
madri
 
 


Kép
Bálintnak boldog szülinapot kívánok!

KépKép
ancsúr
 
 


Kép

És még egyszer, mert most vettem észre hogy ilyet már kapott. :? :wink:

KépKép
ancsúr
 
 


Sziasztok lányok!

Gyönyörűek a gyerkőcök, mindig gyönyörködöm bennük. :lol: Kép

KépKép
ancsúr
 
 


Sziasztok!

Ildikó Bálintja!

Boldog születésnapot kívánunk!


Kép

Lányok! Annyira édesek a gyerekek egytől egyig! :)

Olyan jó nézni a képeket. Most, hogy Mati kórházban is volt, meg a nagyszülőknél, nem csináltam képet, de majd igyekszem.

Bocsi, hogy csak ilyen nyúlfarknyi voltam, de fáradt a szemem a gépezéshez, de egy rövid bejelentkezést semmiképpen sem hagytam volna ki.

Mindenkinek szép álmokat!
Vendég
 


Rkata!

Láttam a műsort a tv-ben! Csenge nagyon hozta önmagát! :D Annyira aranyos volt, hogy egyáltalán nem zavarta a kamera! Jött-ment, magyarázott! :lol: A legjobban az tetszett, hogy megmutatta a Boribonos mesekönyvét! :lol: Vincus meg milyen nyugodtan tűrte a forgatást! :D

Ildikó!

Bálintnak én is sok boldog szülinapot kívánok! :lol: :D

kizsó
 
 


Bálintnak mi is sok boldog szülinapot kívánunk!

Kép

Kép
kajla
 
 


Kajla, ez szupi. :lol: Kisfiút vagy kislányt szeretnétek?
Na lám, van ilyen Tegyesz is ahol gyorsan halad a sor? Ez nagyon jó. Szorítok nektek. :lol:

Kép
Kép
atan
 
 


Sziasztok!

Nagyon sok és nagyon boldog szülinapot kívánunk Bálintnak!

Renóca! Nagyon ari a kisfiatok. A ruhapróba nálunk is így megy körülbelül.

Kajla! Lehet előbb leszel kétgyerekes anyuka mint gondolnád. Mi sem számítottunk idén gyermekre, de aztán hirtelen betoppant a Tegyesz gólyája, Dinivel!

Bocsesz ha nem írok mindenkinek, lassan megismerjük egymást!

Elnézést, rosszul adtam be az Örökbefogadók klubjának webes elérhetőségét, amit mostanra kijavítottam a profilban. Egyébként most töltjük fiunkkal a kötelező gondozási időt, amely nemsokára november közepén lejár. Fiunkat a Tegyeszen keresztül fogadjuk örökbe, közel 2 év, reményteljes várakozást követően. A barátkozás nagyon könnyen ment, ha lehet mondani, hiszen fiunk már a második héten, hétvégén velünk volt otthon. És az óta velünk van a kötelező gondozási időn! Már az első találkozáskor szimpatikusak voltunk egymásnak, de mivel bökős voltam kissé elutasító volt, amíg meg nem borotválkoztam. Most meg együtt rosszalkodunk a feleségem Hajni nagy örömére. A weboldalra nem tetem fel rólunk képeket mert az ö. fónkat illetően még nem publikus, csak a kezdőlap háttere az Ő.

Üdv mindenkinek!
Tirox (V. Zoli)

V. Zoli
tirox
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors bekukk.

Olyan jót nevettem Marcin!
Mindenáron össze akarja velem rakatni a lego rendőrautóját...
Anya: Nem tudom összerakni, Kisfiam.
Marci: Anya, de tudod!
Anya: Nem tudom! Nem tudom, hogy milyen elemek kellenek hozzá, csak Apa tudja!
Marci: De össze tudod rakni Anya, Te erős vagy! :lol:

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Atan!
Elsősorban kisfiút, de hogy őszinte legyek, ráérne még! Regi olyan kicsi, olyan anyás, olyan bújós...Persze, ha újra azt érezzük egy babáról, hogy Ő a miénk, nem fogunk habozni! :D

Kép
kajla
 
 


Sziasztok!

Kelimoni
Köszönöm :D Valóban kimaradtunk a képből, olyan nagyon jól esett, hogy figyeltél Ránk :P Köszi.
Kép

Zoli
Tegnap elfelejtettelek köszönteni, de ami késik... :wink:
Már rátaláltam a klubra régebben, amikor még nem volt ennyi minden a honlapon :P csak hát Miklóskám nem igazán hagy gép elé ülni. Igyekszem majd átolvasni, mert nagyon jó ötletnek tartom. Nagyon szeretem ezt a topikot is, mert jó JÓemberek közé tartozni. Sajnos csak ritkán találkozunk az itt írókkal, pedig olyan jó lenne havonta egyszer legalább.

Mindenkit ölel: Süni

Kép
renóca
 
 


Apropó találkozó :wink:

Kelimoni
Nem jöttök pecázni? :wink:

Amneris
Ti is igértetek egy látogatást :wink:

Kép
renóca
 
 


Obea, mi lehet, hogy megyünk pénteken az Ágacska-talira.

Idusa, gyönyörű nagylány lett Lili :D

Kép
Kép
emike
 
 


Sziasztok! :P

Örülök, hogy minden gyerkőc újra egészséges!!! :D

Tirox! Ma regisztráltam nálatok, mert kiváncsi voltam a fórumra. Majd néha talán oda is írok, ha nem baj! :wink:

Boszi! Tetszett a harisnyás sztori! :lol: :lol:

Marci anyu! A szerelmes képnél még a könnyem is kijött, annyira édes a két törpid! :D

Obea, szép az overál! :P

Kajla! Milyen volt a körny.tanulmányon, minden ok?

Renóca! Helyes a kis csizmás kandúr! :lol: :lol:

Moncsi3! Köszi, megvagyok! :( Ma volt életem legrosszabb szülinapja!!! :lol: :lol: A párom dolgozik este 10-ig, a szüleim 200 km-re laknak tőlem, ezért naaaagyon magányos voltam a 33. szülinapomon. :cry: :cry:

Ildikó, mégegyszer köszi a reggeli szülinapi köszöntőt, olyan jól esett! :P

Mindenkit puszilok!!!

Kép
vivi1
 
 


Kajla! Ti melyik megye vagytok? (már ha nem titok). :shock:
steiff
 
 


Vivi!
Nagyon boldog születésnapot kívánunk! :)
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Vivi!

Boldog szülinapot kívánok!

És ne szomorkodj, hamarosan megérkezik a ti babótok is és egy icipici időd sem lesz szomorkodni!!!!!
simineni
 
 


Vivi!


Szülinapod alkalmából nagyon sok boldogságot kívánunk!
(Remélem a mi üzeneteink egy kicsit azért jobbá teszik a szülinapod! :-))

puszi, Andi és a gyerekek

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Sziasztok!

Renóca! Kössz a dícséretet! A klub és a honlap megvár, legfeljebb bővül időközben ezzel- azzal. Amikor időd és Miklóska engedi nézz körül. Ha már jó sokan összejöttünk, és a nagy ünnepek is levonultak, utána szeretnék szervezni egy találkozót.

Vivi!
Először is had kívánjunk boldog szülinapot!!
Igen, láttam, hogy regisztráltál, és gyere nyugodtan, írjál a klub fórumba is, hiszen rólunk és gyermekeinkről szól!

V. Zoli
tirox
 
 


Mai Marcimondta:

Öltöztettem Marcit, Ő fent ült a pelenkázón. Levettem a pólóját, Ő átölelt és ez mondta:
Szeretlek Cicis! :lol: (2x megismételtettem vele mert az hittem rosszul hallok.. :oops: )

Elmeséltem a storyt anyunak, aki nevetve mesélte az Ő hasonló történetüket:
Anyu altatta egyik délután Marcit...

Marci: Mama ott a három cicid? (mostanában, ami egynél több, az három)
Mama: Nem Marci, két cicim van. :oops: (és zavartan megigazgatta a ruháját)
Marci: Ja, Mama felborult a cicid?! :lol:

Hiába, PASI! :-)

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Marci_anyu: ez a cicikérdés nálunk is napirenden van, lehet, hogy nem csak a pasik privilégiuma?? Csenge közölte: "megyek mamihoz, maminak nagy cicije van". :roll: :D

Hoztunk ma neki a cukrászdából egy vasorrúbába marcipánfigurát (állati jópofa, egy foga van, meg bibircsókja az állán, meg egy fekete macsek a lábánál :) ), mutatom neki:
- Ezt nézd Csenge, mit hoztunk Neked??
- Egy.. vasojjú bába!! Hát ez nem igaaaaz!
:lol: :lol:

Akartalak hívni, hogy elújságoljam, Vincust egy hete mintha kicserélték volna, abszolút nem kell cipelni, nem sír, gyönyörűen beállt az evés-játék-alvás ritmusa, egész nap fülig ér a szája és sikkantgat. Pedig nemrég még milyen reménytelennek tűnt... :)
rkata
 
 


Rkata:
Ezek szerint már csak kb. 6 hetet kell várnunk.. ? :-) Egyébként már Lilivel is egyre többször előfordul, hogy nem sír, amikor ébren van...
Azért hívhatsz is! :-) Jogsi? Olvastam, hogy izgultál a vizsgánál, de azt nem írtad, hogy milyen volt. (Abban biztos vagyok, hogy sikerült!)

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Vivi, nagyon boldog szülinapot kívánok. :lol:
Kép

Kép
Kép
atan
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?